بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای خانواده ها در سال 2020: فضای ذخیره سازی ، کودکان و نوجوانان

استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری برای بیشتر افراد رایج شده است. با این حال ، تلاش برای مدیریت یک خانواده در ابر می تواند مشکل تر باشد. پیدا کردن بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای خانواده شما چندان ساده نیست وقتی که به دنبال پنج نفر ذخیره هستید. خوشبختانه ، شرکتهایی مانند مایکروسافت و گوگل ، مدیریت فضای ذخیره ابری را برای همه آسانتر کرده اند.

بسیاری از گزینه های مختلف ذخیره سازی ابری در آنجا وجود دارد ، بنابراین ما می خواهیم هنگام تهیه این بهترین فضای ذخیره ابری برای خانواده ها ، دستورالعمل هایی را ارائه دهیم.

چه چیزی بهترین فضای ذخیره سازی ابری خانوادگی را ایجاد می کند

  1. یک درایو
  2. درایو گوگل
  3. pCloud
  4. Sync.com
  5. iCloud

وقتی چیزهای جدیدی را به خانواده شما اضافه می کنید ، خوب نیست وقتی مشکلی ایجاد نمی کند. ذخیره سازی ابر هیچ تفاوتی ندارد. خانواده شما قصد دارند عکس ، فیلم و پرونده های دیگر را ذخیره کنند ، بنابراین ما فکر می کنیم فضای ذخیره‌سازی ابری شما باید ایمن ، سریع ، آسان برای استفاده باشد و فضای بسیار مناسبی را برای شما ایجاد کند..

برای امنیت ، به تأیید هویت دو عاملی (2FA) و رمزگذاری دانش صفر پرداختیم. احراز هویت دو عاملی ویژگی ای است که شما را از طریق وارد کردن کدی که برای شما ارسال می شود ، می توانید هویت خود را تأیید کنید. 

رمزگذاری صفر دانش تضمین می کند که حتی ارائه دهنده ذخیره ابری شما نمی تواند به پرونده های شما دسترسی پیدا کند ، بنابراین می دانید که اطلاعات شما توسط هیچ شخص ثالثی قابل دسترسی نیست.

این دو ویژگی امنیتی عمدتا – یا به طور کامل – در پس زمینه کار می کنند و تقریباً هیچ منحنی یادگیری ندارند ، بنابراین پرونده های شما بدون در نظر گرفتن اینکه ممکن است خانواده شما از نظر فن آوری چقدر فنی باشند ، ایمن خواهند ماند.. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانش صفر و سرویس های برتر ذخیره سازی ابری که آن را ارائه می دهد ، لیست ما از بهترین ذخیره سازی ابری با دانش صفر را بررسی کنید.

در آخر ، ما به ویژگی های اضافی مانند ابزارهای اداری مانند Word یا Google Docs نگاهی انداختیم که ویرایش و ایجاد اسناد در ابر را بسیار ساده تر می کنند.

به خاطر داشته باشید که هنگام نگاه به امنیت در مقابل عملکرد ، همیشه یک معامله وجود خواهد داشت. ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری که بیشتر روی امنیت تمرکز می کنند ، تمایل ندارند ویژگی های زیادی داشته باشند یا از برنامه های شخص ثالث پشتیبانی نکنند. به دلیل ماهیت امنیت ابر ، نرم افزار باید تا حد زیادی از دیوار جدا شود تا بهترین محافظت را به شما ارائه دهد.

1. مایکروسافت OneDrive

OneDrive راه حل ذخیره سازی ابری مایکروسافت است و همچنین تنها گزینه موجود در این لیست است که دارای یک برنامه ذخیره سازی ارزان برای خانواده های بزرگ است. این به علاوه درج مجموعه مایکروسافت آفیس مایکروسافت ، OneDrive را برای دانشجویان و دانش آموزان دبیرستانی ، متخصصان مشاغل و همه افراد در بین افراد مناسب می سازد..

onedrive-file-manager

به OneDrive از طریق سایت ، پوشه همگام سازی روی دسک تاپ یا لپ تاپ یا هر دستگاه Android یا iOS قابل دسترسی است. رابط کاربر از سیستم پوشه ای استفاده می کند ، بنابراین برای اکثر افراد آشنا خواهد بود. شما همچنین می توانید فایل ها و پوشه ها را از طریق یک لینک مشترک به اشتراک بگذارید. OneDrive همچنین به شما اجازه می دهد تا از لینک های خود رمز عبور خود را محافظت کنید تا حتی در صورت اشتباه گرفتن ، از آن مطمئن شوید.

OneDrive چهار برنامه ذخیره سازی دارد از 5 گیگابایت تا 1 ترابایت. برنامه Office 365 Home یک برنامه خانوادگی OneDrive است و هر یک از 1 ترابایت را برای شش کاربر و در کل 6TB ارائه می دهد. این طرح بسته به نوع پرداخت هزینه شما در هر سال 99 دلار یا 9.99 دلار در ماه است.

دلایل دیگر ما OneDrive را دوست داریم

این برنامه خانوادگی شامل Office 365 Home است ، بنابراین می توانید به خانواده Microsoft Office محصولات Office در رایانه های شخصی ، Mac ، تبلت و تلفن های هوشمند خود دسترسی داشته باشید. مایکروسافت آفیس به طور گسترده در سراسر مدارس و دنیای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین بدون توجه به اینکه ژورنال را نگه می دارید ، کارهای خانه را انجام می دهید یا داده های کار را تفسیر می کنید ، مایکروسافت را تحت پوشش قرار داده است.

همراه با مایکروسافت آفیس ، OneDrive یک ویژگی مرتب دیگر برای کاربران دارای چندین رایانه شخصی دارد. با کلیک بر روی تب “رایانه های شخصی” در OneDrive روی دسک تاپ یا لپ تاپ ، می توانید به تمام پرونده های موجود در رایانه شخصی که قبلاً وصل کرده اید ، دسترسی داشته باشید.

دسترسی onedrive-PC

مایکروسافت همچنین 2FA را در OneDrive گنجانده است ، اگرچه از رمزگذاری دانش صفر استفاده نمی کند ، به این معنی که اگر می خواهید آن ویژگی امنیتی را داشته باشید از یک نرم افزار شخص ثالث مانند Boxcryptor استفاده خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ایمن سازی OneDrive و سایر نرم افزارهای آنلاین ، می توانید از بررسی کامل Boxcryptor ما دیدن کنید..

OneDrive یک ویژگی امنیتی دیگر به نام Personal Vault دارد. با استفاده از Vault Personal Vault ، می توانید اسناد مهم – از جمله شناسنامه ، سوابق مالیاتی و هر چیز دیگری را که می خواهید در آن ایمن نگه دارید – اسکن کنید – مستقیماً در پوشه امن. همچنین ویژگی های امنیتی اضافی نیز وجود دارد که بطور خودکار فایل های شما را محافظت می کند.

طاق شخصی شما به 2FA نیاز دارد و 20 دقیقه از عدم فعالیت به طور خودکار پوشه را قفل می کند ، بنابراین اگر به طور اتفاقی با چیز مهم باز فاصله بگیرید ، محافظت می شوید. از همه دستگاه های خود می توانید به Personal Vault دسترسی پیدا کنید و اسکن اسکن از طریق برنامه تلفن همراه قابل انجام است.

2. Google Drive (Google One)

انتخاب ابزارها و خدمات آنلاین گوگل همیشه ساده ترین نبوده است ، به ویژه هنگامی که صحبت از Google Drive و برنامه های مختلف آن است. در تلاش برای تغییر این امر ، Google برنامه های ذخیره سازی خود را تحت نام تجاری Google One جمع آوری کرده است که هدف آن ارائه گزینه های روشن ذخیره سازی برای کاربران و خانواده ها و همچنین مزایای دیگر است.

از طریق سایت ، برنامه موبایل و پوشه همگام سازی ویندوز یا مک به Google Drive قابل دسترسی است. Google Drive نیز از طریق پوشه ها سازماندهی می شود ، و ذخیره و دسترسی به هر یک از پرونده های شما هر زمان که بخواهید آسان است. همچنین پرونده ها می توانند به راحتی از طریق پیوند با دیگران به اشتراک گذاشته شوند.

مدیر-فایل درایو گوگل

Google Drive چهار برنامه استاندارد دارد که از برنامه رایگان 15 گیگابایت تا 2 ترابایت متغیر است. تمام برنامه های پرداخت شده توانایی اضافه کردن اعضای خانواده را تبلیغ می کنند ، که باعث می شود Google Drive گزینه خوبی برای خانواده هایی باشد که می خواهند از یک طرح ارزان قیمت تست کنند و یا نیازهای کمتری برای ذخیره دارند.

دلایل دیگر Google Drive ما را دوست دارد

در کنار ذخیره سازی از طریق Google Drive ، Google One همچنین مزایای اعضا را با تمام برنامه های پرداخت شده خود در بر می گیرد. در حال حاضر ، هنگام جستجو با Google می توانید از تخفیف در هتل های منتخب استفاده کنید. همچنین می توانید در خریدهای Google Store حداکثر 10 درصد بازپرداخت کنید و گوگل قول می دهد که تعداد بیشتری از آنها در آینده است.

در کنار ذخیره سازی از طریق Google Drive ، با هر برنامه ای به مجموعه برنامه های اداری Google نیز دسترسی رایگان دارید. این برنامه ها به شما امکان می دهند اسناد را مستقیماً از Google Drive ایجاد و ویرایش کنید ، با سایر کاربران Drive و سایر موارد همکاری کنید. Google Docs یکی دیگر از مجموعه محبوب دفترها برای مدارس و مکانهای کاری است که به سودمندی آن می افزاید.

پرونده های گوگل

مانند OneDrive ، Google از 2FA نیز استفاده می کند. همچنین مانند OneDrive ، Google رمزگذاری دانش صفر را ارائه نمی دهد ، به این معنی که برای امنیت اضافی باید به دنبال پشتیبانی شخص ثالث باشید. Boxcryptor همچنین برای کسانی که نیاز به حفاظت از دانش صفر دارند یا با Google Drive کار خواهند کرد. 

اگر می خواهید OneDrive و Google Drive را با هم مقایسه کنید ، می توانید Dropbox ما را در مقابل Google Drive و مقایسه OneDrive بررسی کنید. شما قادر خواهید بود Google Drive و OneDrive و Dropbox را ، یکی دیگر از سرویس های پیشرو ذخیره سازی ابر برای استفاده عمومی مقایسه کنید.

3. pCloud

pCloud یک راه حل امن ذخیره سازی ابر است که بیشتر بر روی ایمن نگه داشتن حساب کاربری شما از هر چیز دیگر تمرکز دارد. pCloud همچنین یکی از جالب ترین برنامه های خانوادگی را ارائه می دهد. به جای پرداخت ماهانه ، شما یکبار پرداخت 1400 دلار را انجام می دهید ، که در حال حاضر در زمان نوشتن تا 500 دلار مشخص می شود.

pCloud همچنین یک برنامه جالب جالب دارد که شما را با 2 گیگابایت شروع می کند و برای انجام کارهای ساده فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

دلایل دیگری که ما pCloud را دوست داریم

مانند سایر گزینه های موجود در این لیست ، pCloud دارای یک رابط کاربری مدرن و مبتنی بر پوشه است که ذخیره و پیدا کردن پرونده های شما را ساده می کند. اسناد را می توان از طریق پیوندها به اشتراک گذاشت ، بنابراین دیگران می توانند به آلبوم های عکس ، فیلم ها و فایل های مورد نظر شما دسترسی آسان داشته باشند. همچنین می توانید از طریق برنامه موبایل در Android و iOS یا از سایت به pCloud دسترسی داشته باشید.

pcloud-file-manager

pCloud روش دیگری نیز برای به اشتراک گذاری پرونده ها دارد – انتقال pCloud – که نیازی به داشتن یک حساب pCloud برای کسی نیست. به سادگی به سرویس دهنده وب بروید و پرونده (حداکثر 5 گیگابایت) را که می خواهید به اشتراک بگذارید و یک گیرنده اضافه کنید ، اضافه کنید ، سپس “ارسال پرونده ها” را فشار دهید. گیرنده ایمیلی را با پیوندی دریافت می کند که به آنها امکان بارگیری فایل را می دهد.

پرونده هایی که با انتقال pCloud ارسال می کنید نیز می تواند با رمز رمزگذاری شود تا فقط افراد دارای گذرواژه بتوانند به آنچه می فرستید دسترسی پیدا کنند. 

این گزینه برای والدین سالخورده یا مادربزرگ و مادربزرگ که دارای تکنولوژی کمتری هستند اما می خواهند بدون هیچگونه مراحل اضافی تصاویر و فیلم های خانوادگی را ببینید ، بسیار مناسب است. علاوه بر این ، بسته به نیاز شما ، رمز عبور را می توان اضافه یا حذف کرد.

pcloud-transfer

برنامه خانواده 2 ترابایت فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد و تا پنج کاربر می تواند به آنها دسترسی پیدا کند. این طرح یک برنامه مادام العمر است ، بنابراین شما دیگر مجبور نخواهید شد که بخاطر پرداخت هزینه از دست رفته ، نگران پرداخت اشتراک یا از دست دادن اطلاعات خود باشید. همچنین می توانید هر کاربر چقدر فضای ذخیره را انتخاب کنید ، بنابراین یک عضو خانواده گرسنه می تواند فضای مورد نیاز خود را داشته باشد.

pCloud از 2FA برای امنیت و همچنین رمزگذاری دانش صفر استفاده می کند ، اگرچه این ویژگی به هزینه اضافی 3.99 دلار در هر ماه نیاز دارد. هنگامی که هزینه پوشه Crypto را پرداخت می کنید ، به هر چیزی که در آنجا ذخیره می کنید ، فقط توسط شما قابل دسترسی است.

pCloud برای خانواده هایی که فضای ذخیره رسانه زیادی دارند ، یک پخش کننده ویدیوی داخلی و پخش کننده صوتی داخلی با ایجاد لیست پخش را ارائه می دهد.

4. Sync.com

Sync.com یک سرویس اولیه ذخیره سازی ابری است که کاربردی آسان و بسیار ایمن است. Sync.com از 2FA پشتیبانی می کند ، و رمزگذاری دانش صفر از جعبه فعال می شود ، و Sync.com را ایمن ترین گزینه ذخیره سازی ابری در لیست می کند..

اگرچه Sync.com از نظر فنی برنامه خانوادگی را ارائه نمی دهد ، برنامه 4 عیار و یک کاربره پلاس با 180 دلار در سال مقرون به صرفه است. همچنین می توانید از برنامه Business Teams استفاده کنید که در هر سال 180 دلار برای سه کاربر و 1 ترابایت ذخیره سازی هزینه دارد. برنامه های تجاری در 1TB ، 4TB و 10TB آمده است و بسته به بودجه شما می توانند بین دو تا 100 کاربر را در خود جای دهند..

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

Sync.com برای حرکت آسان است و از طریق پوشه همگام سازی ، Sync.com یا برنامه قابل دسترسی است. می توانید پوشه هایی به اشتراک بگذارید که می توانید افراد را به آنها اضافه کنید یا پوشه های معمولی را به پوشه های مشترک تبدیل کنید. علاوه بر فیلم های جداگانه یا سایر خاطرات و اسناد ، پرونده ها را می توان از طریق یک لینک به اشتراک گذاشت.

مدیر همگام سازی پرونده

در کنار اشتراک گذاری پیوند ، به راحتی می توانید پیوندهای خود را با دکمه “مدیریت پیوند” سفارشی کنید تا از رمز عبور محافظت شود ، محدودیت بارگیری داشته باشد ، فقط خواندنی باشد و بیشتر.

پیوند همگام سازی

ممکن است Sync.com به دلیل رمزگذاری صفر دانش و 2FA از ویژگی های اضافی زیادی برخوردار نباشد ، اما اگر خانواده شما از حفظ حریم خصوصی و امنیت بالاتر از همه چیز دیگر هستند ، نمی توانید Sync.com را بزنید..

اگر در تصمیم گیری بین pCloud و Sync.com برای ذخیره امنیت خانواده مشکل دارید ، می توانید مقایسه کامل سر به سر را در مقاله Sync.com در مقابل pCloud بررسی کنید..

5. iCloud

اگر از iPhone یا Mac استفاده می کنید ، احتمال دارد که از قبل با استفاده از iCloud از برخی ظرفیت استفاده کنید. iCloud از پشتیبان گیری و ذخیره سازی عکس شما قدرت می گیرد و آنها را بدون درنگ در سایر دستگاه های Apple خود مدیریت می کند.

قیمت گذاری اپل با چهار برنامه بسیار ساده است ، دو برنامه مشترک خانواده: دو برنامه 200 گیگابایتی و 2 ترابایت.

دلایل دیگری که iCloud دوست داریم

همراه با ذخیره سازی iCloud Drive ، اپل چندین ویژگی مفید را برای کاربران اپل در نظر گرفته است. با iCloud ، می توانید از همه دستگاه های Apple خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، از امکاناتی مانند Find My iPhone استفاده کنید و به راحتی عکس های دیگر Mac یا iOS را به اشتراک بگذارید ، خواه در برنامه خانواده شما باشند یا نه.

درایو icloud

iCloud Drive به راحتی در دستگاه Mac یا iOS ساده است و تنها مشکل جانبی مشتری ویندوز آن است. مشتری iCloud برای ویندوز در بهترین حالت ناامید کننده است و دسترسی بسیار کمی به مطالب شما را فراهم می کند.

icloud-windows-windows

یکی دیگر از ویژگی های صرفه جویی در پول iCloud ، امکان به اشتراک گذاشتن برنامه ها ، موسیقی و سایر مطالب در برنامه خانوادگی شما است. این به همه امکان می دهد بدون نیاز به خرید جداگانه برای هر شخص در خانواده خود ، بازی کنند و از برنامه های برتر استفاده کنند.

افکار نهایی

فضای ذخیره سازی ابر چیزی است که اکثر مردم در مورد آن فکر نمی کنند. اگرچه بعضی از آنها مطمئناً بهتر از سایرین هستند ، اما همه نرم افزارهای ذخیره سازی ابری اساساً با همان هدف خدمت می کنند. با این وجود ، هنگامی که به دنبال گزینه مناسبی برای فضای ذخیره سازی ابری برای خانواده خود هستید ، تعداد بسیار کمی هستند که به همراه امنیت و ویژگی های خوب ، فضای مناسبی را برای چندین کاربر ذخیره می کنند..

OneDrive بالاتر از بقیه به عنوان بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای خانواده ها قرار دارد ، با برنامه ای مقرون به صرفه که برای هر کاربر 1 ترابایت برای شش کاربر ، دسترسی کامل به مجموعه اصلی مایکروسافت آفیس و امنیت مناسب ارائه می دهد. Google از نزدیک دنبال می کند ، زیرا اگر Google One قیمت گذاری کرده و Google Docs را یکپارچه کرده است.

برای خانواده های محور امنیت ، pCloud و Sync.com گزینه های بسیار خوبی هستند که Sync.com از امنیت بهتری برخوردار است. سرانجام iCloud وجود دارد ، که اگر به اپل گره خورده باشید تقریباً یک ضرورت است ، اما اگر می خواهید فایل ها را ذخیره کنید یا برنامه ها و محتوای Apple را با خانواده خود به اشتراک بگذارید ، گزینه بسیار مناسبی است.

اگر به گزینه دیگری برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس های خانوادگی کنجکاو هستید ، Amazon Drive – که قبلاً Amazon Cloud Drive بود – ذخیره عکس نامحدودی را ارائه می دهد و در بهترین فضای ذخیره آنلاین ما برای رتبه بندی عکس رتبه برتر را کسب می کند. ذخیره نامحدود از هر نوع ابری نادر است و پیشنهادات ذخیره عکس نامحدود آنلاین آمازون با عضویت نخست در دسترس است. همچنین می توانید بررسی کامل Amazon Drive ما را در اینجا ببینید. 

همه گزینه های ذخیره سازی ابری در این لیست مقدار کمی فضای ذخیره سازی رایگان دارند ، بنابراین می توانید قبل از معرفی یکی از اعضای خانواده خود ، آنها را امتحان کنید. اگر به دنبال گزینه های دیگر فضای ذخیره سازی ابری رایگان هستید ، پس لیست ما از بهترین ذخیره رایگان ابر برای سال 2020 دارای 12 پیشنهاد عالی است.

سرانجام ، اگر فضای ذخیره سازی ابری برای تمام خانواده شما دقیقاً آن چیزی نیست که به دنبال آن هستید ، اما هنوز می خواهید فایل ها را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید ، این راهنما شما را با نحوه به اشتراک گذاشتن فایل ها به صورت آنلاین به راحتی دنبال می کند.

نظرات خود را در مورد انتخاب های برتر برای بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای خانواده ها در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me