Dropbox vs Tresorit در سال 2020: یک تماس نزدیک

Tresorit یکی از امن ترین سرویس های ذخیره سازی ابری در آنجا است که Dropbox به دلیل سهولت در استفاده یکی از محبوب ترین آنهاست. ما در Cloudward.net دوست داریم انتخاب بین خدمات رقیب را برای شما آسان کنیم ، بنابراین می خواهیم به Tresorit مقابل Dropbox برویم تا ببینیم کدام یک در بالا قرار دارد.

هدف اصلی خدمات ذخیره سازی ابری این است که پرونده های خود را در ابر ذخیره کنید. اگرچه همه خدمات به شما اجازه می دهند چنین کاری انجام دهید ، اما در نحوه عملکرد آنها و سایر ویژگیهای ارائه شده با یکدیگر تفاوت دارند. بعلاوه ، برخی سرویس ها ، مانند Tresorit ، ممکن است بیشتر روی امنیت تمرکز کنند ، در حالی که برخی دیگر ، مانند Dropbox ، بر سهولت استفاده و ویژگی ها تمرکز دارند.

آنچه که مناسب شما خواهد بود بستگی به آنچه شما می خواهید از خدمات دریافت کنید. با این حساب ، ما می خواهیم آنها را با فاکتورهای عمومی خدمات ذخیره سازی ابری مقایسه کنیم. اگر از قبل ذهنیت خود را ایجاد کرده اید ، بررسی Dropbox جداگانه یا بررسی Tresorit ما را بخوانید تا درباره خدمات مورد نظر خود بیشتر بدانید.

اگر از هیچ کدام راضی نیستید ، برای کمک به بهترین فضای ذخیره‌سازی ابری ما مراجعه کنید. همچنین می توانید بهترین مقایسه ذخیره سازی ابری ما را بخوانید تا ببینید چه خدماتی با یک نگاه ارائه می شود.

در طی پنج دور ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه این سرویس ها با هم مقایسه می شوند تا به شما در تصمیم گیری بین آنها کمک کنند. ما بعد از هر دور یک برنده معرفی خواهیم کرد و پس از زنگ های زنگ ، خلاصه نتیجه را برای شما ارائه می دهیم و برنده کلی را اعلام می کنیم.

1

امنیت

امنیت قوی ابر از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا اینترنت سهم خود در خطرات را دارد. اشخاص مخرب ، مانند هکرها ، امیدوارند که اعتبار شما را بدزنند ، داده های شما را با حملات شخصی در وسط رهگیری کنند ، داده های خود را با استفاده از باج افزار یا گروگان گیری اطلاعات خود را گروگان گیرند یا برخی دیگر از کارهای هوشمندانه را علیه شما اجرا کنند..

خدمات ابر از روشهای زیادی برای تأمین امنیت شما در برابر تهدیدهای احتمالی استفاده می کنند. به عنوان مثال ، تأیید هویت دو عاملی باعث جلوگیری از دسترسی هکرهایی که رمز عبور شما را به سرقت برده اند به حساب شما هستند. این گفت ، فقط به آن اعتماد نکنید. فقط یک کلمه عبور قوی را در وهله اول درست کنید.

پروتکل TLS / SSL در برابر حملات وسط محافظت می کند ، در حالی که رمزگذاری اطلاعات شما را در حالت استراحت و در هنگام ترانزیت می کند. رمزگذاری خصوصی ، پایان به پایان به شما کمک می کند تا پرونده های خود را خصوصی نگه دارید و فقط به آنها اجازه دهید آنها را بخوانید.

حداقل این یک دسته اصلی برای خدمات ابری است. بیایید ببینیم Tresorit و Dropbox چطور کار می کنند.

ترسوریت

Tresorit بر امنیت تمرکز دارد. سلاح اصلی در زرادخانه آن رمزگذاری خصوصی است که به آن رمزگذاری دانش صفر نیز گفته می شود. Tresorit یکی از خدمات نادری است که آن را ارائه می دهد ، و این مکان را در بهترین لیست خدمات ذخیره صوتی دانش صفر ما کسب می کند.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-Security

توجه داشته باشید که از آنجا که Tresorit از رمزگذاری دانش صفر برای محافظت از حریم خصوصی شما استفاده می کند ، در صورت فراموش کردن قادر به تنظیم مجدد رمز عبور خود نخواهید بود. برای اطمینان از این که چنین اتفاقی رخ نمی دهد ، از بهترین مدیر رمز عبور استفاده کنید.

Tresorit از پروتکل TLS استفاده می کند تا از حمله هایی که پرونده ها را هنگام انتقال و رمزگذاری AES 256 بیتی برای هدف قرار دادن پرونده ها در حالت استراحت استفاده می کنند ، جلوگیری کند. بعلاوه ، اگر شخصی موفق به رمزگشایی گذرواژه شود ، احراز هویت دو عاملی مانع از دسترسی به حساب شما می شود.

Tresorit سرورهای خود را در مراکز امن مایکروسافت Azure در ایرلند و هلند نگه می دارد. آنها از نظارت ، امنیت 24/7 و اسکن بیومتریک استفاده می کنند. آنها همچنین مطابق با آخرین استانداردهای ISO هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی Microsoft Azure ما را بخوانید.

وقتی داده ها را در Tresorit بارگذاری می کنید ، در چندین مرکز در مرکز داده تکرار می شود ، که مشابه یک تنظیم RAID است. این خطر از دست رفتن داده ها را کاهش می دهد و در دسترس بودن پرونده های شما را افزایش می دهد.

اگر باج افزار فایل های شما را خراب می کند ، برای برگرداندن آنها نیازی به پرداخت آن ندارید. برای بازیابی آنها می توانید از نسخه های فایل استفاده کنید. ارزانترین طرح محدود به 10 نسخه قبلی است ، اما بقیه دارای نسخه نامحدود هستند. Tresorit همچنین به شما امکان می دهد داده ها را از راه دور از دستگاه خود پاک کنید ، که در صورت سرقت از شخصی کمک می کند.

برنامه های گران تر ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند تعریف سیاست های امنیتی ، نظارت ادمین و لغو دسترسی دستگاه ها را به شما ارائه می دهند.

Tresorit یک چالش هک کننده آزاد را برگزار کرد که هکرها را به تلاش برای ورود به آن دعوت کرد اما در دوره ای که یک سال و نیم به طول انجامید ، هیچ کس موفق نشد. اگر می خواهید در مورد امنیت Tresorit اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لیست سفید امنیتی آن را بخوانید.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-protection

Dropbox

واضح است که Dropbox همان تأکید را روی امنیت نمی گذارد. در واقع ، این سرویس دارای سابقه ای شطرنجی با آن است. این شرکت در هنگام نقض در سال 2012 مورد توجه مرکز توجه قرار گرفت که در آن 68 میلیون کلمه عبور به سرقت رفت و این حادثه تا سالها بعد گزارش نشده است.

به علاوه ، Dropbox در سال 2013 به پروژه PRISM متصل شد. گفته می شود ، این شرکت اقدامات لازم را برای افزایش امنیت پس از آن انجام داد.

Dropbox از AES 256-bit استفاده می کند تا پرونده های خود را در حالت استراحت و پروتکل TLS با 128 بیتی AES برای محافظت از پرونده های خود در حین انتقال استفاده کند. این یک تمرین خوب است ، اما به Dropbox اجازه می دهد تا پرونده های شما را رمزگشایی کند تا هنگام فهرست شدن روی سرورهای آن ، داده های فوق داده برای استخراج فهرست شوند..

علاوه بر این ، فوق داده شما به صورت ساده در سرور جداگانه باقی می ماند. واضح است که Dropbox رمزگذاری خصوصی را ارائه نمی دهد. این بهترین روش برای محافظت از حریم خصوصی شما نیست ، بنابراین استفاده از Boxcryptor ، یک افزودنی رمزنگاری خصوصی را در نظر بگیرید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی Boxcryptor ما کسب کنید.

Dropbox از تأیید هویت دو عاملی استفاده می کند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که هیچ کس بدون داشتن تلفن هوشمند خود به حساب شما دسترسی پیدا نخواهد کرد.

شما می توانید برای بازیابی نسخه های قدیمی تر پرونده هایی که تا 120 روز عمر دارند ، برای بازیابی در برابر اثر باج افزار استفاده کنید. اگر این برای شما کافی نیست ، بهترین گزینه ذخیره سازی ابری ما را برای چاپ مقاله برای گزینه های دیگر بخوانید.

صفحه امنیتی حساب شما به شما امکان می دهد تا دستگاه های مرتبط ، جلسات وب فعال و برنامه های شخص ثالث را با دسترسی به حساب خود نظارت کنید. اگر چیزی مشکوک به نظر می رسد ، می توانید دسترسی به حساب خود را غیرفعال کنید.

Dropbox دارای صفحه ای در HackerOne است که به هکرها پاداش می دهد اگر بتوانند امنیت Dropbox را خراب کنند. تاکنون Dropbox در پاسخ تقریباً 300000 دلار پرداخت کرده است.

اطلاعات در مورد امنیت مرکز داده Dropbox کمیاب است ، اما این شرکت می گوید “آنها برای تقویت امنیت و محافظت در برابر حملات سخت شده اند.”

دور یک افکار

Dropbox از امنیت آرام برخوردار نیست اما سطح بالایی از آنچه را که Tresorit انجام می دهد را فراهم نمی کند. این به لطف رمزگذاری خصوصی Tresorit ، نسخه نامحدود و یک چالش هکر است که هیچ ادعایی نداشته است.

دور: نقطه امنیتی Tresorit

آرم Tresorit
لوگوی Dropbox

2

هزینه ذخیره سازی

هرچه قیمت بیشتری دریافت کنید هزینه ذخیره سازی بهتر خواهد بود. همچنین اگر یک سرویس دارای برنامه های مختلف باشد خوب است زیرا این امر شانس یافتن مناسب شما را افزایش می دهد. یک طرح آزمایشی رایگان نیز یک مزیت است ، زیرا شما می توانید از آن برای تست یک سرویس قبل از انجام کار استفاده کنید. اگر بودجه مهمترین دغدغه شماست ، بهترین لیست ما در زمینه ذخیره سازی ابر را برای لیستی از خدمات دوستدار کیف پول بخوانید.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-قیمت گذاری

ترسوریت

امنیت Tresorit قوی است ، اما ارزان نمی آید. یک برنامه رایگان ارائه نمی دهد ، اما برنامه های پرداخت شده دارای یک دوره آزمایشی رایگان هستند. ارزانترین قیمت آن Premium است که فقط با هزینه 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی در ماه 10.42 دلار در ماه است. دارای ویژگی های ذخیره سازی ابری مشترک ، همراه با دسترسی به پنج دستگاه ، همگام سازی ، سابقه نسخه 90 روزه و امکان بازیابی 10 نسخه قبلی فایل ها.

سولو برنامه شخصی دیگر است. این مکان 2TB فضا را با 24 دلار در ماه فراهم می کند. این بیش از دو برابر قیمتی است که برخی از خدمات برای برنامه های 2TB خود می پردازند. این طرح کنترل مجوز ، اشتراک فایل با پیوندهای محافظت شده با رمز عبور ، ادغام Microsoft Outlook و موارد دیگر را اضافه می کند.

Tresorit برنامه های تجاری نیز دارد. مشاغل کوچک 20 دلار در هر کاربر در هر ماه است و 1 ترابایت ذخیره سازی برای هر کاربر در اختیار شما قرار می دهد. در زمان نوشتن مشاغل 50 درصد تخفیف ایجاد می شود و این رقم برای هر کاربر 12 دلار در هر ماه 12 دلار تخفیف می یابد. این انطباق HIPAA ، پاک کردن از راه دور ، مارک های سفارشی ، کنترل فایل ها و پشتیبانی پیشرفته را اضافه می کند.

شرکت برای هر کاربر 24 دلار در هر ماه است و بیش از 100 کاربر را پشتیبانی می کند. همچنین ویژگیهایی مانند جریان های سفارشی ایمیل ، استقرار سفارشی ، API مدیر ، آموزش کارمندان و موارد دیگر را اضافه می کند.

قیمت گذاری tresorit-vs-dropbox-dropbox

Dropbox

ارزان ترین طرح Dropbox به علاوه است ، که در ماه 9.99 دلار یا 99 دلار در سال است. این ذخیره سازی 1 ترابایت را فراهم می کند. این شامل ادغام مایکروسافت آفیس 365 ، تاریخچه نسخه 30 روزه ، پشتیبانی از اولویت ایمیل و ویژگی های استاندارد ذخیره سازی ابری است.

برنامه بعدی Professional است که کنترل های پیوند مشترک ، ابزارهای همکاری پیشرفته ، تاریخچه نسخه گسترده مانند همگام سازی هوشمند و ویترین و دسترسی به پشتیبانی چت را اضافه می کند. این مبلغ 16.58 دلار در هر ماه یا 198.96 دلار در سال است.

دو برنامه تیم وجود دارد: استاندارد و پیشرفته. استاندارد 3TB فضای مشترک را برای 12.50 دلار در هر کاربر در هر ماه یا 150 دلار در هر کاربر در هر سال فراهم می کند. دارای ویژگی هایی مانند ابزار انتقال حساب ، پوشه تیم ، دسترسی نامحدود API به شرکای سیستم عامل امنیتی ، رعایت HIPAA ، کنترل سرپرست و صورتحساب متمرکز.

پیشرفته کلاه را در فضای ذخیره شما قرار نمی دهد ، اما قیمت آن را به 25 دلار در هر کاربر در هر ماه یا 240 دلار در هر کاربر در هر سال افزایش می دهد. برخورد با مصوبات دستگاه ، سابقه بیننده و ویژگی های تیم پیشرفته ، مانند ورود به سیستم تک ، نقش مدیرهای تنظیم شده ، حسابرسی ورود به سیستم و پشتیبانی تلفنی در ساعات کاری را شیرین می کند..

این برنامه رایگان 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی ناچیز را در اختیار شما قرار می دهد ، این باعث نمی شود آن را برای بهترین قطعه رایگان ذخیره سازی ابری ما مناسب کنید. هنوز هم کافی است که ببینید Dropbox برای شما کار می کند یا خیر.

دور دو فکر

هیچ یک از خدمات به ویژه برنامه های رقابتی ندارند. با این حال ، Dropbox ارزان تر است ، در حالی که Tresorit به شما صدای بیشتری می دهد ، و باعث می شود که فکر کنیم یک کراوات درست است. اگر بیشتر علاقه مند به برنامه های تیم Dropbox هستید ، بررسی Dropbox Business ما را بخوانید تا جزئیات مربوط به آنها را بدانید.

دور: هزینه ذخیره سازی هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز دارد

آرم Tresorit
لوگوی Dropbox

3

تجربه ی کاربر

خوب است اگر یک سرویس دارای بسیاری از ویژگی های قوی است ، اما در صورتی که در یک تجربه کاربری لذت بخش پیچیده نشوند ، این کار را انجام نمی دهد. کاربران تمایل دارند از سرویس هایی که نمی کنند خودداری کنند.

ترسوریت

Tresorit از بهترین سرویس های بررسی ذخیره سازی cloud ما است ، اما تجربه کاربری آن پیچیده تر از سرویس متوسط ​​است زیرا برای همگام سازی پرونده ها شما نیاز به ایجاد یک ترسور جداگانه – “طاق” به زبان آلمانی دارید..

مشتری دسک تاپ روی ویندوز ، macOS و Linux کار می کند. پشتیبانی از لینوکس در بین سرویس های ذخیره سازی ابری نادر است. اگر Tresorit برای شما کار نمی کند ، جمع آوری بهترین گزینه های ذخیره سازی ابری برای لینوکس را برای گزینه های دیگر بخوانید.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-desktop

علاوه بر همگام سازی پیچیده ، مشتری دسک تاپ واضح و قابل استفاده است. طعم ذهنی است ، اما ما احساس می کنیم مشتری دسک تاپ Tresorit یکی از جذاب ترین بازار است.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-وب

اگر از دستگاه خود دور هستید ، می توانید از برنامه وب Tresorit برای دسترسی به فضای ذخیره ابر خود استفاده کنید. طراحی حداقل آن باعث می شود پوشه ها و پیوندهای ناوبری آسان تر شوند. با این کار ، همگام سازی پیچیده مسئله را پیچیده می کند زیرا نمی توانید فقط محتوای آن را درون پوشه root مشتری کلاینت بکشید. این منطقی است زیرا یک پردازنده نیست ، اما رویکرد غیر معمول است.

Tresorit همچنین دارای برنامه های گوشی های هوشمند برای اندروید و iOS است. می توانید از آنها برای بارگذاری عکس و فیلم از تلفن استفاده کنید. به علاوه ، می توانید به فضای ذخیره‌سازی ابری خود دسترسی پیدا کنید ، پیوندهایی به محتوای خود ایجاد کنید و به صورت آفلاین کار کنید. اگر می خواهید مطمئن شوید که فقط به برنامه دسترسی دارید ، می توانید قفل کد عبور را تنظیم کنید.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-desktop

Dropbox

Dropbox از زمان شروع در سال 2007 در خط مقدم تجربه کاربر بوده است ، و این واقعیت امروز است. در واقع ، این جایی است که مدل مشترک همگام سازی اختراع شده است.

مدل رایج همگام سازی شامل یک نماد سینی سیستم و یک پوشه همگام سازی است. هر آنچه را در پوشه همگام سازی قرار می دهید با ابر همگام سازی می شود. ساده است. برای انجام این کار ، شما باید مشتری دسک تاپ را نصب کنید که روی ویندوز ، macOS و Linux کار می کند.

مشتری رومیزی Dropbox به دور نماد سینی سیستم می چرخد. به همین دلیل ، نازک است و لازم نیست مراحل بسیاری را طی کنید تا آنچه را می خواهید پیدا کنید. متداول ترین عملیات در گوشه بالا سمت راست است ، در حالی که صفحه اصلی اعلان ها یا پرونده های اخیر شما را نشان می دهد. همچنین می توانید از طریق آنها جستجو کنید که مناسب است.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-وب-مشتری

می توانید از همان سرویس دهنده وب به همین ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. این واضح و بصری است ، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای شروع بارگذاری ، پرونده را در هر نقطه بکشید و رها کنید. جابجایی بین صفحات و ویژگی ها نیز سریع است.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-mobile

استفاده از برنامه های تلفن همراه نیز آسان است. آنها به شما امکان می دهند اسناد را اسکن کرده ، فایل ها را به صورت آفلاین در دسترس قرار دهید ، به Dropbox Paper دسترسی پیدا کنید و به طور خودکار از عکس ها و فیلم های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. به علاوه ، می توانید پرونده های خود را به اشتراک بگذارید. اگر با Dropbox Paper آشنا نیستید ، می توانید در بررسی مقاله Dropbox ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دور سه فکر

Tresorit تجربه کاربر کاملی دارد اما به لطف نیاز به ایجاد تراشور پیچیده تر از Dropbox است. Dropbox همچنین بصری و استفاده راحت تر است.

دور: نقطه تجربه کاربر برای Dropbox

آرم Tresorit
لوگوی Dropbox

4

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری بخش بزرگی از تجربه ذخیره سازی ابری است ، بنابراین باید آسان ، سریع و قادر به رفتن مستقیم به شبکه های بزرگ اجتماعی ، افراد و گروه ها باشد. برای تکمیل تجربه ، باید بتوانید با استفاده از کنترل های محتوا ، مانند محافظت از رمز عبور ، تاریخ انقضا و مجوزها ، از سهام خود محافظت کنید.

ترسوریت

Tresorit دارای کنترل های محتوا و قابلیت های اشتراک گذاری قوی است ، که به شما کمک می کند تا لیست ما از بهترین خدمات ذخیره سازی ابری برای به اشتراک گذاشتن باشد. چه ویژگی هایی از برنامه وب استفاده می کنید و چه از وب استفاده می کنید.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-share

اگر می خواهید یک پوشه را به اشتراک بگذارید ، باید یک لینک ایجاد کنید یا کاربران را از طریق ایمیل دعوت کنید. اگر مسیر ایمیل را طی کنید ، گیرندگان برای ثبت نام در یک حساب Tresorit نیاز دارند. پرونده ها این الزام را ندارند ، اما فقط با یک لینک قابل اشتراک هستند.

می توانید از لینک ها با استفاده از تاریخ انقضا ، گذرواژه یا محدودیت دسترسی محافظت کنید. پوشه ها می توانند سه سطح مجوز داشته باشند. آنها به شما اجازه می دهند بخوانید ، بخوانید و اصلاح یا ویرایش کنید.

برای کمک به شما در پیگیری پیوندهای ایجاد شده ، Tresorit نمایش “پیوندها” را ارائه می دهد. نمای دیگر ، “مخاطبین” به شما امکان می دهد با افرادی که پوشه را با آنها به اشتراک گذاشته اید دسترسی پیدا کنید.

Tresorit هر چند چیز از دست رفته است. شما نمی توانید پیوندهای آپلود ایجاد کنید یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

Dropbox

Dropbox به شما امکان می دهد محتوای ذخیره شده در آن را با استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ ، برنامه تلفن هوشمند یا مشتری مرورگر خود به اشتراک بگذارید.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-share

با کپی کردن و چسباندن آنها یا ارسال آنها از طریق ایمیل می توانید پیوندها را با استفاده از سرویس دهنده وب به اشتراک بگذارید ، اما نمی توانید مستقیماً در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. Dropbox به شما امکان می دهد از لینک ها با استفاده از رمز عبور یا تاریخ انقضا ، غیرفعال کردن بارگیری یا انتخاب افراد خاص که می توانند به آن دسترسی داشته باشند ، محافظت کنید. اگر می خواهید اشتراک را متوقف کنید ، باید پیوند را حذف کنید

مشترکین ارزانترین برنامه ، به علاوه ، این ویژگی ها را دریافت نمی کنند. اگر می خواهید از آنها استفاده کنید ، باید در برنامه Professional مشترک شوید که دو برابر هزینه آن است.

می توانید پوشه ها را به اشتراک بگذارید و مجوز آنها را برای “ویرایش” یا “مشاهده” تنظیم کنید. صفحه ای وجود دارد که آنچه را که با دیگران به اشتراک گذاشته اید نیز نشان می دهد. اگر می خواهید دیگران را به اشتراک بگذارید با شما دعوت کنید ، می توانید از ویژگی “درخواست پرونده” استفاده کنید.

دور چهار اندیشه

هر دو سرویس دارای ویژگی های اشتراک گذاری مشترک هستند. Tresorit از امنیت بهتری برای سهام برخوردار است و Dropbox به شما امکان می دهد تا درخواست فایل ایجاد کنید. تفاوت امنیت بسیار بزرگ نیست اما Dropbox دارای ویژگی های مشترک برای برنامه های گران قیمت خود است ، در حالی که Tresorit آنها را در ارزانترین قیمت خود قرار داده است ، بنابراین Tresorit در این دور پیروز می شود.

دور: نقطه اشتراک برای Tresorit

آرم Tresorit
لوگوی Dropbox

5

امکانات

این دسته به ویژگیهایی می پردازد که فراتر از موارد ارائه شده توسط بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری است. برخی از نمونه ها عبارتند از برنامه های بهره وری ، پخش رسانه ، نسخه پیشرفته ، تجزیه و تحلیل عکس و ادغام با برنامه های شخص ثالث.

ترسوریت

Tresorit با برنامه های شخص ثالث مانند Microsoft Office Online یا Trello ادغام نمی شود زیرا دانش صفر مانع آن می شود. صفر دانش همچنین مانع از پخش موسیقی یا فیلم می شود. اگر به خدماتی نیاز دارید که دارای چنین ویژگی هایی باشند ، بهترین مقاله ذخیره ابر را برای مقاله همکاری بخوانید.

همگام سازی انتخابی Tresorit

Tresorit یک ویژگی درایو شبکه به نام Tresorit Drive دارد. Tresorit Drive به شما امکان می دهد تا فایل ها را فقط در ابر ذخیره کنید و همچنان از طریق دسک تاپ خود به آنها دسترسی پیدا کنید. این یک روش خوب برای صرفه جویی در فضای هارد دیسک شما است.

این سرویس همچنین افزونه ای را برای Microsoft Outlook فراهم می کند ، که به شما امکان می دهد پرونده هایی را که از ضمیمه های ایمیل ایمن تر به اشتراک می گذارند ، به اشتراک بگذارد. کاربران لینوکس از شنیدن این مطلب که Tresorit یک رابط خط فرمان ساده را که در ایستگاه های کاری یا سرورهای لینوکس اجرا می شود ، خوشحال خواهند شد. این امکان را به شما می دهد تا کارهای دیگری مانند همگام سازی و گزارش را نیز به صورت خودکار انجام دهید.

Tresorit از قابلیت های نسخه نویسی قوی نیز برخوردار است و آن را به مکانی در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای لیست نسخه تبدیل می کند.

Dropbox

Dropbox با Office Online ادغام می شود و به شما امکان می دهد پرونده های Word ، PowerPoint یا Excel را در پوشه Dropbox خود ایجاد کنید. بعد از بارگذاری آنها ، می توانید اسناد را ویرایش کنید.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-paper

Dropbox همچنین یک برنامه یادداشت برداری اختصاصی به نام Paper دارد. این امکان را به شما می دهد تا یادداشت برداری کنید ، پرونده های رسانه ای را جاسازی کنید و با دیگران همکاری کنید. با این وجود نمی تواند کار دیگری انجام دهد برای جایگزین بهتر ، بهترین مقاله برنامه های یادداشت برداری ما را بخوانید.

Dropbox برنامه دیگری به نام Showcase دارد که به شما امکان می دهد پرونده ها را در یک صفحه جذاب به اشتراک بگذارید.

برای اسکن محتوای پرونده های خود می توانید یک جستجوی کامل انجام دهید. این شامل اسنادی است که با برنامه تلفن همراه اسکن شده اند. هنگامی که یک اسکن را اسکن می کنید ، می توانید آن را ببخشید و آن را به عنوان پرونده .pdf یا .jpeg در ابر بارگذاری کنید.

نسخه سازی به شما امکان می دهد پرونده های حذف شده یا نسخه های قدیمی تر را از 30 روز گذشته بازیابی کنید. همچنین می توانید فایل های رسانه ای خود را پخش کرده و عکس های پیش نمایش را نیز پخش کنید. به گفته این ، بهترین نتیجه برای ذخیره سازی ابری لیست موسیقی ما نبود.

یکی از مفیدترین ویژگی ها همگام سازی هوشمند است که به شما امکان می دهد بدون همگام سازی در ابتدا به پرونده ها و پوشه های موجود در حساب Dropbox از رایانه خود دسترسی پیدا کنید. این موجب صرفه جویی در فضای هارد دیسک می شود. مانند ویژگی درایو Tresorit عمل می کند.

دور پنج افکار

اگرچه Tresorit دلیل خوبی برای عدم وجود آنها دارد ، Dropbox برنامه ها و ادغام بیشتری دارد ، بنابراین در این دور برنده می شود.

دور: ویژگی های نقطه برای Dropbox

آرم Tresorit
لوگوی Dropbox

6

افکار نهایی

Dropbox و Tresorit از جمله بهترین خدمات ذخیره سازی ابری ما هستند. ما دو دور به نفع هر یک با یک کراوات داریم. ما با این حال ، ما Tresorit را در رده بندی کلی خود بالاتر قرار دادیم ، بنابراین ما می خواهیم با مدعی سوئیس مطابقت داشته باشیم.

برنده: Tresorit 

Tresorit شما را ملزم به پرداخت هزینه های بزرگ برای امنیت درجه یک می کند و ممکن است برخی از کاربران فکر کنند که این خیلی زیاد است. از طرف دیگر ، Dropbox بهره وری خوبی ، ادغام های شخص ثالث و ویژگی های اشتراک گذاری خوب را ارائه می دهد. برنامه های آن به شما فضای بیشتری نیز می دهد.

نظر شما در مورد این مقایسه چیست؟ کدام سرویس را ترجیح می دهید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me