پشتیبان گیری CloudBerry vs Acronis تصویر واقعی: انعطاف پذیری در مقابل سرعت

پیمایش در بازار گسترده راه حل های پشتیبان گیری آنلاین دشوار است. به همین دلیل لیستی از بهترین راه حل های پشتیبان گیری آنلاین را برای کمک به شما در انتخاب گردآوری کرده ایم. به گفته این ، اگر هنوز نمی توانید فکر خود را جزم کنید و از CloudBerry Backup vs Acronis True Image وزن دارید ، در جای مناسب قرار دارید. ما در این مقاله قصد داریم آنها را مقایسه کنیم تا ببینیم کدام سرویس بهتر است.


Acronis True Image یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین استاندارد است ، اما نسخه پشتیبان CloudBerry به یک سرویس شریک نیاز دارد زیرا اینگونه نیست. در عوض ، این یک راه حل خدمات زیرساختی است که فضای پشتیبان را ارائه نمی دهد و مانند یک مرکز کنترل کار می کند که به شما کمک می کند برنامه های پشتیبان را در سایر سرویس های ذخیره سازی ابری مدیریت کنید.

برای این دوره ، ما CloudBerry Backup را با Wasabi در حال جفت شدن هستیم زیرا دارای قیمت عالی و زیرساخت های سرور است. این سرویس ارزان و مقیاس پذیر است ، به این معنی که می توانید اندازه فضای ذخیره مورد نظر خود را تعیین کرده و مبلغی را که پرداخت می کنید دیکته کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی ما Wasabi بدست آورید.

اگر می خواهید در مورد رقبا اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی CloudBerry Backup Backup و Acronis True Image ما را بخوانید. اگر این مورد را می خوانید و فضای ذخیره سازی ابری را در ذهن دارید ، توضیح ما درباره تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و تهیه نسخه پشتیبان را بخوانید.

استفاده از پشتیبان ابری محتاط است زیرا ممکن است هارد دیسک شما خراب شود ، شخصی ممکن است لپ تاپ شما را بدزدد و یا تصادف دیگری ممکن است باعث شود که داده های خود را گم کنید.

می توانید برای بازیابی پرونده های خود از نرم افزار بازیابی داده استفاده کنید ، اما این یک روش قابل اعتماد نیست. درایوهای حالت جامد نیز قابل اعتماد نیستند ، زیرا آنها خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند ، حتی اگر میزان خرابی آنها کمتر از 1 درصد باشد.

بیش از پنج دور ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه این سرویس ها با یکدیگر مقایسه می شوند. در پایان هر یک ، ما یک برنده را معرفی می کنیم. سپس ، در پایان ، ما یک جمع بندی را انجام می دهیم و برنده کلی را اعلام می کنیم.

1

مقدار

بهتر است اگر این سرویس دارای برنامه هایی باشد که ارزش خوبی دارند ، به این معنی که فضای کمتری از هزینه کمتری تهیه می کنند. حتی اگر انتخاب گسترده ای از برنامه ها وجود داشته باشد ، حتی بهتر است که بتوانید برنامه مورد نیاز خود را پیدا کنید. بسیار عالی است اگر ارائه دهنده برنامه یا آزمایشی رایگان نیز ارائه دهد ، بنابراین می توانید خدمات را آزمایش کنید. اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان نامحدود هستید ، بهترین لیست پشتیبان آنلاین نامحدود ما را بررسی کنید.

قیمت انواع cberry-vs-acronis-cberry

بر خلاف اکثر ارائه دهنده های پشتیبان ابری ، که شما را با تعداد رایانه و گیگابایت فضا به شما شارژ می کند ، CloudBerry Backup شما را ملزم به خرید مجوز یک بار می کند. با 49.99 دلار ، دسک تاپ ارزان ترین گزینه است. گرانترین آن ، Ultimate ، 299.99 دلار قیمت دارد. می توانید قبل از تصمیم به اشتراک ، نسخه پشتیبان تهیه دسکتاپ را با یک آزمایش رایگان 15 روزه آزمایش کنید.

با این کار ، باید یک سرویس تهیه پشتیبان تهیه کنید که فضای تهیه نسخه پشتیبان را فراهم کند. واسابی برای هر گیگابایت ذخیره سازی 0049 دلار شارژ می کند. برای 1000 گیگابایت ، فقط 5 دلار در ماه باید هزینه کنید. بارگیری برخلاف سایر خدمات IaaS ، هزینه ای برای شما ندارد.

قیمت های cberry-vs-acronis-acronis

Acronis True Image یک گزینه برای مجوز طول عمر نیز دارد. ما توصیه نمی کنیم که آن را دریافت کنید ، زیرا فقط به شما امکان می دهد از فضای ذخیره سازی محلی تهیه کنید ، نه در ابر. دو برنامه اشتراک برای انتخاب وجود دارد: Advanced و Premium.

هزینه پیشرفته 4.16 دلار در هر ماه یا 49.99 دلار در سال برای 250 گیگابایت. این شامل تهیه نسخه پشتیبان کامل از تصویر ، کلون سازی دیسک فعال ، بازیابی جهانی و تهیه نسخه پشتیبان از رسانه های اجتماعی است.

حق بیمه 8.33 دلار در ماه یا 99.99 دلار در سال برای 1 ترابایت است. این ویژگی گواهی blockchain را برای پرونده ها و امضاهای الکترونیکی به لیست ویژگی ها اضافه می کند.

اگر برای افزایش اندازه فضای ذخیره هزینه پرداخت می کنید ، آن را با کاهش قیمت دریافت خواهید کرد. در مورد تعداد رایانه های موجود در این طرح نیز صادق است.

تهیه نسخه پشتیبان CloudBerry همراه با Wasabi قیمت های خوبی دارد و اگرچه شما را مجبور به خرید مجوز و هزینه فضای پشتیبان می کنید ، اما نسبت به حریف خود ارزان تر است. پشتیبان گیری CloudBerry با جابجایی واشابی در این دوره از رقابت ها قرار گرفت.

دور: مقدار ارزش برای Cloudberry پشتیبان گیری توسط MSP360

2

امنیت

برای ایمن نگه داشتن اطلاعات ، باید یک سرویس پشتیبان را با امنیت قوی انتخاب کنید. قدرت آن بستگی به رمزگذاری مورد استفاده در هنگام انتقال و هنگام استراحت دارد ، که پروتکل از پرونده های شما هنگام انتقال و سایر عوامل محافظت می کند.

بهتر است اگر این سرویس به عنوان دانش صفر شناخته شود ، این بدان معنی است که فقط شما می توانید پرونده های خود را بخوانید. احراز هویت دو عاملی نیز مهم است ، زیرا در صورتی که شخصی رمز عبور شما را سرقت کند ، از جلوگیری از دسترسی به حساب شما کمک می کند.

cberry-vs-acronis-cberry-protection

CloudBerry Backup از این روش های امنیتی پشتیبانی می کند ، اما در دسترس بودن آنها بستگی به خدمات شریک نیز دارد. با داشتن شریک مناسب ، CloudBerry Backup می تواند حداکثر 255 بیتی AES را در سمت مشتری استفاده کند.

بسیاری از سرویس ها فقط از رمزگذاری سمت سرور پشتیبانی می کنند. اگر آن را در سمت مشتری قرار دهید ، فقط می توانید کلید رمزنگاری را کنترل کرده و داده های خود را بخوانید. اگر تصمیم به استفاده از رمزگذاری سمت مشتری دارید ، حتماً رمز خود را حفظ کنید زیرا CloudBerry Backup قادر به تنظیم مجدد آن نخواهد بود.

در حین انتقال ، CloudBerry از پروتکل TLS برای محافظت از پرونده های شما استفاده می کند در حالی که نسخه سازی در صورت برخورد برخی از آنها با باج افزار کمک می کند. Wasabi از رمزگذاری در زمان استراحت پشتیبانی می کند و احراز هویت دو عاملی را به شما می دهد. اگرچه رمزگذاری خصوصی خصوصی ندارد ، اما با اجرای CloudBerry Backup کار خواهد کرد.

مراکز داده Wasabi در رده چهارم قرار دارند که بالاترین امتیاز موسسه Uptime با ضمانت حداکثر 99.9 درصد است. آنها گشت ، نظارت دوربین مدار بسته و اسکنر بیومتریک دارند تا مزاحمان را دور نگه دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنها این مطلب را بخوانید.

cberry-vs-acronis-acronis-Security

مراکز داده Acronis نیز امن هستند ، زیرا از اسکن بیومتریک ، کارتهای کلیدی ، گشت و نظارت استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که هیچ نقض نشده است. داده های شما همچنین در چندین سرور که در برابر بلایای طبیعی و آتش سوزی محافظت می شوند ، ذخیره می شوند.

Acronis True Image از رمزگذاری AES 256 بیتی برای تقابل پرونده های شما و پروتکل TLS / SSL برای محافظت از آنها در هنگام انتقال استفاده می کند. همچنین می توانید قبل از ارسال به سرورهای Acronis ، پرونده ها را رمزگذاری کنید. این امر به شما نیاز دارد تا رمز ورود خود را وارد کنید ، که فقط می دانید تا زمان رمزگشایی آنها ، پرونده ها در ابر رمزگذاری می شوند. این باعث می شود سرویس صفر باشد.

همچنین یک ویژگی جدید به نام Acronis Active Protection وجود دارد که در مقابل حملات باج افزار کمک می کند. در صورت عدم موفقیت ، می توانید برای بازیابی پرونده های خود به نسخه سازی اعتماد کنید. متأسفانه ، تأیید هویت دو عاملی وجود ندارد.

هر دو سرویس از ویژگی های امنیتی قوی محافظت می کنند که از داده های شما محافظت می کند ، اما CloudBerry Backup به شما امکان می دهد تا با خدمتی که می خواهید با کمک آن بتوانید برنامه پشتیبان خود را ترسیم کنید ، شریک شوید. ما این دور را به CloudBerry Backup و Wasabi اهدا می کنیم.

دور: نقطه امنیتی برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه Cloudberry توسط MSP360

3

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد. چه مدت به ارائه دهنده خدمات اینترنت شما بستگی دارد و به سرور نزدیک هستید. هرچه نزدیک تر باشید ، ارتباط شما بهتر خواهد شد.

اگر سرویس تهیه نسخه پشتیبان به شما امکان می دهد تنظیمات انتقال دلخواه را تنظیم کنید ، تعداد نخ ها را افزایش دهید تا سرعت را افزایش داده و در صورت لزوم آنها را بریزید ، این حتی بهتر است. یک الگوریتم انتقال سطح بلوک نیز پس از تهیه نسخه پشتیبان اولیه کمک خواهد کرد.

پشتیبان گیری CloudBerry عامل تعیین کننده سرعت نیست ، سرویس شخص ثالث است. در این حالت ، این واشابی است. این مرکز دارای مراکز داده در اورگان ، ویرجینیا شمالی و مرکز دیگری است که در ژانویه سال 2019 در هلند عملیاتی می شوند.

ما آن را از جنوب شرقی آسیا آزمایش کردیم و برای یک پوشه 1 گیگابایتی سرعت متوسط ​​19 دقیقه داشتیم. این نتیجه عالی است با توجه به اینکه پرونده ها قبل از ارسال توسط رمزگذاری توسط مشتری توسط CloudBerry Backup رمزگذاری شده اند. به علاوه ، اگر به سرورهای Wasabi نزدیکتر باشید ، سرعت شما حتی بهتر خواهد شد.

تصویر واقعی Acronis کند نیست. در واقع ، ما را از سرعت آن شگفت زده کرد زیرا تنها 15 دقیقه زمان لازم برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی پوشه 1 گیگابایتی داشت. ما برای بارگیری از تنظیمات “بهینه” استفاده کردیم ، اما یک “حداکثر” نیز وجود دارد که احتمالاً حتی سریعتر نیز خواهد بود.

با توجه به نتایج چشمگیر Acronis True Image در تست های ما نشان داده است ، واضح است که از بسیاری از خدمات سریعتر است. پشتیبان گیری CloudBerry با Wasabi سرعت های بسیار خوبی دارد ، اما کاملاً مطابقت ندارد.

دور: نقطه سرعت برای بررسی تصویر واقعی Acronis 2020

4

راحتی در استفاده

سهولت استفاده باید ساده باشد. هرچه بهتر باشد ، بیشتر می توانید به جای نگرانی در مورد داده های خود ، روی کار خود تمرکز کنید. برای اطمینان از این امر ، مشتری دسک تاپ باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کند و رابط کاربری آن ، به همراه برنامه های وب و موبایل ، باید دلپذیر و شهودی باشد تا از آن استفاده کند..

تنظیم نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry دشوار است. شما باید حساب خود را به سرویس شریک مورد استفاده خود اضافه کنید و یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، از این رو شما نیاز به انتخاب گزینه های بسیاری دارید. اگر دوست دارید تنظیمات را تنظیم کنید ، آن را دوست خواهید داشت ، اما کاربران اصلی می خواهند پاک شوند.

اگر خود را جزئی از جریان اصلی می دانید ، باید نحوه استفاده از نسخه پشتیبان CloudBerry با راهنمای Amazon S3 ما را بخوانید تا از آنچه برای انجام آن برای اجرای برنامه با Wasabi استفاده می کنید ، بخوانید..

بازیابی فایلها نیز آسان نیست ، اما این امکان را به شما می دهد تا یک برنامه پشتیبان پیچیده ایجاد کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

رابط cberry-vs-acronis-cberry

سرویس گیرنده دسک تاپ برای ویندوز دارای رابط کاربری واضحی است که شبیه به Microsoft Office است ، اما جذاب ترین موردی نیست که ما دیده ایم. به گفته این ، این در لیست ما بهترین پشتیبان های ابری برای ویندوز است. همچنین مشتری هایی برای macOS و Linux وجود دارند. همه ویژگی های نسخه ویندوز آنها را ندارند.

cberry-vs-acronis-cberry-رابط-وب

اگر توزیع لینوکس دارید بدون رابط کاربری گرافیکی ، می توانید از برنامه دسک تاپ به رابط وب دسترسی پیدا کنید. این یک طراحی مدرن و جذاب دارد که واضح است و به شما امکان می دهد تا آنچه را که لازم دارید سریع پیدا کنید.

یک رابط وب وجود دارد که می توانید از طریق وب سایت CloudBerry به آن دسترسی پیدا کنید ، اما این تنها با Amazon S3 کار می کند.

Acronis True Image در ویندوز و macOS کار می کند. اگر کاربر لینوکس هستید ، برای یافتن یک سرویس مناسب ، به بهترین پشتیبان آنلاین ما برای مقاله لینوکس مراجعه کنید.

سرویس گیرنده دسکتاپ بصری و آسان برای حرکت است اما متن آن باید بزرگتر باشد. یک منوی در سمت چپ برای پیمایش برنامه وجود دارد.

شما می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از همه موارد استفاده کنید ، نه اینکه مجبور شوید فایل های خاصی را انتخاب کنید. این امر فضای بیشتری را می طلبد ، اما ایجاد یک برنامه تهیه پشتیبان آسان تر می کند. اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، می توانید پرونده هایی را که نمی خواهید پشتیبان تهیه کنید ، حذف کنید. بعلاوه ، اعلان های آن برای به روزرسانی شما مفید هستند.

اگر در حال حرکت هستید ، می توانید از داشبورد آنلاین برای اجرای پشتیبان گیری دستی و بازیابی فایلها استفاده کنید. این باعث می شود آن را برای مدیریت از راه دور مفید باشد. رابط آنلاین روشن است و شما را گیج نمی کند.

پشتیبان گیری CloudBerry برای کاربران قدرتمند بسیار عالی است ، اما Acronis True Image آسان برای استفاده است و کاربران را گیج نمی کند ، بنابراین این دور به آن می رود.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای Acronis True Image Review 2020

5

حکم

پشتیبان گیری CloudBerry و Acronis True Image به ترتیب سوم و چهارم در لیست بهترین سرویس های پشتیبان آنلاین هستند و این در این مقاله به اثبات رسیده است. با این حال ، به لطف ارزش کمی بهتر ، انعطاف پذیری بیشتر و امنیت بهتر ، کمی به CloudBerry Backup در اینجا کمی نزدیکتر خواهیم شد و آن را برنده اعلام می کنیم ، حتی اگر فقط موی آن باشد.

برنده: نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry

به گفته این ، Acronis True Image هنوز گزینه بزرگی است زیرا CloudBerry Backup آن را با حاشیه بزرگی ضرب نمی کند. با این حال ، از کاربرانی که دوست دارند تجربه کاربرشان ساده باشد ، تجدید نظر می کنند ، زیرا استفاده از آن آسان است. این و گزینه های امنیتی قدرتمند آن ، آن را برای کسانی که نمی خواهند نگران نباشند یا به فکر تهیه نسخه پشتیبان خود هستند ، مناسب می کند.

نظر شما در مورد این مقایسه چیست؟ آیا موافقید که CloudBerry Backup بهتر باشد؟ برای پشتیبان گیری از پرونده های خود کدام سرویس را ترجیح می دهید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map