CrashPlan برای بررسی مشاغل کوچک – به روز شده در سال 2020

CrashPlan برای بررسی مشاغل کوچک

CrashPlan تصمیم گرفته است تا با CrashPlan for Business کاملاً روی مشتریان SMB متمرکز شود. تا کنون به نظر می رسد که پرداخت کرده است. بررسی کامل ما را برای خدمتی که عملکرد مشترک خود را دارد بخوانید.

پشتیبان گیری از تجارت

CrashPlan برای کسب و کار کوچک در بین بهترین پشتیبان های آنلاین برای راه حل های کسب و کار کوچک در دسترس است. این به لطف تهیه نسخه پشتیبان نامحدود ، ارزش عالی ، رمزگذاری خصوصی و برخی از بهترین قابلیتهای نسخه برداری از هر سرویس پشتیبان آنلاین که ما بررسی کرده ایم ، است..

اما دارای برخی از جنبه های جانبی است. CrashPlan نمی تواند از نوع پرونده پشتیبان تهیه کند ، هیچ برنامه تلفن همراه وجود ندارد ، هیچ سرویس بازیابی پیک و پشتیبانی زنده ای در طول شب یا آخر هفته وجود ندارد. 

اگر این برای شما مهم نیست ، وقتی در این بررسی CrashPlan برای کسب و کارهای کوچک به جزئیات می پردازیم ، با ما همراه باشید. اگر این کار را انجام داد ، برای خدمات جایگزین با بررسی پشتیبان گیری آنلاین تجارت ما مشورت کنید.

در سال 2017 ، CrashPlan حمایت خود از پشتیبان گیری خصوصی را قطع کرد. CrashPlan این اقدام را انجام داد تا فقط روی مشتریان تجاری خود تمرکز کند. این مورد برای کاربران خصوصی یک توافق ناخوشایند بود ، اما احتمالاً بیشتر آنها به سرویس های دیگر منتقل شده اند. اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان برای کاربران خصوصی هستید ، بهترین مقایسه خدمات آنلاین پشتیبان ما را بررسی کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای CrashPlan برای مشاغل کوچک

امکانات

CrashPlan برای مشاغل کوچک مشابه سایر خدمات از بررسی های پشتیبان گیری آنلاین ما است ، به این معنی که می تواند از رایانه ها و سایر دستگاه های خود نسخه پشتیبان تهیه کند و شما را از ضررهای ناشی از خرابی های دیسک سخت یا سایر نرم افزارها در امان نگه دارد. اما آنچه CrashPlan را از هم جدا می کند این است که نسخه پشتیبان واقعی نامحدود را تهیه می کند. 

وقتی به 10 ترابایت داده و محدودیت اندازه پرونده دسترسی ندارید ، درپوش وجود ندارد. تنها محدودیت های چند پرونده در پوشه های سیستم خاص است که CrashPlan از آنها محافظت نمی کند. رقبایی مانند IDrive Business و Carbonite for Business شما را با برنامه های اولیه خود به 250 گیگابایت محدود می کنند و شما را ملزم به پرداخت هزینه ای برای اضافه کردن ظرفیت ذخیره بیشتر می کند..

نکته منفی رویکرد CrashPlan این است که فقط به شما امکان می دهد از یک کامپیوتر نسخه پشتیبان تهیه کنید ، در حالی که Carbonite و IDrive می توانند از کامپیوترهای نامحدود پشتیبان تهیه کنند. با این وجود ، می توانید کامپیوترهای اضافی را با هزینه ای به برنامه پشتیبان خود اضافه کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن در بخش بعدی.

بعلاوه ، اشتراک CrashPlan به شما امکان می دهد به همان اندازه درایوهای خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و این شامل نسخه پشتیبان تهیه NAS ، حداقل اگر از macOS یا Linux استفاده می کنید ، می باشد. اگر کاربر Windows هستید ، به دلیل محدودیت در سطح سیستم عامل که در ویندوز وارد شده است ، نمی توانید از دستگاههای NAS خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. 

CrashPlan همچنین می تواند از سرورهای شما نسخه پشتیبان تهیه کند ، اما نمی تواند از رایانه های شما نسخه پشتیبان تهیه کند. برای این کار ، شما باید با بهترین گردآوری نرم افزار پشتیبان و کلونینگ مبتنی بر تصویر خود مشورت کنید.

ویژگی های اصلی CrashPlan

ویژگی هایی که تاکنون به آنها اشاره کردیم ویژگی های اساسی نیستند ، بنابراین جای تعجب ندارد که برخی از آنها از زرادخانه CrashPlan مفقود شده اند. گفته می شود ، CrashPlan شامل کلیه ویژگی های اصلی پشتیبان گیری آنلاین است که انتظار می رود هنگام ارزیابی یک سرویس ، شاهد آن باشیم. 

این شامل تهیه نسخه پشتیبان برنامه ریزی شده ، تهیه نسخه پشتیبان مداوم ، پشتیبان گیری افزایشی ، تهیه نسخه پشتیبان از درایوهای محلی ، محرومیت زدایی ، فشرده سازی فایل ، سرعت زیاد ، اعلان های ایمیل و کپی کردن سطح بلوک. 

تهیه نسخه پشتیبان تهیه مداوم از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند که یک رایانه را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید و نگران فراموش کردن اضافه کردن پرونده ها برای تهیه نسخه پشتیبان نباشید. نسخه پشتیبان تهیه افزایشی به خوبی با آن متناسب است زیرا به فایل پشتیبان پردازش اجازه می دهد تا فقط پرونده هایی که اضافه شده یا تغییر یافته اند ، به این ترتیب در وقت و پهنای باند صرفه جویی کنید..

تهیه نسخه پشتیبان از درایوهای محلی CrashPlan را به عنوان پشتیبان ترکیبی واجد شرایط می داند ، به این معنی که می توانید از هر دو ابر و درایوهای محلی مانند درایوهای خارجی پشتیبان تهیه کنید. این کار اجرای نسخه پشتیبان تهیه 3-2-1 را آسانتر می کند.

نسخه CrashPlan

CrashPlan همچنین نسخه ای از فایل را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد نسخه های قبلی فایل ها را بازیابی کنید تا از تغییرات ناخواسته یا خراب شدن پرونده جلوگیری کنید. بر خلاف بسیاری دیگر از سرویس های پشتیبان ابری ، CrashPlan این گزینه را برای شما فراهم می کند که خط مشی نسخه سازی را از مشتری دسک تاپ شخصی سازی کنید.

crashplan-versioning

نسخه CrashPlan دقیقا نامحدود نیست ، اما به دلیل اینکه شما می توانید نسخه های پرونده را بر اساس افزایش 15 دقیقه ای بطور نامحدود حفظ کنید ، همین طور ممکن است باشد. CrashPlan همچنین به شما امکان می دهد تا به طور نامحدود پرونده های حذف شده را نگه دارید ، که با توجه به بسیاری از ارائه دهندگان پشتیبان آنلاین ، به طور دائم پرونده ها را بعد از 15 یا 30 روز حذف می کند ، خوب است.

CrashPlan ویژگی های اساسی کسب و کار ، مانند دسترسی اداری برای نظارت بر پشتیبان گیری کارمندان و حتی دسترسی به پرونده های آنها را اعطا می کند.

ویژگی های امنیتی ابر ، که ما در بخش دیگری در زیر به تفصیل آنرا توضیح خواهیم داد ، شامل رمزگذاری در زمان استراحت ، رمزگذاری در هنگام انتقال و رمزگذاری خصوصی اختیاری است.

CrashPlan ویژگی های زیادی را از دست نمی دهد. با این حال ، علاوه بر پشتیبانی ناپایدار NAS ، CrashPlan به شما اجازه نمی دهد از نسخه های پشتیبان چند رشته ای برای سرعت بخشیدن به کارها استفاده کنید ، همانطور که Backblaze انجام می دهد.

یک سرویس بازیابی پیک نیز وجود ندارد.

احتمالاً بزرگترین ایراد عدم پشتیبانی موبایل و پشتیبانی پشتیبان CrashPlan به جای نوع فایل ، در محل فایل است. اگر نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های تلفن همراه خود دارید ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای قطعه تلفن همراه بخوانید. ما در بخش سهولت استفاده ما در مورد پشتیبان گیری از مکان کمی بیشتر صحبت خواهیم کرد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پشتیبان گیری از تجارت را در کتابخانه تهیه نسخه پشتیبان کسب و کار ما کسب کنید.

نمای کلی ویژگی های CrashPlan

CrashPlan برای آرم کسب و کار کوچکwww.crashplan.com

ماه $ 1000per برای GB نامحدود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

بازیابی برهنه فلزی

مدیریت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

قوانین پشتیبان گیری از تجارت را تنظیم کنید

گزارشگری قابل تنظیم

به نسخه پشتیبان کاربر دسترسی پیدا کنید

دستگاه های متصل را رصد کنید

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
30

قیمت گذاری

برای ساده نگه داشتن چیزها ، CrashPlan تنها یک برنامه قیمت گذاری دارد. این کار برای هر رایانه 10 دلار در ماه است و برای کار با آنها از نسخه پشتیبان نامحدود دریافت می کنید. تهیه نسخه پشتیبان نامحدود بسیار عالی است زیرا این بدان معناست که شما و کارمندانتان لازم نیست به اندازه پشتیبان گیری و چه چیزی نگران نباشید. این به نوبه خود به شما کمک می کند تا روی جنبه های مهم کار خود تمرکز کنید.

مقیاس بندی نیز آسان است زیرا CrashPlan افزودن رایانه های جدید به برنامه پشتیبان شما را ساده می کند. به همین دلیل ، CrashPlan در هر ماه شارژ می شود ، بنابراین گزینه اشتراک سالانه وجود ندارد. صعود این است که شما می توانید در هر زمان لغو کنید. اما قبل از اشتراک ، می توانید از آزمایش 30 روزه رایگان برای تست سرویس استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که با این اشتراک نامحدود داده ، شما تعداد کامپیوترهایی را که CrashPlan در کنسول مدیریت شما فعال می داند پرداخت می کنید ، مهم نیست که آنها از هرگونه نسخه پشتیبان تهیه کرده اند یا خیر..

اگر دیگر نمی خواهید هزینه یک دستگاه را بپردازید ، می توانید آن را در کنسول مدیریت کوچک شرکت CrashPlan غیرفعال کنید. پس از انجام این کار ، هرگونه داده پشتیبان موجود برای آن دستگاه حذف خواهد شد.

به نظر می رسد که برنامه قیمت گذاری وقتی مقایسه کنید با IDrive Business که 74.62 دلار در سال برای 250 گیگابایت تهیه پشتیبان برای رایانه های نامحدود در سال هزینه می کند..

در یک یادداشت مشابه ، Carbonite همچنین می تواند 250 گیگابایت داده را از طریق رایانه های نامحدود پشتیبان تهیه کند ، اما هزینه آن 287.99 دلار در سال است. با 99 دلار در هر 100 گیگابایت می توانید فضای ذخیره بیشتری را بدست آورید. با توجه به این نکته ، تهیه نسخه پشتیبان از 1TB از داده ها بر روی یک کامپیوتر واحد با Carbonite بدان معنی است که شما مجبور هستید سالانه حدود 900 دلار بپردازید ، در مقایسه با 120 دلار با CrashPlan.

وقتی آنرا با Backblaze for Business مقایسه می کنیم ، چیزهایی به نفع CrashPlan نمی روند ، که به شما امکان می دهد داده های نامحدود را فقط با 6 دلار در هر رایانه یا 60 دلار در هر رایانه تهیه کنید ، اگر قبل از یک سال پرداخت کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این گزینه در Backblaze برای بازبینی ما کسب کنید.

راحتی در استفاده

مشتری دسک تاپ CrashPlan در ویندوز ، مک و لینوکس کار می کند. شما باید به مشتری وب اعتماد کنید زیرا CrashPlan دیگر از برنامه های موبایل برای Android و iOS پشتیبانی نمی کند. مشتری فقط چند دقیقه طول می کشد تا نصب شود ، پس از آن از شما خواسته می شود وارد شوید.

crashplan-desktop-client

گفته می شود ، استفاده از آن دشوار نیست ، اما عملیات پشتیبان گیری با CrashPlan می تواند ساده تر باشد. از نسخه پشتیبان تهیه CrashPlan بر اساس موقعیت فایل ، به این معنی است که برای تهیه نسخه پشتیبان باید پوشه ها و پرونده ها را به صورت دستی تگ کنید. این زمان بیشتر طول می کشد و این شانس را که می خواهید برچسب گذاری یک پرونده را فراموش کنید افزایش می دهد. 

اگر از CrashPlan براساس نوع پرونده پشتیبان تهیه شود ، دیگر لازم نیست نگران این باشید که آیا اسناد ، تصاویر ، فیلم ها و فایل های دیگر را به نسخه پشتیبان خود اضافه کرده اید زیرا همه چیز محافظت می شود. نحوه کار Backblaze و Carbonite است.

علاوه بر این ، CrashPlan یک ساختار درخت را ارائه نمی دهد ، که باعث می شود برچسب گذاری پرونده ها و پوشه ها سریعتر شود. درعوض ، باید پوشه ها را مرور کنید ، که راحت نیست.

مشتری دسک تاپ به خوبی انجام می شود و به اندازه کافی شهودی است ، با دکمه های “خانه” ، “بارگیری” و “تنظیمات” که در قسمت بالا قرار دارد. صفحه اصلی پنجره مجموعه پشتیبان گیری آنلاین شما را نشان می دهد. یعنی پرونده ها و پوشه هایی که برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کرده اید. مقصد تهیه پشتیبان خود را نیز در آنجا مشاهده خواهید کرد.

crashplan-web-client

دسترسی به CrashPlan در حالی که از رایانه خود دور هستید ، مستلزم ورود به مشتری وب CrashPlan است. همچنین دارای ویژگی های نظارت بر حساب است که به شما امکان می دهد آمار کاربر را بررسی کنید و بازیابی پرونده را از نمای داشبورد کنترل کنید. 

همچنین نماهایی وجود دارد که به شما امکان نظارت و غیرفعال کردن دستگاههای پشتیبان گیری ، اضافه کردن و غیرفعال کردن کاربران ، بارگیری برنامه های مشتری و ایجاد گزارش برای کمک به شما در بالای خرابی های پشتیبان گیری. 

این ویژگی های مدیریت افزودنی عالی برای صاحبان مشاغل است. تنها موردی که وجود دارد این است که طراحی به نظر نمی رسد جذاب و مدرن باشد. با این حال ، این احتمالاً برای کارآفرینانی که از قابلیت های مدیریت خوب نسبت به ظاهر برخوردار هستند ، مهم نیست.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

همانطور که اشاره کردیم ، CrashPlan شما را ملزم می کند تا فایل ها و پوشه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر نمی خواهید از انواع خاصی از فایل های پشتیبان تهیه کنید ، می توانید آنها را از فهرست تنظیمات حذف کنید.

crashplan-add-backup-dest

با این حال ، ابتدا می خواهید یک مقصد پشتیبان اضافه کنید تا CrashPlan بداند از پرونده های خود نسخه پشتیبان تهیه کند. به طور پیش فرض ، این ابر CrashPlan است ، اما می توانید درایوهای محلی را نیز به عنوان مقصد تهیه نسخه پشتیبان خود انتخاب کنید. 

فایل های crashplan-select-backup

نکته اصلی این است که می توانید داده ها را از درایوهای محلی سریعتر از اینترنت انجام دهید. با تهیه نسخه پشتیبان از درایو محلی ، همچنان از ابر پشتیبانی می کنید ، که لایه دیگری از محافظت را اضافه می کند.

علاوه بر این ، CrashPlan می تواند از درایوهای خارجی شما پشتیبان تهیه کند. برای انتخاب آنها برای تهیه نسخه پشتیبان ، باید آنها را از طریق USB یا FireWire وصل کنید. به گفته این ، شما نمی توانید همین کار را برای دستگاه های NAS انجام دهید (در صورت نیاز به بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما برای مقاله NAS بخوانید).

پس از اتمام برنامه تهیه نسخه پشتیبان شما و تهیه نسخه پشتیبان اولیه شما ، CrashPlan در حالت پشتیبان گیری مداوم اجرا می شود. توصیه می کنیم CrashPlan را در این حالت اجرا کنید زیرا فوراً پرونده هایی را که اضافه کرده اید یا در مکان هایی که برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کرده اید تغییر داده است..

crash-plan-source-throttling

با این کار ، پشتیبان گیری مداوم می تواند از منابع سیستم شما نیز استفاده کند و مانع کار دیگری شود. برای کاهش این امر ، می توانید میزان کارایی پردازش CrashPlan را در حین کار فعالانه روی رایانه خود محدود کنید.

برنامه crashplan-backup

همچنین می توانید پشتیبان گیری مداوم را به طور کامل خاموش کرده و به پشتیبان گیری برنامه ریزی شده تغییر دهید. این به شما امکان می دهد زمان شروع و پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان را انتخاب کنید و در کدام روزها ممکن است اجرا شود.

با این حال ، در اکثر موارد ، اجرای نسخه پشتیبان تهیه مداوم نباید مشکلی باشد ، بنابراین باید آن را فعال کنید تا به بهترین نحو از پرونده های تجاری خود محافظت کند.

بازیابی فایلها با CrashPlan

crashplan-restore-start

CrashPlan به شما امکان می دهد از دو گزینه استفاده کنید تا پرونده های خود را از ابر آن بازیابی کنید. اولین استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ شما با زدن دکمه “بازیابی فایل ها” است. این یک پنجره بازشو باز می کند که به شما امکان می دهد از طریق پوشه ها و پرونده های ذخیره شده خود حرکت کنید ، سپس آنچه را که می خواهید از سرور بازیابی کنید ، انتخاب کنید.

crashplan-restore-files

پس از انتخاب پرونده ها برای بازگرداندن ، گزینه های مختلفی را انتخاب خواهید کرد که می توانید قبل از شروع روند بازیابی ، آنها را تغییر دهید. می توانید پرونده ها را به مکان اصلی آنها ، “دسک تاپ” یا “بارگیری” برگردانید یا می توانید یک مقصد خاص را انتخاب کنید. اگر یک پرونده از قبل در آن مکان وجود داشته باشد ، می توانید پرونده جدید را دوباره بازنویسی یا تغییر نام دهید. به علاوه ، می توانید مجوزهای اصلی یا فعلی را به پرونده ها اعطا کنید.

سایر گزینه های بازیابی از مشتری وب CrashPlan استفاده می کند. شما باید به نمای “دستگاه” بروید و روی نماد بازیابی مرتبط با دستگاه مورد نظر برای بازیابی کلیک کنید. به شما امکان می دهد بدون نیاز به بارگیری مشتری CrashPlan ، فایل ها را به رایانه ای که مال شما نیست ، برگردانید. همچنین ، اگر سرپرست هستید ، می توانید به پرونده هایی که سایر کاربران از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اند ، دسترسی داشته باشید.

توجه داشته باشید که می توانید حداکثر 250 مگابایت را با استفاده از کلاینت وب بازیابی کنید ، به این معنی که برای بازیابی های بزرگ استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ تنها گزینه شماست.

از آنجا که هیچ برنامه تلفن همراه وجود ندارد ، نمی توانید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید یا یک روند بازیابی را از آن آغاز کنید. خدمات بازیابی پیک نیز وجود ندارد. بازیابی پیک به این معنی است که ارائه دهنده می تواند پرونده های شما را روی دستگاه ذخیره کند و آن را برای شما ارسال کند. این امر به بازیابی صدها گیگابایت کمک می کند.

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان از رایانه شما هوشمند است ، اما ممکن است مدت زمان طولانی طول بکشد. این زمان بسته به فاکتورهای مختلفی از جمله ISP ، فاصله از سرورهای CrashPlan در ایالات متحده و استرالیا ، و اینکه خدمات پشتیبان گیری آنلاین شما چگونه می تواند انتقال فایل ها را کنترل کند ، ممکن است به چند روز یا هفته افزایش یابد..

برای تست سرعت بارگیری و بارگیری CrashPlan برای کسب و کار کوچک ، چندین آزمایش بارگذاری و بارگیری ساده را با استفاده از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی که از انواع مختلف فایل تشکیل شده است ، انجام دادیم. ما آزمایشات خود را با استفاده از اتصال WiFi در خارج از بلگراد ، صربستان انجام دادیم ، با سرعت بارگذاری 9.4 مگابایت در ثانیه و سرعت بارگیری 44.19 مگابایت در ثانیه.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری:00:36:1200:35:5800:36:05
زمان بارگیری:00:04:2500:03:4200:04:04

بارگذاری یک پوشه 1 گیگابایتی از طریق اتصال ما به طور متوسط ​​36 دقیقه و پنج ثانیه طول کشید ، که بسیار طولانی تر از 15 دقیقه و 11 ثانیه است که بدون هیچ گونه سربار باید طول بکشد. 

سرعت بارگیری مطابق با انتظارات ما مطابقت داشت. به طور متوسط ​​چهار دقیقه و چهار ثانیه طول کشید ، در مقابل انتظار می رود سه دقیقه و 14 ثانیه.

اینها بهترین نتایج نیستند ، اما بدترین آنها نیستند. برای خدماتی که بسیار سریعتر است ، بررسی ابر Acronis True Image ما را بخوانید.

مخروط پهنای باند - گاز

CrashPlan به شما امکان می دهد سرعت انتقال فایل خود را با سرعت زیاد کنید تا میزان پهنای باند از روند تهیه نسخه پشتیبان را محدود کنید. بعلاوه ، CrashPlan حتی به شما امکان می دهد مشتری را به راحتی تغییر دهید تا هنگام دور بودن از رایانه ، سرعت را افزایش دهد.

پس از اتمام نسخه پشتیبان اولیه ، به لطف الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک ، بکاپ گیریهای بعدی سریعتر اجرا می شوند ، که فقط بخش هایی از پرونده هایی را که از آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده تغییر کرده یا به ابر منتقل می شوند..

امنیت

CrashPlan برای کسب و کار کوچک از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند تا داده های خود را در حالی که در سرور خود استراحت می کند ، داده های خود را تغییر دهد. این رمزگذاری قبل از ترک پرونده های رایانه شما انجام می شود ، اما به طور پیش فرض ، CrashPlan بر روی کلید رمزگذاری شما برای شما نگه می دارد. این تضمین می کند که شرکت می تواند رمز عبور خود را در صورت فراموش کردن دوباره تنظیم کند.

با این حال ، این بدان معناست که کارمندان مخرب یا هکرهایی که به سرور دسترسی پیدا می کنند می توانند از طریق مالکیت معنوی ، گزارش ها و سایر داده های شغلی شما را مرور کنند..

برنامه سقوط امنیتی

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که این اتفاق نخواهد افتاد ، می توانید یک کلید رمزنگاری خصوصی را از صفحه تنظیمات امنیتی مشتری دسک تاپ تنظیم کنید.

رمزگذاری AES کاملاً بی خطر تلقی می شود ، و هیچ هک شناخته شده ای درباره آن در دست نیست. در حقیقت ، تخمین زده می شود که یک کلید فوق العاده AES بتواند میلیاردها سال رایانه کاملاً رایانه ای بکشد.

این را نمی توان از رمزعبور شخصی خود گفت ، زیرا رمزگذاری نمی تواند از رمز عبور شما محافظت کند و به راحتی می توان یک ضعیف را کرک کرد. به همین دلیل باید اطمینان حاصل کنید که یک رمزعبور قوی تنظیم کرده اید.

علاوه بر آن ، باید احراز هویت دو عاملی را فعال کنید ، که به محافظت از اعتبار خود کمک می کند. این کار را با درخواست کردن یک کد یکبار علاوه بر اطلاعات ورود به سیستم هنگام دسترسی به CrashPlan از یک کامپیوتر ناشناس ، انجام می دهد..

نسخه سازی ، ویژگی ای که قبلاً به آن اشاره کردیم ، همچنین می تواند معیاری برای محافظت در برابر باج افزار ارائه دهد ، که نگرانی فزاینده ای برای مشاغل است. 

با نسخه در پخش ، دیگر نیازی به پرداخت باج برای نسخه های نامفهوم پرونده های خود نیست. در عوض ، پس از حذف بدافزار ناشی از این مشکل ، می توانید به نسخه های قبلی پرونده های خود مراجعه کنید.

از لحاظ امنیت مرکز داده ، CrashPlan علاوه بر سایر ضمانت های ضد نفوذ ، از نظارت 24/7 بر روی امکانات خود استفاده می کند. این امکانات همچنین برای مقاومت در برابر خرابی اعم از نقص دستگاه ، قطع برق ، آتش سوزی ، زلزله یا یک فاجعه دیگر مجهز شده اند.

مهمتر از آن ، Code42 ، شرکت مادر CrashPlan ، یک سازمان دارای مجوز ISO 27001 است و مراکز داده CrashPlan تحت تأیید اعتبار سالانه SOC 2 Type 2 قرار دارند. علاوه بر این ، اگر با پرونده ها و گزارش های پزشکی کار می کنید ، خوشحال می شوید بدانید که CrashPlan سازگار با HIPAA است.

حریم خصوصی

برای اطمینان از حداکثر محافظت از حریم خصوصی ، باید رمزگذاری خصوصی را انتخاب کنید. با این کار ، بررسی کردیم که Code42 چگونه به حریم خصوصی شما رسیدگی می کند. 

CrashPlan داده های شخصی را که در اختیار شما قرار می دهد ، جمع آوری می کند ، شامل اطلاعاتی که در وب سایت CrashPlan وارد می کنید یا بصورت الکترونیکی ارسال می کنید. این ممکن است شامل اطلاعاتی مانند نام ، آدرس ، ایمیل یا تلفن شما باشد. همچنین وقتی در یکی از رویدادهای CrashPlan ، در تماس تلفنی با نمایندگان فروش یا هنگام تماس با پشتیبانی مشتری ، داده ها را جمع می کنید.

علاوه بر این ، CrashPlan به طور خودکار داده هایی را جمع آوری می کند که ممکن است دستگاه خاصی را که استفاده می کنید ، نسخه سیستم عامل ، نرم افزار مرورگر وب و آدرس IP و MAC شما باشد.. 

CrashPlan همچنین آماری را درباره فعالیتهای شما در وب سایت ، اطلاعاتی درباره نحوه ورود و استفاده از وب سایت ، کشور یا محل سطح شهر و همچنین سایر داده های فنی جمع آوری شده از طریق کوکی ها ، پیکسل ها و برچسب ها جمع آوری می کند. CrashPlan همچنین اطلاعاتی درباره نحوه تعامل دستگاه شما با وب سایت خود از جمله صفحات قابل دسترسی و پیوندهای کلیک جمع آوری می کند.

داده های جمع آوری شده از این طریق ابرداده نامیده می شوند و بیشتر سرویس ها از این طریق برای ارتقاء وب سایت ها و خدمات پشتیبان خود استفاده می کنند ، بنابراین این چیزی غیر عادی نیست.

علاوه بر این ، CrashPlan اطلاعات را از اشخاص ثالث دریافت می کند. نمونه هایی از چنین اطلاعاتی شامل اطلاعات تماس ، حضور در رویداد ، نقش شغلی و مشخصات اشتغال عمومی و اطلاعات مربوط به علایق محصول یا خدمات شما است. 

همچنین از منابع ارجاع یا منابع تجاری اصلی در مورد شما اطلاعاتی کسب می کند. با این حال ، در این حالت ، CrashPlan ایمیلی را برای شما ارسال می کند که اطلاعات شخصی شما ، نوع داده دریافتی و منبع را به همراه پیوندی به بیانیه حریم شخصی خود دریافت کرده است..

مجموعه داده های CrashPlan

CrashPlan داده های مربوط به شما را از چند طریق جمع می کند ، اما در مورد آن باز است. جمع آوری اطلاعات در مورد شما از اشخاص ثالث معمول نیست ، اما حداقل CrashPlan شما را از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد.

گاهی اوقات داده های جمع آوری شده می توانند با شما شناسایی شوند. Code42 از چنین داده های شخصی برای ارائه محصولات و خدمات و همچنین تجزیه و تحلیل فراوانی ، مدت و نوع استفاده از وب سایت خود برای بهبود تجربه کاربر استفاده می کند. 

به علاوه ، از آن برای به روزرسانی و گسترش سوابق خود با اطلاعات جدید و تجزیه و تحلیل آن سوابق برای شناسایی مشتریان بالقوه با درک نقش شما در سازمان خود استفاده می کند. همچنین می تواند با توجه به تجربیات قبلی خود در مورد مشتریانی که دارای مشخصات مشابهی هستند ، با تبلیغات اختصاصی برای محصولات و خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد تماس برقرار کند.. 

اشتراک داده CrashPlan

Code42 فقط اطلاعات شخصی شما را در صورت لزوم برای انجام فعالیتهای تجاری خود به اشتراک می گذارد. اطلاعات شما را به دیگران نمی فروشد یا به اشتراک نمی گذارد ، مگر در موارد خاص. این موارد ممکن است وابسته به Code42 باشد که به حفظ خدمات خود کمک می کند. این وابستگان داده های شخصی شما را مطابق با بیانیه حریم خصوصی Code42 پردازش می کنند.

با شرکای تجاری مشابه است. Code42 برای تحقق درخواست های محصول و اطلاعات ، داده های شخصی شما را با آنها به اشتراک می گذارد. بعلاوه ، Code42 می تواند اطلاعات شما را با شرکت ها و افرادی که از طرف آن خدمات ارائه می دهند به اشتراک بگذارد. هرچند که آنها از استفاده از داده های شخصی برای هر منظور دیگری ممنوع هستند.

مهمتر از آن ، Code42 داده های شخصی را که در صورت انتقال کسب و کار ، در صورت لزوم قانون و با رضایت شما ، در اختیار شما قرار می دهد ، به اشتراک می گذارد ، در این صورت یک اخطار درباره آن دریافت خواهید کرد و قادر خواهید بود که آن اطلاعات را به اشتراک نگذارید. همچنین ، هرگونه اطلاعاتی که در صفحات جامعه یا وبلاگ Code42 ارسال می کنید در دسترس عموم است.

Code42 در ایالات متحده مستقر است ، اما بعضی اوقات ممکن است داده های شما را بین المللی منتقل کند. این کار تحت حمایت اتحادیه اروپا انجام می شود. و Swiss-U.S سپر حریم خصوصی.

اگر در سرزمین های خاصی مانند منطقه اقتصادی اروپا واقع شده اید ، این حقوق اضافی رازداری دارید:

  • حق عدم ارائه رضایت یا برداشتن رضایت از اطلاعات شخصی خاص
  • حق دسترسی: شما حق دسترسی به اطلاعات شخصی خود را دارید
  • حق پاک کردن: در شرایط خاص ، شما حق پاک کردن داده های شخصی را دارید
  • حق اعتراض به پردازش: شما حق دارید درخواست کنید Code42 پردازش داده های شخصی شما را متوقف کند. در صورت پردازش داده های شخصی شما برای بازاریابی ، یا اینکه به پردازش داده های شخصی تان متکی به علاقه قانونی آن است ، این کار را انجام می دهد ، مگر اینکه مبانی قانع کننده ای برای ادامه پردازش نشان دهد.
  • حق حمل و نقل داده ها: شما حق دارید داده های شخصی را که شما موافقت کرده اید به کد 42 ارائه دهید یا آن را برای اجرای قرارداد با شما تهیه کرده اید ، بدست آورید.
  • حق تصحیح: شما حق دارید كه نیاز به تصحیح داده های شخصی نادرست یا ناقص داشته باشید
  • حق محدود کردن پردازش: شما حق دارید درخواست کنید محدودیت پردازش داده های شخصی خود را در شرایط خاص داشته باشید
  • حق شکایت به سازمان حفاظت از داده ها: اگر در مورد این شیوه های حفظ حریم خصوصی ، از جمله نحوه برخورد با داده های شخصی خود ، نگرانی دارید ، می توانید آن را به مرجع حفاظت از داده ها که مجاز به شنیدن آن نگرانی ها است ، گزارش دهید.

این حقوق به طور خلاصه از مطابقت Code42 با مقررات عمومی حمایت از داده ها یا GDPR اطمینان می دهد. GDPR قانونی اتحادیه اروپا است که باعث می شود حریم شخصی داده های آنلاین کاربر تقویت شود. مهمتر از آن ، CrashPlan رمزگذاری خصوصی را ارائه می دهد ، و بیانیه حفظ حریم خصوصی درمورد اطلاعاتی که جمع آوری می کند ، نحوه استفاده از آن و نحوه اشتراک اطلاعات شما مشخص است..

پشتیبانی

می توانید از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده با تیم پشتیبانی CrashPlan تماس بگیرید. حضور پشتیبانی تلفنی و گپ باید برای صاحبان مشاغل کوچک که نیاز به پشتیبانی فوری دارند جذاب باشد.

اما ، پشتیبانی تلفنی از دوشنبه تا جمعه از ساعت 7 صبح الی 7 بعد از ظهر در دسترس است. CST پشتیبانی چت در همان روزها اما از ساعت 7 بامداد تا 5:00 بعد از ظهر در دسترس است. CST اگر در طول شب یا آخر هفته با مشکلی روبرو شدید ، باید صبر کنید ، آن را به تنهایی بفهمید یا درخواست نامه الکترونیکی ارسال کنید.

میز crashplan-help

پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است. ما یک درخواست در ساعت 5:50 دقیقه صبح CST ارسال کرده ایم و در مدت چهار ساعت پاسخی دریافت کردیم. با این حال ، توجه داشته باشید که یک سؤال ساده در مورد فرآیند نفقه پرسیدیم. CrashPlan یک تیم سه گانه را نگه می دارد که بلیط های مهمتر را برای پاسخ سریعتر افزایش می دهد.

crashplan-support-site

اگر دوست دارید دستان خود را کثیف کنید ، می توانید به سایت پشتیبانی CrashPlan ضربه بزنید ، که مقالاتی برای CrashPlan برای تجارت های کوچک و شرکت دارد. مقالات مشاغل کوچک شامل راهنمایی برای سرپرستان ، راهنمای کاربر و سؤالات متداول است. اگر آنچه را که می خواهید در آنجا پیدا نکنید ، می توانید از ویژگی جستجو برای یافتن پاسخ استفاده کنید.

CrashPlan همچنین صفحه ای از انجمن را در خود نگه می دارد ، که می تواند روشی مناسب برای مقابله با مشکلات شما باشد. اما ، بیشتر مباحث منسوخ شده اند و پاسخ های زیادی ندارند. به طور کلی ، CrashPlan پشتیبانی خوبی را ارائه می دهد ، که باید این کار را برای اکثر کاربران تجاری انجام دهد.

حکم

CrashPlan برای مشاغل کوچک یک راه حل عالی نیست. بزرگترین تقصیر آن این است که از ظرفیت پشتیبان گیری نامحدود خود برای ساده کردن تجربه کاربر با نوع فایل به جای تهیه نسخه پشتیبان از موقعیت مکانی ، استفاده نمی کند. بعلاوه ، برنامه موبایل ندارد ، این بدان معناست که شما نمی توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن همراه خود یا دسترسی به نسخه پشتیبان خود استفاده کنید.

هیچ سرویس ترمیم پیک نیز موجود نیست و پشتیبانی زنده در طول تعطیلات آخر هفته و شبها در دسترس نیست. اگرچه فراتر از این شکایات ، CrashPlan دارای حواشی زیادی است. 

ذخیره سازی نامحدود که به شما امکان می دهد از هر آنچه که برای 10 دلار برای هر کامپیوتر نیاز دارید تهیه کنید ، یک معامله خوب است. رمزگذاری خصوصی به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند ، و CrashPlan همچنین برخی از قدرتمندترین نسخه های حفظ و ویرایش فایل حذف شده از هر راه حل پشتیبان گیری آنلاین را که تاکنون آزمایش کرده ایم.

به طور کلی ، ما احساس می کنیم که CrashPlan علی رغم برخی کاستی ها ، خدمات بسیار خوبی است. نظر شما در مورد CrashPlan چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me