Carbonite Backup Safe Pro Review – به روز شده در سال 2020

Carbonite Backup Safe Pro Review

Carbonite Backup Safe Pro یک تهیه کننده پشتیبان عالی برای تجارت است ، اگرچه چند نتیجه گیری وجود دارد که ممکن است شما را دور کند. مهمترین قیمت آن است که بسیار بالاتر از رقبا است. بررسی کامل ما را بررسی کنید تا ببینید آیا ارزش آن را دارد یا خیر.


پشتیبان گیری از تجارت

اگر به دنبال راه حلی هستید که می تواند به شما در تهیه نسخه پشتیبان از رایانه های تجاری خود کمک کند و Carbonite Safe Backup Pro را در نظر گرفته اید ، در جای مناسب قرار دارید. در طول این بررسی ، ما نگاهی عمیق به آن خواهیم انداخت.

Carbonite محصول دیگری به نام “Carbonite Safe” دارد و اگرچه این اسم بسیار مبهم است ، اما محصولات مشابه نیستند. Carbonite Safe یک نسخه محصولی است که از پشتیبان نامحدودی برای کاربران خانگی که رایانه های زیادی ندارند ، ارائه می دهد. اگر در جستجوی نسخه خانگی گیر نکردید ، برای اطلاعات بیشتر در مورد آن به بررسی Carbonite ما مراجعه کنید.

از طرف دیگر ، Carbonite Safe Backup Pro به شما امکان می دهد از کامپیوترهای نامحدود ، درایوهای خارجی و دستگاه های NAS نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین برنامه اشتراک در دسترس است که شامل نسخه پشتیبان تهیه ویندوز سرور است.

به طور کلی ، کربنیت خیلی چیزها درست می شود ، اما بسیاری از آنها اشتباه هستند. بخش خوب این است که می تواند بسیاری از سیستم عامل های مختلف را پشتیبان تهیه کند ، و دارای یک سیاست نسخه نویسی قوی ، پشتیبانی برنده جوایز ، یک سیاست حفظ حریم خصوصی محکم و مجموعه خوبی از ویژگی های امنیتی ابری از جمله رمزگذاری خصوصی است..

با این حال ، بخش بد این احتمال وجود دارد که خوانندگانی که به امور مالی خود توجه دارند ، به جای دیگری بنگرند. قیمت گذاری کربنیت از رقبای خود بالا می رود ، و بخش خوبی از آن برای توجیه پرداخت آن قیمت کافی نیست. اگر به دنبال یک راه حل به همان اندازه توانمند هستید ، اما آن چیزی که کیف پول شما را خیلی نازک نمی کند ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای جمع آوری مشاغل کوچک بخوانید.

علاوه بر این ، نسخه سازی در Mac کار نمی کند ، هیچ نسخه پشتیبان از تلفن همراه وجود ندارد ، سرعت بارگیری کند است و الگوریتم رمزگذاری نیز استاندارد صنعت نیست.

کوتاهترین مسئله آن بود ، اما اگر می خواهید جزئیات عملکرد کربنیت را به دست آورید ، مطالعه کنید. اگر فکر می کنید به راه حل دیگری نیاز دارید ، بررسی های پشتیبان گیری آنلاین کسب و کار ما را برای گزینه های دیگر بخوانید. در غیر این صورت ، ما با ویژگی های Carbonite شروع می کنیم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای Carbonite Backup Safe Pro

امکانات

Carbonite Safe Backup Pro بیشتر ویژگی هایی را که انتظار دارید از یک راه حل پشتیبان ثابت آنلاین برای مشاغل داشته باشد. این شامل پشتیبان گیری خودکار برای رایانه ها ، هارد دیسک های خارجی و دستگاه های NAS ، و همچنین سرورهای فیزیکی و مجازی است. 

می توانید در مورد NAS در بخش NAS اطلاعاتی کسب کنید. برای سایر خدمات غیر تجاری که NAS را ارائه می دهند ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای گردهمایی NAS بخوانید.

با یک برنامه Carbonite Safe Backup Pro Core ، می توانید از کامپیوترهای نامحدود ، درایوهای خارجی و دستگاه های NAS نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای تهیه نسخه پشتیبان از سرورها ، باید از برنامه اشتراک “Power” یا “Ultimate” استفاده کنید ، که شامل نسخه پشتیبان تهیه Carbonite Safe Server. ما کلیه برنامه ها را در بخش قیمت گذاری زیر مشاهده می کنید.

توجه داشته باشید که باید درایوهای خارجی و دستگاههای NAS خود را هر 30 یا 60 روز یکبار متصل کنید تا Carbonite از حذف آنها از نسخه پشتیبان خود جلوگیری کند.. 

ما فرض می کنیم که کاربران Carbonite Safe Backup Pro بر اساس جدول ارائه شده آن ، 60 روز محدودیت دارند. اگر پرونده های خود را با استفاده از نرم افزار Carbonite حذف کنید ، Carbonite بعد از 72 ساعت پرونده های شما را حذف می کند.

Carbonite در ویندوز و Mac کار می کند ، اما نه لینوکس. اگر برای محافظت از رایانه های لینوکس دارید ، IDrive for Business را پوشش داده اید ، و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بخش نقد و بررسی ما در Idrive for Business بخوانید. برای ایده های جایگزین ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای مقاله لینوکس بخوانید. 

پشتیبان گیری از سرور ایمن

پشتیبان گیری از سرور ایمن Carbonite Safe:

 • سرور لینوکس
 • سرور ویندوز
 • Microsoft SQL Server
 • سرور Microsoft Exchange
 • سرور Microsoft SharePoint
 • سرور اوراکل
 • Hyper-V

VMWare پشتیبانی نمی کند. پشتیبان گیری از سرور ایمن همچنین شامل نسخه پشتیبان تهیه تصویر از فلز برهنه است ، که به شما امکان می دهد تصویری از رایانه یا سرور خود ایجاد کنید. به علاوه ، پشتیبان گیری مطمئن سرور به شما امکان می دهد از دیسک های خود و همچنین از ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید ، این بدان معنی است که از مزایای نسخه پشتیبان هیبریدی استفاده می کنید. می توانید یاد بگیرید که چگونه آن را در راهنمای راه اندازی پشتیبان ترکیبی ما برای SMB ها تنظیم کنید. 

به طور خلاصه ، پشتیبان گیری ترکیبی مفید است زیرا سطح دیگری از محافظت را برای پرونده های شما ایجاد می کند و ترمیم آنها را تسریع می کند زیرا بازیابی سریعتر از دستگاه محلی سریعتر از یک دستگاه محلی است. به علاوه ، تهیه نسخه پشتیبان از ترکیبی برای اجرای قانون پشتیبان گیری 3-2-1 لازم است ، و توصیه می کنیم این کار را انجام دهید.

کربنیت همچنین شامل ویژگی های اساسی است که ما دوست داریم ببینیم توسط خدمات پشتیبان آنلاین ارائه شده است. این شامل نسخه سازی است ، اما نه برای سرویس گیرنده Mac. 

نسخه کربنیت

نسخه سازی مفید است زیرا به شما امکان می دهد تغییرات فایل ناخواسته و فسادهای فایل را پس بگیرید. این همچنین ابزاری است که به مبارزه با باج افزار کمک می کند ، که یک مشکل فزاینده برای مشاغل است.

خط مشی نسخه کربنیت کمی پیچیده است ، اما همیشه حداقل سه نسخه از پرونده های شما را حفظ می کند. مهمتر از آن ، برای هر یک از هفت روز گذشته یک نسخه پرونده را نگه می دارد ، یکی برای هر سه هفته قبل و دیگری برای هر دو ماه قبلی.

Carbonite همچنین پرونده های حذف شده را حفظ می کند ، اما فقط 60 روز ، که با توجه به اینکه سرویس هایی وجود دارد که آنها را برای مدت طولانی یا نامحدود نگه می دارد کمی ناامید کننده است. یکی از این خدمات Acronis Backup است و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی پشتیبان Acronis ما بخوانید.

اگر نمی خواهید پرونده ها را از طریق اینترنت بازیابی کنید و به مدت بالقوه منتظر باشید ، می توانید از سرویس بازیابی پیک Carbonite استفاده کنید تا داده های شما به شما ارسال شود. کاربران Backup Pro همچنین به نسخه تسریع شده آن دسترسی پیدا می کنند. 

سایر ویژگی های کلیدی عبارتند از رمزگذاری خصوصی ، پشتیبان گیری مداوم ، برنامه ریزی پشتیبان و کپی کردن فایل سطح بلوک برای سرعت بخشیدن به آپلودها. با این وجود هیچ راهی برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن همراه شما وجود ندارد. اگر می خواهید ، مجدداً به IDrive for Business یا بهترین پشتیبان آنلاین ما برای گردآوری موبایل مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از مشاغل ، از کتابخانه تهیه نسخه پشتیبان از تجارت ما دیدن کنید.

نمای کلی Carbonite Safe Backup Pro

Carbonite Backup Safe Pro Logowww.carbonite.com

برای 250 برنامه GBAll ماه از 2400 دلار در ماه شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

بازیابی برهنه فلزی

مدیریت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

قوانین پشتیبان گیری از تجارت را تنظیم کنید

گزارشگری قابل تنظیم

به نسخه پشتیبان کاربر دسترسی پیدا کنید

دستگاه های متصل را رصد کنید

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
Blowfish 128 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
30

قیمت گذاری

بر خلاف Carbonite Safe ، Carbonite Safe Backup Pro برنامه پشتیبان گیری نامحدود ارائه نمی دهد. در عوض ، بسته به برنامه ، از فضای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، که می توانید 100 گیگابایت را با 99 دلار در سال ، تا 10 ترابایت گسترش دهید..

برای تهیه نسخه پشتیبان از کامپیوترهای نامحدود ، درایوهای خارجی و دستگاههای NAS می توانید از هر سه برنامه استفاده کنید. بعلاوه ، همه برنامه ها دارای سرویس تسریع در بازیابی پیک ، تهیه نسخه پشتیبان از فیلم خودکار و رعایت HIPAA هستند.

برنامه اصلی به شما اجازه نمی دهد تا سرورهای پشتیبان تهیه کنید ، اما دو برنامه دیگر این کار را انجام می دهند. با استفاده از برنامه Power ، می توانید از یک سرور مجازی یا فیزیکی تنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، در حالی که برنامه Ultimate آن را به سرورهای نامحدود گسترش می دهد. برنامه ها را می توانید در اینجا مقایسه کنید.

همه برنامه ها نیاز دارند که شما برای یک سال پیش پرداخت کنید. اگر برای سه سال ثبت نام کنید یا در 10 سال ثبت نام کنید می توانید 5 درصد تخفیف کسب کنید. صرف نظر از انتخاب شما ، هنوز مبلغ سنگینی پرداخت می کنید. به همین دلیل ، شما باید از آزمایش 30 روزه Carbonite استفاده کنید تا ببینید که آیا آنچه را که می گیرید ارزش دلار شماست یا خیر..

این گفته ، بدیهی است که کربنیت گران تر از رقبای خود است. به عنوان مثال ، IDrive 74.62 دلار در سال برای 250 گیگابایت با رایانه های نامحدود شارژ می کند و پشتیبانی از پشتیبان گیری از سرور را در بر می گیرد. این بیش از 200 دلار در سال کمتر از Carbonite است. دریافت 2 ترابایت با Carbonite بیش از 2000 دلار برای شما هزینه خواهد داشت ، اما با IDrive ، 2.5TB را با قیمت 599.62 دلار دریافت می کنید.

CrashPlan برای مشاغل کوچک و Backblaze برای تجارت نیز گزینه های مقرون به صرفه ای هستند. CrashPlan پشتیبان نامحدود برای یک کامپیوتر واحد با قیمت 10 دلار در هر ماه در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که Backblaze نیز همین کار را با 6 دلار انجام می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در CrashPlans ما برای تجارت های کوچک و Backblaze برای بررسی های کسب و کار بخوانید. به طور کلی ، اگر به دنبال پرداخت هزینه کمتر و درآمد بیشتری هستید ، کربنیت بهترین گزینه نیست.

راحتی در استفاده

مانند بسیاری از راه حل های پشتیبان گیری آنلاین که موفق به بالا رفتن از بقیه شدند ، Carbonite یک تجربه کلی جلا داده شده را ارائه می دهد که هنگام تنظیم نسخه پشتیبان خود ، مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

پس از ایجاد حسابی با Carbonite ، اولین قدم دانلود مشتری از وب سایت و نصب آن بر روی رایانه یا سروری است که هارد دیسک شما می خواهید از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. 

نصب فقط چند دقیقه طول می کشد ، و اگر لازم نیست دیگر لازم نیست با Carbonite مخروط شوید. به این دلیل است که Carbonite به طور خودکار پرونده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان بر اساس نوع انتخاب می کند.

کربنیت-ایمن-رومیزی-مشتری

Carbonite Safe Backup Pro از همان سرویس دسک تاپ به عنوان Carbonite Safe استفاده می کند ، که ممکن است چند مورد را برای کاربران تجاری ایجاد کند. نسخه تجاری فضای پشتیبان نامحدودی را ارائه نمی دهد ، بنابراین ممکن است به سرعت به لطف انتخاب خودکار ، سریع از آن خارج شوید.

برای جلوگیری از وقوع این اتفاق ، شما باید قبل از اتمام نصب ، پشتیبان گیری خودکار را از “تنظیمات پیشرفته” خاموش کنید.

برنامه دسک تاپ ساده است و کلیه اطلاعات لازم را با یک نگاه نشان می دهد. نمای پیش فرض وضعیت تهیه نسخه پشتیبان شما را نشان می دهد و پیوندهایی را باز می کند که تنظیمات را باز می کنند ، به بازیابی شما دسترسی دارند و روند بازیابی را آغاز می کنند.

کربنیت-ایمن-وب-مشتری

اگر بازیابی همه چیز را انجام دهید ، توسط مشتری دسک تاپ از طریق این فرآیند هدایت می شوید. در غیر این صورت ، سرویس گیرنده وب انتخاب خواهد کرد که آیا پرونده هایی را برای بازیابی یا دسترسی به آنها انتخاب کنید. ما در بخش بعدی بیشتر درباره روند تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی صحبت خواهیم کرد.

خط مشی کربنیت-safe-backup

سرویس گیرنده وب ساده ، واضح است و کلیه رایانه ها ، سرورها و کاربران محافظت شده شما را در پایین صفحه نشان می دهد تا یک مرور ساده تری داشته باشد. از آنجا ، می توانید خط مشی های پشتیبان ، مانند نیاز به کاربران برای تهیه نسخه پشتیبان از پوشه کاربر خود ، مدیریت کنید.

کاربر-ایمن-دعوت کاربر کربن

همچنین گزینه هایی برای دعوت از کاربران و دیگر سرپرستان برای تهیه نسخه پشتیبان از رایانه های خود برای کمک به شما وجود دارد. به علاوه ، شما می توانید کربنیت را در اکثر کامپیوترها در بسیاری از رایانه ها مستقر کنید.

علاوه بر این ، می توانید نسخه پشتیبان از انواع پرونده های دیگر را حذف کنید ، این امر باعث می شود فضای فضای پشتیبان محدود خود را آسان تر کنید ، مطمئن شوید که از چیزهایی که به آنها اهمیتی نمی دهد پر شده است..

کربنیت-ایمن-موبایل-مشتری

Carbonite همچنین دارای برنامه هایی برای Android و iOS است که به شما امکان می دهد به فایلهایی که از رایانه خود پشتیبان تهیه شده اند دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید پرونده ها را برای دسترسی آفلاین ذخیره کنید ، اما غیر از این برنامه برنامه زیادی ارائه نمی دهد. این امر باعث می شود که در مقایسه با رقبای خود ، IDrive که برنامه شما به شما امکان تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن هوشمند ، از جمله رسانه ، داده های برنامه ، متون ، مخاطبین و داده های تقویم را می دهد ، بی پرده باشد..

به طور کلی ، کربنیت بسیار آسان است ، اما به آسانی CrashPlan برای کسب و کار کوچک یا Backblaze for Business که فضای ذخیره سازی شما را در بر ندارد.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

همانطور که اشاره کردیم ، تهیه نسخه پشتیبان به صورت خودکار پس از نصب مشتری شروع می شود. نیازی نیست وقت خود را برای انتخاب پرونده ها و پوشه ها برای تهیه نسخه پشتیبان صرف کنید. 

به این دلیل است که Carbonite به طور خودکار هارد دیسک شما را اسکن می کند و براساس نوع پرونده ، پرونده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب می کند. انواع پرونده های از پیش تعیین شده شامل اسناد ، عکس ها ، موسیقی ، فایل های فشرده ، پرونده های داده های مالی و فیلم ها هستند. توجه داشته باشید که پرونده های فردی بزرگتر از 4 گیگابایت – و همچنین سیستم ، برنامه و پرونده های موقتی – به طور خودکار انتخاب نمی شوند.

تهیه نسخه پشتیبان بصورت پیش فرض مداوم است. این بدان معنی است که با ایجاد پرونده های جدید یا تغییر پرونده های موجود ، Carbonite آنها را در زمان واقعی نزدیک به ابر بارگذاری می کند. اگر فکر می کنید ممکن است منابع سیستم شما بیش از حد به طول انجامد ، در صورت تمایل می توانید آن را خاموش کرده و به پشتیبان گیری های یک بار در روز برگردید. همچنین می توانید به Carbonite دستور دهید که در طی ساعات مشخص از نسخه پشتیبان استفاده نکنید.

مشتریان سایر خدمات ، مانند Acronis Backup ، گزینه های برنامه ریزی غنی تری دارند. آنها شامل تهیه پشتیبان روزانه ، هفتگی و ماهانه به همراه شرایط خاصی هستند که می توانید تنظیم کنید.

کربنیت-ایمن-بازیابی را انتخاب کنید

برای شروع یک بازیابی ، باید روی دکمه “برگرداندن پرونده های من” از سرویس گیرنده دسک تاپ کلیک کنید. در مرحله بعد ، می توانید فایل های خاصی را برای بازیابی یا بازیابی همه چیز انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید همه چیز را بازیابی کنید ، کاربنیت شما را از طریق فرآیند احیا مستقیم راهنمایی می کند. در پایان ، شما می توانید بازیابی فایل ها در محل اصلی یا جدید آنها را انتخاب کنید.

اگر بازیابی فایل های خاص را انجام دهید ، سرویس گیرنده وب باز می شود و می توانید برای بازیابی فایل ها را از آن انتخاب کنید. این گفت ، در چندین مورد ، مشتری وب نشان داد که لیست پرونده های پشتیبان گیری ما خالی است. به طور کلی ، اگرچه ، ما مشکلات زیادی نداریم ، اما بازیابی پرونده های خاص از سرویس دهنده رومیزی علاوه بر این خوب خواهد بود. 

ما از نسخه پشتیبان استفاده کرده ایم و فرآیندهای را با استفاده از دستگاه ویندوز بازیابی خواهیم کرد ، بنابراین بسته به اینکه از Mac یا سرور نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی شما ممکن است کمی متفاوت باشد.

سرویس بازیابی پیک کربنیت

اگر نمی خواهید طولانی صبر کنید – و شاید بسته به اندازه نسخه پشتیبان خود مجبور شوید – می توانید از خدمات بازیابی پیک Carbonite استفاده کنید تا پرونده های شما به شما ارسال شود. برای انجام این کار ، شما با یک متخصص Carbonite کار می کنید تا پرونده هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید. سپس آن پرونده ها روی DVD یا درایو خارجی بارگذاری می شوند و برای شما ارسال می شوند.

مزیت سرویس این است که بازیابی پیک به طور بالقوه بسیار سریعتر از بازیابی از طریق اینترنت است. این گفته است ، با قیمت 175.99 دلار ، این خدمات بسیار گرانتر از خدمات مشابه ارائه شده توسط این رقابت است ، و فقط در دسترس مشتریان مستقر در ایالات متحده است. 

همچنین باید دستگاه را به عقب برگردانید یا شارژ می شوید: 130 دلار برای دستگاههای دارای فضای کمتر از 3 ترابایت یا در صورت داشتن بیشتر 300 دلار. بعلاوه ، برای هر بند نافی که بازنگردید ، 10 دلار هزینه دریافت خواهید کرد.

آن دسته از کاربرانی که تصمیم گرفتند کلید خصوصی خود را به تنهایی مدیریت کنند ، در صورت آپلود کردن کلید خصوصی خود ، نمی توانند از خدمات بازیابی پیک استفاده کنند. انتظار می رود زیرا Carbonite نمی تواند پرونده ها را به صورت رمزگشایی بدون آن بازیابی کند. 

سرعت

مهم نیست که کدام سرویس پشتیبان را انتخاب کنید ، تهیه نسخه پشتیبان اولیه بسیار کمی طول خواهد کشید. بسته به میزان داده ای که می خواهید از آن محافظت کنید ، ممکن است به روزها ، هفته ها یا بیشتر دراز شود.

ما با انجام تست های پشتیبان گیری و بازیابی با استفاده از پوشه تست 1 پستی فشرده شده ، قابلیت انتقال پرونده Carbonite را آزمایش کردیم. ما آزمایشات خود را از مسکو ، روسیه ، از طریق شبکه WiFi با سرعت بارگذاری 38.04 Mbps و سرعت بارگیری 15.87Mbps انجام دادیم. نتایج ما:

اولین تلاشSecond تلاش
زمان بارگذاری:00:16:3300:12:2200:14:28
زمان بارگیری:01:02:9800:58:4601:01:12

از لحاظ تئوری با سرعت ما – و بدون هیچ گونه سربار – باید انتظار داشته باشیم که در حدود چهار دقیقه و 10 ثانیه از یک پوشه 1 گیگابایت پشتیبان تهیه کنیم و باید در حدود 10 دقیقه و یک ثانیه آن را بازیابی کنیم. نتایج ، همانطور که از جدول می بینید ، هیچ جا به آنچه انتظار می رود نزدیک نیست.

برای انصاف بودن ، رمزگذاری و سایر فرایندهایی که در هنگام تهیه نسخه پشتیبان تهیه می شوند روند را کاهش می دهند. با توجه به این ، این سرعت بسیار خوبی برای تهیه نسخه پشتیبان است ، اما ما نمی توانیم همین روند را برای روند بازیابی بگوییم. بازیابی بسیار طولانی تر از آنچه انتظار داشتیم طول کشید ، و این بدون فرآیندی است که رمزگذاری را کند می کند.

هیچ راهی برای فعال کردن نسخه پشتیبان چند منظوره برای افزایش سرعت انتقال بار وجود ندارد ، اما Carbonite از یک الگوریتم کپی کردن پرونده در سطح بلوک استفاده می کند ، که با انتقال تنها بخش های تغییر یافته پرونده ها ، سرعت بارگذاری ها را بعد از نسخه اولیه سرعت می بخشد..

امنیت

Carbonite با استفاده از رمزگذاری 128 بیتی Blowfish ، کار مناسب و معقولی برای تأمین امنیت ابر انجام می دهد. این AES نیست ، که رمزگذاری پیش فرض صنعت است ، اما هنوز هم قادر است. نسخه 64 بیتی آن امن نیست ، اما نسخه 128 بیتی که توسط Carbonite استفاده شده است ، تا آنجا که می دانیم شکسته نشده است. 

گفت: بروس اشنیر ، خالق Blowfish ، توصیه کرده است که به الگوریتم جانشین خود یعنی Twofish مهاجرت کنید. با توجه به آن ، ما ترجیح می دهیم كه Carbonite از AES 256 بیتی استفاده كند.

به غیر از رمزگذاری در زمان استراحت ، Carbonite از TLS (اطلاعات بیشتر در مقایسه SSL ما در مقایسه TLS) برای محافظت از پرونده های انتقال به سرورهای Carbonite استفاده می کند. این سرورها در تأسیسات داده سخت شده برای مقاومت در برابر حملات مجازی ، بلایای طبیعی و هجوم فیزیکی ذخیره می شوند.

اقدامات حفاظتی آنها شامل دوربین های مدار بسته ، محافظ 24/7 ، دسترسی بیومتریک و کارتهای امنیتی است. به علاوه ، پرونده های شما در سرورهای RAID-6 در یک محیط کنترل شده با آب و هوا با واحدهای منبع تغذیه بدون وقفه و ژنراتورهای محل نگهداری می شوند..

اگر می خواهید امنیت و حفظ حریم شخصی خود را تقویت کنید ، می توانید رمزنگاری خصوصی – که گاهی اوقات به آن دانش صفر نیز گفته می شود – را هنگام نصب کربنیت انتخاب کنید (درباره دانش صفر در مقاله ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید).. 

به طور پیش فرض ، Carbonite بر روی کلید رمزگذاری شما قرار دارد. به این ترتیب ، اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید ، می توانید درخواست بازنشانی کنید. Carbonite کلید خصوصی شما را در یک مرکز داده ایمن ذخیره می کند ، اما آن موقع که آن را مدیریت می کنید خصوصی نیست. 

این بدان معنی است که ، به طور بالقوه ، Carbonite می تواند پرونده های شما را رمزگشایی کند و به اجرای قانون تحویل دهد ، مانند برنامه مشهور PRISM NSA (توجه داشته باشید که این شرکت با NSA ارتباط نداشته است).

کلید کربنیت-safe-enc

اگر کلید خود را مدیریت کنید ، این سناریو فوق امکان پذیر نخواهد بود زیرا فقط شما قادر به رمزگشایی داده های خود خواهید بود. در این صورت ، Carbonite در صورت فراموش کردن ، قادر به تنظیم مجدد رمز عبور خود نخواهد بود. برای جلوگیری از فراموش کردن رمز عبور ، می توانید از گزینه های بهترین مدیر رمز عبور ما برای انتخاب گزینه های تجاری استفاده کنید.

Carbonite همچنین از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند ، که می توانید با استفاده از حساب کاربری خود را برای همکاران تعیین کنید. تأیید هویت دو عاملی با اطمینان از عدم موفقیت پسورد ، باعث نمی شود افراد بدخواه بتوانند اعتبار کاربران شما را بدزدند ، از شغل شما محافظت می کند.. 

تأیید هویت دو عاملی هنگام ورود به سیستم از یک رایانه ناآشنا ، علاوه بر گواهی نامه های عادی ، با نیاز به یک کد امنیتی بی نظیر نیز کار می کند. گفته می شود ، در وهله اول باید یک رمزعبور قوی ایجاد کنید.

حریم خصوصی

خط مشی رازداری Carbonite بسیار آسان است و به وضوح بیان می کند که چه نوع داده هایی را جمع آوری می کند ، این شامل داده هایی است که کاربران از جمله نام ، آدرس ، شماره تلفن ، ایمیل ، کارت اعتباری و سایر اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام و خرید یک محصول Carbonite ارائه می دهند..

علاوه بر این ، Carbonite نام پرونده ها ، اندازه ها و پسوند های شما را به همراه ابرداده ذخیره می کند. ابرداده شامل نوع دستگاه ، نوع مرورگر ، آدرس IP ، ارائه دهنده خدمات اینترنت ، ارجاع یا خروج صفحات ، سیستم عامل ، و تمبرهای تاریخ و زمان است.

Carbonite داده های جمع آوری شده شما را برای اهداف مختلف مانند ارسال مواد بازاریابی (با رضایت کاربر یا مشتری) ، تسهیل تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی اطلاعات ، ارائه پشتیبانی فنی ، بایگانی و پیروی از قانون پردازش می کند..

این سرویس می گوید که اطلاعات شخصی را به بازاریابان یا فروشندگان دیگر نمی فروشد و به داده های ذخیره شده توسط مشتریان دسترسی نخواهد داشت. گفته می شود ، Carbonite بعضی اوقات این اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد. 

این خدمات شامل خدماتی می شود که Carbonite در ارائه محصولات خود به همراه شرکای تجاری ، شبکه های تبلیغاتی ، ارائه دهندگان تحلیلی و خدمات پرداخت و تحویل کمک می کند..

توجه داشته باشید که ، “Carbonite مسئول پردازش داده های شخصی است که دریافت می کند و متعاقباً به شخص ثالثی منتقل می شود که به عنوان نماینده از طرف خودش عمل می کند.” این بند جزئی از اتحادیه اروپا است. حریم خصوصی سپر و Swiss-U.S. چارچوب حریم خصوصی سپر. کربنیت به هر دو پایبند است.

این کار مفید است ، با توجه به اینکه کربنیت می گوید ، “در نتیجه ، داده های جمع آوری شده توسط ما ، از جمله داده های شخصی ، می توانند توسط شرکتهای تابعه و شرکتهای وابسته Carbonite در سایر کشورهای جهان صرف نظر از مشتری یا کشور محل سکونت منتقل یا دسترسی پیدا کنند.”

برخی از این کشورها ممکن است سطح حفاظت از حریم خصوصی را که قوانین کشور شما تضمین می کنند ، نداشته باشند. در این صورت ، کربنیت قول می دهد با توجه به سپرهای حفظ حریم خصوصی ذکر شده ، از سطح کافی محافظت کند.

اشتراک داده های کربنیت

بعلاوه ، طبق قوانین مربوط به حمایت از داده ها ، مشتریان و کاربران درمورد داده های شخصی که توسط Carbonite انجام می شود ، از حقوق زیر برخوردار هستند:

 • حق دسترسی به داده های شخصی که توسط Carbonite نگهداری می شود
 • حق درخواست تصحیح داده های شخصی که ناقص ، نادرست ، غیر ضروری یا منسوخ شده اند
 • حق درخواست پاک کردن داده های شخصی که ناقص ، نادرست ، غیر ضروری یا منسوخ شده در یک دوره زمانی معقول هستند
 • حق درخواست محدودیت در پردازش داده های شخصی به دلایل خاص
 • حق دریافت یک کپی از داده های شخصی از Carbonite در یک قالب ساختاری ، ایمن ، متداول و قابل خواندن با ماشین
 • حق برداشت رضایت برای داده های شخصی در هر زمان پردازش می شود اگر این داده ها فقط براساس رضایت پردازش شده و نه بر اساس هیچ قانونی دیگر پردازش شوند.
 • حق تماس با تنظیم کننده مربوط به حفاظت از داده ها در مورد پردازش داده های شخصی Carbonite

کربنیت همچنین به طور خلاصه با مقررات عمومی حفاظت از داده ها یا به طور خلاصه GDPR مطابقت دارد ، این قانون اتحادیه اروپا است که حریم آنلاین را برای شهروندان اتحادیه اروپا تنظیم می کند. در مورد آن در راهنمای GDPR بیشتر بخوانید.

به طور کلی ، خط مشی رازداری Carbonite ساده است و بندهایی ندارد که هشدارها را افزایش می دهد ، مانند برخی خدمات ابری.

پشتیبانی

حمایت از کربنیت

هنگامی که با مشکلی روبرو شدید ، اولین سفارش تجارت ضربه زدن به دانش دانش کربنیت است. در آن بخش اختصاصی برای Carbonite Safe Backup Pro پیدا خواهید کرد. از آنجا می توانید قسمتی را برای پشتیبان گیری از ویندوز ، مک یا سرور انتخاب کنید. اگر نمی توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید ، می توانید از نوار جستجو برای یافتن سریع مقالات مربوطه استفاده کنید. 

به گفته این ، جستجوهای ما مرتباً مقالات نامربوط را برمی گرداند. هرچند که این مقالات به طور کلی خوب نوشته شده و به راحتی قابل پیگیری هستند.

اگر پایگاه دانش کمکی نمی کند ، می توانید همیشه با تیم پشتیبانی Carbonite ، که 64 کار برای این کار برنده 64 جایزه شده است تماس بگیرید. بعلاوه ، Carbonite ادعا می کند که همه کارمندان و نمایندگان این شرکت گواهینامه های Microsoft Technology Associate را دارند و این یک تماس خوب است. 

می توانید از طریق تلفن ، گپ و ایمیل با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. پشتیبانی تلفنی و چت هفت روز در هفته در دسترس است ، اما فقط از ساعت 9 صبح تا 8:00 بعد از ظهر است. EST در روزهای هفته و از 9:00 صبح تا 5:30 بعد از ظهر. EST در آخر هفته. 

پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است و همانطور که Carbonite می گوید ، میانگین زمان پاسخگویی آن 24 ساعت است. ما در طول هفته چند ایمیل ارسال کردیم و پس از حدود یک روز پاسخ دریافت کردیم. این در مقایسه با اکثر سرویس ها کند است ، که معمولاً برای پاسخگویی کمتر از شش ساعت طول می کشد.

پشتیبانی Carbonite خوب است ، اما IDrive برای حل مسئله فوری ، پشتیبانی 24/7 چت زنده را ارائه می دهد ، و این بهتر است.

حکم

Carbonite دارای نکات برجسته زیادی است از جمله رمزگذاری خصوصی ، پشتیبانی قوی و نسخه قدرتمند و همچنین کامپیوتر نامحدود ، NAS و پشتیبان گیری از سرور. با این حال ، برنامه های قیمت گذاری آن نمی تواند با سایر خدمات ارائه دهنده همان رقابت کند. این هم هزینه اشتراک آن و هم قیمت بازیابی پیک است. اگر به دنبال کسب درآمد کمتر هستید ، می توانید بهتر عمل کنید.

گذشته از این ، Carbonite سرعت بارگیری بسیار کند دارد ، نسخه آن در Mac کار نمی کند ، و از AES برای رمزگذاری پرونده ها در حالت استراحت استفاده نمی کند. به علاوه ، برنامه موبایل آن فقط به شما امکان دسترسی به فایلهای پشتیبان خود را می دهد و در واقع از داده های تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه نمی کند.

نظر شما در مورد Carbonite Safe Backup Pro چیست؟ آیا قیمت بالای آن یک عامل بازدارنده است یا می دانید که کربنیت ارزش آن را دارد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map