نحوه ارسال فایل های بزرگ از طریق اینترنت: یک راهنمای عملی برای سال 2020

همه ما در یک زمان یا مشکل دیگر با یک مشکل روبرو هستیم: نیاز به ارسال یک پرونده بزرگ برای شخصی داریم. این فیلم ، یک آلبوم عکس یا یک سندی با فرمت .pdf باشد ، گرفتن آن به جایی که باید از طریق اینترنت بگذرد یک مشکل بسیار بزرگتر از آن است که شما به آن شک داشتید. در این مقاله ، ما می خواهیم روشهای مختلفی برای ارسال فایلهای بزرگ و جلوگیری از هرگونه ناامیدی به شما نشان دهیم.


ساده ترین راه استفاده از ارائه دهنده ذخیره سازی ابری است. برای پرش به آن بخش از مقاله ، اینجا را کلیک کنید.

انتظار دارید که بتوانید هر پرونده ای را از طریق ایمیل ارسال کنید ، اما این طور نیست. حتی بهترین خدمات ایمیل ، مانند Gmail و Tutanota ، اندازه پرونده شما 25MB است ، در حالی که ایمیل iCloud و Outlook مایکروسافت آن را حتی پایین تر از 20MB نشان می دهد. حتی فیلمهای کوتاه با سرعت 100 مگابایت وارد می شوند ، حتی اگر از فشرده سازی پرونده استفاده کنید ، مانند یک برنامه zip ، گزینه ای نیست..

امن ترین روش برای به اشتراک گذاری پرونده ها احتمالاً قرار دادن آن بر روی USB است ، سپس از طریق جسمی آن را به شخصی که به آن نیاز دارد تحویل دهید ، اما این همیشه گزینه ای نیست. ممکن است که آنها به سریعترین زمان ممکن به آن احتیاج داشته باشند و شما روزها با آنها ملاقات نخواهید کرد. همچنین ممکن است این باشد که آنها در کشور دیگری هستند و ایده ارسال USB از طریق نامه حلزون فقط برای قرن بیستم تحمل می شود..

با این حال ، ابر راه حل های سریع ، ساده و حتی گاهی حتی رایگان برای رفع این مشکل ارائه می دهد. ما برای انتقال پرونده ها در این مقاله بیش از هر چهار گزینه را مرور خواهیم کرد ، اما در اینجا یک گزارش سریع ارائه می شود.

چگونه می توانم پرونده ها را از 25MB بزرگتر ارسال کنم?

 1. پرونده های بزرگ را با استفاده از حافظه ابری ارسال کنید
 2. ارسال فایل های بزرگ با ایمیل (خوب ، نوع)
 3. با استفاده از خدمات انتقال ، پرونده های بزرگی ارسال کنید
 4. پرونده های بزرگ را با استفاده از سرویس گیرندگان انتقال پرونده ارسال کنید

نحوه ارسال فایل های بزرگ از طریق ذخیره سازی ابر

ساده ترین راه – و در بسیاری موارد بهترین راه – ارسال پرونده های بزرگ استفاده از راه حل ذخیره سازی ابری است. 

بسیاری از بهترین خدمات ذخیره سازی ابری نیز دارای یک برنامه رایگان سخاوتمندانه هستند ، که این یک حرکت صعب العبور است ، بنابراین ارسال این ضبط صوتی جلسه کاری برای رونویسی نباید بیش از حد مشکل ایجاد کند (هرچند استفاده از نرم افزار گفتار به متن احتمالاً ایده بهتر در این سناریو است).

به عنوان مثال ، Sync.com به شما امکان می دهد 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی را به صورت رایگان و خاموش خفاش داشته باشید ، و این امکان را به شما می دهد تا با هر کس که دارای یک سرویس با سرویس است ، به اشتراک بگذارید. 

اگر صرفه جویی فنی گیرنده شما هنگام استفاده از ایمیل از سقف خود مطابقت دارد ، pCloud انتخاب بهتری است ، زیرا می توانید یک لینک یک بار را از طریق ایمیل ارسال کنید که به آنها امکان بارگیری فایل را می دهد. pCloud همچنین در ابتدا برنامه ای رایگان دارد ، هرچند که در ابتدا فقط 2 گیگابایت است.

ارسال -Large-Files-pCloud

گزینه عالی دیگر Tresorit است ، هرچند که یک ردیف رایگان ارائه نمی دهد. با این حال ، پرداخت هزینه های مختلف ، گزینه های امنیتی بسیار خوبی از جمله رمزگذاری صفر دانش و همچنین گزینه های اشتراک گذاری پیشرفته و اشتراک گذاری آسان در تیمی از افراد به شما می دهد..

هر سه این امکان را فراهم می آورند که با استفاده از کشیدن و رها کردن آن در فضای ذخیره سازی ، انتخاب آن و انتخاب روش و به اشتراک گذاری آن ، به اشتراک گذاری آسان شود. در واقع راه ساده ای برای انتقال پرونده ها به افراد وجود ندارد ، و این به همراه امنیت بیشتر برای بوت شدن است.

برای آسانتر کردن کارها ، در اینجا یک راهنمای گام به گام سریع در اشتراک گذاری فایل ها با استفاده از pCloud وجود دارد. این دستورالعمل ها کم و بیش با هر سرویس دیگری از جمله Dropbox کار خواهند کرد.

نحوه اشتراک گذاری فایل های بزرگ با pCloud

 1. به وب سایت pCloud بروید و با استفاده از آدرس ایمیل خود یک حساب باز کنید
 2. مشتری وب را باز کنید
 3. با کشیدن و رها کردن آنها از رایانه به مشتری ، پرونده هایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید بارگذاری کنید
 4. پرونده ها را انتخاب کنید ، سپس روی “اشتراک” کلیک کنید
 5. آیا می خواهید یک لینک به اشتراک بگذارید یا افراد را به پوشه دعوت کنید ، انتخاب کنید
 6. آنها اکنون باید دسترسی داشته باشند و قادر به بارگیری باشند

نحوه ارسال فایلهای بزرگ از طریق ایمیل (کم و بیش)

البته علاوه بر استفاده از سرویس ذخیره سازی ابری تمام عیار گزینه های دیگری نیز وجود دارد. ساده ترین گزینه استفاده از سرویس های ایمیل موجود است که دارای فضای ذخیره سازی ابری مانند Gmail و Google Drive هستند – از این رو بیت “کم و بیش” در عنوان بخش. مثال عالی دیگر عملکرد Mail Drop اپل است که همراه با iCloud Email ارائه می شود.

در هر دو حالت ، می توانید پرونده مورد نظر را با استفاده از یک دکمه متفاوت از گیره کاغذی معمول ، ضمیمه کنید. در مورد Gmail ، دکمه ای در نوار ابزار در انتهای ایمیل شما است ، فقط چند درب از دکمه ضمیمه معمولی پایین است. این نام “درج پرونده ها با استفاده از Drive” است.

فایلهای بزرگ Gmail-Attach-large

با کلیک بر روی آن ، Google Drive خود را در یک صفحه جداگانه باز می کنید. فایلی را که می خواهید در Google Drive به اشتراک بگذارید بارگذاری کنید ، سپس فقط روی آنچه می خواهید پیوست کنید ، کلیک کنید و به مسابقات نرسیدید.

پرونده های بزرگ GDrive

Drop Mail اپل کار ساده تر است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی دکمه پیوست معمولی کلیک کنید ، سپس اگر پرونده خیلی بزرگ است از شما سؤال می شود که آیا می خواهید از Mail Drop استفاده کنید. با این حال ، برخی از مشکلات در مورد Mail Drop وجود دارد ، زیرا می توانید در صفحه پشتیبانی اپل بخوانید ، بنابراین ما Gmail را ترجیح می دهیم. در زیر ، ما دستورالعمل های استفاده از آن سرویس را یادآوری می کنیم.

نحوه ارسال فایلهای بزرگ از طریق Gmail

 1. فایلی را که می خواهید در Google Drive به اشتراک بگذارید بارگذاری کنید
 2. یا پیام جدیدی بنویسید یا وارد یک گفتگوی موجود شوید
 3. بر روی نماد Drive در نوار ابزار پایین کلیک کنید
 4. پرونده ای را که قبلاً بارگذاری کرده اید ، انتخاب کنید
 5. روی “درج” کلیک کنید

نحوه ارسال فایلهای بزرگ از طریق خدمات انتقال فایل

اگر به دلایلی ، شما از استفاده از Gmail یا Apple Mail تمایل ندارید – ما شما را مقصر نمی دانیم – و نمی خواهید مشترک در یک سرویس ذخیره سازی ابری شوید ، گزینه دیگری وجود دارد. این یکی است که افرادی که از حدود 15 سال پیش از اینترنت استفاده می کنند ، تشخیص می دهند: انتقال پرونده. 

این برنامه های وب قدیمی و clunky هنوز هم درگیر هستند و عموماً کار مناسبی را انجام می دهند ، گرچه می توانند کمی کند باشند و امنیت موضوعی است. اگرچه گزینه های زیادی وجود دارد ، در گذشته ما بهترین نتیجه را با WeTransfer کسب کرده ایم ، بنابراین ما برای اهداف این راهنما از آن استفاده خواهیم کرد.

WeTransfer برای استفاده از پرونده ها با اندازه 2 گیگابایت رایگان است و از نظر منطقی سریع است. استفاده از آن ساده است: به وب سایت WeTransfer بروید و روی پنجره روکش سفید روی “موافقم” کلیک کنید.

WeTransfer-large-Files

سپس بر روی “+” کلیک کنید تا پرونده های خود ، آدرس ایمیل گیرنده و همچنین ایمیل خود را اضافه کنید ، به علاوه پیام دیگری که مایلید آنها را دریافت کنید. پس از اتمام کار ، “انتقال” را بزنید.

WeTransfer-Transfer

پرونده شما به مدت هفت روز در دسترس خواهد بود ، پس از آن در فضای سایبر گم می شود. البته توجه داشته باشید که پرونده های بزرگتر از پرونده ارسال شده می توانند مدت زمان طولانی برای بارگذاری را داشته باشند. به غیر از این ، WeTransfer اگر تمام کاری که شما انجام می دهید یک بار ارسال یک پرونده به اندازه کافی خوب کار می کند. مراحل موردنیاز برای انجام اقدامات زیر را برای شما یادآوری خواهیم کرد.

نحوه ارسال فایل های بزرگ با WeTransfer

 1. وب سایت WeTransfer را باز کنید و با شرایط موافقت کنید
 2. روی “+” کلیک کنید و پرونده هایی را که می خواهید ارسال کنید انتخاب کنید
 3. آدرس ایمیل خود و همچنین گیرنده خود را وارد کنید
 4. روی “انتقال” کلیک کنید و همه شما تمام شده اید

نحوه ارسال فایل های بزرگ با استفاده از مشتری های انتقال فایل

اگر همه گزینه های فوق برای شما خیلی ساده و اصلی است ، یک ارسال پرونده بزرگ نیز وجود دارد ، یعنی استفاده از سرویس گیرندگان انتقال پرونده. با این حال ، این روش انتقال فایل آنلاین به مهارت و مهارت خود از طرف شما و همچنین گیرنده نیاز دارد ، بنابراین ما فقط آن را برای کسانی که می خواهند وارد روده روند شوند توصیه می کنیم..

نکته مهم در استفاده از این روش شخصی سازی است ، به علاوه ضمانتی که کیفیت فایل را از طریق فشرده سازی و موارد مشابه از دست نخواهید داد. ما در اینجا مجموعه ای از بهترین مشتری های انتقال پرونده را در اختیار شما قرار می دهیم ، از جمله CyberDuck مورد علاقه ما. اگر دوست دارید می توانید با WebDAV ارتباط برقرار کنید.

هر گزینه ای را انتخاب کنید ، بیشتر از آنکه بخواهید در یک سرویس ذخیره سازی ابری یا یکی از بهترین ارائه دهندگان IaaS برای تهیه فضای ذخیره سازی مورد نیاز خود ثبت نام کنید ، بیش از حد ممکن است. برای اکثر کاربران ، که فقط باید 10 دقیقه ویدیو را برای مادر خود ارسال کنند ، این فقط اضافه کردن یک واسطه غیرضروری است ، بنابراین ما فعلاً آن را رها خواهیم کرد.

افکار نهایی

در آنجا آن را دارید ، چهار روش که می توانید بدون استفاده از میله USB یا کاغذ فیزیکی ، پرونده های بزرگی را در سراسر جهان ارسال کنید. ما فضای ذخیره سازی ابری – از جمله Google Drive – را بیش از سایر گزینه ها ترجیح می دهیم ، فقط به دلیل ارزان بودن و ایمن بودن آن ، گرچه سایر روش ها نیز دارای مزیت هستند.

اگر می خواهید برای خودتان تجربه کنید که چگونه این سرویس ها کار می کنند ، Sync.com و pCloud برنامه های رایگان دارند ، در حالی که Tresorit با یک آزمایش رایگان همراه است. به ما اطلاع دهید که چگونه با این خدمات عالی در نظرات زیر آشنا می شوید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

سوالات متداول در مورد انتقال پرونده

 • نحوه ارسال فایل های بزرگ به صورت رایگان?

  ساده ترین راه استفاده از WeTransfer است ، اگرچه توصیه می کنیم از یک سرویس ذخیره سازی رایگان cloud مانند pCloud یا Sync.com استفاده کنید ، بنابراین می توانید از سرعت و امنیت برتر آنها استفاده کنید..

 • نحوه ارسال فایلهای بزرگ ویدیویی از اندروید?

  می توانید از Google Drive استفاده کنید که در سیستم عامل شما ساخته شده است و یک برنامه عالی دارد ، یا می توانید در pCloud ، Sync.com یا Tresorit که دارای برنامه های کاربردی موبایل هستند نیز مشترک شوید. pCloud سزاوار ذکر ویژه است زیرا امکان پخش رسانه در برنامه را می دهد که مفید است.

 • چگونه می توانم فایلهای بزرگ را از طریق آیفون خود ارسال کنم?

  ما توصیه می کنیم که از Mail Mail استفاده کنید و از طریق Apple Mail ثبت نام کنید یا برای pCloud یا Sync.com ثبت نام کنید ، که هر دو به خوبی در آیفون ها کار کنند.

 • چگونه می توانم یک فایل PDF بزرگ ارسال کنم?

  بهترین گزینه شما استفاده از Gmail یا فضای ذخیره سازی ابری است. Google Docs به شما امکان می دهد پرونده PDF را در مرورگر خود بخوانید ، و انتقال فایل ها بسیار آسان است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map