نحوه تبدیل OST به PST the Easy Way در سال 2020

کار کردن با پرونده های .ost اگر به تنهایی انجام شود می تواند یک تلاش ناامید کننده باشد. خوشبختانه ، ابزارهای توانمند زیادی برای اسکن و تبدیل فایلهای .ost به قالبهای کارآمدتر مانند فایلهای .pst وجود دارد. در حقیقت ، منصفانه است که بگوییم مبدل خوب .ost to .pst ابزاری اساسی در جعبه ابزار دیجیتالی پسر احترام به IT است. در این مقاله ، ما به یکی از این ابزارها نگاه می کنیم: Stellar OST به PST Converter.


Stellar نامی است که در اوایل سال 2017 اعتبار ما را به دست آورد ، تصمیم گرفتیم تحقیقات خود را در مورد بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات شروع کنیم. این تلاش هفتگی منجر به وضعیت فعلی الکلیسم این نویسنده و همچنین مسح بازیابی داده های ستاره ای به بهترین شکل در نمایش شد. این امر همچنین ما را واداشته است كه به بررسی ابزارهای مفید دیگر این شرکت برای دفتر IT بپردازیم.

در حال آمدن ، ما به شما امکاناتی را در Stellar OST به PST Converter می دهیم و نحوه استفاده از آن برای بازیابی ایمیل ، موارد تقویم و مخاطبین را از پرونده های Outlook .ost به شما معرفی خواهیم کرد. فراموش نکنید که بررسی کامل بازیابی اطلاعات ستاره ای ما را نیز بررسی کنید.  

چه کسی ستارگان OST به مبدل تبدیل PST برای?

ما حدس می زنیم که اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً شما ایده خوبی دارید که پرونده های .ost و .pst چیست ، بنابراین ما این قسمت بعدی را خلاصه خواهیم کرد. 

هر دو فایل داده ای هستند که توسط Microsoft Outlook استفاده می شود. اطلاعات ذخیره شده در این پرونده ها شامل تمام پیام های ایمیل و رویدادهای تقویم شما هستند ، بنابراین آنها بسیار مهم هستند. هر دو همچنین در هارد دیسک رایانه شما ذخیره می شوند و داده ها را از یک سرور پست الکترونیکی کپی می کنند و به شما امکان می دهند بدون نیاز به آنلاین بودن به اشیاء قبلی همگام شده دسترسی پیدا کنید..

از این دو پرونده ، جدول حافظه شخصی (.pst) معمولاً استفاده می شود ، که برای POP3 و IMAP استفاده می شود ، هر دو پروتکل برای حساب های ایمیل مبتنی بر وب. از طرف دیگر ، یک پرونده ذخیره آفلاین (.ost) برای ذخیره داده های Outlook هنگام استفاده از Outlook 365 ، Microsoft Exchange و Outlook.com استفاده می شود..

پرونده pp دارای انعطاف پذیری کمی بیشتر از یک پرونده .ost است ، زیرا هرگز توسط Outlook حذف نمی شود و می تواند در نصب های جدید Outlook کپی شود یا حتی به ماشین های جدید منتقل شود. یک پرونده .ost همان تجمل را ارائه نمی دهد: فقط می تواند توسط نمایه Outlook که در ابتدا آن را ایجاد کرده است ، باز شود ، به این معنی که شما نمی توانید از پرونده استفاده مجدد کنید.

علاوه بر انتقال کل حساب ایمیل خود از Exchange یا Outlook 365 به یک سرویس ایمیل دیگر ، می توانید با داشتن Stellar OST به PST Converter ، بر این محدودیتها غلبه کنید. مبدل همچنین برای پیمایش در مشکلات ناشی از خرابی سرور Exchange یا خطاهای هماهنگ سازی یا حتی خرابکاری در پرونده .ost ناشی از بدافزار مفید است..  

ستاره ای OST به PST Converter در بالای آن چندین مزیت دارد. مهمتر از همه ، می توان از آن برای جستجوی و ذخیره ایمیل های شخصی در پرونده .ost شما استفاده کرد ، نه اینکه به کل چیز انتقال یابد. همچنین می تواند مخاطبین ، تقویم ها ، کارها ، یادداشت ها و مجلات را تبدیل کند.

چند ویژگی اصلی دیگر که ما دوست داریم شامل این موارد است:

 • پیش نمایش موارد بازیابی شده قبل از بازیابی
 • تبدیل پرونده های رمزگذاری شده .ost
 • پرونده های تبدیل شده را به عنوان .msg ، .eml ، .rtf ، .html و .pdf ذخیره کنید

ما در بخش بعدی به برخی دیگر از ویژگی های خاص مجوز نگاه خواهیم کرد.

گزینه های مجوز OST به PST

نرم افزار تبدیل ستارگان به شما امکان می دهد پیش از تبدیل ایمیل ها و تقویم ها را پیش نمایش کنید. اگرچه نسخه رایگان ابزار وجود دارد ، اما شما را به 20 تبدیل قبل از اشتراک مشترک محدود می کند.

برای مشاغل و متخصصان فناوری اطلاعات که به مسافت پیموده شده بیشتری از ابزار نیاز دارند ، می توانید مجوز دائمی (طول عمر) را برای یک دستگاه واحد یا چندگانه خریداری کنید. این ابزارها هیچ محدودیتی در اندازه پرونده ندارند و پشتیبانی فنی رایگان نیز دارند.

CorporateTechnicianOutlook Toolkit
هزینه79.99 دلار149 دلار199 دلار
نصب و راه اندازیسیستم واحدسیستم های چندگانهسیستم های چندگانه

مجوز تکنسین تکنیکی چند دستگاه دارای امتیاز بیشتری برای مجوز شرکت های تک دستگاه است که به انواع IT متوسل می شود ، از جمله:

 • تبدیل دسته ای: چندین فایل .ost را تبدیل کنید
 • فایل های pst جمع و جور و تقسیم شده است
 • مخاطبین Outlooks را با فرمت ccv ذخیره کنید

در عین حال ، به لطف ابزارهای مفید برای متخصصان فناوری اطلاعات برای مدیریت طیف وسیعی از مشکلات پستی مانند تعمیر پرونده های فاسد .pst و بازیابی پیوست ها و گذرواژهای ppst ، ابزار Outlook Toolkit بهترین از این سه مورد است..

نحوه تبدیل فایلهای OST با ستاره

یکی از دلایلی که ما در Cloudward.net طرفداران Stellar شدیم این است که تجربه کاربر برای بیشتر محصولات این شرکت بدون هیچ گونه ویژگی در ویژگی های ساده و بی پرده است ، که صادقانه بگویم شما با بسیاری از محصولات IT دیگر بدست نمی آورید..

با این وجود ، ممکن است شما برای شروع کار به برخی از کمکها نیاز داشته باشید ، یا شاید فقط بخواهید قبل از افزودن Stellar OST به PST Converter به جعبه ابزار IT خود ، به یک ایده اصلی در مورد فرآیند برسید. با توجه به آن ، تا بعد به روند اصلی تبدیل خواهیم پرداخت.

مرحله اول: برنامه را نصب کرده و Scan را اجرا کنید

اولین کاری که شما باید انجام دهید ، البته نصب نرم افزار است. این فقط یک یا دو دقیقه طول می کشد ، حتی اگر برای سرویس ثبت نام کنید. Stellar به محض پردازش پرداخت ، لینک بارگیری محصول و کلید فعال سازی را برای شما ارسال می کند.

پس از نصب ، مشتری را شروع کنید. یک پنجره کوچک در بالای مشتری اصلی به شما امکان می دهد پرونده .ost مورد نظر برای تبدیل را انتخاب کنید.

می توانید سیستم فایل خود را برای آن مرور کنید ، یا اجازه دهید مبدل درایو خود را برای پرونده های .ost اسکن کند. اسکن بر اساس آزمایش ما زیر ده ثانیه طول می کشد ، بنابراین مگر اینکه دقیقاً بدانید که در کجا باید جستجو کنید ، این روش سریع تر است.  

پس از دریافت پرونده خود ، آن را برجسته کرده و روی دکمه “تبدیل” کلیک کنید. مشتری فرآیند تبدیل را شروع می کند ، که انتظار شما را حفظ نمی کند.

در مورد ما ، یک ثانیه طول کشید ، هرچند که مطمئناً پرونده .ost ما در حدود 16 مگابایت بسیار کوچک است..   

مرحله دوم: کار با پرونده OST اسکن شده شما

پس از اسکن پرونده .ost ، می توانید محتوای آن را از طریق مشتری دسک تاپ مبدل Stellar مرور کنید.

ستون سمت چپ مشتری شامل یک منوی درخت است که در آن می توانید زیر تقویم ها ، مخاطبین ، صندوق ورودی ، نامه های ناخواسته ، مجله ، موارد حذف شده و سایر پوشه های Outlook را پیدا کنید..

ستون بعدی شامل اشیاء ذخیره شده در پوشه ای است که شما انتخاب می کنید. به عنوان مثال ، اگر “صندوق ورودی” را انتخاب کنید ، ستون لیستی از ایمیل ها را در صندوق ورودی شما نشان می دهد. ستون سوم پیش نمایش خود شیء را به عنوان مثال ایمیل ارائه می دهد.

می توانید فایل تبدیل شده یا خود اسکن را ذخیره کنید که یک پرونده .dat است. هنگام ذخیره کل پرونده ، می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید آن را به عنوان نوع فایل .pst ، .msg ، .eml ، .rtf ، .html یا .pdf ذخیره کنید..

اگر به کل پرونده نیاز ندارید و فقط می خواهید به عنوان مثال ، یک ایمیل را ذخیره کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. بر روی نامه کلیک راست کرده و قالب پرونده ای را که می خواهید آن را ذخیره کنید انتخاب کنید.

و این چیزی است که در آن وجود دارد.

افکار نهایی

کار با پرونده های .ost معمولاً کاری غیرممکن است ، اما Stellar OST به PST Converter همه این موارد را برطرف می کند. سریع ، ساده و به همان اندازه قدرتمند است که لازم باشد. در اصل ، این ابزار مناسب برای بچه های فناوری اطلاعات است که به دنبال تحت تأثیر قرار دادن بقیه دفتر هستند بدون اینکه مجبورند کارهای دیگری به جز کلیک کردن روی چند دکمه انجام دهند. و همه ما با آن سوار هستیم.

اگر به دنبال ابزاری کامل هستید ، توصیه می کنیم به ابزار کامل Outlook توجه کنید ، زیرا می تواند پرونده های PSP خراب را نیز تعمیر کند. نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و از خواندن آنها متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map