بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای موبایل 2020: نسخه پشتیبان تهیه در حال حرکت

تلفن های هوشمند در همه جا وجود دارند و می توانند اطلاعات بیشتری از همیشه داشته باشند. آنها پر از عکس ، فیلم ، مخاطب ، پیام و موارد دیگر هستند. از دست دادن تلفن ، سرقت از آن یا فراموش کردن ترک آن در ساحل قبل از رفتن به شنا ، به مراتب گرانتر از قیمت آن است.


برای جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات خود ، می توانید با استفاده از خدمات پشتیبان گیری آنلاین ، آن را از تلفن هوشمند خود تهیه کنید. اگر موضوع جدیدی ندارید ، می توانید در مورد نحوه تهیه نسخه پشتیبان از Android با راهنمای ما مشورت کنید. این سرویس خدمات پشتیبان گیری Android Android و IDrive را که یکی از بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین برای تهیه نسخه پشتیبان رایانه است ، نیز دارد.

IDrive انتخاب برتر ماست و برنامه های اختصاصی برای Android و iOS این کاهش را ایجاد نکردند. این ممکن است برخی از خوانندگان را سردرگم کند ، اما ما در مورد این موضوع که چرا زیر Google را محکم می کنیم صحبت خواهیم کرد. قبل از شروع رتبه بندی ، ما در مورد معیارهای انتخاب خود صحبت خواهیم کرد ، که امیدواریم روند ما روشن تر شود.

اگر در اینجا به دنبال ذخیره سازی ابری افتاده اید ، برای ایده ها باید با بهترین لیست خدمات ذخیره سازی ابری ما مشورت کنید. اگر تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری را نمی دانید ، توضیحات ما را بخوانید.

بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای موبایل 2020

چه چیزی باعث می شود بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای موبایل

اگر بررسی Google Drive ما را بخوانید ، یاد خواهید گرفت که ما ویژگی های همکاری این پلتفرم را دوست داریم ، اما ما از رویکرد شرکت به امنیت و حفظ حریم خصوصی علاقه نداریم. Google از طریق پروژه PRISM آژانس امنیت ملی ایالات متحده به کمک نظارت دولت متصل شده است. ممکن است انتخاب زیادی نداشته باشد ، اما موضوع اینگونه است.

در بالای آن تاریخچه سایه زنی ، Google حق دارد که محتوای شما را برای بازاریابی هدفمند در شرایط و ضوابط خود اسکن و تجزیه و تحلیل کند.

شما می توانید با استفاده از ابزاری مانند Boxcryptor (خواندن بررسی Boxcryptor ما را بخوانید) برای رمزگذاری پرونده ها در تلفن هوشمند خود ، موضوع را به دست خودتان بکشید ، اما ما تصمیم گرفتیم که با خدمات پشتیبان گیری آنلاین که از امنیت و حریم شخصی بالایی برخوردار هستند و آرامش گوگل را به اشتراک نمی گذاریم ، استفاده کنیم. رویکرد.

امنیت داخلی بسیار راحت تر است و مطمئناً هکرها قادر به دسترسی به پرونده های شما نخواهند بود. ما در نظر گرفتیم که آیا سرویس ارائه رمزگذاری برای پشتیبان شما و آیا دانش صفر است یا خیر. صفر دانش باعث می شود هر کسی غیر از شما ، از جمله کارمندان سرکش ، از خواندن پرونده های شما جلوگیری کند.

قفل کد عبور نیز خوب است ، زیرا افراد دیگر حتی در صورت داشتن تلفن شما قادر به دسترسی به فضای ذخیره شما نخواهند بود.

کیفیت برنامه را در هنگام سهولت استفاده در نظر گرفتیم زیرا یک تجربه کاربری پیچیده می تواند منجر به ناامیدی و پرونده های نادیده گرفته شده برای تهیه نسخه پشتیبان شود. برعکس ارجح است بنابراین ما به دنبال یک تجربه کاربری لذت بخش و شهودی هستیم.

ما در نظر گرفتیم که چه سرویسی می تواند پشتیبان گیری کند. اگرچه سرویس هایی مانند pCloud ، Sync.com و سایر ورودی ها در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای عکس ها و بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای مقالات فیلم ها ممکن است بارگذاری عکس و فیلم را برای دستگاه تلفن همراه شما ارائه دهند ، خدمات پشتیبان گیری آنلاین ایده آل محافظت گسترده تر را ارائه می دهند..

پیام های متنی ، مخاطبین ، گزارش تماس ها و تهیه نسخه پشتیبان از داده های برنامه قابلیت هایی هستند که ما درجات مختلفی از موفقیت را جستجو کردیم.

همه ما می خواهیم بیشتر نسخه پشتیبان تهیه کنیم و هزینه کمتری بپردازیم ، بنابراین این همان چیزی است که ما از خدمات مورد نظر خود به دنبال آن هستیم. مهمتر از این ، هرچه ویژگی های بیشتر برنامه ها بهتر شود. خوب است اگر این سرویس دارای یک طرح یا آزمایشی رایگان نیز باشد. برخی خدمات برنامه هایی با فضای پشتیبان نامحدود را نیز ارائه می دهند.

آخرین معیار ، تنوع پلتفرم است ، به این معنی که ما به برنامه هایی کمک کردیم که بتوانند از کامپیوتر شما نیز کار کنند و از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنند. برخلاف بسیاری از برنامه های Google Play و App Store که فقط می توانند از تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کنند ، برخی از خدمات پشتیبان در بهترین لیست خدمات پشتیبان آنلاین ما می توانند هر دو را انجام دهند. ما بعضی ها را می گوییم زیرا مجبور شدیم G Cloud و Degoo را که در لیست ما نیستند گنجانیم.

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای موبایل: IDrive

Screenshot_20190218-155532_IDrive آنلاین

جای تعجبی نیست که بهترین انتخاب ما IDrive است زیرا این بهترین سرویس پشتیبان آنلاین ما است. این به لطف ارزشمندی عالی و ویژگی های امنیتی آن است.

این سرویس محافظت از دانش صفر در تمام سیستم عامل ها ، از جمله تلفن همراه است. سطح رمزگذاری AES 256 بیتی است ، که برای همه اهداف و اهداف قابل شکستن نیست. همچنین دارای قفل کد عبور است. اگر آن را فعال کنید ، باید یک کد عبور چهار رقمی را وارد کنید تا IDrive را از طریق تلفن همراه وارد کنید.

این برنامه دارای یک دکمه “پشتیبان” بزرگ ، قرمز است که شما را به منو می برد و در آنجا می توانید آنچه را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید. از آنجا می توانید بارگیری خودکار دوربین را فعال کنید ، که برای تصاویر و فیلم ها کار می کند. این اپلیکیشن دارای رتبه قابل توجهی 4.2 ستاره در فروشگاه Google Play و بیش از 1 میلیون بار در دسترس است.

تهیه نسخه پشتیبان به صورت خودکار از کلیه مطالب از یک نوع داده آسان است. شما به سادگی روی کادر کنار آن در برنامه ضربه بزنید.

می توانید از عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین ، متن ها ، سیاهههای مربوط به تماس و تقویم در Android نسخه پشتیبان تهیه کنید. همین کار را می توانید در iOS انجام دهید ، به جز متون و گزارش های تماس. اگر پرونده های مورد نظر شما در آن دسته بندی ها قرار نگرفتند ، می توانید از گزینه “پرونده های دیگر” برای انتخاب پرونده های خاص استفاده کنید. مرورگر فایل خوب کار می کند ، اما می تواند از انتخاب پوشه استفاده کند.

تهیه نسخه پشتیبان از موبایل با IDrive فقط یک بار در روز اتفاق می افتد ، به این معنی که تهیه نسخه پشتیبان مداوم گزینه ای نیست. این آزار دهنده است ، به ویژه به این دلیل که می توانید استفاده از برنامه داده تلفن همراه خود را خاموش کنید تا عملیات پشتیبان گیری از طریق توزیع ماهانه داده های خود جوید. به گفته این ، یک نسخه پشتیبان در روز یک نرم افزار برای برنامه های پشتیبان تلفن همراه است ، بنابراین IDrive تنها نیست.

در صورت شارژ کردن تلفن خود ، می توانید در هنگام شارژ تلفن خود نیز نسخه پشتیبان را محدود کنید ، اگر نمی خواهید آن را در استفاده شما تداخل کند.

جالب است که ، IDrive به شما امکان می دهد پرونده های پشتیبان خود را به اشتراک بگذارید. می توانید این کار را با انجام یک فشار طولانی روی هر پرونده یا پوشه ای که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید انجام دهید. این منو را به اشتراک می گذارد ، جایی که می توانید آدرس های ایمیل گیرندگان خود را به همراه یک پیام وارد کنید. همچنین می توانید پرونده های خود را به صورت آفلاین مشاهده کنید. همچنین می توانید همگام سازی را برای همگام سازی پرونده ها در دستگاه های خود فعال کنید.

دلایل دیگری که ما IDRive را دوست داریم

برای لذت بردن از IDrive نیازی نیست هزینه زیادی بپردازید زیرا قیمت های آن رقابتی است. این یکی از بهترین خدمات پشتیبان ابری رایگان است.

IDrive Personal دو نوع دارد. مورد اول به شما امکان می دهد تا حداکثر 2 ترابایت مطالب را با 52 دلار در سال ذخیره کنید. دوم به شما امکان می دهد 5TB را با قیمت 75 دلار ذخیره کنید. همچنین بسته به انتخاب شما ، 2TB یا 5TB فضای همگام سازی دریافت می کنید ، و در مجموع 4TB یا 10TB فضای ایجاد می کنید. علاوه بر این ، هر دو به شما امکان می دهند از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اگر شغلی دارید ، برنامه Business IDrive به نیازهای شما بیشتر بر می گردد. این دستگاه برای دستگاه ها و کاربران نامحدود با 75 دلار شروع می شود و 250 گیگابایت فضای پشتیبان را فراهم می کند. می توانید فضا را تا 12.5TB افزایش دهید. شما می توانید تصمیم به پرداخت ماهانه درمورد هر دو برنامه اقتصادی ارزان قیمت بگیرید.

قبل از تصمیم گیری برای عضویت در دراز مدت ، می توانید از برنامه رایگان استفاده کنید که 5 گیگابایت فضای پشتیبان آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد.

IDrive در ویندوز ، macOS و Linux کار می کند ، ساخت یکی از معدود سرویس هایی است که از هر سه پشتیبانی می کند. تجربه دسک تاپ دارای یک منحنی یادگیری جزئی است زیرا IDrive شما را ملزم می کند تا بر خلاف خدمات نامحدود ، که از همه چیز پشتیبان تهیه می کنید ، فایل ها را برای تهیه نسخه پشتیبان به صورت دستی انتخاب کنید. گفت ، استفاده از آن دشوار نیست. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی IDrive ما بخوانید.

2. G ابر

Screenshot_20190218-155610_G ابر

نه ، G Cloud یک برنامه Google نیست ، اگرچه قابل درک است که ممکن است فکر کنید. این نسخه پشتیبان از Google Drive نیست ، بلکه از خدمات وب آمازون است. این جزء بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین ما نیست زیرا نمی تواند از رایانه شما نسخه پشتیبان تهیه کند ، اما محافظت از داده های تلفن همراه شما کار خوبی را انجام می دهد.

G Cloud از AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده های شما استفاده می کند ، اما فاقد رمزگذاری خصوصی است. یک ویژگی قفل کد عبور وجود دارد که به محافظت از حساب شما نیز کمک می کند.

برنامه با برگه خانه باز می شود ، که نشان می دهد از چه میزان فضای ذخیره استفاده کرده اید. برای انتخاب آنچه نیاز به تهیه نسخه پشتیبان دارید ، باید از برگه “data” استفاده کنید و پرونده ها و پوشه های خاص را انتخاب کنید. پس از انجام این کار ، می توانید از تب Home برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات مورد نیاز خود استفاده کنید. برنامه واضح است و در حالی که سعی می کنید آنچه را که می خواهید پیدا کنید سرتان را خراشیده اید.

کاربران موجود در فروشگاه Play Google از کیفیت تجربه و ویژگی های کاربر راضی هستند زیرا این برنامه دارای امتیاز 4.6 و بیش از 5 میلیون بار دریافت.

G Cloud به شما امکان می دهد انواع مختلفی از داده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان از جمله مخاطبین ، گزارش های تماس ، اسناد ، تنظیمات سیستم ، داده های مرورگر ، عکس ها و فیلم ها انتخاب کنید. می توانید انواع فایل را تغییر دهید G Cloud برای تهیه نسخه پشتیبان از منوی تنظیمات پیشرفته ، را انتخاب کنید. دسته بندی هایی که می توانید ویرایش کنید شامل عکس ، فیلم ، موسیقی و اسناد است. برای انجام این کار ، می توانید یک دسته خاص را برای افزودن یا حذف یک نوع پرونده انتخاب کنید.

مانند IDrive ، هیچ نسخه پشتیبان مداوم وجود ندارد ، اما می توانید در صورت لزوم از پشتیبان گیری مجبور شوید که در صورت لزوم به کار خود ادامه دهد ، هنگام شارژ آن را برای بارگذاری خودکار تنظیم کنید یا برنامه ای تنظیم کنید. این برنامه به شما امکان می دهد زمان ، روز و میزان باتری خاصی را برای اجرای نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دلایل دیگری که ما دوست داریم G Cloud

شما با G Cloud فقط 1 گیگابایت پشتیبان رایگان دریافت می کنید ، اما با مراجعه به سایت می توانید 10 گیگابایت تهیه کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، G Cloud دارای یک برنامه پشتیبان نامحدود است که فقط 3.99 دلار در ماه هزینه دارد و می توان از آنها برای تهیه نسخه پشتیبان از 5 دستگاه از جمله آیفون ها استفاده کرد. داده ها را می توان بین دستگاههای دارای یک شیر آب نیز منتقل کرد.

اگر به فضای پشتیبان نامحدود احتیاج ندارید و مایل به صرفه جویی در هزینه نیستید ، می توانید از برنامه سالانه 100 گیگابایت با قیمت 11.99 دلار استفاده کنید.

هیچ برنامه دسک تاپ وجود ندارد ، که به شما امکان محافظت از پرونده ها در رایانه شما را می دهد ، اما این یک اشکال جزئی است زیرا G Cloud یک سرویس عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن همراه است.

3. دوگو

عکس صفحه_20190218-155627_Degoo

Degoo در دستگاه های Android و iOS و همچنین ویندوز و macOS کار می کند ، اما ما نمی توانیم آن را به دلیل تصمیمات طراحی دست و پا چلفتی و نبود برنامه زمانبندی پشتیبان توصیه کنیم. در بررسی Degoo می توانید جزئیات مربوط به کاستی های آن را در دسک تاپ دریافت کنید. برای گزینه های بهتر که از ویندوز پشتیبانی می کنند ، بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین مقاله ویندوز را بخوانید.

هنوز ، Degoo از AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده های شما استفاده می کند و با برنامه Premium خود رمزگذاری خصوصی را ارائه می دهد. برای استفاده از آن ، شما باید یک عبارت را انتخاب کنید و پرونده ها را در “پوشه مخفی” خود بارگذاری کنید.

تجربه موبایل Degoo بسیار بهتر از نسخه دسک تاپ است. طراحی آن مشابه سایر برنامه های موجود در تلفن همراه است ، اما هنوز هم گیج کننده است زیرا به شما نیاز دارد تا مراحل بیشتری را برای شروع تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود نسبت به حد لازم انجام دهید. وقتی برنامه را باز می کنید ، برگه “فید من” را مشاهده می کنید ، که عکس ها و فیلم ها را از تلفن خود نشان می دهد.

برای انتخاب آنچه می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، باید به برگه “فهرست پرونده های من” بروید و برای بارگذاری از آنجا ، روی حلقه آبی ضربه بزنید. شما می توانید بارگذاری پرونده ها یا پوشه ها را انتخاب کنید ، اما انواع خاصی از پرونده ها نیست.

برای انجام این کار ، باید منو را در سمت راست باز کرده و روی “آپلودهای من” ضربه بزنید. دسته بارگذاری خودکار به شما امکان می دهد عکس ، فیلم ، اسناد و موسیقی را بارگذاری کنید. پیامک ، مخاطبین ، تقویم و انواع دیگر داده ها در دسترس نیست.

این امر باعث نمی شود Degoo از امتیاز 4.5 ستاره و بیش از 10 میلیون بار در فروشگاه Play بارگیری کند. این واقعیت که 100 گیگابایت فضای پشتیبان آنلاین را به شما می دهد ، که بسیار بیشتر از سایر خدمات است ، در این زمینه کمک کرد.

مانند دو برنامه قبلی ، Degoo از پشتیبان گیری مداوم برخوردار نیست ، اما به شما امکان نمی دهد نسخه پشتیبان تهیه کنید. گزینه های موجود برای تنظیم آن است که فقط در هنگام اتصال به WiFi یا فقط هنگام شارژ ، آن را اجرا کنید.

دلایل دیگری که ما از Degoo دوست داریم

Degoo می تواند به شما کمک کند با بارگذاری عکس های خود ، فضای ذخیره سازی دستگاه خود را پاک کنید ، و هنگام مشاهده آنها از طریق تلفن خود ، آنها را کوچک کنید. عکسهای با اندازه کامل هنوز هم برای دسترسی به Degoo در دسترس هستند.

با مراجعه به دوستان می توانید به 100 گیگابایت فضای پشتیبان رایگان اضافه کنید. شما می توانید مراجعه کنید تا وقتی که به 500 گیگابایت ضربه بزنید ، که کاملاً سخاوتمندانه است. به علاوه ، می توانید از برنامه رایگان در دستگاه های نامحدود استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که هر 90 روز یکبار باید به حساب خود دسترسی داشته باشید ، یا Degoo اطلاعات شما را حذف می کند.

اگر این یک نگرانی است ، می توانید با هزینه 10 دلار در ماه در برنامه 2TB مشترک شوید. می توانید این طرح را با استفاده از آزمایش رایگان 14 روزه قبل از اشتراک امتحان کنید. گفته می شود ، همان مقدار IDrive ذخیره سازی دو برابر قیمت است.

با این حال ، این طرح رایگان چیزهای زیادی را ارائه می دهد و تجربه کاربر از تصور کلی لطمه نمی زند.

4. BigMIND صفحه اصلی

عکس صفحه_20190218-155545_BigMIND

BigMIND Home یکی دیگر از خدمات پشتیبان گیری آنلاین از شرکتی است که Zoolz Home Backup و G Cloud را ایجاد کرده است. این شبیه به G Cloud است ، اما ویژگی های جدیدی در دسک تاپ و مشتری های تلفن همراه دارد که همتای آن نمی کند. به گفته این ، تجربه کاربر آن با G Cloud کاملاً مطابقت ندارد.

BigMIND Home به خوبی از پرونده های شما مراقبت خواهد کرد زیرا از دانش AES 256 بیتی با استفاده از دانش صفر برای رمزگذاری آنها در حالت استراحت استفاده می کند.

برنامه تلفن همراه با انتخاب برگه “کشف” شروع می شود. این مهم را به ما نشان نمی دهد ، صرف نظر از آنچه بارگذاری کردیم. برای انتخاب آنچه می خواهید بارگذاری شود ، باید از فهرست موجود در سمت چپ استفاده کرده و روی “انتخاب داده” ضربه بزنید.

از آنجا می توانید مخاطبین ، گزارش های تماس ، عکس ها ، پیام ها ، فیلم ها و انواع دیگر فایل ها را انتخاب کنید. پس از آن ، برای ذخیره انتخاب خود ، باید روی دکمه “ذخیره” ضربه بزنید. سپس ، برگه “داشبورد” را مشاهده می کنید ، که با ضربه زدن به “بارگذاری اکنون” می توانید بارگذاری کنید. یک دکمه بارگذاری ساده در پنجره انتخاب داده ، روند کار را راحت تر می کند.

BigMIND Home با بیش از 10،000 بارگیری در فروشگاه Play جزو برنامه های پرطرفدار نیست. هرچند که دارای امتیاز 4.6 ستاره است.

پشتیبان گیری مداوم ندارد ، اما می توانید آن را تنظیم کنید تا هنگام شارژ ، در یک برنامه یا هنگام اتصال به WiFi ، آن را اجرا کنید. می توانید برنامه را برای زمان مشخص ، روز و سطح باتری مشخص کنید.

BigMIND Home می تواند چهره ها و چیزهایی را در عکس های شما تشخیص دهد ، بنابراین به شما امکان می دهد آنها را بر اساس آن دسته ها فیلتر کنید. هنگامی که چهره ها را تشخیص می دهد ، می توانید نام هایی را به آنها اضافه کنید ، بنابراین می توانید راحت تر در افراد جستجو کنید. در مورد چیزها هم همینطور است.

می توانید از BigMIND Home برای اتصال به برنامه های رسانه های اجتماعی ، مانند Facebook و Instagram استفاده کنید و از داده های موجود در آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید. این ویژگی فقط به رسانه های اجتماعی محدود نمی شود بلکه با سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Box ، Google Drive ، Dropbox و OneDrive نیز کار می کند.

دلایل دیگری که ما از خانه BigMIND دوست داریم

BigMIND Home دارای چندین برنامه حق بیمه است. 16 گیگ در هر ماه 99 سنت است و به شما امکان می دهد یک کاربر داشته باشید که می تواند از سه دستگاه تلفن همراه و سه رایانه پشتیبان تهیه کند. برنامه 100 گیگابایتی به شما امکان می دهد همان کار را با 2.99 دلار در ماه انجام دهید. این برنامه 500 گیگابایتی در ماه 6.99 دلار هزینه دارد و می تواند سه کاربر را در خود جای دهد ، که می توانند از نه رایانه و شش دستگاه تلفن همراه پشتیبان تهیه کنند.

برنامه نهایی 1 ترابایت فضای پشتیبان را برای 5 کاربر فراهم می کند. این دستگاه می تواند از دستگاه ها و رایانه های نامحدود تلفن همراه نسخه پشتیبان تهیه کند و فیلم های با کیفیت بالا را پخش کند. این 12.99 دلار در هر ماه است.

می توانید قبل از اشتراک ، از برنامه 5 گیگابایتی رایگان برای تست سرویس استفاده کنید. اگر این کافی نباشد ، می توانید دوستان را متقاعد کنید که برای هر شخصی که انجام شود ، 1 گیگابایت فضای اضافی بپیوندند.

BigMIND Home بهترین ارزش را ندارد ، اما دارای ویژگی های قدرتمند و تجربه کاربری قابل قبول است. می توانید نحوه کار برای دسک تاپ را در بررسی خانه BigMIND ما بیاموزید.

5. پشتیبان گیری آنلاین SOS

عکس صفحه_20190218-155632_SOS

پشتیبان گیری آنلاین SOS یک سرویس مناسب و معقول است ، اما کمترین هزینه برای هزینه گران است. این امر به دلیل پشتیبان گیری از تلفن های هوشمند ضروری نیست ، زیرا می توانید طرحی ارزان تر انتخاب کنید. ما درمورد ارزش زیر بیشتر صحبت خواهیم کرد ، اما اجازه دهید ابتدا امنیت صحبت کنیم.

برنامه به طور پیش فرض رمزگذاری فایل ها را انجام نمی دهد ، اما می توانید آن را فعال کنید و توصیه می کنیم این کار را انجام دهید. پشتیبان گیری آنلاین SOS از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و به شما امکان می دهد کلید خود را مدیریت کنید ، این باعث می شود آن را به دانش صفر تبدیل کنید.

وقتی برنامه را باز می کنید ، یک صفحه شروع ساده با گزینه ای برای “محافظت” وجود دارد که به شما امکان می دهد دسته ها را انتخاب کنید. می توانید از تصاویر ، فیلم ، موسیقی و داده های برنامه بطور خودکار نسخه پشتیبان تهیه کنید و هر پوشه یا پرونده دیگری را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. با این وجود نمی توانید این کار را برای پیام های متنی یا تماس های تلفنی انجام دهید.

این طرح از نظر سایر برنامه های موجود در لیست ما قدیمی و شهودی نیست.

کاربران فروشگاه بازی با مکانی که SOS Online Backup در این لیست اشغال کرده ، موافق هستند و به آن امتیاز 3.8 ستاره می دهند. تعداد بارگیری ها کمی بیش از 10،000 است.

نسخه پشتیبان تهیه مداوم وجود ندارد ، اما می توانید برنامه را تنظیم کنید یا فقط در هنگام اتصال به WiFi ، آن را محدود کنید. اگر برنامه ریزی را انتخاب کردید ، می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در زمان و تاریخ مشخص یا هر روز اجرا شود.

دلایلی دیگر که ما نسخه پشتیبان تهیه آنلاین SOS را دوست داریم

یک برنامه رایگان 5 گیگابایتی و یک آزمایش رایگان 14 روزه برای حساب های حق بیمه وجود دارد. ما به شما توصیه می کنیم قبل از خرید آن را امتحان کنید زیرا برنامه های حق بیمه در زمره بدترین بازارهای پشتیبان قرار دارند. برای صرفاً 50 گیگابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان ، شما باید 4.99 دلار در هر ماه یا 44.99 دلار در سال بپردازید. برنامه های دیگر بهتر نیستند ، اما اگر لیست کاملی را می خواهید ، بررسی پشتیبان گیری آنلاین SOS ما را بخوانید.

افکار نهایی

بسیاری از برنامه های با کیفیت برای انتخاب وجود ندارد ، بنابراین ما مجبور شدیم صفحات را با استفاده از پشتیبان گیری آنلاین SOS پر کنیم. به گفته این ، شما هنوز هم می توانید انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرا سایر برنامه ها خوب هستند.

IDrive انتخاب برتر ماست زیرا برنامه های آن دارای ارزش زیادی هستند ، دارای رمزگذاری صفر دانش هستند ، به شما امکان می دهد تا از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کرده و یک تجربه کاربری قوی را ارائه دهید.

انتخاب دوم ما ، G Cloud ، رمزگذاری صفر دانش ندارد ، به همین دلیل در پشت IDrive است. با این وجود فضای پشتیبان نامحدود با تنها 3.99 دلار ارائه می دهد و استفاده از آن لذت بخش است.

اگر نمی خواهید یک سکه بپردازید ، بهترین گزینه گزینه Degoo است زیرا 100 گیگابایت فضای پشتیبان رایگان ارائه می دهد. طرح Premium ارزان نیست ، اما دارای رمزگذاری صفر دانش است. Degoo نمی تواند پیامک یا مخاطبین را بارگیری کند ، اما رابط تلفن همراه آن نیاز به کار دارد.

همین مسئله را می توان در مورد BigMIND Home نیز گفت زیرا برنامه گاهی اوقات می تواند گیج کننده باشد ، اما ویژگی های جالبی را ارائه می دهد. ارزان نیست ، اما قیمت آن بسیار بهتر از آخرین انتخاب ما ، SOS Online Backup است.

نظر شما در مورد پشتیبان گیری آنلاین برای موبایل چیست؟ آیا شما انتخاب برتر ما را دوست دارید یا به برنامه رایگان که Degoo ارائه می دهد تکیه می کنید؟ اگر از خدمتی که از دست دادیم استفاده می کنید ، چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map