نحوه بازیابی کارت SD با سهولت و به صورت رایگان (امیدوارم)

مدیرعامل منتظر است و مردم از پشت میزهای بلوط جعلی خود به شما خیره شده اند. شما لپ تاپ خود را باز می کنید ، اطمینان داشته باشید که ارائه کاردستی با دقت آنها را تحت تأثیر قرار می دهد ، فقط به این نتیجه می رسد که از بین رفته است. پرونده ها از بین رفتند. در شرایطی مانند آن ، شما باید بدانید که چگونه کارت SD را بازیابی کنید.


از دست دادن داده ها می تواند شرم آور ، گران یا بدتر باشد. از دست دادن عکس می تواند ناراحت کننده باشد. از دست دادن اطلاعات شغلی می تواند برای شما یا شغل شما هزینه داشته باشد ، و اگر داده های شما شامل اطلاعات پزشکی باشد ، یا یک رئیس مخصوصاً خشن داشته باشید ، حتی می تواند تهدید کننده زندگی باشد..

خوشبختانه گزینه هایی برای کسانی که خود را در چنین شرایطی پیدا می کنند وجود دارد. ما این راهنما را برای کمک به شما در بازیابی اطلاعات خود و صرفه جویی در روز خود ، جمع آوری کرده ایم.

ناگفته نماند که شما این راه حل ها را با خطر خودتان انجام می دهید. اگر داده های شما برای شما از نظر اقتصادی یا اقتصادی از نظر اقتصادی با ارزش است ، ممکن است ارزش پیدا کردن شخصی را داشته باشد که بازیابی اطلاعات حرفه ای را ارائه می دهد ، اما موارد زیادی وجود دارد که می توانید خود را امتحان کنید.

چرا داده ها قابل بازیابی نیستند

خطا-رایانه-آتش

دلایل مختلفی برای از بین رفتن پرونده وجود دارد ، که بر بازیابی داده ها تا چه حد آسان است. حذف تصادف شانس قوی بهبودی را به شما می دهد. با حذف پرونده ، دستگاه معمولاً فقط ورودی خود را در سیستم نمایه سازی پرونده حذف می کند. داده ها دست نخورده باقی مانده است.

اگر پس از آن پرونده ها را اضافه یا حذف کنید ، ممکن است داده ها رونویسی شوند زیرا سیستم عامل فضای خالی اشغال شده را خالی می کند. این بدان معنی است که شما باید از ایجاد تغییر در کارتهایی که می خواهید پرونده ها را بازیابی کنید ، خودداری کنید زیرا این امر می تواند باعث از دست رفتن دائمی داده ها شود.

مشکلات جسمی موجود در کارت باعث می شود داده ها بازیابی را دشوار یا غیرممکن کنند ، بنابراین حتی بهترین ابزار تمام وقت کار نخواهد کرد. کارتهای SD قوی نیستند و به راحتی می شکنند. برگه های محافظت در برابر نوشتن ، شل و ول هستند و می توانند گیر کرده و از بین بروند.

خوانندگان کارت نیز شکست می خورند. اگر مشکل خواننده باشد ، گزینه های بازیابی ما به شما کمک نمی کنند ، بنابراین با امتحان کردن آن در یک خواننده دیگر یا آزمایش خواننده خود با کارت دیگری ، تأیید کنید که کارت موجود است.

تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما: Joys of Hindsight

ما با مهمترین نکته از همه شروع خواهیم کرد – پشتیبان گیری. کسانی از شما که این مقاله را پس از از دست دادن داده های خود جستجو کرده اید ممکن است بخواهند از قبل پرش کنند. با این حال ، پشتیبان گیری از قبل ، می تواند با محافظت از شما در برابر از دست دادن داده های تصادفی یا مخرب ، سردردهای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و در صورت اشتباه بودن و کار نجات یابد ، به شما امکان می دهد تا دوباره به آن برگردانید..

برای راهنمایی در مورد کاهش مشکلات از بین رفتن داده ها ، به مقاله ما در مورد پشتیبان و استراتژی ذخیره سازی نگاهی بیندازید. این وضعیتی است که پیشگیری بهتر از درمان است. بازیابی اطلاعات می تواند گران و کند باشد ، بنابراین تهیه پشتیبان نوعی بیمه مقرون به صرفه است.

ما قبلاً به بهترین خدمات پشتیبان آنلاین نگاه کرده ایم. اگر در کارت خود عکس های زیادی دارید ، نرم افزار مدیریت عکس می تواند از پشتیبان گیری برای شما استفاده کند. همچنین بسیاری از گزینه های خوب پشتیبان آنلاین برای موبایل وجود دارد.

اگر یک کارت غیرقابل خواندن باشد ، مدیریت دیسک ویندوز ممکن است به شما اجازه دهد نامه نامه ای را برای آن اختصاص دهید یا مجدداً آن را مجدداً تغییر دهید ، اما این خطر از دست دادن اطلاعات بیشتر.

ویندوز همچنین دارای ابزار داخلی Chkdsk برای رفع خطاهای پرونده است. برای استفاده از آن ، با فشردن کلید Windows و “R” در همان زمان ، یک فرمان سریع را باز کنید ، سپس “cmd” را وارد پنجره اجرا کنید. اگر نامه درایو کارت خود را نمی دانید ، اکسپلورر پرونده را بررسی کنید. اگر نامه درایو شما “E” است ، “chkdsk / f E:” را تایپ کنید. اگر اینطور نیست ، E را با حرف درایو خود جایگزین کنید.

james-chkdsk

اگر chkdsk کار می کند ، شما خوب هستید. این کار همیشه انجام نمی شود ، بنابراین ممکن است بخواهید به دنبال راه حل دیگری باشید. نرم افزار بازیابی تخصصی بسیار کاربرپسند است و در صورت عدم موفقیت Chkdsk ممکن است موفق شود.

نرم افزار بازیابی اطلاعات

بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

نرم افزار تخصصی بازیابی داده طیف گسترده ای از گزینه ها و ویژگی ها نسبت به Chkdsk را ارائه می دهد. هر چند ارزان نیست ، و بازیابی اطلاعات منطقه ای نیست که بتوانید انتظار داشته باشید نرم افزار هر بار کار کند ، اما اگر داده های شما برای شما با ارزش است ، استفاده از آن می تواند بیش از ارزش هزینه باشد.

ابزارهای بازیابی اطلاعات بسیاری برای کمک به شما برای استفاده عمومی و کارتهای SD وجود دارد. برای جمع آوری آنچه در دسترس است ، بهترین مقاله نرم افزار بازیابی اطلاعات را بخوانید.

بسیاری از ابزارهای بازیابی امکان انجام اسکن سریع یا اسکن عمیق را به شما می دهند. اسکن سریع می تواند به اندازه چند ثانیه کوتاه باشد ، اما اسکن عمیق می تواند ساعت ها یا در بعضی موارد روزها طول بکشد. هنگام شروع فرایند آماده صبر کردن باشید.

مدت زمان بسته به اندازه و نوع کارت ، سرعت خواننده کارت و اتصال آن به رایانه شما و همچنین توانایی پردازنده رایانه شما متفاوت است.

اگر انواع مختلفی از درگاه USB در دسترس دارید ، توصیه می کنیم از سریعترین حالت استفاده در هنگام اسکن عمیق استفاده کنید. نسخه بعدی ، پهنای باند بیشتری در دسترس خواهد بود.

وقتی ابزار بازیابی اطلاعات را انتخاب می کنید ، حتماً ابزاری را انتخاب کنید که امکان بازیابی کارت SD را فراهم کند. اگرچه این یک ویژگی مشترک است ، جهانی نیست. ما می خواهیم با استفاده از برنامه مورد علاقه ما ، بازیابی اطلاعات ستارگان ، جزئیات نحوه انجام بازیابی اطلاعات SD را بررسی کنیم.

گزینه های دیگر عبارتند از: prosoft Engineering Rescue Data Data و EaseUS Recovery Wizard Wizard ، اگرچه دوم علی رغم اینکه در بررسی EaseUS بسیار خوب عمل کرده است ، کاملاً نظرات منفی را به خود جلب کرده است. CleverFiles Disk Drill گزینه خوبی برای کاربران Mac است.

بازیابی کارت SD با استفاده از ستاره

حال ، بگذارید جزئیات بیشتری را با استفاده از Stellar به بازیابی بپردازیم.

james-ستاره-ققنوس-چه-برای بهبودی

بارگیری و راه اندازی نسیم است و برنامه هیچ وقت برای ارائه صفحه نمایش “چه کاری برای بازیابی” در هنگام راه اندازی از بین می برد. می توانید تمام داده ها را انتخاب کرده یا انواع خاصی از سند را هدف قرار دهید.

james-ستاره-ققنوس-چه-برای بهبودی

سپس باید مکان را در صفحه بعدی انتخاب کنید. ویندوز مشخص نمی کند که کارت SD ما یکی است ، در عوض از آن به عنوان “دیسک محلی” یاد می کند. اگر مطمئن نیستید که از کارت نامه استفاده می کنید از کاوشگر فایل استفاده کنید. نماد باید مشخص کند که کدام یک از دستگاه متصل شما کارت SD است.

در سمت چپ پایین ، یک کنترل جابجایی وجود دارد که به شما امکان می دهد اسکن عمیقی را انتخاب کنید. کارت خود را با یک شانه دندان خوب طی می کند ، اما برای تکمیل کردن ، به خصوص در کارت های بزرگ ، خیلی بیشتر طول می کشد.

james-ستاره ای-ققنوس-پیشرفته-تنظیمات

نماد تنظیمات پیشرفته در بالا دارای ویژگی های قدرتمندی است که در بین برگه های آن پنهان شده است. می توانید برای انواع پرونده های جدید ، به صورت دستی یا با اجازه دادن به Stellar ، فایلهای نمونه را هدرهای دلخواه اضافه کنید. انواع فایلها را می توان برای سرعت بخشیدن به اسکن بیشتر محدود کرد.

می توانید اسکن ناقص را از سر بگیرید که در صورت نیاز فوری به استفاده از رایانه شخصی خود در حالی که در وسط یک کار بزرگ بازیابی هستید ، مفید است..

james-ستاره ای-ققنوس-اسکن-پیشرفت

اکنون که کارت خود را انتخاب کرده ایم ، می بینیم که صفحه نمایش واضح و روشن روی صفحه “چه چیزی را بازیابی کنیم” به ما اطلاع می دهد پیشرفت چگونه است. این نشان می دهد چه چیزی پیدا شده است و ما تا چه حد روند را طی کرده ایم. در آزمایش ما ، اسکن سریع 500 گیگابایتی شش دقیقه طول کشید ، در حالی که یک اسکن عمیق دو ساعت و 20 دقیقه طول کشید ، اما نتایج شما ممکن است متفاوت باشد.

نتایج james-ستاره ای-ققنوس-اسکن

بعد از انجام اسکن می توان نتایج را مشاهده کرد. ما پرونده هایی را مشاهده کردیم که “به طور تصادفی” برای آزمایش حذف شده اند ، به علاوه چند مورد قدیمی تر که ما از آنها اطلاعاتی درمورد آنها نداریم. حرف اول نام پرونده برای بسیاری از پرونده ها وجود ندارد. نام پرونده ها معمولاً هنگام بازیابی پرونده ها از بین می روند و تغییر می یابند ، بنابراین ممکن است برخی از شکارها پیدا کنند تا چه چیزی را پیدا کنند.

امیدوارم که شما داده های خود را در این مرحله بازیابی کرده اید ، یا حداقل برخی از آنها. 

نسخه رایگان ستاره ای

نسخه رایگان Stellar محدود است ، اما ما با آن مشکل داشتیم. نسخه استاندارد 99 دلار قیمت دارد و 30 روز ضمانت برگشت پول دارد.

اولین باری که از Stellar استفاده می کنید ، باید ثبت نام کنید. آزاردهنده ، منتظر است تا پس از اسکن آن ، اما قبل از بهبودی ، کاری را انجام دهد که شما انجام دهید. ما ابتدا نسخه استاندارد را آزمایش كردیم و بعد از زدن صفحه ثبت نام به نسخه رایگان تغییر دادیم.

نسخه رایگان به اشتباه به ما گفت که ما پس از پیدا کردن 247MB پرونده ، بیش از حد 1 گیگابایت آن بودیم ، اما هیچکدام تاکنون بازیابی نشده اند.

خوشبختانه ، این پرونده ها فقط پرونده های تست بودند ، اما اگر اورژانس بود ، ما دچار مشکل نشدیم. گرچه Stellar زمانی که هزینه آن را می پردازید خدمات خوبی است ، ما توصیه می کنیم با شک و تردید سالم با پیشنهاد رایگان آن رفتار کنید.

ما دریافتیم که نسخه پرداخت شده در بررسی کامل Stellar ما خوب است ، اما چند اظهار نظر ناخوشایند وجود دارد. برخی نگران پشتیبانی مشتری آن هستند ، اما ما فکر می کنیم این نوع نرم افزارها هرگز روی هر کارت کار نمی کنند ، بنابراین سزاوار است که به آنها اجازه داده شود.

افکار نهایی

بازیابی اطلاعات می تواند آسیب زا باشد ، اما اگر بدترین اتفاق در عکس های تعطیلات شما رخ دهد ، موارد زیادی وجود دارد که می توانید قبل از پذیرش شکست ، امتحان کنید..

گزینه های رایگان برای امتحان کردن در ویندوز ، و همچنین نرم افزارهای تخصصی وجود دارد که تجربه ای عمیق تر و کاربر پسند تر ارائه می دهد. Stellar با وجود جلب توجه ما به نسخه رایگان آن ، دسته انتخابی ما است.

نرم افزار بازیابی اطلاعات ابزاری عالی برای موجود در زرادخانه نرم افزار شما است ، اما بی نقص نیست. تهیه نسخه پشتیبان تهیه بهترین گزینه است ، به شرطی که آن را به موقع انجام دهید.

اگر Stellar یا هر نرم افزار دیگری برای بازیابی اطلاعات را امتحان کرده اید ، به ما بگویید که چگونه در نظرات زیر کار کرده است. اگر چیزی را در راهنمای خود نداریم که بتواند به خوانندگان دیگر نیز کمک کند ، به ما بگویید که راحت است. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map