بهترین نرم افزار پشتیبان گیری آفلاین 2020

شما آماده تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود هستید ، اما در استفاده از یکی از بهترین راه حل های پشتیبان آنلاین ما مطمئن نیستید. شاید ابر چیز شما نباشد یا شما فقط یک مدرسه قدیمی هستید. مهم نیست ، زیرا لیستی از بهترین برنامه های پشتیبان آفلاین را برای شما جمع کرده ایم.


اگر می خواهید کاری که به صورت آنلاین و آفلاین کار کند ، باید بررسی CloudBerry Backup ما را بررسی کنید.

از هر مسیری که طی کنید ، ایجاد نسخه پشتیبان ایده خوبی است زیرا نمی توانید بدانید چه زمانی هارد دیسک شما چرخه آخر خود را می چرخد ​​یا خرابی یا نقص را تجربه می کند.

ممکن است نرم افزار بازیابی اطلاعات در این شرایط به شما کمک کند ، اما شما نمی توانید مطمئن باشید که اطلاعات شما را بازیابی می کند. شما نباید به درایوهای حالت جامد اعتماد کنید ، زیرا ، با وجود عدم موفقیت آنها کمتر از 1 درصد ، آنها خطاهای بیشتری را تجربه می کنند.

ذخیره داده های شما در چندین مکان ، مانند درایوهای خارجی و سرورها ، روش خوبی برای اطمینان از امنیت آن است. این بسیار مفید است که به عنوان قانون 3-2-1 شناخته شده است.

اگر فقط با فضای ذخیره سازی ابری کار کرده اید و نمی دانید تفاوت آن با پشتیبان چیست ، باید توضیحات ما را بخوانید. پیش از ادامه لیست ، می خواهیم به صورت آنلاین و راه حل های آنلاین را با هم مقایسه کنیم.

آفلاین در مقابل آنلاین

تفاوت اصلی این است که نسخه پشتیبان تهیه آفلاین فایلهای شما را به جایی نمی فرستد ، که این نیز یکی از بزرگترین مزایای استفاده از آن است. تهیه نسخه پشتیبان اولیه برای تکمیل خدمات آنلاین مدت زمان زیادی طول می کشد. خدمات آفلاین سریعتر هستند زیرا برای ایجاد نسخه پشتیبان مجبور نیستند داده های شما را انتقال دهند. با این وجود ، آنچه را که با سرعت بدست می آورید ، باعث می شود که ذخیره سازی خود را از دست بدهید زیرا مجبورید آن را تهیه کنید.

از آنجا که داده های شما در ابر نیستند ، اگر به لحاظ جسمی به رایانه ، هارد اکسترنال یا USB USB نزدیک نباشید ، رسیدن به آن دشوار خواهد بود. اگر داده های شما آفلاین باشد ، خطر حمله های آنلاین را به صفر می رساند ، اما اگر کسی دستگاه شما را بدزدد آسیب پذیر است زیرا برخی از راه حل های آفلاین از رمزگذاری پیشرفته استفاده نمی کنند.

بیشتر خدمات پشتیبان گیری آنلاین برای محافظت از داده های خود از روش های مختلفی استفاده می کنند ، از جمله رمزگذاری های هنگام استراحت و انتقال ، پروتکل TLS / SSL برای محافظت از پرونده های شما در هنگام انتقال ، تأیید هویت دو عاملی برای حفظ اعتبار و خصوصی اطلاعات خود ، پایان به پایان رمزگذاری برای اطمینان از حریم شخصی شما.

جدای از برخی موارد استثنائی که کاربران قدرت را هدف قرار می دهد ، راه حل های آنلاین رابط های ساده ای را ارائه می دهند که استفاده از آنها آسان است و به چند مرحله برای پشتیبان گیری از هارد یا رایانه شما نیاز دارند. بسیاری از آنها امکان تهیه نسخه پشتیبان از نوع پرونده یا برچسب دستی را نیز دارند.

راه حل های آنلاین در صورت نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از چندین رایانه مفید هستند زیرا می توانید بر روی هر مرکز وب متمرکز پشتیبان باشید. اگر این مورد علاقه شماست ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای مقاله های چند رایانه بخوانید. همچنین می توانید برای درایوهای خارجی از پشتیبان آنلاین استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای قطعات درایوهای خارجی بخوانید.

در ادامه این مقاله ، ما می خواهیم بهترین خدمات پشتیبان گیری آفلاین را شرح دهیم و ببینیم که چگونه آنها جمع می شوند.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه آفلاین: نسخه پشتیبان تهیه Cobian 11

پشتیبان Cobian با نام خالق آن ، لوئیس کوبین نامگذاری شده است. این محصول در سال 2000 عرضه شد و از آن زمان بارها به روز شده است. نسخه فعلی ، 11 ، کدی به نام Gravity است. در تمام نسخه های اصلی ویندوز کار می کند.

cobian-ui-start

رابط احساس خرسندی دارد و به همان اندازه ساده نیست اما می تواند کاربردی باشد. سمت چپ لیستی از وظایف شما (پشتیبان گیری) را نشان می دهد و سمت راست ویژگی های گزارش ، سابقه یا کار را به شما نشان می دهد. در بالای صفحه ، منوها و نمادهای کشویی را پیدا خواهید کرد که به شما امکان اجرا ، مکث یا لغو کارها ، اضافه کردن یک کار جدید ، گزینه های دسترسی و بررسی بروزرسانی ها را می دهند.

cobian-ui-new-task

برنامه به شما امکان می دهد تا یک فایل ، فهرست یا سرور FTP را به عنوان منبع تهیه نسخه پشتیبان خود انتخاب کنید. شما می توانید همان را برای مقصد خود انتخاب کنید. اگر نمی دانید FTP چیست ، راهنمای FTP ما را بخوانید. نسخه پشتیبان تهیه Cobian به شما امکان می دهد تا یکی از چهار نوع نسخه پشتیبان تهیه کنید: “کامل” ، “افزایشی” ، “دیفرانسیل” یا “آدمک”.

همانطور که از نام آن پیداست ، “کامل” ، یک نسخه پشتیبان کامل از پرونده های شما ایجاد می کند. “افزایش” به سرعت بخشیدن به نسخه های پشتیبان بعدی کمک می کند ، زیرا از کلیه پرونده هایی که از آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده اند ، نسخه پشتیبان تهیه می کند. “دیفرانسیل” پرونده هایی را که از آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده است ، ذخیره می کند. “Dummy” نسخه پشتیبان ایجاد نمی کند ، اما به شما امکان می دهد از ویژگی کار به عنوان برنامه ای برای اجرای رویدادها استفاده کنید.

می توانید وظایف خود را برای اجرای روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه ، هنگام شروع کار ، تایمر یا دستی برنامه ریزی کنید. پشتیبان گیری Cobian به شما امکان می دهد روزهای هفته را نیز انتخاب کنید. شما می توانید تمام آن گزینه ها را برای تهیه یک برنامه سفارشی متناسب با نیازهای خود ترکیب کنید.

برای تنظیم رویدادها ، می توانید آنها را از پیش تهیه پشتیبان یا پشتیبان تهیه کنید. آنها می توانند شامل اجرای و متوقف کردن برنامه ، عملیات خط فرمان ، بسته شدن یک برنامه و شروع یا متوقف کردن یک سرویس باشند.

گزینه های تهیه نسخه پشتیبان از Cobian

Backup Cobian دارای دو نوع فشرده سازی است: zip و 7zip. آنها نسخه پشتیبان شما را کوچکتر می کنند ، اما ایجاد آن طولانی تر طول خواهد کشید. به گفته این ، برنامه فقط برای یک دقیقه طول کشید تا از پوشه تست 2 گیگابایتی که فایلهای زیادی در آن موجود است ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. سرعت بسته به میزان قدرت رایانه شما متفاوت است.

در همان منو ، می توانید Cobian Backup را تنظیم کنید تا پرونده های خود را با استفاده از AES 128 بیتی ، 192 بیتی یا 256 بیتی رمزگذاری کنید. حالت دوم یکی از قویترین رمزنگاری های مورد استفاده امروز است ، زیرا تخمین زده می شود که برای شکستن آن با استفاده از یک رایانه رایانه نزدیک به یک میلیارد سال طول بکشد.

cobian-ui-filter

قبل از تهیه نسخه پشتیبان ، می توانید داده ها را با استفاده از ویژگی فیلتر حذف یا حذف کنید. می توانید پرونده ها یا پوشه ها را انتخاب کرده یا آنها را فیلتر کنید. گزینه های فیلتر شامل اندازه پرونده ، تاریخ ایجاد یا پسوند پرونده است که باید آنها را به صورت دستی تایپ کنید.

نسخه پشتیبان تهیه Cobian می تواند رابط کاربری خود را بهبود ببخشد ، اما سریع است ، می تواند پرونده های شما را با الگوریتم AES رمزگذاری کند و دارای بسیاری از ویژگیهای قدرتمند است. بالاتر از این ، آن را برای شما یک سکه هزینه نیست. این باعث می شود انتخاب شماره یک ما مناسب باشد.

FBackup 7

FBackup 7 محصولی از سافت لند ، یک شرکت مستقر در رومانی است که در سال 1999 تأسیس شد. این نسخه به صورت رایگان نسخه برنامه پشتیبان تهیه حق بیمه این شرکت ، Backup4all ارائه می شود..

صفحه نمایش fbackup-Welcome

رابط FBackup مدرن ، جذاب و کاربر پسند است. یک صفحه خوش آمدید هنگام راه اندازی برنامه از شما استقبال می کند و به شما کمک می کند تا نسخه پشتیبان خود را شروع کنید. دکمه های بالا مشخص است و عملکرد آنها مطابقت دارد ، بنابراین یافتن آنچه می خواهید آسان است. برنامه پشتیبان گیری را “کار” می نامد ، و در سمت چپ فیلتر شغلی وجود دارد که به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را مشاهده و فیلتر کنید.

قسمت مناسب UI انتخاب فعلی مشاغل را نشان می دهد. علاوه بر دیدن نام آنها ، می توانید به سرعت دوباره آنها را اجرا کنید ، آنها را آزمایش کنید یا آنها را بازیابی کنید.

FBackup روی تمام نسخه های اصلی ویندوز و خانواده سیستم عامل های Windows Server کار می کند.

می توانید پوشه ها یا پرونده های خاصی را اضافه کنید یا هنگام ایجاد نسخه پشتیبان خود افزونه ای را انتخاب کنید. افزونه ها مانند لیست های از پیش تعریف شده پرونده ها کار می کنند. افزونه های موجود می توانند از پوشه های “اسناد من” یا “تصاویر من” ، مرورگرهای اصلی ، Microsoft Outlook و تنظیمات FBackup نسخه پشتیبان تهیه کنند..

با بارگیری از لیست طولانی افزونه های از راه دور ، که شامل فیلترهای پرونده و پوشه برای پرونده های Microsoft Office ، Avast ، Acronis True Image و AVG است ، گزینه های بیشتری را می توانید دریافت کنید (بررسی Acronis True Image ما و بررسی AVG ما را بخوانید)..

برای مقصد می توانید دیسک محلی یا خارجی ، درایو نوری ، ذخیره سازی قابل جابجایی یا شبکه را انتخاب کنید. حتی می توانید نسخه پشتیبان تهیه محلی خود را در Google Drive یا Dropbox ذخیره کنید. در صورت خرید Backup4all می توانید این موارد را گسترش دهید تا شامل Amazon S3 ، Microsoft Azure ، OneDrive و Box شود. اگر می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بهترین همگام سازی پرونده سازمانی ما را بخوانید و به اشتراک بگذارید.

تهیه نسخه پشتیبان از fbackup

می توانید یک نسخه پشتیبان تهیه “کامل” یا “آینه” انجام دهید. “آینه” همان “کامل” است ، اما پرونده های شما را در بایگانی فشرده سازی فشرده نمی کند و نمی تواند از آنها با رمز عبور محافظت کند. “افزایشی” ، “دیفرانسیل” و “پشتیبان گیری هوشمند” ، که ترکیبی از روش های قبلی است ، با Backup4all در دسترس است.

FBackup به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را یک بار شروع کنید یا آن را در روزهای خاص هفته ، ماه ها ، در حالت آماده کار یا هر بار که کاربر وارد سیستم شود ، تنظیم کنید. گزینه های پیشرفته به شما امکان می دهند یک تاریخ و زمان خاص یا الگوی تکراری را تعیین کنید.

ویژگی فیلتر به شما امکان می دهد با تایپ کردن پسوند فایل یا انتخاب از لیست کشویی ، پرونده ها را حذف یا از آن استفاده کنید. اگر از حالت “ساده” برای ایجاد نسخه پشتیبان خود استفاده می کنید ، می توانید فیلترهای ساده ای را بکار بگیرید که شامل اسناد ، تصاویر ، موسیقی و فایل های ویدیویی باشد.

برنامه ریزی FBackup

بعد از تهیه نسخه پشتیبان خود ، می توانید آن را با برنامه های برنامه ریزی شده گسترش دهید. آنها می توانند قبل یا بعد از پشتیبان گیری کار کنند ، اگرچه فقط می توانید از قبل از عملکرد پشتیبان گیری روشن استفاده کنید. اقدامات پس از تهیه نسخه پشتیبان می توانند “ایستاده” ، “خروج از سیستم” ، “خواب زمستانی” یا “خاموش” شوند.

آنها ساده هستند و به اندازه گزینه هایی که Cobian Backup ارائه می دهد قدرتمند نیستند.

فقط می توانید از رمزگذاری Zip2.0 استفاده کنید ، که نمی تواند شما را از افراد با دسترسی به ابزارهای تخصصی بازیابی رمز عبور محافظت کند. تنها مزیتی که نسبت به AES دارد این است که با برنامه های شخص ثالث سازگار است.

پشتیبان گیری-پشتیبان گیری در حال پیشرفت

Backup4all علاوه بر اینکه می تواند نسخه پشتیبان خود را در بسیاری از ارائه دهندگان ابری بارگذاری کند ، AES را نیز فراهم می کند. همچنین از پشتیبان گیری از سطح بلاک استفاده می کند ، که با بارگذاری بخش های تغییر یافته پرونده ها ، انتقال را سرعت می بخشد و نسخه های پرونده شما را ردیابی می کند. با خرید نسخه حرفه ای با قیمت 49.99 دلار می توانید آن و سایر ویژگی ها را دریافت کنید.

Backup4all Standard مبلغ 39.99 دلار را به شما باز می گرداند ، اما نسخه پشتیبان و رمزگذاری ابر را از لیست ویژگی ها حذف نمی کند.

ما با تهیه نسخه پشتیبان از پوشه 2 گیگابایتی ، عملیات تهیه نسخه پشتیبان آن را آزمایش کردیم. سریع ، اما 50 درصد کندتر از Cobian Backup بود.

FBackup 7 یک تجربه عالی کاربر ، ویژگی های مناسب و افزونه های مفید ارائه می دهد که به شما در ایجاد نسخه پشتیبان خود کمک می کند. به گفته این ، بیشتر ویترینی برای ارائه حق بیمه این شرکت ، Backup4all است ، زیرا بسیاری از گزینه های قدرتمند در پشت یک paywall پنهان شده اند. نسخه پشتیبان تهیه Cobian این ویژگی ها را به صورت رایگان ارائه می دهد و سریعتر است ، به همین دلیل FBackup مقام دوم را کسب می کند.

گذشته نگر

Retrospect فقط نسخه آزمایشی را ارائه نمی دهد. نسخه پشتیبان تهیه داده ها در سال 1989 آغاز شد ، بنابراین تجربه کمبود آن وجود ندارد ، اما مواردی وجود دارد که می توانند بهبود یابند. بارزترین نمونه UI است که از قرن گذشته چیزی به نظر می رسد و باعث می شود این شرکت مانند گذشته در آن گیر کرده باشد.

رابط کاربر احساس ناخوشایند می کند زیرا به شما نیاز دارد که چندین مرحله را برای انتخاب پوشه های خاصی که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید انجام دهید. این برخلاف برنامه های مدرن است که احساس بصری دارند و کاربرد آنها آسان است. نمادهای بالای پنجره اصلی کوچک هستند و شما باید حدس بزنید که عملکرد آنها چیست.

منوی سمت چپ به شما امکان می دهد پشتیبان گیری ، بازیابی یا گزینه های دیگر را انجام دهید. یک مانیتور فعالیت وجود دارد ، که عملکرد پشتیبان شما را هنگام دسترسی به آن نشان می دهد. این امر در پنجره اصلی مفیدتر خواهد بود.

Retrospect در ویندوز و macOS کار می کند.

با استفاده از Retrospect

گذشته نگر-صفحه نمایش خوش آمدید

هنگام تهیه نسخه پشتیبان خود ، می توانید یک حجم کامل را انتخاب کنید یا از یک کلیک استفاده کنید تا Retrospect بطور خودکار یک نسخه پشتیبان برای شما ایجاد کند. همچنین می توانید پرونده ها یا پوشه های خاصی را انتخاب کنید ، اما قبل از اینکه بتوانید موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید ، باید چند ویندوز را طی کنید..

جادوگر گذشته نگر

گذشته نگر - پشتیبان گیری از حالت پیشرفته

می توانید نسخه پشتیبان خود را در نوار ذخیره کنید ، که اگر در دهه 70 زندگی کنید ، درایوهای نوری یا قابل جابجایی ، هارد دیسک های رایانه های محلی یا شبکه ها و حافظه ابری مفید است. گزینه های Cloud شامل Amazon S3 ، Backblaze B2 ، Dropbox یا فضای ذخیره سازی محلی است. همچنین می تواند از بسیاری از ارائه دهندگان ابر دیگر پشتیبان تهیه کند.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Backblaze B2 و بررسی Dropbox ما را بخوانید.

گذشته نگر-ابر-شرکا

Retrospect پشتیبان گیری را در یک “مجموعه پشتیبان” ، که از یک یا چند هارد دیسک تشکیل شده است ، ذخیره می کند. می توانید برای افزایش سطح محافظت از خود ، در چندین مجموعه پشتیبان ذخیره کنید. برای سرعت بخشیدن به نسخه های پشتیبان بعدی ، از پشتیبان گیری افزایشی استفاده می کند.

می توانید زمانی برنامه ریزی کنید که آن نسخه های پشتیبان با برنامه ریز اجرا شوند. با استفاده از آن ، می توانید یک تاریخ و زمان مشخص را تنظیم کنید ، بکاپ خود را در روزهای خاص هفته اجرا کنید یا یک بازه تکراری را تنظیم کنید.

پس از انجام این کار ، می توانید با استفاده از الگوریتم زیپ ، نسخه پشتیبان خود را فشرده سازی کرده و آن را رمزگذاری کنید. Retrospect از چندین روش رمزگذاری استفاده می کند. SimpleCrypt سریع است ، اما به اندازه DES امن نیست. AES 128-bit و 256-bit از DES ایمن تر هستند ، اما نسخه پشتیبان شما را کندتر می کند.

برای ایجاد نسخه پشتیبان از یک پوشه آزمایشی 2 گیگابایتی بدون فشرده سازی و رمزگذاری ، 1 دقیقه ، 12 ثانیه زمان برد.

این در مقایسه با سایر خدمات متوسط ​​است.

می توانید انواع مختلفی از پرونده ها از جمله موسیقی ، اسناد Office ، برنامه ها و تصاویر را انتخاب کنید. به غیر از اینها ، می توانید پوشه ها و پرونده هایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید ، برچسب گذاری کنید.

Retrospect نمی تواند رویدادهای پیش تهیه و پشتیبان گیری را به این ترتیب تنظیم کند ، اما می توانید اسکریپت هایی را برای انجام نسخه های پشتیبان ، کپی ، بایگانی ، بازیابی و سایر برنامه ها ایجاد و برنامه ریزی کنید.

این برنامه دارای یک تنظیم جالب به نام “خط مشی مدیریت دیسک پشتیبان” است. با فعال کردن آن ، Retrospect در صورت پر شدن دیسک مقصد ، از دیسک جدید درخواست می کند ، فقط آخرین نسخه پشتیبان تهیه می کند یا پشتیبان گیری را مطابق با سیاست تعریف شده Retrospect نگه می دارد.

برای محافظت بیشتر در برابر از بین رفتن فضای دیسک ، می توانید از پشتیبان گیری فعال استفاده کنید ، که می تواند برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را بر اساس پارامترهایی که تعریف می کنید تنظیم کنید.

به گذشته نگاه می کنیم

شما می توانید از ویژگی های Retrospect بدون پرداخت هزینه 45 روز لذت ببرید ، این مدت زمان آزمایش است. پس از انقضا ، باید یکی از مجوزها را خریداری کنید. مجوز شخصی که گزینه مناسبی برای رایانه های خانگی است Solo نام دارد و 67.05 دلار قیمت دارد.

Retrospect دارای ویژگی های بسیاری از جمله پشتیبان گیری از ابر ، الگوریتم های رمزگذاری مختلف ، مجموعه های پشتیبان گیری فعال و مجموعه های پشتیبان است. با این حال ، ارزان نیست و تجربه کاربر کمترین گفتن را دارد.

Bvckup 2

مانند انتخاب برتر ما ، Bvckup یک برنامه Windows است که توسط یک نویسنده واحد تهیه شده است. برخلاف Cobian Backup ، این سرویس رایگان نیست و به همان اندازه ارائه نمی دهد.

صفحه bvckup2-خوش آمدید

با شروع Bvckup ، صفحه استقبال را مشاهده خواهید کرد. این طراحی مینیمالیستی است و گزینه هایی را پنهان می کند ، بنابراین کاربر را تحت الشعاع قرار نمی دهد. استفاده واضح و آسان است ، اما خسته کننده است. می توانید برای منبع و مقصد نسخه پشتیبان خود یک پوشه یا درایو انتخاب کنید.

نسخه پشتیبان تهیه bvckup2-new-backup

می توانید پرونده ها را به طور کامل کپی کنید یا از کپی دلتا استفاده کنید ، که باعث ایجاد نسخه پشتیبان افزایشی می شود. کپی کردن دلتا سریعتر است زیرا پرونده ها برای تغییرات اسکن می شوند و فقط قطعات اصلاح شده کپی می شوند. در غیر این صورت ، می توانید پرونده ها را به صورت کامل کپی کنید ، که خطر از بین رفتن داده ها را به حداقل می رساند.

Bvckup یک برنامه زمانبندی را فراهم می کند ، بنابراین لازم نیست که بصورت دستی نسخه پشتیبان تهیه کنید. می توانید تاریخ و زمان را تنظیم کنید و بازه ای را تنظیم کنید که پس از آن دوباره کارهای پشتیبان گیری انجام می شود. به عنوان مثال ، می توانید آن را برای هر شش ساعت ، روز ، هفته یا ماه تنظیم کنید.

همچنین هنگام تغییر پرونده ها یا پوشه ها ، می توانید آن را تنظیم کنید تا از نسخه پشتیبان تهیه کند. از آنجا که این باعث می شود پشتیبان گیری تمام وقت اجرا شود ، می توانید حداقل فاصله بین نسخه های پشتیبان را در ساعت ، دقیقه یا ثانیه تعیین کنید..

bvckup2-backup-list

فشرده سازی و رمزگذاری در دسترس نیست یا برنامه ریزی شده است. می توانید با استفاده از دستورات پیش تهیه و پشتیبان گیری ، وقایع را تنظیم کنید. به این ترتیب ، شما فقط می توانید آنها را به صورت دستی تنظیم کنید ، این بدان معنی است که باید آنها را تایپ کنید. لیستی از دستوراتی را که می توانید در وب سایت پشتیبانی استفاده کنید پیدا خواهید کرد.

Bvckup 2 فقط 30 ثانیه طول کشید تا با استفاده از پوشه آزمایش ما یک نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و این باعث می شود سریعترین این لیست باشد.

Bvckup 2 Trial

نسخه رایگان وجود ندارد ، اما یک آزمایش 14 روزه وجود دارد. پس از اتمام آن ، مجبور به خرید مجوز هستید. شما دو گزینه دارید: شخصی یا حرفه ای.

هزینه های شخصی 19.95 دلار دارد و پشتیبانی اولیه ایمیل ، به روزرسانی های تعمیر و نگهداری و قیمت گذاری با تخفیف را از مجوز دوم به بعد فراهم می کند.

برترین های حرفه ای که دارای اولویت فنی ، پشتیبانی از اجرای در حالت سرویس و پشتیبانی از سیستم عامل های خانواده ویندوز سرور هستند. هزینه آن 39.95 دلار است. اگر مجوز دو بسته یا پنج بسته ای دریافت می کنید ، تخفیف می گیرید.

این اپلیکیشن سبک و مناسب برای افرادی که نیاز به ایجاد نسخه پشتیبان سریع و بدون گزینه های زیادی دارند ، سبک وزن است. هیچ الگوریتم فشرده سازی یا امنیتی وجود ندارد ، بنابراین در صورت نیاز به آنها باید با برنامه دیگری بروید. گرچه قیمت آن تند نیست ، Bvckup بهترین ارزش نیست ، هر وقت شما را در نظر بگیرید آنچه را ارائه می دهد.

افکار نهایی

برنامه های آفلاین نسبت به سرویس های ابری از جمله ویژگی های ایجاد سریع تر تهیه نسخه پشتیبان تهیه و هزینه مجوز یک بار استفاده های جانبی دارند. گفته می شود ، استفاده از cloud سطح حفاظت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد زیرا ارائه دهندگان ابر داده های شما را برای مکان های اضافی در مکان های مختلف نگه می دارند و به شما اجازه می دهند از چندین برنامه به آن دسترسی داشته باشید.

برخی از برنامه های آفلاین برای این منظور از حافظه ابری استفاده می کنند و ترکیبی جالب را ارائه می دهند. در هر صورت ، باید دو سرویس را بپردازید.

ما Cobian Backup 11 را برتر انتخاب کردیم زیرا این برنامه رایگان ، قدرتمند و ایمن است. اگر به یک راه حل رایگان که کاربر پسند تر باشد ، FBackup نیز انتخاب مناسبی است. Retrospect و Bvckup 2 شما را مجبور به خرید مجوز می کند. اولی گران تر است ، اما ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد ، البته با رابط ضعیف. مورد دوم قدرتمند یا گران نیست ، اما کاربرپسند تر است.

اگر به یک جایگزین نیاز دارید و Windows XP یا Linux را اجرا می کنید ، Areca را بررسی کنید. برای یک راه حل قوی که هیچ نسخه یا نسخه آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد و در هر سیستم عامل اصلی ویندوز کار می کند ، CyberLink PowerBackup را در نظر بگیرید.

نظر شما در مورد خدمات پشتیبان گیری آفلاین چیست؟ مورد محبوبی داری؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map