بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای عکس های 2020: Snaps Safely Socked Away

تخمین زده می شود که در سال 2017 حدود 1.2 میلیارد عکس گرفته شده است ، که حدود 85 درصد از آنها با تلفن های هوشمند گرفته شده است. این نوع تقاضا فناوری را به جلو سوق می دهد و تلفن های هوشمند در حال حاضر دارای دوربین های جداگانه برای مصارف مختلف و لنزهای بهبود یافته هستند. به همین دلیل ما عکسهای با کیفیت بالاتری داریم ، اما آنها از فضای ذخیره سازی بیشتری استفاده می کنند.


این می تواند شما را به سمت جمع آوری یک مجموعه عظیم عکاسی سوق دهد ، که حفظ آن نسبت به عکس های آنالوگ آسان تر خواهد بود ، اما از دست دادن آن نیز ساده تر خواهد بود ، زیرا ممکن است کسی تلفن شما را بدزدد و یا ممکن است آن را بشکند..

صرفه جویی در عکس بر روی رایانه شما نیز قابل اطمینان نیست ، زیرا این هارد درایو خراب است ، یک جلوه نرم افزاری می تواند باعث شود پرونده های خود را گم کنید ، یک عمل طبیعت می تواند رایانه را از بین ببرد یا شما می توانید به طور تصادفی عکس های خود را حذف کنید. بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات صد در صد مطمئن نیست و درایوهای حالت جامد قابل اعتماد نیستند زیرا آنها خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند.

اگر می خواهید مطمئن باشید که عکسهای شما ایمن است ، علاوه بر پشتیبان گیری از آنها در محلی ، باید آنها را از ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید. این قانون 3-2-1 برای ایمن نگه داشتن اطلاعات است. برای کمک به شما در انتخاب صحیح ارائه دهنده پشتیبان ابری ، لیستی از بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای عکس ها ایجاد کرده ایم.

ما ارائه دهندگان را در بهترین مقایسه آنلاین پشتیبان خود ارزیابی کرده ایم تا مناسب ترین فایل های تصویری را پیدا کنیم. اما قبل از اینکه به لیست ارائه دهندگان برسیم ، می خواهیم در مورد عواملی که هنگام تهیه آن در نظر گرفته ایم صحبت کنیم.

بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای عکس های 2020

بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای عکس ها چه چیزی را ایجاد می کند

ارزش بالا بهترین معیارهای ما خواهد بود زیرا بهتر است اگر می توانید تعداد زیادی عکس را ارزان تهیه کنید. انعطاف پذیری برنامه ریزی کنید ، به این معنی که می توانید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد ، همچنین مطلوب است. بعلاوه ، عالی است اگر ارائه دهنده یک برنامه رایگان یا یک آزمایش آزمایشی رایگان ارائه دهد زیرا به شما امکان می دهد خدمات را قبل از تصمیم گیری برای پرداخت با درآمد سخت خود تست کنید..

در مرحله بعد ، ما می خواهیم ببینیم که کدام ویژگی های پشتیبان موجود است و آیا این موارد اختصاصاً برای عکس ها طراحی شده است یا خیر.

استفاده از این سرویس نباید پیچیده باشد. اکثر کاربرانی که می خواهند از عکس های پشتیبان تهیه کنند ، نیاز دارند که این کار را انجام دهند و راه خود را ادامه دهند. برای رسیدن به این هدف ، این سرویس باید یک تجربه کاربری ساده و لذت بخش داشته باشد. همچنین باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کند و تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فایل ها را آسان کند.

انتقال عکس ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد ، اما چقدر به پهنای باند شما بستگی دارد ، چقدر به سرور و سرویس پشتیبان نزدیک هستید. بهتر است اگر این سرویس دارای شبکه جهانی سرور باشد ، زیرا این امر احتمال نزدیکی شما به یک را افزایش می دهد. همچنین عالی است اگر بتوانید از همه پهنای باند موجود برای تهیه نسخه پشتیبان خود و الگوریتم کپی کردن سطح بلوک استفاده کنید.

1. شناسه

IDrive یک سرویس کهنه کار است که در صدر بهترین لیست مقایسه بکاپ های آنلاین ما قرار دارد. دارای قیمت های رقابتی ، ویژگی های پشتیبان قوی ، پیش نمایش عکس و سرعت مناسب.

IDrive دو برنامه مناسب برای کاربران شخصی دارد که به دنبال تهیه نسخه پشتیبان از عکس های زیادی هستند. برنامه اول 2TB فضای تهیه پشتیبان را با 52.12 دلار در سال و برنامه دوم 5TB با 74.62 دلار در سال فراهم می کند. در حال حاضر هر دو برنامه 50 درصد تخفیف دارند ، اما شما باید یک یا دو سال پیش پرداخت کنید. برای تهیه نسخه پشتیبان از تعداد نامحدودی از دستگاه ها می توانید از هردو استفاده کنید.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

قبلی

بعد

در بالای فضای پشتیبان ، IDrive 2TB یا 5TB فضای همگام سازی را فراهم می کند. این باعث می شود در مجموع 4TB یا 10TB فضای کار با آن ایجاد شود.

IDrive برخلاف بیشتر خدمات پشتیبان ، یک برنامه 5 گیگابایتی رایگان ارائه می دهد. شما احتمالاً قادر نخواهید بود از تمام عکسهای خود با استفاده از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما کافی است این سرویس را امتحان کنید.

برای استفاده از فضای همگام سازی IDrive ، باید همگام سازی را روشن کنید. بعد از انجام این کار ، IDrive یک پوشه همگام سازی را بر روی دیسک سخت شما ایجاد می کند ، و هر پرونده ای که تغییر کرده و یا تغییراتی در آن پرونده ها ایجاد کند ، در ابر و دستگاه های متصل شما همگام سازی می شود. همچنین می توانید عکس های خود را به اشتراک بگذارید و مجوز دسترسی را از طریق ایمیل تنظیم کنید.

اگر در حساب های فیس بوک و اینستاگرام خود عکس های زیادی دارید ، می توانید به راحتی نفس بکشید زیرا IDrive همچنین می تواند از آنها نسخه پشتیبان تهیه کند.

IDrive به شما امکان می دهد از دستگاه های خارجی نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید از عکسهای خود در دستگاههای محلی مانند حافظه متصل به شبکه یا درایوهای خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنید. به آن استراتژی پشتیبان هیبریدی گفته می شود. استفاده از آن به شما در اجرای قانون پشتیبان 3-2-1 کمک خواهد کرد.

ویژگی “بایگانی واقعی” به ویژه مفید است زیرا می تواند عکس های شما را در ابر حفظ کند حتی اگر آنها را از رایانه خود حذف کنید.

“جدول زمانی” یکی دیگر از ویژگی های مفید است. عکسهای پشتیبان گرفته شده شما را در مشتری وب نشان می دهد. این کار مانند پیش بینی می شود که بارگذاری خودکار عکس را بر روی تلفن خود روشن کنید. اگر این کار را انجام دهید ، از تمام عکس ها و فیلم های شما ، از جمله عکس های جدید ، به ابر پشتیبانی می شود.

دلایل دیگری که ما IDRive را دوست داریم

مشتری وب ساده و شهودی است. صفحه شروع پوشه همگام سازی ، اشتراک گذاری ها ، پشتیبان گیری و وبلاگ های شما را نشان می دهد. همچنین می توانید دستگاه های متصل خود را پیش نمایش کنید. پیش نمایش عکس نیز موجود است.

این در ویندوز و macOS کار می کند ، اما نه لینوکس. در صورت نیاز به این ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای لینوکس بخوانید. به گفته این ، کاربران لینوکس که IDrive را ترجیح می دهند می توانند از اسکریپت ها یا سرویس دهنده وب برای استفاده از سرویس استفاده کنند.

برنامه تلفن همراه ساده و لذت بخش است. می توانید از آن برای دسترسی به جدول زمانی عکس ، پشتیبان گیری و استفاده از ویژگی تشخیص چهره آن برای یافتن افراد در عکس های خود استفاده کنید. به علاوه ، می تواند از داده های تلفن هوشمند شما نسخه پشتیبان تهیه کند. این به ما کمک کرد تا بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای لیست موبایل ایجاد کند.

IDrive در آپلودهای اولیه سریع نیست ، اما موارد بعدی به لطف تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلاک بسیار سریعتر انجام می شوند. علاوه بر این ، می توانید برای بازیابی پرونده های خود از یک سرویس پیک به نام IDrive Express استفاده کنید. این یک بار در سال برای کاربران شخصی رایگان است. اگر می خواهید جزئیات را یاد بگیرید ، بررسی IDrive ما را بخوانید.

ما IDRive را به لطف برنامه های ارزان قیمت خود که فضای زیادی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند ، فضای پشتیبان نامحدود درایو خارجی ، برنامه تلفن همراه که می تواند بطور خودکار از عکس ها ، پشتیبان گیری از رسانه های اجتماعی و ویژگی های گاهشمار عکس به طور خودکار پشتیبان تهیه کند ، در صدر قرار داده ایم..

2. بک لایت

Backblaze از سال 2007 بخشی از بازار تهیه پشتیبان است و در لیست بررسی های پشتیبان آنلاین ما دوم است. مشارکت کنندگان عمده در سهولت استفاده از آن ، طرح قیمت گذاری ارزان و فضای پشتیبان نامحدود هستند.

فقط یک برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان شخصی وجود دارد و در ماه 6 دلار هزینه دارد و امکان ذخیره سازی نامحدود را فراهم می کند. برخلاف اکثر خدمات پشتیبان ، Backblaze به شما امکان می دهد که به جای سال ، در هر ماه پرداخت کنید. اگر یک سال پیش پرداخت کنید می توانید در صورت پرداخت دو دلار قیمت را به 5 دلار در ماه یا حتی کمتر کاهش دهید. به علاوه ، شما می توانید Backblaze را قبل از اشتراک با استفاده از آزمایش رایگان 15 روزه آن ، تست کنید.

Backblaze-Slider1

Backblaze-Slider2

Backblaze-Slider3

Backblaze-Slider4

Backblaze-Slider5

قبلی

بعد

Backblaze فاقد ویژگی هایی است که به عکس ها اختصاص داده شده است ، اما مزیت اصلی آن ، تهیه نسخه پشتیبان نامحدود ساده و ساده ، هنوز هم اعمال می شود. با تشکر از آن ، در صدر بهترین لیست پشتیبان آنلاین نامحدود ما قرار دارد.

Backblaze به شما امکان می دهد عکسهای خود را با ایجاد پیوند به اشتراک بگذارید. می توانید با استفاده از گزینه Bacbklaze برای وراثت حالتهای پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان خود را تهیه کنید. همچنین در صورت سرقت از شخصی ، می توانید از وب سرویس دهنده برای پیدا کردن رایانه خود استفاده کنید. سایر ویژگی ها شامل نسخه نویسی ، پشتیبان گیری از درایو مداوم و خارجی است.

دلایلی دیگر که ما مانند Backblaze دوست داریم

مشتری دسک تاپ ایجاد یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان را آسان می کند زیرا لازم نیست آنچه را که از نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، مدیریت کنید. به عبارت دیگر ، می توانید پرونده هایی را که عکس یا پوشه هایی نیستند که آنها را درج نمی کنند از فهرست حذف تنظیمات حذف کنید. مشتری رومیزی Backblaze در ویندوز و macOS کار می کند.

استفاده از سرویس دهنده وب نیز ساده است. می توانید از آن برای دسترسی به پرونده های پشتیبان خود ، بازیابی آنها ، مشاهده آنچه مشترک شده اید و پیدا کردن رایانه خود استفاده کنید. برنامه تلفن همراه نیز ساده است و اصول طراحی یکسانی دارد. می توانید از آن برای مرور پشتیبان خود استفاده کنید و ببینید چه چیزی از ابر بازسازی شده است ، اما نمی تواند بطور خودکار از عکسهای شما نسخه پشتیبان تهیه کند.

هر چه به کالیفرنیا و آریزونا نزدیکتر باشید ، جایی که Backblaze سرورهای خود را حفظ می کند ، سرعت شما بهتر خواهد شد. Backblaze ابزاری پیش بینی کننده دارد که به ما می گوید Backblaze به همان سرعت با بیشتر سرویس ها انجام می شود. گفته می شود ، برای جزئیات بیشتر در مورد سرعت انتقال ، باید بررسی Backblaze ما را بخوانید.

3. Jottacloud

Jottacloud یک سرویس پشتیبان ابری مستقر در نروژ است که دارای ویژگی های خدمات ذخیره سازی ابری است. این برنامه دارای یک برنامه ویژه عکس است ، و همچنین ارزان است.

برنامه شخصی Jottacloud فضای پشتیبان نامحدودی را فراهم می کند. این در ماه 7.92 دلار در هر ماه است ، اما اگر سال را که 79.19 دلار پرداخت می کنید ، ماهانه به 6.59 دلار در ماه کاهش می یابد. این یک قیمت مناسب است ، اما در صورت استفاده از Carbonite یا Backblaze از آن چیزی که باید بپردازید گران تر است.

jotta-restore-start

اگر به چندین کاربر نیاز به برنامه داشته باشید ، برنامه Family متناسب با صورتحساب خواهد بود. این می تواند پنج کاربر با 5 ترابایت فضای پشتیبان را در خود جای دهد. اگر سالی را پرداخت کنید که 113.61 دلار است در ماه 11.36 دلار در ماه یا 9.46 دلار در ماه است. قبل از اشتراک ، می توانید از برنامه 5 گیگابایتی رایگان برای امتحان کردن Jottacloud استفاده کنید.

برنامه Jottacloud Photos به شما امکان می دهد عکس ها را به روشی متناسب با پرونده های رسانه ای بارگذاری و مدیریت کنید. به علاوه ، برنامه عکسهای شما را فشرده نمی کند. همچنین از بسیاری از قالب ها ، از جمله RAW پشتیبانی می کند. عکس های Jottacloud به شما امکان می دهد آلبوم هایی بسازید و مستقیماً در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید.

Jottacloud همچنین یک بایگانی آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین در صورت نیاز به فضای خالی در هارد دیسک خود می توانید عکس ها را به آن منتقل کنید. اگر نیازی به پاک کردن فضا ندارید ، می توانید عکس ها را در پوشه همگام سازی Jottacloud منتقل کنید تا آنها را در سایر دستگاه های خود همگام کنید.

دلایل دیگر ما Jottacloud را دوست داریم

مشتری دسک تاپ Jottacloud روی Windows و macOS کار می کند ، اما نه Linux. زیبا نیست ، اما ساده و واضح است. با این وجود ، باعث می شود با گذر از سیستم فایل خود یا کشیدن و رها کردن آنها ، فایل ها را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید.

مشتری وب یک موضوع متفاوت است زیرا سریع و کاربرپسند است. این مربوط به برنامه تلفن همراه نیز هست. می توانید از آن برای پشتیبان گیری خودکار از عکس ها ، اما نه از داده های تلفن همراه خود استفاده کنید. گفته می شود ، می تواند عکس را برای استفاده آفلاین در دسترس قرار دهد ، همگام سازی آنها با دستگاه های خود و فضای خالی با بایگانی آنها در ابر.

مراکز داده Jottacloud در نروژ هستند ، بنابراین سرعت شما به میزان نزدیکی شما به آنها بستگی دارد. ما نزدیک بودیم ، و این در بررسی Jottacloud ما منعکس شد. اگر پشتیبان گیری چند موضوعی را فعال کنید ، می توانید انتقال خود را سرعت بخشید ، اما کپی کردن در سطح بلوک وجود ندارد.

4. نسخه پشتیبان تهیه ابر Cloud Home Zoolz

تهیه نسخه پشتیبان تهیه Zoolz Home Cloud محصولی توسط Genie9 ، یک شرکت مستقر در انگلیس است. این برای کاربران خانگی بسیار عالی است ، اما برنامه های ارزان اشتراک و ویژگی های عکس ، آن را به ویژه برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس بسیار مناسب می کند.

پشتیبان گیری ابر Zoolz Home Cloud دو برنامه برای انتخاب دارد: خانواده و سنگین. مدتی است که قیمت ها با تخفیف مواجه شده اند. با تخفیف ، طرح خانواده 39.95 دلار در سال است و 1 ترابایت فضای پشتیبان را برای پنج کامپیوتر و کاربر فراهم می کند. طرح Heavy به شما امکان می دهد همین کار را انجام دهید ، اما فضای پشتیبان را به 4TB افزایش می دهد. 99.95 دلار در سال است.

مشتری دسک تاپ خانگی Zoolz

Zoolz Home Auto را انتخاب کنید

برنامه پشتیبان گیری از خانه Zoolz

بهینه سازی منابع خانگی Zoolz

رابط آنلاین خانه زولز

قبلی

بعد

اگر مطمئن نیستید که پشتیبان گیری Zoolz Home Cloud مناسب نیست ، می توانید از آزمایش 14 روزه رایگان آن استفاده کنید ، این دستگاه همراه با 50 گیگابایت حافظه برای تست سرویس است.

پشتیبان گیری از Zoolz Home Cloud همچنین می تواند از فرمت های RAW نسخه پشتیبان تهیه کند و پیش نمایش تصویر را در سرویس دهنده وب خود تولید کند. برای بارگذاری عکس در حساب Zoolz می توانید از “طاق ها” استفاده کنید. بارگذاری در “طاق” عکسهای شما را به ابر منتقل می کند ، که باعث می شود فضای هارد دیسک شما ذخیره شود. گفته می شود ، افزودن “طاق” 400 دلار در سال است. همچنین می توانید عکس های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دلایل دیگری که از نسخه پشتیبان تهیه ابر خانگی Zoolz می خواهیم

سرویس گیرنده وب Zoolz Cloud Backup سر راست است. نمای داشبورد رایانه های فعال ، وضعیت حساب ، میزان ذخیره شما و هشدارهای سیستم را نشان می دهد. اگر می خواهید عکس های خود را پیش نمایش کنید ، می توانید از برگه “رایانه من” این کار را انجام دهید.

اگر در حال حرکت هستید ، می توانید با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند برای Android یا iOS به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه گیج کننده است زیرا صفحه اصلی آن گزینه های پشتیبان گیری یا گزینه ای برای شروع تهیه نسخه پشتیبان نشان نمی دهد. با این کار ، استفاده از آن دشوار نیست و به شما امکان می دهد از عکس های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این عکس های شما را به عنوان پشتیبان تهیه نمی کنید ، اما عجیب است.

پشتیبان Cloud Home Zoolz از شبکه جهانی سرورهای S3 آمازون استفاده می کند. اگر نمی دانید این سرویس چیست ، بررسی آمازون S3 ما را بخوانید. با این وجود ، پشتیبان گیری Zoolz Home Cloud با میانگین سرعت بارگذاری و سرعت بارگیری کند دارد.

به گفته این ، نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای و الگوریتم انتقال سطح بلوک برای سرعت بخشیدن به آن در دسترس هستند. اگر می خواهید در مورد نسخه پشتیبان تهیه ابر Cloud Home Zoolz اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی پشتیبان گیری ابر Zoolz Home Cloud ما را بخوانید.

5. BigMIND صفحه اصلی

BigMIND Home یک سرویس پشتیبان جدید آنلاین از شرکتی است که Zoolz Home Cloud Backup را ایجاد کرده است. این سرویس دارای ویژگی های سرویس قدیمی نیست ، و بسیاری از آنها حول عکس ها می چرخند. برنامه های قیمت گذاری BigMIND Home ارزش زیادی ندارند ، اما اگر نیازی به تهیه نسخه پشتیبان تعداد زیادی از عکس ها ندارید و نیاز به پشتیبان گیری از چندین دستگاه دارید ، خوب هستند..

اما قبل از پرداخت ، می توانید از برنامه رایگان استفاده کنید تا ببینید BigMIND Home درباره چیست. از 5 گیگابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند که می توانید از آنها برای تهیه نسخه پشتیبان از یک کامپیوتر ، یک درایو خارجی و دو دستگاه تلفن همراه استفاده کنید.

داشبورد دسک تاپ BigMIND

گزینه های اتصال BigMIND

انتخاب هوشمند BigMIND

برنامه پشتیبان گیری BigMIND

BigMIND آنلاین فایلها را کاوش کنید

قبلی

بعد

اگر تصمیم دارید BigMIND Home گزینه خوبی باشد ، می توانید بین سه برنامه حق بیمه انتخاب کنید. همه آنها نیاز دارند که شما برای یک سال پیش پرداخت کنید. برنامه شخصی شما را برای سالانه 35.88 دلار بازپرداخت می کند که به 2.99 دلار در هر ماه می رسد ، برای 100 گیگابایت فضای پشتیبان برای یک کاربر ، سه رایانه و سه دستگاه تلفن همراه.

برنامه Family 6.99 دلار در هر ماه است و فضای تهیه نسخه پشتیبان را برای سه کاربر ، نه کامپیوتر و شش دستگاه تلفن همراه به 500 گیگابایت می دهد. همچنین می تواند از درایوهای خارجی نامحدود پشتیبان تهیه کند. این یک معامله محکم است ، اما می تواند ارزان تر باشد.

اگر به فضای بیشتری احتیاج دارید ، می توانید در برنامه Family Plus مشترک شوید که 1TB را برای شما ایجاد می کند. باز هم ، معاملات ارزانتری برای آن فضای وجود دارد. این طرح تا پنج کاربر را پشتیبانی می کند و آنها می توانند از 15 رایانه و درایوهای خارجی و دستگاه های تلفن همراه نامحدود تهیه کنند.

آنچه که قیمت های کلان BigMIND Home را بازخرید می کند ویژگی های چندرسانه ای آن است. اگر عکسهای زیادی دارید ، مشکلی در یافتن یک مورد خاص ندارید زیرا BigMIND Home ابرداده خود را استخراج می کند ، این امکان را به شما می دهد نتایج جستجو را با استفاده از پسوند ، رنگ غالب ، ابعاد ، تاریخ گرفته شده ، برچسب ها ، اندازه پرونده و موارد دیگر باریک کنید..

بعلاوه ، ویژگی های دارای هوش مصنوعی BigMIND Home عکس های شما را اسکن می کنند و به شما امکان می دهند در متن ، چهره یا چیزهای دیگر جستجو کنید. وقتی افراد یا چیزهایی را پیدا می کند ، به شما امکان می دهد نامی را برای آنها بچسبانید. همین کار را می توانید از طریق تلفن همراه انجام دهید.

همچنین می توانید با استفاده از هوش مصنوعی BigMIND Home توضیحات تصویر تولید کنید. به شما امکان می دهد تصاویر خود را بر اساس توضیحات جستجو کنید. همیشه دقیق نیست ، اما به اندازه کافی برای اشیاء ساده کار می کند.

BigMIND Home می تواند به Google Drive ، Dropbox ، Microsoft OneDrive ، Instagram ، Facebook و Box متصل شود ، بنابراین می توانید از عکسهای خود در آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

می توانید عکس های خود را بصورت آنلاین پیش نمایش کنید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. با تشکر از همه این ویژگی ها ، BigMIND Home با خدمات موجود در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما در لیست عکس ها و فیلم ها به خوبی مقایسه می کند.

دلایل دیگری که ما از خانه BigMIND دوست داریم

استفاده از مشتری دسک تاپ BigMIND Home آسان است و به شما امکان می دهد تمام عکس های خود را برای تهیه نسخه پشتیبان با یک کلیک انتخاب کنید.

مشتری وب واضح و شهودی است. این دستگاه های متصل شما ، رسانه هایی که اخیراً بارگذاری شده است ، نمودار پایینی که انواع داده ها و سایر موارد را نشان می دهد نشان می دهد.

بخش سرعت در بررسی BigMIND Home ما نشان می دهد که این سرویس نسبت به آپلود اولیه سریعتر از متوسط ​​است. اگر این کافی نیست ، می توانید پشتیبان گیری چند رشته ای را فعال کنید. بعلاوه ، آپلودهای بعدی از الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک آن بهره مند می شوند.

افکار نهایی

IDrive انتخاب برتر ماست زیرا ارزان است و فضای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. این می تواند همگام سازی و به اشتراک گذاری عکس ها ، پیش نمایش آنها با ویژگی “جدول زمانی” ، به محض اینکه آنها را بر روی دستگاه های نامحدود تلفن همراه و پشتیبان گیری کنید ، از آنها نسخه پشتیبان تهیه کند..

گفته می شود ، داشتن Backblaze انتخاب بهتری نیست.

اگر به یک مدیر عکس اختصاصی و سایر گزینه های مربوط به عکس نیاز دارید ، می توانید از Jottacloud استفاده کنید ، که فضای تهیه نسخه پشتیبان نامحدود را برای چند دلار بیشتر از Backblaze به شما می دهد..

ما بیش از ویژگی های عکس بر ارزش خود تأکید کرده ایم زیرا همه به آنها نیاز به دسترسی ندارند. گفته می شود ، در صورت نیاز به آنها ، باید از Zoolz Home Cloud Backup یا BigMIND Home استفاده کنید.

آنها از همان شرکت تهیه می شوند ، اما Zoolz Home Cloud Backup فضای بیشتری را برای کمتر فراهم می کند. اگر به ویژگی های AI و ویژگی های زیادی برای فیلتر کردن عکس احتیاج دارید ، BigMIND Home بهترین انتخاب است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پشتیبان گیری از ابر و ویژگی های مرتبط با آن در کتابخانه پشتیبان گیری آنلاین ما کسب کنید.

نظر شما در مورد لیست ما چیست؟ آیا از خدماتی استفاده می کنید که در لیست عکس های شما نیست؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map