بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Android 2020: Storage on the Go

مدیریت فضای ذخیره سازی در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی شما می تواند خسته کننده باشد. برنامه ها با عکس ها ، فیلم ها و اسناد دیگر برای فضا نبرد می کنند ، و بازی ها فضای بیشتری را در اختیارشان می گذارند زیرا درگیر تر و به نظر می رسند. اجرای خارج از اتاق روی تلفن یا رایانه لوحی شما یک نگرانی رایج است و پیدا کردن بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Android می تواند مشکل باشد.


گزینه های ذخیره سازی ابری اندرویدی زیادی در آنجا وجود دارد ، و ما بهترین های زیر را رتبه بندی می کنیم. اگرچه قبل از شیرجه رفتن ، می خواهیم به سرعت نحوه تصمیم گیری در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اندروید را پوشش دهیم. ما همچنین Spoillers را اینجا در Cloudward دوست داریم ، بنابراین Google Drive را به عنوان بهترین برنامه ذخیره سازی ابری برای Android انتخاب کردیم. دریابید که چرا بعد از استراحت.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اندروید چیست؟?

 1. درایو گوگل
 2. Sync.com
 3. pCloud
 4. مایکروسافت OneDrive
 5. عظیم
 6. ترسوریت
 7. Dropbox
 8. یخ زده

مهمترین ویژگی مورد نظر هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اندروید ، امنیت بود. این که آیا شما در حال ذخیره عکس و فیلم خانوادگی ، شناسنامه یا حتی کتابخانه ممت خود هستید ، مهم است که بدانید بین کاربران غیرمجاز و محتوای شخصی شما ایستاده است..

گذشته از امنیت ، ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که همه گزینه های ذخیره سازی ابری ما دارای ویژگی هایی مانند به اشتراک گذاری پیوند و سازماندهی پوشه است تا اسناد شما به راحتی پیدا شود و عکس های شما نسیمی برای اشتراک گذاری با دوستان و عزیزان باشد. همچنین این نرم افزار نیاز به استفاده ساده دارد تا هرکسی بتواند آن را انتخاب کند و ایده خوبی از نحوه عملکرد آن داشته باشد.

ما برای ویژگی های اضافی امتیازاتی اعم از ادغام گوگل درایو با Google Docs یا ادغام OneDrive با Office 365 را به شما امتیاز دادیم. ما همچنین قیمت ردیف های ذخیره سازی هر گزینه را در نظر گرفتیم زیرا وقتی به پایین می آید ، بیشتر برای کمتر همیشه ایده آل است..

1. Google Drive

هنگامی که نوبت به شما داده شد تا یک فضای ذخیره سازی ابر سیال را برای کاربران Android تحویل بگیرید ، ضرب و شتم Google Drive ، یکی از محبوب ترین گزینه های ذخیره سازی ابری موجود دشوار است. هر شخصی که دارای یک حساب کاربری رایگان است ، می تواند به 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی Google Drive و پشتیبان گیری از عکس نامحدود از طریق Google Photos دسترسی داشته باشد ، تا زمانی که شما با کاهش عکسهای خود به 16MP خوب نباشید..

پوشه درایو

حساب Google رایگان شما همچنین شامل Google Docs است ، بنابراین می توانید اسناد را مستقیماً از Google Drive ایجاد ، ویرایش و به اشتراک بگذارید. اشتراک پرونده با خانواده و دوستان به آسانی ارسال لینک برای آنها امکان پذیر است. همچنین می توانید پارامترهایی را برای پیوندهای خود تنظیم کنید تا میزان دسترسی دیگران به پرونده های شما را کنترل کند.

Google دارای تأیید هویت دو عاملی (2FA) است ، در صورتی که شخصی به رمز ورود شما دسترسی داشته باشد با وارد کردن کدی که Google برای شما ارسال می کند ، از حساب شما محافظت می کند.. 

Google از رمزگذاری دانش صفر استفاده نمی کند ، که مایه تاسف است ، هرچند این یک خرده فروش نیست زیرا می توانید از Boxcryptor برای افزودن محافظت از دانش صفر به درایو خود استفاده کنید. برای شروع می توانید بررسی Boxcryptor ما را بررسی کنید.

در کنار برنامه رایگان فضای ذخیره سازی ابری 15 گیگابایتی ، گوگل سه برنامه استاندارد دیگر با 100 گیگابایت ، 200 گیگابایت و 2 ترابایت ذخیره سازی ارائه می دهد. هر طرح هزینه کمتر از 10 دلار در هر ماه است بنابراین هر گزینه ذخیره تقریباً برای هر بودجه قابل دسترسی است. 

در این شکست ، گوگل درایو نیز به دلیل حجم زیاد فضای ذخیره سازی رایگان و تهیه نسخه پشتیبان از نامحدود عکس ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای اندروید است..

drive-slidemenu

برنامه Google Drive ویژگی های زیادی دارد که هم در انتهای صفحه و هم در منوی کشویی سمت چپ برنامه درج شده است. استفاده از این برنامه آسان است زیرا به برنامه های زیادی برای مدیریت فایل شباهت دارد ، اگرچه پیدا کردن همه ویژگی ها و تنظیمات می تواند کمی طول بکشد.

دلایل دیگر Google Drive ما را دوست دارد

در کنار تمام ویژگی هایی که Google Drive برای Android به ارمغان آورده است ، Google آن را ساخته است تا بتوانید تقریباً هر دستگاهی – Android یا دیگری را فعال کنید – و فقط با ورود به سیستم به همه عکس ها و فایل های خود به بوکمارک ها و یادداشت ها دسترسی پیدا کنید. حساب شما.

اگر یک حساب Google و رایانه لوحی یا تلفن هوشمند Android دارید ، مطمئناً Google Drive قابل بررسی است. می توانید در بررسی Google Drive ما اطلاعات بیشتری درباره Google Drive و مزایای استفاده از یک حساب Google بخوانید.

2. Sync.com

Sync.com به دلیل دلایل خوب به عنوان ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری مورد علاقه کلادورود در بررسی Sync.com ما ، و به دلایلی مورد استقبال قرار گرفته است. Sync.com برخی از بهترین برنامه های ذخیره سازی موجود ، حداقل 5 دلار برای 1 ترابایت برای برنامه تجاری استاندارد را ارائه می دهد ، و یک برنامه 5 گیگابایتی رایگان دارد که می توانید آن را امتحان کنید. 

همراه با گزینه های عالی ذخیره سازی آنلاین ، Sync.com از اسناد شما با رمزگذاری دانش صفر و 2FA محافظت می کند.

پوشه همگام سازی

Sync.com در Android ساده است. رابط کاربری ساده برای پیمایش است ، و ذخیره و دسترسی به اسناد شما نسیم است. به دلیل تمرکز روی امنیت ، Sync.com سازگاری با برنامه های شخص ثالث را ارائه نمی دهد ، در صورت نیاز به ذخیره سازی فایل های حساس ، قربانی ارزش دارد.

synccom-slidemenu

Sync.com همچنین به اشتراک گذاری و مدیریت پیوندها را آسان می کند ، بنابراین می توانید کنترل کنید چه کسی به پرونده های شما دسترسی دارد. حتی اگر دیگر مایل به اشتراک گذاری فایل نیستید ، می توانید پیوندها را حذف کنید. پیوندها می توانند برای هر پرونده یا پوشه ذخیره شده با Sync.com ایجاد و به اشتراک گذاشته شوند. همچنین می توانید گذرواژه‌ها را روی پیوندها تنظیم کنید تا مطمئن شوید که فایلهای شما فقط توسط افراد دارای گذرواژه قابل دسترسی هستند.

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

Sync.com لذت بخش برای استفاده در Android است. رابط کاربری ساده و سهولت استفاده آن را در دسترس همه قرار می دهد. علاوه بر این ، برنامه های مقرون به صرفه آن به شما امکان می دهد تا بر میزان ذخیره مورد نظر در مقابل آنچه می توانید هزینه کنید ، تمرکز کنید.

تنها محلی که Sync.com در آن انجام نمی دهد ، در ادغام شخص ثالث است. امنیت Sync.com با سایر سرویس ها خوب بازی نمی کند ، هرچند که برای داشتن یک مدعی محکم در هر منطقه دیگر به شما امکان می دهد.

3. pCloud

pCloud ممکن است تمام ویژگی های Google Drive را نداشته باشد ، اما ارائه دهنده ای بسیار امن و خصوصی است ، همانطور که می توانید در بررسی pCloud ما بخوانید. 

امنیت بسته pCloud با بسته اختیاری Crypto قوی تر است. پرداخت pCloud Crypto به شما امکان دسترسی به پوشه “Crypto” را می دهد ، که بسیار شبیه به طاق شخصی OneDrive اما با رمزگذاری صفر دانش اضافه شده است.

پوشه pcloud

گذشته از پوشه Crypto ، در صورت فعال کردن تنظیمات ، می توانید توسط 2FA حساب شما محافظت شود. همراه با امنیت عالی ، pCloud قابلیت پخش فایلهای صوتی و تصویری و همچنین ایجاد و مدیریت لیست پخش را دارد ، همه از درون برنامه.

pCloud دارای یک برنامه رایگان است که 10 گیگابایت را برای امتحان کردن به شما می دهد ، یا می توانید به 500 گیگابایت یا 2 ترابایت فضای ذخیره سازی ابر ارتقا دهید. اگرچه می توانید ماهانه یا سالانه پرداخت کنید ، pCloud بی نظیر است زیرا می توانید یک بار هم برای ذخیره سازی عمر پرداخت کنید.

pcloud-slidemenu

برنامه Android pCloud مانند هر مدیر پرونده دیگر به نظر می رسد ، این یک چیز خوب است. منوی کشویی دارای کلید های میانبر مناسب و همچنین میانبر برای پیوندهای مشترک است. در صورت انتخاب بسته بسته Crypto ، در فهرست کشویی ، پوشه Crypto نیز قرار دارد.

دلایل دیگری که ما pCloud را دوست داریم

pCloud یک سرویس ساده و امن برای ذخیره سازی ابری است که به خوبی برای کسانی که می خواهند رسانه ها را در ابر ذخیره و پخش کنند ، همه از یک برنامه استفاده می کند. کاربران Kodi همچنین می توانند افزونه غیررسمی را برای پخش فیلم از pCloud تنظیم کنند. اطلاعات بیشتر در مورد افزونه Kodi را در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای راهنمای Kodi بخوانید.

امکان خرید حداکثر 2 ترابایت ذخیره سازی برای یکبار پرداخت بیشتر ، استفاده از pCloud را به عنوان یک سرویس ذخیره سازی و پخش رسانه تقویت می کند. خرید یک برنامه عمر باعث آرامش خاطر می شود که می توانید عکس ها ، فیلم ها ، فیلم ها ، موسیقی و لحظه های خانوادگی خود را برای همیشه در ابر ذخیره کنید بدون اینکه نگرانی از ادامه اشتراک ماهانه خود داشته باشید.

4. مایکروسافت OneDrive

OneDrive پاسخ مایکروسافت به ذخیره سازی ابر است و در رتبه چهارم در لیست قرار دارد. OneDrive به خوبی با محصولات Microsoft Office کار می کند و برنامه های پرداخت شده آن با Office 365 همراه است. مانند Google Drive ، می توانید به طور خودکار از عکسهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، هر چند که هر عکس در برابر حافظه ذخیره خود حساب می کند..

پوشه onedrive

شما 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان دریافت می کنید ، که می تواند به 100 گیگابایت یا 1 ترابایت ارتقا یابد. طرح 1TB Office 365 Personal نام دارد و شامل دسترسی به مایکروسافت ورد ، پاورپوینت و اکسل در تلفن یا رایانه لوحی اندرویدی شما و سایر دستگاه ها است.. 

مایکروسافت طرحی دیگر به نام Office 365 Home دارد که شامل کلیه ویژگی های Personal است اما تا شش نفر قابل استفاده است.

Office 365 Home برای خانواده ها خوب است زیرا هر شخص 1 ترابایت ذخیره سازی خود را در ابر می کند – به علاوه دسترسی به دفتر برای مدرسه یا محل کار – همه با هزینه 9.99 دلار در هر ماه. OneDrive نیز کراس پلتفرم است ، بنابراین حتی اگر کاربر آیفون در خانه دارید ، آنها هنوز هم می توانند از تمام مزایای استفاده از Office 365 استفاده کنند.

برنامه OneDrive با استفاده از کلید های میانبر مناسب در پایین برای پرونده ها ، پرونده های مشترک و عکس ها ، ساده و راحت است. رابط کاربر از پوشه ها استفاده می کند و تفاوت چندانی با مدیر پرونده پیش فرض برای Android ندارد. همچنین گزینه های ضبط شده در عکس ها امکان فعال کردن بارگذاری خودکار عکس ها از دستگاه شما است.

دلایل دیگر ما OneDrive را دوست داریم

مایکروسافت OneDrive دارای ویژگی ای به نام “خرک شخصی” است که به شما امکان می دهد پرونده ها را در یک فضای درون OneDrive که شامل امنیت اضافه شده است ، ذخیره کنید.. 

با برنامه رایگان ، شما محدود به تعداد فایلهایی هستید که می توانید در طاق شخصی خود ذخیره کنید ، اگرچه می توانید فایلهای نامحدودی را تا حداکثر میزان ذخیره خود ، با یک برنامه Office 365 ذخیره کنید. طاق شخصی درست مثل یک پوشه کار می کند و می توانید با بقیه پرونده های خود پیدا کنید.

اگرچه Google Drive و OneDrive در اکثر مناطق ویژگی های مشابهی ارائه می دهند ، OneDrive گزینه بسیار مناسبتری برای ذخیره خانواده ها و گروه ها ارائه می دهد زیرا هر کاربر فضای ذخیره سازی خاص خود را دریافت می کند. اطلاعات بیشتر درباره OneDrive را در بررسی OneDrive ما بخوانید.

5. MEGA

MEGA مدت طولانی است این احتمال وجود دارد که شما احتمالاً در گذشته چیزی را از MEGA بارگیری کرده باشید که این یکی از سایتهای محبوب ترین اشتراک فایل بود. با این حال ، برخی تغییرات تغییر کرده است و اکنون یک سرویس ذخیره سازی ابری است که روی امنیت متمرکز است و برخی از ویژگی های منحصر به فرد را پیاده سازی می کند.

پوشه mega

یکی از ویژگی های برجسته ، چت رمزگذاری شده ، که یک سیستم پیام رسانی امن در MEGA است که به شما امکان می دهد تا با سایر کاربران گپ بزنید. MEGA همچنین امکان تنظیم گذرواژه‌ها را در پیوندها دارد به طوری که وقتی فایلهای خود را به اشتراک می گذارید ، می توانید با دانستن اینکه حتی اگر فرد ناخواسته با پیوند شما به پایان برسد ، احساس امنیت کنید ، نمی توانند آن را بدون پسورد باز کنند..

در ادامه موضوع امنیت ، MEGA از 2FA برای محافظت از حساب کاربری خود در ورود به سیستم و رمزگذاری دانش صفر استفاده می کند تا حتی MEGA نتواند به پرونده های شما دسترسی پیدا کند. حتما راهنمای ما را برای بهترین مدیران رمز عبور بررسی کنید زیرا دانش صفر مانع از تنظیم مجدد رمز عبور MEGA در صورت گم شدن آن می شود.

MEGA شما را با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی به صورت رایگان شروع می کند و دارای سیستم دستاوردی است که برای انجام کارها از جمله به اشتراک گذاشتن MEGA با دوستان خود به شما پاداش می دهد. MEGA همچنین دارای یک محدوده رقابتی از برنامه های ذخیره سازی است که از 400 گیگابایت شروع می شود و تمام راه را به 16 ترابایت می رساند ، و این گزینه ای عالی برای کسانی که نیاز به انبارداری زیاد دارند.

مگا اسلاید

تجربه برنامه با MEGA بسیار استاندارد است ، خوب است زیرا به این معنی است که می توانید بدون دخیل کردن یادگیری ، آن را انتخاب کرده و فایل های خود را ذخیره کنید. قسمت پایین برنامه شامل میانبرهایی برای دسترسی آسان به چت رمزگذاری شده ، پوشه های اشتراکی ، درایو ابری و عکس های شماست.

دلایل دیگر ما از MEGA دوست داریم

MEGA ممکن است برای همه نباشد ، اما امنیت جدی را به همراه دارد. در حالی که Google Drive و OneDrive روی یکپارچه سازی برنامه ها و خدمات اضافی متمرکز شده اند ، MEGA رمزگذاری دانش صفر را به کل حساب شما آورده و رمزهای ایمنی چت و لینک را اضافه می کند. 

اگر امنیت بزرگترین تمرکز شماست ، MEGA یک مدافع بزرگ است. برای نگاهی عمیق به MEGA ، توصیه می کنیم بررسی MEGA خود را بررسی کنید.

6. ترسوریت

Tresorit یکی دیگر از سرویس های فوق العاده ذخیره سازی ابری است که به خوبی با اندروید کار می کند. همچنین دارای یک رابط برنامه بسیار ابتدایی است که خود توضیحی ندارد و برای یادگیری نیازی به بازی زیاد در آن نیست. Tresorit پرونده های شما را در “Tresors” ذخیره می کند ، که پوشه های رمزگذاری شده هستند ، و می توانید اسناد خود را دقیقاً همانطور که انتظار دارید بارگذاری و مدیریت کنید.

Tresorit مدیریت پیوندها را آسان می کند تا بتوانید پرونده ها و پوشه هایی را که به اشتراک گذاشته اید پیگیری کنید. می توانید تنظیمات پیوندهای خود را تغییر داده و همچنین آنها را در هر زمان و درست از طریق برگه پیوندها در برنامه ، بکشید.

تحت هود ، Tresorit با رمزگذاری دانش صفر ، و همچنین 2FA ، حساب شما را ایمن نگه می دارد و پرونده های شما در حالت استراحت و در حال انتقال رمزگذاری می شوند. تنها مشکلی که در مورد امنیت سنگین وجود دارد این است که هیچ ادغام برنامه خارجی مانند Google Docs وجود ندارد.

اگرچه Tresorit هنگام امنیت ، یک عملکرد عالی عمل می کند ، اما وقتی قیمت گذاری می شود دقیقاً رقابتی نیست. این برنامه رایگان با 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می شود. قدم گذاشتن به برنامه 200 گیگابایتی بیش از 10 دلار در هر ماه شما را اجرا می کند ، که برای مقایسه ، بیشتر از هزینه های Google برای 2TB است.

دلایل دیگر ما Tresorit را دوست داریم

Tresorit ممکن است یک ارائه دهنده ذخیره سازی ابری بدون مجوز باشد ، اما آنچه در بهره وری فاقد آن است ، بیشتر از آن است که در امنیت ایجاد کند. Tresorit هنگام حمایت از حساب شما در صدر قرار دارد و اگر هزینه آنقدر ممنوع نبوده ، در لیست بالاتر است..

اگر به بهترین امنیت نیاز دارید و مایلید هزینه آن را بپردازید ، کنار بگذارید ، نمی توانید با Tresorit اشتباه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و امنیت Tresorit ، می توانید به بررسی کامل Tresorit ما نگاهی بیندازید.

7. Dropbox

Dropbox بزرگترین سرویسهای ذخیره سازی ابری است و از سال 2007 وجود دارد. اگرچه Dropbox از امنیت خوبی برخوردار است ، اما در PRISM ، یک برنامه نظارت مخفی دولت ، شرکت کرد ، و همچنین در سال 2012 هنگامی که میلیون ها رمز عبور دزدیده شد ، نقض نقض آن کرد..

پوشه dropbox

Dropbox از آن زمان امنیت خود را بهبود بخشیده است ، اما توصیه می کنیم از Boxcryptor با Dropbox برای ایمن سازی پرونده های خود استفاده کنید زیرا فاقد رمزگذاری دانش صفر است ، اگرچه می توانید 2FA را فعال کنید. اگر در مورد Dropbox کنجکاو هستید و می خواهید در مورد امنیت آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی کامل Dropbox ما را برای یک نگاه کامل به جوانب مثبت و منفی بخوانید..

گذشته از امنیت ، Dropbox دلایل قانع کننده ای برای امتحان کردن آن دارد. Dropbox با Office Online سازگار است ، بنابراین می توانید اسناد خود را در ابر ایجاد و ویرایش کنید ، همچنین اسناد بارگذاری شده قبلی را ویرایش کنید. Dropbox به شما امکان می دهد تا فایل ها را از طریق لینک ها به اشتراک بگذارید. می توانید تنظیمات پیوند خود را نیز مدیریت کنید ، اگرچه نیاز به به روزرسانی با برنامه پرداخت شده دارد.

قیمت آن کمتر از رقابتی است ، اگرچه برنامه های Dropbox از 1TB تا ذخیره سازی نامحدود متغیر است ، که برای مشاغل و کاربران با نیازهای بزرگ ذخیره سازی بسیار مناسب است. Dropbox همچنین دارای یک برنامه رایگان است که به شما امکان ذخیره 2 گیگابایت را می دهد ، کمتر از بسیاری دیگر از ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری در این لیست اما برای تست کردن این سرویس قبل از خرید کافی است.

dropbox-slidemenu

برنامه Dropbox به خودی خود شبیه به بقیه آنهاست. می توانید اسناد را بارگذاری ، اسکن کرده و ایجاد کنید. رابط کاربر آسان برای حرکت است ، و ویژگی های آن آسان است برای پیدا کردن. یک مورد که در UI وجود ندارد ، یک تب لینک است ، چیزی که می توان با برنامه Sync.com یافت ، از جمله سایر افراد موجود در لیست.

اگر Dropbox را دوست دارید اما نمی توانید به گذشته تاریخچه مسائل امنیتی خود نگاه کنید ، باید به راهنمای ما به بهترین گزینه های Dropbox توجه کنید. خواهید فهمید که بسیاری از گزینه های ذکر شده نیز در این راهنما هستند و همچنین سایر خدمات عالی مانند Amazon Drive و Box.

دلایلی دیگر که ما Dropbox را دوست داریم

در کنار سازگاری Office ، Dropbox خدماتی به نام Paper ارائه می دهد که در منوی اسلایدها در سمت چپ برنامه قابل دسترسی است. ضربه زدن به آن باعث می شود که کاغذ را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، شما می توانید اسناد متنی و لیست کارهای انجام شده را ایجاد کنید. حتی می توانید تصاویر را مستقیماً از کاغذ در اسناد متنی ایجاد شده خود بارگذاری کنید.

Dropbox ممکن است بهترین امنیت را نداشته باشد ، اما همکاری خوبی را از طریق Office Online ارائه می دهد. کاغذ اجازه می دهد تا Dropbox به عنوان یک برنامه یادداشت برداری و همچنین یک برنامه انجام کار دو برابر شود. اگرچه Dropbox در گذشته دارای مشکلاتی بود ، اما هنوز هم یک سرویس قابل اعتماد ذخیره سازی ابری است که ارزش بررسی دارد.

8. یخ زده

Icedrive فقط در سال 2019 راه اندازی شد ، اما در حال حاضر در حال اجرای برخی از ویژگی های امنیتی جالب است ، که دقیقاً به خوبی مشاهده می کند ، چگونه می توان خود را به عنوان یک سرویس ذخیره سازی ابری فوق العاده امن نامگذاری کرد. به توضیحات وب سایت در مورد رمزگذاری Icedrive نگاهی بیندازید و می توانید بگویید منظور آنها از تجارت است.

پوشه icedrive

یک ویژگی امنیتی قابل توجه در Icedrive استفاده از الگوریتم رمزگذاری Twofish در AES است. Twofish در واقع یک مسابقه فینالیست در مسابقه Advanced Encryption Standard بود و در نهایت انتخاب نشد ، اگرچه Icedrive ادعا می کند Twofish به طور گسترده ای توسط رمزنگاران به عنوان ایمن تر از AES پذیرفته شده است..

اگرچه Icedrive حفاظت زیادی را برای پرونده های شما فراهم می کند ، اما فاقد 2FA است و اکثر رمزگذاری Icedrive مانند دانش صفر در پشت پرده قفل شده است. با این حال ، برنامه رایگان Icedrive شما را با 10 گیگابایت شروع می کند ، هنگامی که آن را با بسیاری از برنامه های ذخیره سازی رایگان دیگر مقایسه می کنید ، وجود دارد.

Icedrive جدا از برنامه رایگان سه برنامه اضافی دارد ، از جمله برنامه 1TB فقط با 4.99 دلار در ماه. لازم به ذکر است که به روزرسانی به هر طرح پریمیوم همچنین تمامی ویژگی های امنیتی Icedrive را باز می کند ، که با توجه به ارزان ترین طرح 1.99 دلار در ماه نیز چندان بد نیست ، هرچند که فقط 150 گیگابایت ذخیره می کند..

icedrive-Slidemenu

Icedrive دارای یک رابط کاربری به راحتی قابل مرور و همچنین یک حالت تاریک عالی است که باعث می شود برنامه بسیار ساده تر بر روی چشم باشد. حالت تاریک به کنار ، Icedrive بلافاصله آشنا خواهد شد زیرا دارای همان نگاه کلی است که بیشتر برنامه های ذخیره سازی دیگر ابر در لیست ما دارد.

Icedrive به شما امکان می دهد پیوندها را به اشتراک بگذارید و مدیریت کنید ، اگرچه بیشتر ویژگی های اشتراک گذاری شما را برای ارتقا به یک حساب حق بیمه نیاز می کند. مدیریت پیوندها به همان اندازه Sync.com شهودی نیستند ، بنابراین شما را ملزم به یافتن فایل به اشتراک گذاشته شده و سپس مدیریت پیوند خود از گزینه های فایل می کند..

دلایل دیگری که ما از Icedrive دوست داریم

اگرچه Icedrive در حال حاضر ویژگی های بسیاری ندارد و گزینه های به اشتراک گذاری فایل کمی ناخوشایند است ، ما در بررسی کامل Icedrive ما به این نرم افزار اشاره می کنیم که این نرم افزار قول وعده را نشان می دهد. حتی در سالی که عرضه شد ، یک اپلیکیشن با عملکرد خوب همراه با برخی ویژگی های منحصر به فرد ، گزینه های مناسب برای ذخیره سازی و امنیت عالی دارد.

Icedrive سرویسی است که با استفاده از آن احتمالاً تکامل خواهد یافت ، و اگر با آن خوب نیستید ، گزینه خوبی برای افراد دارای امنیت است یا هر کسی که می خواهد یک سرویس ذخیره سازی ابری آسان و کاربردی داشته باشد که ۱۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد.

افکار نهایی

ده ها ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری در آنجا وجود دارند که امنیت و ویژگی های آن را به همه جعبه ها نشان می دهند ، اما همه آنها ارزش وقت شما را ندارند. در اینجا ، ما برخی از بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری موجود را پوشش داده ایم.

اگرچه Google Drive و OneDrive با همکاری و ادغام با مجموعه های اداری مربوطه برتری دارند ، Sync.com ، MEGA و Icedrive به شدت بر امنیت تمرکز می کنند. pCloud در وسط با امنیت خوب بلکه ویژگی های رسانه ای خوبی دارد. اگر در درجه اول نگران بهره وری هستید ، ما برای بهترین همکاری با بهترین فضای ذخیره سازی ابری پوشش داده ایم.

Tresorit و Dropbox نیز گزینه های بسیار خوبی هستند ، اما حتما از Boxcryptor استفاده کنید تا حافظه Dropbox خود را تضمین کنید. اگر بین Dropbox ، Google Drive یا OneDrive در حصار قرار ندارید ، توصیه می کنیم برای جستجوی عمیق تر این سه سرویس ، Google Drive vs Dropbox در مقابل Microsoft OneDrive را مطالعه کنید..

هر کدام از دستگاه های رایانه ابری را برای تلفن یا رایانه لوحی Android خود انتخاب کنید ، می توانید مطمئن باشید که تمام گزینه های ذکر شده در اینجا تست شده اند و به شما کمک می کنند تا پرونده های خود را در ابر ذخیره و به اشتراک بگذارید.. 

ما از زمانی که شما برای خواندن راهنمای ما گرفتید ، قدردانی می کنیم و دوست داریم نظرات شما را بشنویم ، بنابراین دریغ نکنید که نظر خود را کنار بگذارید و افکار خود را به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map