بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Mac 2020: گزینه های مبتنی بر ابر برای اپل

برای صاحبان محصولات اپل ، iCloud به نظر می رسد یک انتخاب معقول برای ذخیره سازی آنلاین است. می توانید عکس ها و پرونده ها را بین دستگاه ها به اشتراک بگذارید ، به طور خودکار از محصولات Apple خود و سایر موارد نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگرچه چندین برنامه ذخیره سازی iCloud وجود دارد ، اما برخورد با سیستم ذخیره سازی آن کاملاً ساده است و چندین گزینه خوب iCloud وجود دارد..

از آنجا که مدیریت اسناد در iCloud می تواند مشکل باشد ، کاربران مکینتاش که می خواهند کنترل بیشتری روی داده های خود داشته باشند ، باید قبل از ورود به پیشنهادات اپل ، گزینه های مختلفی را جستجو کنند. به همین دلیل ما این لیست را از پنج گزینه برتر ذخیره سازی ابری برای Mac ایجاد کردیم. اگر مک ندارید ، می توانید بهترین راهنمای ذخیره فضای ابری ما را بررسی کنید.

اگر به دنبال بهترین گزینه هستید ، Sync.com را انتخاب کردیم. به دلیل امنیت برتر در خط ، رابط کاربری ساده و قیمت رقابتی ، این ارائه دهنده ذخیره سازی ابری مورد علاقه ما است. امنیت صفر دانش از جمله ویژگی های دیگر ، آن را به یکی از امن ترین گزینه های ذخیره سازی ابری در دسترس تبدیل کرده است.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Mac 2020

انتخاب بهترین سرویس ذخیره سازی ابری برای Mac

اپل برای اینکه دستگاههای نازک تر و سریع تر و قابل اعتمادتری را در اختیار کاربران قرار دهد ، اکثر رایانه های خود – بخصوص MacBooks – را از HDD به SSD منتقل کرده است. هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Mac ، ما مطمئن شدیم که به سرویس هایی که چندین گزینه ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند ، نگاهی بیندازیم.

هنگام ذخیره اسناد و مدارک خود در ابر ، یک نقض امنیتی بدترین چیزی است که می تواند برای داده های شما رخ دهد. ما اطمینان حاصل کردیم که هر گزینه در این لیست از امنیت عالی برخوردار است به گونه ای که پرونده های شخصی شما در مقابل کاربران غیرمجاز که به دنبال دسترسی به حساب شما هستند ایمن هستند.

اگرچه تمام خدمات موجود در این لیست امن هستند ، اما ذخیره سازی فیزیکی قابل ارتقا ممکن است آرامش بیشتری به شما بدهد. اگر این چیزی است که شما بعد از آن هستید یا می خواهید بهترین دستگاه ذخیره ابر شخصی برای Mac باشد ، می توانید بهترین هارد اکسترنال ما را برای خرابی مک بررسی کنید.

در آخر ، ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که همه گزینه های ذخیره سازی ابری ساده برای استفاده هستند. هیچ چیز مردم را از یک سرویس جدید سریعتر از مجموعه ای از فهرست های پیچیده و ویژگی ها دور نمی کند. یک رابط تمیز که به شما امکان می دهد به راحتی بارگذاری و تعامل با پرونده های خود داشته باشید ، برای تجربه کلی شما مهم است.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Mac: Sync.com

وقتی صحبت از فضای ذخیره سازی ابری می شود ، یافتن ارائه دهنده مناسب بسیار دشوار است. برخی گزینه های ذخیره سازی عالی دارند اما از امنیت عالی برخوردار نیستند. برخی دیگر امنیت عالی دارند اما برخی از ویژگی های اساسی را ندارند. Sync.com ممکن است چند نقص داشته باشد ، اما این بهترین ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری است که ما پیدا کرده ایم.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Two-Factor-Authentication-Slider-5

قبلی

بعد

جایی که Sync.com واقعاً از آن خارج است ، امنیت آن است که به معنای واقعی کلمه در دست شما است. رمزگذاری صفر دانش یکی از چنین ویژگی هایی است که رمز عبور شما را از هر کسی جز شما محافظت می کند. این شامل خود Sync.com می شود ، به خاطر داشته باشید که از دست دادن رمز ورود به معنی از دست دادن حساب کاربری خود است. اگر نمی خواهید آنرا ریسک کنید ، این ویژگی اختیاری است.

در حالی که برخی دیگر از سرویس های ذخیره سازی ابری ، مانند OneDrive ، تنها چند برنامه و گزینه های ذخیره سازی محدود ارائه می دهند ، Sync.com شش برنامه مختلف را ارائه می دهد. برنامه های Sync.com از برنامه رایگان 5 گیگابایت گرفته تا 10 ترابایت فضای ذخیره سازی ، شامل کلیه کاربران Mac ، از کسانی که اساسی ترین نیازها را برای کاربران تجاری با کارمندان چندگانه دارند ، متغیر است..

ناوبری ذخیره سازی خود با Sync.com ، در اکثر موارد بسیار ساده است. می توانید فایل ها را در قالب شبکه یا نمای لیست مرور کنید ، همچنین می توانید محتوای خود را جستجو کنید. 

جابجایی پوشه ها به شما نیاز دارد که از منو استفاده کنید ، برخلاف کشیدن و رها کردن آنها ، و بارگیری فایل ها به یک گام اضافی غیر ضروری نیز نیاز دارد ، اما به طور کلی Sync.com ساده و آسان برای یادگیری است..

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

دلیل دیگری که Sync.com را دوست داریم ، اشتراک فایل آن است. Sync.com به شما امکان می دهد پیوندهایی را با پرونده های خود ایجاد و به اشتراک بگذارید. اگرچه این ویژگی منحصر به فرد نیست ، Sync.com بدون در نظر گرفتن حساب کاربری ، لینک های شما را به صورت رایگان رمزگذاری می کند.

به طور کلی ، Sync.com انتخاب گسترده ای از گزینه های ذخیره سازی ، امنیت خوب و ویژگی های مفید را برای قیمت قابل مقایسه – اگر پایین تر از سایر گزینه های ذخیره سازی ابری ارائه نمی دهد. می توانید برای Sync.com بیشتر بررسی کنید یا می توانید همین حالا شروع کنید و برنامه رایگان را امتحان کنید. 

اگر فضای ذخیره سازی خالص هدف شماست ، می توانید با بررسی درایو ابری آمازون در مورد فضای ذخیره سازی حداکثر 30 ترابایت بررسی کنید.

pCloud

pCloud با بهترین خدمات ذخیره سازی ابری در بازار در آنجا قرار دارد. امکان پخش موسیقی و فیلم و همچنین مشاهده تصاویر به طور مستقیم از pCloud ، باعث می شود آن را مانند یک جایگزین واقعی برای iCloud احساس کنید. 

اگرچه pCloud مملو از ویژگی های مختلف است ، اما انتخاب طرح محدود آن ، کاربران را با ذخیره بسیار بالایی یا بسیار کم امکان پذیر می کند. به همین دلیل ، به علاوه نیاز کاربر بالاتر آن برای حساب های تجاری ، به همین دلیل است که در نهایت در رتبه دوم به Sync.com رسید.

پرونده های رابط وب pCloud

پوشه همگام سازی pCloud

پیوند اشتراک فایل pCloud

پیوندهای بارگیری pCloud

pCloud Drive Client

قبلی

بعد

یکی از بهترین ویژگی های pCloud ، امکان برقراری تعامل با رسانه های شما مانند شما بومی است. کاربران Mac قادر به مشاهده تصاویر و همچنین پخش موسیقی و فیلم ها به طور مستقیم از ابر خواهند بود. همچنین می توانید از طریق برنامه pCloud لیست های پخش را در Mac یا تلفن هوشمند خود ایجاد کرده و گوش دهید.

pCloud از رمزگذاری AES 256 بیتی ، دانش صفر و تأیید هویت دو عاملی برای محافظت از پرونده های شما در مقابل افرادی که ممکن است به دنبال دستیابی به آنها باشند استفاده می کند. 

اگرچه pCloud از محافظت عالی برخوردار است ، اما تمام اقدامات امنیتی آن با حساب رایگان آن همراه نیست. برای حفظ حریم خصوصی ، ما توصیه می کنیم که هزینه افزودنی Crypto را بپردازید ، زیرا رمزگذاری دانش صفر را دریافت می کنید ، و این مانع از دسترسی pCloud به هر گونه دسترسی به پرونده های شما می شود.

علاوه بر این ، پیمایش pCloud آسان است. می توانید پرونده ها و پوشه های خود را در لیست یا نمای شبکه مشاهده کنید و می توانید پرونده های خود را از طریق مجوز یا پیوند به اشتراک بگذارید. اگر می توانید پوشه ها را بین pCloud و Mac خود همگام سازی کنید ، در صورت داشتن هر چیزی که باید از آنها نسخه پشتیبان تهیه شود ، همگام سازی کنید.

pCloud با یک برنامه رایگان ارائه می شود که 10 گیگابایت فضای ذخیره به شما می دهد. برنامه iCloud برای کاربران iCloud که به دنبال جایگزینی 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان خود هستند ، فضای ذخیره Sync.com و iCloud را به شما مضاعف می کند ، همچنین شما می توانید با انجام برخی کارها در pCloud فضای ذخیره بیشتری داشته باشید..

اگر برنامه رایگان کمی تنگ شده است ، می توانید یکی از دو برنامه اضافی را انتخاب کنید: برنامه 500 گیگابایت یا برنامه 2TB. این برنامه ها یا به صورت ماهیانه پرداخت می شوند و یا می توانید با هزینه ای کلان ، یک برنامه عمر بخرید. برنامه Crypto همچنین 3.99 دلار اضافی در هر ماه است.

دلایل دیگری که ما pCloud را دوست داریم

اگرچه انتخاب برنامه محدود pCloud مانع از کسب رتبه های برتر شد ، اما گزینه خوبی برای کسانی که به رسانه متمرکز شده اند و می خواهند به مکالمه و گوشی های هوشمند خود دسترسی داشته باشند به محتوای آنها بصورت محلی دسترسی پیدا کنند. ما همچنین دوست داریم که pCloud به شما امکان می دهد نه تنها تصاویر را با وضوح کامل ذخیره کنید ، بلکه آنها را در اندازه های کوچکتر نیز بارگیری کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد pCloud – از جمله تفسیر کامل امنیت و ویژگی های آن – بررسی pCloud ما را بررسی کنید یا به یک برنامه رایگان برای یک آزمایش بدون ریسک نگاهی بیندازید.

ترسوریت

Tresorit یک سرویس ذخیره سازی ابری قوی است که به خوبی کار می کند و از امنیت عالی برخوردار است. با این حال ، کاربران Mac که یک سیستم پرونده ای سنتی تر را ترجیح می دهند ممکن است با ایجاد و مدیریت “تراش” برای هر پوشه ای که می خواهید همگام سازی کنید ، که باید همگام سازی مجزا شود ، خاموش شوند. با گذشت زمان از این امر ، هرچند مشتری دسک تاپ آشنایی دارد و به راحتی حرکت می کند.

Tresorit-homepage-2019

Tresorit در جایی که امنیت و حریم خصوصی مربوط به آن باشد ، آشفتگی پیدا نمی کند. نه تنها از امنیت مشابه Sync.com برخوردار است ، بلکه دارای چندین گواهینامه حریم خصوصی نیز می باشد که بدون در نظر گرفتن استفاده شما از شما محافظت می کند. Tresorit همچنین در سوئیس مستقر است ، جایی که طبق قوانین عالی این کشور برای حفظ حریم خصوصی محدود است.

برای کاربران پرداخت شده ، Tresorit دارای یک ویژگی نسخه نفیس است که به شما امکان می دهد پرونده های خود را به نسخه های قبلی برگردانید ، در صورت به خطر افتادن پرونده به طریقی یا تغییر ناخواسته ایجاد شده است. Tresorit همچنین یک افزودنی برای Microsoft Outlook دارد که به شما امکان می دهد پرونده های پیوست شده را ایمن تر ارسال کنید.

اگرچه Tresorit دارای چندین ویژگی جالب است ، اما بزرگترین اشکال آن در برنامه های خود است. این برنامه رایگان فقط 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی و نسخه ای را ارائه نمی دهد. بقیه برنامه ها از 200 گیگابایت تا یک حساب شرکت نامحدود برای شرکتهایی که حداقل 10 کارمند دارند ، در نظر گرفته شده است. هزینه های برنامه ها از Sync.com گران تر است ، در صورت پرداخت سالانه ، از 10.42 دلار در سال شروع می شود.

دلایل دیگر ما Tresorit را دوست داریم

به دلیل هزینه Tresorit ، پیشنهاد آن به عنوان بهترین گزینه ذخیره سازی ابری برای کاربران Mac دشوار است. با این حال ، Tresorit از لحاظ امنیتی برتری دارد و استفاده از آن پس از عبور از منحنی یادگیری اولیه دشوار نیست. اگر به دنبال یک جایگزین فوق العاده امن برای Sync.com یا pCloud هستید ، می توانید بررسی Tresorit ما را بررسی کنید.

عظیم

MEGA یک سرویس ذخیره سازی ابری نسبتاً ساده اما در عین حال ایمن است که کار خوبی را در جایگزینی ویژگی های اصلی iCloud با یک سیستم ذخیره سازی قوی تر انجام می دهد. این برنامه رایگان برای ذخیره سازی بسیار بیشتری استفاده می شود ، اما کاربران Mac که از برنامه 5 گیگابایتی iCloud راحت هستند ، از 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری MEGA که بصورت رایگان استفاده می شود لذت می برند..

MEGA-Homepage-2018

برای ایمن نگه داشتن حساب و پرونده های خود ، MEGA از دیگر اقدامات رمزگذاری 128 بیتی AES و تأیید هویت استفاده می کند. اگرچه رمزگذاری MEGA در همان سطح Sync.com یا pCloud نیست ، اما همچنان می توانید مطمئن باشید که اطلاعات شما بی خطر است. MEGA همچنین دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی گسترده و مفصل است که می توانید در اینجا بخوانید.

MEGA شامل ویژگی هایی از قبیل نسخه سازی و امکان مشاهده بومی بصورت عکس ها و پخش فیلم ها است. این برنامه نمی تواند موسیقی را پخش کند یا لیست های پخش را مدیریت کند ، اما در صورت عدم نیاز به این نوع کنترل چندرسانه ای ، 5 گیگابایت فضای ذخیره رایگان از طریق pCloud آن را به گزینه عالی تبدیل می کند..

15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ، MEGA را به یکی از بهترین برنامه های رایگان در این لیست تبدیل کرده است. اگر تازه وارد فضای ذخیره سازی ابری شده اید و می خواهید مبلغ خوبی را بدون پرداخت هزینه زیادی بپردازید ، MEGA انتخاب مناسبی است. MEGA همچنین چهار برنامه پولی دارد از برنامه 200 گیگابایتی Pro Lite تا برنامه 8TB Pro III.

با قیمت کمتر از 6 دلار ، برنامه Pro Lite بهترین ارزش برنامه های MEGA است ، اگرچه به اندازه Sync.com یا pCloud رقابتی نیست ، که هر دو 500 گیگابایت با هزینه کمتر از 5 دلار در هر ماه ارائه می دهند. به طور کلی ، برنامه رایگان MEGA ویژگی برجسته آن است ، زیرا بیشتر از Sync.com یا حتی pCloud ارائه می دهد.

دلایل دیگر ما از MEGA دوست داریم

یکی دیگر از ویژگی های دیگر که ما دوست داریم افزودنی Thunderbird MEGA ، MEGAbird است که به شما امکان می دهد پیوست های بزرگی را از طریق ایمیل ارسال کنید. 

ترکیبی از MEGAbird ، 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان و امکان باز کردن تصاویر و تماشای فیلم به صورت بومی ، MEGA را به طور کلی معرفی خوبی برای ذخیره سازی ابری می کند. می توانید بررسی کامل MEGA ما را بخوانید یا همین حالا با یک برنامه رایگان شروع کنید.

اگرچه MEGA دارای حجم زیادی از فضای ذخیره سازی رایگان است ، اما چندین ارائه دهنده دیگر نیز وجود دارند که از جمله ویژگی های دیگر ، فضای ذخیره سازی ابری مشابه را ارائه می دهند. برای ارائه دهندگان بیشتر فضای ذخیره سازی ابری با برنامه های رایگان ، بهترین مقاله رایگان فضای ذخیره سازی ابر ما را بررسی کنید.

یک درایو

مایکروسافت از دیرباز به دلیل تعیین استاندارد بهره وری اداری شناخته شده بود. اکنون مایکروسافت مبتنی بر ابر ، Office 365 را ارائه می دهد و به همراه آن OneDrive را ارائه می دهد. اگرچه OneDrive می تواند به عنوان یک سرویس مستقل مورد استفاده قرار گیرد ، اما هنگامی که با Office 365 همراه باشید ، واقعاً می درخشد.

حرکت OneDrive آسان است. سرویس گیرنده وب نگاه Microsoft را به آن نشان می دهد ، بنابراین برخلاف مدیر فایل Windows نیست. بارگیری یا جابجایی پرونده ها و پوشه ها به راحتی کشیدن و رها کردن آنهاست.

پرونده های رابط وب OneDrive

کشویی پوشه OneDrive Sync

پرتاب برنامه OneDrive

اشتراک گذاری فایل پیوند ایجاد OneDrive

Word OneDrive آنلاین

قبلی

بعد

در گذشته مایکروسافت نسبت به امنیت بسیار مضر بوده است. در حال حاضر ، مایکروسافت از چندین طریق از جمله رمزگذاری نهایی به پایان می رسد ، از اطلاعات شما محافظت می کند. حفظ حریم خصوصی مورد توجه مایکروسافت و OneDrive است ، زیرا این شرکت در ایالات متحده مستقر است. این بدان معناست که مایکروسافت طبق قوانین حفظ حریم خصوصی ایالات متحده موظف است.

اگرچه قوانین ایالات متحده در مورد حفظ حریم خصوصی لزوماً سازگار با مصرف کننده نیستند ، درگیری فرضیه مایکروسافت با PRISM همان چیزی است که توصیه OneDrive را به عنوان مکانی برای ذخیره اطلاعات حساس دشوار می کند. اگر امنیت مهمترین عامل است ، لیست ما از امن ترین خدمات ذخیره سازی ابری را بررسی کنید.

OneDrive با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می شود و سه برنامه پولی را ارائه می دهد. یک طرح 50 گیگابایتی ارزان قیمت با قیمت 1.99 دلار در هر ماه وجود دارد ، اما ارزش واقعی آن در دو بسته Office 365 قرار دارد.

بسته نرم افزاری “شخصی” Office 365 برای 1 ترابایت ذخیره سازی ماهانه 6.99 دلار در ماه هزینه دارد ، و بسته نرم افزاری “خانه” Office 365 برای هزینه 5 ترابایت ذخیره سازی ماهانه 9/99 دلار است..

دلایل دیگر ما OneDrive را دوست داریم

در حالی که OneDrive هنگام امنیت به آن مظنون است ، باز هم می تواند جایگزینی عالی برای سایر سرویس های ذخیره سازی ابری در این لیست باشد ، به خصوص اگر قبلاً از سایر محصولات مایکروسافت استفاده می کنید. گرچه مایکروسافت مظنون به کمک به دولت ایالات متحده برای نظارت بر شهروندان بوده است ، اما احتمال وقوع هرگونه اطلاعات در داده های شما بسیار اندک است.

اگر می خواهید در مورد PRISM ، امنیت Microsoft یا اطلاعات بیشتر درباره قیمت یا ویژگی های OneDrive اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید بررسی کامل OneDrive ما را بررسی کنید. هم اکنون می توانید برنامه رایگان و ویژگی های اصلی Office را امتحان کنید. کاربران سازمانی همچنین می توانند OutOneDrive for Business را برای ویژگی های بیشتر شرکت محور بررسی کنند (بررسی OneDrive ما را برای بررسی مشاغل مطالعه کنید).

اگر به دنبال سرویس ذخیره سازی ابری دیگری هستید که با Office ادغام شده است ، می توانید Dropbox را چک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، و همچنین Dropbox برای قیمت گذاری ، بررسی Dropbox را بخوانید.

گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، اگر به دنبال ذخیره سازی ابری با ادغام ویرایش اسناد و سایر ویژگی های اداری هستید. Google Drive گزینه هایی را برای ایجاد و ویرایش اسناد به طور مستقیم از حافظه Google Drive شما ، و همچنین 15 گیگابایت گزینه ذخیره سازی و به روزرسانی رایگان برای کسانی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارند ارائه می دهد (بررسی Google Drive ما را بخوانید).

اگر می خواهید در مورد این دو سرویس اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید مقایسه Dropbox و Google Drive را با هم مقایسه کنید.

افکار نهایی

پیدا کردن یک سرویس ابری شگفت انگیز که با Mac شما کار می کند و متناسب با تمام نیازهای شما دشوار است. خدمات زیادی در آنجا وجود دارد ، اما پیدا کردن یکی با امنیت عالی ، ویژگی های مناسب و استفاده آسان آن تجربه شما را در زمینه ذخیره سازی ابر به جای سردرد ثابت لذت بخش می کند.

اگرچه همه خدمات ذخیره سازی ابری در این لیست واقعاً مفید هستند ، Sync.com به دلیل انتخاب گسترده برنامه های ذخیره سازی ، برنده می شود. در حقیقت ، Sync.com بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای کاربران Mac و PC به طور یکسان است. pCloud از نزدیک به عقب دنبال می کند اما گزینه های ذخیره کمتری دارد.

اگر به جای فضای ذخیره سازی ابری به طور خاص به دنبال سایت های اشتراک فایل هستید ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد MEGA ، Dropbox و OneDrive در راهنمای ما در مورد نحوه ارسال ایمیل به فایل های بزرگ دریافت کنید.. 

مثل همیشه ، ما ورودی شما را دوست داریم. اگر چیزی دارید که می خواهید در مورد این سرویس های ذخیره سازی ابری اضافه کنید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me