بهترین فضای ذخیره سازی ابری با همگام سازی 2020

تقریباً همه با نوعی فضای ذخیره سازی ابر آشنا هستند. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی فایل های خود را از طریق اینترنت ذخیره و دسترسی داشته باشید. گذشته از اینکه فقط محتوای خود را بصورت آنلاین ذخیره کنید ، بسیاری از ارائه دهندگان همچنین به شما امکان می دهند تا محتوا را مستقیماً بین سرویس دسک تاپ و سرویس ذخیره ابر همگام کنید. این به شما امکان می دهد نسخه های دقیقی از پرونده های خود را هم در ابر و هم در دستگاه خود نگه دارید.


اگرچه این ویژگی مفید می تواند باعث افزایش بهره وری شما شود ، متأسفانه همه ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری بهترین ویژگی های امنیتی یا همگام سازی را ارائه نمی دهند. یافتن بهترین فضای ذخیره سازی ابری با همگام سازی می تواند هولناک باشد ، بنابراین همه آنها را آزمایش کرده ایم و این راهنما را جمع کرده ایم.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری با همگام سازی دسک تاپ

 1. Dropbox – استفاده آسان ، همگام سازی سطح بلوک ، “همگام سازی هوشمند”
 2. Egnyte Connect – برنامه های چند کاربره ، همگام سازی در سطح بلوک ، امنیت خوب
 3. pCloud – آسان برای استفاده ، همگام سازی سطح بلوک ، برنامه های طول عمر
 4. Sync.com – استفاده آسان ، امنیت خوب
 5. ترسوریت – بهترین امنیت در کلاس ، سازگار با لینوکس
 6. درایو گوگل – همکاری ، پشتیبانی شخص ثالث ، برنامه خوب خوب

1. Dropbox

جای تعجب نیست که Dropbox هنگام همگام سازی دسک تاپ ، بسته را هدایت می کند. در راهنمای جامع ما برای بهترین فضای ذخیره سازی ابری ، Dropbox به دلیل ویژگی های همگام سازی آن ، اکثرا ذکر شده است. Dropbox با ابزاری مانند همگام سازی سطح بلوک و “همگام سازی هوشمند” ، تهیه نسخه پشتیبان و مشاهده فایل های خود در ابر را آسان می کند.

dropbox-desktop

مشتری رومیزی Dropbox برای نصب و ورود به سیستم ساده است. پس از نصب ، می توانید پرونده هایی را که در ابر ذخیره کرده اید از طریق پوشه خود مشاهده کنید. یکی از ویژگی هایی که Dropbox را از هم جدا می کند همگام سازی سطح بلوک است. بیشتر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری هنگام ایجاد تغییر در آن ، کل پرونده را بازنویسی می کنند. با همگام سازی سطح بلوک ، Dropbox فقط تغییرات را همگام می کند.

در کنار همگام سازی سطح بلوک ، Dropbox دارای ویژگی ای به نام “همگام سازی هوشمند” است که به شما امکان می دهد تمام پرونده های آپلود شده خود را با ساختن آنها به صورت آنلاین مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد تا مدارک خود را بدون اینکه فضای آنها بر روی هارد دیسک شما جای بگیرد ، ببینید. اگرچه “همگام سازی هوشمند” یک ویژگی رایگان نیست ، اما در همه برنامه های پرداخت شده Dropbox در دسترس است.

برای کاربرانی که هنوز از برنامه رایگان لذت می برند ، Dropbox “همگام سازی انتخابی” را ارائه می دهد. در حالی که “همگام سازی هوشمند” به شما امکان می دهد تا فقط پرونده های آنلاین خود را از روی دسک تاپ شما مشاهده کنید ، “همگام سازی انتخابی” برای مشاهده آنها نیاز به بارگیری فایل های شما در هارد دیسک شما دارد..

dropbox-price

برنامه رایگان Dropbox شما را با 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی شروع می کند تا نرم افزار را امتحان کنید. اگرچه 2 گیگابایت زیاد نیست ، Dropbox همچنین دو برنامه جداگانه را ارائه می دهد. طرح 2TB با قیمت 11.99 دلار در هر ماه و برنامه 3TB با 19.99 دلار در ماه شروع می شود.

برای امنیت ، Dropbox AES 256 بیتی را برای محافظت از پرونده های شما در حالت استراحت ارائه می دهد. در هنگام انتقال ، Dropbox از SSL / TLS برای محافظت از پرونده های شما در هنگام حرکت بین برنامه ها و سرورهای Dropbox استفاده می کند. متأسفانه ، Dropbox از رمزگذاری نهایی به انتها استفاده نمی کند. خوشبختانه ، Boxcryptor می تواند رمزنگاری نهایی را به Dropbox اضافه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Boxcryptor ، به بررسی Boxcryptor ما بروید.

دلایلی دیگر که ما Dropbox را دوست داریم

در مورد Dropbox چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. این یک منحنی یادگیری ساده ، ویژگی های همگام سازی وجود دارد که آن را در پیشبرد بازی و انتخاب خوبی از برنامه های ذخیره سازی قرار می دهد. Dropbox همچنین از امنیت بسیار خوبی برخوردار است ، و گرچه فاقد رمزنگاری انتهایی است – که به رمزگذاری دانش صفر نیز مشهور است – Dropbox با Boxcryptor سازگار است ، و دانش صفر را یک مسئله غیرقابل تبدیل می کند..

اگر در مورد Dropbox در حصار هستید ، می توانید در بررسی جامع Dropbox ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

2. Egnyte Connect

Egnyte Connect با فاصله بسیار نزدیک به Dropbox می رسد. این یک ارائه دهنده EFSS است که با تیم هایی در نظر گرفته شده است. گفته می شود ، برخی از ویژگی های همگام سازی مشابه Dropbox را به کار می برد و از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.

egnyte-desktop

Egnyte Connect یک پوشه همگام سازی و همچنین یک درایو شبکه را ارائه می دهد. درایو شبکه فایلهای شما را در ابر ذخیره می کند و به شما امکان می دهد از طریق درایو روی دسک تاپ خود به آنها دسترسی پیدا کنید ، مانند “همگام سازی هوشمند” با Dropbox. همچنین می توانید پوشه هایی را برای استفاده آفلاین انتخاب کنید که آنها را در هارد دیسک شما بارگیری می کند. مشابه Dropbox ، Egnyte Connect همگام سازی سطح بلوک را نیز ارائه می دهد.

قیمت گذاری egnyte

Egnyte Connect برنامه ای رایگان ندارد ، اگرچه می توانید برای یک آزمایش 15 روزه ثبت نام کنید. اگر تصمیم گرفتید که Egnyte Connect را دوست دارید ، می توانید گزینه Office Office ، Business plan یا طرح Enterprise را انتخاب کنید. 

برنامه Office با 40 دلار در هر ماه شروع می شود و شامل 5 ترابایت ذخیره سازی است. به خاطر داشته باشید که این طرح همچنین به حداقل پنج کاربر نیاز دارد و برای هر کاربر 8 دلار در ماه هزینه دارد.

برنامه تجاری با 20 دلار برای هر کاربر در هر ماه با حداقل 25 کاربر شروع می شود و شامل 10 ترابایت ذخیره سازی نیز می شود. طرح Enterprise شامل گزینه های ذخیره سازی قابل تنظیم و پشتیبانی برای بیش از 100 کارمند است. این طرح شما را برای تماس مستقیم با Egnyte Connect می طلبد.

برای کسانی که به سه یا کمتر کاربر نیاز دارند ، برنامه Team نیز وجود دارد که 1 ترابایت ذخیره سازی با 10 دلار برای هر کاربر در هر ماه ارائه می دهد.

Egnyte Connect با رمزگذاری AES 256 بیتی در حالت استراحت ، رمزگذاری در حمل و نقل ، احراز هویت چند عاملی و – در صورت داشتن برنامه Enterprise – رمزگذاری صفر از دانش ، امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهد. اگر برنامه Enterprise را ندارید ، می توانید رمزگذاری دانش صفر با Boxcryptor داشته باشید.

دلایلی دیگر که Egnyte Connect را دوست داریم

Egnyte Connect برای همه نیست. این به گونه ای طراحی شده است که یک شرکت یا راه حل چند کاربره برای ذخیره سازی ابری باشد ، و خدمات این کار را به خوبی انجام می دهند. اگرچه یک برنامه رایگان وجود ندارد ، Egnyte Connect برنامه های مختلفی را برای متناسب با هر تعداد کاربر ارائه می دهد ، و دارای گزینه های عالی امنیتی و همگام سازی.

اگر می خواهید Egnyte Connect را امتحان کنید ، باید بررسی کامل Egnyte Connect ما را بررسی کنید. همچنین می توانید راهنمای Egnyte Connect ما را بخوانید ، که به شما کمک می کند تا Egnyte Connect را تنظیم کنید.

3. pCloud

pcloud-desktop

pCloud یکی دیگر از خدمات بسیار خوب همه جانبه است که طیف وسیعی از موارد اضافی را به همراه یک مشتری دسک تاپ مناسب و معقول ارائه می دهد. pCloud از همگام سازی سطح بلوک پشتیبانی می کند ، که امکان بار همگام سازی سریع تر را فراهم می کند. این برنامه همچنین برنامه های طول عمر و امنیت خوبی را ارائه می دهد تا بتوانید با اطمینان از نسخه پشتیبان تهیه کرده و به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید. 

به جای یک پوشه همگام سازی ، pCloud از درایو شبکه استفاده می کند که به شما امکان می دهد در هنگام آنلاین دسترسی به پرونده های خود از دسک تاپ خود دسترسی داشته باشید. pCloud همچنین به شما امکان می دهد پوشه ها را برای استفاده آفلاین با اتصال آنها به یک پوشه محلی ، همگام سازی کنید.

pcloud-price

pCloud از پرونده های شما در حالت استراحت و هنگام انتقال محافظت می کند. از رمزگذاری AES 256 بیتی و همچنین رمزگذاری صفر دانش و احراز هویت چند عاملی استفاده می کند. بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری ، pCloud بخش اعظمی از امنیت خود را در یک برنامه جداگانه به نام Crypto شامل می شود که می توان با 47.88 دلار اضافی در سال یا هزینه یک بار 125 دلار اضافه کرد..

مدل اشتراک عمر pCloud فراتر از بسته Crypto است. هر دو برنامه ذخیره سازی pCloud را می توان ماهانه ، سالانه یا یک بار برای زندگی خریداری کرد. طرح 500 گیگابایتی پریمیوم با 47.88 دلار برای سال یا 175 دلار برای زندگی آغاز می شود. طرح 2TB Premium Plus با 95.88 دلار در سال یا 350 دلار برای زندگی شروع می شود.

اگر کاملاً به یکی از برنامه های حق بیمه pCloud متعهد نیستید اما به آن کنجکاو هستید ، pCloud همچنین یک برنامه رایگان 2 گیگابایتی دارد که می توانید با انجام برخی کارها به 10 گیگابایت برسید. این یک رویکرد جالب است ، اما 10 گیگابایت داده کمی نیست و باید به شما ایده خوبی بدهد که چگونه خدمات را دوست دارید.

دلایل دیگری که ما pCloud را دوست داریم

رابط کاربری آسان و برنامه های طول عمر pCloud باعث می شود ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. گذشته از آن ، pCloud پخش رسانه ای بومی را نیز ارائه می دهد ، و آن را به یکی از بهترین ذخیره های آنلاین برای عکس ها تبدیل می کند. به طور کلی ، pCloud یک راه حل عالی برای همگام سازی دسک تاپ است و فقط با کمی هزینه های اضافی برای امنیت مانع می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد pCloud ، بررسی کامل pCloud ما را بررسی کنید.

4. Sync.com

Sync.com یک سرویس ذخیره سازی ابری واقعاً خوب است که بسیار آسان برای یادگیری و استفاده از آن آسان است. همچنین امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهد و رمزگذاری دانش صفر را با تمام برنامه های خود ارائه می دهد. اگرچه مشتری دسک تاپ فاقد گزینه ها است ، اما دسترسی به پرونده های شما از طریق پوشه همگام سازی آسان است. 

قیمت همگام سازی

Sync.com یک سرویس کاملاً اساسی در هنگام عملکرد همگام سازی است ، اما وقتی صحبت از برنامه های ذخیره سازی آن می شود واقعاً می درخشد. Sync.com یک برنامه رایگان ارائه می دهد که از 5 گیگابایت شروع می شود ، اما می توانید با انجام کارهای مختلف 1 گیگ اضافه اضافه کنید.

کاربران انفرادی نیز گزینه سه برنامه مختلف Pro Solo را دارند. هیچ گزینه ماهانه وجود ندارد ، اما برنامه های سالانه فوق العاده رقابتی است و معادل ماهانه آن 8 دلار در هر ماه برای 2 ترابایت ، 10 دلار در ماه برای 3 ترابایت و 15 دلار در ماه برای 4 ترابایت است..

در کنار برنامه های بزرگ ذخیره سازی ، Sync.com از امنیت بسیار خوبی نیز برخوردار است. Sync.com رمزگذاری AES 256 بیتی ، تأیید هویت چند عاملی ، رمزگذاری در انتقال و رمزگذاری دانش صفر را ارائه می دهد.

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

Sync.com یکی از بهترین ارائه دهنده های ذخیره سازی ابری برای استفاده همه جانبه است. دارای ویژگی های به اشتراک گذاری خوب ، برنامه های عالی و امنیت عالی است. متأسفانه ، ما به دلیل ساده بودن مشتری دسک تاپ نتوانستیم آن را با Dropbox به آنجا بیاوریم. با این وجود ، Sync.com یک سرویس ذخیره سازی ابری عالی است که پیشنهادات زیادی را ارائه می دهد ، و مطمئناً برای نیازهای ذخیره سازی شما ارزش آن را دارد.

همگام سازی دسک تاپ

اگر کنجکاو هستید که چگونه Sync.com با Dropbox مقایسه می کند ، باید Sync.com را در مقابل Dropbox ، که در آن دو سر را با هم مقایسه می کنیم ، بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت ، قیمت گذاری و موارد دیگر ، می توانید به مرور Sync.com ما نگاهی بیندازید.

5. Tresorit

Tresorit یک سرویس ذخیره سازی ابری امن است که نسبت به سایر سرویس ها دارای منحنی یادگیری تندتر است. Tresorit پرونده های شما را در پوشه های رمزگذاری شده ، موسوم به “tresors” ذخیره می کند ، که باید آنها را بصورت جداگانه همگام کنید. پس از راه‌اندازی ، Tresorit یک سرویس عالی است که بیشتر تمرکز خود را بر روی محافظت از فایلهای شما قرار داده است.

tresorit-desktop

مشتری دسک تاپ Tresorit نسبت به بسیاری دیگر از سرویس های ذخیره سازی ابری قوی است. کمی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما پس از انجام این کار ، بیشتر کاری که می توانید با Tresorit انجام دهید را می توان از برنامه دسک تاپ واقعی انجام داد. اگر می خواهید از Tresorit مانند هر درایو دیگر استفاده کنید ، می توانید مانند درایو محلی به درایو شبکه دسترسی پیدا کنید.

tresorit-price

برنامه رایگان Tresorit با 3 گیگابایت ، با گزینه ارتقا به دو برنامه حق بیمه ، شما را شروع می کند. برنامه های حق بیمه گرانقیمت هستند و فقط هنگام پرداخت صورتحساب در سال ، فقط با قیمت 200 گیگابایت با 10.42 دلار در ماه شروع می شوند. برای مقایسه ، برنامه 2TB pCloud با پرداخت هزینه های سالانه 7.99 دلار در ماه شروع می شود.

طرح سولو ذخیره شما را به 2 ترابایت افزایش می دهد ، در صورت پرداخت سالانه 24 دلار در ماه شما را خرج می کند. اگرچه برنامه های ذخیره سازی گران هستند ، اما مکانی که Tresorit از آن برتری دارد در امنیت آن است.

Tresorit در هنگام استراحت و ترانزیت از پرونده های شما محافظت می کند. همچنین از رمزگذاری AES 256 بیتی ، رمزگذاری صفر دانش و احراز هویت چند عاملی استفاده می کند ، به علاوه هر “ترسور” پوشه رمزگذاری شده خود است. برای اطلاعات بیشتر در مورد “تراشکاران” و امنیت Tresorit ، بررسی Tresorit ما را بررسی کنید.

دلایل دیگر ما Tresorit را دوست داریم

Tresorit یک سرویس ذخیره سازی بسیار ایمن است که در اثر هزینه های بالای و منحنی یادگیری مانع آن می شود. اگر نگرانی اصلی شما امنیت است یا برای داشتن امکانات لینوکس به فضای ذخیره‌سازی ابری خود نیاز دارید ، Tresorit هنوز یک راه حل بزرگ برای ذخیره سازی است. اگر نمی خواهید از Tresorit استفاده کنید اما هنوز نیاز به سازگاری با لینوکس دارید ، راهنمای ما را برای بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای لینوکس بررسی کنید.

6. Google Drive

Google Drive یکی از محبوب ترین سرویس های ابری در اطراف است. با وجود گزینه های عالی برای ذخیره سازی و ویژگی های همکاری ، تنها چیزی که باعث شده بالاتر از لیست نباشد ، امنیت آن و عدم همگام سازی سطح بلوک است..

googledrive-desktop

استفاده از Google Drive نسیم است. رابط کاربری آن ساده و آسان برای پیمایش است ، و پوشه همگام سازی تقریباً چیزی است که انتظار دارید. همکاری به لطف ادغام آن با Google Docs آسان است. با این حال ، Google Drive فاقد همگام سازی در سطح بلوک است ، مدت زمان لازم برای به روزرسانی پرونده ها بین دسک تاپ و ابر را طولانی می کند. در حالی که یک دلال کار نیست ، چیزی است که باید در نظر بگیرید.

قیمت googledrive

به سادگی داشتن یک حساب Google 15 گیگابایت فضای ذخیره رایگان به شما می دهد ، به همین دلیل این یکی از بهترین ارائه دهنده های رایگان ذخیره سازی ابری است. اگر فضای ذخیره خود را بیشتر کنید ، Google چندین برنامه فردی دارد. 

گوگل یک برنامه 100 گیگابایتی با قیمت 1.99 دلار در هر ماه ، یک برنامه 200 گیگابایتی با 2.99 دلار در ماه و در آخر برنامه 2TB با 9.99 دلار در ماه دارد. گوگل همچنین برای کاربرانی که به آن نیاز دارند چندین برنامه ذخیره سازی بالا دارد.

Google از پرونده های شما در حالت استراحت و در حال انتقال محافظت می کند. از رمزگذاری 128 بیتی AES استفاده می کند ، که به اندازه بسیاری از سرویس های دیگر خوب نیست ، اما هنوز هم تقریباً در همه موارد از پرونده های شما محافظت می کند. 

در جایی که Google نمی درخشد ، درگیری آن با PRISM ، پروژه نظارت بر دولت ایالات متحده است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد امنیت Google را در بررسی Google Drive ما بخوانید.

دلایل دیگر Google Drive ما را دوست دارد

گذشته از ذخیره اسناد ، Google Photos به شما امکان می دهد عکس ها و فیلم های نامحدود را در دستگاه های سازگار بارگذاری کنید ، و آن را به یکی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای عکس ها تبدیل کنید. Google همچنین از پشتیبانی برنامه های شخص ثالث قوی برخوردار است که به شما روشهای تقریباً بی حد و حصر برای تعامل با Google Drive ، برنامه Google Drive و سایر نرم افزارهای Google ارائه می شود.

افکار نهایی

هنگام انتخاب بهترین سرویس همگام سازی با ذخیره سازی ابری ، می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که می توانید با اطمینان یک نرم افزاری را انتخاب کنید که ایمن باشد ، نسبتاً آسان برای یادگیری باشد و از گزینه های مناسب ذخیره سازی نیز برخوردار باشد. ما به سرویس های ابری که از ویژگی های اضافی مانند برنامه های طول عمر یا ذخیره نامحدود عکس استفاده می کنند ، امتیاز ویژه ای دادیم. ما همچنین به خدمات با همگام سازی سطح بلوک امتیازات بالایی دادیم.

همگام سازی سطح بلوک زمان همگام سازی پرونده ها زمان انتقال را افزایش می دهد زیرا فقط تغییرات را به جای کل فایل همگام سازی می کند. در پایان ، “همگام سازی هوشمند” و همگام سازی سطح بلوک ، Dropbox را در وهله اول قرار می دهد. ما همچنین گزینه های ذخیره سازی و سادگی آن را دوست داشتیم.

Egnyte Connect و pCloud ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند ، همچنین آنها را در مکان های دوم و سوم قرار می دهد. با این وجود ، همه راه حل های ذخیره سازی در این لیست سرویس های خوبی هستند که شما از تلاش آنها پشیمان نخواهید شد. به نظر شما کدام یک بهترین خدمات است؟ در کامنت ها به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map