بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای ویدیو 2020

این که آیا این فیلم های خانگی ، اسنک های تعطیلات یا آن دسته از خاطرات یک بار در طول زندگی است که می خواهید ذخیره کنید ، اطمینان از ذخیره کافی برای ذخیره کردن فیلم هایتان ضروری است. به جای اینکه آنها را در هارد دیسک محلی ریسک کنید ، باید در مورد فضای ذخیره سازی ابر فکر کنید. 

این امر از ذخیره کردن مجموعه ویدیوهای شما ، به ویژه با وضوح تصویری رو به رشد (و اندازه پرونده) ، بدون هیچ مشکلی ناشی می شود. برای کمک به شما در تصمیم گیری که بهترین سرویس ذخیره سازی ابری برای ویدیو است ، ما یک لیست کوتاه برای کمک به شما در بین بردن موارد خوب ، بد و واقعاً زشت قرار داده ایم. ما هشت ارائه دهنده را برای شما فراهم آورده ایم که هر یک از موارد و مزایای خاص خود را بررسی کنند.

بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای ویدیو چیست؟?

ما فوراً به شما خواهیم گفت که pCloud خدماتی است که ما به عنوان بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای فیلم در حال حاضر توصیه می کنیم. این دستگاه با حداکثر 2 ترابایت ، محدودیت اندازه پرونده ، پخش کننده رسانه یکپارچه و برنامه های تلفن همراه همراه است که به طور خودکار فیلم های شما را هنگام گرفتن آنها بارگذاری می کند. با این حال ، ما یک رتبه کامل در زیر داریم.

  1. pCloud
  2. Sync.com
  3. درایو گوگل
  4. عظیم
  5. درایو آمازون
  6. Dropbox
  7. SugarSync
  8. جعبه

Sync.com در جایگاه دوم عقب نیست و سایر ارائه دهندگان ما نیز بد نیستند. بیایید به شما کمک کنیم تا تصمیم خود را بگیریم.

1. pCloud

ما با انتخاب برتر ما برای ذخیره سازی ابر ویدیو شروع می کنیم. این از دیرباز یکی از موارد مورد علاقه ما بوده است و همانطور که در بررسی pCloud در مورد آن صحبت کردیم ، جوانب مثبت زیادی وجود دارد ، از جمله ویژگی های امنیتی برتر آن ، برنامه های ذخیره سازی مقرون به صرفه ، گزینه های اشتراک گذاری عالی و پخش کننده رسانه داخلی که ویدیوی اصلی را بازی می کند قالب ها این نرم افزار به خوبی در دسک تاپ و همچنین اپلیکیشن موبایل آن کار می کند.

pcloud-desktop-app

اگر با فایلهای ویدیویی بزرگ 4K یا 8K کار می کنید ، از pCloud خوشحال خواهید شد. این شما را از نظر اندازه پرونده محدود نمی کند ، به این معنی که می توانید پرونده های ویدیویی عظیمی را بدون هیچ مشکلی بارگذاری کنید. همانطور که اشاره کردیم ، با یک پخش کننده رسانه داخلی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد فیلم های ذخیره شده خود را از مرورگر وب مورد علاقه خود مشاهده کنید.

ممکن است پخش کننده رسانه pCloud قبل از پخش مجدد آنها ، این فیلم ها را برای شما تبدیل کند ، اما این کار را بطور خودکار انجام می دهد. این پرونده های اصلی شما را جایگزین نمی کند ، اما کپی دوستانه وب را به شما می دهد که می توانید بدون مشکل در اینترنت بازی کنید.

دستگاه های تلفن همراه نیز به خوبی پشتیبانی می شوند. برنامه های Android و iOS آن به شما امکان دسترسی به درایو ابری آنلاین خود را می دهد و بارگذاری خودکار آن باعث می شود پشتیبان گیری مداوم از فایل های خود را برای شما آسان کنید.

pCloud پیشنهادات

شما لازم نیست که به خدمات آزمایشی pCloud بپردازید ، فقط وارد کردن آدرس ایمیل شما این کار را انجام می دهد. با ذخیره آنلاین رایگان حداکثر 10 گیگابایت ، شما قادر خواهید بود بسیاری از ویژگی های ارائه شده را بدون پرداخت چیزی بپردازید. برنامه های پرداخت شده از pCloud شروع می شوند ، با برنامه های اندازه هارد دیسک معادل 500 GB یا 2TB.

فقط رمزهای عبور و تاریخ انقضا برای پرونده های عمومی ، مانند رمزگذاری صفر دانش ، از برنامه رایگان مستثنی نیستند. اگر نگران امنیت ویدیوی خود هستید ، باید در یک برنامه پرداخت شده مشترک شوید.

2. Sync.com

اگر pCloud در تصویر نبود ، Sync.com گزینه شماره یک ما خواهد بود. با این حال ، به نظر می رسد ، این یک دونده شایسته است ، و همچنان که یکی از بهترین ذخیره های ابری برای عکس ها و فیلم ها محسوب می شود ، همانطور که بررسی قبلی Sync.com ما نشان می دهد.

برنامه sync.com-sync-web

ما با قوانین حفظ حریم خصوصی شروع خواهیم کرد. به عنوان یک شرکت مستقر در کانادا ، Sync.com از یکی از بهترین و پشتیبانی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان استفاده می کند. این توضیح می دهد که چرا در ایمن ترین لیست کوتاه ذخیره سازی ابر ما نیز رتبه بالایی را کسب می کند.

مانند pCloud ، Sync.com دارای یک برنامه رایگان با یک سیستم ارجاع سخاوتمندانه است. در خارج از جعبه ، Sync.com یک فضای ذخیره سازی نسبتاً محدود 5 گیگابایتی را ارائه می دهد ، این نیمی از ذخیره ای است که pCloud به صورت رایگان ارائه می دهد. شما می توانید با وجود حداکثر 20 گیگابایت در فضای ذخیره سازی اضافی ، به لطف مراجعه به کاربران جدید ، این کار را گسترش دهید. هر ثبت نام شما به دست آوردن 1 GB اضافی به حد ذخیره شما اضافه می کند.

این کار کمی تلاش می کند ، اما این موقعیت سخاوتمندانه تری نسبت به pCloud یا سایر ارائه دهندگان مانند MEGA دارد ، این سیاست برای اضافه کردن ذخیره سازی برای مراجعه به مراکز که در طی یک سال منقضی شده است.

قیمت ذخیره سازی ابر Sync.com

Sync.com برنامه های ذخیره سازی را از 200 گیگابایت تا 4 ترابایت ارائه می دهد ، از 60 تا 180 دلار در سال. برای اشتراک خود ، با یکی از بهترین راه حل های ذخیره صوتی دانش صفر در بازار ، امنیت سطح بالایی را برای پرونده های ویدیویی خود بدست می آورید. رمزگذاری AES 256 بیتی ، همراه با احراز هویت دو عاملی برای ایمن نگه داشتن حساب شما از هکرها.

شما همچنین می توانید مقدار کمی از ویژگی های عملی برای پول خود را بدست آورید. Sync.com برای محافظت از حساس ترین فیلم ها و یک سیستم حساب کاربری قدرتمند که به شما امکان نظارت بر دسترسی به حساب کاربری خود را می دهد ، نسخه ای از فایل را تا یک ماه ، محافظت از رمز عبور ارائه می دهد. همچنین می توانید از راه دور دسترسی کاربران را پاک کرده و فایل ها را از دستگاه های مرتبط پاک کنید.

مشترکان Sync.com نیازی به نگرانی درباره اندازه پرونده ها ندارند. مانند pCloud ، Sync.com هیچ محدودیتی در پرونده ندارد ، به این معنی که فیلم های شما می توانند به اندازه مورد نیاز شما باشند. متأسفانه ، در حالی که pCloud امکان پخش رسانه را مستقیماً از وب سایت خود یا برنامه عرضه شده فراهم می کند ، Sync.com این ویژگی را ارائه نمی دهد.

اگر در مورد تفاوت های بین Sync.com و pCloud کنجکاو هستید ، می توانید به بررسی Sync.com در مقابل pCloud ما نگاهی بیندازید.

3. Google Drive

به عنوان اولین شرکت بزرگ فناوری که به این لیست رسید ، Google Drive رتبه سوم سخاوتمندانه ای را در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما در لیست کوتاه فایل های ویدیویی کسب می کند. این یک ارائه دهنده همه جانبه خوب است ، به لطف یک مجموعه اداری قدرتمند و یکپارچه که رقیب مایکروسافت آفیس و 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان است ، همانطور که در مورد بررسی قبلی Google Drive ما توضیح داده شده است.

برنامه sync.com-sync-web

اگر یک حساب Google دارید ، می دانید با Google Drive چه برخوردی دارید. ذخیره سازی Drive شامل در کل مجموعه محصولات Google ، از Gmail گرفته تا Google Photos و برنامه های همراه همراه آنها پخش می شود. 

بر خلاف Sync.com ، Google دارای اعتبار ستاره ای برای حفظ حریم خصوصی نیست. حوادث قبلی که Google با استفاده از پرونده ها دستکاری کرده و حسابهای هر کاربر را که از آن رد می کند ، خاتمه داده است ، می تواند نگران کننده باشد. 

بهترین کار برای انجام ، به ویژه بدون رمزگذاری موجود برای پرونده های ارائه شده ، استفاده از Google Drive با راهکاری مانند Boxcryptor برای بهترین محافظت است.

فضای ذخیره سازی ویدیو نامحدود

آنچه Google Drive را به خصوص در مقایسه با سایر ارائه دهندگان دیگر در این لیست ، مجزا می کند ، این است که فضای ذخیره سازی نامحدود عکس و فیلم را ارائه می دهد و آن را به یکی از بهترین ذخیره آنلاین برای عکس و فیلم تبدیل می کند. این بدان معناست که عکس ها و فیلم ها در مورد محدودیت رایگان 15 گیگابایت یا محدودیت های بعدی ذخیره شده پرداخت نمی شوند.

شما همچنین می توانید چندین روش برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها به طور مستقیم در رسانه های اجتماعی داشته باشید ، اگر به روز باشید تا حساب های Facebook و Instagram خود را به روز کنید.

قبل از تلاش برای باز کردن یک حساب Google ، احتیاط های مهمی وجود دارد ، زیرا فقط قالب های ویدیویی خاصی در ذخیره نامحدود پرونده گنجانده شده است. برای تبدیل فیلمهای خود با استفاده از برنامه Google Photos باید از گزینه پشتیبان تهیه “کیفیت بالا” استفاده کنید ، یا آنها به سمت میزان ذخیره کلی Google Drive شما حساب خواهند کرد..

با داشتن 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی به صورت رایگان ، این به شما امکان نمی دهد فیلم های با کیفیت 1080p یا با کیفیت بالاتر ذخیره کنید. برای این کار ، باید در مورد پرداخت هزینه اضافی فکر کنید ، زیرا قیمت Google Drive در هر سال برای $ 100 گیگابایت ذخیره سازی اضافی از 19/99 دلار در سال شروع می شود ، تا 2 ترابایت با 99.99 دلار در سال. 

یک اشتراک پولی امکان به اشتراک گذاشتن حد ذخیره بزرگتر شما با سایر اعضای خانواده را باز می کند و باعث می شود Google Drive گزینه خوبی برای جمع آوری یک آلبوم بزرگ خانوادگی با ارزشمندترین خاطرات شما باشد.

این سرویس بی نقص است (فاقد کپی در سطح بلاک است ، بنابراین بارگذاری پرونده های شما کمی آهسته خواهد بود) ، اما همچنین با رابط کاربری خوب و ارزان یکی از ساده ترین سرویس های ابری است که شما می توانید برای استفاده انتخاب کنید. قیمت گذاری.

4. MEGA

MEGA به دلیل داشتن یک برنامه رایگان بسیار سخاوتمندانه که حداکثر 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی را بدون پرداخت هزینه مورد نیاز ارائه می دهد ، ذکر نام های مکرر در لیست های کوتاه ذخیره سازی ابری است..

عظیم

این خود را به عنوان “شرکت حفظ حریم خصوصی” معرفی می کند و ، همانطور که بررسی MEGA ما توضیح می دهد ، حتی با بحث و جدل پیرامون کیم دوتکام ، بنیانگذار MEGA ، این ارزیابی ناعادلانه نیست..

اگرچه او دیگر درگیر عملیات MEGA نیست ، عزم دات کام برای ساختن یک پناهگاه رمزگذاری برای داده ها – عاری از دخالت دولت – همچنان باقی می ماند.

فضای ذخیره سازی ابری رایگان

همانطور که از نام این شهر تأثیر گذار است ، چیزی که چشمگیر تر است میزان ذخیره آنلاین آن است که MEGA ارائه می دهد. برای به دست آوردن 50 گیگابایت رایگان تعدادی حلقه وجود دارد که باید از آن پرش کنید ، اما بسیار چشمگیرتر از برنامه های رایگان ارائه شده توسط برخی دیگر از رقبای دیگر است..

کاربران جدید MEGA با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی شروع می شوند و 35 گیگابایت دیگر نیز به مدت 30 روز متصل می شوند. با مراجعه به کاربران جدید و نصب برنامه های دسک تاپ و موبایل می توانید یک فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی ، 15 گیگابایتی و 15 گیگابایتی دیگری به حساب شما اضافه شود. با این وجود ، این موارد پس از تعداد معینی از روزها (بسته به دستاورد بین 180 تا 365 روز) منقضی می شوند.

پس از بازگشت به پیش فرض 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ، در صورت عدم آمادگی پرداخت هزینه ، باید کاربران را برای حفظ محدودیت های خود مراجعه کنید. با این وجود هر ثبت نام 10 گیگابایتی اضافی برای شما به ارمغان می آورد. در غیر اینصورت ، باید هزینه اشتراک MEGA را جستجو کنید.

این منطقه یکی دیگر از مناطق مستقل است که MEGA از 200 گیگابایت به 8 هزار ترابایت ذخیره سازی ، از 5 تا 30 دلار در هر ماه ارائه می دهد. برخی از محدودیت های انتقال (از 1TB به 16TB) وجود دارد که اگر شما فکر می کنید دسترسی زیادی به مجموعه خود داشته باشید ممکن است روی شما تأثیر بگذارد.

به عنوان گزینه برتر ما ، pCloud ارزان نیست ، اما حافظه بیشتری را ارائه می دهد ، با حداکثر 8 ترابایت در مقابل حداکثر 2 ترابایت pCloud. این فقط مربوط به ذخیره سازی نیست ، زیرا شما به تعدادی از ویژگی های حق بیمه ، از جمله یک امکان چت امن و نسخه سازی پرونده برای به روزرسانی منظم پرونده دسترسی خواهید یافت.

5. درایو آمازون

به عنوان یکی از شرکت های بزرگ فناوری ، آمازون می تواند راه حل ذخیره سازی ابر خود را با هزینه کمتری نسبت به رقبا مانند MEGA ارائه دهد. Amazon Drive نتیجه است ، و اگرچه بررسی Amazon Drive ما نشان می دهد که بدون هیچ مشکلی نیست ، مطمئناً مدعی شایسته ای است که در جمع پنج کشور برتر ما قرار بگیرد.

آمازون-درایو

یکی از ویژگی های مهم و برجسته آمازون درایو ذخیره سازی نامحدود عکس آن است. اگر به دنبال خدماتی هستید که بتواند به عنوان خرک نهایی برای فیلم ها و عکسهای خانگی شما عمل کند ، این یک مدعی است ، به خصوص که برای اعضای نخست وزیر آمازون رایگان است.

اگر شما در زیر یک سنگ زندگی می کنید ، Amazon Prime بسته اشتراک آمازون است که شامل تحویل رایگان روز بعد برای محصولات آمازون ، همراه با سایر خدمات آنلاین از جمله Amazon Prime Video (با فیلم و پخش تلویزیون) و 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان آن است. درایو فراهم می کند.

قیمت گذاری درایو آمازون

این شرم آور است که فضای ذخیره نامحدود شامل ویدیو نمی شود ، اما هنوز هم باید در نظر بگیرید Amazon Drive. برای صرفه جویی در بسیاری از محتوای ویدیو ، باید فضای ذخیره سازی خود را افزایش دهید. 100 گیگابایت درایو Amazon به شما 19.99 دلار در سال بازپرداخت می کند ، در حالی که 1 ترابایت ذخیره سازی برای شما 59/99 دلار در سال هزینه خواهد کرد. 

با این حال ، باید هزینه پیش فرض Amazon Prime را بخاطر بسپارید. هرگونه ذخیره اضافی که خریداری می کنید در بالای اشتراک نخست خواهد بود که سالانه 119 دلار هزینه دارد. برخلاف گوگل درایو ، کپی کردن در سطح بلوک را ارائه می دهد ، با داشتن ابزارهای جامع در برنامه های دسک تاپ خود ، به شما کمک می کند سرعت همگام سازی خود را محدود کرده و از کاهش سرعت جلوگیری کنید.

از طرف روشن ، این ادغام سنگین به این معنی است که می توانید محتوای ویدیوی خود را در برنامه Amazon Prime پخش کنید ، که برای تلویزیون و دستگاه های تلفن همراه شما موجود است.

6. Dropbox

اگرچه بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای پخش ویدئو نیست ، برنامه داخلی مدیا پلیر Dropbox و برنامه های ذخیره سازی معقول ارزان قیمت ، آن را به گزینه ای بالقوه برای کسانی که به دنبال ارائه دهنده آنلاین ساده و با کاربرد آسان برای مجموعه ویدیوهای خود هستند ، می دهند. همانطور که بررسی Dropbox ما بررسی می کند.

برنامه dropbox-web

ما بر “ارزان” تأکید می کنیم زیرا ، اگرچه Dropbox یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، شما محدود به 2 گیگابایت هستید. این برای هر مجموعه ویدئویی بالقوه بسیار ناچیز است ، به این معنی که اگر به فکر استفاده از Dropbox هستید ، باید هزینه آن را پرداخت کنید ، یا باید برای مراجعه به آنها به سختی مراجعه کنید ، با 500MB برای هر ثبت نامی که بدست می آورید..

ویژگی های آن نیز محدود است. شما می توانید فایل ها را به اشتراک بگذارید ، اما نمی توانید از آنها محافظت کنید با رمز عبور یا اضافه کردن تاریخ انقضا به هر پیوند عمومی به پرونده هایی که ایجاد می کنید. این یک ارائه دهنده سریع است ، اما همگام سازی پرونده سطح بلوک برای سرعت بخشیدن به روند.

Dropbox همچنین به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به برنامه شخص ثالث ، فایلهای ویدئویی خود را مستقیماً از مرورگر پخش کنید.

قیمت گذاری Dropbox

اگرچه هنوز هم بسیار ارزان است ، متأسفانه Dropbox رقابتی ترین ارائه دهنده آن نیست. نگاهی به Dropbox در مقابل Google Drive نشان می دهد که ، برای همان میزان ذخیره 2TB ، با Dropbox دو برابر خواهید پرداخت (99.99 دلار در مقابل 198.96 دلار در سال).

Dropbox با ارزانتر کردن 1 ترابایت در سال 99 دلار (یا 9.99 دلار در هر ماه با برنامه ماهانه) یک طرح ارزان تر ارائه می دهد. بهترین برنامه ، برنامه نامحدود ذخیره سازی ابر است ، که قبلاً ما به عنوان یکی از بهترین برنامه های نامحدود ذخیره سازی آنلاین در بازار معرفی کرده ایم.

با 240 دلار در سال (یا 25 دلار در هر ماه در برنامه ماهانه) ، ذخیره نامحدود فایل را بدست خواهید آورد. این یک گزینه پرهزینه است اما می تواند برای کاربران با مجموعه بسیار وسیعی از فیلم ها خوب کار کند. Dropbox همچنین با برنامه های ساده ، نصب و فراموش کردن برای Android ، iOS ، macOS و Windows همراه است. 

Dropbox به عنوان پدر ارائه دهنده های مدرن ابری ، بسیار مثبت است ، اما همیشه اینگونه نبوده است. نقض داده های قبلی و عدم رمزگذاری دانش صفر می تواند برای شخصی با محوریت حفظ حریم خصوصی خصوصاً برای فیلمهای حساس خنثی شود. قطعه Dropbox vs Google Drive vs OneDrive را بخوانید تا ببینید که چگونه آن را با سایر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر مقایسه می کنید.

7. جعبه

جعبه احتمالاً اولین درایو ابری نیست که فکر می کنید میزبان مجموعه ویدیوهای شما باشد. برای شروع ، همانطور که بررسی Box ما توضیح می دهد ، Box در درجه اول یک راه حل ذخیره سازی سازمانی است که بیشتر از هر تمرکز خاصی روی ذخیره سازی ویدیو روی برنامه های بهره وری آن متمرکز است..

جعبه وب-مشتری

با این وجود ، با برنامه های ذخیره سازی نامحدود ، Box می تواند یکی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای ویرایشگرهای ویدیویی باشد. با رمزگذاری پرونده های خصوصی و ادغام با هر دو مجموعه اصلی دفتر ، Microsoft Office و Google Docs به یکی از بهترین خدمات EFSS تبدیل شده است..

Box بسیار شبیه Dropbox به خصوص سرویس دهنده وب آن است که تجربه کاربری مشابهی برای بوت شدن دارد. همگام سازی فایل ها اشتراک گذاری فایل های ویدیویی را بین همه دستگاه های شما از جمله دستگاه های تلفن همراه شما آسان می کند.

با ارائه برنامه های تجاری ، جعبه حداکثر امنیت ممکن را برای پرونده های شما تضمین می کند ، با رمزگذاری AES 256 بیتی و آزمایش نفوذ منظم برنامه ریزی شده برای محدود کردن احتمال نقض اطلاعات خراب. 

جعبه قیمت گذاری

برای 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی در برنامه اولیه استارت ، جعبه گران تر از گزینه هایی مانند گوگل درایو است که 1999 دلار در سال برای همین مقدار ذخیره هزینه می کند. ذخیره سازی نامحدود از 17.30 دلار در ماه شروع می شود.

نکته منفی ، به خصوص اگر به دنبال ذخیره فایل های ویدیویی بزرگ هستید ، اندازه پرونده محدود است. باکس دارای اندازه پرونده 5 گیگابایتی است ، به خصوص در مقایسه با سایر ارائه دهندگان دیگر در این لیست ، اندازه پرونده بسیار ضعیف است.

بسیاری از ویژگی های پیشنهادات جعبه روی مشتریان تجاری متمرکز است و برای کاربر شخصی اهمیتی نخواهد داشت. با این وجود ، امنیت شدید آن ، امکان ذخیره سازی نامحدود و محافظت از رمز عبور پرونده های عمومی و تاریخ انقضا آن می تواند این گزینه را برای گزینه ویدیویی سمت چپ برای مجموعه ویدیوهای شما فراهم کند.

8. SugarSync

SugarSync می تواند یکی از بزرگترین ها باشد ، اما اینطور نیست ، همانطور که بررسی SugarSync ما در عمق بیشتری کاوش می کند. اگر به دنبال ذخیره سازی ابری برای فیلم های خود هستید ، نخستین ارائه دهنده ای نیست که به آن توجه کنید و از نظر ویژگی محدود باشد. برای شروع ، هیچ دستگاه پخش رسانه ای داخلی وجود ندارد و برنامه های قیمت پیشنهادی در مقایسه با سایر بازیکنان بازار بسیار گران است.

SugarSync-FileTransfer-Monitoring

تنها مزیت واقعی این سرویس ، اگر بتوانید آن را به عنوان یک مزیت بنامید ، سرعت است. سرعت بارگذاری مناسب است ، اگرچه سرعت بارگیری بسیار کند است. متأسفانه ، همه چیز دیگری که می توانیم در مورد نکات SugarSync به استفاده از ارائه دهنده دیگری مانند pCloud بپردازیم.

گران و بدون دلیل

در وب سایت SugarSync به عنوان “محبوب ترین” بسته ، 250 گیگابایت ذخیره سازی هزینه 9.99 دلار در هر ماه دارد. در همین حال ، 100 گیگابایت در هر ماه 7.49 دلار و هزینه 500 گیگابایتی هر روز 18/95 دلار است.

بیایید آن را با pCloud مقایسه کنیم ، که 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی را با قیمت 4.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد. بیش از یک سال ، با اشتراک SugarSync 167.52 دلار اضافی پرداخت می کنید. این رقم به تنهایی باید به اندازه کافی باشد تا شما را کنار بگذارد ، اما اگر اینگونه نباشد ، رابط کاربری با تاریخ و عدم وجود هر نوع دستگاه پخش رسانه ای داخلی احتمالاً.

نکته منفی دیگر عدم وجود ویژگی های پخش رسانه ای داخلی است. دوستداران ویدیو ، SugarSync را از لیست خود خارج کنید و به جای آن به دنبال pCloud ، Sync.com یا Google Drive بروید.

چگونه ارائه دهندگان خود را انتخاب کردیم

ما برای هر یک از بررسی ها و گردهمایی های ذخیره سازی ابری از همان روش استفاده می کنیم. بازیکنان بزرگ پاس آزاد دریافت نمی کنند ، و ما هر ارائه دهنده را بر اساس شایستگی آن در نظر می گیریم. ما قبل از اینکه آنها را در لیست های خود قرار دهیم ، به ذخیره سازی ، امنیت ، ویژگی ها ، قیمت گذاری و سهولت استفاده نگاه می کنیم.

کیفیت پادشاه است ، به همین دلیل ما طرفداران بزرگی از سرویس های ذخیره سازی ابری مانند pCloud هستیم ، اما به همین دلیل ما نمی ترسیم از مدعیان متوسط ​​مانند SugarSync نام ببریم تا تصویر کلی از بازار – زگیل ها و همه را به شما ارائه دهیم..

افکار نهایی

بعداً هشت ارائه دهنده ذخیره سازی آنلاین ، ما امیدواریم که شما تصمیمی گرفته باشید و یک برنامه ذخیره سازی را انتخاب کنید که بهترین گزینه برای مجموعه ویدیوهای شما باشد. اگر هنوز مطمئن نیستید ، تقریباً همه ارائه دهندگان ذکر شده در اینجا یک برنامه رایگان برای وسوسه کردن شما ارائه می دهند ، از جمله توصیه برتر ما ، pCloud.

اگر pCloud گزینه ای برای شما نیست ، گزینه های با کیفیت بالا مانند Sync.com ، Google Drive و MEGA می توانند راه حل باشند. هر سرویس مزایا و جوانب خاص خود را دارد ، اما ممکن است شما نیاز داشته باشید که قبل از تصمیم نهایی ، به بررسی های جداگانه برای هر ارائه دهنده بپردازید.

اگر از هرکدام از خدمات موجود در این لیست استفاده کرده اید ، یا اگر مایل به گسترش یا مخالفت با آنچه گفته ایم هستید ، لطفاً نظر خود را در زیر این مقاله برای ما بگذارید. ممنون از خواندن!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me