بهترین فضای ذخیره سازی Cloud برای اشتراک گذاری 2020: بهترین راه حل های اشتراک گذاری فایل Cloud

مردم هر روز پرونده ها را به صورت آنلاین ، از الگوهای رفتاری و فیلم گرفته تا اسناد حساس به اشتراک می گذارند. در حالی که مطالب زیادی در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود ، خدمات ذخیره سازی ابری مکان امن تری برای ذخیره و به اشتراک گذاری پرونده های شما ارائه می دهند. از آنجا که گزینه های زیادی وجود دارد ، ما راهنمایی برای بهترین فضای ذخیره سازی ابری را برای اشتراک قرار داده ایم.


بهترین راه برای به اشتراک گذاری و ذخیره فایل ها از طریق Sync.com است ، که بهترین انتخاب در راهنمای ما برای بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای پرونده های بزرگ است و عموماً به عنوان راه حل برتر ذخیره سازی ابری در سراسر Cloudwards.net در نظر گرفته می شود.. 

خواندن اطلاعات بیشتر در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اشتراک گذاری را ادامه دهید ، اما ابتدا می خواهیم برخی از ویژگی های برجسته با هر یک از گزینه های ما را لمس کنیم.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اشتراک گذاری

 1. Sync.com – ویژگی های عالی به اشتراک گذاری ، ایمن ، آسان برای استفاده
 2. pCloud – برنامه های ذخیره سازی ساده ، ایمن و با طول عمر
 3. درایو گوگل – ادغام Google Docs ، همکاری ، ذخیره سازی مقرون به صرفه
 4. Dropbox – ادغام دفتر ، گزینه های به اشتراک گذاری قوی ، گزینه ذخیره سازی نامحدود
 5. ترسوریت – امنیت درجه یک ، اشتراک گذاری آسان

1. Sync.com

Sync.com.com ارائه دهنده ذخیره سازی آنلاین است که به دلیل امنیت ، گزینه های ذخیره سازی و به طور کلی رابط کاربری دلپذیر شناخته شده است. علاوه بر ویژگی های دیگر ، Sync.com گزینه های اشتراک گذاری مختلفی را ارائه می دهد. هنگام به اشتراک گذاری پیوندها با Sync.com ، می توانید گذرواژه‌ها و محدودیتهای بارگیری را تنظیم کنید. همچنین هنگام فعالیت در پیوندهای مشترک خود ، می توانید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود.

همگام سازی

برنامه رایگان Sync.com از 5 گیگابایت شروع می شود و می توانید با انجام آموزش آموزش Sync.com ، 1 گیگابایت فضای اضافی از آن ذخیره کنید. این برنامه رایگان خواهش می کند Sync.com را دوست داشته باشید یا خیر ، سلیقه خوبی به شما می بخشد. 

اگر خود را بیشتر از فضای ذخیره رایگان خود می دانید ، Sync.com سه برنامه Pro Solo را ارائه می دهد ، که با برنامه Basic شروع می شوند و 2TB را با قیمت 8 دلار در هر ماه ، هر ساله ارائه می دهند. Sync.com همچنین دارای برنامه های Pro Solo Standard و Plus است که به ترتیب گزینه های ذخیره سازی 3TB و 4TB را ارائه می دهند.

اگر چندین کاربر دارید ، Sync.com سه برنامه Business Pro Teams نیز ارائه می دهد. آنها برای هر کاربر با برنامه استاندارد از 1 ترابایت با 5 دلار در هر ماه شروع می کنند و با برنامه پیشرفته به 15 دلار در هر ماه برای هر کاربر به 10TB می روند. همه برنامه ها سالانه صورتحساب می شوند ، بنابراین نرخ مقایسه ماهانه قابل رقابت است و گزینه های ذخیره سازی به راحتی باید بیشتر کاربران را در خود جای دهد.

Sync.com از امنیت عالی برخوردار است ، از رمزگذاری دانش صفر و تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند تا شما را از حملات خارجی و داخلی محافظت کند. Sync.com همچنین از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و پرونده های شما را هم در حالت استراحت و هم در هنگام انتقال می کند. سرانجام ، Sync.com در کانادا واقع شده است که یکی از بهترین کشورها برای حفظ حریم خصوصی داده ها است.

چیزهای دیگری که درباره Sync.com دوست داشتیم

Sync.com خدماتی است که به خوبی در هر دو دسک تاپ و برنامه موبایل آن کار می کند. رابط کاربری آن به همان اندازه ساده است که به دست می آید ، و دارای یک برگه مناسب برای پرونده ها و پوشه هایی است که به اشتراک گذاشته اید. Sync.com برای مدیریت پیوندهای خود روشهای مختلفی را ارائه می دهد ، اگرچه رمزهای عبور پیوند فقط با حساب رایگان در دسترس هستند.

تنها نکته منفی Sync.com این است که برای همکاری فوق العاده نیست. Sync.com به دلیل تمرکز روی امنیت ، ادغام شخص ثالث را قربانی کرده است ، به این معنی که با Office یا Google Docs سازگار نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت ، برنامه ها و ویژگی های Sync.com ، بررسی کامل Sync.com.com خود را بررسی کنید.

2. pCloud

pCloud یک ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری است که به دلیل امنیت و سهولت استفاده به خوبی شناخته شده است. این رابط کاربری دارد که دارای یک منحنی یادگیری ملایم است ، و حتی برنامه های طول عمر را نیز ارائه می دهد تا بتوانید یک بار پرداخت کنید و برای همیشه صاحب ذخیره خود شوید. اگر تازه وارد pCloud هستید ، می توانید برنامه رایگان آن را امتحان کنید.

برنامه رایگان pCloud شما را با 2 گیگابایت فضای ذخیره شروع می کند ، که چیز چندانی نیست. خوشبختانه ، در صورت انجام کارهای مختلف ، مانند بارگیری برنامه pCloud و همگام سازی مشتری ، pCloud تا 10 گیگابایت به صورت رایگان بالا می برد..

گذشته از برنامه رایگان ، pCloud دارای دو برنامه حق بیمه برای کاربران جداگانه است. ذخیره سازی با pCloud از 500 گیگابایت شروع می شود و به 2TB می رود. هر دو طرح را می توان ماهانه ، سالانه یا یک بار برای زندگی پرداخت کرد.

طرح 500 گیگابایتی پریمیوم یا 4.99 دلار در ماه ، 47.88 دلار در سال یا پرداخت یک بار 175 دلار برای ذخیره سازی طول عمر هزینه دارد. طرح 2TB Premium Plus در هر ماه 9/99 دلار ، هر سال 95.88 دلار یا 350 دلار برای زندگی هزینه دارد.

به اشتراک گذاری پرونده ها با pCloud یک فرایند ساده است. با کلیک بر روی تنظیمات پرونده یا پوشه گزینه اشتراک گذاری آن را به شما نشان می دهد. با پوشه ها ، می توانید کاربران pCloud را به پوشه دعوت کرده یا پیوند بارگذاری یا بارگیری را به اشتراک بگذارید. با استفاده از پرونده ها ، با کلیک بر روی “اشتراک” گزینه های اشتراک گذاری شما باز می شود ، جایی که می توانید کلمه عبور ، لینک های کوتاه شده و تاریخ انقضا را تنظیم کنید..

pcloudshare

وقتی صحبت از ویژگی های امنیتی می شود ، pCloud خالی از سکنه نیست. این پروتکل رمزگذاری AES 256 بیتی را برای محافظت از پرونده های شما استفاده می کند ، و از رمزنگاری هنگام استراحت و انتقال استفاده می کند. 

تأیید هویت دو عاملی یا 2FA ، شما را از شخصی که می خواهد با گذرواژه خود به حساب شما دسترسی پیدا کند ، محافظت می کند. pCloud همچنین رمزگذاری دانش صفر را برای محافظت در برابر حملات داخلی احتمالی ارائه می دهد.

متأسفانه تمام امنیت pCloud با حساب شما همراه نیست. بسیاری از ویژگی های امنیتی که pCloud ارائه می دهد بخشی از افزودنی Crypto آن است ، از جمله رمزگذاری دانش صفر. افزودنیهای Crypto از pCloud اضافی شروع می شود ، و اگر دوست دارید pCloud را بدست آورید و ارزش امنیتی اضافی را بدست آورید ، ارزش دارد..

چیزهای دیگری که درباره pCloud دوست داشتیم

اشتراک با pCloud آسان است و حتی به حساب کاربری نیازی نیست. pCloud خدماتی به نام pCloud Transfer ارائه می دهد که به شما امکان می دهد آدرس ایمیل خود و همچنین گیرنده را به سادگی وارد کنید و سپس آنچه را که می خواهید ارسال کنید را انتخاب کنید. با این روش می توانید پرونده ها را تا 5 گیگابایت ارسال کنید ، و این امر pCloud را به عنوان یکی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای گزینه های اشتراک فایل تبدیل می کند.

گذشته از انتقال pCloud ، pCloud مجموعه ای عالی از ویژگی های رسانه ای و امنیت قوی را ارائه می دهد ، و به طور کلی آن را به یک سرویس خوب تبدیل می کند. برنامه عمر همچنین بدان معنی است که شما مجبور نیستید ماهانه یا سالانه پرداخت کنید ، در درازمدت پس انداز می کنید و یک صورتحساب اضافی را از بین می برید. برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت و ویژگی های اضافی pCloud ، بررسی کامل pCloud ما را بررسی کنید.

3. Google Drive

Google Drive یکی از بهترین خدمات ذخیره سازی آنلاین برای اشتراک و همکاری است. این توسط مدارس ، اماکن کار و افراد در سراسر جهان برای همکاری از راه دور در اسناد ، به اشتراک گذاری مطالب با دوستان و خانواده و موارد دیگر استفاده می شود.. 

حساب Google شما نیز با Google Photos متصل شده است و آن را به یکی از بهترین گزینه های ذخیره آنلاین برای به اشتراک گذاری عکس های خانوادگی تبدیل کرده است.

Google با 15 گیگابایت فضای ذخیره به صورت رایگان شما را شروع می کند ، که برای ذخیره بیشتر اسناد و پرونده های کوچک کافی است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را ذخیره کنید ، Google با سه برنامه اضافی این کار را ساده می کند. گوگل به ترتیب 100 گیگابایت ، 200 گیگابایت و 2 ترابایت با قیمت 1.99 دلار ، 2.99 دلار و 9.99 دلار در ماه ارائه می دهد.

اشتراک گذاری با Google Drive به سادگی با کلیک راست روی یک فایل و انتخاب “اشتراک” آسان است. شما می توانید مجوزهای کاربر و افرادی را که با آنها به اشتراک می گذارید تغییر دهید ، اما گزینه های متفاوتی مانند افزودن گذرواژه یا تعیین تاریخ انقضا برای پیوندهای شما وجود ندارد. اگرچه کنترل عملکرد یک کاربر با پرونده های اشتراکی شما بسیار عالی است ، اما دیدن گزینه های بیشتر خوب خواهد بود.

رانندگی

برای امنیت ، Google از رمزگذاری 128 بیتی AES استفاده می کند و پرونده های شما را هم در حالت استراحت و هم در هنگام ترانزیت ایمن می کند. Google همچنین 2FA را برای محافظت از شما در برابر شخصی که ممکن است رمز ورود شما را داشته باشد ، ارائه می دهد. متأسفانه ، گوگل فاقد رمزگذاری دانش صفر است ، هرچند که به راحتی با Boxcryptor قابل رفع است.

موارد دیگری که درباره Google Drive از ما خوشش آمده است

اگرچه به طور کلی Google Drive یک ارائه دهنده بزرگ فضای ذخیره سازی ابری است ، اما ادغام با Google Docs راه های بیشتری برای اشتراک و همکاری ایجاد می کند. متأسفانه فقدان ویژگی های اشتراک گذاری آن و کمتر ویژگی های امنیتی نسبت به رقابت ، آن را در این لیست پایین آورده است. 

با این حال ، Boxcryptor می تواند چیزهای زیادی را در بخش امنیتی جبران کند و Google Drive ارزش دارد که به آن توجه کنیم. در بررسی کامل Google Drive ما می توانید اطلاعات بیشتری درباره Google Drive ، امنیت Google و موارد دیگر کسب کنید.

4. Dropbox

Dropbox یکی از محبوب ترین سرویس های ذخیره سازی ابری ، جنب Google Drive است. این نرم افزار یک رابط کاربری ساده ، ادغام اداری و ویژگی های اشتراک گذاری قوی را ارائه می دهد. اگرچه در بخش امنیتی فاقد امنیت است ، در مقایسه با خدماتی مانند pCloud ، هنوز هم امنیت خوبی و برخی از بهترین ویژگی های اشتراک گذاری اطراف را ارائه می دهد.

برنامه Dropbox رایگان ، Basic ، 2 گیگابایتی را برای شروع ارائه می دهد ، که چندان هم نیست ، اگرچه برنامه های حق بیمه آن نیز در صورت عدم استفاده از فضای ذخیره سازی ، قیمت مناسبی دارند. برنامه های حق بیمه Dropbox برای افراد شامل یک طرح 2TB و یک برنامه 3 TB با مبلغ 11.99 و 19.99 دلار در هر ماه است.. 

برای کسانی که با شما در خانواده یا مشاغل زندگی دارید ، همچنین سه برنامه کسب و کار Dropbox ، از جمله برنامه Advanced وجود دارد که امکان ذخیره سازی نامحدود را با 25 دلار در هر کاربر در هر ماه ، با حداقل سه کاربر فراهم می کند..

اشتراک گذاری با Dropbox آسان است. با کلیک بر روی گزینه اشتراک گذاری روی هر پرونده ، تنظیمات اشتراک گذاری باز می شود ، جایی که می توانید خود فایل یا یک پیوند به آن را به اشتراک بگذارید. هنگام به اشتراک گذاشتن پیوند ، می توانید گذرواژاتی ایجاد کنید ، تاریخ انقضا را تنظیم کنید ، مجوزها را تغییر دهید ، بارگیری را غیرفعال کنید ، به راحتی انتخاب کنید که آیا پیوند شما به کاربران امکان ویرایش یا مشاهده را می دهد و موارد دیگر.

Dropboxshare

امنیت با Dropbox کافی است. این فایلها را هم در حالت استراحت و هم در هنگام ترانزیت محافظت می کند. همچنین از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و از احراز هویت دو عاملی استفاده می کند. Dropbox رمزگذاری دانش صفر بومی را ارائه نمی دهد ، اگرچه Boxcryptor با Dropbox سازگار است و می تواند آن را برای شما رفع کند.

چیزهای دیگری که درباره Dropbox از آنها پسندیدیم

Dropbox یک سرویس عالی برای اشتراک گذاری است. این نه تنها روش های مختلفی برای اشتراک و انتخاب زیادی از گزینه های پیوند فراهم می کند ، بلکه باعث می شود آنها به راحتی در دسترس باشند. در کنار اشتراک گذاری ، Dropbox همچنین برنامه های ذخیره سازی رقابتی و همچنین یک برنامه نامحدود را برای آن خانواده ها ، گروه های دوست و مشاغل با چندین کاربر ارائه می دهد.

علاوه بر برنامه ها و ویژگی های به اشتراک گذاری ، ما دوست داریم که Dropbox با اسناد Google و اسناد Microsoft Office سازگار باشد. این امر به شما امکان می دهد تا به اسناد موجود در Dropbox دسترسی پیدا کنید ، به اشتراک گذاری اسناد در یک مشاغل منجر شود. در بررسی کامل Dropbox با Dropbox بیشتر بدانید.

5. Tresorit

اگرچه ویژگی های اضافی زیادی ندارد و کمی منحنی یادگیری به همراه دارد ، اما Tresorit کار بسیار خوبی در تأمین امنیت پرونده ها و پوشه های شما انجام می دهد. همچنین برای کسانی که می خواهند پرونده ها را با دیگران به اشتراک بگذارند گزینه خوبی است. متأسفانه ، هزینه های بالا Tresorit آن را از رتبه بندی بالاتر نگه داشته است ، اگرچه هنوز گزینه خوبی است که باید در نظر بگیرید.

طرح اولیه Tresorit شما را با 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی به صورت رایگان شروع می کند تا احساس راحتی بیشتری به این سرویس بدهد. اگرچه فضای ذخیره سازی تقریباً به اندازه سایر سرویس های موجود در این لیست وجود ندارد ، اما کافی است شما چند فایل را ذخیره کنید. 

اگر تصمیم دارید که محتوای بیشتری را با Tresorit ذخیره کنید ، دو برنامه فردی دیگر نیز وجود دارد. طرح 200 گیگابایتی پریمیوم با پرداخت ماهانه 12.50 دلار شروع می شود و طرح سولو 2TB با 30 دلار شروع می شود.

اگر بارگذاری یک پرونده جدید یا از فهرست منوی یک پرونده یا پوشه جداگانه که قبلاً در Tresorit ذخیره شده است ، اشتراک گذاری با Tresorit بسیار آسان است و می توان آن را به طور کامل از برگه پیوندها انجام داد. هنگام به اشتراک گذاری یک فایل ، Tresorit شامل چندین ویژگی مفید مانند رمزهای عبور پیوند ، تاریخ انقضا در پیوندها و محدودیتهای بارگیری است.

Tresoritshare

در کنار ویژگی های اشتراک گذاری استاندارد ، Tresorit همچنین به شما امکان می دهد گزارش کاربرانی را – از جمله آدرس IP و مکان تقریبی – کاربرانی که به لینک های مشترک شما دسترسی پیدا کرده اند ، مشاهده کنید. Tresorit همچنین به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل هرکسی که سعی در دسترسی به لینک های شما دارد را مشاهده کنید.

Tresorit فایلهای شما را با رمزگذاری AES 256 بیتی ، رمزگذاری در هنگام انتقال و استراحت ، به علاوه رمزگذاری دانش صفر ، ایمن می کند ، و 2FA را نیز ارائه می دهد. از آنجا که رمزگذاری دانش صفر مانع دسترسی Tresorit به رمز عبور شما می شود ، توصیه می کنیم راهنمای ما را به بهترین مدیران رمزعبور رایگان رجوع کنید..

چیزهای دیگری که درباره Tresorit از آنها پسندیدیم

Tresorit یکی از امن ترین خدمات ذخیره سازی آنلاین در خارج از کشور است. اگرچه دارای منحنی یادگیری اندک است ، اما به اشتراک گذاری پرونده ها بسیار آسان است ، و گزینه های ذخیره سازی قابل مقایسه با سایر مدعیان است. تنها دلیلی که نمی توانیم Tresorit را بالاتر رتبه دهیم ، قیمت شیب دار و مقدار کمی فضای ذخیره رایگان است.

برای مقایسه ، Google Drive 2 ترابایت ذخیره سازی با قیمت 9/9 دلار در ماه ارائه می دهد ، در حالی که Tresorit همان ذخیره را برای سه برابر هزینه ، با 30 دلار ارائه می دهد. 

با این وجود ، اگر به دنبال بهترین سرویس ذخیره آنلاین برای اشتراک گذاری هستید ، امنیت در پیش روی شما قرار دارد ، از Tresorit ناامید نخواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد Tresorit ، به علاوه برنامه ها و ویژگی های آن ، بررسی کامل Tresorit ما را ببینید.

افکار نهایی

هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای به اشتراک گذاری ، ما در درجه اول به ویژگی ها و امنیتی که بخصوص در به اشتراک گذاری مطالب شما مربوط می شود ، نگاه کردیم. اگرچه می توانید تقریباً از هر ارائه دهنده ذخیره آنلاین استفاده کنید ، برخی گزینه ها و امنیت قوی تر دارند. به عنوان مثال ، امکان اضافه کردن گذرواژه یا تنظیم زمان انقضا برای پیوندهای شما مطلوب بازی می شود.

ما همچنین می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که سرویس ذخیره سازی آنلاین تجربه خوبی را ارائه می دهد. اگر می خواهید اسناد ، تصاویر و فیلم های خود را در ابر ذخیره کنید ، می خواهید یک سرویس آسان برای پیمایش داشته باشید و دارای ویژگی ها و امنیت باشد که به نفع شماست.

سرانجام ، ما به هزینه و دامنه گزینه های ذخیره سازی مرتبط با هر سرویس پرداختیم. ما فکر می کنیم که یک سرویس بزرگ ذخیره سازی ابری است که گزینه های ذخیره سازی برای هر بودجه را فراهم می کند. ما برای خدماتی که برنامه رایگان داشتند یا حداقل یک آزمایشی رایگان امتیاز کسب کردیم تا بتوانید قبل از ارتقاء خدمات ، احساس خدمات را بدست آورید..

تمام خدمات ذخیره سازی آنلاین موجود در این لیست نه تنها برای به اشتراک گذاری بلکه برای ذخیره سازی ، دسترسی و محافظت از پرونده های شما گزینه های خوبی هستند. به طور کلی ، Sync.com به دلیل سادگی ، ویژگی های اشتراک گذاری قوی و امنیت ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای به اشتراک گذاری فایل ها و پوشه ها است. هنوز هم در بررسی گزینه های دیگر دریغ نکنید.

مثل همیشه ، ما دوست داریم از شما بشنویم. نظر خود را برای ما رها کنید و به ما بگویید که شما چه فکر می کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map