بهترین راه برای ذخیره 1TB در Cloud در سال 2020 چیست؟

داده ها در همه جا وجود دارد ، بنابراین جای تعجبی ندارد که ما هر روز 2.5 کیلو بایت از آن تولید می کنیم. چنین حجمی باید در جایی ذخیره شود و در جایی ابر قرار دارد. این بهترین روش برای ذخیره 1TB داده است.


جابجایی ترابایت داده های خود در ابر ایده خوبی است زیرا به شما کمک می کند هارد دیسک خود را از بین ببرید و باعث افزایش عملکرد رایانه خود شوید. به علاوه ، در صورت خرابی یا خراب شدن هارد دیسک ، پرونده های شما ایمن خواهند بود. اگر این اتفاق بیفتد و پرونده های شما در ابر نباشد ، به شما کمک نمی کند که نرم افزار بازیابی اطلاعات خاص به شما کمک کند.

اگر خیلی تمایل دارید می توانید آنها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

بسیاری از بهترین خدمات ذخیره سازی ابری ما دارای برنامه های اشتراک هستند که 1 ترابایت یا بیشتر فضای ذخیره سازی را ارائه می دهند. آنها برای افراد و مشاغل در هر اندازه کار می کنند.

اندازه تنها فاكتور مورد توجه نيست ، زيرا ارائه دهندگان ابر نياز به امنيت دارند و مديريت فضاي شما را آسان مي كنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن داده ها ، توضیح ما در مورد چگونگی محافظت از سرویس های ذخیره سازی ابری از داده های خود و لیست ما از امن ترین سرویس های ذخیره سازی ابر را بخوانید.

اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان به اینجا آمده اید ، لیست ما از بهترین خدمات پشتیبان ابری را بخوانید. می توانید تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری از ابر را در اینجا بیاموزید.

با استفاده از این روش ، ما می توانیم به خدمات مناسب جهت ذخیره 1 ترابایت داده ، با Sync.com شروع کنیم..

1. Sync.com

Sync.com در صدر بهترین لیست خدمات ذخیره سازی ابری ما قرار دارد. در سال 2011 در تورنتو تأسیس شد و از امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران شهرت دارد. امنیت آن شامل رمزگذاری خصوصی است و قوانین حریم خصوصی کانادا به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Two-Factor-Authentication-Slider-5

قبلی

بعد

شما می توانید قبل از پرداخت هزینه حق بیمه خدمات ، از برنامه همگام سازی استارت ، یک برنامه رایگان با 5 گیگابایت ذخیره سازی استفاده کنید تا خدمات را آزمایش کنید. دو مورد برای کاربران شخصی وجود دارد: Personal Pro 500GB با قیمت 49 دلار در سال و Personal Pro 2TB با قیمت 96 دلار در سال. مورد اخیر یکی از بهترین معاملات در زمینه ذخیره سازی ابر است.

اگر به فضای بیشتری احتیاج دارید ، می توانید برای 180 دلار در سال در برنامه Business Solo 4TB مشترک شوید. این به 15 دلار در ماه کاهش می یابد ، که هنوز هم قیمت بسیار خوبی است.

برای چندین کاربر می توانید برنامه Business Pro را تهیه کنید که بسته به میزان فضا و تعداد کاربران ، بین 60 تا 180 دلار هزینه دارد. شما باید حداقل دو کاربر برای ثبت نام در آن داشته باشید.

Sync.com اندازه پرونده را محدود نمی کند ، بنابراین می توانید در صورت تمایل ، یک فایل 1TB را بارگذاری کنید. یک نماینده در یک ایمیل به ما گفت که انتقال داده را نیز محدود نمی کند.

سرعت بارگیری و بارگیری آن مشابه سایر بازارهای ذخیره سازی ابری است ، اما به طور پیش فرض پهنای باند شما را درپوش نمی کند. بارگذاری پوشه 1 گیگابایتی به طور متوسط ​​15 دقیقه طول کشید. بارگیری یک مورد حدود شش دقیقه طول کشید. این آزمایشات بر روی یک شبکه در مکزیک انجام شد.

اگر فرآیند همگام سازی بیش از حد از منابع سیستم شما استفاده می کند ، گزینه ای را برای استفاده از نماد نوار وظیفه مشتری دسک تاپ می توانید آن را برانید. اگر برنامه ای محدود دارید می توانید ترافیک ماهانه را نیز محدود کنید. همگام سازی سطح بلوک ، که سرعت انتقال پرونده هایی را که قبلاً بارگذاری شده است سرعت می بخشد ، اما در دسترس نیست. اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بررسی Sync.com ما بخوانید.

2. pCloud

pCloud یک شرکت مستقر در ایالات متحده است که در صدر بالای لیست بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما قرار دارد. این قانون تحت قوانین ایالات متحده قرار دارد ، اما می توانید با خرید pCloud Crypto ، افزونه ای که رمزنگاری خصوصی را ممکن می کند ، آن را کاهش دهید..

پرونده های رابط وب pCloud

پوشه همگام سازی pCloud

پیوند اشتراک فایل pCloud

پیوندهای بارگیری pCloud

pCloud Drive Client

قبلی

بعد

هنگامی که مطمئن شوید که داده های شما ایمن و خصوصی است ، می توانید با استفاده از برنامه رایگان 10 گیگ خود ، سعی کنید pCloud را امتحان کنید. این کافی نیست که سرویس 1TB را تست کنید ، اما کافی است ببینید که چه چیزی را دوست دارد.

برای کاربران شخصی و مشاغل برنامه های پرداخت شده وجود دارد. کاربران شخصی می توانند بین Premium و Premium Plus انتخاب کنند. اولی فقط می تواند 500 گیگابایت را ذخیره کند ، اما دومی به شما 2 ترابایت با 9.99 دلار در ماه می دهد. اگر پیش از این سال را نیز بپردازید ، تخفیف ایجاد می شود ، یا می توانید با خرید مجوز طول عمر ، حتی بیشتر سبز صرفه جویی کنید.

pCloud به شما امکان می دهد پرونده هایی با اندازه “نامحدود” را بارگذاری کنید ، اما برای کاربران Premium 500 گیگابایت در ماه و برای کاربران Premium Plus ماهانه 2 ترابایت دارد. هنوز این کلاه های کوچک نیستند و احتمالاً نمی توانند مانع کار شما شوند. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های قیمت گذاری را در بررسی pCloud ما بخوانید.

همچنین این سرویس دارای سرعت سریع است. آزمایشات انجام شده در خارج از بوستون نشان داد که بارگذاری حدود هفت دقیقه و بارگیری یک پوشه 1 گیگابایتی حدود یک دقیقه طول می کشد.

3. Google Drive

با 800 میلیون کاربر ، Google Drive یکی از محبوب ترین سرویس های ابری است. این شبکه از مراکز داده جهانی برخوردار است و همین امر باعث می شود انتقال مناسب داده ها بسیار مناسب باشد. به گفته این ، بهترین امنیت و حریم خصوصی را ندارد و در سال 2013 به پروژه PRISM وصل شد. اگرچه با Boxcryptor سازگار است ، بنابراین ، می توانید از این طریق برای ارتقاء حریم شخصی خود استفاده کنید.

رابط وب Google Drive

پوشه همگام سازی Google Drive

Google Docs Google Docs

ایجاد Google Link

تنظیمات شبکه Google Drive

قبلی

بعد

این سرویس اخیراً برنامه های اشتراک خود را به روز کرده است و به آنها ارزش بسیار بهتری می دهد.

برنامه های پرداخت شده از 100 گیگابایت شروع می شود و با 30TB پایان می یابد. آنها همه از ارزش خوبی برخوردار نیستند ، اما برنامه 2TB به این دلیل است که فقط 9.99 دلار در ماه هزینه دارد. اگر سال را از قبل پرداخت کنید ، تخفیف نیز دریافت می کنید. همچنین یک برنامه رایگان وجود دارد که 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از آنها برای دریافت نمای کلی در سرویس استفاده کنید.

محدودیت اندازه پرونده برای انواع پرونده های غیر سند 5TB تعیین شده است. شما نمی توانید آن را در یک روز بارگذاری کنید ، زیرا محدودیت انتقال 750 گیگابایت وجود دارد. با این وجود ، نباید در آپلود پرونده های خود مشکلی داشته باشید.

با تشکر از شبکه جهانی آن ، 10 بار طول کشید تا یک پوشه 1 گیگابایتی بارگیری شود و 5 بار برای بارگیری آن در دسترس باشد. Google Drive دارای سرعت زیاد است که در صورت همگام سازی منابع سیستم ، می توانید سرعت انتقال فایل را کند کنید. با این وجود هیچ انتقال سطح بلوکی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرعت و سایر ویژگی ها ، بررسی Google Drive ما را بخوانید.

4. Dropbox

Dropbox یکی از قدیمی ترین سرویس های ذخیره سازی ابری است و مدل رایج همگام سازی و همگام سازی در سطح را اختراع کرده است. بیش از 500 میلیون کاربر دارد.

Dropbox فایلهای آنلاین Slide1

کشویی همگام سازی پوشه Dropbox

Dropbox File Slide4 درخواست

Slop5 انتخابی همگام سازی انتخابی Dropbox

قبلی

بعد

مانند Google Drive ، رمزگذاری صفر دانش وجود ندارد ، اما از AES 256 بیتی در حالت استراحت و هنگام انتقال استفاده می کند. Dropbox چندان سازگار با حریم خصوصی نیست ، زیرا به محض مراجعه به سرورهای آن ، پرونده های شما را برای فهرست بندی رمزگشایی می کند ، سپس آنها را دوباره رمزگذاری می کند. برای جلوگیری از این مسئله ، دوباره از Boxcryptor استفاده کنید. این گفته ، احراز هویت دو عاملی در دسترس است.

Dropbox چندین برنامه دارد که می توانید از آنها برای ذخیره 1 ترابایت داده استفاده کنید. برنامه Plus آن 1 ترابایت ذخیره سازی با 10 دلار در ماه را در اختیار شما قرار می دهد. اگر سال را پرداخت کنید ، قیمت به 99 دلار کاهش می یابد. این یک ارزش مناسب است ، اما به خوبی با خدماتی مانند Sync.com و pCloud دریافت نمی کنید.

در حقیقت ، برای عضویت در Professional و دریافت فضای 2 ترابایت ، باید 20 دلار – دو برابر قیمت برنامه مقایسه pCloud – پرداخت کنید. برای جزئیات بیشتر ، بررسی Dropbox ما را بخوانید.

اگر برای بارگذاری از سرویس دهنده وب استفاده می کنید ، انتقال داده شما با ضریب 20 گیگابایت قفل می شود ، اما محدودیت پهنای باند با مشتری دسک تاپ وجود ندارد. برنامه های پرداخت شده هرچند روزانه 200 گیگابایت دارند.

مراکز داده Dropbox در ایالات متحده هستند بنابراین سرعت شما در آنجا سریعترین خواهد بود. با توجه به اینکه ما آنها را از جنوب شرقی آسیا اجرا کردیم نتایج عالی بود ، با آپلود متوسط ​​16 دقیقه برای یک پوشه 1 گیگابایت و بارگیری حدود شش مورد برای همین. شما می توانید سرعت گاز را شلیک کنید ، اما لازم نیست زیرا همگام سازی از منابع سیستم کمی استفاده می کند.

5. OneDrive

OneDrive ورود مایکروسافت در بازار ذخیره سازی ابری است و دارای یک شبکه جهانی سرور است. قبلاً فاقد رمزنگاری در زمان استراحت بود ، اما اکنون برنامه های ممتاز آن را دارند.

پرونده های رابط وب OneDrive

کشویی پوشه OneDrive Sync

پرتاب برنامه OneDrive

اشتراک گذاری فایل پیوند ایجاد OneDrive

Word OneDrive آنلاین

قبلی

بعد

سرویس ذخیره سازی ابر برنامه های مختلفی را برای انتخاب دارد ، اما فقط یک زن و شوهر برای ذخیره 1 ترابایت داده ها مناسب هستند: Office 365 Personal و Office 365 Home. اولین بار در صورت پرداخت سال ، 1 ترابایت فضای ذخیره سازی با قیمت 6.99 دلار در ماه یا 69.99 دلار به دست می آورد. دوم برای هر کاربر 1 ترابایت برای هر کاربر 9.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار در سال فراهم می کند. OneDrive دارای درپوش اندازه پرونده 20 گیگابایتی است.

به لطف سرورهای شبکه جهانی خود ، سرعت OneDrive سریع و پایدار است. آپلود پوشه 1 گیگابایتی و بارگیری آن برای یک دقیقه حدود شش دقیقه طول کشید. ما فقط پرونده هایی را با همگام سازی بارگذاری کرده ایم ، زیرا با بارگذاری دستی با خطایی مواجه شده ایم. متأسفانه ، کپی سطح بلوک فقط برای پرونده های Office موجود است.

اگر متوجه شدید سرعت همگام سازی OneDrive بیش از حد روی منابع سیستم شما تأثیر می گذارد ، می توانید آنها را به صورت دستی تنظیم کنید. به طور پیش فرض ، آنها نامحدود هستند. همچنین هنگام بروز مشکل ، می توانید سرعت بارگذاری را تنظیم کنید تا به طور خودکار کند شود و یا درپوش سرعت را برای بارگذاری و بارگیری تنظیم کنید. اطلاعات بیشتر درباره ویژگی های OneDrive را در بررسی OneDrive ما بخوانید.

6. MEGA

MEGA در سال 2013 توسط بدنام بدنام کیم دات کام تاسیس شد. او دیگر در آنجا کار نمی کند ، اما این شرکت همچنان باقی مانده است. این یکی از بهترین خدمات دانش صفر است ، بنابراین لازم نیست نگران حریم خصوصی پرونده های خود باشید. MEGA برای امنیت ابر از جمله پروتکل ها و رمزنگاری ها برای محافظت از پرونده های شما در هنگام انتقال و هنگام استراحت چیزهای زیادی را ارائه می دهد.

MEGA-Homepage-2018

رابط مگا-وب

نسخه مگا

پوشه mega-sync

پشتیبانی از مگا

قبلی

بعد

این برنامه رایگان برای کاربران جدید یک قلاب بزرگ بود زیرا 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می داد. که در سال 2017 تغییر کرده و اکنون خدمات پس از گذشت یک ماه 35 گیگابایت از شما دور می شود. علیرغم این حرکت کم نظیر ، MEGA هنوز هم یکی از بهترین خدمات ذخیره سازی رایگان است.

این برنامه Pro I را به عنوان محبوب ترین آن تبلیغ می کند ، و دیدن دلیل آن دشوار نیست. 1 ترابایت ذخیره سازی با قیمت 11.38 دلار را ارائه می دهد. این سرویس تخفیفی به شما نمی دهد اما در صورت خرید یک برنامه حرفه ای یک ساله ، دو ماه رایگان به شما می دهد.

به طور متوسط ​​حدود 36 دقیقه طول می کشد تا یک پوشه فشرده سازی 1 گیگابایتی بارگذاری شود ، که 10 دقیقه کندتر از آنچه انتظار داشتیم باشد. در سه تلاش ، MEGA پرونده های ما را در حدود 25 دقیقه بارگذاری کرد ، اما مدت زمان دیگری بیش از یک ساعت طول کشید.

با توجه به اینکه ما از اتصال WiFi در بلگراد ، صربستان استفاده می کردیم ، با سرعت بارگذاری فقط 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 102 مگابیت در ثانیه نتیجه خوبی است. کاربران اعلام کرده اند که هنگام خاموش کردن تنظیم “استفاده از http” در تب پهنای باند برنامه دسک تاپ ، سرعت بیشتری به دست آوردند. می توانید جدول کامل سرعت را در بررسی MEGA ما مشاهده کنید.

افکار نهایی

ذخیره 1TB از داده ها لازم نیست به لطف سرویس های توانمند ذخیره سازی ابری ، کند و گران باشد. خدماتی که در مورد آنها صحبت کردیم جز بهترین خدمات ذخیره سازی ابری ما هستند ، بنابراین برای کمک به شما در ایجاد ذهن خود می توانید به بررسی های فردی آنها مراجعه کنید. اگر دوست ندارید زیاد بخوانید ، Sync.com را امتحان کنید. شما با سرویس رتبه ی شماره یک اشتباه نخواهید کرد.

بقیه خدمات نیز خوب هستند. pCloud انتخاب برتر در بین آنها است ، اما سایر افراد موجود در لیست قابل استفاده هستند. اگر مقدار زیادی را در حریم شخصی خود قرار داده اید ، استفاده از MEGA را در نظر بگیرید زیرا برای محافظت از آن به طول زیادی می رود.

نظر شما در مورد خدماتی که ذکر کردیم چیست؟ آیا موارد دیگری وجود دارد که هنگام ذخیره مقدار زیادی از آن استفاده می کنید؟ در مورد آن در نظرات زیر بگویید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map