چگونه در Google Drive بارگذاری شود

اگر خواننده وفادار Cloudward.net هستید ، احتمالاً می دانید که ما همیشه خوشحالیم که Google Drive را به عنوان یکی از بهترین راه حل های ذخیره سازی ابر در آنجا پیشنهاد کنیم. تا 15 گیگابایت رایگان است ، گزینه های زیادی را ارائه می دهد و Google Docs یک پردازنده کلمه عالی برای بوت شدن است. با این حال ، هیچ برنامه ای بدون درخواست های آن نیست ، بنابراین تصمیم گرفتیم راهنمایی در مورد نحوه بارگذاری در Google Drive تهیه کنیم.


بارگذاری پرونده ها در Google Drive به طور کلی یک تجربه بسیار دلپذیر است – هرچند کمی آهسته ، بسته به سرعت اتصال شما – اما مانند همه Google ، بیش از یک راه برای پوست کردن گربه وجود دارد. با استفاده از سرویس گیرنده وب می توانید به سادگی بکشید و رها کنید ، پوشه همگام سازی به شما امکان می دهد تا فایل ها را علامت گذاری کنید و برنامه تلفن همراه (که به هر دو حالت Android و iOS ارائه می شود) همچنین دارای چند ویژگی عالی است..

علاوه بر این راهنمای بارگذاری ، ما همچنین یک بررسی کلی تر درباره نحوه عملکرد Google Drive و همچنین بررسی کامل Google Drive داریم.

بارگیری پرونده ها در Google Drive

اکنون ، بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید نگاهی به روش های مختلفی برای بارگذاری پرونده ها در Google Drive بیندازیم. اول از همه ، ما با رابط وب شروع خواهیم کرد ، زیرا این برنامه برای هر کسی کار خواهد کرد ، صرف نظر از این که کدام سیستم عامل آنها در حال چرخش هستند و تقریباً بسیار بی پروا هستند.

بارگذاری پرونده ها در رابط وب

هنگامی که حساب Gmail خود را تنظیم کردید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه “برنامه ها” در سمت راست بالای پنجره مرورگر خود کلیک کنید و سپس “Drive” را انتخاب کنید.

این کار شما را به رابط اصلی Google Drive منتقل می کند.

در اینجا مسئله ساده ای است که می توانید پرونده مورد نیاز خود را از رایانه خود انتخاب کرده و آن را به Google Drive بکشید ، مانند این:

uploadgdrive-1

این واقعاً همه چیز در آنجاست ، اگر بخاطر داشته باشید که اگر یک پرونده کوچک (مانند تصویری که در بالا بارگذاری کردم) فقط چند ثانیه طول خواهد کشید ، یک پرونده بزرگتر بسیار طولانی تر خواهد بود اگرچه Google Drive یکی از بهترین ذخیره های آنلاین ما برای فیلم ها است ، اما کمترین سرعت این گروه است. اگر به چیزی با کمی سرعت بیشتر نیاز دارید ، ممکن است بخواهید بررسی Sync.com یا بررسی pCloud را بررسی کنید.

بارگیری پرونده ها از طریق پوشه همگام سازی Google Drive شما

گرچه روشی که در بالا توضیح داده شد ، ساده ترین روش برای بارگذاری پرونده ها در Google Drive است ، این امر باعث می شود که پرونده های خود را با دست جستجو کرده و سپس آنها را یک به یک بکشید – به دلایلی ، وقتی چندین فایل را به Google می ریزید. رابط درایو بارگذاری به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

فرآیند بسیار کمتری شامل ایجاد پوشه همگام سازی Google Drive است. احتمالاً اعلان ها را در بالای مرورگر خود مشاهده کرده اید. تنظیم پوشه یک تکه کیک است و نه تنها اسناد آنلاین و آفلاین شما همگام می شوند ، بلکه یک سیستم تهیه نسخه پشتیبان کوچک نیز در همان زمان تنظیم خواهید کرد (البته توجه داشته باشید که این یک مورد بسیار اساسی است ؛ برای کامل. راه حل ، اطمینان حاصل کنید که بهترین ارائه دهندگان پشتیبان آنلاین ما را بررسی کنید).

برای تنظیم پوشه همگام سازی خود ، به سادگی به صفحه بارگیری Google Drive بروید و دکمه آبی بزرگ را که می گوید “Drive Drive بارگیری کنید” بزنید. با این کار به طور خودکار یک پوشه Google Drive روی رایانه شما قرار می گیرد که چیزی شبیه به این است:

97 درصد از خوانندگان احتمالاً متوجه خواهند شد كه سیستم پرونده من چیزی شبیه به آنها نیست ، این بدان دلیل است كه من از لینوكس استفاده می كنم. Google پوشه های همگام سازی را فقط برای ویندوز و مک ارائه می دهد ، با قولی مبنی بر اینکه نسخه Linux به زودی به زودی (این شرکت بیش از 5 سال است که چنین می گوید ، بنابراین نفس خود را نگه ندارید ، تیم پنگوئن).

با این حال ، کاربران لینوکس نیاز به ناامیدی ندارند ، زیرا راه حل های شخص ثالث زیادی در دسترس است. مورد علاقه من overGrive است که به نظر خوب کار می کند و یک آزمایش 14 روزه را ارائه می دهد. اگر می خواهید پس از اتمام مدت زمان استفاده از آن ادامه دهید ، هزینه مسطح 5 دلار نیز هزینه دارد.

مهم نیست که با کدام سیستم عامل جزئی هستید ، اما همه آنها به همان روش کار می کنند: می توانید انتخاب کنید که کدام پرونده ها از Google Drive در پوشه Google Drive در رایانه شما همگام سازی شوند ، و همچنین چند بار همگام سازی کنید (دوباره ، رابط من کمی متفاوت به نظر می رسد ، اما نه خیلی):

یکی از این موارد را تنظیم کرده اید ، تمام پوشه های مشخص شده شما در Google Drive روی دیسک سخت شما ظاهر می شوند و هرگونه تغییر ایجاد شده هنگام کار مستقیم یا در Google Docs یا در سیستم محلی شما ، بر دیگری تغییر خواهد کرد. 

فراتر از این چقدر مفید نیست ، زیرا مهمترین اشکال در Google Drive ضرورت همیشه آنلاین بودن است. به عنوان مثال ، اگر اینترنت شما قطع شده باشد ، این بدان معناست که شما مجبور به قطع کار هستید. با تنظیم همگام سازی ، می توانید ادامه دهید و با بازگرداندن اینترنت ، پرونده ها بدون نیاز به تلنگر سوئیچ ، به سادگی بارگذاری می شوند.

فرایند همگام سازی به هر دو روش کار می کند ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید اینست که پرونده ها را در پوشه Google Drive قرار دهید و به صورت خودکار در ابر کپی می شوند. اگر روش کشیدن و رها کردن برای شما بسیار کارآمد است ، راه اندازی همگام سازی راهی است که باید انجام شود.

بارگذاری پرونده ها در Android و iOS

نکته آخر: اگر یک دستگاه Android یا iOS داشته باشید ، می توانید به راحتی فایل ها را بر روی Google Drive بارگذاری کنید. دستورالعمل های زیر همه با استفاده از تلفن اندرویدی مستقر هستند ، اما تجربه تقریباً مشابه آیفون ها است.

ابتدا به برنامه Google Drive بروید (در صورت نداشتن آن ، آن را از فروشگاه Google Play یا App Store خارج کنید). برنامه را باز کنید و یک نسخه کوچک از رابط وب Google Drive مشاهده خواهید کرد. یک دکمه بزرگ آبی با نماد “به علاوه” در گوشه پایین سمت راست وجود دارد. اینجا جایی است که شما باید باشید ، بنابراین به آن ضربه بزنید.

یک منوی کوچک ظاهر خواهد شد ، “آپلود” را انتخاب کنید. 

این کار شما را به منوی پرونده سوق می دهد ، جایی که می توانید پوشه ای را که تصاویر ، فیلم ها یا حتی پیام های متنی خود را در آن قرار داده اید انتخاب کنید و پس از ضربه زدن ، به صورت خودکار بارگذاری کنید (البته توجه داشته باشید که راه های بهتری برای تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی در اندروید وجود دارد. این یکی). مطمئن شوید که هنگام بارگیری پرونده ها به این روش ، از WiFi استفاده می کنید ، مگر اینکه احساس نیاز شدید برای پرداخت داده های اضافی در این ماه را احساس کنید.

اگر می خواهید حس همگام سازی بیشتری داشته باشید ، مانند نصب یک پوشه Google Drive ، ساده ترین راه این است که به سادگی تمام یادداشت های خود را با Google Docs در حالی که در تلفن خود قرار دارید ، بگیرید. به صورت اختیاری ، Evernote و سایر برنامه های یادداشت برداری به شما امکان می دهند همه کارهایی را که انجام می دهید با Google Drive انجام دهید. توجه داشته باشید ، با این حال ، برنامه های شخص ثالث ممکن است از این نظر قابلیت های محدودی داشته باشند ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از حل و فصل برای یکی از آنها خوب با Google Drive بازی خواهند کرد.

افکار نهایی

و در آنجا آن را دارید: سه روش آسان که می توانید پرونده ها را در Google Drive بارگذاری کنید. این سهولت خارق العاده فوق العاده دلیل اصلی چرا ما در Cloudward.net از Google Drive برای کار آنلاین استفاده می کنیم و با اطمینان خاطر توصیه می کنیم که تقریباً به هر کسی که نیاز به ادامه کار داشته باشد بدون صرف پول زیاد.

اگرچه هنگام تهیه نسخه پشتیبان و ذخیره سازی خالص گزینه های بهتری در خارج وجود دارد ، وقتی صحبت از همکاری و بهره وری آنلاین می شود ، Google Drive سخت است. امیدواریم که این راهنما به شما در یافتن این قدم مهم کمک کرده باشد ، اگر سؤالی دارید ، دریغ نکنید که نظر خود را در زیر بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map