بهترین فضای ذخیره سازی ابر: انتخاب خدمات مناسب در سال 2020

کار ما کاملاً از خواننده پشتیبانی می شود ، بنابراین ممکن است در صورت خرید یک برنامه ذخیره سازی بر اساس بررسی های ما ، کمیسیون کسب کنیم. ما توسط هیچ ارائه دهنده حمایت مالی نمی کنیم و نظرات خود ما هستند.

به راهنمای به روز شده ما در سال 2020 به بهترین خدمات ذخیره سازی ابری خوش آمدید. Cloudward.net چندین سال است که بررسیهای مربوط به ذخیره سازی cloud را انجام می دهد ، و در آن زمان خیلی تغییر کرده است.

رقابت بین بازیکنان بزرگ شرکت هایی مانند Dropbox ، گوگل درایو و OneDrive و ظهور ارائه دهندگان محور حفظ حریم خصوصی مانند Sync.com ، pCloud و MEGA ، باعث رونق مصرف کنندگان شده است. برای صرفه جویی در وقت شما ، لیستی از آنچه که ما بازیکنان برتر پول خود هستند انتخاب کردیم.

در اینجا 5 ارائه دهنده برتر ذخیره سازی ابری ذکر شده است:

آیا شما می خواهید به لیست کامل نگاه کنید؟ ما شما را در زیر پوشش داده ایم .

ما قبل از بحث در مورد مزایای استفاده از فضای ذخیره سازی ابری ، راهنمای شما را با توضیح سریع تفاوت اساسی بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری آنلاین شروع خواهیم کرد. سپس ، انتخاب های برتر ذخیره سازی ابر را بر اساس طبقه بندی ، با ورودی هایی مانند همگام سازی پرونده ، اشتراک گذاری پرونده و امنیت ابر ارائه می دهیم. این رویکرد به شما کمک می کند تا در انتخاب خدماتی که باعث می شود بیشترین حس را برای نیازهای شما ایجاد کند ، به شما کمک کند.

اگر هنوز فکر می کنید که چگونه می توانید خدمات مناسب را برای شما انتخاب کنید ، ما یک راهنمای ویدیوی مفید را در زیر داریم.

Cloud Storage vs Backup Backup

قبل از شروع خرید صادقانه برای ذخیره سازی ابر ، به شما کمک می کند تا درک خوبی از آنچه در واقع “ذخیره ابر” است ، داشته باشید. به این ترتیب شما به نرم افزاری که واقعاً انتظارات شما را برآورده نمی کند پایان نمی دهید.

اولین مانع برای غلبه بر دانستن تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری آنلاین است. به راحتی می توان فهمید که چرا ممکن است این اصطلاحات اشتباه شود: هم از حافظه ابری و هم از پشتیبان گیری آنلاین برای محافظت از پرونده ها در مراکز داده از راه دور استفاده می شود. هر دو به شما امکان می دهند از دستگاههای مختلف به پرونده های ذخیره شده در این مراکز داده دسترسی پیدا کنید. نسخه پشتیبان تهیه آنلاین حتی گاهی اوقات گیج کننده است “پشتیبان ابری”.

تفاوت این دو در این است که هدف نهایی تهیه پشتیبان آنلاین بازیابی فاجعه است ، در حالی که ذخیره سازی ابری به طور کلی برای دسترسی سریع و همکاری سریع فایل مناسب است. ما به طور کلی دوست داریم در Cloudward.net از فضای ذخیره سازی ابری به عنوان ابزاری بهره وری فکر کنیم ، اگرچه بسیاری از افراد از چنین راه حل هایی برای پخش موسیقی ، تماشای فیلم و به اشتراک گذاری عکس نیز استفاده می کنند.

از پشتیبان گیری آنلاین از دیسک های سخت بهتر از ذخیره سازی ابری به لطف برنامه های تهیه نسخه پشتیبان تهیه ، گزینه های بهتر بازیابی اطلاعات و چند مورد دیگر که می توانید در راهنمای ما برای بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین بخوانید ، محافظت می کند..

گذشته از ذخیره سازی ، دو ویژگی وجود دارد که عموماً برای ذخیره سازی ابری مشترک است: اشتراک فایل و همگام سازی پرونده. علاوه بر این ، تعداد انگشت شماری از ابزارهای ذخیره سازی ابری برنامه هایی یکپارچه مانند پردازنده های word و مدیران وظیفه دارند که به تسهیل بهره وری کمک می کنند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، ما یک مقاله کامل داریم که به تفاوت های تهیه نسخه پشتیبان در مقابل ذخیره سازی اختصاص داده شده است. همچنین ، توجه به این نکته ضروری است که تعداد انگشت شماری از راه حل های ابری وجود دارد که خطوط بین ذخیره سازی و تهیه نسخه پشتیبان را محو می کند. IDrive و SpiderOak ONE دو بهترین هستند.

چرا ما از Cloud Storage استفاده می کنیم

مردم با استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری به دلایل مختلف ، شروع به ذخیره سازی می‌کنند. در حالی که سرویس هایی مانند Dropbox و Sync.com ممکن است برای بازیابی فاجعه عالی نباشند ، آنها برای ذخیره کوتاه مدت پرونده هایی که اغلب به آنها دسترسی دارید بسیار خوب کار می کنند.

در حقیقت ، دقیقاً همان چیزی است که درو هیوستون هنگام خواب از مدل پوشه “sync” که معمولاً توسط سرویس های ذخیره سازی ابری استفاده می شد ، در سال 2007 داشت. درایو USB در پشت. وی تصمیم گرفت وسیله ای را برای ذخیره و دسترسی به پرونده ها بصورت آنلاین بدست آورد که به تلاش کمی از طرف وی نیاز داشته باشد.

پوشه های همگام سازی همگام سازی دستگاه را تسهیل می کنند ، که به اختصار آنها را “همگام سازی” می نامیم. هر فایلی که در پوشه همگام سازی بکشید و رها کنید به طور خودکار به ابر ارسال می شود ، سپس با یک سرویس دهنده همگام نصب شده به سایر دستگاه ها ارسال می شود. به این ترتیب ، شما هرگز نگران نخواهید بود که با ذخیره سازی قابل جابجایی سروکار داشته باشید همچنین تغییرات در پرونده ها در دستگاه ها همگام سازی می شوند ، این همان چیزی است که باعث می شود فضای ذخیره سازی ابری برای انجام کار ، حتی از راه دور ، ایده آل باشد.  

ابزارهای ذخیره سازی Cloud همچنین عموماً دارای برنامه های موبایل برای Android و iOS هستند که به شما امکان دسترسی به پرونده های ذخیره شده در ابر را می دهند. بسیاری از افراد به شما امکان می دهند پرونده ها را به صورت دستی و خودکار بارگذاری کنید. این امر باعث می شود تا آنها برای محافظت از عکس های گرفته شده با دوربین تلفن هوشمند و صرفه جویی در حافظه در همان زمان راحت باشند.

تعداد انگشت شماری از ابزارهای ذخیره سازی ابزاری دستگاه های همگام سازی را ندارند. ما نمی توانیم به هیچ ابزاری فکر کنیم ، این به شما امکان نمی دهد که پرونده ها را به اشتراک بگذارید. اشتراک فایل می تواند هم برای همکاری و هم برای اجتماعی کردن استفاده شود. اکثر ابزارهای ذخیره سازی ابری به شما امکان می دهند تا از کاربران خاص برای دسترسی به پرونده ها بر اساس آدرس ایمیل خود دعوت کرده و پیوندهایی به پرونده هایی ایجاد کنید که بتوانند کاربرد گسترده تری داشته باشند. بسیاری از ابزارهای ذخیره سازی ابری همچنین به شما امکان دسترسی به پوشه را می دهند ، حتی به دیگران اجازه ویرایش و بارگذاری مجوز را نیز می دهند.  

برخی راه حل های ذخیره سازی ابری همچنین با ابزارهای بهره وری مانند Office Online ، Google Docs ، Trello ، DocuHub و DocuSign ادغام می شوند. متأسفانه برای کاربران خانگی ، چنین ادغام هایی با ابزارهای EFSS که در اصل سرویس های ذخیره سازی ابری برای مشاغل هستند ، رایج تر است.

بهترین انتخاب های ذخیره سازی ابر بر اساس طبقه بندی

باقیمانده از این گردهمایی ، ما نمادهای Cloudward.net را برای راه حل های برتر ذخیره سازی ابر در دسته های زیر فاش می کنیم:

 • اشتراک گذاری پرونده
 • همگام سازی پرونده
 • برنامه های یکپارچه
 • قیمت گذاری
 • امنیت

برای هر دسته بندی ، ما به سرعت در مورد عناصر اصلی که برای هر یک از آنها بسیار مهم هستند بحث خواهیم کرد ، که چیزی مانند راهنمای خرید فضای ذخیره سازی ابری را به شما کمک می کند تا به شما کمک کنیم در فهمید که چه ویژگی هایی را می خواهید در راه حل ذخیره سازی ابر خود داشته باشید. سپس ، ما شما را با انتخاب برتر برای آن دسته بندی آشنا خواهیم کرد.

ما مطمئن هستیم که این گزینه ها با توجه به اینکه کاربران مختلف نیازهای متفاوتی دارند ، می توانند باعث ایجاد کمی تحریک با برخی شوند. همچنین ، ما تکنوفیل ها تمایل داریم که کمی به مارک های مورد علاقه خود متصل شویم (با نگاه شما طرفداران مک). ما همیشه از بازخورد استقبال می کنیم ، که می توانید در نظرات زیر ارائه دهید.

با این حال ، این انتخاب ها بر اساس آزمایش ویژگی های گسترده ، بحث های داخلی و بازخورد جمع آوری شده در طی چند سال گذشته از سوی خوانندگان ما صورت گرفته است. هرچند که هر انتخابی همه کاربران را راضی نمی کند ، ما کاملاً مطمئن هستیم که چیزی برای همه وجود دارد. اگر هنوز فکر می کنید که چگونه می توانید خدمات مناسب را برای شما انتخاب کنید ، ما یک راهنمای ویدیوی مفید را در زیر داریم.

بهترین عکسهای انتخاب فضای ذخیره سازی ابر

تقریباً تمام ابزارهای ذخیره سازی ابری به شما امکان می دهند پرونده ها را به اشتراک بگذارید ، اما برخی دیگر این کار را بهتر از سایرین انجام می دهند. ابزارهای خوب به شما امکان می دهد محتوا را هم در پوشه و هم در سطح پرونده ، هم از طریق ایمیل و هم با پیوند پرونده به اشتراک بگذارید. ابزارهای عالی به شما امکان می دهند کنترل دقیق سهام خود را حفظ کنید.

روشهای مختلفی برای کنترل کنترل وجود دارد. یکی از رایج ترین ، ساده تنظیم مجوزهای کاربر مانند مشاهده و ویرایش در دسترسی به پوشه است.

دو قابلیت کلیدی دیگر شامل امکان محافظت از سهام پیوند با گذرواژه‌ها و تاریخ انقضا است. بدون حفاظت از رمز عبور ، هر کسی که پیوند را بدست آورد ، می تواند به راحتی به آن دسترسی پیدا کند. در همین حال ، تاریخ انقضا به این معنی است که لازم نیست خودتان این ارتباط را غیرفعال کنید.

نادرتر ، اما به همان اندازه با ارزش ، توانایی های تعیین محدودیت بارگیری در لینک ها و دریافت هشدار از هر زمان استفاده از یک لینک است. این ویژگی ها می توانند سوء استفاده را به شدت محدود کنند.

سرانجام ، ما همچنین این توانایی را داریم که به سرعت حسابرسی کنیم که پوشه ها و پرونده ها به اشتراک گذاشته شده اند. این معمولاً به شکل برگه “اشتراکی” خاص شکل می گیرد. بدون این نظر ، شما باید تمام محتوای خود را اسکن کنید تا ببینید چه اشتراک گذاری را فعال کرده اید ، که می تواند منجر به نادیده گرفتن موارد شود.  

مقام اول: Sync.com

Sync.com به لطف برخورد تقریبا هر عنصر کلیدی ذکر شده در بالا و سپس برخی از آنها ، مقام اول را در این گروه کسب می کند. با این حال ، بسیاری از این ویژگی ها به اشتراک پولی نیاز دارند. این سرویس یک طرح باریک و باریک را ارائه می دهد که به شما 5 گیگ می دهد ، بدون سوالی پرسیده نمی شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، از Sync.com دیدن کنید.

پوشه ها می توانند از طریق آدرس ایمیل با افراد خاص به اشتراک گذاشته شوند. هنگام دسترسی ، می توانید مجوزهای مشاهده ، ویرایش ، دعوت و دید کاربر را به آنها اختصاص دهید.

هنگام غیرفعال کردن اشتراک گذاری پوشه ، Sync.com به شما امکان می دهد محتوا را که دیگران بارگیری کرده اند از راه دور پاک کنید. این ویژگی است که معمولاً فقط با راه حل های پیشرفته تر EFSS و بعد از آن فقط به ندرت مشاهده می شود.

Sync.com همچنین به شما امکان می دهد پیوندهای قابل اشتراکی را ایجاد کنید که به پوشه ها و پرونده ها اشاره دارد ، که می توانند از طریق ایمیل یا کپی و توزیع به صورت دستی.  

خواه کاربر Sync.com رایگان باشید یا پرداخت کنید ، می توانید رمزهای عبور را ایجاد کنید. کاربران پرداخت کننده همچنین می توانند:

 • تاریخ انقضا را روی پیوندها تنظیم کنید
 • محدودیتهای بارگیری را روی پیوندها تنظیم کنید
 • نمایش تعداد بارگیری لینک
 • به دیگران امکان بارگذاری در پیوندها را می دهد
 • اعلان های مربوط به فعالیت پیوند را دریافت کنید

همه موارد فوق و فراتر از گزینه های کنترل محتوا با سایر خدمات ذخیره سازی ابری است. با این حال ، Sync.com یک قدم فراتر می گذارد و به شما امکان می دهد آنچه را که این شرکت “حریم خصوصی پیشرفته” می نامد ، به هر پیوند اضافه کنید.

با فعال شدن این ویژگی ، پیوندها همیشه از طریق مرورگر رمزگشایی می شوند. این باعث می شود آنها دانش صفر داشته باشند: نه Sync.com و نه هیچ کس دیگری که مستقیماً محتوای خود را با آنها به اشتراک نمی گذارید ، هرگز نمی توانند فایلهای خود را رمزگشایی کنند.  

سرانجام ، Sync.com به شما اجازه می دهد تا هر دو لینک و اشتراک پوشه را از طریق دو نمای جداگانه حسابرسی کنید.  

به طور کلی ، Sync.com تقریباً در مورد همه موارد صحیحی عمل می کند که می توانیم هنگام به اشتراک گذاری پرونده به آنها فکر کنیم. برای لیست کامل از ویژگی ها ، بررسی Sync.com خود را بررسی کنید یا اینکه چرا فکر می کنیم بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای عکس ها و فیلم ها است ، بررسی کنید.

مقام دوم: pCloud

pCloud به اندازه Sync.com از ویژگی های مشترک زیادی برخوردار نیست ، اما هنوز یک کار عالی در مقایسه با بقیه زمینه ها انجام می دهد. چک کردن آن موضوع بازدید از pCloud و ثبت نام برای 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان است. از همه اینها دلیل وجود دارد که چرا pCloud انتخاب برتر ما برای ذخیره سازی ابر رایگان است.

اشتراک پوشه ها می تواند بر اساس آدرس ایمیل به افراد خاص هدایت شود ، یا می توانید برای بارگیری و بارگذاری پرونده ها لینک دسترسی جداگانه ایجاد کنید.

هنگام دعوت از طریق آدرس ایمیل ، می توانید مجوزهای مشاهده یا ویرایش را صادر کنید.

پیوندها همچنین می توانند برای فایلهای انفرادی ایجاد شوند. چه ایجاد لینک بارگیری برای پوشه ها یا پرونده ها ، گزینه ها یکسان هستند. می توانید برای به اشتراک گذاری دستی پیوندی را کپی کنید یا آن را از طریق ایمیل ، فیس بوک ، توییتر یا Google Plus توزیع کنید.

اگر مشترک pCloud هستید ، می توانید کلمه عبور و تاریخ انقضا را نیز تنظیم کنید.

حتی می توانید آمار بارگیری هفتگی را برای هر پیوندی که ایجاد می کنید مشاهده کنید.

مانند Sync.com ، pCloud به شما امکان می دهد تا چه سهمی را که تنظیم کرده اید را ممیزی کنید تا از بین رفتن آنها چشم پوشی نکنید. همچنین می توانید ببینید که چه محتوایی با شما به اشتراک گذاشته شده است.

در حالی که pCloud از طریق افزونه Crypto قابلیت های دانش صفر را ارائه می دهد ، نمی توانید این موارد را برای Sync.com به اشتراک بگذارید. در حقیقت ، هیچ پرونده ای که با Crypto محافظت می شود ، در واقع مشترک نیست. ما دوست داریم که آدرس pCloud را قبل از اینکه ما آن را برای کسب امتیاز برتر در مسابقات بعدی در نظر بگیریم ، ببینیم. گفته می شود ، بسیاری از موارد دیگر برای دور هم وجود دارد ، همانطور که می توانید در بررسی pCloud ما بخوانید.

مقام سوم: MEGA

مانند Sync.com ، MEGA به شما امکان می دهد تا فایل ها را از طریق لینک به اشتراک بگذارید و کنترل کاملی بر کلید رمزگذاری خود داشته باشید. این مانع از هرکسی MEGA برای اسکن محتوای مشترک شما می شود. به همین دلیل ، MEGA همراه با فضای ذخیره‌سازی رایگان و موقعیت مکانی گسترده آن در نیوزیلند سازگار با حریم خصوصی ، MEGA برای بارگذاری و به اشتراک گذاشتن ویدئو ، موسیقی و محتوای دیگر سرقت شده محبوب است..  

در حالی که MEGA به شما اجازه نمی دهد یک رمزعبور سفارشی برای سهام پیوند تنظیم کنید ، هر زمان که پیوند ایجاد کنید ، یک کلید رمزگشایی برای آن لینک ایجاد می کند (از طرف مشتری). می توانید پیوند را با کلید رمزگشایی پیوست شده به اشتراک بگذارید ، یا فقط کلید رمزگشایی را به طور جداگانه توزیع کنید ، مانند یک رمز عبور.

دلیل اینکه ما از MEGA در پشت pCloud قرار گرفتیم این است که علاوه بر مزیت دانش صفر ، اشتراک گذاری MEGA طراحی خوبی نیست (ما اگر دوست دارید بیشتر بدانید مقاله مقایسهای pCloud vs MEGA داریم). ما دوست داریم که شما می توانید پوشه ها را به اشتراک بگذارید و به آنها بخوانید ، ویرایش و دسترسی کامل (مدیر) را بخواهید.

با این وجود ، شما نمی توانید پیوندهایی را برای دسترسی به پوشه ایجاد کنید ، امکان مشاهده محتوای حسابرسی شده توسط شما وجود ندارد (یکی برای محتوای به اشتراک گذاشته شده با شما وجود دارد) ، هیچ راهی برای تعیین محدودیت در بارگیری ها وجود ندارد و راهی برای نظارت بر فعالیت وجود ندارد. برای مرور کامل در مورد لایک ها و دوست نداشتن ما ، بررسی MEGA ما را بررسی کنید. در عوض ، می توانید 50 گیگابایت رایگان MEGA را در MEGA ثبت نام کنید.

بهترین گزینه های ذخیره سازی ابر ذخیره همگام سازی پرونده

امروز ، اکثر راه حل های ذخیره سازی ابر هنگام همگام سازی رویکرد یکسانی دارند. این شامل پوشه های همگام سازی برای رایانه ها ، برنامه های تلفن های هوشمند و رابط های مرورگر است. اگرچه شباهت ها غیرقابل انکار هستند ، با این حال ، هنوز هم ویژگی هایی وجود دارد که راه حل های همگام سازی عالی را از مواردی که صرفاً خوب نیستند جدا می کند..

یکی از این ویژگی ها پشتیبانی از سیستم عامل است. اکثر راه حل های ذخیره سازی ابری دارای مشتری های Windows ، Mac ، Android و iOS هستند. تعداد معدودی نیز از پشتیبانی لینوکس و ویندوز فون برخوردار هستند.

ویژگی دیگر “همگام سازی انتخابی” است. با همگام سازی انتخابی ، می توانید همگام سازی را برای برخی پوشه ها غیرفعال کنید تا دیگر در دستگاه شما ذخیره نشوند. اندازه لپ تاپ های لپ تاپ در سال های اخیر رو به کاهش بوده است زیرا لپ تاپ های فوق باریک با درایوهای حالت جامد (SSD) رایج تر شده اند ، بنابراین توانایی کنترل همگام سازی پرونده ها از اهمیت بیشتری برخوردار شده است..

“همگام سازی همزمان” یکی دیگر از ویژگی هایی است که باید در جستجوی آن باشید و یکی از مواردی که اکثر راه حل های ذخیره سازی ابری اضافه کرده اند. این ویژگی به شما امکان می دهد پهنای باند مصرف شده توسط فرآیندهای بارگذاری و بارگیری را محدود کنید تا همگام سازی به اندازه سیستم شما تأثیر نگذارد.

همگام سازی انتخابی و همگام سازی همزمان معمولاً در صورت موجود بودن از نماد نوار وظیفه مشتری ذخیره می شوند.    

یک ویژگی همگام سازی بسیار کمتر معمول ، کپی کردن سطح بلوک است که روشی برای سرعت بخشیدن به روند همگام سازی است. به طور معمول وقتی یک تغییر فایل اتفاق می افتد ، کل پرونده دوباره به ابر و هر دستگاه همگام سازی مجدد کپی می شود. با کپی کردن سطح بلوک ، فقط قسمت تغییر یافته پرونده همگام می شود. نتیجه خالص این است که همگام سازی نزدیکتر به زمان واقعی نزدیک می شود.

مکان اول: Dropbox

بیشتر راه حل های ذخیره سازی ابر کپی کردن مدل پوشه همگام سازی درو هیوستون بیش از یک دهه قبل روی اتومبیل سواری اتوبوس خود در Chinatown خوابید ، اما هیچکدام این کار را به خوبی خود Dropbox انجام نداد ، همانطور که می توانید در بررسی به روز شده Dropbox ما بخوانید..

Dropbox دارای سرویس های دسک تاپ برای Windows ، Mac و Linux و برنامه های تلفن هوشمند برای iOS ، Android و Windows Phone است. این به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از دستگاه را همگام کنید.

بزرگترین مزیت Dropbox نسبت به این رقابت ، استفاده از کپی کردن فایل های سطح بلوک است. در حالی که مناسب ترین راه حل های پشتیبان گیری آنلاین ، انتقال پرونده ها را در بلوک ها انجام می دهند ، تنها چند راه حل ذخیره سازی دیگر ابر که ما از آنها خبر داریم همین کار را انجام می دهند. این یکی از عواملی است که مقیاس را به نفع Dropbox در مقایسه ما با OneDrive و Google Drive قرار داده است.

Dropbox همچنین دارای کاربرپسندترین رویکرد برای همگام سازی انتخابی همه راه حل های ذخیره سازی ابری است که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، که به طرز موجه آن را “همگام سازی هوشمند” می نامند. تفاوت بین نحوه Dropbox و تقریباً در مورد هر سرویس دیگر این است که وقتی شما همگام سازی را برای پوشه های ذخیره شده در ابر Dropbox خاموش می کنید ، هنوز می توانید آنها را در پوشه همگام سازی خود مشاهده کنید.

در آخر ، Dropbox به شما امکان می دهد پهنای باندی را که برای بارگیری و بارگیری استفاده می شود ، کنترل کنید.

یکی از مکررترین اظهارنظرهایی که درباره Dropbox می شنویم این است که چگونه همگام سازی در مقایسه با سایر سرویس ها به خوبی کار می کند ، و دلیل خوبی برای آن وجود دارد. Dropbox مشکلات خود را دارد: همگام سازی یکی از آنها نیست. Dropbox 2 گیگابایت را به صورت رایگان ارائه می دهد و ما آن را برای هر نوع نیاز در مقیاس کوچک توصیه می کنیم.

مقام دوم: درایو آمازون

تا چندی پیش ، Amazon Drive به کاربران اجازه همگام سازی دستگاه ها را نمی داد. این اشتباه مانع از آن شد که با وجود داشتن قیمت های بسیار خوبی ، از نظر واقعی Dropbox برای توجه کاربران به رقابت بپردازد. Amazon Drive از آن زمان این مشکل را برطرف کرده است ، و اکنون می توانید دستگاه های دارای Windows ، MacOS ، iOS و Android را همگام سازی کنید ، همانطور که می توانید در بررسی Amazon Drive ما بخوانید.

چشمگیرتر ، این گزینه به Dropbox برای ارائه کپی کردن فایل های سطح بلوک ، جهش قورباغه بسیاری از گزینه های خوب همگام سازی خوب پیوست. آمازون همچنین از همگام سازی انتخابی پشتیبانی می کند ، که می توانید با استفاده از نماد نوار وظیفه آمازون پیکربندی کنید.

Amazon Drive همچنین به شما امکان می دهد در صورت مشاهده فرایند انتقال پرونده با سایر فعالیت های اینترنت ، سرعت همگام سازی دریچه گاز را فراهم کنید..

وقتی یک سال پیش Amazon Drive را مرور کردیم ، چیز زیادی وجود نداشت که ما را تحت تأثیر قرار دهد. اگرچه هنوز هم مواردی مانند عدم رمزنگاری و نسخه برداری در زمان استراحت ، کارهایی که سازندگان آن در مورد قابلیت های همگام سازی آن انجام داده اند قابل توجه است. برای دریافت 5 گیگابایت به صورت رایگان از Amazon Cloud Drive دیدن کرده و خدمات را برای خودتان بررسی کنید.

مکان سوم: مایکروسافت OneDrive

OneDrive از کپی کردن فایل های سطح بلوک نیز استفاده می کند ، اما فقط برای پرونده های Microsoft Office. این ویژگی چندی پیش در نقشه راه OneDrive برای Q2 217 وجود داشت ، اما به طور ناگهانی از برنامه های اوایل سال جاری حذف شد.

با این وجود ، گنجاندن کپی کردن در سطح بلوک برای اسناد Office بیشتر از آنچه در بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری بدست می آیند ، و کاربران Office Online یا Office 365 می یابند که این امر تلاشهای همکاری را تا حد زیادی سرعت می بخشد.

OneDrive همچنین از کنترل همگام سازی برای کنترل پهنای باند استفاده شده ، و همگام سازی انتخابی برای کنترل اینکه چه پرونده هایی در هارد دیسک شما ذخیره می شوند ، استفاده می کند. به طور کلی ، این یک راه حل مناسب است ، همانطور که می توانید در بررسی OneDrive ما بخوانید ، اما به احتمال زیاد در یک مبارزه عادلانه کسی دیگر را شکست نخواهید داد. اگر می خواهید آن را در OneDrive بررسی کنید ، 5 گیگابایت به صورت رایگان ارائه می دهد.

بهترین برنامه های یکپارچه انتخاب گزینه های ذخیره سازی ابر

برنامه های بهره وری کار گره خورده به حافظه ابری به شما امکان می دهند اسناد را از درون مرورگر خود باز و ویرایش کنید. گزینه ها ممکن است شامل برنامه های یادداشت برداری ، پردازنده های کلمه ، صفحه گسترده ، سازندگان فرم و ویرایشگران تصویر باشد.

متأسفانه ، در حالی که چنین برنامه هایی تا حد زیادی باعث افزایش تجربه فضای ذخیره سازی ابری می شوند ، همکاری های فن آوری بین برنامه های ذخیره سازی ابری و توسعه دهندگان برنامه تاکنون بسیار کم نظیر است ، حداقل در مورد فضای ذخیره سازی مصرف کننده. چند سرویس وجود دارد که آنها را یکپارچه کرده است ، این موارد مورد علاقه ما است.

مقام اول: Google Drive

در واقع هیچ مسابقه ای وجود ندارد: اگر می خواهید ابزاری برای ذخیره سازی ابری با بسیاری از گزینه های برنامه یکپارچه ، Google Drive ابزاری برای شما باشد. Google برای ایجاد یک کتابخانه برنامه که حاوی گزینه های بیشتری از آنچه ما به راحتی می توانیم حساب کنیم ، همکاری خوبی را با توسعه دهندگان ایجاد کرده است (بنابراین ، بیش از ده مورد).

Google باعث نمی شود شما به شکار برنامه ها بروید. کتابخانه کامل برنامه را می توان از طریق Google Drive جستجو کرد. وقتی گزینه مورد نظر خود را پیدا کردید ، ادغام با یک کلیک طول می کشد.

بسیاری از برنامه هایی که پیدا خواهید کرد کاملاً رایگان هستند. مثالها عبارتند از:

 • CloudConvert: انواع فایل را تبدیل کنید
 • ویرایشگر Pixlr: کلون PhotoShop
 • WeVideo: ویرایشگر ویدیو
 • DocuHub: ویرایشگر PDF

با این حال ، ادغام برتر Google قبلاً اضافه شده است: Google Docs. Google Docs به مجموعه دفتری رایگان Google اشاره دارد ، که تا حدودی گیج کننده شامل یک پردازنده کلمه نیز به نام Docs است. این همچنین شامل برگه ها ، اسلایدها ، فرم ها و نقشه ها است.

Google Docs مستقیماً با Microsoft Office Online رقابت می کند و به همان اندازه کاربرپسند است. تقویت شده توسط قابلیت اشتراک گذاری و همگام سازی پرونده Google Drive ، همکاری با دیگران را در زمان واقعی نزدیک به اسناد آسان می کند. در حقیقت ، این چیزی است که ما در Cloudward.net از آن برای تولید محتوا استفاده می کنیم.

دلایل زیادی برای ذخیره فایل ها در سیستم عامل های دیگر ذخیره سازی ابری از طریق Google Drive وجود دارد ، از جمله امنیت. با این حال ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید برای استفاده از برنامه های بهره وری آن ، 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ابر را با Google Drive ثبت نام کنید.

مکان دوم: OneDrive

هنگامی که به OneDrive در مقابل Google Drive می پردازیم ، OneDrive بیشتر از دست می دهد زیرا هیچ ادغام شخص ثالث در دسترس مصرف کنندگان خاص نیست. حداقل ، توسعه دهندگان یک کتابخانه شخص ثالث قابل جستجو مانند Google Drive درج نکرده اند.

مایکروسافت در سال 2015 API OneDrive را برای توسعه دهندگان باز کرد؛ به نظر می رسد که تاکنون فقط به ادغام مشتریان تجاری منجر شده است.

با این حال OneDrive با Office Online یکپارچه شده است. نسخه رایگان و مبتنی بر مرورگر مایکروسافت مایکروسافت خود مطابق نسخه رومیزی ، Office 365 نیست ، اما این کار را انجام می دهد. برنامه های موجود با Office Online شامل Word ، Excel و PowerPoint است. همچنین یکپارچه Microsoft OneNote است ، یکی از بهترین برنامه های یادداشت برداری که ما ارزیابی کرده ایم.

OneDrive نیز با Office 365 ادغام می شود. در واقع ، برنامه 1TB OneDrive شما را Office 365 می کند ، که شامل مایکروسافت دسترسی نیز می شود.

مقام سوم: صندوق

جعبه بیشتر مورد توجه کاربران تجاری است ، اما شرکت نیز دارای برنامه های شخصی رایگان و پرداخت می شود. به عنوان یک کاربر شخصی ، به برنامه های بومی و شخص ثالث دسترسی خواهید داشت. برای مرور کامل ، بررسی Box ما را بررسی کنید.

برنامه های بومی شامل جعبه یادداشت ها و جعبه ویرایش است. سابق ، همانطور که ممکن است حدس بزنید ، یک برنامه یادداشت برداری است و یک برنامه مناسب در آن است. در ضمن جعبه ویرایش برای ویرایش محتوای ذخیره شده استفاده می شود. به استفاده از برنامه های بومی در رایانه شما نیاز دارد ، اما هنوز هم به شما امکان می دهد آنها را مستقیماً از مرورگر خود ویرایش کنید.

با توجه به Box ، هر نوع پرونده ای که می تواند روی رایانه شما باز شود می تواند توسط Box Edit باز شود ، از جمله: .docx ، .xlsx ، .pdf ، .pptx و .txt.  

باکس همچنین دارای یک کتابخانه عالی از برنامه های شخص ثالث است که به شما امکان می دهد برنامه ها را جستجو کنید و دسته بندی هایی مانند همکاری ، مدیریت پروژه ، ویرایش و امنیت را مرور کنید. گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد ، از جمله Trello ، Office Online ، Google Docs و DocuSign.

برای شخصی که به دنبال استفاده از ابر است تا بتواند کار خود را انجام دهد ، جعبه شخصی برای ارائه کارهای زیادی دارد. این سرویس یک آزمایش بسیار مناسب و معقول را ارائه می دهد ، بنابراین برای دریافت یک سلیقه به Box مراجعه کرده و ثبت نام کنید.

بهترین انتخاب های کلی برای ذخیره سازی ابر

دو مورد از اولین چیزی که مردم هنگام تلاش برای یافتن راه حل ذخیره سازی ابر به آن نگاه می کنند این است که چقدر فضای به دست می آورند و هزینه آن ذخیره سازی چقدر است. برای بسیاری از مردم ، این همه چیز مهم است.

در حقیقت ، بسیاری اوقات با ذخیره رایگان ابر می چسبند. اگر به بیش از چند گیگابایت احتیاج ندارید ، هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد. مشکل این است که ممکن است ویژگی های اضافی و انعطاف پذیری را از دست ندهید.

انعطاف پذیری در این مورد مربوط به طیف وسیعی از برنامه های قیمت ارائه شده است. بسیاری از برنامه های ذخیره سازی ابری یک طرح 1TB یا 2TB ارائه می دهند ، و این همان است. در حالی که ممکن است بعضی از کاربران مناسب باشد ، برخی دیگر فقط نیاز به یک برنامه 100 گیگابایتی یا حتی 10 گیگابایت دارند. خدمات زیر چیزی را برای همه ارائه می دهد ، در عین حال هزینه های کلی را نیز پایین نگه می دارد.

مقام اول: درایو آمازون

Amazon Drive قبلاً فقط 60 دلار در سال برنامه ذخیره سازی نامحدود داشت. این طرح در ژوئن سال 2017 متوقف شد. اکنون Amazon Drive 1TB را با همان قیمت به شما می دهد.

در حالی که حذف برنامه نامحدود ناامید کننده است ، آمازون هنوز ارزش بسیار خوبی را در مقایسه با رقابت ارائه می دهد. برای مثال Dropbox و Google Drive هر دو 40 دلار بیشتر در هر سال برای همان میزان ذخیره هزینه دارند.   

اگر به چندین فضای ذخیره هارد دیسک احتیاج ندارید ، Amazon Drive دارای یک برنامه 100 گیگابایتی است که شما را به کل 12 دلار در سال بازپرداخت می کند. Google Drive نیز این کار را می کند ، اما 20 دلار است. علاوه بر این ، آمازون درایو 11 برنامه قیمت دیگر دارد ، از دو تا 30 ترابایت.

توجه داشته باشید جانبی ، اگر عضو نخست وزیر آمازون هستید ، می توانید عکس های نامحدود را به صورت رایگان از طریق Amazon Photos ذخیره کنید ، که برای دسترسی آسان به Drive وصل شده است.

مکان دوم: OneDrive

می توانید یک مورد بسیار قانع کننده را مطرح کنید که OneDrive سزاوار مقام اول این گروه است و ما احتمالاً خیلی سخت بحث نمی کنیم. در حقیقت ، بهترین راه این است که Amazon Drive و OneDrive را به عنوان کاپیتان های ارزش کلی در نظر بگیرید.

OneDrive تقریباً به اندازه برنامه های ذخیره سازی آمازون و برنامه 1TB آن 9 دلار دیگر در سال ندارد. با این حال ، شما همچنین می توانید Office 365 را با آن دریافت کنید ، که نسخه های قابل بارگیری مایکروسافت ورد ، اکسل ، پاورپوینت و دسترسی را به شما می دهد..

OneDrive همچنین دارای یک برنامه خانوادگی به نام Office 365 Home است که یکی از معاملات بهتر در تمام فضای ذخیره سازی ابری است. با توجه به هزینه Google Drive و Dropbox در هر سال برای 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری ، پنج برنامه 1TB را برای پنج کاربر مختلف دریافت می کنید ، هر کدام با Office 365.

مقام سوم: Sync.com

در آخر سال Sync.com فقط نشان داده شده است که قدرت کسب و کار بزرگ را نشان می دهد: آمازون و مایکروسافت قیمت آن را به سادگی از بازار خارج کرده اند. این سرویس تقریباً به اندازه گزینه های برنامه شخصی مانند Amazon Drive یا OneDrive نیست. در واقع ، این تنها دو مورد دارد: یک برنامه 500 گیگابایتی و یک طرح 2TB.

برنامه 50GB Sync.com بیش از 50 گیگابایت برنامه OneDrive هزینه دارد. هردو هزینه بیش از برنامه 100 گیگابایتی Amazon Drive دارند. خلاصه اینکه Sync.com تست انعطاف پذیری را از دست می دهد. با این حال ، برنامه 2TB Sync.com فقط با 8 دلار در ماه کار می کند ، و این همان سومین امتیاز است که.

این تنها یک دلار بیشتر از برنامه 1TB OneDrive و حدود 25 دلار کمتر از برنامه 2TB Amazon Drive است. اگر به 1 ترابایت بیشتر فضای ذخیره سازی ابری و کمتر از 2 ترابایت نیاز دارید ، معامله ای بهتر از Sync.com پیدا نمی شود.

بهترین عکس های امنیتی ابر

دسته آخر که در آن رتبه بندی می کنیم ، امنیت ابری است. بسیاری از افراد علیرغم عناوینی که به طور مرتب در اخبار قرار می گیرند ، از جنبه های امنیتی فضای ذخیره سازی ابری دلگیر و تجربه کاربر یا ارزش کاربر هستند. اگر می خواهید در مورد انواع تهدیدهای آنلاین که باید مورد توجه قرار گیرید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ما یک راهنمای سریع جرایم سایبری را برای خوانندگان خود نوشتیم..  

تعداد کمی از ویژگیهای مهم وجود دارد که ما می خواهیم هنگام ارزیابی چگونگی محافظت از سرویس ذخیره سازی ابری از داده های کاربر ، به دنبال آن باشیم. اولین مورد از این ویژگی ها رمزگذاری است که به معنای scrambling پرونده ها است ، بنابراین در متن ساده نیستند.

مشتری ذخیره سازی باید پرونده های شما را قبل از ارسال به ابر رمزگذاری کند تا در حین حرکت در اینترنت از آنها محافظت شود. هنگامی که آنها به سرور مقصد می رسند ، باید در هنگام استراحت روی آنها رمزگذاری شوند. بیشتر ، اما نه همه ، سرویس های ذخیره سازی ابری هر دو مرحله را دنبال می کنند. تفاوت این است که برخی از شرکت های ذخیره سازی ابری کلید رمزگشایی پرونده های شما را حفظ می کنند ، در حالی که برخی دیگر مالکیت کامل به شما دارند.

ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر که رمزنگاری خصوصی و نهایی را ارائه می دهند ، ارائه دهندگان دانش صفر نامیده می شوند. هر یک از گزینه های برتر ذخیره سازی ابری ما برای امنیت نیز در لیست بهترین خدمات ابری با دانش صفر قرار دارد که نشان می دهد این نوع رمزگذاری واقعاً چقدر مهم است.

ما همچنین امنیت مرکز داده را در نظر می گیریم ، تا آنجا که می توانیم بر اساس اطلاعات ارائه شده در مورد آن امکانات مبتنی باشیم. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ما مقاله ای را در مورد مشخصات امنیت مرکز داده نوشتیم.  

احراز هویت دو عاملی یکی دیگر از ویژگی هایی است که ما در صورت امکان استفاده از آن را بسیار توصیه می کنیم. احراز هویت دو عاملی با نیاز به یک کد امنیتی ویژه برای ورود به حساب ذخیره سازی cloud خود از یک دستگاه ناآشنا ، شما را از هک های رمز عبور محافظت می کند. معمولاً این کد به دستگاه تلفن همراه شما ارسال می شود.

ویژگی های امنیتی دیگر ، کمتر رایج دیگری وجود دارد که ما در اینجا بحث نمی کنیم ، اما در صورت کاربرد هنگام بحث درباره انتخاب های ما ، در زیر آورده می شود.

مقام اول: Sync.com

تقریباً از زمانی که شروع به بررسی آن کردیم ، Sync.com انتخاب امن ترین راه حل ذخیره سازی ابر بوده است. در حقیقت ، ما در بررسی اخیراً به روز شده ما 100 از 100 مناسب برای گروه “سیاست امنیت و حفظ حریم خصوصی” را ارائه داده ایم و اکیداً توصیه می کنیم که هر کسی که نگران امنیت است از Sync.com بازدید کرده و ثبت نام کند. خدمات ایمن تری وجود ندارد.

Sync.com بطور پیش فرض دانش صفر است. شما به خاطر رمزگذاری خصوصی هزینه اضافی پرداخت نکرده اید یا برای روشن کردن آن اقدامات خاصی انجام نداده اید. این محافظت به محتوای پرونده و ابرداده نیز گسترش می یابد. نه تنها این ، سهام پرونده ها دانش صفر نیز هستند. این بدان معنی است که شرکت هرگز نمی تواند پرونده های شما را برای اهداف بازاریابی یا هر چیز دیگری اسکن و خواند.

پروتکل رمزگذاری استفاده شده توسط Sync.com برای تقسیم داده های شما AES 256 بیتی است. AES متداول ترین پروتکل مورد استفاده امروز ، اگرچه بسیاری از خدمات به AES 128 بیتی می چسبند. در هر صورت ، هیچ راه عملی برای شکستن AES وجود ندارد. تخمین زده می شود که یک ضربه ناگهانی از کلید رمزگذاری AES (128 بیتی یا 256 بیتی) میلیارد ها سال طول بکشد.

گذرواژه‌ها موضوع دیگری است. برای محافظت در برابر احتمال هک شدن شخصی رمز عبور و دسترسی به داده های خود ، Sync.com به شما امکان می دهد تا احراز هویت دو عاملی را فعال کنید.

انتقال داده ها با استفاده از تونل های TLS نیز محافظت می شوند و کلیدهای رمزگذاری با استفاده از RSA 2048 بیتی محافظت می شوند. Sync.com داده های موجود در SOC-1 مراکز داده سخت و سخت را برای مقاومت در برابر بلایای طبیعی و هجوم های فیزیکی و مجازی ذخیره می کند.

Sync.com دو مورد دیگر دارد که بسیار نادر برای ابزارهای ذخیره سازی ابر مصرف کننده است ، و حتی مخصوصاً برای نمونه هایی که در سطح شرکتی وجود ندارد ، مشترک است. ابتدا ، به شما امکان می دهد تا از راه دور جلسات را از مرورگر وب خود خارج کنید. دوم ، این امکان را به شما می دهد تا پوشه های پاک شده از راه دور را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید ، که قبلاً هنگام بحث در مورد اشتراک فایل به آنها اشاره کردیم.

شکی نیست که Sync.com هنگامی که امنیت ابر می آید پادشاه تپه است. با این حال ، انتخاب مقام دوم ما ممکن است در تلاش باشد تا آن عنوان را به چالش بکشد.

مقام دوم: SpiderOak ONE

SpiderOak از قبل از خنک بودن حریم خصوصی ، امنیت و حریم خصوصی کاربران را به بخشی از DNA تبدیل کرده است (یعنی ، از آنجا که قبل از ادوارد اسنودن همه ما را زیر سوال می برد که آیا NSA از طریق پرونده های شخصی ما در حال جابجایی است یا خیر). مانند Sync.com ، رمزگذاری صفر دانش به طور پیش فرض است. این شرکت هیچ علاقه ای به نگه داشتن کلیدهای رمزنگاری شما ندارد و حتی ابرداده های پرونده را وارد نمی کند.

مراکز داده SpiderOak ONE سازگار با SAS 70 Type II هستند و بصورت شبانه روزی توسط نیروهای امنیتی کار می کنند. مراکز داده آن توسط موسسه Uptime در نظر گرفته شده است ، به این معنی که در دسترس بودن 99.8 درصد است. این شرکت همچنین الزامات HIPAA را برای انتقال داده ها رعایت می کند ، اگرچه توسط یک افسر انطباق HIPAA خود گواهی نیست.

دلیل اصلی رتبه بندی SpiderOak ONE زیر Sync.com این است که هنوز تأیید اعتبار دو عاملی برای همه مشتریان ارائه نمی دهد. این ویژگی اما در بتا است و بسیاری از مشتریان دیرینه از قبل به آن دسترسی دارند. هنوز هیچ صحبتی وجود ندارد که چه زمانی این ویژگی به همه منتقل شود.

SpiderOak ONE همچنین به شما امکان می دهد داده ها را از دستگاه های همگام سازی پاک کنید. این در مورد دستگاه های از بین رفته یا سرقت شده مفید است. برای لیست کاملی از دلایلی که ما دوست داریم ، بررسی SpiderOak ما را بررسی کنید.

مقام سوم: pCloud

pCloud به عنوان بخشی از مدل امنیتی خود دارای رمزگذاری دانش صفر است اما به طور پیش فرض نیست. این به عنوان افزونه ای به نام pCloud Crypto ارائه می شود ، که 4.99 دلار هزینه دارد (می توانید با پرداخت یک سال پیش از آن 20 درصد صرفه جویی کنید).

مزیت رمزگذاری دانش صفر اختیاری این است که شما می توانید کنترل کنید که پوشه ها با کلید خصوصی شما رمزگذاری می شوند و کدام ها نیست. با استفاده از رمزگذاری دانش صفر ، سرورهای pCloud قادرند فایل ها را فهرست بندی کرده و قابلیت های پیشرفته تری را برای کار با آنها فراهم کنند ، از جمله پیش نمایش های کوچک و همچنین امکان پخش رسانه در ابر.

pCloud فایلها را با AES 256 بیتی و کلیدهای رمزگذاری با RSA 4096 بیتی رمزگذاری می کند. مراکز داده دارای مجوز SOC-1 هستند ، اگرچه به جای اینکه توسط خود pCloud اداره شوند ، برون سپاری می شوند.

مانند SpiderOak ONE ، pCloud ONE با کمال تعجب هنوز تأیید هویت دو عاملی را پشتیبانی نمی کند. از طرف کادر پشتیبانی شرکت به شما توصیه شده است که برای هر آنچه که ارزش دارد روی آن کار شود. با این وجود ، گنجاندن امنیت دانش صفر ، آن را پیش از خدمات مانند Dropbox ، که امنیت دو عاملی را ارائه می دهند ، می دهد اما گزینه رمزگذاری خصوصی را به شما نمی دهد..

دارای رتبه بندی کلیه ارائه دهندگان ذخیره سازی Cloud هستند

نتیجه

دسته بندی های فوق ، فضای ذخیره سازی ابر را بر اساس ویژگی هایی که پیدا کردیم ، برای خوانندگان ما و استفاده خود ما از فضای ذخیره سازی ابر طبقه بندی می کند. با این حال ، جنبه های دیگری از ذخیره سازی ابر وجود دارد که ممکن است نقش بیشتری در تعیین راه حل برای شما داشته باشد. ما احساس کردیم که همه آنها را در یک مقاله شامل کنیم ، ممکن است به هرج و مرج و سردرگمی بیش از حد منجر شود.

این گفته ، ما قبلاً در مورد بسیاری از این جنبه ها نوشتیم و دائماً به روز می شویم و به لیست اضافه می کنیم. با این حال ، در عین حال ، احساس می کنیم Sync.com بهترین خدمات ارائه شده در خارج از کشور است و شما با انتخاب آن نمی توانید اشتباه کنید.

به این روال که به همه کمک کنیم تا آنچه را که جستجو می کنند پیدا کنند ، در اینجا چند مقاله برای کمک به جستجوی خود شما وجود دارد:

 • بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای همکاری
 • بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای لینوکس
 • بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای دیسک های سخت خارجی
 • بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اشتراک گذاری
 • بهترین فضای ذخیره سازی ابری از اروپا
 • بهترین فضای ذخیره آنلاین برای عکس ها
 • بهترین فضای ذخیره آنلاین برای فیلم ها
 • بهترین گزینه های Dropbox

امیدواریم که از خواندن نمای کلی ما در مورد فضای مناسب برای ذخیره سازی ابری و چه نکاتی را پیشنهاد کنیم لذت برده باشید. به خاطر داشته باشید که ذخیره سازی ابر اغلب تغییر می کند ، بنابراین انتظار داریم رتبه های ما کمی تغییر کند. اگر سؤال یا پیشنهادی در مورد گزینه هایی که از دست داده اید ، احساس رایگان در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me