بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای دانشجویان در سال 2020: صرفه جویی در نمرات

برخلاف تصور عامه ، کالج فقط مربوط به مهمانی ، برادری ها ، تشریفات و اوقات وحشی نیست. بخش بزرگی از آن در حال مطالعه است. مطالعه زیادی به شما نیاز دارد که از رایانه استفاده کنید یا به صورت آنلاین بروید ، اما رایانه ها می توانند نقص داشته باشند و شما را بدون یادداشت ها ، گزارش ها و مقاله های خود ترک کنید. برای مبارزه با آن ما بهترین نسخه پشتیبان آنلاین را برای دانشجویان گردآوری کرده ایم ، در حالی که Backblaze در صدر لیست قرار دارد.


تهیه نسخه پشتیبان آنلاین به شما کمک می کند از رایانه های شخصی و درایوهای خارجی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر این کار را انجام دهید ، می توانید مطمئن باشید که خرابی های هارد دیسک یا سایر نرم افزارها روی پرونده های شما تأثیر نمی گذارد. پشتیبان گیری فایل های شما را به ابر منتقل نمی کند ، بنابراین باعث صرفه جویی در فضای شما نمی شود. در عوض ، ساختار فایلهای شما را در ابر منعکس می کند.

از طرف دیگر ذخیره سازی ابر باعث می شود تا از یک پوشه مرکزی به نام “پوشه همگام سازی” استفاده کنید تا همگام سازی پرونده های خود را با cloud انجام دهید. این تفاوت اصلی بین پشتیبان گیری ابری و سرویس های ذخیره سازی ابری است. به گفته این ، برخی از خدمات پشتیبان در لیست ما دارای همگام سازی و اشتراک گذاری فایل هستند که ویژگی های اصلی ذخیره سازی ابر هستند.

آنها نمی توانند با خدمات اختصاصی ذخیره سازی ابر رقابت کنند. اگر فکر می کنید ممکن است از فضای ذخیره سازی ابری بیشتر از پشتیبان گیری از ابر سود ببرید ، بهترین جمع آوری خدمات ذخیره سازی ابر ما را بخوانید. اگر یک مقایسه سریع می خواهید ، مقاله JustCloud در مقابل Backblaze در مقابل SugarSync را بخوانید.

اگر معیار اصلی شما هنگام انتخاب نسخه پشتیبان ابری قیمت است ، ارزانترین مقاله پشتیبان آنلاین ما را بخوانید. ما از بهترین لیست پشتیبان آنلاین ما برای دانش آموزان ، از جمله انتخاب برتر ما ، استفاده کردیم. قبل از شروع کار با rundown ، بیایید در مورد معیارهایی که برای رتبه بندی آنها استفاده کرده ایم صحبت کنیم.

بهترین پشتیبان آنلاین برای دانشجویان 2020

چه چیزی پشتیبان گیری آنلاین را برای دانشجویان بهتر می کند

ارزش اصلی ترین معیار ماست زیرا بیشتر دانشجویان کمبود پول دارند. این بدان معناست که از کمترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین ارزان استفاده کنید. هرچه برنامه های ارزان تری از خدمات بهتر ارائه دهند ، زیرا این امر شانس یافتن یک برنامه مناسب را افزایش می دهد. برنامه های رایگان برای برخی از آنها کار خواهد کرد ، بنابراین ما قصد داریم آنها را نیز در نظر بگیریم. اگر می خواهید پشتیبان رایگان بگیرید ، بهترین مقاله پشتیبان گیری آنلاین رایگان ما را بخوانید.

استفاده از این سرویس نیز نباید دشوار باشد. ایجاد نسخه پشتیبان شما باید آسان باشد ، همانطور که باید از نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی بعدی نیز استفاده کنید. مشتری های دسک تاپ باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کنند و این سرویس باید دارای برنامه های وب و موبایل باشد. تجربه کلی کاربر باید به اندازه کافی شهودی باشد که نیازی به پشتیبانی نداشته باشید.

ویژگی های فراتر از ابزارهای پشتیبان گیری آنلاین بدون استخوان نیز مفید هستند. ما به دنبال ویژگی هایی مانند همگام سازی و اشتراک گذاری هستیم ، که به شما کمک می کند با استفاده از چندین دستگاه ، و نسخه سازی پرونده با دیگران همکاری کنید ، که به شما کمک می کند در صورت اشتباه یا بازیابی باسابقه ، نسخه های قبلی فایل ها را بازیابی کنید..

سرعت آخرین معیار ماست و به دلیل سبک زندگی سریع دانش آموزان مهم است. تهیه نسخه پشتیبان تهیه اولیه شما معمولاً مدت زمان زیادی طول می کشد. چه مدت بستگی به زیرساخت سرویس پشتیبان شما استفاده می کند ، چقدر به یکی از سرورهای آن و ارائه دهنده خدمات اینترنت خود نزدیک هستید. تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلوک یک مزیت است زیرا باعث افزایش سرعت پشتیبان های بعدی می شود.

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای دانش آموزان: Backblaze

Backblaze از سال 2007 بخشی از بازار تهیه پشتیبان است و یکی از محبوب ترین خدمات است. همچنین در صدر بررسیهای پشتیبان گیری آنلاین ما قرار دارد. یکی از مشاغل مهم در این امر این است که تهیه نسخه پشتیبان ساده و آسان برای یک کامپیوتر.

طرح قیمت گذاری ساده است زیرا فقط یک برنامه دارد ، که با تهیه نسخه پشتیبان نامحدود برای یک دستگاه با قیمت 6 دلار در ماه ارائه می دهد. اگر می توانید سال پیش را پرداخت کنید ، می توانید آن را به 5 دلار در ماه کاهش دهید. بیشتر سرویس ها گزینه ای برای پرداخت ماهانه ارائه نمی دهند ، بنابراین انعطاف پذیری Backblaze یک مزیت است. اگر در مورد Backblaze مطمئن نیستید ، می توانید از آزمایش رایگان 15 روزه برای آزمایش آن استفاده کنید.

Backblaze-Slider1

Backblaze-Slider2

Backblaze-Slider3

Backblaze-Slider4

Backblaze-Slider5

قبلی

بعد

ایجاد یک نسخه پشتیبان تهیه آسان است زیرا نیازی به مدیریت چه مقدار یا چه چیزی از پشتیبان گیری ندارید. برنامه دسک تاپ Backblaze دارای یک طراحی حداقل است که شما را از گزینه های مختلف غافل نمی کند. وضعیت تهیه نسخه پشتیبان شما ساده است. با استفاده از دکمه “تنظیمات” می توانید به گزینه های پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

این گفته است ، شما مجبور نیستید با آن اشتباه بگیرید ، مگر اینکه روند تهیه نسخه پشتیبان مطابق آنچه قرار است انجام شود کار نکند ، اما ما در طول آزمایش ما مشکلی را تجربه نکردیم. استفاده از سرویس دهنده وب نیز آسان است. می توانید از آن برای دیدن پرونده های پشتیبان خود استفاده کنید ، آنها را بازیابی کنید ، ببینید چه چیزی را به اشتراک گذاشته اید و پیدا کردن رایانه خود.

مشتری رومیزی Backblaze در ویندوز و macOS کار می کند ، اما نه لینوکس. برای پشتیبانی از پنگوئن ، بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین ما برای مقاله لینوکس را بخوانید. مشتری تلفن همراه به همان طراحی پایبند است. استفاده از آن آسان است و منوی سمت چپ به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را مرور کنید و ببینید چه چیزی را از ابر بازیابی کرده اید.

دلایلی دیگر که ما مانند Backblaze دوست داریم

نکته منفی در استفاده از خدمات ساده این است که Backblaze ویژگی های بسیاری ندارد. به گفته این ، آنهایی که دارند مفید هستند. می توانید فایلها را با استفاده از سرویس دهنده وب به اشتراک بگذارید. شما می توانید این کار را با ایجاد پیوندی انجام دهید که می توانید در یک شبکه اجتماعی کپی و چسباندن کنید. نسخه نیز موجود است ، اما فقط نسخه ها را از 30 روز گذشته ذخیره می کند.

مشتری وب همچنین به شما امکان می دهد اگر ویژگی نقشه برداری را فعال کنید ، رایانه خود را بیابید. این بدان معناست که اگر شخصی رایانه شما را سرقت کند ، می توانید از Backblaze برای یافتن آن استفاده کنید.

Backblaze سرعت شما را محدود نمی کند ، بنابراین هر چه به مراکز داده آن در کالیفرنیا و آریزونا نزدیکتر باشید سرعت شما بهتر خواهد بود. این امکان را به شما می دهد تا تنظیمات انتقال و سرعت دریچه گاز را ضرب و شتم کنید ، و از یک الگوریتم انتقال سطح بلوک استفاده می کند ، که با انتقال فقط بخش های تغییر پرونده ها به جای کل فایل ها ، برای سرعت بخشیدن به نسخه های پشتیبان پس از اولین نسخه کار می کند..

اگر می خواهید به سرعت های سریع تری برسید ، می توانید تعداد موضوعات پشتیبان گیری شده خود را افزایش دهید. یک ابزار مفید وجود دارد که سرعت اتصال شما به مرکز داده Backblaze را آزمایش می کند تا تخمینی از نحوه تهیه نسخه پشتیبان تهیه کند.

Backblaze یک سرویس قوی است که فضای تهیه نسخه پشتیبان نامحدود را برای ارزان فراهم می کند. استفاده از آن نیز ساده و شهودی است. به علاوه ، دارای ویژگی های مفیدی مانند نسخه نویسی پرونده ، اشتراک گذاری و نقشه برداری است. اگر روند تهیه نسخه پشتیبان شما کند باشد ، Backblaze گزینه ای را برای سرعت بخشیدن به شما می دهد. با تشکر از آن ، آن را به مقام برتر در لیست ما است. در مورد Backblaze ما بیشتر بخوانید.

2. شناسه

IDrive در سال 1995 راه اندازی شد ، که از نظر فنی باستانی است. برخلاف انتخاب برتر ما ، فضای ذخیره نامحدودی را ارائه نمی دهد ، اما به شما امکان می دهد از دستگاه های نامحدود در ارزان ترین نسخه پشتیبان تهیه کنید. حتی دارای یک برنامه رایگان است ، که در بین خدمات پشتیبان گیری آنلاین نادر است. این فقط 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را فراهم می کند ، اما این ممکن است برای بعضی از دانش آموزان کافی باشد. کافی است سرویس را نیز آزمایش کنید.

IDrive دو برنامه برای کاربران شخصی دارد. یکی از 2TB فضای تهیه پشتیبان و دیگری 5TB را فراهم می کند. شما باید یک یا دو سال از پیش پرداخت بپردازید زیرا هیچ گزینه ای برای اشتراک ماهانه به ماه وجود ندارد.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

قبلی

بعد

برای جبران آن ، IDrive فضای فضای همگام سازی 2TB یا 5TB را در بالای فضای پشتیبان شما فراهم می کند. این بدان معناست که بسته به نوع اشتراکی که خریداری می کنید ، فضای 4TB یا 10TB فضایی برای کار با آن دریافت می کنید. در حال حاضر برنامه ها 50 درصد تخفیف دارند.

IDrive یک سرویس کلیک و فراموش آن نیست. فضای پشتیبان شما را می کشد ، به این معنی که باید فایل ها را بر اساس موقعیت مکانی انتخاب کنید. این امر باعث می شود که شما سلسله مراتب پرونده خود را طی کرده و پرونده هایی را که می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، بررسی کنید. مهمتر از آن ، IDrive گزینه های زیادی دارد که می توان آنها را تغییر داد ، و این باعث می شود تا در ابتدا برای کاربران اصلی مشکل ایجاد شود.

هرچند برنامه وب ساده و آسان برای استفاده است. صفحه پیش فرض پشتیبان شما را نشان می دهد. همچنین می توانید از آن برای پیش نمایش دستگاه های متصل ، پوشه همگام سازی ، اشتراک گذاری ها و گزارش های وب استفاده کنید.

برنامه تلفن همراه بصری است و طراحی کمتری دارد. می توانید از آن برای دسترسی به جدول زمانی پشتیبان و عکس خود استفاده کنید. همچنین می تواند پرونده های شما را بازیابی کرده و تشخیص چهره را برای تجزیه و تحلیل افراد از عکس های شما فعال کند.

دلایل دیگری که ما IDRive را دوست داریم

IDrive خبری از ویژگیهای عاقلانه نیست. این روش از “بایگانی واقعی” استفاده می کند ، که پرونده های شما را در ابر حفظ می کند ، حتی اگر آنها را در رایانه خود حذف کنید. این کار مفید است اگر می خواهید فضای درایو خود را پاک کنید. بعلاوه ، نسخه IDrive حداکثر 30 نسخه قبلی از کلیه پرونده های پشتیبان از حساب شما را حفظ می کند.

همچنین می توانید از ویژگی های همگام سازی و اشتراک گذاری استفاده کنید. مانند سرویس های ذخیره سازی ابری ، ویژگی همگام سازی IDrive پوشه ای را در رایانه شما ایجاد می کند که می توانید از آنها برای همگام سازی پرونده ها با cloud استفاده کنید. هر زمان که یک پرونده را در پوشه همگام سازی قرار دهید یا ویرایش کنید ، این تغییر در کلیه دستگاه های مرتبط تقریباً در زمان واقعی منعکس می شود.

IDrive جزء سریعترین سرویس های پشتیبان نیست و نمی تواند مانند موضوعات انتخابی ما تعداد موضوعات پشتیبان را افزایش دهد. هرچه به ایالات متحده نزدیک تر باشید ، جایی که IDrive سرورهای خود را نگه می دارد ، سرعت شما بهتر خواهد شد. به گفته این ، از سرعت پشتیبان بلوک برای سرعت بخشیدن به نسخه های پشتیبان بعدی استفاده می کند.

ما IDrive را در پشت Backblaze قرار داده ایم زیرا استفاده و کندتر از Backblaze دشوار است. گفته می شود ، IDrive ارزان است ، به شما امکان می دهد از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید و می توانید پرونده های خود را همگام سازی کرده و به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی IDrive ما را بخوانید.

3. صفحه اصلی BigMIND

BigMIND Home به یک یا چند کاربر پشتیبان گیری از چندین رایانه و دستگاه اجازه می دهد. به اندازه دو انتخاب اول ما ارزش خوبی ندارد ، اما از جنبه های دیگر آن را جبران می کند.

به گفته این ، شما مجبور نیستید هدیه ای را برای استفاده از BigMIND Home بپردازید زیرا برنامه ای رایگان دارد. به شما امکان می دهد از یک کامپیوتر ، یک درایو خارجی و دو دستگاه تلفن همراه با استفاده از 5 گیگابایت فضای پشتیبان تهیه کنید. اعطا می شود ، این فضای پشتیبان زیادی نیست ، اما ممکن است برای برخی کافی باشد. به علاوه ، این امکان را به شما می دهد تا سرویس را تست کنید و تصمیم بگیرید که ارزش پول درامد شما را دارد یا خیر.

داشبورد دسک تاپ BigMIND

گزینه های اتصال BigMIND

انتخاب هوشمند BigMIND

برنامه پشتیبان گیری BigMIND

BigMIND آنلاین فایلها را کاوش کنید

قبلی

بعد

اگر فکر می کنید BigMIND Home مناسب شماست ، سه برنامه حق بیمه برای انتخاب وجود دارد. همه آنها از شما سالانه هزینه می خواهند. برنامه شخصی در هر سال 35.88 دلار است که در هر ماه 2.99 دلار ترجمه می شود ، اما سالانه پرداخت می شود و 100 گیگابایت فضای پشتیبان کمتری را برای یک کاربر و سه رایانه به شما می دهد..

این برنامه خانوادگی 6.99 دلار در ماه هزینه دارد و 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی را برای سه کاربر ، نه کامپیوتر و شش دستگاه تلفن همراه فراهم می کند. این یک معامله بهتر است ، اما احتمالاً فضای کافی برای بسیاری از کاربران ایجاد نمی کند.

با عضویت در برنامه Family Plus ، می توانید 1TB از فضای پشتیبان ابری را با 12.99 دلار دریافت کنید. فضای مناسبی است ، اما بهترین پیشنهاد برای آن نیست. این برنامه به شما امکان می دهد با چهار کاربر دیگر در 15 رایانه و دستگاه های تلفن همراه نامحدود به اشتراک بگذارید.

دلایل دیگری که ما از خانه BigMIND دوست داریم

سرویس گیرنده دسکتاپ ساده ، جذاب است و کلیه اطلاعات لازم را با یک نگاه از جمله وضعیت پشتیبان شما نشان می دهد ، زمانی که از آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده است ، زمان شروع کار بعدی و چه مقدار از فضای پشتیبان استفاده می شود. همچنین می توانید داده های انتخاب شده برای تهیه نسخه پشتیبان را نیشگون گرفتن و کشیدن ، دسترسی به تنظیمات خود و بازیابی فایل ها انجام دهید.

دکمه در سمت چپ بالا به شما امکان می دهد مشتری وب را راه اندازی کنید. نمای پیش فرض آن داشبورد است ، که دستگاه های متصل شما ، ترافیک پشتیبان گیری ، نمودار پای را نشان می دهد که انواع داده ها ، جریان فعالیت ، رسانه شما و میزان ذخیره شما را استفاده کرده است. این ممکن است در ابتدا بسیار زیاد باشد اما استفاده از آن واضح و آسان است.

استفاده از برنامه تلفن همراه در مقایسه با برنامه های سایر سرویس ها تا حدودی گیج کننده است ، زیرا برای انتخاب داده ها برای تهیه نسخه پشتیبان ، شما باید مراحل بیشتری را انجام دهید. این امکان را به شما می دهد تا به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کنید ، برای گوشی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و تلفن خود را از فیلم ها و تصاویری که از آنها پشتیبان تهیه کرده اید پاک کنید تا فضای خود را ذخیره کنید.

BigMIND Home سریع است ، اما در صورت نیاز به سرعت بیشتر ، می توانید پشتیبان گیری چند رشته ای را فعال کنید ، این امکان را به شما می دهد تا سرویس از تمام پهنای باند شبکه موجود استفاده کند. شما می توانید جدول سرعت و نحوه عملکرد BigMIND Home را در دیگر دسته بندی ها در بررسی خانه BigMIND ما مشاهده کنید.

4. تصویر واقعی Acronis

Acronis True Image می تواند از داده های شما نسخه پشتیبان تهیه کند ، اما همچنین دارای ویژگی های زیادی است. این انتخاب خوبی است که شما باید از چندین رایانه محافظت کنید ، اما طرح قیمت گذاری با خدمات رقابتی تر مطابقت ندارد.

برنامه پیشرفته آن 250 گیگابایت فضای پشتیبان تهیه کرده و به شما امکان می دهد یک کامپیوتر را با قیمت 49.99 دلار در سال تهیه کنید. 500 گیگابایت ذخیره سازی 69.99 دلار است و با اضافه کردن فضای ذخیره سازی و رایانه ها ، قیمت آن بالا می رود. طرح حق بیمه از 1 ترابایت با 99.99 دلار شروع می شود و با 5 ترابایت با 259.95 دلار در سال به پایان می رسد که گران است.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1

Acronis-True-Image-Destination-Slider2

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3

Acronis-True-Image-Settings-Slider4

Acronis-True-Image-Tools-Slider5

قبلی

بعد

نسخه اول طرح پیشرفته باید برای اکثر دانش آموزان کافی باشد. قیمت آن در ماه به 4.16 دلار در ماه کاهش می یابد که قیمت خوبی است. قبل از اشتراک ، از آزمایشی 30 روزه رایگان استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنچه را که از Acronis True Image دریافت کرده اید دریافت می کنید.

مشتری دسک تاپ روی ویندوز و macOS کار می کند ، اما نه در لینوکس. از طراحی مدرن و سرراست برخوردار است. اگرچه Acronis True Image یک سرویس پشتیبان نامحدود نیست ، دسک تاپ به شما امکان می دهد به جای انتخاب فایل ها و پوشه های خاص ، از رایانه پشتیبان تهیه کنید. این سریع است ، اما فضای بیشتری طول می کشد. برای صرفه جویی در فضا ، می توانید پرونده ها را از نسخه پشتیبان خود حذف کنید.

همچنین می توانید داشبورد آنلاین را از مشتری باز کنید. دستگاههای متصل خود را نشان می دهد و به شما امکان می دهد بازیابی کنید. همچنین می توانید بایگانی ، وضعیت ذخیره سازی ، آنچه را که با دیگران به اشتراک گذاشته اید ، مشاهده کرده و به فضای همگام سازی خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه های تلفن های هوشمند در Android و iOS کار می کنند. آنها آسان برای استفاده هستند و به شما امکان دسترسی به پرونده های خود و تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن همراه خود را می دهند.

دلایل دیگری که دوست داریم Acronis تصویر واقعی باشد

Acronis True Image ابزاری مفید را برای استفاده در اختیار شما می گذارد تا فضای خالی در هارد دیسک شما را آزاد کند. همچنین می توانید از همگام سازی برای آینه کردن فایل ها با سایر دستگاه های خود استفاده کنید. نسخه سازی Acronis True Image به شما امکان می دهد 20 نسخه از پرونده های قبلی را نگه دارید ، و می توانید به Acronis True Image بگویید چه زمانی نسخه های قدیمی را حذف کنید.

بعلاوه ، سرویس گیرنده دسک تاپ می تواند به شما در تمیز کردن سیستم خود ، انتقال سیستم فایل خود به یک کامپیوتر جدید ، ایجاد رسانه قابل راه اندازی و حذف داده های قدیمی کمک کند. همچنین می توانید ابزارهای شخص ثالث را توسعه دهید که توسط انجمن کاربر Acronis True Image ساخته شده است. علاقه مندان به رسانه های اجتماعی می توانند از Acronis True Image برای پشتیبان گیری از حساب های Facebook و Instagram خود نیز استفاده کنند.

Acronis True Image دارای یک شبکه جهانی سرور است که به آن در دستیابی به سرعتهای بهتر از خدماتی که سرور در یک منطقه دارند کمک می کند. با تشکر از آن ، این سریعتر از بسیاری از خدمات پشتیبان است. همچنین دارای الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک است که بارگذاری های بعدی را سرعت می بخشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی تصویر واقعی Acronis را بخوانید.

5- کربنیت

Carbonite از سال 2005 تاکنون بخشی از بازار تهیه پشتیبان است. برای کاربرانی که می خواهند برای یک یا چند رایانه پشتیبان نامحدود تهیه کنند ، فوق العاده هستند و برای دریافت آن مشکلی ندارند که هزینه بیشتری بپردازند. بر خلاف اکثر خدمات پشتیبان گیری آنلاین ، Carbonite دارای سه برنامه پشتیبان نامحدود: Basic ، Plus و Prime. آنها فقط به شما اجازه می دهند از یک هارد داخلی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

کربنیت-بازیابی-مرحله 1

پایه 71.99 دلار در هر سال است و نسخه پشتیبان نامحدودی از استخوان های لخت را فراهم می کند. به علاوه ، از نسخه پشتیبان تهیه درایو خارجی و تهیه نسخه پشتیبان از فیلم خودکار با 111.99 دلار در سال می افزاید. Prime با 149.99 دلار در سال است و در برنامه Plus به همراه یک سرویس بازیابی پیک در بالای ویژگی ها قرار دارد.

در صورت عضویت در دو سال یا 10 درصد اگر در سه سال ثبت نام کنید می توانید 5 درصد پس انداز کنید. اگر نمی توانید بگویید که کربنیت مناسب است ، می توانید از 15 روز آزمایشی رایگان استفاده کنید تا مطمئن شوید.

مشتری رومیزی Carbonite در ویندوز و macOS کار می کند ، اما نه لینوکس. استفاده از آن ساده است و فقط باید یک مرحله را برای ایجاد نسخه پشتیبان خود انجام دهید. Carbonite متداول ترین انواع پرونده را برای تهیه نسخه پشتیبان مداوم انتخاب می کند. اگر این خوب است ، می توانید بدون پشتیبان گیری ، روند تهیه نسخه پشتیبان را شروع کنید.

رنگ کربنیت فایلهای شما را کدنویسی می کند ، بنابراین می توانید وضعیت آنها را در کاوشگر پرونده خود با یک نگاه مشاهده کنید.

سرویس گیرنده وب Carbonite کاملاً کارآمد است. صفحه اصلی آن رایانه هایی را که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید نشان می دهد و به شما امکان می دهد پرونده های خود را مشاهده یا بازیابی کنید ، یک کامپیوتر اضافه کنید یا دوباره نصب کنید Carbonite.

برنامه موبایل حداقل و سر راست است. شما می توانید از آن برای دسترسی به نسخه پشتیبان خود و ذخیره فایل ها از نسخه پشتیبان خود برای دسترسی آفلاین استفاده کنید.

دلایل دیگری که ما کربنیت را دوست داریم

کربنیت از نظر امکانات غنی نیست اما می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس های گرفته شده با تلفن خود استفاده کنید. همچنین از پشتیبان گیری خودکار ویدیو ، دسترسی به فایل از راه دور و نسخه سازی آن استفاده می کند ، که در macOS کار نمی کند. از این گذشته ، تمام برنامه ها ، به جز ارزان ترین ، می توانند از هارد دیسک های خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنند.

Carbonite حداقل سه نسخه جدیدترین پرونده را بدون توجه به سن ، نگه می دارد. بعلاوه ، نسخه های روزانه ، هفتگی و ماهانه را بالاتر از سه ماه نگه می دارد. پرونده های حذف شده به مدت 30 روز نگهداری می شوند. شما می توانید جزئیات نسخه را در بررسی Carbonite ما بیاموزید.

Carbonite مدت زمان زیادی را برای انتقال پرونده ها در تست ما گرفت. در واقع ، آنقدر جزء کندترین خدماتی است که ما آزمایش کرده ایم. به گفته شما سرعت شما هر چه به ایالات متحده نزدیک تر باشد بهتر نیستید تا بتوانید تعداد موضوعات پشتیبان را افزایش دهید تا سرعت را افزایش دهید اما می توانید در صورت دخالت در کار شما ، استفاده از اینترنت Carbonite را بریزید..

افکار نهایی

خدمات موجود در لیست ما از بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین انتخاب می شوند. این بدان معنی است که آنها خدمات پشتیبان گیری قادر هستند ، اما ما آنها را بر اساس معیارهایی مناسب برای دانش آموزان قرار داده ایم. ارزش مهمترین دغدغه ماست و به دنبال آن سهولت استفاده ، ویژگی ها و سرعت آن افزایش می یابد.

با توجه به این موضوع ، Backblaze اول گرفت. این به لطف ارزان بودن ، نامحدود بودن و کاربردی بودن آن است. IDrive دوم است زیرا استفاده از آن کندتر و نامحدود است. سایر خدمات نیز بسته به نیاز شما کاندیداهای خوبی هستند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پشتیبان گیری آنلاین در کتابخانه پشتیبان گیری آنلاین ما کسب کنید.

نظر شما در مورد انتخاب های ما چیست؟ آیا موافقید که Backblaze بهترین انتخاب است؟ آیا از خدماتی استفاده می کنید که در لیست نیست؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map