Cloud Security: چگونه خدمات ذخیره سازی از داده های شما در سال 2020 محافظت می کنند

استفاده از فضای ذخیره سازی ابری فوق العاده است زیرا هارد دیسک شما را آزاد می کند و از پرونده های شما در برابر هرگونه خطایی که در دستگاه فیزیکی شما رخ می دهد ، محافظت می کند. با این وجود ، هنگام مرور بهترین ارائه دهنده های ذخیره سازی ابری ، ممکن است خود را با تمام صحبت های امنیتی اشتباه بگیرید. اینجاست که این راهنمای مفید برای امنیت ابر وارد می شود.


در زیر به مهمترین مواردی که باید درباره امنیت ابر بدانید خواهیم پرداخت ، اما در ابتدا به این دلیل خواهیم پرداخت که چرا به آن احتیاج دارید. همانطور که احتمالاً می دانید اینترنت مکانی خطرناک است که جرایم سایبری در آن زیاد می شود. هکرها می توانند داده های شما را هدف قرار داده و با باج افزار به شما ضربه بزنند ، انتقال های شما را با حملات مردانه در وسط انجام دهند یا مدارک شما را سرقت کنند. مهم است که اقدامات امنیتی قوی برای جلوگیری از این امر به کار گرفته شود.

خبر خوب این است که خنثی کردن جرم در اینترنت بسیار آسان است ، تنها آنچه شما نیاز دارید چند قدم اساسی است که باید انجام شود. بیایید نگاهی به آنها بیاندازیم.

رمزگذاری خصوصی

دانش صفر

رمزگذاری خصوصی ، ممکن است شما آن را دانش صفر بدانید ، مانع از خواندن اطلاعات شخصی شما به غیر از شما می شود. سرویس مورد استفاده شما قادر به دسترسی به داده های شما نخواهید بود زیرا فقط شما کلید آن را دارید. نکته منفی این است که اگر رمزعبور خود را گم کنید ، برای همیشه از بین می رود زیرا یک سرویس دانش صفر نمی تواند آن را برای شما مجدداً تنظیم کند..

برای کاهش خطر این مسئله ، از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید. فارغ از این ، مطمئن شوید که یک رمزعبور قوی ایجاد کرده اید. شما می توانید بهترین مقاله را با رمزگذاری خصوصی در مقاله برتر خدمات صفر دانش ما پیدا کنید. 

Sync.com بهترین سرویس ذخیره سازی ابری ما است. در سال 2011 در تورنتو تأسیس شد و به خاطر امنیت شدید و حفظ حریم شخصی کاربران شهرت پیدا کرد. هزینه رمزگذاری دانش صفر مانند برخی سرویس ها اضافی نمی پردازد. شما می توانید 2 ترابایت ذخیره سازی را فقط با 96 دلار در سال یا 8 دلار در ماه دریافت کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Sync.com ما بخوانید.

بهترین سرویس دانش صفر بعدی ، pCloud ، برای فعال کردن رمزنگاری خصوصی شما را برای پرداخت هزینه افزودنی Crypto برای شما می خواهد. این 3.99 دلار در هر ماه است. به غیر از این ، ارزش خوبی را ارائه می دهد زیرا می توانید 2 ترابایت فضا را با 9.99 دلار در ماه بدست آورید. اگر سال را پرداخت کنید ، هزینه آن به 95.88 دلار کاهش می یابد. همچنین بهترین حافظه ابری برای لینوکس است. بررسی pCloud ما را برای همه جوانب مثبت و منفی آن بخوانید.

MEGA سرویس دیگری است که از حریم شخصی شما مراقبت خوبی می کند. علاوه بر دانش صفر ، داده های شما را در مراکز داده در لوکزامبورگ ، آلمان ، فرانسه ، هلند ، کانادا و نیوزلند حفظ می کند ، همه این موارد توسط کمیسیون اروپا تعیین شده است که طبق ماده 45 قانون محافظت کافی دارند. آیین نامه عمومی حمایت از داده ها. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی MEGA ما را بخوانید.

رمزگذاری در زمان استراحت و انتقال

رمزگذاری در زمان استراحت

بسیاری از الگوریتم های رمزنگاری از DES قدیمی گرفته تا Blowfish جدیدتر و AES جدید هستند. همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، جدیدترین بخش AES ، امن ترین است. این بسته به طول کلیدی که دارد می تواند 128 ، 192 و 256 بیت داشته باشد و دارای چندین سطح امنیتی است.

256 بیتی امن ترین است ، اما تا آنجا که می دانیم ، هیچ کس نتوانسته است اجرای آن را سرکوب کند. آنها معمولاً هنگام استراحت استفاده می شوند.

در حین انتقال ، سرویس های ذخیره سازی ابری تمایل دارند از پروتکل TLS برای محافظت از پرونده های شما در برابر استراق سمع استفاده کنند. با برقراری لرزش بین دو دستگاه با استفاده از رمزنگاری ، احراز هویت و تبادل کلید ، یک ارتباط امن برقرار می کند.

بسیاری از خدمات سطح رمزگذاری کافی را ارائه می دهند و از پروتکل TLS استفاده می کنند. یک سرویس که به لطف اقدامات امنیتی بسیاری که دارد ، برجسته ترسوریت است.

به همین دلیل ، در لیست ما از امن ترین خدمات ذخیره سازی ابری قرار دارد. حریم خصوصی شما نیز به دلیل داشتن دانش صفر تضمین شده است و داده های شما را در سرورهای ایرلند و هلند نگه می دارد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد امنیت آن را در بررسی ما در Tresorit کسب کنید.

احراز هویت دو عاملی

امنیت ابر و 2fa

احراز هویت دو عاملی زمانی مفید است که بخواهید از هکرهای مزاحم جلوگیری کنید که اعتبار شما را سرقت کنند. هنگامی که آن را روشن کردید ، باعث می شود علاوه بر گذرواژه خود یک کد را وارد کنید تا وارد شوید. می توانید با استفاده از چندین روش کد را دریافت کنید.

یک سرویس که گزینه های مختلفی برای تأیید اعتبار دو عامل دارد ، FilesAnywhere است. این یک راه حل ذخیره سازی است که از امنیت و قیمت های بالایی برخوردار است.

با استفاده از آن ، شما می توانید به کاربران خود كد اضافه ای را كه از طریق ایمیل ، پیامك یا تماس تلفنی دریافت می كنند وارد كنید. سایر ویژگی ها شامل فیلتر دسترسی به آدرس IP و محدود كردن ورود به سیستم در روز است. توضیحات امنیتی کامل را می توانید در بررسی FilesAnywhere ما بخوانید.

Ransomware Protection

محافظت از باج افزار

باج افزار هیچ شوخی نیست. این یک نوع بدافزار است که پرونده های حساس شما را پیدا کرده و آنها را رمزگذاری می کند. اگر می خواهید مجدداً به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید ، باید هکرها را باج بدست آورید تا کلید رمزگشایی ویژه را از آنها دریافت کنید. یعنی اگر اصلاً تحویل بگیرند. بهتر است در وهله اول قربانی نشوید. اینجاست که سرویس های ابری بازی می شوند.

در بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما با قطعه محافظت از ransomware ، شش سرویس را ذکر می کنیم که در برابر آن عملکرد خوبی دارند.

انتخاب برتر ما نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry است. این به عنوان یک مرکز کنترل برای ذخیره سازی cloud و حساب های پشتیبان شما عمل می کند. این اسکن باج افزار و نسخه پیشرفته برای کمک به شما در پیشبرد باج افزار است. مجوز تهیه نسخه پشتیبان استاندارد 49.99 دلار است. توضیحات کامل آن را در بررسی پشتیبان گیری CloudBerry ما بخوانید.

برای یک راه حل اصلی بیشتر ، Acronis True Image را امتحان کنید. حفاظت فعال آن مبتنی بر هوش مصنوعی است ، بنابراین می تواند با داده های بیشتر یاد بگیرد که حملات را بهتر تشخیص دهد. این فرآیندها را مسدود کرده و هنگام شناسایی رفتارهای مشکوک به کاربران اطلاع می دهد. به علاوه ، می تواند پرونده های آسیب دیده را در یک لحظه بازیابی کند. قیمت از 49.99 دلار در سال برای 250 GB شروع می شود. اطلاعات بیشتر در مورد بررسی عکس Acronis ما را بخوانید.

راه حل های ذخیره سازی ابر از نسخه سازی برای مقابله با باج افزار استفاده می کنند. بسیاری از آن را دارند ، اما پیاده سازی ها در تعداد نسخه ها یا روزهایی که می توانید برگردانید متفاوت است. Sync.com نسخه نامحدودی را ارائه می دهد و سایر مواردی که ما به آنها اشاره کردیم قابلیت های مشابهی دارند.

اگر به راه حل دیگری نیاز دارید ، OneDrive را امتحان کنید که نسخه 30 پرونده را برای 30 روز گذشته ارائه می دهد. در بررسی OneDrive ما بیشتر بخوانید.

به اشتراک گذاری کنترل محتوا

اشتراک گذاری

یکی از اصلی ترین مزایای سرویس های ابری ، اشتراک گذاری است. اکثر سرویس ها با ایجاد امکان پیوند به پرونده ها یا پوشه ها یا ایجاد دعوت دیگران به همکاری با شما ، از همین روش استفاده می کنند. جایی که آنها بیشترین تفاوت را دارند ، امکان محدود کردن و کنترل محتوای مشترک شماست.

کنترل محتوای مناسب می تواند شامل پیوندهای محافظت شده با گذرواژه ، تاریخ انقضا ، مجوزهای پوشه و موارد دیگر باشد. ما در بهترین فضای ذخیره سازی ابری خود برای به اشتراک گذاری مقاله ، گزینه های خود را به پنج سرویس محدود کرده ایم. جای تعجب ندارد که Sync.com ، pCloud و Tresorit در صدر قرار دارند زیرا آنها کنترل محتوا قدرتمندی را ارائه می دهند.

این دو سرویس دنباله دار Box و Dropbox هستند. آنها با سرویس های برتر مطابقت ندارند ، اما آنها نیز بسیار عقب نیستند. Box یک سرویس سازمانی است که مشاغل را هدف قرار می دهد ، بنابراین در صورت نیاز به آن ، بررسی Box ما را بخوانید. اگر یک کاربر واحد هستید و خدمات محبوب را ترجیح می دهید ، Dropbox را امتحان کنید. با این حال ، قبل از انجام این کار ، در بررسی Dropbox ما بیشتر بدانید.

افکار نهایی

امنیت ابر مسئله مهمی نیست ، به خصوص اگر اطلاعات حساس را در ابر نگه دارید. ما پنج مهمترین ویژگی سرویسهای ابری را برای ایمن نگه داشتن داده های شما ذکر کردیم. آنها رمزگذاری خصوصی ، رمزگذاری قوی در هنگام استراحت و رمزگذاری در هنگام انتقال ، تأیید هویت دو عاملی ، محافظت از باج افزار و اشتراک گذاری ایمن هستند.

به طور کلی ، Sync.com به بهترین شکل ممکن ظاهر می شود ، اما همانطور که در بالا می بینید ، بسیاری از خدمات دیگر نیز باید در نظر بگیرند. نظر شما در مورد امنیت ابر چیست؟ آیا فکر می کنید خدمات ذکر شده در اینجا برای تجارت کوچک شما مفید است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map