نحوه تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز 7 ، 8 و 10 در سال 2020

ویندوز بسیار طولانی است زیرا نسخه 1.0 ، که فقط یک رابط کاربری گرافیکی را در MS-DOS قرار داده است ، در سال 1985 منتشر شد. خطاها و خرابی در این مقاله ، ما به شما کمک می کنیم با نشان دادن چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز ، از دست دادن اطلاعات خود جلوگیری کنید.

اشکالات و خرابی ها مانع از آن نشده است که یکی از محبوب ترین سیستم عامل های جهان باشد. این آخرین تجسم ، ویندوز 10 است ، مسلماً به بسیاری از مشکلات پیشینیان خود مراقبت می کند ، حتی اگر برخی از موارد خاص خود را داشته باشد ، به خصوص در مورد حریم خصوصی. اگر در مورد آن نگران هستید ، نحوه راهنمایی تنظیمات حریم خصوصی ویندوز 10 را بخوانید.

اگر سرور سرور هستید و وظیفه بزرگی برای تهیه نسخه پشتیبان از سرور ویندوز در مقابل خود دارید ، لیست ما از بهترین نسخه های پشتیبان سرور ویندوز را بخوانید.

در بخش بعدی ، ما می خواهیم نحوه استفاده از ابزار پشتیبان Windows را برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل خود به شما نشان دهیم و اطمینان حاصل کنید که اگر اتفاق ناخواسته رخ دهد ، پرونده های خود را گم نکنید..

تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز با استفاده از ابزار پشتیبان گیری ویندوز

این احتمالاً ساده ترین ، هرچند بهترین راهکار برای تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز نیست. اگر پرونده های شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و چند دلار برای هزینه کردن دارید ، توصیه می کنیم مستقیماً به قسمت گزینه های آنلاین خود بروید ، که می توانید در زیر این مورد بیابید..

در ویندوز 10 ، شروع به کار ، “کنترل پنل” را تایپ کرده و آن را انتخاب کنید.

چگونه به پشتیبان گیری - windows-step1

برای تهیه لیستی از “پشتیبان گیری و بازیابی (ویندوز 7)” در بالا ، “تهیه نسخه پشتیبان” را تایپ کنید. آن را وارد کنید.

چگونه به پشتیبان گیری - windows-step2

در پنجره “پشتیبان گیری و بازیابی (ویندوز 7)” ، روی پیوند “ایجاد یک تصویر سیستم” کلیک کنید.

چگونه به پشتیبان-ویندوز-مرحله3

پنجره دیگر باعث می شود که مکانی را که می خواهید تصویر خود را ذخیره کنید انتخاب کنید. توجه داشته باشید که تصویری را دریافت خواهید کرد که شامل تمام درایوهای شما ، نه تنها درایو سیستم شما ، و اندازه آن می تواند بسیار بزرگ باشد ، بنابراین مطمئن شوید که آماده شده اید. می توانید DVD های کافی دریافت کنید ، اما ذخیره کردن تصویر برای آنها خسته کننده خواهد بود.

صرفه جویی در هارد دیسک ساده تر است. فقط به یاد داشته باشید که آنها می توانند خرابی یا نقص ایجاد کنند و تصویر شما را با خود ببرند. اگر این اتفاق بیفتد ، برای بازیابی پرونده های خود باید به نرم افزار بازیابی داده ها اعتماد کنید ، اما این یک شرط مطمئن نیست. درایوهای حالت جامد سرعت بسیار کمتری دارند اما خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند ، بنابراین شما نمی توانید مطمئن باشید که آنها تصویر شما را ایمن نگه می دارند ،.

آنچه شما می توانید انجام دهید شامل ذخیره سازی ابر در معادله است. شما باید از قانون 3-2-1 برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید ، که نشان می دهد پرونده های خود را در یک مکان از راه دور و در دو دستگاه محلی نگه دارید. از این گذشته ، تهیه نسخه پشتیبان فقط ارزش آن را دارد که از بین نرود ، تهیه نسخه پشتیبان تهیه تنها راه خوب برای اطمینان از آن است.

احتمالاً برای تصویر خود به فضای ذخیره زیادی احتیاج دارید ، بنابراین ارائه دهندگان بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای فایل های بزرگ باید مناسب باشند. برخی از بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری ، مانند Sync.com و pCloud ، روی آن قرار دارند و آنها یک گزینه عالی برای ذخیره سازی فایل های شما هستند.

جایگزین پشتیبان آنلاین

به همین دلیل به ذخیره سازی گفته می شود. می توانید از آن به عنوان یک سرویس پشتیبان استفاده کنید ، اما این نشان می دهد که خدمات پشتیبان اختصاصی چیزهای زیادی برای ارائه ندارند. این در حالی نیست که بسیاری از سرویس ها می توانند از کل رایانه شما یا فقط تصویر Windows نسخه پشتیبان تهیه کنند و در صورت لزوم آن را بازیابی کنند.

به عبارت دیگر ، پشتیبان گیری آنلاین به سمت بهبود فاجعه هدایت می شود. پشتیبان گیری ابر برخلاف حافظه ابری ، تصویری از کل دیسک سخت شما را ایجاد می کند ، به این معنی که ساختار پوشه خود را حفظ می کند و از شما نیازی نیست که پرونده ها را در پوشه همگام سازی خود قرار دهید. اگرچه ممکن است کند باشد و فضای ذخیره سازی رایگان نداشته باشد ، برخی از ویژگی های جالب را برای شما فراهم می کند.

آنها شامل تهیه نسخه پشتیبان مداوم هستند ، که اطمینان می دهد نسخه پشتیبان شما به روز باشد ، و نسخه پشتیبان تهیه افزایشی ، که باعث می شود مدت زمان لازم برای بارگذاری پرونده های شما کاهش یابد. در حالی که بیشتر یک فرآیند تهیه پشتیبان مداوم را انجام می دهند ، می توانید از پشتیبان گیری برنامه ریزی شده نیز استفاده کنید ، به این ترتیب که نسخه پشتیبان شما می تواند در شب اجرا شود و منابع سیستم شما را خفه نکنید.

اگر فکر می کنید ویژگی های پیشرفته به نفع شما است ، برای یافتن ارائه دهنده ای که متناسب با نیازهای شما باشد ، با بهترین راهنمای خریدار پشتیبان آنلاین ما مشورت کنید. در حالی که برخی خدمات پیچیده است و شما را برای برچسب زدن به پرونده ها می خواهد ، بسیاری از آنها مانند Backblaze سهولت استفاده زیادی را ارائه می دهند. اگر انعطاف پذیری بیشتر مورد شما باشد ، ممکن است بخواهید از CloudBerry Backup ، یک مشتری پشتیبان ثابت که به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که اطلاعات شما در کجا ذخیره شده است ، بررسی کنید..

برای اطلاعات بیشتر در مورد این دو سرویس عالی ، بررسی CloudBerry Backup Backup و بررسی Backblaze ما را بخوانید.

Backblaze-Slider1
© Cloudward.net

Backblaze-Slider2
© Cloudward.net

Backblaze-Slider3
© Cloudward.net

Backblaze-Slider4
© Cloudward.net

Backblaze-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

Acronis True Image و BigMIND Home نیز ارائه دهندگان قادر هستند. از هر دو نسخه پشتیبان تصویر ، پشتیبان گیری افزایشی و امکان محافظت از تصاویر با رمز عبور استفاده می شود. اگر علاقه مند هستید ، بررسی Acronis True Image و بررسی خانه BigMIND ما را بخوانید.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

ممکن است چندین درایو سخت که نیاز به پشتیبان گیری دارند را نگه دارید. این یک مسئله نیست ، زیرا ارائه دهندگان پشتیبان آنلاین می توانند با هارد اکسترنال کار کنند. در واقع ، ما لیستی از بهترین ارائه دهنده های پشتیبان آنلاین را برای هارد دیسک های خارجی بدست آورده ایم.

IDrive ، که بهترین سرویس پشتیبان ابری ماست ، نیز در میان آنها است (بررسی IDrive ما را بخوانید).

افکار نهایی

هارد دیسک یا سیستم عامل ویندوز شما ممکن است هرگز خراب نباشد و داده های خود را با آن ببرد ، اما احتمال وقوع آن از صفر بیشتر است. تکیه بر شانس می تواند شما را بسیار دور کند ، اما آماده سازی گزینه ای مسئولانه تر است و ایمنی داده های شما را تضمین می کند.

ما چند راه برای تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز را بیان کردیم. ابزار بومی گزینه ای رایگان است که در ویندوز ساخته شده است ، و استفاده از آن بسیار آسان است. گفته می شود ، پرونده تصویری که ایجاد می کند بسیار عظیم است ، بنابراین بهتر است بتوانید آن را در جایی ، احتمالاً در ابر ذخیره کنید. می توانید آن را بر روی رایانه خود نگه دارید و از ویژگی های پیشرفته ای که بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای راه حل های ویندوز ارائه می دهد ، استفاده کنید.

نظر شما در مورد پشتیبان گیری از ویندوز چیست؟ کدام راه حل را ترجیح می دهید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map