بهترین خدمات ایمیل 2020: ایمیل مبتنی بر ابر برای همه

قبل از اینکه با صفحه ورود به سیستم یا یک صندوق بزرگ درخواست ایمیل خود را بپذیرید ، مجبور نیستید خیلی وقت آنلاین بگذرانید. تقریباً به هر وب سایتی که برای ورود به سیستم وارد شوید ، آدرس ایمیل خود را هنگام ثبت نام نیاز خواهید داشت. 

ایمیل همچنین نحوه ارتباط کسب و کارها ، دوستان ، مدارس و مکانهای کاری با شما است. اگرچه گزینه های زیادی وجود دارد ، دریافت یک سرویس ایمیل با امنیت و مدیریت خوب صندوق ورودی می تواند دشوار باشد.

با تمام اطلاعاتی که طی یک روز از صندوق ورودی شما عبور می کند ، مهم است که شما بهترین امنیت را داشته باشید و اینکه صندوق ورودی شما به راحتی امکان پذیر باشد. اگرچه امنیت و پیمایش مهم است ، ما همچنین به گزینه های ذخیره سازی قابل انعطاف نیز نگاه کردیم تا در صورت نیاز فضای رشد خود را داشته باشید. ما همچنین به ویژگی هایی که به تجربه کلی اضافه شده است نگاه کردیم.

در این راهنما ، سرویس های برتر ایمیل را پوشش خواهیم داد. در پایان ، ما همچنین برخی از گزینه ها برای جلوگیری از و دلیل آن را پوشش خواهیم داد.

بهترین سرویس ایمیل: Tutanota

Tutanota مکان شماره یک را به عنوان سرویس ایمیل مورد علاقه ما می گیرد. استفاده ساده است ، شامل یک عملکرد جستجوی رایگان است و فضای گسترش دارد. چه ویژگی هایی دارد که عملکرد خوبی داشته باشد ، اگرچه آرزو می کنیم Tutanota چیزی مانند افزودنیهای Gmail را در بر بگیرد. با این حال ، با توجه به ماهیت امن تاتانوتا ، می توانیم درک کنیم که چرا آن مسیر را طی نکرده است.

بهترین-ایمیل-خدمات-tutano-tainbox

نامه های ایمیل بین حساب های Tutanota به طور خودکار از طریق یک کلید رمزگذاری می شوند که بصورت محلی در دستگاه شما ایجاد می شود ، بنابراین حتی Tutanota – که شخص دیگری کمتر است – در حمل و نقل به ایمیل های شما دسترسی ندارد. 

صندوق ورودی شما به خودی خود از چندین نوع امنیت مختلف برای محافظت از اطلاعات شما ، از جمله تأیید هویت دو عاملی ، استفاده می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد امنیت Tutanota را در اینجا بخوانید.

بهترین-ایمیل-خدمات-آموزش-حق بیمه

گذشته از برنامه ایمیل رایگان ، Tutanota بهترین خدمات پست الکترونیکی با دو گزینه حق بیمه و حرفه ای است. طرح “حق بیمه” به شما امکان می دهد از دامنه های سفارشی ، قوانین صندوق ورودی ، جستجوی گسترده و پشتیبانی از ایمیل استفاده کنید.

همچنین به شما امکان می دهد تا پنج نام مستعار ایمیل ایجاد کنید ، که آدرس های ایمیل موقت هستند که می توانید آن را روشن یا خاموش کنید. اگر چیزی را که نمی خواهید اسپم از آن ثبت نام کنید ، ثبت نام کنید ، یک نام مستعار شرکت ها را از داشتن اطلاعات واقعی شما باز می دارد.

طرح “Pro” همه چیز را در برنامه “حق بیمه” ارائه می دهد ، به علاوه پشتیبانی در اولویت ، رنگ و آرم های سفارشی ، ورود به دامنه سفارشی و فرم های تماس. شما همچنین از پنج نام مستعار به 20 ، همه با 75.60 دلار در هر سال دست انداز هستید.

بین این دو ، ما طرح “حق بیمه” را پیشنهاد می کنیم زیرا ، با 15 دلار در سال ، ارزش بهتری با 5 ویژگی مستقل و دامنه سفارشی ارائه می دهد..

دو برنامه اضافی وجود دارد که توتانوتا می گوید برای مشتریان تجاری است. این برنامه ها دارای هزینه و ویژگی های مشابه برنامه های “حق بیمه” و “طرفدار” برای کاربران عمومی هستند.

طرح:رایگانحق بیمهحرفه ای
قیمت:رایگان15 دلار در سال75.60 دلار در سال
ذخیره سازی:1 گیگابایت10 گیگابایت10 گیگابایت
نام مستعارهای ایمیل:0520

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد Tutanota بخوانید و ببینید که چگونه این برنامه در برابر سایر ارائه دهندگان در ایمن ترین راهنمای ایمیل ما جمع می شود.

بهترین ایمیل رایگان: Gmail

Gmail مشتری ایمیل Google است. با نزدیک شدن به ثانیه Tutanota ، Gmail چندین ویژگی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد صندوق ورودی خود را به هر روشی که می خواهید تنظیم کنید. ویژگی مورد علاقه ما گزینه نصب افزونه هایی است که عملکرد صندوق ورودی شما را تغییر می دهد.

بهترین-ایمیل-خدمات-gmailext

افزونه ها افزونه هایی هستند که به شما امکان می دهند ویژگی هایی را که بصورت محلی در صندوق ورودی Gmail شما گنجانده نشده اند ، گنجانید. ده ها مورد افزودنی در Gmail وجود دارد که می توانند امنیت اضافی ، ویژگی های تجاری و موارد دیگری را اضافه کنند. همچنین می توانید خدمات عمومی را با Gmail مانند Evernote و Dropbox پیوند دهید.

بهترین-ایمیل-خدمات-gmailext

Gmail در مورد امنیت دارای جوانب مثبت و منفی است. Google تأیید می کند که اطلاعاتی را از ایمیل هایی که می فرستید و دریافت می کنید ، جمع آوری می کند ، به همین دلیل ما Gmail را در صدر جدول قرار ندادیم. Google همچنین گزینه رمزگذاری برای پایان دادن به رمزگذاری بین کاربران Gmail را ندارد ، اگرچه دارای تأیید هویت دو عاملی است.

Gmail با یک حساب Google رایگان است و 15 گیگابایت فضای ذخیره به شما می دهد تا بین خدمات Google خود به اشتراک بگذارید. با این حال ، اگر این کار پر شود ، پنج برنامه اضافی در دسترس است ، از 100 گیگابایت با 1.99 دلار در ماه تا 20 ترابایت با 199.99 دلار در هر ماه. در بررسی Google Drive ما می توانید اطلاعات بیشتری درباره برنامه های Google و حساب Google خود کسب کنید.

زهو

Zoho ، مانند گوگل ، مجموعه کاملی از برنامه ها را ارائه می دهد که به طور یکسان در خدمت مشاغل و کاربران خاص هستند. ایجاد یک حساب کاربری امکان دسترسی محدود به برنامه های آن را دارد ، از جمله Zoho Writer ، ویرایشگر اسناد آن ، Zoho Books ، نرم افزار حسابداری آن و Zoho Cliq ، برنامه پیام رسانی فوری آن. 

بهترین-ایمیل-خدمات-zohoext

Zoho همچنین برخی از برنامه های کاملا رایگان ساخته شده است ، مانند نوت بوک Zoho. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های Zoho در بررسی نوت بوک Zoho و بررسی کتابهای Zoho ما بخوانید.

صندوق ورودی Zoho بسیار آسان است. برای نمایش نوار کناری ، صندوق ورودی و یک ایمیل باز به سه بخش تقسیم شده است. Zoho همچنین از موارد اضافی مانند فاکتورها ، یادداشت ها و اشتراک های کاربران “پریمیوم” از افزونه های درون صندوق ورودی شما پشتیبانی می کند. حالت شب همچنین در صورتی که به مدت طولانی از شب به صفحه خود نگاه می کنید کمک می کند.

بهترین-ایمیل-خدمات-zohoext

Zoho از چندین اقدامات امنیتی برای ایمن سازی ایمیل و سایر اطلاعات استفاده می کند. صندوق ورودی شما رمزگذاری شده است ، بنابراین فقط به آن دسترسی دارید. 

هنگامی که نامه بین سرورهای خود ارسال می شود ، Zoho از رمزگذاری نهایی به انتها استفاده می کند ، و حتی به شما می گوید که ایمیل ارسالی شما رمزگذاری نمی شود. تمام برنامه های Zoho با تمام اقدامات امنیتی آن همراه نیست ، بنابراین مطمئن باشید که از برنامه خود راحت هستید.

حساب ایمیل رایگان با دسترسی به وب به صندوق ورودی شما و همچنین 5 گیگابایت برای هر کاربر و حد مجاز ضمیمه 25 مگابایت امکان پذیر است. همچنین می توانید حداکثر پنج کاربر ایجاد کنید و Zoho میزبان یک دامنه سفارشی نیز خواهد بود. برای ویژگی های بیشتر و امنیت ، باید دو برنامه نامه پرداخت پستی شخصی Zoho را بررسی کنید: مطلب و حق بیمه.

Mail Lite فقط 1 دلار در هر ماه است و مانند برنامه رایگان ، دارای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی و همچنین محدودیت ضمیمه 25 مگابایت است. همچنین به شما می دهد به نام های مستعار ایمیل و دسترسی IMAP / POP در مشتری های ایمیل شخص ثالث دسترسی پیدا کنید. تمام برنامه های “حق بیمه” نیز با دسترسی به برنامه های iOS و Android همراه هستند.

Mail Premium فقط 4 دلار در هر ماه است و دارای مزایای مشابه نسخه “lite” است ، به علاوه 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، اندازه های پیوست تا 250 مگابایت و امنیت بیشتر و همچنین امکان تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی ایمیل های شما. شما می توانید تمام برنامه های Zoho را با جزئیات در اینجا مرور کنید.

طرح:نامه آرشیوحق بیمه نامهاستاندارد (تجارت)حرفه ای (تجاری)
قیمت:1 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)4 دلار در ماه (صورتحساب سالانه)3 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)6 دلار در ماه (صورتحساب سالانه)
ذخیره سازی:5 گیگابایت50 گیگابایت30 گیگابایت100 گیگابایت
اندازه پیوست:25 مگابایت40 مگابایت تا 250 مگابایت30 مگابایت40 مگابایت تا 250 مگابایت

دو برنامه اضافی وجود دارد که ویژگی های تجارت پیشرفته ای را اضافه می کند ، که می توانید در اینجا بررسی کنید. این برنامه ها به شما امکان دسترسی گسترده یا کامل به مجموعه برنامه های Zoho و همچنین بازیابی پرونده و امکان جستجوی فایل ها و اسناد در کل سازمان شما را می دهند..

ایمیل iCloud

iCloud مجموعه برنامه ها و ویژگی هایی است که محصولات اپل شما را تغذیه می کند. یکی از خدمات ارائه شده ، iCloud Mail است که به لطف نوار کناری تمیز و این واقعیت که همیشه به همه چیز دسترسی سریع دارید ، رابط کاربری بسیار ساده ای دارد که بتوانید از آن استفاده کنید. به همین سادگی ، iCloud Mail دارای برخی از ویژگی های شگفت آور است.

بهترین-ایمیل-خدمات-icloud

iCloud Mail ، مشابه Tutanota و Zoho ، از پارتیشن سه طرفه برای نمایش نوار کناری ، صندوق ورودی و یک ایمیل باز استفاده می کند. در دسک تاپ ، این بدان معنی است که برای خواندن ایمیل های خود نیازی به ترک صفحه اصلی ندارید.

iCloud Mail شامل امکان ایجاد حداکثر سه نام مستعار به صورت رایگان است. این امر به شما امکان می دهد کنترل بیشتری بر صندوق ورودی خود داشته باشید ، به گونه ای که وب سایت هایی که برای ثبت نام در آن ثبت نام کرده اید به آدرس ایمیل واقعی شما دسترسی ندارند. 

همچنین می توانید قوانین صندوق ورودی را ایجاد کنید بنابراین اگر به عنوان تعطیلات بروید ، می توانید به طور خودکار با پیامی پاسخ دهید که هنگام پایان تعطیلات ، ارسال شما متوقف می شود.

icloud-aliases

امنیت با iCloud در گذشته بسیار سخت بوده است. در سال 2014 ، تصاویر برهنه از چندین افراد مشهور به افشاگری رسید. به نظر می رسد که هکرها توانستند از طریق سرویس Find My iPhone متصل به کاربران ، به حساب های iCloud خاص دسترسی پیدا کنند ، که محدودیتی برای نمایش داده های رمز ورود ندارند. 

این در واقع به مهاجمان اجازه می دهد تا یک برنامه را برای حدس زدن کلمه عبور ، اجرا کنند تا اینکه آن را درست پیدا نکرد. در نتیجه ، اپل اقدامات امنیتی بسیاری از جمله اضافه کردن احراز هویت دو عاملی را انجام داد. در نمای کلی از ابر و امنیت اپل می توانید اطلاعات بیشتری درباره نشت و امنیت iCloud مطالعه کنید.

iCloud دارای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی به صورت رایگان است ، که می توانید از آنها از پشتیبان گیری ، نامه ، عکس و iCloud Drive استفاده کنید. اگر متوجه شدید که 5 گیگابایت شما در حال پر کردن است ، می توانید به ترتیب با 50 دلار ، 200 گیگابایت یا 2 ترابایت با 0.99 دلار ، 2.99 دلار و 9.99 دلار به روز شوید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر ویژگی های iCloud ، بررسی ما درایو iCloud را بررسی کنید.

Mail.com

Mail.com یک سرویس ذخیره سازی ساده ایمیل و ایمیل است که به راحتی قابل یادگیری است و دارای برخی ویژگی ها و امنیت بی نظیر است. ویژگی مورد علاقه ما Mail Collector است که به شما امکان می دهد چندین آدرس ایمیل را مدیریت کنید. همچنین برای بارگذاری پرونده ها و اسناد ، 2 گیگابایت حافظه ابری نیز دارید که می توانید آن را ارتقا دهید.

بهترین-ایمیل-خدمات-mailcom

Mail.com از همان پارتیشن سه طرفه استفاده می کند که چندین سرویس ایمیل دیگر از آن استفاده می کنند. نسخه رایگان آن تبلیغات به سبک ایمیل را در صندوق ورودی شما نمایش می دهد ، همچنین یک تبلیغ بزرگتر که سمت راست صفحه را به خود اختصاص می دهد ، فضای کمتری برای خواندن ایمیل شما باقی می گذارد. تبلیغات را می توان با یک حساب “حق بیمه” حذف کرد.

Mail.com شامل Mail Collector در برنامه رایگان خود می باشد و به شما امکان می دهد وارد حساب های ایمیل متناوب خود شوید تا بتوانید بدون نیاز به ترک Mail.com ، ایمیل ها را از صندوق ورودی های دیگر خود بخوانید ، پاسخ دهید و حذف کنید. با پروتکل امنیتی SSL به صندوق ورودی های دیگر شما دسترسی پیدا می کند.

بهترین-ایمیل-خدمات-نامه-پستی-جمع کننده

یکی دیگر از ویژگیهای عالی Mail.com ، امکان ایجاد 10 نام مستعار ایمیل به صورت رایگان است. همچنین می توانید از کدام آدرس برای ارسال ایمیل بطور پیش فرض استفاده کنید ، بنابراین اگر می خواهید بیشتر ایمیل های خود را از نام مستعار خود ارسال کنید ، می توانید به راحتی آن را تنظیم کنید.

برای امنیت ، Mail.com از ترکیبی از پروتکل SSL و آنتی ویروس خاص خود استفاده می کند که ایمیل های دریافتی شما را از نظر ویروس اسکن می کند ، این به شما کمک می کند تا به طور تصادفی چیزی نصب نکنید که ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند..

Mail.com برای استفاده رایگان است ، اما اگر احساس می کنید که می خواهید بیشتر بخواهید ، می توانید یکی از دو برنامه “حق بیمه” یا برنامه ذخیره سازی به روز شده آنها را انتخاب کنید.

با مبلغ 29.99 دلار در سال ، برنامه “حق بیمه” تبلیغات را حذف می کند ، به شما 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی می دهد و به شما امکان می دهد از طریق چندین دستگاه ، به ایمیل های خود نیز دسترسی داشته باشید ، همچنین به ایمیل های پیش رو و برنامه ریزی کنید. همچنین می توانید برای کمک به تلفن تلفنی آنها تماس بگیرید.

اگر می خواهید بیش از 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشید ، می توانید برنامه “حق بیمه” خود را به روز کنید تا 100 گیگابایت را با 47.87 دلار در سال درج کنید ، اگرچه این دسته کوچک موسیقی جاز ویژگی های دیگری را به شما نمی دهد.

طرح:PremiumPremium + 100 گیگابایت
قیمت:29.99 دلار در سال47.87 دلار در سال
ذخیره سازی:10 گیگابایت100 گیگابایت
تبلیغات:نهنه

نکات قابل انعطاف

بسیاری از سرویس های ایمیل خوب در خارج وجود دارد که امنیت شما را ارزیابی می کنند و ویژگی های بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می آورند. متأسفانه ، چند سرویس ایمیل وجود دارد که در گذشته در آب داغ بوده اند ، یا برای نقض شدید امنیتی یا به دلیل ایجاد بسیاری از مشکلات کوچک ، مانند ناپدید شدن ایمیل. 

Outlook.com – قبلاً Live.com ، قبلاً Hotmail.com – خدمات ایمیل مایکروسافت است. علاوه بر این ، شکایت نامه های الکترونیکی ناپدید می شوند ، نامه های ارسال شده به صورت خودکار به صورت ناخواسته فیلتر می شوند و موارد دیگری را برای جلوگیری از پاک کردن Outlook ایجاد می کنند.

یاهو سرویس ایمیل دیگری است که به دلیل عدم امنیت آن نمی توانیم توصیه کنیم. در سال 2013 ، یاهو همچنین قربانی یک هک بسیار جدی شد. 

در حالی که کاربران iCloud قربانی فیشینگ هدفمند شدند ، دلیل عدم ترک یاهو از این لیست این است که هک روی همه حسابهای آن تأثیر می گذارد. این و آینده نامشخص یاهو آن را به چیزی تبدیل می کند که نمی توانیم توصیه کنیم.

افکار نهایی

اگرچه هر یک از سرویس های ایمیل موجود در این لیست به شما امکان ارسال و دریافت ایمیل را می دهد ، اما توتانوتا به دلیل تعهد به امنیت و همچنین ویژگی های مفید آن ، در رده های برتر قرار دارد. Tutanota به راحتی حرکت می کند و برنامه های حق بیمه مقرون به صرفه را فراهم می کند ، به طوری که شما می توانید جایی برای رشد داشته باشید.

آیا از هر یک از خدمات ایمیل در این لیست استفاده می کنید؟ ما دوست داریم از شما بشنویم ، و می توانید تجربیات خود را با ما در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me