بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای لینوکس 2020

پیدا کردن بهترین راه حل آنلاین برای شما دشوار است ، و حتی اگر دوست دارید نرم افزار منبع باز کار کنید و زیر پرچم پنگوئن کار کنید ، حتی سخت تر نیز خواهد بود. به این دلیل است که تعداد زیادی از بهترین خدمات پشتیبان آنلاین از لینوکس پشتیبانی نمی کنند. با این وجود ، ما بیش از حد کافی پیدا کردیم تا به شما در انتخاب خدمات مناسب برای شما و تهیه نسخه پشتیبان از داده های مهم خود کمک کنیم.


کار بر روی لینوکس موارد جانبی دارد. لازم نیست آن را بپردازید ، همانطور که می خواهید با Windows یا macOS بپردازید ، می توانید به آن کد وارد شوید و با آن تنظیم کنید و مجبور نیستید با صفحه معروف آبی تصادفات مرگ ویندوز سر و کار داشته باشید.

استفاده از پشتیبان ابری هوشمند است زیرا ممکن است هارد دیسک شما خراب شود ، شخصی ممکن است لپ تاپ شما را بدزدد و یا تصادف دیگری ممکن است باعث شود که داده های خود را گم کنید.

شما می توانید برای انتخاب فایلهای خود از انتخاب بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات استفاده کنید ، اما این یک روش قابل اعتماد نیست. شما نمی توانید به درایوهای حالت جامد نیز وابسته باشید ، زیرا آنها خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند ، حتی اگر میزان خرابی آنها کمتر از 1 درصد باشد.

بهتر است علاوه بر تهیه نسخه محلی ، به ابر اعتماد کنید. به هر حال این قانون 3-2-1 است. با استفاده از یک سرویس پشتیبان ابری ، می توانید از راه دور به داده های خود دسترسی پیدا کنید ، از نسخه های پشتیبان خودکار تنظیم کنید و آنها را به صورت افزایشی انجام دهید تا روند کار را سرعت بخشید.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای لینوکس 2020

پشتیبان گیری آنلاین بهترین برای لینوکس است

پشتیبانی از لینوکس از همه مهمتر است. ما خدماتی را می خواهیم که آن را با یک برنامه دسک تاپ پشتیبانی کند و روی یک رابط جذاب ، آسان برای استفاده و شهودی اجرا شود. مشتریان وب و موبایل باید همان کیفیت را داشته باشند.

امنیت شدید پرونده های شما را ایمن نگه می دارد. استحکام آن بستگی به رمزگذاری سرویس شما دارد ، وقتی از آن استفاده می کند ، مراکز داده آن چقدر ایمن است و بیشتر. بهتر است اگر سرویس صفر باشد و خواندن پرونده های شما را غیر از شما غیرممکن سازد. اگر کسی رمز ورود شما را بدزد ، احراز هویت دو عاملی نیز کمک خواهد کرد.

فضای پشتیبان بیشتر برای هزینه کمتر بهتر از خالی کردن کیف پول برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های شما است. علاوه بر ارزش ، خدمات با تعداد برنامه اشتراک آنها ارائه می دهند. هرچه برنامه های بیشتری در ترکیب باشد ، شانس یافتن مطلبی که متناسب با نیازهای شما باشد ، بهتر خواهید شد. فضای پشتیبان نامحدود بهترین است. اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان رایگان هستید ، راهنمای ما را برای بهترین نسخه پشتیبان تهیه ابر رایگان بخوانید.

فضای ذخیره‌سازی ارزان بسیار مناسب است ، اما برای انتقال فایلها برای همیشه امکان استفاده نخواهد داشت. همه آپلودهای اولیه مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما نباید بیش از حد لازم طول بکشد. سرعت اتصال شما بستگی به زیرساخت های سرویس ، نزدیک بودن شما به سرورهای آن و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما دارد. انتقال سطح بلاک به آپلودهای بعدی کمک می کند.

فضای ذخیره‌سازی ارزان بسیار مناسب است ، اما برای انتقال فایلها برای همیشه امکان استفاده نخواهد داشت. همه آپلودهای اولیه مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما نباید بیش از حد لازم طول بکشد. سرعت اتصال شما بستگی به زیرساخت های سرویس ، نزدیک بودن شما به سرورهای آن و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما دارد. انتقال سطح بلاک به آپلودهای بعدی کمک می کند.

اکنون که معیارهای خود را تعریف کرده ایم ، بیایید به CloudBerry Backup با Wasabi ، گزینه برتر ما برای لینوکس نگاهی بیندازیم..

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه Cloud برای لینوکس: نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry

پشتیبان گیری CloudBerry یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین استاندارد نیست. در عوض ، این یک مرکز کنترل است که به شما کمک می کند برنامه های پشتیبان را در سایر سرویس های ذخیره سازی ابری مدیریت کنید. در بحث فناوری ، این یک راه حل خدمات زیرساختی است که فضای پشتیبان را ارائه نمی دهد.

به همین دلیل به یک سرویس شریک نیاز دارد تا فضایی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از آنها برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید. برای لینوکس ، این Wasabi است زیرا دارای قیمت عالی و زیرساخت های سرور است. این سرویس ارزان و مقیاس پذیر است ، به این معنی که می توانید اندازه فضای ذخیره مورد نظر خود را تعیین کرده و مبلغی را که پرداخت می کنید دیکته کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی ما Wasabi بدست آورید.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3

CloudBerry-Backup-Source-Slider4

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5

قبلی

بعد

CloudBerry Backup از بسیاری از روشهای امنیتی استاندارد برای راه حلهای ابری پشتیبانی می کند ، اما در دسترس بودن آنها به خدمات شریک هم بستگی دارد. با داشتن شریک مناسب ، CloudBerry Backup می تواند حداکثر 255 بیتی AES را در سمت مشتری استفاده کند.

بسیاری از سرویس ها فقط از رمزگذاری سمت سرور پشتیبانی می کنند. اگر آن را در سمت مشتری قرار دهید ، فقط می توانید کلید رمزنگاری را کنترل کرده و داده های خود را بخوانید. اگر تصمیم به استفاده از رمزگذاری سمت مشتری دارید ، حتماً رمز خود را حفظ کنید زیرا CloudBerry Backup قادر به تنظیم مجدد آن نخواهد بود.

در حین انتقال ، این سرویس از پروتکل TLS برای محافظت از پرونده های شما استفاده می کند. این نسخه از نسخه را نیز ارائه می دهد ، که در صورت برخورد با باج افزار به شما کمک می کند.

Wasabi از رمزگذاری در زمان استراحت پشتیبانی می کند و احراز هویت دو عاملی را به شما می دهد. اگرچه رمزگذاری خصوصی محلی ندارد ، اما با اجرای CloudBerry Backup کار خواهد کرد.

مراکز داده Wasabi درجه 4 است که بالاترین رتبه ای است که موسسه Uptime می دهد ، با 99.9 درصد ضمانت به موقع. آنها گشت ، نظارت بر تلویزیون بسته مدار و اسکنرهای بیومتریک دارند تا مزاحمان را دور نگه دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنها این مطلب را بخوانید.

دلایل دیگری که از CloudBerry پشتیبان تهیه می کنیم

تنظیم نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry برای ضعف قلب نیست. شما باید حساب خود را به سرویس شریک مورد استفاده خود اضافه کنید و یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، از این رو شما نیاز به انتخاب گزینه های بسیاری دارید. اگر دوست دارید تنظیمات را به هم بریزید ، آن را دوست خواهید داشت ، اما کاربران اصلی می خواهند پاک شوند.

اگر شما یکی از این کاربران هستید ، باید نحوه استفاده از نسخه پشتیبان CloudBerry با راهنمای Amazon S3 ما را بخوانید تا درک کنید که برای اجرای آن باید چه کاری انجام دهید.

بازیابی فایلها نیز آسان نیست ، اما این امکان را به شما می دهد تا یک برنامه پشتیبان گیری پیچیده و متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید.

مشتری رومیزی دارای رابط کاربری واضحی است که شبیه به Microsoft Office است ، اما جذاب ترین موردی نیست که ما دیده ایم. نسخه پشتیبان تهیه سطح بلوک اکنون برای کاربران لینوکس در دسترس است و نسخه پشتیبان تهیه شده از تصویر در راه است.

کاربران لینوکس که از رابط کاربری گرافیکی استفاده نمی کنند می توانند از طریق برنامه دسک تاپ به رابط وب دسترسی پیدا کنند. همچنین یک رابط وب وجود دارد که می توانید از طریق وب سایت CloudBerry به آن دسترسی پیدا کنید ، اما این تنها با Amazon S3 کار می کند. می توانید در مورد سهولت استفاده CloudBerry Backup در بررسی CloudBerry Backup ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بیشتر ارائه دهندگان پشتیبان ابری شما را با تعداد رایانه ها و گیگابایت فضای مورد استفاده خود شارژ می کنند ، اما نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry فقط به یک مجوز یک بار نیاز دارد. با 49.99 دلار ، دسک تاپ ارزان ترین گزینه است. گرانترین آن ، Ultimate ، 299.99 دلار قیمت دارد. می توانید قبل از تصمیم به اشتراک ، نسخه پشتیبان تهیه دسکتاپ را با یک آزمایش رایگان 15 روزه آزمایش کنید.

پس از اتمام این کار ، باید یک سرویس پشتیبان تهیه کنید که فضای تهیه نسخه پشتیبان را فراهم کند. وصابی برای هر گیگابایتی 0049/0 سنت هزینه دارد. این بدان معناست که 1TB فقط 5 دلار در ماه هزینه دارد. بر خلاف سایر خدمات IaaS ، واسابی هزینه بارگیری را نیز نمی پردازد.

پشتیبان گیری CloudBerry بر سرعت شما تأثیر نمی گذارد ، اما ممکن است سرویس شخص ثالث. واسابی دارای مراکز داده در اورگان و ویرجینیا شمالی است. دیگری در ژانویه 2019 در هلند افتتاح می شود.

ما آن را از جنوب شرقی آسیا آزمایش کردیم و برای یک پوشه 1 گیگابایتی سرعت متوسط ​​19 دقیقه داشتیم. این نتیجه عالی است با توجه به اینکه پرونده ها قبل از ارسال توسط رمزگذاری توسط مشتری توسط CloudBerry Backup رمزگذاری شده اند. بعلاوه سرعت شما به سرورهای Wasabi نزدیک تر می شود.

CloudBerry Backup هنگام همکاری با Wasabi از امنیت ، سرعت سریع و قیمت پایین برخوردار است. با این کار ، استفاده از آن آسان نیست و برای اجرای یک سرویس شخص ثالث نیاز دارد. با توجه به اینکه کاربران لینوکس معمولاً Joe نیستند ، اما با استفاده از آن در خانه احساس می کنند. تمام آنچه باعث می شود این دسته کوچک موسیقی جاز مناسب باشد انتخاب برتر ما برای لینوکس است.

2. CrashPlan برای مشاغل کوچک

CrashPlan در سال 2007 راه اندازی شد ، اما در سال 2017 از بازار مصرف خارج شد. هنوز برنامه ای ارزان قیمت است ، ویژگی های خوبی را ارائه می دهد و می تواند توسط مصرف کنندگان خانگی استفاده شود.

نصب سرویس گیرنده دسک تاپ بسیار آسان است و روند کار فقط دو دقیقه طول می کشد. استفاده از آن کار سختی نیست ، اما ایجاد اولین نسخه پشتیبان خود عملیاتی با یک کلیک نیست. به این دلیل که امکان تهیه نسخه پشتیبان از نوع پرونده وجود ندارد. شما باید برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را بصورت دستی بسازید ، حتی اگر نامحدود باشد.

مشتری بصری و آسان برای حرکت است. برگه های ناوبری برای تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی ، تنظیمات ، تاریخ و مقصد به صورت عمودی در سمت چپ تراز شده اند.

اگر نیاز به نظارت بر نسخه پشتیبان خود دارید ، رابط وب باید این ترفند را انجام دهد. شما می توانید از آن برای بررسی آمار کاربر ، ایجاد گزارش و نظارت بر بازیابی فایل استفاده کنید. یک اپلیکیشن برای تلفن های هوشمند نیز وجود داشت ، اما قطع شد.

CrashPlan for Small Business از رمزگذاری AES 256 بیتی برای تقلا پرونده های خود قبل از انتقال و 128 بیتی AES برای محافظت از آنها در هنگام انتقال استفاده می کند. به طور پیش فرض ، سرویس کلید شما را حفظ می کند ، بنابراین می تواند رمز عبور خود را در صورت گم شدن مجددا تنظیم کند. واقعیت این است که یک کارمند سرکشگر را قادر می سازد تا داده های شما را جستجو کند. برای جلوگیری از این امر می توانید کلید خود را حفظ کنید.

در هر صورت ، باید از رمزعبور قوی خودداری کنید زیرا CrashPlan برای تجارت های کوچک تأیید هویت دو عاملی را ارائه نمی دهد.

امنیت در مراکز داده آن بسیار قوی است ، با نظارت 24/7 و اقدامات دیگری برای جلوگیری از نفوذ ، وجود دارد و می توانند در برابر خرابی های برق ، بلایای طبیعی و آتش سوزی مقاومت کنند. خدمات HIPAA نیز سازگار است.

دلایل دیگری که CrashPlan را برای تجارت های کوچک دوست داریم

برای 10 دلار در ماه ، از یک نسخه پشتیبان نامحدود دریافت می کنید. این بهترین ارزش نیست ، اما بدترین هم نیست. از آنجا که این یک اشتراک ماهانه است ، شما می توانید در هر زمان لغو کنید ، که یک سرویس پشتیبان ابری غیرمعمول است. قبل از خرید ، می توانید از آزمایش 30 روزه رایگان استفاده کنید تا ببینید آیا این سرویس برای شما کار می کند یا خیر.

دوست داشتن CrashPlan برای سرعت در مشاغل کوچک بسیار دشوار است زیرا سریع نیست. شما می توانید هنگام تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود ، برخی از مراحل آن را غیرفعال کنید ، اما ما این کار را توصیه نمی کنیم. اگر منابع سیستم شما کم است ، می توانید ضربات را فعال کنید و مشتری را تنظیم کنید که یک بار دور شود. کپی کردن در سطح بلوک باعث افزایش سرعت پشتیبان گیری های بعدی می شود.

CrashPlan for Small Business از نوع فایل پشتیبانی نمی کند ، فاقد احراز هویت دو عاملی است و می تواند سریعتر باشد. گفته می شود ، این برنامه دارای یک برنامه ماهانه است که ارزش مناسبی ، پشتیبان گیری نامحدود ، امنیت قوی و سهولت در استفاده دارد. به طور کلی این یک سرویس خوب است ، به همین دلیل دوم در لیست ما است. در مورد آن با بررسی عمیق CrashPlan بیشتر بدانید.

3. SpiderOak ONE

SpiderOak ONE سرویس پشتیبان گیری ابری معمولی شما نیست زیرا مانند بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری ، فضای همگام سازی را فراهم می کند که می توانید برای همگام سازی پرونده ها در دستگاه های خود استفاده کنید.

مشتری رومیزی آن رابط کاربری جذابی ندارد. احساس قدمت می کند ، اما به لطف ماهیت سودمند آن ، استفاده واضح و واضح است. پنج زبانه در بالای مشتری به شما امکان می دهد از طریق آن حرکت کنید. آنها “داشبورد” ، “پشتیبان گیری” ، “مدیریت” ، “همگام سازی” و “اشتراک” هستند.

SpiderOakONE-DesktopDashboard-Slider1

SpiderOakONE-Backup-Files-Slider2

SpiderOakONE-Download-File-Slider3

پوشه همگام سازی SpiderOak Hive Sync

کندو رابط وب SpiderOakONE

قبلی

بعد

بخشی از ویژگی های سرویس گیرنده دسک تاپ SpiderOak ONE رابط کاربری وب است. هیچ زبانه ای وجود ندارد که بتواند فعالیت حساب شما را نشان دهد و شما نمی توانید برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را تغییر دهید. به این ترتیب ، شما می توانید به فضای همگام سازی خود دسترسی پیدا کنید ، همچنین زبانه ها را مدیریت کرده و به اشتراک بگذارید. همچنین یک برگه حساب برای دریافت و تغییر اطلاعات شخصی و صورتحساب شما وجود دارد.

استفاده از برنامه تلفن های هوشمند بسیار آسان است ، اما از نظر کاربردی محدود است. منوی سمت چپ به شما امکان می دهد فایلهایی را که از دستگاههای شما پشتیبان تهیه شده است ، بارگیری و بارگیری کنید. همچنین می توانید به فضای همگام سازی Hive و “ShareRooms” خود بروید. این در دسترس برای Android و iOS است.

SpiderOak ONE در اطراف حریم خصوصی ساخته شده است و بصورت پیش فرض از رمزگذاری خصوصی استفاده می کند. این به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند ، اما این سرویس به دلیل آن قادر به تنظیم مجدد گذرواژه شما نیست. SpiderOak ONE از AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده ها قبل از ترک رایانه و TLS / SSL برای محافظت از آنها در هنگام انتقال استفاده می کند.

این یک پایگاه داده اصلی از ابرداده پرونده شما را نگه نمی دارد ، اما محلی را در رایانه شما ایجاد می کند. هنگام اشتراک بین دستگاهها ، ابرداده رمزگذاری می شود. این رویکرد همتا به همکار روشی مناسب برای محافظت از حریم خصوصی شما است.

گرچه داده های شما رمزگذاری شده اند و هیچ کس قادر به خواندن آن نیست ، اما SpiderOak از مراکز داده خود متناسب است تا بتواند در برابر حملات فیزیکی ، زلزله زدگان ، سیل و آتش سوزی مقاومت کند. آنها سازگار با SAS 70 Type II هستند و توسط موسسه Uptime به عنوان ردیف 3 طبقه بندی می شوند.

SpiderOak ONE تأیید هویت دو عاملی را برای کاربران جدید ارائه نمی دهد ، اما برخی از کاربران میراث آن را دارند.

دلایل دیگری که ما مانند SpiderOak ONE دوست داریم

SpiderOak ONE چهار برنامه دارد. طرح 150 گیگابایتی 5 دلار در هر ماه یا 59 دلار برای سال هزینه دارد. برنامه 400 گیگابایتی 9 دلار در ماه یا 99 دلار در سال است. برنامه سوم بهترین ارزش با 12 دلار در هر ماه یا 129 دلار در سال برای 2 ترابایت است. آخرین برنامه برای شما 5 ترابایت برای 25 دلار در ماه یا 279 دلار برای سال است. همه آنها به شما امکان می دهند از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

SpiderOak می گوید برای بارگذاری 1 گیگابایت داده حدود یک ساعت طول می کشد و آزمایشهای ما این ادعا را تأیید می کنند. این ممکن است کند به نظر برسد ، اما در مورد درست تهیه بکاپ آنلاین است. پس از اتمام ، پشتیبان گیری در سطح بلاک سرعت همه چیز را سرعت می بخشد.

SpiderOak ONE برای محافظت از حریم خصوصی شما بسیار دقت می کند و سرعت مناسبی را ارائه می دهد ، اما از نظر ارزش کاملاً با دو سرویس برتر ما مطابقت ندارد. سهولت استفاده آن نیز عالی نیست. اگر می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید بررسی SpiderOak ONE ما را بخوانید.

4- دوبلتی

Duplicati یک راه حل پشتیبان تهیه منبع باز است که مانند CloudBerry Backup به شما امکان می دهد سرویس ابری خود را برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها انتخاب کنید. به علاوه ، می توانید از آن برای تهیه پشتیبان محلی در هارد اکسترنال ، سرور محلی یا دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه استفاده کنید.

از آنجا که Duplicati فضای ذخیره سازی را فراهم نمی کند ، شما باید یک ارائه دهنده ذخیره سازی را انتخاب کنید. اگر به خاطر کار نباشید ، انعطاف پذیری زیادی وجود دارد. می توان با MEGA ، Google Drive ، OneDrive و دیگران جفت شد. در بررسی Duplicati ما می توانید جدول قیمت گذاری را مشاهده کنید.

Duplicati اضافه کردن پشتیبان Slider1

Duplicati اضافه کردن Destination Slider2

Duplicati اضافه کردن تنظیمات یخچال Slide3

Duplicati اضافه کردن پرونده ها Slider4

رمزنگاری رمزگذاری Duplicati5

قبلی

بعد

Duplicati به شما نیاز دارد که یک مشتری دسک تاپ را بارگیری کنید ، اما بیشتر اوقات از کلاینت وب استفاده خواهید کرد. رابط وب ظاهری تمیز دارد و به راحتی می توانید با استفاده از زبانه های ناوبری در سمت چپ ، اطراف آن را پیدا کنید. گرچه گزینه های زیادی را ارائه می دهد ، تجربه کاربر ساده است ، اما به آسانی راه حل های پشتیبان مستقل نیست.

پس از ایجاد یک برنامه پشتیبان ، Duplicati به شما امکان رمزگذاری فایل ها را قبل از انتقال آنها به ابر می دهد. از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، تا جایی که کسی می داند هرگز شکسته نشده است. Duplicati به شما امکان می دهد SSL را نیز فعال کنید. این باعث می شود داده های شما از استراق سمع محافظت شود ، اما همچنین باعث می شود پشتیبان گیری شما کم شود.

اگر داده های خود را رمزگذاری می کنید ، باید یک رمز ورود ایجاد کنید. Duplicati به شما خواهد گفت که اگر ضعیف باشد و در صورت نیاز به این کار قدرتمندی را برای شما ایجاد کند.

این همه بستگی به Duplicati دارد. بقیه بستگی به خدمات شریک زندگی شما دارد. برخی مانند Amazon Drive و OneDrive داده های شما را رمزگذاری نمی کنند ، اما این مسئله مشکلی ایجاد نمی کند زیرا Duplicati می تواند. ما در بهترین مقاله پشتیبان گیری مک نیز از Duplicati استفاده می کنیم ، می توانید در مورد گزینه های آن در آنجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دلایلی دیگر که ما دوپلیتی را دوست داریم

Duplicati منبع باز است ، بنابراین لازم نیست هزینه آن را بپردازید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را از سایت Duplicati.com بارگیری کنید. لازم است برای یک نسخه پشتیبان تهیه آنلاین یا سرویس ذخیره سازی ابری ثبت نام کنید ، و احتمالاً هزینه آن را خواهد داشت.

چقدر سریع بارگذاری اولیه شما بیشتر از خدمات Duplicati به خدمات شریک انتخابی شما بستگی دارد ، اما نقش دارد. این می تواند به سرعت فشرده سازی و رمزگذاری فایل ها ، که تأثیر زیادی در سرعت دارد. ما با انتقال یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی به Google Drive آن را آزمایش کردیم و 12 دقیقه طول کشید.

شرکای قابل ذخیره سازی ابری برای 1 ترابایت فضای ذخیره سازی عبارتند از Dropbox به قیمت 99.99 دلار ، Amazon Drive با 59.99 دلار و Backblaze B2 با 60 دلار. Backblaze B2 در هر گیگابایت شارژ می شود ، بنابراین بسته به نیاز خود می توانید پایین یا بالاتر بروید. اگر علاقمند هستید ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Backblaze B2 ما را بخوانید.

5. دیسک جنگل

Jungle Disk یک راه حل پشتیبان آنلاین است که با هدف مشاغل انجام می شود. به همین دلیل ، شما باید حداقل دو کاربر داشته باشید. این ایده آل نیست ، اما کاربران لینوکس گزینه های زیادی ندارند. از طرف مثبت ، سریع است و به شما امکان می دهد با همکاری با Amazon S3 فضای مورد نیاز خود را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Amazon S3 ، بررسی آمازون S3 ما را بخوانید.

همچنین از Rackspace Cloud Files پشتیبانی می کند ، که تاکنون گرانترین ارائه دهنده IaaS است. اگر می خواهید جدول قیمت گذاری را مشاهده کنید ، بررسی Rackspace Cloud Files ما را بخوانید.

پس از ثبت نام در Jungle Disk ، باید یک دامنه شخصی برای حساب کاربری خود ایجاد کنید. پس از انجام این کار ، می توانید کاربران اضافه کنید. برای سهولت فرایند ، این سرویس پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد ، که لمس خوبی است.

شما می توانید از پورتال وب برای مدیریت کاربران خود و مجوز دسترسی به گزارش های استفاده و پشتیبان استفاده کنید.

هر کاربر باید مشتری را به طور جداگانه نصب کند. یک جادوگر آنها را از طریق فرایند راهنمایی می کند ، اما هنوز هم گیج کننده است زیرا باید به دیسک آنلاین وصل شوند ، پوشه های همگام سازی و موارد دیگری را تنظیم کنید ، که اکثر آنها خارج از محدوده عادی راه حل های پشتیبان گیری آنلاین نیستند..

تجربه کاربر مانند سرویس های تنظیم و فراموش آن ، مانند Backblaze ، ساده نیست. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند راه اندازی آن هستید ، بررسی Backblaze ما را بخوانید.

جنگل دیسک با استفاده از الگوریتم رمزگذاری AES 256 بیتی ، پرونده ها را در حالت استراحت و در هنگام انتقال رمزگذاری می کند. همچنین اگر می خواهید کلید رمزنگاری خود را نگه دارید ، همچنین از رمزگذاری خصوصی تا انتهای آن پشتیبانی می کند. همچنین می توانید سرویس را کنترل کنید. اگر این کار را انجام دهید ، نمی تواند رمز ورود خود را برای شما بازنشانی کند.

امنیت مرکز داده بستگی به انتخاب شما Amazon S3 یا Rackspace Cloud Files به عنوان ارائه دهنده ابر خود دارد. هر دو اقدامات معمول را برای تأمین امنیت سرورهای خود در برابر متجاوزان جسمی و مجازی و بلایای طبیعی انجام می دهند.

هیچ تأیید هویت دو عاملی وجود ندارد ، اما سرپرست حساب می تواند آن را با استفاده از حساب های Google برای ورود به صفحه کنترل خود در Jungle Disk دریافت کند.

دلایل دیگر دیسک جنگل را دوست داریم

جنگل دیسک حداقل به دو کاربر نیاز دارد و 250 دلار پشتیبانی می کند. برای تهیه نسخه پشتیبان از رایانه 4 دلار هزینه دارد. مجوزها به صورت رایگان 10 گیگابایت پشتیبان به شما می دهند ، بنابراین حداقل مطلق پرداختی شما 8 دلار در ماه است (دو کاربر ، 4 دلار در هر).

این یک قیمت مناسب است ، اما هزینه آن می تواند افزایش یابد زیرا شما بیش از 10 گیگابایت اول 15 سنت در هر گیگابایت را پرداخت می کنید. شما همچنین باید در خدمات شریک زندگی خود فاکتور بگیرید. در مورد Amazon S3 ، هزینه آن 2.3 سنت در هر گیگابایت است تا زمانی که به 50 TB برسید. Rackspace Cloud Files گرانتر است ، اما با 10 سنت در هر گیگ.

توجه داشته باشید که Amazon S3 همچنین به ازای هر گیگابایت بارگیری شده در هزینه استفاده ، 9 سنت هزینه دارد. برای مشاهده جدول قیمت گذاری کامل اینجا را ببینید.

Jungle Disk به همان اندازه برخی از خدماتی که ما آزمایش کرده ایم نیست ، مانند Acronis True Image (بررسی Acronis True Image ما را بخوانید) اما به همان اندازه کندتر نیست..

ما این سرویس را با اتصال WiFi آزمایش کردیم که سرعت بارگیری 25 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری 10 مگابیت در ثانیه داشت. بارگیری یک پوشه 1 گیگابایتی و حدود 9 دقیقه برای بارگیری آن به طور متوسط ​​یک ساعت و نیم طول کشید.

این سرویس برنامه ای مناسب برای کاربران مجرد ندارد و استفاده از آن گیج کننده است. به همین دلیل ما آن را در لیست آخر خود قرار دادیم. اگر هنوز می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی دیسک جنگل ما را بخوانید.

افکار نهایی

کاربران لینوکس نمی توانند ترسناک باشند زیرا بسیاری از خدمات با کیفیت که روی سیستم عامل کار می کنند وجود ندارد. چندین کیفیت بسیار مختلف وجود دارد ، از جمله نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry با Wasabi و CrashPlan برای تجارت های کوچک. هردو از امنیت و قیمت مناسب برخوردارند. اگر هیچکدام برای شما کار نکند ، می توانید Duplicati یا SpiderOak ONE را نیز انتخاب کنید.

اما ، ما جنگل دیسک را توصیه نمی کنیم ، زیرا این کاربرپسند نیست و مشاغل را هدف قرار می دهد.

نظر شما در مورد لیست ما چیست؟ آیا موافقید که CloudBerry Backup با Wasabi بهترین گزینه برای لینوکس است؟ آیا شما از خدمات دیگری که کاربران لینوکس را راضی کند ، می دانید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map