بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات سال 2020: بازیابی سریع فایلها

بخش بزرگی از مأموریت Cloudward.net حول تبلیغ ابزارهای ابری به عنوان ابزاری برای جلوگیری از از دست رفتن داده می چرخد. به طور خاص راه حل های پشتیبان گیری از ابر ایده آل برای اطمینان از اینکه همیشه کپی از ارزشمندترین محتوای خود را دریافت کرده اید ، هستند. این گفته ، ما همچنین درک می کنیم که اهمیت چنین اقداماتی تا زمانی که توسط اشکال از بین رفتن داده گزیده نشوید ، به چشم نمی آیند. جمع بندی ما با بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات به شما نشان می دهد که فروشندگان می توانید به آنها اعتماد کنید.


خبر خوب این است که اگر به دلیل اتفاقی که پرونده را حذف کرده اید یا با یک پارتیشن خراب ، حذف شده یا فرمت شده برخورد کرده اید ، خود را پاره می کنید ، ممکن است راهی وجود داشته باشد حتی اگر از تنظیم یک برنامه پشتیبان غافل شوید. در طی این گردهمایی ، ما خوانندگان خود را با برخی از نرم افزارهای مورد علاقه بازیابی اطلاعات خود آشنا خواهیم کرد.

ایستاده در صدر این زمینه سه مارک است که می خواهید به آنها توجه کنید: Stellar ، Prosoft Engineering و EaseUS. هر یک از این شرکتها طیف وسیعی از محصولات را برای مدیریت داده ، تشخیص رایانه و سایر فعالیتهای IT طراحی کرده اند. ابزار نجات پرونده هر فروشنده ساخته شده است تا از فن آوری ها استفاده کند اما به اندازه کافی ساده برای هر کسی استفاده شده است.

Cleverfiles نزدیک این فروشندگان است اما بدون محدوده محصولات جانبی ، Cleverfiles است. راه حل بازیابی اطلاعات آن ، دیسک دریل ، یک راه حل بودجه تقریباً عالی برای کاربران PC ویندوز است (نسخه Mac هزینه بیشتری دارد).

سایر ابزارهای مورد نظر ما از نظر قابلیت استفاده ، قابلیت اطمینان ، پشتیبانی یا ترکیبی از هر سه ، نقاط ضعف برجسته تری دارند. با این وجود آنها به دلایلی موفق شدند چشم خود را جلب کنند و آنها را از سی یا حدود برنامه هایی که در تهیه این گردهمایی بررسی کرده ایم ، رده بندی کرد..

Contents

بهترین بررسیهای نرم افزار بازیابی اطلاعات 2020

نرم افزار بازیابی اطلاعات چه کاری می تواند انجام دهد

روش های زیادی برای از دست دادن داده ها وجود دارد و بهترین ابزار بازیابی داده ها می تواند همه آنها را اداره کند.

علل متداول از بین رفتن داده ها عبارتند از:

 • حذف تصادفی: شما یک پرونده را از سطل آشغال یا سطل زباله حذف کرده اید
 • حذف برنامه: برنامه یا ویروس پرونده شما را حذف کرده است
 • پارتیشن حذف شده است: شما یک حجم داده را حذف کرده اید
 • پارتیشن بندی شده قالب بندی شده: شما یک حجم داده را مجدداً تنظیم کردید
 • پارتیشن RAW: یک حجم داده به دلایلی سیستم پرونده خود را از دست داد
 • پارتیشن های غیر مونتاژ: سیستم فایل حجم داده دست نخورده است اما هنوز نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید
 • رایانه غیر بوت: وقتی پارتیشن بوت شما خراب می شود

برخی از این موارد توسط کاربر ایجاد شده و برخی نیز ناشی از ساییدگی طبیعی است. دیگران ممکن است در اثر عفونت ویروس یا مشکلات جدی سخت افزاری ایجاد شوند.

علائم مختلف داستان های مختلفی از درایوهای فاسد وجود دارد که ممکن است با آنها روبرو شوید. اینها شامل پیامهای خطایی مانند:

 • دیسک قالب بندی نشده است. آیا اکنون می خواهید قالب بندی کنید?
 • درایو خواندن نوع رسانه نامعتبر C. قطع شدن ، امتحان مجدد ، عدم موفقیت?
 • بخش یافت نشد

همچنین اگر پارتیشن شما مشکلی ایجاد می کند ، ممکن است شخصیت های عجیب را در نام ها مشاهده کنید. یا ممکن است سیستم پرونده پارتیشن به عنوان “RAW” نمایش داده شود.

اگرچه ابزارهای بازیابی داده اغلب می توانند کار را به اتمام برسانند ، فکر نکنید که ضد گلوله هستند اشتباه نیست. خیلی اوقات ، اگر قبلاً توسط پرونده های دیگر رونویسی شده باشد ، داده های حذف شده قابل بازیابی نیستند. همچنین ، بعضی اوقات پارتیشن ها به حدی آسیب دیده اند که اطلاعات شما ذخیره نمی شوند.

تکیه بر ابزار بازیابی اطلاعات برای وثیقه شما در از دست دادن داده ها بهترین روش عملی نیست. این امر به ویژه هنگامی صحیح است که فکر می کنید ابزارهای قابل اطمینان تر 75 دلار و بالاتر هزینه دارند. راه حل های پشتیبان گیری ابر ، بازیابی را تضمین می کنند. علاوه بر این ، بسیاری از بهترین خدمات پشتیبان ابری فقط در هر ماه 5 دلار هزینه دارند.

فرآیند بررسی نرم افزار بازیابی اطلاعات

تعداد ابزارهای بازیابی اطلاعات در تعداد ده‌ها موجود است. برخی از آنها ابزارهای قدرتمندی هستند که با هدف متخصصان فناوری اطلاعات و سایر کاربران قدرت کار می کنند ، در حالی که برخی دیگر ابزارهای ساده ای برای بودجه هستند که ممکن است یک پرونده حذف شده را به صورت خراب بازیابی کنند..

درباره جوزف گیلدرد

کار با داده ها و تجزیه و تحلیل نرم افزار سالها معیشت من بوده است. من به عنوان تحلیلگر داده های قبلی ، من فرآیندهای مدیریت داده و عملیات بازیابی داده ها را برای هر دو VLDB (پایگاه داده های بسیار بزرگ) و سیستم های کوچکتر اجرا کرده ام. من به عنوان یک تحلیلگر تضمین کیفیت ، من هم تجربه کاربر و هم کارایی کلی را ارزیابی می کنم.

در حین کار ، من اغلب از ابزارهای بازیابی اطلاعات برای بیرون کشیدن داده ها از ذخیره سازی خراب و خراب استفاده می کنم. به این ترتیب ، من از ابزارهای بازیابی اطلاعات دور و برم می دانم. من همیشه به دنبال بهترین ابزارها و راه حل ها برای هر شرایطی هستم و در طول این دوره بندی ، برخی از یافته های خود را با شما به اشتراک می گذارم.

به منظور یافتن بهترین گزینه های بازیابی قادر به انجام هرگونه سناریوی از دست دادن داده ها ، ما ضمن انجام آزمایش های اولیه ، ویژگی ها و برنامه های قیمت را بررسی کردیم. فقط در این صورت تعداد معدودی از خدمات را حل کردیم که احساس کردیم بهتر است توصیه های عمیق تری داشته باشیم تا بهترین توصیه ها را به خوانندگان خود ارائه دهیم.

این بررسی عمیق تر شامل یک باتری اسکن برای اندازه گیری کارایی و کارایی هر ابزار بازیابی اطلاعات است. به طور خاص ، ما نگاه کردیم:

 • آیا ابزار می تواند فایلهای آزمایشی را که ایجاد کردیم و حذف کنیم بازیابی کند?
 • آیا ابزار می تواند پارتیشن مورد نظر ما را حذف و بازیابی کند?
 • چه مدت اسکن سریع و عمیق طول می کشد?
 • چقدر می توان روند کار را سفارشی کرد (مانند اسکن برای نوع خاص)?
 • مرتب سازی بر اساس محتوای بازیابی چقدر آسان است?
 • به طور کلی جادوگر ابزار چقدر کاربر پسند است?

گذشته از این سؤالات ، ما همچنین نگاهی دقیق تر به مجموعه های ویژگی با توجه ویژه به مواردی از قبیل:

 • بازیابی دیسک سخت خارجی
 • درایو فلش و بازیابی کارت SD
 • بازیابی حمله
 • کلونینگ و بازیابی از تصاویر درایو
 • دیسک های راه اندازی سیستم

راضی نیستیم ، ما همچنین به قابلیت های پشتیبانی مشتری از هر سرویس بازیابی اطلاعات می پردازیم. ما راهنماهای کاربر ، سؤالات متداول ، راهنماهای عیب یابی را می خوانیم و در صورت موجود بودن روی انجمن های کاربر قرار داده ایم. ما همچنین به کانالهای پشتیبانی مستقیم مانند ایمیل ، تلفن و چت زنده نگاه کردیم و سؤالات مختلف آزمون را برای سنجش زمان پاسخگویی و دقت ارائه دادیم.

بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات برای ویندوز

در طول این بخش ، ما به بازیابی داده های Windows PC خواهیم پرداخت تا بهترین گزینه ها را انتخاب کنیم. سه انتخاب برتر ما در این بخش از ابزارهای سطح بالا بسیار نزدیک است. به این ترتیب ، تفاوتهای اساسی وجود دارد که می خواهید قبل از انتخاب خود بدانید.

سه مورد برتر

این سه مورد مورد علاقه ما هستند ، شما نمی توانید با هیچ یک از آنها اشتباه کنید.

بازیابی داده های ستاره ای حرفه ای

با 50 دلار در ماه شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی بازیابی داده های ستاره ای ما را بخوانید.

قبلی

بعد

برچسب قیمت بازیابی داده های ستارگان از سایر ابزارهای بازیابی ویندوز جلوتر است ، اگرچه مطابق با سایر سه کشور برتر ماست. با این حال ، بر اساس تجربه ما با آن ، هیچ ابزار دیگری هزینه آن را به همان اندازه توجیه نمی کند.

ما این ابزار شماره یک را نه تنها به خاطر جادوگر دوست داشتنی و عملکرد استثنایی رتبه بندی کردیم ، بلکه به این دلیل که لیست ویژگی های آن به راحتی از رقابت پیشی می گیرد.

همه گزینه های اساسی مورد نیاز شما را از هر ابزار بازیابی ، از جمله حالت اسکن سریع و عمیق برای بازیابی پرونده های حذف شده و پارتیشن های گمشده یا غیرقابل دسترسی دریافت می کنید..

در آزمایش های ما ، ستاره با موفقیت تمام پرونده های حذف شده “تصادفی” ما را بازیابی و یک پارتیشن حذف شده را بازیابی کرد. اسکن سریع پرونده های ما را برگرداند و فقط در چند دقیقه اجرا شد. اسکن های عمیق یک پارتیشن 518 گیگابایتی و هارد 1TB ما در مقایسه با آنالوگ های رایانه ای که توسط EaseUS و Cleverfiles قرار گرفتند ، کمی در سمت بلند حرکت کردند ، اما بیشتر قسمتهای دیگر را به راحتی پشت سر گذاشتند..

علاوه بر بازیابی اطلاعات از هارد رایانه شما ، Stellar همین کار را برای دیسک های سخت خارجی ، درایوهای فلش USB ، کارتهای SD و حتی راه حل های ذخیره سازی نوری انجام می دهد.

ویژگیهای ایستاده که معمولاً ارائه نمی شوند شامل امکان اسکن براساس نوع پرونده و مرتب سازی بر اساس نوع پرونده هنگام اتمام اسکن شما هستند. در حالی که بیشتر انواع فایل پشتیبانی می شوند ، حتی می توانید با ارائه نمونه ای از ابزار برای یادگیری ، نمونه های جدیدی را تعریف کنید.

یک اشتباه بزرگ که باید به آن اشاره کرد: بازیابی ذخیره سازی RAID به یک مجوز گران “تکنسین ها” نیاز دارد.

Prosoft Engineering Rescue Data PC4

با مجوز طول عمر با 99 دلار شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی نجات داده مهندسی Prosoft را مطالعه کنید.

قبلی

بعد

Prosoft Engineering Rescue داده های Stellar در مورد گزینه های بازیابی کاملاً مناسب نیست. شما نمی توانید بر اساس انواع پرونده خاص اسکن کنید و یا ابزار بازیابی انواع جدید فایل را به آنها آموزش ندهید. همچنین بر خلاف Stellar ، شما باید منتظر بمانید تا اسکن شما به پایان برسد تا پیش نمایش و بازیابی فایل ها را انجام دهد.

به گفته این ، این ورودی هنوز بیشتر از سایر نرم افزارهای بازیابی اطلاعات فاصله دارد و Stellar چند کار را انجام نمی دهد.

اینها شامل توانایی بازیابی اطلاعات از دستگاههای ذخیره سازی RAID است. از نظر ماهیت آنها ، دستگاه های ذخیره سازی RAID نیازی به بازیابی اطلاعات ندارند. آنها “اضافی” هستند تا شما را از دست دادن داده ها محافظت کنند. با این حال ، حوادث همیشه و در بدترین زمان ممکن است اتفاق بیفتد.

یکی دیگر از ویژگیهای پشتیبانی شده توسط Stellar که در Data Rescue دوست داریم این است که این ابزار به شما امکان می دهد یک درایو USB قابل بوت ایجاد کنید. در هنگام خراب شدن پارتیشن بوت آن ، می توانید برای دسترسی به داده ها در دستگاه استفاده کنید.

در غیر این صورت ، داده های نجات تقریبا شبیه به ستاره و همچنین گزینه موردعلاقه بعدی ما ، EaseUS است.

این ابزار به شما امکان می دهد بسته به نیاز خود ، اسکن سریع و عمیق را انجام دهید. از این اسکن ها می توان برای بازیابی اطلاعات حذف شده یا دسترسی به پارتیشن های خراب ، حذف شده یا فرمت شده استفاده کرد. علاوه بر هارد دیسک رایانه ، می توانید داده ها را از درایوهای خارجی ، کارت های SD و رسانه های قابل جابجایی بازیابی کنید. بازیابی رسانه های نوری گزینه ای نیست.

بازیابی اطلاعات PC4 یک الگوریتم اسکن بسیار دقیق در آزمایش ما را نشان داد ، که قادر به بازیابی تمام پرونده های آزمون و پارتیشن تست ما است. پس از یافتن ، می توانید همه چیز را قبل از بهبود نهایی پیش نمایش کنید تا مطمئن شوید آنچه می خواهید وجود دارد.

کمی طولانی تر از ستاره بود اما خیلی زیاد نیست. با این حال ، ما با بار قابل توجهی طولانی تر اسکن کردیم ، بدون اینکه دوباره رایانه آزمایش خود را دوباره راه اندازی کنیم ، این مسئله ای است که با سایر خدمات بازیابی اطلاعات با آن روبرو نشده ایم..

EaseUS Pro + WinPE

با مجوز طول عمر با قیمت 99.90 دلار شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی جادوگر بازیابی اطلاعات EaseUS را بخوانید.

قبلی

بعد

ما مجوز EaseUS Pro + WinPE را هدف قرار دادیم زیرا این برنامه شامل رسانه قابل راه اندازی برای بازیابی اطلاعات از رایانه هایی است که شروع نمی شوند. با این حال ، اگر کار درستی بدون این گزینه انجام دهید ، خرید فقط Wizard Recovery Data EaseUS 30 دلار برای شما صرفه جویی می کند. این کاهش قیمت ممکن است دلیل کافی برای برخی باشد که با این راه حل در دو مورد برتر ما بروند.

دلیل اینکه در رتبه سوم قرار گرفتیم بیشتر به این دلیل بود که EaseUS Pro نمی تواند اسکن کامل دیسک سخت را انجام دهد. شما فقط می توانید پارتیشن ها را اسکن کنید. در بیشتر موارد ، این تنها چیزی است که شما نیاز دارید. با این حال ، به گاه ممکن است که EaseUS نتواند یک پارتیشن گمشده را تشخیص دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد ، یک اسکن کامل درایو بهترین دوره عمل است.

سه ویژگی دیگر که فهمیدیم از دست رفته عدم توانایی اسکن بر اساس نوع پرونده ، افزودن انواع پرونده های جدید و عدم بازیابی ذخیره سازی نوری بود. خود این نرم افزار همچنین از کلونینگ پشتیبانی نمی کند ، اما EaseUS یک ابزار کپی کردن دیسک رایگان را برای آن قرار می دهد.

فراتر از این ، تجربه کاربر با یک رابط هوشمند که به نظر حرفه ای می رسد بسیار خوب است. نکته برجسته این است که EaseUS پارتیشن حذف شده ما را بلافاصله گرفت ، قبل از اینکه حتی اسکن کنیم.

فرایند با EaseUS کمی متفاوت است از آنجایی که ابتدا اسکن سریع را انجام می دهد ، سپس اسکن عمیقی را انجام می دهد. راه حل های دیگر انتخاب اجرای یک یا دیگری را به شما می دهد. با توجه به اینکه اسکن سریع در دو ثانیه انجام می شود و می توانید فایل های بازیابی شده را هنگام اسکن عمیق جستجو و مشاهده کنید ، این سؤال مسئله ای نیست.

منطقه ای که EaseUS بیش از دو سرویس برتر ما (به ویژه داده نجات) از آن برخوردار است ، چگونگی دستیابی به داده های بازیابی شده به آسانی است. شما می توانید بر اساس نوع فایل ، پرونده های خود را بر اساس ساختار فایل یا موارد باریک فهرست کنید.

تا آنجا که گزینه های بازیابی اضافی ، EaseUS از درایو خارجی ، رسانه قابل جابجایی و بازیابی RAID پشتیبانی می کند ، اما بازیابی رسانه های نوری نیست.

در کل ، ما همچنین دریافتیم که EaseUS سریعترین از سه سرویس برتر است ، در حالی که اسکن را به خوبی انجام می دهد.

یو پی اس دونده

در حالی که ابزارهای ارائه شده توسط Stellar ، Prosoft Engineering و EaseUS مواردی هستند که مورد توجه بیشتر افراد قرار می گیرند ، ما بدون ذکر چند سرویس دیگر که ممکن است برای برخی از کاربران به دلایل خوب ارجح باشد ، قضات خوانندگان خود را انجام نمی دهیم..

دریل دیسک CleverFiles

از 49 دلار برای مجوز یک ساله و 68 دلار برای پروانه زندگی شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی مته دیسک دریل CleverFiles را بخوانید.

قبلی

بعد

دریل دیسک CleverFiles احتمالاً بیشتر از سایر ابزارهای بازیابی اطلاعات دیگری که آزمایش کرده ایم ، ما را شگفت زده کرد. CleverFiles احتمالاً در محافل IT به عنوان سه مدعی برتر ما شناخته نمی شود زیرا هیچ مجوزی تجاری ارائه نمی دهد. با این حال ، برای اکثر مصرف کنندگان ، ممکن است به همین خوبی باشد.

دو ویژگی از دست رفته این سرویس عبارتند از: بازیابی دیسک راه اندازی دستگاه های غیر بوت ، پیش نمایش تصاویر کوچک و امکان تعریف انواع جدید فایل برای اسکن. همچنین ، شما نمی توانید پوشه های پرونده خاص را انتخاب کنید تا مانند Stellar بتوانید اسکن کنید .

یک مورد که ما دوست داشتیم این است که CleverFiles نه تنها گزینه هایی را برای اسکن پارتیشن های موجود به ما نداد ، بلکه به صورت خودکار شناسایی شده و به ما اجازه می دهد تا پارتیشن حذف شده خود را اسکن کنیم..

فراتر از این ، CleverFiles یک ترکیب قدرتمند از قدرت پردازش را ارائه می دهد که شامل درایو خارجی ، رسانه قابل جابجایی ، کارت SD و بازیابی درایو نوری است..

بازیابی داده Wondershare

با مجوز طول عمر با قیمت 39.95 دلار شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی بازیابی اطلاعات Wondershare را بخوانید.

قبلی

بعد

جادوگر بازیابی Wondershare Data ساده است اما چندین ویژگی عالی برای شخصی سازی اسکن ها مانند امکان اسکن بر اساس نوع پرونده و اسکن پوشه های خاص ارائه می دهد. همچنین می توانید برای یافتن پارتیشن های گمشده ، اسکن یک پارتیشن دارای برچسب یا کشیدن داده ها از جدول پارتیشن را انتخاب کنید.

چند ویژگی از دست رفته وجود دارد که ممکن است شما از آنها مانند کلون کردن ، بازیابی RAID و بازیابی نوری نوری به آنها بی توجه باشید. دلیل بزرگتری که Wondershare باعث جلب توجه کاربران تکنولوژی نمی شود اینست که نمی توان از آن برای بازیابی اطلاعات دستگاههای غیر بوت استفاده کرد و اسکن ها مدت زمان طولانی برای اجرای آن (13 ساعت برای یک ترابایت) استفاده کرد..

همچنین ، Wondershare به دلیل عدم برقراری گفتگوی زنده و زمان پاسخگویی آهسته برای ایمیل ، امکان پشتیبانی از میز کار را آسان نمی کند (در مورد ما دو هفته).

Ontrack EasyRecovery

با مجوز یک ساله با 79 دلار شروع می شود. بررسی کامل Ontrack EasyRecovery ما را برای تصویر کامل بخوانید.

قبلی

بعد

Ontrack EasyRecovery با برخی از ویژگی های جادوگر خوب یک تجربه بازیابی ساده را ارائه می دهد. یکی از موارد مورد علاقه ما این بود که چگونه می توان محتوای مرتب شده را با مرتب سازی نوع پرونده و حالت پیش نمایش تصویر کوچک ، محتوا را بازیابی کرد..

هرچند این نرم افزار از جهات بزرگی کوتاه است ، اما از بدست آوردن آن در کسب رتبه بالاتر در رتبه بندی های ما ، جلوگیری می کند.

برای مثال ، اسکنهای عمیق ما دو برابر طولانی تر از گزینه های قبلی بود. با حل این مسئله ، EasyRecovery به شما امکان انتخاب نوع اسکن را نمی دهد. به علاوه ، اگر تصمیم دارید که بازیابی را خاموش کنید ، نمی توانید نتایج اسکن خود را بعداً ذخیره کنید. سرانجام ، EasyRecovery به CD بازیابی یا ویژگی های کلونینگ نمی آید.

GetData بازیابی پرونده های من

با مجوز یک ساله با 69 دلار شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی GetData Recover My Files را بخوانید.

قبلی

بعد

GetData Recover My Files نگاهی به ابزار قدرتمند و جالبی برای بازیابی اطلاعات دارد که برای متخصصان طراحی شده است. بنابراین ، به وضوح ناامید شدیم که اسکن کامل هارد یک ترابایت ما 17 ساعت طول کشید. این کندتر از هر سرویس دیگری است که ما آزمایش کردیم.

هرچند اسکن کار را انجام داد. گزینه هایی مانند امکان اسکن براساس نوع پرونده می توانند مدت زمان را نیز کاهش دهند ، اما ممکن است برای بعضی از کاربران به اندازه کافی مناسب نباشد.

بازیابی فایلهای من را می توان برای بازیابی اطلاعات از درایوهای خارجی ، درایوهای فلش USB و کارتهای SD استفاده کرد. شما می توانید از آن برای بازیابی اطلاعات از رایانه هایی که شروع به کار نمی کنند ، استفاده کنید. بازیابی ذخیره سازی RAID به مجوز “حرفه ای” گران تری نیاز دارد.

GetDataBack ساده

با مجوز طول عمر با 79 دلار شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی ساده GetDataBack را بخوانید.

قبلی

بعد

GetDataBack Simple هرچند سه گزینه برتر انتخاب ما نیست ، اسکن معقول و سریع را اجرا می کند و موفق به بازیابی پرونده های ما شد. دلیل پایین بودن در لیست ما این است که تجربه کاربر در مقایسه با اکثر راه حل های بازیابی کوتاه است.

گزینه های کلیدی مانند امکان اسکن بر اساس نوع پرونده ، مرتب سازی نتایج براساس نوع پرونده و ذخیره نتایج اسکن وجود ندارد. همچنین نمی توانید اسکن یک هارد کامل را اجرا کنید: شما محدود به اسکن حجم های فردی هستید.

همچنین ، طراحی رابط کاربری خیلی شهودی نیست ، مشکلی که با ایجاد منحرف کردن و به هم زدن رنگ ها ایجاد می شود. برای هزینه ، انتظار داریم چیزی کمی صیقلی تر شود.

Piriform Recuva Pro

با قیمت 19.99 دلار برای مجوز یک ساله شروع می شود. برای تصویر کامل ، بررسی Piriform Recuva Pro را بخوانید.

قبلی

بعد

Piriform Recuva Pro به لطف قیمت بودجه خود توجه بسیاری را به خود جلب می کند. در حالی که برای پشتیبانی باید قیمت 19.99 $ بپردازید ، نسخه رایگان Recuva نیز موجود است. با این حال ، اگرچه قیمت گذاری ظاهراً جذاب است ، اما تمایل دارید آنچه را که پرداخت می کنید با این ابزار بازیابی دریافت کنید.

چندین ویژگی موجود با ابزارهای پیشرفته تر از بین رفته است. شما نمی توانید نتایج اسکن را بر اساس نوع پرونده مرتب سازی کنید یا اسکن را برای بازیابی بعدی ذخیره کنید. کلونینگ و بازیابی از دستگاه های غیر بوت گزینه دیگری نیست. همچنین ، حتی وقتی هزینه Recuva را پرداخت می کنید ، شبکه پشتیبانی آن بسیار کم عمق است و کمک زنده نمی کند.

مشکل اصلی Recuva Pro این است که نمی تواند پارتیشن های گمشده یا حذف شده را بازیابی کند. با توجه به اینکه بازیابی پارتیشن دلیل مهمی برای صرفه جویی در هزینه برای یک ابزار بازیابی است ، این اعتصاب بزرگی علیه Recuva است ، هرچند که قیمت پایین را توضیح می دهد.

اگر فقط پس از بازیابی پرونده های حذف شده هستید ، Recuva کار خوبی را انجام می دهد. اسکن سریع است و جادوگر عالی به نظر می رسد. ما قادر به بازیابی تمام پرونده های تست خود و پیش نمایش آنها قبل از ریکاوری بودیم.

بهترین بازیابی اطلاعات برای Mac

اکثر بهترین ابزارهای بازیابی که ما بررسی کردیم ، نسخه های مک را نیز ارائه می دهند. از این ابزارها می توان برای بازیابی داده ها و پارتیشن های حذف شده در رایانه های iMac ، MacBook Pro ، Air ، Mac Mini و Mac Pro استفاده کرد..

در بعضی موارد ، ویژگی ها و هزینه ها برای این آنالوگ های Mac متفاوت است ، بنابراین تصمیم گرفتیم که به کاربران مک مجموعه های مختلفی از رتبه بندی ها را نیز برای مراجعه به آنها اختصاص دهیم. ما مدت زمان زیادی راجع به نرم افزار Mac صرف نخواهیم کرد ، هرچند که نگاه کلی و عملکرد این ابزارها با نسخه های رایانه ای قابل مقایسه است.

Prosoft Engineering Rescue Data 4

با مجوز طول عمر با 99 دلار شروع می شود.

داده نجات 4 با وجود رتبه دوم در لیست رایانه های شخصی ، بهترین انتخاب ما برای سیستم عامل Mac است. به این دلیل است که نرم افزار Mac دارای برخی از ویژگی های اضافی است. این لیست شامل FileIQ است ، که این ابزار را قادر می سازد انواع فایل های جدید را بیاموزید ، و Bootwell که به شما امکان می دهد یک درایو راه اندازی ثانویه ایجاد کنید.

بازیابی ستاره ای مک

با 50 دلار در ماه شروع می شود.

علاوه بر بازیابی داده ها از Mac ، Mac Data Recovery می تواند داده ها را از Time Machine و درایوهای رمزگذاری شده دیسک خارج کند. این ابزار به همان اندازه جذاب است و به همان اندازه برای مصرف کنندگان و متخصصان IT مناسب است.

جادوگر بازیابی اطلاعات EaseUS برای Mac Pro

با مجوز طول عمر با قیمت 89.95 دلار شروع می شود.

این نسخه از Wizard Recovery Data for Mac به همراه رسانه قابل راه اندازی نیست ، که می تواند داده هایی را از مکینتاش که بوت نمی شوند بازیابی کند. اگر می خواهید ، نسخه 129 دلاری گرانتر وجود دارد. این نرم افزار عالی به نظر می رسد و کار می کند اما به همان دلایلی که همتای رایانه شخصی خود دارد در رده سوم قرار دارد.

شما نمی توانید انواع خاصی از پرونده ها را اسکن کنید و نمی توانید هارد دیسک کامل خود را ، فقط پارتیشن ها ، اسکن کنید. همچنین ، شما نمی توانید به EaseUS آموزش دهید که انواع جدیدی از پرونده ها را اسکن کند. اگرچه این رسانه ها قابل استفاده نیستند و اگر نیازی به رسانه قابل راه اندازی ندارید ، انتخاب EaseUS روی Stellar و Prosoft Engineering حداقل ده دلار پس انداز می کند..

دریل دیسک CleverFiles برای مک

با مجوز یک ساله با 89 دلار شروع می شود ، 118 دلار برای پروانه زندگی.

Disk Drill for Mac با توانایی آن در بازیابی انواع فایلهای 200 به علاوه تا حدودی محدود است و برخلاف دو گزینه اصلی ، شما نمی توانید انواع پرونده های جدید اضافه کنید. به علاوه ، پروانه طول عمر حدود 20 دلار دیگر هزینه دارد.

با این حال ، نسخه Mac Disk Drill علاوه بر ویژگی های بازیابی استاندارد ، دارای برخی از قدرت های خوب نیز هست. این شامل:

 • سلامت دیسک: نظارت SMART برای ماندن در بالای مشکلات احتمالی سخت دیسک
 • پاکسازی Mac: فضای دیسک را تجزیه و تحلیل کرده و بهینه کنید
 • تکثیر یاب: پرونده های تکراری را پیدا و حذف کنید
 • درایو بازیابی: یک درایو USB قابل راه اندازی برای بازیابی اطلاعات ایجاد کنید
 • تهیه نسخه پشتیبان از داده ها: یک کلون بایت بایت از هر پارتیشن ایجاد کنید

بهترین ابزارهای بازیابی اطلاعات برای متخصصان IT

اگر یک متخصص IT هستید ، یک مجموعه بازیابی اطلاعات سرمایه گذاری مهمی در موفقیت شما است. مجوزهای همراه با بازرگانی به شما امکان می دهند داده ها را در رایانه های افراد دیگر اعم از رایانه شخصی یا Mac بازیابی کنید.

اکثر راه حلهای بازیابی اطلاعات که ما بررسی کردیم چنین عملکردی را ارائه نمی دهند. در حقیقت ، فقط فروشندگانی که در سه گروه برتر ما یعنی Stellar ، Prosoft Engineering و EaseUS به زمین نشستند ، این کار را انجام می دهند. این مسئله به عنوان مکان برتر در مورد تکنسین های حرفه ای در مورد مکان مستقر آنها صحبت می کند.

ابزار بازیابی داده های ستاره ای

بسته بندیقیمت
مجموعه ابزار-تکنسین بازیابی داده های بسته نرم افزاری499 دلار
تکنسین بازیابی اطلاعات ویندوز299 دلار
تکنسین بازیابی اطلاعات مک349 دلار
تکنسین بازیابی اطلاعات لینوکس199 دلار

نه تنها جواز عمر دریافت می کنید ، مجموعه ابزار بازیابی اطلاعات ستارگان شامل نرم افزاری برای بازیابی لینوکس است. حتی بدون آن امتیاز اضافی ، پیشنهاد ستارگان احتمالاً براساس کیفیت ترکیبی از رایانه شخصی و نرم افزاری مک خود در ایستگاه اصلی ما قرار داشت..

ابزارهای ارائه شده توسط Stellar گزینه های بازیابی گسترده تری نسبت به سایر توسعه دهنده ها دارند. مجوز جعبه ابزار همچنین به شما امکان می دهد داده ها را از ذخیره RAID بازیابی کنید ، که نرم افزار رایج رایانه ای ندارد.

Prosoft Engineering Drive Genius 4، Rescue Data 4 & داده نجات PC3

بسته بندیقیمت
Data Rescue 4، Drive Genius 4, & داده نجات کامپیوتر 3499 دلار
رانندگی Genius 4 & نجات داده 4399 دلار
نجات داده 4 & تهیه نسخه پشتیبان از داده ها 3399 دلار
داده نجات کامپیوتر 3 & پاک کردن MediaTools699 دلار
داده نجات 4 ، داده نجات کامپیوتر 3 & پاک کردن MediaTools899 دلار

این بسته نرم افزاری شامل Drive Genius 4 ، یک ابزار تشخیصی برای تشخیص و اصلاح مشکلات مربوط به هارد دیسک است. شما می توانید از آن برای بازیابی داده ها از هر دو رایانه شخصی و Mac استفاده کنید ، اما مجوز فقط برای یک سال مناسب است ، که یک دلیل مهم برای انتخاب ستاره است ، در عوض.

مهندس Prosoft چندین بسته مجوز حرفه ای دیگر نیز موجود است ، که ممکن است برای برخی جذاب باشد. این موارد شامل ارائه با MediaTools Wipe است که ابزاری است که درایوهای کاملاً پاک از داده ها را پاک می کند.

تکنسین جادوگر بازیابی اطلاعات EaseUS

بسته بندیقیمت
تکنسین بازیابی اطلاعات کامپیوتر و مک598 دلار
کامپیوتر تکنسین بازیابی اطلاعات499 دلار
تکنسین بازیابی اطلاعات مک499 دلار

مانند ستارگان ، خریدن بسته نرم افزاری تکنیک EaseUS برای رایانه های نامحدود به شما جواز زندگی می دهد ، بنابراین هزینه ای است که فقط یک بار متحمل آن خواهید شد. از طرف دیگر ، این دویست دلار گرانتر از ستارگان است و ابزاری به اندازه خوبی نیست.

گزینه های دیگر برای تکنسین های فناوری اطلاعات شامل مجوزهای مجزا PC و Mac است ، اما قیمت آنها بسیار گران است.

بهترین ابزارهای بازیابی اطلاعات برای Android

ابزارهای بازیابی اطلاعات Android به شما امکان می دهد پیام های متنی حذف شده ، اطلاعات تماس ، تصاویر و سایر محتویات را از تلفن خود بازیابی کنید. به طور کلی ، آنها با اتصال تلفن شما به رایانه از طریق USB کار می کنند. با این حال ، برخی ابزارها به شما امکان می دهند داده ها را مستقیماً از طریق تلفن بازیابی کنید.

Wondershare Dr. Fone for Android

هزینه: 49.95 $

عنوان لیست ما دکتر Fone برای اندروید است. دکتر Fone می تواند داده ها و داده های حذف شده به طور تصادفی را از تلفن هایی با صفحه های خالی یا بدون پاسخ بازگرداند.

دکتر Fone علاوه بر بازیابی اطلاعات ، قابلیت های دیگری نیز دارد که با وجود برچسب قیمت بالاتر ، رتبه آن را از EaseUS MobiSaver بالاتر می برد. این موارد شامل ریشه زایی ، باز کردن سیم کارت ، حذف صفحه قفل و پاک کردن داده ها است. همچنین می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن در رایانه استفاده کنید.

فرایندها به صورت خودکار کار می کنند و رابط کاربری زیبا و بصری است.

مراقب باشید که هنگام انجام بازیابی اطلاعات مدل دستگاه را با دقت وارد کنید ، اگرچه با انجام این کار به صورت نادرست می توانید تلفن خود را آجری کنید ، و آن را برای هر کاری غیر از استفاده از وزن کاغذ بی فایده می کنید..

EaseUS MobiSaver برای Android Pro

هزینه: 39.95 دلار.

MobiSaver برای Android Pro در رده بندی بهترین ابزار بازیابی اطلاعات اندرویدی خالص است که ما به دلیل توانایی آن در اسکن سریع و بازیابی چندین فایل به طور همزمان مورد بررسی قرار داده ایم. این نرم افزار می تواند داده ها و داده های حذف شده به طور تصادفی را از طریق تلفن های ریشه شده بازیابی کند. این حالت پیش نمایش را به شما می دهد تا بتوانید پرونده ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها قبل از بازیابی آنچه شما می خواهید هستند.

ما آن را تا حدی پایین تر از Wondershare قرار داده ایم زیرا بعضی از کارهای دیگر مانند روت کردن یا باز کردن قفل تلفن شما را انجام نمی دهد.

مسئله دیگر این است که در واقع تلفن شما باید قبل از بهبود ریشه داشته باشد ، در حالی که Wondershare این محدودیت را به اشتراک نمی گذارد. ریختن نادرست تلفن شما می تواند منجر به آجر شدن آن شود ، بنابراین مطمئن شوید که چه کاری انجام می دهید.

بازیابی داده اندروید Jihisoft

هزینه: 49.95 $.

بازیابی اطلاعات Android JihiSoft به شما امکان می دهد داده ها را بدون ریشه کردن تلفن بازیابی کنید و یک فرآیند بازیابی ساده را فراهم کنید. اسکن سریع اجرا می شود و می توانید قبل از بازیابی کامل ، پرونده ها را پیش نمایش دهید. ما آن را کمی پایین تر از EaseUS به دلیل هزینه قرار دادیم و چون جادوگر خیلی خوب نیست. هنوز هم تقریباً نزدیک است.

بهترین ابزارهای بازیابی اطلاعات بودجه

اگر یک بودجه وثیقه دارید ، این ابزارهای بازیابی اطلاعات بهترین شرط بندی شما هستند. آنها ممکن است همه زنگ ها و سوت های راه حل های سطح بالا را ارائه ندهند ، اما باید بتوانند داده های حذف شده تصادفی را بازیابی کرده و حداقل به پارتیشن های غیر نصب دسترسی پیدا کنند.

دریل دیسک CleverFiles

با مجوز یک ساله 49 دلار شروع می شود.

اگر به مجوز طولانی مدت احتیاج ندارید ، ارائه 49 دلار CleverFiles دارای ویژگی های بسیاری از مارک های تجاری است که دو برابر قیمت آن را می پردازند. این شامل امکان اسکن براساس نوع پرونده و بازیابی اطلاعات از درایوهای خارجی ، رسانه قابل جابجایی ، کارتهای SD و رسانه های نوری است.

بازیابی اطلاعات WonderShare

با مجوز طول عمر با قیمت 39.95 دلار شروع می شود.

WonderShare 10 دلار کمتر از CleverFiles هزینه دارد و تقریباً با بسیاری از ویژگی ها همراه است. قابل توجه ترین اشتباهات کلونینگ و بازیابی رسانه های نوری است. دلیل اصلی که ما آن را کمتر رتبه بندی کردیم ، این است که اسکن های CleverFiles بسیار سریعتر اجرا می شوند: یک اسکن کامل دیسک سخت با Cleverfiles فقط سه ساعت در طول آزمایش ما طول کشید ، در حالی که WonderShare 13 گرفت..

با این حال ، شما با WonderShare مجوز طول عمر دریافت می کنید ، بنابراین زمان بیشتری برای انتظار دارید.

صفحه اصلی ستاره ای

با 50 دلار در ماه شروع می شود.

Stellar Home بیشتر با Stellar Professional متفاوت است زیرا نمی تواند داده ها را از دیسک های سخت RAW بازیابی کند. با این حال ، هنوز هم می توان از آن برای بازیابی داده ها و داده های حذف شده در قسمت های غیرقابل دسترسی استفاده کرد. بنابراین ، هنوز هم بیشتر سناریوهای بازیابی را پوشش می دهد و 40 دلار پس انداز می کند.

سؤالات متداول درباره بازیابی اطلاعات

آیا به یک سرویس بازیابی اطلاعات نیاز دارید یا به اندازه کافی نرم افزار است?
نرم افزار بازیابی داده ها می تواند داده ها را به همان میزان موثر بازیابی اطلاعات بازیابی کند. این شامل بازیابی اطلاعات از دستگاههایی است که به دلیل مشکلی در پارتیشن بوت آنها قابل راه اندازی نیستند. تنها زمانی که واقعاً به استفاده از خدمات نیاز دارید این است که اگر درایو دارید که از نظر جسمی شکست خورده است.

قابل بازیابی است?
نه. وقتی پرونده ها را از رایانه خود حذف می کنید یا یک پارتیشن حذف می شود ، این احتمال وجود دارد که داده ها توسط پرونده های جدید رونویسی شوند. اگر این اتفاق بیفتد ، شما نمی توانید آن را پس بگیرید.

اگر هارد دیسک خود را قالب بندی کنم ، چه می توانم هنوز از نرم افزار بازیابی داده استفاده کنم?
اکثر نرم افزارهای بازیابی خوب ، مانند ستار ، می توانند داده ها را بازیابی کنند حتی اگر هارد دیسک شما فرمت شده باشد. اگرچه داده های خود را با داده های جدید رونویسی کرده اید ، باز هم ، ممکن است چنین نباشد.

یک شرکت خدمات بازیابی اطلاعات شارژ می کند?
خدمات بازیابی اطلاعات معمولاً براساس شدت موضوع قیمت گذاری می شوند. این می تواند بسیار گران باشد. به عنوان مثال ، زنجیره الکترونیک ایالات متحده Best Buy ، برای بازیابی حرفه ای بین 200 تا 1500 دلار هزینه دارد.

هزینه بازیابی اطلاعات چقدر است؟?
بهترین ابزارهایی که ما بررسی کردیم – Stellar ، Prosoft Engineering و EaseUS – برای نرم افزار پرچمدار رایانه شخصی آنها حدود 100 دلار هزینه دارند. برخی گزینه های ارزانتر مانند Cleverfiles و Wondershare در آنجا وجود دارد ، اگرچه آنها چندان خوب نیستند.

آیا در صورت داشتن نرم افزار بازیابی ، آیا هنوز به ابر پشتیبان نیاز دارم؟?
آره! بازیابی اطلاعات هرگز موردی مطمئن نیست ، در حالی که داده های خود را از ابر برگردانده است. همچنین ، بازیابی نسخه پشتیبان ابری بسیار سریعتر انجام می شود و می توان از رایانه دیگری انجام داد. اگر یک برنامه تهیه پشتیبان خوب داشته باشید ، دیگر نیازی به هزینه کردن برای نرم افزار بازیابی نیست.

بهترین خلاصه بررسی نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

در طی بررسی اولیه Cloudward.net از بهترین ابزارهای بازیابی اطلاعات موجود ، ما هر دو از تعداد ابزارهای خوب موجود تحت تأثیر قرار گرفتیم و اینکه ابزارهای عالی از سطح بعدی چقدر بهتر بودند.

در صدر رتبه بندی ما Stellar Data Recovery Pro است که بهترین ترکیب قابلیت استفاده ، ویژگی ها و عملکرد هر ابزاری را که آزمایش کرده ایم فراهم می کند. در حالی که گرانتر از گزینه های کمتر است ، حتی اگر این واقعیت را داشته باشید که دارای پروانه زندگی است را در نظر نگیرید ، قابلیت های آن ارزش هزینه دارد. ما فقط آرزو می کنیم که نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای CD ریکاوری نباشیم.

مهندسی Prosoft نزدیک روی پاشنه های آن بود. در حالی که Data Rescue PC4 تقریباً گزینه های سفارشی سازی زیادی برای تنظیم اسکن شما ارائه نمی دهد ، با بازیابی RAID همراه می شود – کاری که شما مجبورید نسخه قابل چاپ Stellar را خریداری کنید..

EaseUS در جمع سه تیم برتر قرار دارد. شکاف بین EaseUS و دو مارک مورد علاقه ما تقریبا به دلیل عدم توانایی آن در اسکن کامل هارد دیسک شما به طور هم زمان وجود دارد. اگر این واقعیت نباشد ، ممکن است ما آن را به عنوان شماره یک رتبه دهیم.

بار دیگر متذکر می شویم که بهترین راه برای اطمینان از اینکه همیشه فایلهای شما در دسترس شماست سرمایه گذاری در یک ابزار پشتیبان ابری است. چنین ابزارهایی ارزان هستند و معمولاً گزینه هایی برای بازیابی محتوای حذف شده در یک بازه زمانی معین هستند. با این حال ، اگر به صورت پیوند خورده باشید و از آنها نسخه پشتیبان تهیه نشود ، ابزارهای بازیابی اطلاعات در این گردهمایی بهترین شرط بندی برای نجات داده های شماست.

البته ، ما دوست داریم تجربه های خودتان را با هر یک از این ابزارها از شما بشنویم. بنابراین ، لطفاً نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map