15 بهترین برنامه سازمانی با ویژگی های عالی ذخیره سازی ابر

مانند بسیاری از افرادی که به سمت خلاقیت سوق می دهند ، سازماندهی غیرقانونی مزمن یک مادام العمر من بوده است. مشکل بی حالی اجتناب ناپذیری است که از مشکلات ناچیز مانند تولد های از دست رفته ، جوراب های ناسازگار و ایده های فراموش شده تر ، وحشتناک تر استفاده کنید..


قبل از ژانویه 2010 ، رویای من این بود که یک دستیار شخصی داشته باشم تا کارهای کوچک را برای من انجام دهد. می دانید ، فقط کسی که نوت بوک مرا به دنبال دارد ، افکار من را پایین می آورد و به من یادآوری می کند که هشیار بمانم – آن چیز.

سپس در کنار این دستگاه کوچک به نام Nexus One (با نام مستعار ، گوگل تلفن) ، اولین تلفن هوشمند هوشمند من.

چند روز اول من با Nexus صرف یادگیری برای جلوگیری از دیوارها شدم ، زیرا نمی توانستم چشمم را از آن صفحه نمایش خیره کننده 3.7 اینچی AMOLED دور کنم. و وقتی نوبت به سازماندهی رسید؛ راه حل دیجیتال من رفتن به برنامه ای بود که یادآورهای مهم را در صفحه اصلی تلفن هوشمند به یادگار می گذارد.

اما همه چیز به سرعت تغییر می کند ، شش سال بعد ، متوسط ​​مصرف کننده دارای موارد زیر است:

کامپیوتر

تلفن

قرص

سرویس ذخیره سازی ابر

تمرکززدایی در زندگی دیجیتال ما نیاز به هماهنگی برای تسهیل توانایی تردد یکپارچه از یک دستگاه به وسیله دیگر دارد.

هنگامی که در اواخر سال 1997 توسط مرحوم استیو جابز پیشگویی شد ، تحولات ذخیره سازی ابر به صورت بیش از حد شروع شده و شیوه نزدیک شدن به سازمان را تغییر داده است..

مفهوم طبقه بندی عملکردی به معنای کم و کمتر شروع می شود ، زیرا برنامه ها به طور فزاینده ای پیچیده تر و گسترده تر در قابلیت های خود ظاهر می شوند. خیلی زود ، من دستیار مجازی خواهان و کاملاً کاربردی خود را خواهم داشت ، و او یک برنامه اشتراک ماهانه خواهد آمد.

اما در این بین 15 برنامه برای کمک به سازماندهی زندگی شما ارائه شده است.

کمی درباره برنامه های لیست

روی کاغذ ، جمع کردن لیست همیشه به نظر می رسد توصیه های صحیح برای انجام کارها باشد. تصور اینکه شما قادر به تجسم اهداف خود هستید اغوا کننده است.

Google for Work
Google برای محصولات کار

در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد کسانی که آنچه را می خواهند انجام دهند ، می نویسند ، موفق تر از کسانی که نمی دانند هستند.

البته ، برخی از هشدارها وجود دارد. مانند ، لیست خود را طولانی نکنید. مطمئناً خوب است که بلندپرواز باشید ، اما یک لیست ناقص برای انجام کار می تواند با افزایش استرس مانع از بهره‌وری شما شود. در روانشناسی ، یک اصطلاح برای استرس روانی ناشی از یک کار ناقص – اثر زیگارنیک – وجود دارد.

یک راه عالی برای اطمینان از این که لیست های انجام شده علیه شما کار نمی کنند ، طبقه بندی دقیق آنهاست. همچنین ، یک برنامه لیست کارهایی را انجام دهید که از نظر ظاهری حداقلی باشد و عاری از حواس پرتی باشد پیدا کنید.

مفیدترین برنامه های لیست انجام ، دارای طراحی های بسیار ساده ای هستند و برای شروع کار چند دسته اساسی را پیشنهاد می کنند.

شماره 1 Any.do

Any.do نوع انعطاف پذیری موردنظر شما را از یک برنامه مبتنی بر ابر ارائه می دهد ، از جمله قابلیت های کراس پلت فرم و همگام سازی خودکار در دستگاه ها.

برنامه ها برای:

اندروید

iOS

مک

Any.do از اکثر مرورگرهای وب قابل دسترسی است ، حتی یک برنامه افزودنی منحصر به فرد نیز برای Chrome دارد. این برنامه کاربران را ترغیب می کند تا کارها را به دسته دسته بندی کنند ، حتی برای شروع کار چند پیشنهاد ارائه می دهند ، مانند:

کارهای شخصی

پروژه های کاری

لیست خرید

کتاب هایی که باید بخوانند

وظایف ایجاد شده در زیر لیست در چهار ستون قرار می گیرند: امروز ، فردا ، آینده و یک روز. اگرچه ممکن است کمی ساده انگار به نظر برسد ، اما می بینم که این رویکرد استرس را کاهش می دهد و به تمرکز من کمک می کند.

این برنامه همچنین می تواند کارهای تکراری را تنظیم کند و یادآوری هایی را براساس زمان و مکان ارائه دهد. همچنین می توانید موارد ذکر شده را با یادداشت ها توضیح دهید ، کارهای زیر را اضافه کنید و پیوست ها را اضافه کنید.

به دنبال این هستید که اجازه دهید شخص دیگری مقداری از فشارهای شما را بر دوش بکشد؟ با وارد کردن ایمیل آن شخص ، وظایف خود را به اشتراک بگذارید و اختصاص دهید. روشی مناسب برای گرفتن هم اتاقی برای انجام کارهای خود.  

Any.do همچنین از ویژگی هایی به نام “لحظه” استفاده می کند که طراحی شده است تا یک عکس بصری دلپذیر از کارهای روز خود را ارائه دهد.

سرانجام ، Any.do با یک برنامه تقویم مفید که توسط همان تیم بنام کال ساخته شده است ، ادغام می شود. اما اگر ترجیح می دهید از تقویم Google استفاده کنید ، هیچ نگرانی با برنامه افزودنی Chrome.do ندارید ، می توانید به راحتی با آن ادغام شوید.  

با این حال ، تفاوت های بزرگی بین مدل های رایگان و پرداخت شده برنامه وجود دارد. درپوش های فایل نسخه رایگان با اندازه 1.5 مگابایت ، اشتراک گذاری فقط با یک دستگاه فعلی و لحظه ها به پنج مورد در هر ماه محدود می کند.

درپوش های فایل نسخه رایگان با اندازه 1.5 مگابایت ، اشتراک گذاری فقط با یک دستگاه فعلی و لحظه ها به پنج مورد در هر ماه محدود می کند.

اشتراک حق بیمه در Any.do ، که در حال حاضر 5 دلار در هر ماه یا 45 دلار در سال هزینه دارد ، می تواند پرونده های 100 مگابایتی را به آن وصل کند و همراه با سهام و لحظه های نامحدود باشد. کاربران پریمیوم همچنین به:

کارهای تکراری پیشرفته

یادآوری های مبتنی بر مکان

پشتیبانی بهتر مشتری

شماره 2 فهرست Wunderlist

قابلیت های کراس پلت فرم Wunderlist جلوتر از منحنی است.  

در دسترس است:

اندروید

iOS

پنجره ها

مک

لینوکس

و البته ، یک برنامه وب نیز فقط برای پوشش دادن همه پایه ها وجود دارد.

آنچه من را از این راه حل لیست کار هیجان زده می کند ترکیبی کامل از سادگی و عملکرد بصری است ، این باعث می شود فکر کردن در مورد تمام کارهایی که باید انجام دهم کمی سرگرم کننده تر از آنچه باید باشد باشد (به طور دقیق صحبت کردن).

دسته کارها به طور مرتب در حاشیه سمت چپ در برنامه های وب و دسک تاپ ذکر شده است ، در حالی که برنامه های تلفن همراه آنها را از وسط لیست می کنند.

اضافه کردن موارد به لیست موضوع کلیک یا ضربه زدن بر روی آن است و اضافه کردن یک “کار” در جعبه متن. برای تغییر ترتیب ، موارد فهرست را می توان در اطراف بکشید و برای علامت گذاری به عنوان اولویت ، می توانید روی ستاره در سمت راست مورد کلیک کنید.

اگر می خواهید کمی خاص تر شوید ، مورد لیست را باز کنید و می توانید تاریخ را تعیین کنید & یادآوری زمان برای کارها ، اضافه کردن یک کار فرعی ، یادداشت ها و پیوست های پرونده. اشتراک گذاری در سطح لیست از طریق ایمیل انجام می شود. کاربران دعوت شده می توانند موارد را مشاهده کنند ، آنها را به عنوان کامل علامت گذاری کرده و نظر دهند.  

با نسخه رایگان Wunderlist ، می توانید حداکثر 25 کار را برای هر لیست مشترک اختصاص دهید ، 25 وظیفه فرعی را برای هر کار ایجاد کنید و پیوست های فایل را تا 5MB بارگذاری کنید. سطح Pro و Business محدودیتی در تعیین تکلیف ، وظیفه فرعی یا اندازه پرونده ندارد.

بعلاوه ، آنها انتخاب بزرگی از تصاویر پس زمینه دارند که می توانند ظاهر مدیر وظیفه را سفارشی کنند ، اگر این نوع چیز برای شما مهم است. من شخصاً همه برای پس زمینه سفید هستم.

یک اشتراک حرفه ای در حال حاضر با قیمت 4.99 دلار در هر ماه یا 49.99 دلار در سال قیمت دارد. اشتراک تجاری همان قیمت است ، اما برای هر کاربر.

برنامه های اتوماسیون گردش کار 

کمی قهوه بنوشید ، بیشتر تولید شوید. بیش از حد قهوه بنوشید ، و شروع به تندرست کردن از دیوار خواهید کرد. علت و معلول ، نحوه کار کردن است.


اتوماسیون با Kloudless

یا نه ، اگر از انواعی هستید که موارد را پایین می نویسید ، اما هرگز آنها را انجام نمی دهید. واقعیت جالب ، براساس تحقیقات انجام شده توسط iDoneThis ، 41٪ از همه چیزهایی که در لیست کارها قرار می گیرند هرگز عملی نمی شوند..

تصور کنید که آیا راهی وجود دارد که یک قدم به سمت مدیریت وظیفه برداشته شود و موارد لیست دنیوی را به یک الگوریتم واگذار کنید؟ اتوماسیون گردش کار با ادغام سرویس های مختلف آنلاین با استفاده از منطق علت و معلولی دقیقاً چنین کاری را انجام می دهد.

به عنوان مثال ، فرض کنید ویدیوی YouTube جدیدی منتشر می کنید. پس از انجام این کار ، بدون نیاز به بلند کردن انگشت ، یک فرایند پس زمینه به طور خودکار فیلم را در راه حل های ذخیره سازی ابری و پشتیبان شما ذخیره می کند.

همچنین این ویدئو را در صفحات وردپرس ، فیس بوک و توییتر خود ارسال می کند ، آن را از طریق ایمیل برای طرفداران ارسال می کند و یک اعلامیه تقویم را برای بازخورد بازخورد در تاریخ بعدی تعیین می کند..

خیلی جادویی ، درست است?

شماره 3 IFTTT


IFTTT ، مختصر ، “اگر این پس از آن باشد” ، اتوماسیون گردش کار برای هر مرد است – و نه فقط به این دلیل که کاملاً رایگان است. IFTTT به شما می دهد میزبان “دستور العمل” های آسان برای ادغام ، که فرمول هایی هستند که به یک برنامه یکپارچه می گویند تا هنگام وقوع یک کار خاص ، یک اقدام خاص را انجام دهد..

در حقیقت ، بسیاری از دستور العمل های متداول قبلاً توسط سایر کاربران ایجاد شده اند و از طریق گزینه مرور IFTTT به راحتی در دسترس هستند. از طرف دیگر ، بزرگترین اشکال IFTTT شاید این باشد که برای برخی از کاربران بسیار ساده است.

اگرچه می تواند با یک برنامه خاص اقدامات مفیدی انجام دهد ، تعداد اقدامات گفته شده محدود است – حداقل در مقایسه با راه حل دیگر اتوماسیون گردش کار محبوب – به نام Zapier (بعد بعدی).

هنوز هم با بسیاری از محبوب ترین سرویس های وب از جمله:

سایت های رسانه های اجتماعی

تقویم ها

لیست های انجام

پیام رسانی

خدمات ایمیل

فضای ذخیره ابری

خدمات پشتیبان

نوت بوک های دیجیتال

ابزارهای وبلاگ نویسی

کاربران همچنین می توانند دستور العمل هایی را تنظیم کنند که وسایل متصل مانند اجاق گاز هوشمند ، ماشین ظرفشویی ، یخچال و ماشین های قهوه را فعال کنند. همچنین به پخش کننده های موسیقی ، پوشیدنی و اتومبیل های متصل اشاره نمی شود. از این نوشتار ، در واقع ، IFTTT با 357 سرویس مختلف (مستعار ، کانال) کار می کند.

برنامه های موبایل برای Android و iOS در دسترس هستند.

شماره 4 Zapier

در حالی که IFTTT بیشتر با استفاده از کاربران عادی طراحی شده است ، Zapier دارای طیف تجاری در دیدنی های خود است. در حالی که پیچیده تر از IFTTT است ، Zapier به کاربران امکان می دهد دستورات پیچیده تری ایجاد کنند.

این شامل توانایی ایجاد علل شرطی متعددی است که برای تحریک حوادث طراحی شده اند. به عنوان مثال ، زمان و مکان یا فعالیت همزمان در یک سرویس وب دیگر.

با این حال ، این یک روند منطقی است.

ماهیت چند بعدی زاپیر باعث می شود تا بتواند فعالیتهای اداری منظم را به طور خودکار انجام دهد تا مشاغل بتوانند مجاهدت شناختی خود را بر روی کارهایی که به آن نیاز دارند متمرکز کنند..  

این گفته است ، اگر می خواهید ببینید Zapier می تواند شخصاً چه کاری انجام دهد ، این نسخه رایگان را ارائه می دهد. اعطا می شود ، کاربران رایگان فقط می توانند پنج Zaps را به طور هم زمان تنظیم کنند و به رویدادهای ماشه تنها محدود شوند. افرادی که به دنبال ایجاد یک محیط اتوماسیون کار قوی تر هستند ، می توانند با پرداخت 20 دلار در ماه ، 20 یا بیشتر Zaps را ایجاد کنند ، هر یک با چندین مرحله ، خدمات پولی را انتخاب کنند..

برنامه های تیم که به همکاران اجازه می دهد Zaps را به اشتراک بگذارند ، Zaps های شخصی و تیمی را ایجاد کنند و آنها را با سطوح مختلف امتیازات مدیریتی مدیریت کنند ، از 100 دلار در ماه در دسترس هستند..

یک اشتراک پولی برای ادغام با تمام 500 وب سرویس دیگری که Zapier در حال حاضر در اختیار دارد لازم است. علاوه بر این ، در حالی که Zapier اتصال به برنامه های کاربردی بیشتر را در اختیار شما قرار می دهد ، با اینترنت اینترنت اشیاء IFTTT مطابقت ندارد.    

اگر به دنبال یک راه حل واقعی تجاری هستید ، به طور دقیق به Zapier نگاه جدی کنید.

در حالی که این برنامه رایگان نیست ، قابلیت های اتوماسیون به حدی قوی هستند که در صورت اجرای صحیح ، می توانند به سرعت از پس انداز آن برآیند.

برنامه های مدیریت گذرواژه

وظیفه ایجاد نام های کاربری و رمزهای عبور ایمن تر برای ابزارهای آنلاین مختلف ، سه نفر از چهار کاربر به طور مداوم به استفاده از همان رمز عبور یا یک مجموعه کوچک از رمزهای عبور متوسل می شوند..

در حالی که بسیاری از سایت ها امنیت بسیار خوبی را در برابر حملات سایبری و سرقت رمز عبور ارائه می دهند ، اما هر وب سایتی که وارد آن می شوید به همان سطح پیشرفته یا حتی مراقبت زیادی دست پیدا نمی کند. نتیجه؟ 40٪ از این سه از چهار کاربر گزارش كرده اند كه در طی 12 ماه گذشته هدف نقض امنیت بوده اند.

اکثر متخصصان امنیتی کلمات عبور منحصر به فرد را برای هر سایتی که به یک سایت نیاز دارد توصیه می کنند.

علاوه بر این ، آنها توصیه می كنند كه گذرواژه ها باید به اندازه كافی پیچیده باشند ، تا حملات بی رحمانه را خنثی كنند. اما این کلمه عبورهای زیادی است که باید به خاطر بسپارید.

بهترین راه حل؟ یک طاق آنلاین امن – یک مدیر رمز عبور. چنین راه حلی می تواند امنیت آنلاین شما را با سهولت نسبی تقویت کرده و آرامش خاطر را فراهم آورد. در حالت ایده آل ، باید یک راه حل ابری باشد ، به این معنی که رمزعبور شما روی مجموعه ای از سرورهای راه دور واقع در مراکز داده ذخیره می شود.

البته ، شما می خواهید مطمئن شوید که رمز عبور رمزگذاری کافی و پیشرفته ای را ارائه می دهد.

شماره 5 داشلن 4

Dashlane که در سال 2011 تأسیس شد ، با وجود حضور تازه ای در صحنه مدیریت رمز عبور ، تنها در چند سال كوتاه از 5 میلیون کاربر پیشی گرفت. عوامل برجسته ای که محبوبیت آن در حال افزایش است ، شامل سهولت استفاده در انواع سیستم عامل ها ، مانند:

اندروید

iOS

مک

پنجره ها

از ویژگی های یادداشت می توان به امکان تایپ خودکار گذرواژه‌ها ، ایجاد گذرگاههای تصادفی و تغییر چندین گذرواژه با یک کلیک اشاره کرد.

گذرواژه‌ها با همکاران یا اعضای خانواده قابل اشتراک است. همچنین می توانید یک راه حل تماس اضطراری را تنظیم کنید که به شخص مورد اعتماد اجازه دسترسی به حساب های شما را بدهد ، فقط در صورت نیاز به انجام این کار. Dashlane داده ها را با فناوری AES-256 بیت رمزگذاری می کند ، یک استاندارد برجسته رمزنگاری ، بنابراین حتی کارمندان Dashlane نمی توانند کلمات عبور شما را ببینند.

هر رمزعبور ارسال شده به سرورهای Dashlane به یک رشته غیرقابل رمزگذاری تقسیم می شود ، که فقط با رمز اصلی قابل رمزگذاری است ، که اصلاً توسط Dashlane ذخیره نمی شود.

این بدان معناست که حتی اگر سرورهای Dashlane هک شوند ، عاملان نمی توانند از داده های دزدیده شده استفاده کنند. البته ، اگر رمز ورود استاد را فراموش کنید ، باید همه چیز را دوباره شروع کنید ، زیرا Dashlane نسخه ای از آن را ذخیره نمی کند.

و ظاهراً ، همان مسائل مربوط به نیروی بیرحمانه که در بالا ذکر شد ، در اینجا اعمال می شود. شما می خواهید مطمئن شوید که یک رمز عبور به اندازه کافی قوی است که هکرها را خنثی کند. برای دسترسی به همه این ویژگی ها ، این سرویس در حال حاضر 39.99 دلار در هر سال شارژ می شود.

Dashlane نسخه رایگان ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد ویژگی های حق بیمه را به مدت 30 روز امتحان کنید ، اما فراتر از آن ، نسخه رایگان فقط دسترسی به داده ها از یک دستگاه را امکان پذیر می کند ، از ابر نسخه پشتیبان تهیه نمی کند ، و بنابراین همگام نمی شود. چندین دستگاه.

شماره 6 LastPass 4.0

طبق جدیدترین اعداد ، LastPass از نظر Dashlane به عنوان مدیر رمز عبور از کاربران استفاده می کند و در کل 7 میلیون نفر است.

LastPass از یک رمز عبور اصلی استفاده می کند که فقط یک کاربر باید از آن مطلع باشد. از این رمز عبور برای رمزگذاری و رمزگشایی داده های محلی استفاده می شود ، که تقسیم می شود ، سپس در سرورهای از راه دور ذخیره می شود و توسط رمزگذاری بیتی AES-256 محافظت می شود..  

همچنین به لطف یک رابط کاربری بصری ، استفاده آن آسان است ، اگرچه ، به نظر من فروتنانه ، کاملاً مطابق با Dashlane نیست.

ویژگی های مفید شامل ورود به سیستم خودکار ، پر کردن فرم و تغییر خودکار گذرواژه است.

با توجه به پشتیبانی کراس پلت فرم ، LastPass در سیستم عامل های بیشتر از Dashlane در دسترس است.

در حال حاضر ، برنامه های موجود برای:

مک

پنجره ها

لینوکس

اندروید

iOS

ویندوزفون

توت سیاه

با این حال ، با نسخه رایگان LastPass ، نمی توانید در چندین دستگاه همگام سازی کنید ، و داده های تلفن هوشمند شما در یک میز کار همگام نمی شوند – یا برعکس. به روز رسانی حق بیمه (که در هر ماه 1 دلار بسیار ارزان است) این محدودیت را حذف می کند.

حساب های پریمیوم همچنین به گزینه های اشتراک گذاری گسترده ، مانند پوشه گذرواژه و پشتیبانی از اولویت فناوری دسترسی پیدا می کنند. یک نسخه از شرکت با قیمت 2 دلار در هر ماه ، به ازای هر کاربر ، کنترل سرپرست را برای مشاغل و سایر ویژگیهای مفید ارائه می دهد.

برنامه ردیابی هزینه

مادربزرگ من یکی از این افراد است که همه چیز را نجات می دهد. بعضی از افراد دارای یک جعبه کفش پر از رسید هستند. او یک تنه دارد.

با این حال ، برای اکثر افراد بحث در مورد عدم نگهداری رسیدگی به کالای گران قیمت یا تحت پوشش ضمانت ، توسط کارفرمای شما قابل بازپرداخت یا کسر مالیات (مانند کمک های خیرخواهانه یا هزینه های شخصی و تجاری یا پزشکی) کاهش می یابد..

حتی هنوز هم می تواند یک کابوس سازمانی پر از برش کاغذهای دردناک باشد. خبر خوب این است که برنامه های مدیریت هزینه باعث می شوند رسیدهای ثبت شده را به یک سرمایه گذاری بدون کاغذ تبدیل کنند.

برنامه هایی وجود دارد که می توانند عکس دریافت ها را به صورت لحظه ای بکشند ، نرم افزار پیشرفته داده ها را برای حسابداری تجزیه می کند ، بنابراین ایجاد گزارش های هزینه را بعداً تسهیل می کند..

جعبه کفش شماره 7

Shoeboxed یکی از موفق ترین سازمان دهی های دریافت در بازار است. این نه تنها رسیدها ، بلکه درآمد مسافت پیموده شده ، فاکتورها و کارتهای ویزیت را نیز در بر می گیرد. برای دریافت مقاله قبلی خود به سرورهای Shoeboxed ، در صورت عدم اطمینان از اسکن کردن تمام این کاغذها ، راه حل پستی رایگان دو طرفه خود را انتخاب کنید..

پس از دیجیتالی شدن مدارک ، دوباره ارسال می شود.

پس از آن ، آسانترین راه برای وارد کردن کاغذ به حساب Shoeboxed استفاده از برنامه تلفن همراه آن ، هم برای iOS و هم برای اندروید است تا بتوانید تصویری از دریافت خود را بکشید..

فناوری تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل داده ها معمولاً می تواند بطور خودکار اطلاعات فروشنده ، تاریخ ها ، هزینه ها و انواع پرداخت را تشخیص دهد. برای آنهایی که باید مسافت پیموده شده را ردیابی کنند ، همان برنامه می تواند فاصله شما را ردیابی کند ، داده ها را برای صورتحساب بعدی برای شما بارگذاری می کند.

اگر از Gmail استفاده می کنید ، یکی دیگر از گزینه های مفید موجود ، یکبار کلیک کردن در مورد رسید های الکترونیکی و فاکتورها است. یا فقط می توانید یک مورد ایمیل را به یک آدرس خاص کاربر اختصاص دهید.

خواه از طریق پست الکترونیکی ، بارگیری از طریق تلفن همراه و یا شلیک ایمیلی ، کارمندان Shoeboxed بر اطمینان از صحت اطلاعات بر روند دیجیتالی شدن نظارت دارند. آنها همچنین برای بهینه سازی امکان جستجوی اسناد شما بصورت آنلاین از برچسب های طبقه بندی استفاده می کنند.

در حالی که نسخه رایگان وجود دارد ، شما فقط به آپلود کردن پنج سند دیجیتالی در هر ماه محدود خواهید شد.

برای کاربرانی که به این نوع نرم افزارها نیاز دارند تا پیگیری مقاله خود را به خوبی سازماندهی کنند ، “5 ماه در ماه” قصد ندارد آن را کاهش دهد. ردیف بعدی خدمات ، یک حساب کاربری Lite ، میزان بارگذاری را به میزان قابل توجهی به 50 افزایش می دهد.

صاحبان مشاغل باید نسخه های کلاسیک یا Business را در نظر بگیرند ، که به ترتیب بیشتر به 150 و 500 بار بارگیری اسناد اضافه می کند. یا می توانید به حداکثر 1.000 Shoeboxed بروید اجرایی ، و بالاتر بروید.

شماره 8 را گسترش دهید

در حالی که Shoeboxed از جذابیت مصرف کننده شخصی برخوردار است ، Expensify تقریباً به طور انحصاری در اختیار کاربران تجاری قرار می گیرد. اما اگر این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، این کار را مانند یک قهرمان انجام می دهد.

عضویت Expensify برای کاربران شخصی رایگان است و یک مدل اشتراکی تجاری را ارائه می دهد که ماهانه 5 دلار برای کارمندان هزینه می کند ، اما فقط در صورت استفاده فعال از آن. حساب رایگان محدودیت های کمی دارد.

به عنوان مثال ، شما می توانید با استفاده از Expensify یک رسید را با تلفن اسکن کنید و سپس به طور خودکار آن رسید را به قسمتهایی از قبیل فروشنده و هزینه تجزیه کرده و اغلب به لطف قابلیتهای اسکن شده OCR خوب ، آن را برای شما طبقه بندی می کند..

اما تعداد بارگذاری سریع محدود است.

Expensify با استفاده از فناوری GPS ، برای ردیابی مایل سفر شده برای گزارش های تجاری و پرونده های کسر مالیات ، و به شما امکان می دهد زمان صرف شده در کار بر روی یک پروژه را ردیابی کنید. از رسید ، مایل و زمان می توان برای تولید خودکار فاکتورها استفاده کرد که به صورت فاکتور فاکتور برای مشتری تبدیل می شوند.

ادغام با موسسات مالی به شما امکان پیگیری خریدها ، سپرده ها و نقل و انتقال الکترونیکی صندوق از یک برنامه را می دهد ، بنابراین لازم نیست جزئیات را به صورت دستی وارد کنید.

همچنین برای ردیابی دقیق خریدهای بین المللی به مبدل ارز مجهز شده است. یکی از معدود اشکالاتی که در استفاده از Expensify وجود دارد عدم توانایی برنامه تلفن همراه در همگام سازی خودکار با نسخه برنامه وب است.

درعوض ، برای تحقق این امر چند مرحله لازم است. با این حال ، این امکان را به شما می دهد تا داده ها را به هر دو اکسل و … صادر کنید Dropbox.

به علاوه ، گزینه تولید پرونده های CSV به شما امکان می دهد داده ها را مانند نرم افزار حسابداری بارگذاری کنید QuickBooks, و برنامه های خدمات حقوق و دستمزد ، مانند ADP.

برنامه های نوت بوک دیجیتال

تحقيقات اخير نشان داد كه متوسط ​​انسان مي تواند حدود 8 ثانيه توجه خود را حفظ كند. ممکن است این چندان بد به نظر نرسد ، تا زمانی که آن را با تحقیقات مشابهی که در سال 2000 انجام شده است ، مقایسه کنید ، زمانی که طول توجه انسان چهار ثانیه بیشتر بود.

یا اینکه یک ماهی طلایی می تواند به مدت نه ثانیه توجه خود را جلب کند. 

کاهش طول توجه همزمان با انقلاب سیار تصادفی نیست.

برای همه موارد عالی دسترسی فوری به دنیای دسترسی به اینترنت ما را نیز به ارمغان آورده است ، همچنین این قدرت را دارد که طرز فکر بنیادی مغز را تغییر دهد. به همین دلیل است که از بین تمام برنامه های سازمانی موجود در آنجا ، توجه من به طور حیرت آور از طرف نوت بوک دیجیتال جلب می شود.

یک نوت بوک دیجیتالی با طراحی زیبا با شیوه زندگی متصل به وب شما به زیبایی ادغام می شود ، به عنوان بخش های تقویت کننده ذهن عمل می کند و به شما امکان می دهد اشتهای خود را برای اطلاعات تغذیه کنید بدون اینکه توانایی تمرکز را به طور کامل از دست بدهید..

شماره 9 Evernote

طی چند سال گذشته ، Evernote از ژوئیه سال 2016 با بیش از 200 میلیون کاربر ثبت نام شده در بازار نوت بوک های دیجیتال سلطه پیدا کرده است. از 150 میلیون نسبت به سال گذشته و 101 میلیون در سال قبل..

محبوبیت Evernote با تعدادی از ویژگی های قدرتمند و درجه اول به بازار گره خورده است.

Evernote در تمام سیستم عامل های اصلی کار می کند:

اندروید

iOS

مک

ویندوزفون

پنجره ها

توت سیاه

به علاوه یک برنامه وب برای دسترسی مبتنی بر مرورگر به هر سیستم عامل وجود دارد.

یک برنامه افزودنی مرورگر برای:

کروم

سافاری

حاشیه، غیرمتمرکز

فایرفاکس

اپرا

و به شما امکان می دهد بلافاصله لینک های وب ، صفحات کامل ، متون صفحه وب و تصاویر را ذخیره کنید – به عنوان یادداشت.

متأسفانه ، از ژوئن 2016 ، نسخه رایگان Evernote علاوه بر برنامه وب خود ، فقط از دو دستگاه به طور همزمان اجازه استفاده می دهد. کاربران رایگان همچنین می توانند فقط 60MB داده را در هر ماه بارگذاری کنند ، با هر نت 25 مگابایت (شامل پیوست پرونده).

سه لایه پرداخت شده با قیمت اشتراک ماهانه یا سالانه در دسترس است:

به علاوه (3.99 دلار در هر ماه ؛ 34.99 دلار در سال)

حق بیمه (7.99 دلار در هر ماه ؛ 69.99 دلار در سال)

تجارت (12 دلار در هر کاربر ؛ در هر ماه)

حساب کاربری Plus فضای ذخیره سازی اختصاص داده شده برای آپلودهای جدید را به 1 گیگابایت کاهش می دهد و حداکثر درپوش اندازه یادداشت 50MB است که احتمالاً برای بیشتر افراد کار خواهد کرد. با توجه به سازماندهی ، یادداشت ها را می توان در نوت بوک ها و پشته های نوت بوک ها (مستعار ، پوشه ها) طبقه بندی کرد. بعلاوه ، می توانید برای مرجع سریعتر ، یادداشت های جغرافیایی یا دستی را برچسب گذاری کنید.

ویرایشگر Evernote طیف کاملی از گزینه های قالب بندی و قلم را ارائه می دهد ، دقیقاً مانند آنچه در یک پردازنده کلمه پیدا کرده اید ، از جمله گزینه جعبه چک ، و به شما یادآوری می کند که یادداشت ها را به لیست های مدیریت وظیفه تبدیل کنید.

همچنین می توانید یادداشت های صوتی را ضبط کرده و آنها را به عنوان پیوست ذخیره کنید ، اگرچه ترجمه خودکار گفتار به متن در حال حاضر پشتیبانی نمی شود. از برنامه قابلیت اسکن Evernote برای تبدیل تلفن دوربین خود به اسکنر استفاده کنید که می تواند اسناد فیزیکی را به فضای دیجیتال منتقل کند.

از آنجا ، قابلیت های پیشرفته به کاربران اجازه می دهد متن را در تصاویر عکاسی ، از جمله اسناد ، صفحات کتاب و یادداشت های دست نوشته جستجو کنند. در حالت آفلاین می توانید در حالی که به اینترنت متصل نیستید ، به یادداشت ها دسترسی داشته و ویرایش کنید ، و بعد از بازگشت به صورت خودکار دوباره همگام سازی کنید.

این ویژگی فقط برای کاربران Plus و بالاتر در دسترس است. با این حال ، در مورد قابلیت های اشتراک Evernote نیز صادق است ، که می تواند نوت بوک ها را برای دیگران باز کند و از یک کادر چت درون برنامه ای برای همکاری در زمان واقعی استفاده کند.

شماره 10 یک نکته

OneNote برای کسانی که مایل هستند کمی ویژگی های خود را قربانی کنند ، راه حلی است که برجسته است. لطفاً از این واقعیت که این محصول مایکروسافت است فریب نخورید. OneNote پس از آزاد شدن در سال 2014 ، و نسخه جدیدی از نسخه مک ، به یک مدعی واقعی در فضای نوت بوک دیجیتال تبدیل شده است و ورزش با طراوت و نگرش هر مرد را رقم می زند..

طبق گفته مایکروسافت ، پایگاه کاربری فعال روزانه OneNote در هر دو سال 2014 و 2015 دو برابر شده است. سایر موارد منتخب ، از جمله پشتیبانی از تشخیص شخصیت نوری برای همه سیستم عاملها ، به حمایت از این رشد کمک می کنند.

اما مهمتر از همه ، OneNote یک نوت بوک با طراحی مناسب و روان است. در واقع ، این طراحی به حدی مینیمالیستی است که اگر دقت نکنید ، به راحتی می توان از ویژگی های OneNote غافل شد.

می توانید جعبه های متنی را در هر نقطه با یادداشت رها کنید ، به شما امکان می دهد صفحات را به روشی که حس شخصی دارند ترتیب دهید. کاربران تبلت همچنین می توانند از دستگاه نشانگر مانند قلم یا قلم رایانه شخصی استفاده کنند تا طرح ها و نت های دست نوشته را اضافه کنند.

تأثیر خالص توانایی ایجاد صفحات یادداشت ، دقیقاً به روشی است که شما می خواهید ، بدون آنکه نیاز به تلف کردن یک تن از زمان تحقیق در مورد چگونگی انجام این کار داشته باشید. هیچ محدودیتی در نسخه رایگان آن وجود ندارد.

برخی از موارد مورد علاقه من عبارتند از:

همگام سازی یادداشت رایگان

دسترسی آفلاین به چندین دستگاه

برای مرجع سریع برچسب ها را یادداشت کنید

پیوست های صوتی و تصویری

کلیپ های وب مرورگر

OneNote از راه حل ذخیره سازی cloud مایکروسافت استفاده می کند, یک درایو, برای ذخیره اطلاعات ، که 5 گیگابایت فضای خالی به کاربران اعطا می کند.

ظرفیت اضافی یا اشتراک OneDrive Basic ، که 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای 1.99 دلار در ماه و یا اشتراک در Office 365 دارد ، که به 1 ترابایت ذخیره سازی با قیمت 6.99 دلار در ماه می دهد ، نیاز دارد..

شماره 11 Google Keep

این که بگوییم Google Keep تقریباً محکم نیست ، زیرا رقابت آن یک درک ناچیز است ، حتی اگر این واقعیت را نادیده بگیریم که یک برنامه دسک تاپ ارائه نمی دهد. در حال حاضر ، Keep حتی به عملکردهای اساسی مانند قالب بندی متن یا امکان خنثیسازی تغییرات مجهز نیست.   

اما اگر به عنوان روشی فوق العاده ساده برای ضبط ایده ها در پرواز نگاه کنید. شما به سرعت خواهید فهمید که چرا مجبور شدم آن را در این لیست قرار دهم.

در واقع ، مناطقی که Keep بیشتر از بیشتر رقابت ها صعود می کند ، توانایی آن در ترجمه گفتار به نوشتار است. Google Keep برنامه هایی را برای Android و iOS و یک برنامه وب نیز ارائه می دهد تا بتوانید از تقریباً در هر نقطه به یادداشت ها دسترسی داشته باشید.

اطلاعات را مستقیماً در آن ذخیره می کند درایو گوگل, که یکی از گزینه های مورد علاقه ما برای ذخیره سازی ابر است. با Google Drive ، 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان دریافت می کنید. در حالی که با Gmail ، اسناد ، برگه ها ، عکس ها و سایر خدمات Google به اشتراک گذاشته می شود ، 15 گیگابایت فضای کافی برای یک کاربر معمولی فراوان است.    

سایر ویژگی های مورد تحسین شامل دسترسی آفلاین و همگام سازی خودکار در دستگاه ها ، جستجوی پیشرفته و امکان اشتراک گذاری و دعوت دیگران برای همکاری در یادداشت ها.

همچنین برای دسترسی به گزینه های ویرایش قوی تر ، می توانید یادداشت ها را مستقیماً به Google Docs صادر کنید.

برنامه های بعداً خوانده شده را بخوانید

با توجه به داده های جمع آوری شده توسط گورو تجزیه و تحلیل ترافیک وب ، Chartbeat ، به طور معمول بیش از یک سوم از کاربران وب هرگز بعد از فرود روی آن شروع به خواندن صفحه نمی کنند.. 

تقریباً نیمی از مطالب را در وسط مطالب قرار دهید و بیشتر آنها هرگز به اتمام نرسند.

بخش عمده ای از مشکل اضافه بار اطلاعات است. صفحات وب علاوه بر توجیه کننده لینک ها ، با تصاویر و فیلم های جالب همخوانی دارند. مهمتر از آن ، ما با منحرف کردن پیام های متنی از دوستان ، بطور مداوم بمباران می شویم و اعلان هایی را از طرف خدماتی که در آنها مشترک می شویم هل می دهیم. همه جلب توجه ما.

از این رو ، توجه 8 ثانیه ما طول می کشد. ما قصد داریم پوست و اسکن کنیم ، تا آنجا که ممکن است زمین را بپوشانیم.

و سپس مقاله هایی با چنین عمق و کیفیت وجود دارد که ترجیح می دهید آنها را برای مدتی ذخیره کنید که بتوانید عقب ، استراحت و تمرکز کنید ، که اغلب ما در موقعیتی نیستیم که انجام دهیم.

یک سرویس خواندن بعد از آن ، روشی عالی برای نشان دادن مقالاتی جالب است که دوست دارید بیشتر وقت خود را صرف جذب کنید – شاید در روزهای بعدی بدون رهایی از حواس پرتی.

راه حل های بهتر ، از جمله دو موردی که قصد معرفی آنها را دارم ، همچنین تجربیات خواندن بدون حواس پرتی را تسهیل می کنند.

شماره 12 instapaper

Instapaper یکی از محبوب ترین برنامه های read-it-later در بازار است. این برنامه با برنامه های Android و iOS که بصورت خودکار همگام سازی می شوند ، و قابلیت خواندن آفلاین را فراهم می کند.

متأسفانه ، در این زمان Instapaper برنامه جداگانه ای برای ویندوز یا مک ندارد. در عوض ، برنامه وب از همه وظایف برنامه دسک تاپ تا کنون مراقبت می کند. که به طور معمول خواندن خود را در رایانه لوحی انجام می دهد برای من چیز بزرگی نیست.

Instapaper در نسخه های رایگان و پریمیوم عرضه می شود. در هر دو گزینه فضای ذخیره نامحدودی برای مقالات ، صفحات وب و فیلم ها ارائه می شود.

نسخه Premium که هر ماه 2.99 دلار یا هر سال 29.99 دلار هزینه دارد ، شامل موارد زیر است:

جستجوی متن کامل

یادداشتهای نامحدود در مقاله

قابلیت متن به گفتار

ارسال مقاله به Kindle

تجربه وب بدون تبلیغات   

به نظر من آسانترین راه ارسال مقاله به Instapaper ، استفاده از افزونه وب آنهاست که هم برای Chrome و هم برای Safari در دسترس است. این پسوند به شما امکان می دهد با یک کلیک یک صفحه وب را ذخیره کنید.

به جای ذخیره صفحه کامل ، می توانید نسخه متن ساده تری را نیز ذخیره کنید. این گزینه را ترجیح می دهم ، زیرا این روزها باعث کاهش انواع حواس پرتی هایی می شود که در اکثر صفحات پخته می شوند.  

همچنین می توانید با استفاده از آدرس ایمیل منحصر به فرد Instapaper که به شما اختصاص داده شده است ، مقالات را به یک حساب Instapaper ارسال کنید.

پس از ذخیره شدن آیتم ها در Instapaper ، برنامه آنها را حتی بدون خواندن در یک مرورگر به زیبایی و بدون حواس پرتی نشان می دهد.

Instapaper همچنین چهار رنگ پس زمینه متفاوت ، چهار نوع فونت متفاوت و امکان تغییر اندازه قلم را ارائه می دهد ، در صورت تمایل به ایجاد تفاوت ، به روش هایی که مهم نیستند. به عنوان یک امتیاز ، Instapaper حتی می تواند محتوای جدیدی پیدا کند.

از طریق صفحه “مرور” ، می توانید محتوای انتخاب شده توسط تیم ویرایشگر Instapaper را که توسط دوستان به اشتراک گذاشته شده است ، مشاهده کنید یا بر اساس الگوریتم هایی که با محتوای وب مطابقت دارد با انواع مقالاتی که بیشتر آنها خوانده می شود ، برای شما انتخاب شود..

به علاوه ، یکپارچه سازی با بیش از 140 برنامه شخص ثالث همچنین به کاربر امکان می دهد مقالات و سایر مطالب را مستقیماً با لمس یک دکمه در Instapaper ذخیره کند..

از جمله خوانندگان خوراک مانند؛

ریدر

حاشیه

نبض

در کنار برنامه های آژانس های خبری برتر مانند مجله Slate ، The Guardian و برنامه های رسانه های اجتماعی.  

سرانجام ، Instapaper یک ویژگی جالب سرعت خواندن را ارائه می دهد.

این کار از طریق یک دکمه سرعت خواندن انجام می شود. که پس از کلیک کردن ، صفحه را به یک پس زمینه سفید تغییر می دهد و قطعه با یک بار و به صورت سریع یک عبارت ارائه می شود. این برای من نیست ، اما من مطمئن هستم که برخی از خوانندگان در آن ارزش خواهند یافت.

شماره 13 جیب

مانند Instapaper ، پاکت پی سی هم قابلیت همگام سازی و هم خواندن آفلاین را برای برنامه های تلفن همراه Android و iOS خود فراهم می کند.

آنچه آن را از گله جدا می کند ، برنامه دسک تاپ Mac است. واقعیتی که کاربران اپل را از دسترسی به مطالب خود از طریق برنامه وب آزاد می کند ، و گزینه های اضافی برای خواندن آفلاین را فراهم می کند.

حالت خواندن محروم آن ، رویکردی حداقلی را برای درگیر کردن مطالب ارائه می دهد ، گزینه هایی برای تغییر رنگ پس زمینه از سفید به سفیده یا تاریک. همچنین دو گزینه متفاوت از نوع فونت و امکان تغییر اندازه قلم را ارائه می دهد.

یک صفحه “توصیه شده” به شما امکان می دهد محتوای پیشنهادی را جستجو کنید. جستجو و برچسب زدن به صورت رایگان در دسترس است ، اما همه قابلیت ها با به روزرسانی به Pocket Premium بهتر کار می کنند.

هزینه آن نسخه پریمیوم 4.99 دلار در هر ماه یا 44.99 دلار در سال است.

مانند Instapaper ، ارتقاء حق بیمه محتوای حمایت شده را از بین می برد. اما دلیل واقعی که باید کمی هزینه اضافی برای Pocket در نظر بگیرید این است که همچنین از کلیه مقالات و صفحات وب ، نسخه پشتیبان شخصی شخصی را ذخیره می کند..

برای کاربران رایگان فقط URL ها بایگانی می شوند و خواندن آفلاین از طریق حافظه پنهان امکان پذیر است. با این حال ، برای کاربران پریمیوم ، محتوای وب در سرورهای ابری Pocket ذخیره می شود.

این بدان معناست که حتی اگر صفحات وب کم یا تغییر پیدا کنند ، شما هنوز هم می توانید به نسخه های اصلی دسترسی پیدا کنید.

برنامه های مدیریت خانواده  

برنامه های مدیریت خانواده هنوز چیزی از یک زمینه نوپا هستند. آنها برنامه های ساده و به سبک تقویم هستند که به خانواده ها منتقل شده اند – راهی برای جایگزینی صفحه چوب پنبه آشپزخانه با یک راه حل ساده تر و مدرن تر.

ایده اصلی جمع آوری داده های مربوط به رویدادهایی مانند قرار ملاقات ها ، فعالیت های مدرسه یا زمان تعطیل است. برنامه های متداول همچنین شامل راه حل های مدیریت وظیفه برای کمک به متمرکز کردن مواردی مانند خرید و کارهای خانگی است.

از دیگر فرصتهای غالباً از دست رفته ، توانایی اضافه کردن یادداشتهای خاص برای هر یک از اعضای خانواده ، مانند آلرژی.

متأسفانه ، هیچ راه حلی این کار را کاملاً درست انجام نمی دهد ، بنابراین زمینه محدود است. اما در اینجا چند گزینه خوب من کشف کرده ام.

Famjama به اعضای خانواده ، سرپرستان و دوستان خانواده اجازه می دهد تا از طریق برنامه های وب ، Android و iOS خود را سازماندهی و ارتباط دهند. تقویم و لیست ویژگی های اصلی در قابلیت های سازمانی آن است.

اعضای خانواده متناسب با رنگ هستند ، بنابراین خواندن سریع را تسهیل می کنند. هر عضو به لیست کارهای انجام شده دسترسی دارد و می تواند درخواستهایی را به لیست کارهای دیگر افراد ارسال کند.

شماره 14 فامجاماFamjama یک راه عالی برای کودکان است که نیازهای خود را به والدین منتقل کنند ، یا والدین بتوانند کارهایی را به لیست کارهای فرزندان خود اضافه کنند.

همچنین می توان لیست ها را به وظایف جداگانه خرید مانند مواد غذایی یا داروخانه ها طبقه بندی کرد. به عنوان یک جایزه ، لیست های خرید می توانند در صورت موجود بودن به طور خودکار کوپن برای موارد ذکر شده را تولید کنند.

امتیازات ، مانند توانایی مدیریت وظایف ، از طریق حساب اصلی قابل کنترل است. به این ترتیب ، کودکان باهوش نمی توانند کارهای خود را حذف کنند (یا کوکی ها را در لیست خرید شما وارد کنند).  

هشدارها همچنین می توانند از طریق اطلاعات تلفن همراه ، فیس بوک یا ایمیل برای تحویل تهیه شوند.

یادداشت ها و اسناد سفارشی یکی دیگر از ابزارهای مفید و چیزی است که بیشتر سازمان دهندگان خانواده ارائه نمی دهند (از جمله کوزی ، که در مرحله بعدی قرار دارد). کاربران همچنین می توانند مانند اطلاعات تماس اضطراری و دغدغه های پزشکی یا قوانین خانگی مانند زمان خواب اطلاعات بحرانی را اضافه کنند.

در عوض ، سرایداران می توانند یادداشت بگذارند ، مانند این که آیا تکالیف به اتمام رسیده است ، کدام تماس تلفنی دریافت شده است ، یا اگر جنگ خواهر و برادر انجام شده است.

فامجاما همچنین دارای چند ویژگی اجتماعی داخلی است.

به عنوان مثال ، می توانید برای همه کاربران پست بنویسید ، که می تواند شامل عکس و پیوند باشد. به طور خلاصه ، Famjama یک راه خوب برای گرد هم آوردن خانواده ها است ، با ویژگی هایی مانند:

رسانه های اجتماعی

تقویم های مشترک

پیامک زدن

ارسال ایمیل

در حالی که خطر از دست دادن یک ارتباط را از بین می برید ، زیرا کانال های خانواده شما بسیار نازک است.  

شماره 15 کوزی

Cozi یک برنامه سازمانی مبتنی بر ابر است که مخصوص خانواده ها قرار دارد.

این کار روی:

پنجره ها

اندروید

iOS

Blackberry 10

و یک برنامه وب ارائه می دهد. متأسفانه ، برنامه Mac هنوز در دسترس نیست.

به طور کلی ، تجربه کاربر کاملاً جبران شده است ، و به خوبی در کمک به کاربران جدید سریع و سریع اجرا می شود.

به عنوان مثال ، موارد لیست پیشنهادی را که در یک کتابخانه تشکیل می شود و لیست های انجام سریع را ایجاد می کنید ، پیدا خواهید کرد. Cozi قابلیت کدگذاری رنگ را ارائه می دهد ، به طوری که تقویم ها ، اعضای خانواده و لیست ها از نظر بصری متمایز نگه داشته می شوند.

ایمیل های خودکار در دستور کار هفتگی نیز راهی عالی برای جلب نگاه سریع به روزهای آینده است. Cozi می تواند تقویم هایی را از دیگر خدمات ، مانند:

تقویم Google

تقویم اپل

چشم انداز

به این ترتیب ، اگر اعضای خانواده ترجیح دهند از برنامه تقویم دیگری استفاده کنند ، می توانند؛ کوزی همه را مثل همه با همه در ارتباط است ، مثل یک خانواده. یا اگر یک مدرسه یا جامعه محلی از تقویم های عمومی استفاده می کند ، می توانید آن تقویم ها را درون برنامه وارد کنید ، بنابراین لازم نیست که به صورت جداگانه ردیابی شوند.

در حالی که Cozi دارای نسخه رایگان است ، اشتراک پرداخت شده آن را حذف می کند ، اعلان های تغییر را ارائه می دهد ، نمایش تقویم های بیشتر و یادآوری های ایمیل / متن (همراه با حداکثر سه مورد) ارائه می دهد ، و چند موضوع را برای شخصی سازی کل تجربه اضافه می کند.

نسخه پرداخت شده می تواند اطلاعات مخاطب را ردیابی و به اشتراک بگذارد تا همه افراد خانواده شما به جدیدترین داده ها دسترسی داشته باشند. در حالی که در حال حاضر هزینه سالانه 19.99 دلار در سال است ، یک اشتراک برای کل خانواده اعمال می شود.

هر دو نسخه رایگان و پولی نیز دارای جعبه دستور العمل هستند که برای تسهیل در برنامه ریزی وعده های غذایی و تهیه لیست های خرید طراحی شده است (می توانید مواد را داخل لیست بکشید و رها کنید).

یک سیستم پیام رسانی خانوادگی اطلاعات بولتن را برای همه ایجاد می کند تا در صفحه اصلی خانواده Cozi مشاهده شوند ، اگرچه این نسخه محدود به 15 پیام در ماه در نسخه رایگان است (نسخه پرداخت شده قابلیت پیام رسانی نامحدود را به شما می دهد).

یک مجله خانوادگی همچنین به شما امکان می دهد مانند یک وبلاگ ، خاطرات را ردیابی و ذخیره کنید ، با این گزینه برای به اشتراک گذاشتن نوشته ها در فیس بوک.  

جایی که کوزی کمی کوتاه می آید ، در ناتوانی خود در ایجاد اسناد شخصی مانند اطلاعات پزشکی است. این ، و از همان رمز عبور برای هر یک از اعضای خانواده استفاده می کند (حتی اگر نام کاربری متفاوت باشد).

که باعث کاهش توانایی والدین در عمل به عنوان سرپرست می شود و فرصتی را برای هرج و مرج تصادفی فراهم می کند ، دیگر به نگرانی های امنیتی اشاره نمی کند.

به طور خلاصه …

امیدوارم که پس از پانزده برنامه ، در هفت دسته ، در هفت مجموعه ، از بهترین برنامه های سازمانی که دارای ویژگی های ابری هستند ، لذت ببرید.

ما را تحت پوشش قرار داده ایم:

لیست برنامه ها

برنامه های اتوماسیون گردش کار

برنامه های مدیریت گذرواژه

برنامه ردیابی هزینه

برنامه های نوت بوک دیجیتال

برنامه های بعداً خوانده شده را بخوانید

برنامه های مدیریت خانواده

من معتقدم گزینه های ذکر شده امروز یک کار عالی را در سراسر تابلو انجام می دهند و همچنین وسیع ترین پشتیبانی از سکو را ارائه می دهند.

البته گزینه های دیگری نیز وجود دارد و چک کردن آنها اصلاً ایده بد نیست. با این حال ، ما روی برنامه های سازمانی با قابلیت های ذخیره سازی ابری خوب متمرکز شده ایم.

ویژگی ای که ممکن است در برنامه های جایگزین وجود داشته باشد یا نباشد. تا آن زمان ، احساس رایگان کنید تا تجربیات خود را با هر یک از برنامه های امروز به اشتراک بگذارید ، و قطعاً به ما بگویید که درباره آنها چه فکر می کنید ، در بخش نظرات زیر.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map