نحوه ویرایش PDF در سال 2020 به سرعت و کارآمد

ویرایش یک .pdf می تواند مشکل باشد. اگرچه این یک راه عالی برای گردآوری و انتشار سریع اطلاعات است ، این یک قالب پرونده نیست که بتوانید آن را خارج از جعبه ویرایش کنید. بر خلاف یک سند Microsoft Office ، یک .pdf برای ویرایش طراحی نشده است ، به همین دلیل شما به ابزارهای مناسب برای نیشگون گرفتن و کشیدن محتوا نیاز دارید.

جستجوی سریع در اینترنت گزینه های ویرایش بسیاری را برای اسناد .pdf نشان می دهد. برخی از آنها بسیار گران هستند ، اما ویرایشگران ارزان یا رایگان فقط ویژگی های اساسی را ارائه می دهند و پرونده ها را به صورت دقیق تبدیل نمی کنند. بسیاری از آنها نمی توانند متن یا گرافیک را با یک .pdf ویرایش کنند ، اما به شما امکان می دهند با استفاده از یادداشتهای سبک یادداشت یا جعبه متن و خطوط بالاتر از محتوای پرونده ، نظرات را اضافه کنید.

برخی از ویرایشگران در مرورگر شما کار می کنند ، اما ویژگی های زیادی با همتایان رومیزی ندارند. به علاوه ، آنها پرونده های شما را در اینترنت قرار می دهند ، که ممکن است باعث نگرانی شود ، به ویژه اگر حاوی محتوای محرمانه یا حساس باشند. اگرچه می توانید از یک VPN برای رمزگذاری اتصال خود برای امنیت بیشتر استفاده کنید.

یک ویرایشگر خوب .pdf به شما امکان جابجایی ، تغییر ، حذف و اضافه کردن مطالب به سند را می دهد. همچنین ویرایشهای شما را دست نخورده نگه دارید تا هیچ کس نتواند آنها را تغییر دهد مگر اینکه ابزاری به همان اندازه خوب داشته باشد.

تکنیک های اساسی در همه ویرایشگرهای .pdf مشابه هستند ، اما رابط های آنها متفاوت است. می توانید همان سند .pdf را در بیش از یک ابزار پردازش کنید. به عنوان مثال ، می توانید از یکی برای ویرایش متن و دیگری برای ویرایش اشکال ، به روزرسانی تصاویر یا حذف صفحات استفاده کنید. 

نحوه ویرایش PDF

به طور پیش فرض ، اسناد .pdf در Adobe Acrobat باز می شوند. اگر می خواهید پرونده را مستقیماً از طریق برنامه Acrobat ویرایش کنید ، در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

  1. Adobe Acrobat را باز کنید
  2. “پرونده” را انتخاب کنید ، سپس “باز کردن …”
  3. پرونده .pdf خود را از پنجره سند انتخاب کرده و روی “باز کردن” کلیک کنید
  4. در نوار ابزار سمت راست ، روی “ویرایش PDF” کلیک کنید. با استفاده از Acrobat ، می توانید متن را ویرایش ، جایگزین یا اضافه کنید ، متن را اصلاح کنید ، ترازها را تنظیم کنید ، فونت ها و اندازه های حروف متن را تغییر دهید ، زیرنویس ها یا اشتراک ها را اضافه کنید و پاراگراف ها یا متن را تغییر اندازه دهید.
  5. متنی را که می خواهید ویرایش کنید پیدا کنید و نشانگر خود را روی آن قرار دهید
  6. در بالای نوار ابزار راست ، روی “قالب” کلیک کنید تا متن مورد نظر خود را ویرایش کنید. برای تصاویر ، مکان نما را روی تصویری که می خواهید ویرایش کنید قرار دهید و گزینه “اشیاء” را در نوار ابزار راست کلیک کنید.

توجه داشته باشید: این مراحل در مورد Acrobat X و XI اعمال می شود. محصولات Acrobat قدیمی تر شما را ملزم به استفاده از گزینه “ابزار” در سمت راست بالای نوار پیمایش خود می کند ، سپس “ویرایش متن” را انتخاب کنید & تصاویر.”

بهترین ویرایشگرهای PDF

ما می خواهیم به شما سه گزینه برای استفاده در ویرایش اسناد .pdf در هنگام نیاز به ایجاد تغییرات مهم به شما ارائه دهیم ، و ما یکی یکی آنها را شروع خواهیم کرد ، از Adobe Acrobat شروع می کنیم.

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC یک ویرایشگر go. to pdf است. می توانید یک پاراگراف را با یک کلیک یا شیر به آن اضافه کنید ، علائم مربوط به رفع اشکال ، تنظیم مجدد صفحات یا حتی عکس برش یا تعویض را تغییر دهید.

این ابزار دارای ویرایش کامل صفحه ای است که پاراگراف ها را هنگام اضافه کردن متن به صفحه به طور خودکار تنظیم می کنید و با اضافه کردن خط به لیست های بولد ، قالب را تنظیم می کنید. بررسی خودکار طلسم آن اطمینان حاصل می کند که ویرایشهای شما صحیح است ، در حالی که ابزار “پیدا کردن و جایگزینی” ، نمونه ای از عبارت یا تاریخ مورد نیاز برای به روز رسانی را تصحیح می کند.

یکی دیگر از ویژگی های خوب که هیچ برنامه دیگری ارائه نمی دهد ، امکان مطابقت با فونت ها بر روی تصاویر اسکن شده است. این کار را با استفاده از تشخیص شخصیت نوری انجام می دهد و یک قلم را از کاراکترهای مورد نظر خود ایجاد می کند. به این ترتیب ، بدون در نظر گرفتن قدمت قلم ، می توانید متن را در تصاویر اسکن شده با همان فونت ویرایش کنید.

با تشکر از برنامه موبایل Acrobat Reader ، می توانید .pdf خود را از iPad ویرایش کنید و از مزایای کار از راه دور لذت ببرید. اگر می خواهید ویژگی های قدرتمند Acrobat DC را امتحان کنید ، یک آزمایش آزمایشی هفت روزه در دسترس است ، اما حتما قبل از پایان کار آن را لغو کنید ، زیرا در صورت دیگری قبض دریافت می کنید.

گرچه گران است ، اما ویژگی های Acrobat DC به سختی قابل استفاده نیست. Adobe بازار ویرایش عکس را در اختیار دارد و در صورت علاقه شما ، بهترین راهنمای نرم افزار ویرایش عکس بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد. با این وجود ، می توانید از گزینه های ارزان تر نتایج خوبی کسب کنید ، زیرا تکنیک های اساسی در همه ویرایشگرهای .pdf مشابه هستند.

Microsoft Word

اگر توانایی پرداخت Acrobat DC را ندارید ، می توانید از Microsoft Word برای ویرایش پرونده .pdf خود استفاده کنید. اگر صاحب مایکروسافت ورد 2013 ، 2016 یا 2019 هستید ، می توانید .pdf خود را در برنامه باز کرده و آن را به یک سند قابل ویرایش Word تبدیل کنید. 

پس از انجام تغییرات ، می توانید دوباره سند را به عنوان پرونده .pdf دوباره ذخیره کنید.

نحوه استفاده از مبدل PDF

مبدل .pdf به شما کمک می کند تا پرونده های PDF را به فرمت های مختلف اما قابل ویرایش تبدیل کنید تا بتوانید محتوای آنها را ویرایش کنید. این بدان معناست که سند دیگر یک pdf نخواهد بود ، اما در برنامه های ویرایش اسناد مانند Microsoft Word باز خواهد شد.

در مقایسه با استفاده از ویرایشگر .pdf ، مبدل راحت تر و آشنا تر است و می تواند ساعت ها وقت و تلاش شما را ذخیره کند. ساده ترین روش برای تغییر یا استخراج متن یا تصاویر با تبدیل ppf به یک سند Word ، سپس باز کردن آن با نرم افزار دفتر دلخواه خود است.

چندین برنامه می توانند ضمن حفظ قالب بندی اصلی ، کار را انجام دهند. همه آنها یکسان نیستند ، زیرا برخی نتایج دقیق تر از سایرین ارائه می دهند.

شما ممکن است قادر به پرداخت اشتراک Acrobat DC نباشید و احتمالاً مایکروسافت ورد 2013 ، 2016 یا 2019 را ندارید. ویراستاران آنلاین. pdf همیشه در دسترس هستند ، اما برخی از آنها رایگان هستند.. 

یکی از بهترین مبدل های ppf رایگان ، Smallpdf است. نه تنها می تواند پرونده .pdf شما را به یک فرمت متفاوت و قابل ویرایش تبدیل کند ، بلکه به شما امکان می دهد متن یا تصاویر را به سند خود اضافه کنید. در اینجا مراحلی که می توانید برای استفاده از Smallpdf برای ویرایش .pdf خود استفاده کنید ، آورده شده است.

دو روش برای ویرایش سند .pdf با Smallpdf وجود دارد: تبدیل آن به یک سند قابل ویرایش Word و سپس ایجاد تغییرات در آن یا ویرایش پرونده به صورت آنلاین.

نحوه استفاده از Smallpdf برای تبدیل PDF به یک سند ورد

به وب سایت Smallpdf بروید و نوع تبدیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این حالت ، بر روی “PDF to Word” کلیک کنید.

smallpdf-edit-pdf-convert-pdf-word

سند .pdf را که می خواهید به Word تبدیل کنید بارگذاری کنید.

smallpdf-edit-pdf-convert-pdf-word-upload

صبر کنید تا روند تبدیل کامل شود.

شما هشدار می دهید که پرونده به یک سند Word تبدیل شده است. اگر می خواهید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید یا آن را در Dropbox یا Google Drive ذخیره کنید ، بعداً آن را به عنوان پیوند از طریق Gmail ارسال کنید..

برای باز کردن آن و ایجاد تغییرات ، روی سند Word کلیک کنید. 

بر روی “پرونده” ، سپس “ذخیره بعنوان …” کلیک کنید و PDF را برای تبدیل سند Word به یک .pdf انتخاب کنید.

نحوه استفاده از Smallpdf برای ویرایش PDF

اگر نمی خواهید .pdf را به یک قالب قابل ویرایش تبدیل کنید ، می توانید از Smallpdf به عنوان یک ویرایشگر .pdf آنلاین استفاده کنید. 

Smallpdf را باز کرده و “ویرایش PDF” را انتخاب کنید.

smallpdf-edit-pdf-smallpdf

سند .pdf را که می خواهید ویرایش کنید بارگذاری کنید.

smallpdf-edit-pdf-editor

منویی با ابزارهای مختلف ویرایش در بالای صفحه ظاهر می شود. 

smallpdf-edit-pdf-editor-menu

می توانید متن ، تصاویر یا اشکال اضافه کنید. همچنین به شما امکان می دهد اشکال مختلفی را روی سند .pdf بکشید.

smallpdf-edit-pdf-edit-add-text

پس از اتمام تغییرات مورد نظر ، روی دکمه “پایان” در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید

smallpdf-edit-pdf-editor-finish

سند ویرایش شده شما اکنون آماده است. می توانید آن را بارگیری کنید ، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید یا در Dropbox یا Google Drive ذخیره کنید

smallpdf-edit-pdf-edit-edited

افکار نهایی

ویرایش یک .pdf می تواند مشکل باشد ، اما غیرممکن نیست. با استفاده از ابزارهای صحیح در اختیار شما ، می توانید فایلهای .pdf را به راحتی با اسناد Word ویرایش کنید ، خواه نیاز به ویرایش سریع یا تغییرات دیگری داشته باشید.

Adobe Acrobat DC بسیار گران است ، اما کار را تمام می کند. یک ویرایشگر .pdf ، مانند Smallpdf ، فقط ویژگی های ویرایش اساسی را ارائه می دهد و لزوماً تبدیل فایل های دقیق را ارائه نمی دهد. از طرف دیگر ، مایکروسافت ورد روشی ارزانتر و سریعتر است که دردسر بی پایان دو گزینه دیگر را برای شما ذخیره می کند..

ما دوست داریم نکات و توصیه های شما در مورد چگونگی ویرایش یک .pdf را بشنویم. آنها را در نظرات با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me