مرور MozyPro – قطع شده – به روز شده در سال 2020

مرور MozyPro

MozyPro توسط Carbonite خریداری شد و اکنون به آن خانواده تعلق دارد.


برای کسب و کارهایی که به دنبال تهیه نسخه پشتیبان از چندین رایانه و نیازهای گسترده به پلتفرم هستند ، MozyPro یک سرویس پشتیبان تهیه همه کاره را ارائه می دهد که کاملاً درست می شود. این شامل پشتیبانی 24/7 چت زنده و پشتیبانی تلفنی و امکان شخصی سازی خط مشی های نگهداری پرونده برای پایگاه کاربر شما است.

با این حال ، تمام اقدامات صحیح انجام شده توسط یک برچسب قیمت که بالاتر از سطح رقابت است ، رد می شود. با بیش از 850 دلار در سال برای 250 گیگابایت پشتیبان ، شما می خواهید بیش از یازده برابر قیمت ارائه شده توسط IDrive for Business (بررسی IDrive ما را برای بررسی بیشتر در مورد قیمت گذاری این سرویس بررسی کنید) برای همان تعداد گیگابایت.

برای این نوع اختلاف هزینه ، ممکن است انتظار یک سرویس پشتیبان آنلاین داشته باشید که برتری دارد ، اما حقیقت موضوع این است که در اکثر روش ها ، MozyPro پشت بقیه بسته های Cloudward.net بهترین پشتیبان آنلاین برای گردآوری کسب و کار است..

قبل از انجام پول خود ، ما به شما توصیه می کنیم مطالعه MozyPro را سریعاً بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که این برای شما مناسب است یا در صورتی که نوع خوش دستی بیشتری هستید ، برای 30 روز امتحان رایگان ثبت نام کنید..

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای MozyPro

امکانات

در حالی که Mozy مشکلات خود را دارد ، پشتیبانی از سیستم عامل – در بیشتر موارد – یکی از آنها نیست. MozyPro پشتیبان آنلاین را برای لپ تاپ ها و دسک تاپ های نامحدود فراهم می کند. سیستم عامل های رایانه ای پشتیبانی شده شامل ویندوز ، مک و لینوکس هستند.

پشتیبان گیری از سرور فایل Windows ، Mac و Linux نیز موجود است ، همانند نسخه پشتیبان تهیه شده برای MS SQL Server و MS Exchange. MozyPro همچنین می تواند برای تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های NAS نامحدود استفاده شود. سرور Oracle پشتیبانی نمی شود – اگر این چیزی است که شما نیاز دارید به IDrive for Business مراجعه کنید.

از MozyPro همچنین نمی توانید برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن هوشمند استفاده کنید ، اگرچه برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS وجود دارد که می توانید برای دسترسی به مخزن داده خود استفاده کنید.

همچنین می توانید از وب سایت MozyPro به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید. اینجاست که شما می توانید حساب خود را نیز مدیریت کنید ، با استفاده از یک کنسول سرپرست برای اضافه کردن کاربران جدید ، نظارت بر پشتیبان گیری و انجام سایر کارهای اداری.  

Mozy علاوه بر ارسال داده به ابر ، از پشتیبان گیری همزمان از دستگاه های ذخیره سازی محلی نیز پشتیبانی می کند. Mozy این ویژگی Mozy 2xProtect را به بازار عرضه می کند ، اما به بیان دیگر ، به آن پشتیبان هیبریدی گفته می شود. برای حفظ یک نسخه محلی از داده های شما مزایایی وجود دارد ، کمترین آن این نیست که بازیابی فاجعه از ذخیره محلی سریعتر از اینترنت است..

برای کمک به دسترسی سریع داده های خود به ابر ، Mozy یک سرویس پیک به نام Mozy Data Shuttle را ارائه می دهد. Mozy یک دستگاه را برای شما بار می دهد تا داده های خود را روی آن بارگذاری کنید. آن را به عقب برگردانید و فناوریهای خدمات آن را مستقیماً بر روی سرورهای دیتاسنتر Mozy منتقل می کنند و به طور بالقوه هفته های بعدی را صرفه جویی می کنند.

اگرچه بر خلاف سرویس پیک IDrive ، شاتل Mozy داده رایگان نیست – و حتی به خصوص ارزان.

براساس میزان داده لازم برای تهیه نسخه پشتیبان از شما شارژ می شود:

 • 1.8TB 275 دلار قیمت دارد
 • 3.6TB 375 دلار قیمت دارد
 • 5.4TB 475 دلار قیمت دارد
 • 7.2TB 575 دلار قیمت دارد

سرویس شاتل همچنین برای بازیابی در دسترس نیست که کمی تعجب آور است.

MozyPro همچنین شامل قابلیت همگام سازی است. همگام سازی با استفاده از یک مشتری که می تواند بر روی چندین دستگاه نصب شود ، به شما امکان می دهد از یکی به دیگری پرش کنید و در همان زمان واقعی در همان پرونده کار کنید.

این ویژگی عموماً با حافظه ابری نسبت به ابزار پشتیبان گیری آنلاین همراه است و گنجاندن آن را امری عجیب و غریب می کند.

در حالی که برخی از مشاغل تجاری از آن استفاده می کنند ، راه حل های اختصاصی همگام سازی و اشتراک گذاری (EFSS) شرکت وجود دارد که ویژگی های بهره وری کارآمدتری را ارائه می دهد. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، ما یک راهنمای خریدار داریم که بتواند خواننده ها را از طریق صندوق های مسافرتی و خارج از کشور پیدا کند تا بهترین راه حل EFSS را برای آنها پیدا کند.

MozyPro یک سرویس بایگانی نیست ، یک سرویس تهیه نسخه پشتیبان است. این بدان معناست که اگر فایل ها را از رایانه خود حذف کنید ، در نهایت آنها از ابر حذف می شوند. با این حال ، به عنوان سرپرست ، می توانید خط مشی حفظ کاربران و گروه های کاربران را برای حفظ پرونده های حذف شده برای یک دوره زمانی تنظیم کنید ، و ارائه یک اندازه گیری محافظت در برابر اشتباهات انگشت چربی.

همچنین می توانید یک سیاست نسخه سازی را برای همکاران خود تنظیم کنید. نسخه های موجود وضعیت پرونده های قبلی را حفظ می کند ، به شما امکان می دهد تغییرات سریع پرونده ناخواسته را به سرعت خنثیسازی کنید. همچنین شما را از فسادهای پرونده ، از جمله مواردی که ناشی از باج افزار است ، محافظت می کند.

یکی دیگر از ویژگیهای جالب شما با MozyPro این است که به شما امکان می دهد هنگام استفاده از شبکه های خاص ، پشتیبان گیری را محدود کنید و اگر پشت سرور پروکسی هستید تنظیمات پروکسی را تنظیم کنید.

سایر ویژگی های کلیدی شامل سرعت پرتاب ، پشتیبان گیری مداوم ، برنامه ریزی پشتیبان و کپی کردن فایل های سطح بلوک است ، که همه در مورد این مقاله بعداً صحبت خواهیم کرد.

نکته قابل توجه از بین رفته گزینه ای برای فشرده سازی پرونده ها بر روی رایانه شما قبل از ارسال آنها به ابر است که می تواند بر سرعت بارگذاری و بارگیری تأثیر منفی بگذارد. این ویژگی دیگری است که سایر خدمات پشتیبان شامل آن هستند.

قیمت گذاری

برنامه های قیمت مرتب MozyPro فضای پشتیبان گیری آنلاین را فراهم می کند که می تواند بین کامپیوترها و سرورهای نامحدود به اشتراک گذاشته شود. اشتراک ماهانه به ماه ، سالانه و دوسالانه در دسترس است. برنامه ها از 10 گیگابایت شروع می شوند و تا 4TB می روند.  

Mozy فقط قیمت های 250 گیگابایتی را در وب سایت خود نقل می کند. بیشتر از این و شما نیاز به درخواست قیمت گذاری دارید. ما کاملاً مطمئن نیستیم که چرا ، اما می تواند ارتباطی با شوک برچسب داشته باشد (آنها باید نمایندگان فروش عالی داشته باشند).

اگرچه انعطاف پذیری چند ردیف خوب است ، در مورد ساختار هزینه MozyPro چند مورد وجود دارد. برای یک ، 10 گیگابایت فضای پشتیبان احتمالاً برای تهیه نسخه پشتیبان از یک کامپیوتر کافی نیست ، چه رسد به چند. اگر چندین سرور برای تهیه نسخه پشتیبان دارید ، 4TB یک فرصت خوب وجود ندارد حتی آن را قطع نمی کنید.

اما بزرگترین مسئله این است که هزینه بسیار بالاتر از رقابت است. MozyPro 850 دلار در سال برای 250 گیگابایت پشتیبان شارژ می کند. IDrive 75 دلار با همان مبلغ شارژ می شود و مانند MozyPro می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های نامحدود استفاده کنید. CrashPlan برای هر رایانه 10 دلار شارژ می کند (برای اطلاعات بیشتر در مورد این مورد ، CrashPlan را برای بررسی مشاغل کوچک بررسی کنید).  

راحتی در استفاده

MozyPro به اندازه برخی از پشتیبان گیری های آنلاین کاملاً آسان نیست ، قبل از شروع بارگیری برنامه ها و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها ، کمی کار نیاز دارد. با این حال ، هنگامی که کارها را تنظیم کردید ، ویژگی های خوبی دارد که روند را آسان می کند.

پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، باید وارد پورتال وب شوید و کاربران را اضافه کنید.

شما باید آنها را به عنوان کاربر “سرور” یا “دسک تاپ” تعریف کنید ، و همچنین می توانید یک فضای ذخیره و حد دستگاه را برای آنها تعیین کنید. همچنین گزینه هایی برای امکان همگام سازی وجود دارد. اگر افراد زیادی برای اضافه کردن وجود داشته باشند این روند می تواند مدتی طول بکشد ، اگرچه می توانید آنها را با استفاده از یک فایل .csv اضافه کنید تا به سرعت در کارها پیشرفت کنید.

اگر می خواهید از دستگاه های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، خود را به عنوان کاربر نیز باید اضافه کنید.

هر کاربر ایمیلی را با پیوند دریافت می کند که به آنها اجازه می دهد رمزعبور حساب خود را تنظیم کنند. این گذرواژه بعداً برای اتصال مشتری دسک تاپ مورد استفاده برای تهیه نسخه پشتیبان به ابر ضروری خواهد بود. پس از ایجاد ، به آنها گزینه ای برای بارگیری آن مشتری ، علاوه بر سرویس دهنده همگام سازی MozyPro و برنامه های تلفن همراه داده می شود.

بارگیری مشتری دسک تاپ نسبتاً مستقیم است و نصب آن چند ثانیه طول می کشد. بعد از اینکه مشتری بیدار شد ، از اعتبارنامه ای که ایجاد کرده اید وارد شوید.

از شما خواسته خواهد شد که با یک کلید رمزگذاری پیش فرض یا خصوصی (به امنیت و حریم خصوصی ، در زیر مراجعه کنید) بروید ، پس از آن می توانید شروع به کار روی نقشه پشتیبان خود کنید. بیشتر کارها در این رابطه برای شما انجام می شود زیرا MozyPro سیستم فایل شما را اسکن می کند و متداول ترین انواع پرونده را بطور خودکار برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب می کند. ما در بخش بعدی بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

به طور کلی ، اگرچه تیزترین واسط مورد نظر ما نیست ، جادوگر کار ساده ای را برای ساده کردن روند انجام می دهد.

کنسول سرپرست موجود از طریق رابط وب برخی از ویژگی های مفید دیگر را دارد که مدیریت حساب را آسان تر می کند. می توانید اتصالات به حساب خود را توسط کاربر و دستگاه جستجو کنید. هر روش اطلاعاتی را درباره میزان پشتیبان گیری از داده ها و زمان آخرین نسخه پشتیبان تهیه می کند.

همچنین یک بخش “نمودارها و گزارشات” وجود دارد که به شما امکان می دهد تاریخچه تهیه نسخه پشتیبان و سلامت نسخه پشتیبان را به علاوه هشدارهای ایمیل تنظیم کنید. چیزهای مفید دستی برای شغلی که باید اطمینان حاصل کند از انطباق است.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

MozyPro سریع کار اسکن سیستم فایل شما را انجام می دهد و به طور خودکار برچسب زدن فایل ها برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند.

بر خلاف برخی دیگر از بهترین خدمات پشتیبان آنلاین ما ، MozyPro این کار را با جستجوی انواع فایلهای رایج انجام می دهد ، نه اینکه فقط برچسب گذاری مکان های سیستم فایل رایج (مانند پوشه “اسناد” خود) را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. این باعث صرفه جویی در وقت ، اما هنگامی که شما با فضای ذخیره سازی محدود کار می کنید ، می تواند فضای را سریعتر جوید.

اگر نیاز به کاهش فضای پشتیبان دارید ، قبل از شروع فرآیند تهیه نسخه پشتیبان بر روی “تنظیمات” کلیک کنید. از آنجا ، می توانید برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را از دو ویندوز مختلف: “مجموعه های پشتیبان” و “سیستم پرونده” تغییر دهید.

مجموعه های پشتیبان به شما امکان می دهد فایلهایی را که برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده اید ، براساس نوع پرونده مرور کنید و مواردی را که نمی خواهید گنجانید ، انتخاب کنید. می توانید بر اساس اندازه ، نوع و پوشه مرتب سازی کنید تا روند ساده تر شود. سیستم فایل به شما امکان می دهد تا پوشه ها را در سیستم فایل خود انتخاب کرده و از آن جدا کنید. داشتن هر دو گزینه لوکس بودن شما با بیشتر خدمات پشتیبان نیست ، اگرچه کاملاً (یا از راه دور) برای توجیه آن برچسب قیمت کافی نیست.

MozyPro بطور پیش فرض پشتیبان گیری مداوم را انجام می دهد ، که آن را “پشتیبان گیری خودکار” می نامد. برخی از گزینه های دلخواه سفارشی سازی برای این ویژگی وجود دارد ، از جمله متوقف کردن پشتیبان گیری مداوم اگر CPU شما خیلی شلوغ است یا فقط هنگامی که کامپیوتر شما برای مدت زمان مشخصی بیکار است ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. حتی می توانید در روز معین چند بار از پشتیبان گیری MozyPro محدود کنید.

این ویژگی ها به محدود کردن تأثیر MozyPro روی منابع سیستم شما کمک می کند. اگر این کافی نباشد ، می توانید پشتیبان برنامه ریزی شده نیز تنظیم کنید ، آنها را روزانه یا حتی هفتگی اجرا کنید.

از نظر بازیابی پرونده ، به عنوان سرپرست دسترسی به همه پرونده های پشتیبان گرفته شده ، صرف نظر از اینکه از رایانه شما یا یکی از افراد وابسته به آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، دسترسی خواهید داشت. این دسترسی از طریق رابط وب موجود است.

با رفتن به برگه “بازگرداندن” ، می توان از سرویس گیرنده دسک تاپ نیز استفاده کرد.  

می توانید توسط درخت پرونده مرور کرده و کلیه پرونده ها یا پرونده های شخصی را بازیابی کنید. همچنین می توانید یک پوشه مقصد را برای بارگیری های خود انتخاب کنید ، پرونده های موجود را بازنویسی کنید یا در صورت وجود یک نسخه ، تغییر نام دهید. پس از انتخاب خود ، روی «بازیابی فایلها» کلیک کنید و روند کار در حال انجام است.

سرعت

برای اینکه دریابیم که MozyPro به سرعت چگونه می تواند پرونده ها را به ابر منتقل کند ، ما تعدادی تست را با استفاده از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی که از انواع مختلف فایل تشکیل شده است ، انجام دادیم. از آنجا که زمینه به معنای همه چیز در تست هایی مانند این است ، باید خاطرنشان کرد که ما این تست ها را از طریق بانکوک ، تایلند با اتصال WiFi با سرعت اتصال داده 55/22 Mbps انجام دادیم..

تست یک: آزمون دو: میانگین:
بارگذاری:01:08:0001:11:0001:09:30
دانلود:00:08:3000:09:1500:08:53

بیایید ابتدا در مورد بارگذاری صحبت کنیم. با سرعت 22 مگابیت بر ثانیه می توانیم محاسبه کنیم که انتقال پرونده باید بیش از هفت دقیقه طول بکشد. با متوسط ​​چاه بیش از یک ساعت ، این امر به طور واضح اتفاق نمی افتد.

با این حال ، به دلایلی این امر با تهیه پشتیبان معمول نیست. به طور کلی ، ما می دانیم که زمان تهیه پشتیبان آنلاین بسیار کندتر از بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری ما است. همچنین ، رمزگذاری خصوصی را نیز فعال کرده بودیم ، که این امر نیز کند می شود.

هنوز بیش از یک ساعت برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده 1 گیگابایتی بسیار طولانی است. ممکن است بخشی از مشکل این باشد که MozyPro پرونده ها را قبل از ارسال به ابر فشرده نمی کند ، به این معنی که شما بسته های داده های بسیار بزرگتری را که واقعاً نیاز دارید انتقال می دهید.

این واقعیت وجود ندارد که پشتیبان گیری اولیه با MozyPro یک مشکل به وجود بیاید ، به احتمال زیاد روزها یا حتی هفته ها طول می کشد تا تمام داده های خود را در ابر دریافت کنید. از طرف دیگر ، سریعتر از Carbonite برای آفیس است.  

پشتیبان گیری اولیه آهسته به کنار ، پشتیبان گیری های بعدی به لطف استفاده از کپی کردن فایل سطح بلوک بسیار سریعتر اجرا می شوند. با کپی کردن فایل سطح بلوک ، هنگام تغییر پرونده ، فقط دلتا – بخشی از پرونده تغییر یافته – به جای دوباره پردازش کل پرونده ، در ابر کپی می شود..

زمان بارگیری بهتر بود ، البته هنوز کمی کندتر از آنچه انتظار دارید. با سرعت 55 مگابیت بر ثانیه ، ما می توانستیم در کمتر از 3 دقیقه پرونده را بارگیری کنیم.

اگر می خواهید سرعت را افزایش دهید ، MozyPro دارای تنظیمات دریچه گاز است. ما آن را با ظرفیت کامل اجرا کردیم ، اما اگر فهمیدید که نسخه پشتیبان شما تأثیر منفی بر منابع سیستم می گذارد ، می توانید سرعت را کاهش دهید.

امنیت & حریم خصوصی

یکی از تحسین برانگیزترین رویکردهایی که Mozy در مورد امنیت ابری دارد ، این است که از ممیزی های شخص ثالث دعوت می کند تا اطمینان حاصل کند که امکانات سرور آن به وظیفه حفظ امنیت داده های تجاری است. این شامل قبولی در ممیزی HIPAA-HITECH SSAE 16 Type 1 ، ممیزی SSAE 16 Type 2 و اخذ گواهینامه ISO / IEC 270001 است.

Mozy مراکز داده سخت را در سراسر جهان ساخته است تا در مقابل بلایای طبیعی ، خرابی سخت افزاری ، حملات ویروس و سایر رویدادهایی که می توانند داده های شما را در معرض خطر قرار دهند ، حفظ کند. کارمندان امنیتی در محل 24/7 هستند و مراکز داده با محافظت از درهای ورودی ، دسترسی به کلید الکترونیکی و نظارت دوربین مدار بسته محافظت می شوند..

فایلهای ذخیره شده در سرورهای Mozy نیز رمزگذاری می شوند. در حقیقت ، آنها قبل از ترک رایانه شما رمزگذاری می شوند و با اتصال TLS امن در هنگام حمل و نقل محافظت می شوند. به طور پیش فرض ، Mozy کلید رمزگذاری شما را نگه می دارد و از رمزگذاری 448 بیتی Blowfish استفاده می کند. با این وجود ، شما همچنین می توانید رمزنگاری خصوصی و دانش صفر را انتخاب کنید ، در این حالت پروتکل رمزگذاری به رمزگذاری AES 256 بیتی تغییر می کند..

مزیت رمزگذاری خصوصی این است که احتمال دسترسی افراد غیرمجاز به پرونده های شما را کاهش می دهد. همچنین ، به این معنی است که Mozy قادر به اشتراک گذاری نسخه های قابل خواندن پرونده های شما با اجرای قانون نیست.

از طرف دیگر ، اگر رمز عبوری خود را گم کنید ، دسترسی به نسخه پشتیبان خود از دست خواهید داد زیرا Mozy قادر به تنظیم مجدد آن نیست. علاوه بر این ، هنگام استفاده از رمزگذاری خصوصی ، پیش نمایش پرونده ها و ریزگردها در وب در دسترس نیستند و پرونده ها برای همگام سازی ذخیره سازی نمی توانند از مرورگر وب بارگیری شوند.

هر دو Blowfish و AES پروتکل رمزگذاری ایمن هستند ، اگرچه AES معمول تر است و توسط انستیتوی ملی فناوری و استانداردها توصیه می شود..

Mozy گزینه ای برای تأیید هویت دو عاملی (2FA) ارائه نمی دهد ، که باعث ناامیدی کاربران شده است. 2FA وسیله ای برای محافظت در برابر سرقت رمز عبور است ، و نیاز دارد که کاربران هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، از یک کد امنیتی ویژه که معمولاً برای دستگاه تلفن همراه ارسال می شود استفاده کنند..

پشتیبانی

پشتیبانی MozyPro از طریق پورتال پشتیبانی قابل جستجو انجام می شود که در آن دسته بندی مواردی مانند شروع ، تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی ، مدیریت حساب و همگام سازی را پیدا خواهید کرد. هر گروه دارای مقالات مختلف زیادی است که به آن متصل می شوند ، که باید بیشتر سوالات اساسی شما را پوشش دهد. این مقاله ها از ساده تصاویر و مراحل شماره گذاری برای ساده کردن فرایند یادگیری استفاده می کنند.

اگر نتوانید پاسخ هایی را که در مرکز پشتیبانی جستجو می کنید پیدا کنید ، می توانید مستقیماً به Mozy مراجعه کنید. کاربران MozyPro به تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده دسترسی دارند. پشتیبانی تلفنی و گپ هر دو 24/7 در دسترس است ، این یک مزیت بزرگ برای کاربران تجاری است که نمی توانند صبر کنند تا صبح دوشنبه برای رفع مشکل صبر کنند.

ما چت زنده را آزمایش کردیم و توانستیم فوراً با یک نماینده ارتباط برقرار کنیم ، که به سرعت و به طور موثری به همه سؤالاتی که به او انداختیم پاسخ داد.

پشتیبانی ایمیل از سیستم بلیط فروشی استفاده می کند ، بنابراین می توانید پرونده خود را به راحتی پیگیری کنید. زمان پاسخگویی با توجه به شدت پرونده شما متفاوت است.

حکم

سرعت کاهنده MozyPro حتی از تایلند دور و بدون مزیت فشرده سازی پرونده ، کمی تعجب آور بود. این سرویس چندین پایگاه داده را در سرتاسر جهان حفظ می کند ، بنابراین انتظار بهتری داریم. اگر با MozyPro به عنوان راه حل بازیابی فاجعه خود اقدام می کنید ، مطمئناً برای تهیه مکمل از یک نسخه پشتیبان تهیه محلی استفاده کنید.

با این حال ، مسئله بزرگی که در راه توصیه شدید این سرویس قرار دارد هزینه آن است. در حالی که بدون شک برخی از مشاغل با پرداخت هزینه اضافی برای خدمات پشتیبان گیری آنلاین که از بسیاری از سیستم عامل های مختلف پشتیبانی می کند ، همگام سازی دستگاه را ارائه می دهند ، خدمات عالی به مشتری ارائه می دهند و رویکردی جدی برای امنیت می گیرند ، بدون شک مشکلی نخواهید داشت. و در کسری از هزینه.

تنها مزیت واقعی MozyPro علاوه بر توانایی در اسکن و تهیه نسخه پشتیبان از انواع پرونده های خاص ، ویژگی های مدیریتی و گزارشگری کمی قوی تر است..

این تنها چیزی است که اکنون باید در مورد MozyPro بگوییم. ما دوست داریم درباره نظرات و تجربیات خودتان در مورد این سرویس بشنویم ، بنابراین مطمئن باشید و افکار خود را در نظرات زیر رها کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map