IDrive for Review Business – One Stop Shop – بروزرسانی سال 2020

IDrive for Review Business

IDrive for Business مجهز به ویژگی ها ، سرعت بارگذاری مناسب و موارد خوب دیگر است. بررسی کنید که آیا این مناسب برای تجارت شما در این بررسی جامع IDRive برای بررسی تجارت است یا خیر.


پشتیبان گیری از تجارت

اجرای یک شغل می تواند باعث خستگی عصبی شود ، بنابراین در صورت کمک به آن نیازی به مشکلات اضافی ندارید. ایجاد نسخه پشتیبان برای دستگاه های شغلی شما تضمین می کند که خرابی های سخت و یا اعمال طبیعت به چنین مشکلات بزرگی تبدیل نشوند. با تشکر از ویژگی های مختلف و انعطاف پذیر نسخه پشتیبان ، تعداد بسیار کمی گزینه های پشتیبان آنلاین می توانند با IDrive for Business رقابت کنند.

IDrive مانند نسخه رقیب نزدیک CrashPlan برای تجارت کوچک ، پشتیبان نامحدودی را ارائه نمی دهد ، اما به شما امکان می دهد از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این نه تنها شامل پشتیبان گیری از رایانه ، بلکه تلفن های هوشمند ، هارد اکسترنال ، NAS و پشتیبان گیری از سرور نیز می شود. 

این ، همراه با تعدادی از ویژگی های عالی ، کمک می کند تا IDrive به یکی از بهترین نسخه های پشتیبان آنلاین برای گزینه های تجاری کوچک در دسترس باشد..

در این بررسی Idrive for Business ، ما در مورد جزئیات IDrive for Business صحبت خواهیم کرد تا بتوانید ببینید که آیا این مناسب برای تهیه نسخه پشتیبان شرکت شما است. ما با بررسی بیشتر ویژگیهای ارائه شده شروع خواهیم کرد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای IDrive for Business

امکانات

IDrive در صدر بهترین خدمات پشتیبان آنلاین ما است ، اما این لیست بر راه حل های پشتیبان گیری خصوصی تمرکز دارد. در اینجا ، ما می خواهیم به IDrive for Business نگاهی بیندازیم ، که شامل تمام ویژگی های موجود در برنامه های خصوصی با برخی موارد اضافی است.

مانند سایر سرویس های پشتیبان ، IDrive for Business به شما کمک می کند تا در صورت خرابی هارد دیسک ، سرقت یا یک عمل طبیعت از داده های خود محافظت کنید. اگر چنین رویدادی رخ دهد ، با اطمینان از اینکه داده های شما در ابر ذخیره شده اند ، ایمن خواهید بود. 

تهیه نسخه پشتیبان نامحدود وجود ندارد ، و اگر می خواهید ، می توانید بهترین لیست نامحدود پشتیبان آنلاین ما را برای ایده ها بخوانید. اما می توانید از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

خصوصیات idrive-business

تنها یک اشتراک IDrive for Business به شما امکان می دهد از کامپیوترهای نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید. بعلاوه ، می توانید از بسیاری از دیسک های سخت خارجی و دستگاه های ذخیره سازی NAS به عنوان دلخواه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (اگر با آنها ناآشنا هستید در مورد راهنمای NAS ما مشورت کنید). در واقع ، ما آن را به عنوان یکی از بهترین نسخه های پشتیبان آنلاین برای گزینه های NAS در دسترس قرار می دهیم.

همچنین می توانید از درایوهای شبکه پشتیبان تهیه کنید. این سرورها شامل موارد زیر است:

 • سرور ویندوز
 • سرور لینوکس
 • Microsoft SQL Server
 • سرور Microsoft Exchange
 • سرور Microsoft SharePoint
 • سرور اوراکل
 • Hyper-V
 • VMWare

همچنین می توانید از IDrive برای تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های محلی استفاده کنید ، که لایه دیگری از حفاظت به داده های شما اضافه می کند و به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را خیلی سریعتر از آنچه که از طریق اینترنت انجام می دهید بازیابی کنید. این روش یک پشتیبان ترکیبی نامیده می شود ، که با قانون پشتیبان گیری 3-2-1 مطابقت دارد. اگر علاقه دارید ، روش تنظیم پشتیبان هیبریدی برای راهنمای SMB را مطالعه کنید.

IDrive می تواند یک تصویر دیسک ایجاد کند ، که به شما امکان می دهد یک کپی دقیق از هارد دیسک خود ایجاد کنید. می توانید از این تصویر برای بازیابی سیستم عامل خود بر روی رایانه ای که از آن ساخته شده استفاده کنید ، اما نمی توانید از آن برای کلون کردن هارد خود بر روی سخت افزار جدید استفاده کنید. در صورت تمایل ، توصیه های پشتیبان گیری آنلاین ما را برای بهترین نرم افزار تصویربرداری روی میز بخوانید.

کسانی که نیاز به محافظت از دستگاه های تلفن همراه خود دارند ، خوشحال خواهند شد که بدانند IDrive به شما امکان می دهد از داده های تلفن همراه هوشمند برای Android و iOS نسخه پشتیبان تهیه کنید. 

اکثر ابزارهای پشتیبان گیری آنلاین به شما امکان می دهند از طریق دستگاه تلفن همراه خود به پرونده های پشتیبان خود دسترسی پیدا کنید ، و تعداد کمتری از ابزارهای پشتیبان عکس پشتیبانی می کنند. اگرچه ، IDrive به شما امکان می دهد از مخاطبین ، رسانه ها و رویدادهای تقویم در Android و iOS و همچنین متون ، اطلاعات تماس ، موسیقی و داده های برنامه در Android نسخه پشتیبان تهیه کنید.

IDrive می تواند از حساب های فیس بوک و اینستاگرام نیز نسخه پشتیبان تهیه کند ، در صورتی که تجارت شما درگیر داشتن کمپین های رسانه های اجتماعی باشد ، مفید است.

وقتی صحبت از سایر قابلیت های تهیه نسخه پشتیبان می شود ، IDrive همه صندوق ها را بررسی می کند. این شامل پشتیبان گیری مداوم ، قابلیت برنامه ریزی پیشرفته ، کپی کردن فایل های سطح بلوک و اعلان های پشتیبان است. هنگامی که روند اولیه تهیه نسخه پشتیبان را بپوشانید ، در زیر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نسخه سازی IDrive

قابلیت نسخه نویسی پرونده IDrive به شما امکان می دهد از 30 نسخه قبلی هر پرونده داده شده بازیابی کنید. این به شما کمک می کند تا از داده های تجاری خود در برابر ویرایش های ناخواسته و فسادهای پرونده محافظت کنید. به علاوه ، IDrive از Snapshots استفاده می کند ، که یک نمای تاریخی از پرونده های شما را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی بازیابی به موقع را انجام دهید.

برای محافظت بیشتر در برابر از بین رفتن داده ها ، می توانید به طور خلاصه از بازیابی بلایای بی سیم فلزی IDrive یا BMR استفاده کنید. این به شما امکان می دهد از یک دیسک سخت – از جمله سیستم عامل و پیکربندی های برنامه – برای یک سرور داخلی استفاده کنید. نقل و انتقالات از فناوری CTB IDrive برای تهیه پشتیبان های افزایشی استفاده می کنند تا مدت زمان لازم برای بارگذاری پرونده های جدید و تغییر یافته شما را کاهش دهند.

اگر می خواهید نسخه پشتیبان تهیه BMR خود را در حساب ابری خود کپی کنید ، می توانید با استفاده از تکرار ابری این کار را انجام دهید. IDrive همچنین به طور نامحدود پرونده های حذف شده را نگه می دارد ، بنابراین فقط می توانید آنها را به صورت دستی از سطل زباله پاک کنید یا پاک سازی خودکار بایگانی را اجرا کنید.

علاوه بر این ، IDrive ، برخلاف بسیاری از خدمات پشتیبان دیگر ، حتی اگر آن را از دستگاه خود حذف کنید ، داده ها را از نسخه پشتیبان خود حذف نمی کنید. این بدان معنی است که از بایگانی واقعی پشتیبانی می کند. در صورت نیاز به فضای خالی دستگاه های خود مفید است.

اگر شغلی دارید که نمی توانید مدت طولانی صبر کنید تا یک نسخه پشتیبان تهیه کنید یا فایل ها را بازیابی کنید ، از IDrive Express بهره مند خواهید شد. IDrive Express سرویس پشتیبان گیری و بازیابی پیک IDrive است.

با استفاده از آن ، IDrive یک درایو خارجی برای بارگذاری داده های خود برای شما ارسال می کند. بعد از ارسال مجدد ، تکنسین های IDrive داده های شما را بر روی ابر برای شما بارگذاری می کنند ، به طور معمول طی دو تا پنج روز. شما همچنین می توانید از این سرویس برای بازیابی پرونده ها استفاده کنید ، که دوباره ، حدود دو تا پنج روز طول خواهد کشید. خدمات پیک تا سه بار در سال برای کاربران تجاری آزاد است.

سرویس گیرنده رومیزی IDrive سرشار از ویژگی های است ، این باعث می شود تا برای مشاغلی که به بسیاری از قابلیت های پشتیبان قابل تنظیم نیاز دارند ، انتخاب خوبی شود. ما در زیر در قسمت “سهولت استفاده” خواهیم رفت.

علاوه بر ویژگی های پشتیبان ، IDrive دارای برخی از قابلیت های ذخیره سازی ابری ، از جمله به اشتراک گذاری فایل و همگام سازی پرونده است. این امر به ابزاری توانمند برای ارتقاء بهره وری کار کمک می کند. به گفته این ، اگر شما می خواهید یک سرویس بهره وری اختصاصی ابری داشته باشید ، باید به بهترین گردهمایی EFSS ما بپردازید. همچنین یک ویژگی جدول زمانی وجود دارد که عکسهای پشتیبان شده از دستگاه تلفن همراه شما را پیش نمایش می کند.

در بخش بعدی ، ما در مورد قیمت گذاری IDrive صحبت خواهیم کرد. با این حال ، اگر می خواهید در مورد پشتیبان گیری از ابر و ویژگی های کسب و کار اطلاعات بیشتری کسب کنید ، کتابخانه ذخیره ابر کسب و کار ما را بخوانید.

 IDrive برای نمای کلی تجارت

IDrive برای آرم تجاریwww.idrive.com

برای 250 برنامه GBAll ماه از 622 دلار در ماه شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

بازیابی برهنه فلزی

مدیریت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

قوانین پشتیبان گیری از تجارت را تنظیم کنید

گزارشگری قابل تنظیم

به نسخه پشتیبان کاربر دسترسی پیدا کنید

دستگاه های متصل را رصد کنید

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان

قیمت گذاری

IDrive Business دارای چند ردیف است که به شما امکان مقیاس پذیری و کنترل هزینه را برای تجارت شما می دهد. شش برنامه اول شما را برای پرداخت یک یا دو سال پیش نیاز دارد که 25 درصد تخفیف به شما می دهد. شما می توانید ماهانه با شروع برنامه 1.25TB و بالاتر پرداخت کنید.

مقیاس پذیری شما با IDrive برای مشاغل کوچک بسیار عالی است ، اما نمی تواند کاملاً با یک ابزار میزبانی فایلهای ابری مقایسه شود که به شما امکان می دهد دقیقاً میزان ذخیره ای را که استفاده می کنید پرداخت کنید. 

یکی از این سرویس ها Backblaze B2 است که با یک راه حل مرکز کنترل پشتیبان مانند CloudBerry Backup بطور کامل جفت می شود. در مورد CloudBerry Backup Backup و بررسی Backblaze B2 ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

در همین راستا ، مشاغل نیاز به پشتیبان نامحدود IDRive را جذاب نمی دانند زیرا برنامه ای نامحدود ندارد. بیشترین فضای تهیه نسخه پشتیبان از شما با یک اشتراک IDrive Business تنها 12.5TB است.

اگر فقط برای تهیه نسخه پشتیبان از چندین رایانه که داده زیادی دارند ، می توانید محافظت کنید ، ممکن است با مراجعه به Backblaze for Business یا CrashPlan پس انداز کنید زیرا هر دو از یک کامپیوتر پشتیبان نامحدود تهیه می کنند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در مورد Backblaze جداگانه برای تجارت و CrashPlan بررسی کنید.

گفته می شود ، اگر می خواهید از بسیاری از دستگاه ها ، از جمله سرورها و دستگاه های تلفن همراه محافظت کنید ، احتمالاً IDrive دارای ارزش بهتری خواهد بود.

توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که IDrive سهمیه مساوی ذخیره سازی هم برای تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی آنلاین فراهم می کند. این بدان معنی است که وقتی می خواهید مثلاً یک برنامه 1.25TB ثبت نام کنید ، برای تهیه نسخه پشتیبان 1.25 TB دریافت می کنید و همان مقدار برای همگام سازی. اگر قصد استفاده از قابلیت های همگام سازی ابری IDrive را دارید ، این مقدار آن را با یک حاشیه بزرگ افزایش می دهد.

راحتی در استفاده

با استفاده از IDrive for Business ، مانند گذشته با Backblaze قادر به تهیه فایل های پشتیبان با یک کلیک نیستید. به گفته این ، شما به ویژگی های بیشتری دسترسی خواهید داشت.

idrive-bussines-desktop-client

مشتری دسک تاپ IDrive در Windows و Mac کار می کند ، اما نه در Linux. اگر می خواهید پشتیبانی پنگوئن ، باید یکی از سرویس های بهترین پشتیبان آنلاین ما را برای جمع آوری لینوکس در نظر بگیرید. 

مشتری جذاب ترین بازار نیست ، اما استفاده از آن واضح و آسان است. شما نیاز به انتخاب پرونده ها و پوشه ها برای تهیه نسخه پشتیبان دارد اما حداقل برای این کار از یک ساختار درخت استفاده می کنید. برخی راه حلهای تهیه نسخه پشتیبان دیگر حتی چنین چیزی را ندارند ، بنابراین انتخاب پرونده های شما تبدیل به یک کار سخت می شود. IDrive همچنین به طور خودکار پوشه های رایج را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب می کند.

idrive-business-وب-مشتری

در بالای مشتری دسک تاپ ، IDrive داشبورد مبتنی بر مرورگر را در اختیار شما قرار می دهد که اگر از رایانه خود دور هستید ، راحت است. پیمایش آسان با استفاده از منو در سمت چپ آسان است. می توانید از آن برای پیش نمایش فضای پشتیبان و همگام سازی خود استفاده کنید ، ببینید چه چیزی را با دیگران به اشتراک گذاشته اید ، آنچه دیگران با شما به اشتراک گذاشته اند ، جدول زمانی عکس و داشبورد.

داشبورد idrive-business

داشبورد به شما امکان می دهد گروه های کاری و کاربران ایجاد کنید ، همچنین کاربران را به گروه های کاری اضافه کنید. می توانید آنها را به عنوان کاربران معمولی اضافه کنید یا به آنها مجوزهای اداری بدهید. پس از انجام این کار ، می توانید به پرونده های پشتیبان گرفته شده خود ، و همچنین پرونده های همکاران خود دسترسی پیدا کنید. 

تنظیمات idrive-business-dashboard

از این گذشته ، شما می توانید تمام رایانه های پشتیبان از راه دور را مدیریت کنید ، که شامل گزینه هایی مانند تأیید و اصلاح نسخه پشتیبان تهیه ، تنظیم برنامه و همچنین فعال کردن هشدارها و اعلان ها است. همچنین می توانید هر یک از تنظیمات را برای هر گروه قفل یا تبلیغ کنید.

لیست کاملی از گزینه ها برای ورود به اینجا بسیار گسترده است ، اما کافی است که بگوییم شما نمی خواهید کنترل های سرپرست داشته باشید.

همچنین یک سرویس گیرنده دسک تاپ جدید و نازک وجود دارد که طراحی شده است تا در کنار مشتری وب استفاده شود. این فقط اطلاعات پشتیبان از استخوان های برهنه را نشان می دهد ، اما اگر نمی خواهید از مشتری معمولی استفاده کنید ، انتخاب خوبی است..

همچنین می توانید با استفاده از برنامه های IDrive برای Android و iOS ، به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کرده و بازیابی کنید. علاوه بر این ، برنامه های تلفن همراه IDrive به شما امکان می دهد تا از مخاطبین ، عکس ها ، فیلم ها ، پیام کوتاه و موارد دیگر پشتیبان تهیه کنید. این امر به آن کمک کرد تا در بهترین پشتیبان آنلاین ما برای گردآوری موبایل به مقام اول برسد. به علاوه ، می توانید از برنامه برای پشتیبان گیری خودکار از عکس ها و فیلم ها از تلفن خود استفاده کنید.

پس از انجام این کار ، می توانید عکس های خود را در ویژگی “جدول زمانی” پیش نمایش کنید و همچنین چهره هایی را در آنها تشخیص دهید. همچنین می توانید برای دسترسی آفلاین فایلها را برچسب گذاری کنید. برنامه ساده است و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

پرونده های idrive-business-select-

برای این بخش ، ما از ویندوز برای نشان دادن مراحل تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی استفاده کرده ایم. بسته به اینکه روی کدام سیستم عامل کار می کنید ، ممکن است رویکرد کمی متفاوت باشد.

همانطور که اشاره کردیم ، مشتری دسک تاپ از شما می خواهد که پرونده ها و پوشه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر سازماندهی نشده باشید ممکن است مشکل ایجاد کند ، اما IDrive با انتخاب خودکار پوشه های عکس ، اسناد ، موسیقی ، دسک تاپ و فیلم ها برای تهیه نسخه پشتیبان ، بار را سبک می کند.. 

پرونده های idrive-business-excited

اگر می خواهید پوشه ها را انتخاب کنید ، اما برخی از پرونده ها و زیر پوشه ها را از بین نبرید ، باید این گزینه را در فهرست تنظیمات گم کنید..

برنامه idrive-business

در مرحله بعد ، می توانید بلافاصله با کلیک بر روی دکمه “اکنون نسخه پشتیبان تهیه” نسخه پشتیبان را شروع کنید ، یا می توانید آن را برنامه ریزی کنید. می توانید به آن بگویید که در روزهای مشخص در یک ساعت مشخص اجرا شود یا به یک برنامه ساعت کاری تغییر دهید. اگر یک برنامه ساعتی تعیین کرده اید ، می توانید زمان متوقف کردن نسخه پشتیبان را تعیین کنید. همچنین می توانید اعلان های ایمیل و دسک تاپ را فعال کنید.

اگرچه برنامه زمانبندی گزینه های کافی دارد ، ما دوست داریم که بتوانیم ساعات مشخصی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، همچنین گزینه های هفتگی و ماهانه را داشته باشیم. پشتیبان گیری Acronis همه آنها را فراهم می کند ، و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه انجام عملیات پشتیبان در بررسی پشتیبان Acronis ما بخوانید.

در هر صورت ، ما به شما توصیه می کنیم از منوی تنظیمات محافظت مداوم از داده ها را روشن کنید. به طور خودکار از فایلهای تغییر یافته یا اضافه شده شما که کمتر از 500 مگابایت هستند ، تهیه کنید. 

سایر راه حل های تهیه نسخه پشتیبان چنین محدودیت هایی را در پشتیبان گیری مداوم اعمال نمی کنند ، بنابراین این یک ایراد برای IDrive است. توجه داشته باشید که نسخه پشتیبان تهیه مداوم در پرونده های سیستم و موقت صدق نمی کند.

idrive-business-restore- را انتخاب کنید

مشابه عملیات پشتیبان گیری ، بازیابی فایل ها به شما نیاز دارد تا پرونده ها و پوشه ها را از ساختار فهرست خود انتخاب کنید. پس از انجام این کار ، می توانید آنها را به مکان اصلی یا جدید خود بازگردانید.

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان اولیه از رایانه شما ممکن است مدت زمان طولانی طول بکشد. چه مدت به عوامل مختلفی بستگی دارد: فاصله شما از سرورهای IDrive در ایالات متحده ، پهنای باند شما و چگونگی مدیریت IDRive انتقال پرونده ها.

برای دیدن مدت زمان تهیه نسخه پشتیبان ، چندین آزمایش بارگذاری و بارگیری را با استفاده از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی که از انواع مختلف فایل تشکیل شده است ، انجام دادیم. ما آزمایشات خود را با استفاده از اتصال WiFi در خارج از مسکو ، روسیه انجام دادیم ، با سرعت بارگذاری 36.55 مگابایت در ثانیه و سرعت بارگیری 25.82 مگابایت در ثانیه.

اولین تلاشSecond تلاش
زمان بارگذاری:00:45:3400:38:4800:42:11
زمان بارگیری:00:40:0900:45:2500:42:47

با این سرعت ها ، ما باید انتظار داشته باشیم که بارگذاری ما در سه دقیقه و 55 ثانیه و بدون هیچ گونه سربار تمام شود. زمان بارگذاری ما به طور متوسط ​​42 دقیقه و 11 ثانیه بوده است. حتی حسابداری برای رمزگذاری و سایر فرآیندهای درگیر در انتقال ، اختلاف بسیار بزرگ است. 

ما می توانیم در مورد روند بارگیری که به طور میانگین 42 دقیقه و 47 ثانیه طول کشید ، زمانی که باید به پنج دقیقه و 32 ثانیه نزدیک تر می شد ، همین را بگوییم. اگرچه نسخه پشتیبان تهیه اولیه معمولاً طولانی طول می کشد ، این نوع نتایج قول نمی دهند که IDrive از پهنای باند شما به عنوان پتانسیل کامل استفاده کند. 

به گفته الگوریتم انتقال سطح بلوک ، نقل و انتقالات باید خیلی سریعتر بعد از تهیه نسخه اولیه انجام شود. اگر فهمیدید که IDrive خیلی از پهنای باند شما استفاده می کند ، می توانید آن را برافروخته یا تنظیم کنید تا به صورت خودکار ارتباط را برای بهینه سازی تجربه کاری خود مدیریت کند.. 

امنیت

اگر امنیت ابر برای کاربران خصوصی مهم است ، بیشتر از همه برای صاحبان مشاغل که تمایل دارند با مالکیت معنوی حساس و سوابق مالی مقابله کنند ، بیشتر است. خبر خوب این است که IDrive هنگام صحبت از ویژگی های امنیتی ، ضرب و شتم نمی یابد.

IDrive از رمزنگاری AES 256 بیتی برای محافظت از پرونده های شما هنگام استراحت روی سرورها استفاده می کند. این همان الگوریتمی است که توسط موسسات مالی و ارتش برای محافظت از اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد. اما قبل از رسیدن به سرور ، داده ها همچنین با استفاده از پروتکل TLS / SSL در هنگام انتقال رمزگذاری می شوند. در مقایسه SSL و TLS می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید.

به طور پیش فرض ، IDrive رمز عبور رمزگذاری شما را نگه می دارد و آن را روی سرور جداگانه ای از داده های شما قرار می دهد. نکته مهم این است که شرکت می تواند رمز عبور خود را در صورت فراموش کردن دوباره تنظیم کند. 

نکته منفی این است که ممکن است شخصی بتواند به آن کلید رمزنگاری دسترسی پیدا کند ، خواه کارمند سرکش یا هکری باشد که موفق به دسترسی به سرور شود.

همچنین بدان معنی است که اگر در قانون مجبور شود ، IDrive می تواند مجبور شود داده های شما را با برنامه های نظارت دولتی ، مانند PRISM به اشتراک بگذارد. برای جلوگیری از این امر ، اگر رمزگذاری خصوصی را هنگام فعال کردن اولین IDrive فعال کنید ، می توانید خودتان کلید رمزنگاری خود را ایجاد کرده و نگه دارید.. 

پس از شروع مراحل تهیه نسخه پشتیبان ، شما قادر به انجام این کار نخواهید بود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد رمزگذاری خصوصی داشته باشید ، مقاله ما را با توضیح دانش صفر در ابر بخوانید.

اگر شخصی سعی کند رمز عبور شما را بدزدد یا رمزنگاری نشود ، به رمزگذاری قوی کمک نمی کند. اگر یک ضعف داشته باشید ممکن است نسبتاً آسان باشد. مطمئن باشید که هیچ یک از رایج ترین رمز عبور خراب نیست. در عوض ، شما باید یک رمزعبور قوی ایجاد کرده و تأیید هویت دو عاملی را از طریق سرویس دهنده وب فعال کنید.

تأیید هویت دو عاملی با کمک به شما در وارد کردن یک نشانه یک بار در هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناشناخته ، به محافظت از اعتبار خود کمک می کند. معمولاً چنین پیامکی را از طریق پیام کوتاه یا ایمیل دریافت می کنید.

IDrive از سرورهای خود در مراکز داده سخت استفاده می کند که برای محافظت در برابر اقدامات قانونی ، بلایای طبیعی و حملات مجازی محافظت می کند. 

اقدامات شامل سیستم های سرکوب آتش ، سیستم های کنترل دما با مناطق خنک کننده جداگانه ، کف های بلند شده و قفسه های ساخته شده برای مقاومت در برابر زلزله است. آنها همچنین دسترسی ، نظارت 24/7 ، سنسورهای حرکتی و هشدارهای نقض شده در محل را تضمین کرده اند.

یکی دیگر از ویژگی های مفید ، امکان قطع ارتباط از راه دور همگام سازی دستگاه های موجود در حساب شما است. به این ترتیب ، اگر یک لپ تاپ از بین رفته یا به سرقت رفته باشد ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر کسی که آن دستگاه را داشته باشد ، قادر به دسترسی به محتوای همگام سازی نخواهد بود. با این حال ، برای سایر پرونده های رایانه شما کاری انجام نمی شود.

حریم خصوصی

IDrive در ایالات متحده مستقر است ، کشوری که بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی را ندارد. پس خوشبختانه ، IDrive دارای رمزگذاری خصوصی است ، که بهترین راه برای حفظ حریم خصوصی شما است. حتی اگر دارای رمزنگاری خصوصی باشد ، بهتر است ببینید چه اشکالی در سیاست حفظ حریم خصوصی وجود دارد. 

IDRive ، مانند بسیاری دیگر از سرویس های ابری ، داده های شخصی را که شما ارائه می کنید جمع آوری می کند ، که شامل نام ، نام خانوادگی ، اطلاعات معتبر کارت اعتباری ، گذرواژه و ایمیل و آدرس پستی شما می باشد. این چیزی نیست که ابروهای شما را بالا ببرد ،.

در بالای اطلاعات قبلی ، IDrive “ابرداده” شما را جمع آوری می کند که یک نام جالب برای اطلاعاتی است که شامل اطلاعات اتصال ، نوع مرورگر ، آدرس IP و مدت زمان جلسه شما می باشد.. 

فوق داده و اطلاعات شخصی شما ارائه می دهد به منظور بهبود و به روز رسانی خدمات ، شناسایی نیازهای شما ، شخصی سازی تجربه شما با سرویس و ارائه اطلاعیه های محصول جمع آوری شده است..

هنگامی که IDrive اطلاعات را جمع آوری می کند ، می گوید که “اطلاعات شخصی قابل شناسایی شخصاً با شخص ثالث را بدون رضایت صریح کاربر یا مگر اینکه در قوانین ایالتی و فدرال قابل اجرا مجبور نشوند ، به اشتراک نمی گذارد.”

در این صورت ، اگر تصمیم دارید از یک سرویس شخص ثالث برای دسترسی به IDrive استفاده کنید ، ممکن است اطلاعات را با رضایت شما با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد.. 

به علاوه ، IDrive ممکن است از برخی شرکتها و اشخاص ثالث مورد اعتماد برای تحلیل و بهبود استفاده از آن استفاده کند. این استفاده ممکن است شامل – اما فقط به – مدیریت بانک اطلاعاتی ، تجزیه و تحلیل وب ، پردازش پرداخت و بهبود ویژگی ها نباشد.

IDrive ممکن است اطلاعاتی را برای رعایت قوانین یا مقررات فاش کند ، از کلاهبرداری یا سوء استفاده جلوگیری کند ، از ایمنی هر شخص در برابر مرگ یا جراحت محافظت کند یا از حقوق مالکیت آن محافظت کند.

اگر IDrive درگیر در ادغام ، خرید یا فروش باشد ، ممکن است اطلاعات شما را به طرف مربوط منتقل کند ، اما در مورد هرگونه تغییر کنترل شما را از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد..

شما بر اطلاعاتی که به IDrive ارائه می دهید کنترل دارید. شما حق دارید هرگونه اطلاعات شخصی ارائه شده برای IDrive را از حساب خود اصلاح ، تصحیح یا حذف کنید. IDrive اطلاعات شما را تا زمانی که شما یک حساب فعال داشته باشید یا به این سرویس نیاز داشته باشید ، حفظ می کند. 

اگر دیگر نمی خواهید از این سرویس استفاده کنید ، می توانید حساب خود را از طریق تنظیمات حساب حذف کنید یا درخواست کنید که IDrive دیگر از اطلاعات شما برای ارائه خدمات استفاده نکند.

به علاوه ، IDrive با اتحادیه اروپا و ایالات متحده مطابقت دارد. و Swiss-U.S چارچوب حریم خصوصی شیلد ، که به جمع آوری ، استفاده و نگهداری اطلاعات شخصی منتقل شده از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و سوئیس به ایالات متحده می پردازد. توجه داشته باشید که IDrive با انتقالهای بعدی از اتحادیه اروپا و سوئیس به ایالات متحده مطابقت دارد.

خوانندگان علاقمند از اتحادیه اروپا خوشحال خواهند شد که بدانند IDrive همچنین با آیین نامه حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا ، که به محافظت از حریم شخصی داده های آنلاین کاربران کمک می کند ، مطابقت دارد. همچنین مجموعه ای از حقوق حریم خصوصی آنلاین را در دسترس شهروندان اتحادیه اروپا قرار می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد آن در راهنمای GDPR ما وجود دارد.

پشتیبانی

IDrive از معدود خدمات پشتیبان گیری آنلاین است که پشتیبانی 24/7 را برای کاربران تجاری و خصوصی فراهم می کند. کانال پشتیبانی اصلی چت زنده است و ما توانستیم فوراً ساعت 12:45 دقیقه دوشنبه به یک نماینده پشتیبانی برسیم. همچنین شامل پشتیبانی از ایمیل نیز می باشد.

قبل از ارسال درخواست کمک از طریق ایمیل ، می توانید با یک نماینده پشتیبانی IDrive از طریق تلفن در تماس باشید. پشتیبانی تلفنی 24/7 نیست ، اما از 6 صبح PST تا 11:30 بعد از ظهر عمل می کند. PST ، دوشنبه تا جمعه.

پشتیبانی idrive-business

IDrive همچنین دارای پایه دانش پشتیبانی است و مقالاتی برای عیب یابی ، آموزش و سؤالات متداول دارد. این حتی شامل آموزش های ویدئویی است. در بخش سؤالات متداول پاسخ ها و تصاویر مفصلی وجود دارد که به شما در ادامه کمک می کند.

به طور کلی ، IDrive از قابلیت های پشتیبانی کافی برخوردار است که اطمینان می دهد که حتی بیشتر خواستار مشاغل ، مشکل خود را به موقع برطرف می کنند.

حکم

اگر مشاغلی را اداره می کنید که به شما نیاز به پشتیبان گیری از چندین رایانه ، دستگاه های NAS ، تلفن های هوشمند ، درایوهای خارجی و حتی سرورها دارد ، شکی نیست که IDrive for Business ارائه می دهد. این ارزان تر از برنامه پشتیبان گیری تجاری Carbonite است و پشتیبانی از سکوی بهتر را ارائه می دهد.

بایگانی واقعی ، تهیه نسخه پشتیبان از پیک ، حفظ نامحدود حذف پرونده و تهیه نسخه پشتیبان از فلز لخت فقط برخی از ویژگی های ارائه شده IDrive است. به علاوه ، پشتیبانی از چت 24/7 و همچنین پشتیبانی از ایمیل و تلفن را انجام می دهد.

IDrive نمی تواند از نوع پرونده پشتیبان تهیه کند ، برای انتقال فایلها کند است و دارای نسخه پشتیبان مداوم است که محدود به پرونده های 500 مگابایت و کمتر است. البته عادلانه بودن ، تهیه نسخه پشتیبان از نوع پرونده با سرویس هایی که نامحدود نیستند مشترک نیست. به همین دلیل ، تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های IDrive کار ساده ای نیست ، اما کاربران نباید مشکلی داشته باشند.

اگر خودتان را در گروه کاربرانی پیدا کردید که به پشتیبان نامحدود نیاز دارند یا فقط به یک راه حل متفاوت نیاز دارید ، برای ایده های جایگزین با بررسی های ذخیره سازی ابر تجاری ما مشورت کنید..

با این حال ، به طور کلی ، مشخص است که IDrive برای تهیه بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای مشاغل ، در صدر لیست قرار دارد و ما دریغ از ارائه این سرویس توصیه ما.

آیا IDrive را برای تجارت توصیه می کنید؟ ما دوست داریم نظر شما را بشنویم ، حتی اگر متفاوت از نظر ما باشد. در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map