BigMIND بررسی کسب و کار – پشتیبان گیری از ویژگی های غنی – به روز شده در سال 2020

BigMIND بررسی تجارت

BigMIND Business که از پایدار Zoolz حاصل می شود ، یک راه حل پشتیبان غنی از ویژگی و مقرون به صرفه برای مشاغل است. این زنگ ها و سوت های بیشتری نسبت به بسیاری از رقبای خود دارد ، هرچند که به دلیل کمبود آن نیز قابل توجه است. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل BigMIND Business ما را بخوانید.


پشتیبان گیری از تجارت

به بررسی کسب و کار BigMIND ما خوش آمدید. ممکن است شما با BigMIND Home ، محصول دیگری توسط Zoolz آشنا باشید که ما بررسی کردیم که ، همانطور که از نام این محصول آمده است ، محصولی برای کاربران خانگی است. اگر چنین کاربر هستید و به اشتباه اینجا هستید ، بررسی BigMIND Home ما را بخوانید.

اگر در جای مناسب قرار دارید اما به مرور زمان بند بسته اید ، کوتاه اینجاست. BigMIND Business سرشار از ویژگی هایی است ، از جمله تجزیه و تحلیل عکس AI ، به اشتراک گذاری و ذخیره سازی فایل. علاوه بر این ، ویژگی های پشتیبان آن شامل پشتیبان گیری هیبریدی ، پشتیبان گیری نامحدود از دستگاه های خارجی و تهیه نسخه پشتیبان از موبایل و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از سرویس های ذخیره سازی ابری ، فیس بوک و اینستاگرام از جمله موارد دیگر است..

چنین مجموعه ای از ویژگی ها ، همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، بدون آن که شریک معمولی باشد ، نخواهد بود: قیمت بالاتر. BigMIND Business چندان ارزان نیست و فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه نمی دهد. به علاوه ، پشتیبانی تلفنی و گپ ندارد. تنها کانال پشتیبانی ایمیل است و برای دریافت پاسخ مدت زمان زیادی طول می کشد. کمترین نسخه پشتیبان نیز ندارید ، که این یک ویژگی مفید است.

دیگر لازم نیست منتظر تهیه نسخه پشتیبان اولیه خود باشید – یا حداقل تا زمانی که با برخی سرویس های دیگر انجام نمی دهید – زیرا سریع انتقال BigMIND Home سریع است. این به لطف شبکه جهانی آمازون است که از آن استفاده می کند: AWS.

اگر این اشکالاتی به دنبال علاقه شما به BigMIND Business نبوده است ، با جزئیات بیشتر در زیر همراه ما باشید. در غیر اینصورت ، برای گزینه های جایگزین با بهترین نسخه پشتیبان تهیه مشاغل ما مشورت کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای BigMIND Business

امکانات

BigMIND Business مجموعه ای از ویژگیهای غنی دارد. جالب است زیرا برخلاف بیشتر خدمات پشتیبان ، برخی از این ویژگی ها را با بهترین خدمات ذخیره سازی ابری به اشتراک می گذارد. با این حال ، قبل از مراجعه به آنها ، ما می خواهیم به ویژگی های استاندارد پشتیبان نگاهی بیندازیم.

ویژگی های استاندارد BigMIND Business

این ویژگی ها به شما کمک می کنند پرونده های مهم تجاری خود را بازیابی کنید در صورتی که یکی از نقص های رایانه های شما (به مقاله ما مراجعه کنید در مورد چگونگی ماندگاری هارد درایور شما برای تخمین) ، آسیب دیده یا کسی که آن را سرقت می کند ، مراجعه کنید..

BigMIND Business می تواند از داده های رایانه های مبتنی بر Windows و Mac خود ، پایگاه داده های Microsoft SQL و سرورهای Windows پشتیبان تهیه کند. با یک اشتراک بزرگ BigMIND Business می توانید از کامپیوترهای نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما تعداد سرورهایی که می توانید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید بستگی به برنامه اشتراک شما دارد. اطلاعات بیشتر در مورد آن در بخش بعدی.

به گفته این ، ما می خواهیم شاهد پشتیبانی از سرورهای لینوکس و رایانه ها باشیم. پشتیبانی از پایگاه داده های دیگر ، Hyper-V و VMware نیز وجود ندارد. پشتیبان گیری Acronis از همه این موارد پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر می خواهید ، بررسی پشتیبان گیری Acronis ما را بخوانید. در غیر این صورت ، اگر می خواهید پشتیبانی لینوکس داشته باشید ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای لینوکس بخوانید (البته به راه حل های خانگی نیز می پردازد).

در پشت نسخه پشتیبان رایانه ، می توانید به عنوان بسیاری از دیسک های سخت خارجی و دستگاه های ذخیره سازی NAS که می خواهید ، از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید (راهنمای اطلاعات NAS ما را بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید). در واقع ، نسخه خانگی BigMIND بهترین پشتیبان آنلاین ما را برای جمع آوری NAS ساخته است. BigMIND Business همچنین به شما امکان می دهد از دستگاه های هوشمند و تبلت Android و iOS خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

BigMIND همچنین شما را قادر می سازد با استفاده از فناوری Hybrid + ، از نسخه پشتیبان هیبریدی استفاده کنید. به شما امکان می دهد علاوه بر ابر ، کپی از داده های خود را در درایو محلی نیز ذخیره کنید. اگر تصمیم به انجام این کار بگیرید ، از لایه دیگری از محافظت لذت خواهید برد. این همچنین به شما کمک می کند تا به سرعت فایل ها را بازیابی کنید زیرا بازیابی سریعتر از یک دستگاه محلی است.

با تهیه نسخه پشتیبان ترکیبی ، قانون پشتیبان گیری 3-2-1 را نیز اجرا می کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبان گیری هیبریدی و نحوه تنظیم آن در نسخه پشتیبان هیبریدی ما برای راهنمای SMB بیشتر بخوانید..

bigmind-business-feat-حفظ

سایر ویژگی های استاندارد تهیه نسخه پشتیبان شامل برنامه ریز تهیه نسخه پشتیبان ، نسخه نامحدود ، حفظ نامحدود حذف پرونده ، مدیریت نقش و گزارش ها می باشد. نسخه پشتیبان تهیه مداوم در دسترس نیست. ما در زیر می خواهیم در مورد “سهولت استفاده” و “پشتیبان گیری و بازیابی” در مورد این ویژگی ها صحبت کنیم.

ویژگی های ویژه تجاری BigMIND

bigmind-business-feat-service

اگر از خدمات فضای ذخیره سازی ابری استفاده می کنید ، BigMIND Business نیز آن را پوشش داده است. می توانید داده های مربوط به خدمات ذخیره سازی – مانند Dropbox ، Google Drive ، One Drive و Box را به حساب BigMIND خود تهیه کنید. سه نفر اول نام مشهور در صنعت ذخیره سازی ابری هستند ، اما اگر با آخرین سرویس ناآشنا نیستید ، برای یادگیری بیشتر ، بررسی Box ما را بخوانید.

برای خدمات جایگزین که این ویژگی را دارند ، بهترین مقایسه خدمات مدیریت ابر از ابر را مطالعه کنید.

اگر کسب و کار شما دارای یک کمپین رسانه ای است که شامل Facebook و Instagram است ، می توانید BigMIND را نیز برای ذخیره عکس ها و فیلم های شخصی خود به این حساب ها وصل کنید.

bigmind-business-sharing-feat

BigMIND Business همچنین به شما امکان می دهد تا فایلهای آپلود شده را با همکاران خود به اشتراک بگذارید و گزینه های کنترل محتوای خاصی را تنظیم کنید. شما می توانید این کار را با ارسال لینک از طریق ایمیل یا ایجاد آن انجام دهید تا بتوانید آن را کپی کرده و جایگذاری کنید.

در هر دو روش ، می توانید محافظت از رمز عبور را فعال کنید ، اعلان ها را بارگیری کنید ، این لینک را در یک تاریخ مشخص منقضی کنید یا آن را فقط برای مشاهده کنید. این یک سطح قوی از محافظت از محتوا است و برخی از سرویس های اختصاصی ذخیره سازی ابر را شرم آور می کند. 

bigmind-business-feat-clouddrive

در همین راستا ، BigMIND به شما امکان می دهد پرونده ها را با استفاده از ویژگی درایو ابر خود بارگذاری کنید ، اما توجه داشته باشید که درایو ابری آن از فضای پشتیبان شما برای ذخیره سازی فایل ها استفاده می کند.

اگر با عکس کار می کنید ، BigMIND چندین ویژگی دارد که قصد دارند کار را آسان تر کنند. BigMIND تصاویر بارگذاری شده شما را تجزیه و تحلیل می کند و شما را قادر می سازد بر اساس نوع دوربین ، وضوح تصویر ، موقعیت مکانی ، تاریخ گرفته شده ، رنگ غالب و موارد دیگر از طریق آنها جستجو کنید. اگر این کافی نیست ، می توانید برچسب های داده خود را نیز برای سازماندهی عکس های خود اضافه کنید.

مهمتر از آن ، BigMIND از ویژگی تشخیص عکس خود برای اسکن تصاویر خود برای اشیاء مختلف استفاده می کند ، بنابراین می توانید با استفاده از عباراتی مانند “فنجان” ، “دوست” و غیره از طریق آنها جستجو کنید. این کار را با صورت انجام می دهد ، بنابراین می توانید جستجو کنید مردم.

اگر اسناد اسکن شده زیادی دارید که باید از طریق آنها جستجو کنید ، می توانید به طور خلاصه از شخصیت نوری BigMIND یا OCR استفاده کنید. OCR اسناد را به داده های قابل جستجو تبدیل می کند و هر متنی را از تصاویر JPEG و TIFF استخراج می کند. این به شما امکان می دهد فایل ها را براساس محتوا جستجو کنید.

BigMIND فاقد پشتیبانی لینوکس و پشتیبان گیری مداوم است ، و نمی تواند از سرورهای پشتیبان به غیر از ویندوز پشتیبانی کند. داشتن این ویژگی ها احتمالاً برای شما مهمتر از ویژگی های اضافی BigMIND است. 

غیر از این ، BigMIND دارای مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند است که بیشتر کاربران تجاری را راضی خواهد کرد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تهیه نسخه پشتیبان کسب و کار کسب کنید ، کتابخانه تهیه نسخه پشتیبان از تجارت ما را بخوانید.

مرور اجمالی BigMIND

آرم تجاری BigMINDwww.zoolz.com

از ماه 1125 دلار برای 100 برنامه GBAll شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

بازیابی برهنه فلزی

مدیریت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

قوانین پشتیبان گیری از تجارت را تنظیم کنید

گزارشگری قابل تنظیم

به نسخه پشتیبان کاربر دسترسی پیدا کنید

دستگاه های متصل را رصد کنید

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
15

قیمت گذاری

قبل از تصمیم گیری برای حمایت از BigMIND Business برای محافظت از مشاغل خود ، می توانید از آزمایشی رایگان 15 روزه آن استفاده کنید تا ببینید که آیا ضمانت پول شما را دارد یا خیر. BigMIND Business سه برنامه ارائه می دهد: Starter ، Standard Premium و Archive Smart.

سه برنامه اول ذخیره ابر گرم را در اختیار شما قرار می دهد در حالی که آخرین آنها ذخیره سازی سرد را ارائه می دهد. اگر از فضای گرم استفاده می کنید ، روند بازیابی شما بطور خودکار شروع می شود. این همان چیزی است که ما وقتی میگوییم “پشتیبان ابری” به آن اشاره می کنیم. “از طرف دیگر ، ذخیره سازی ارزان ارزان تر است و برای بایگانی داده ها مناسب است. اشکال این است که برای شروع روند بازیابی شما سه تا 12 ساعت طول می کشد.

برنامه Starter به شما 250 گیگابایت فضای پشتیبان می دهد و به شما امکان می دهد فقط از یک سرور نسخه پشتیبان تهیه کنید و 10 کاربر داشته باشید. ماهانه 15 دلار است ، اما می توانید سالانه برای دریافت تخفیف پرداخت کنید. این طرح همچنین ویژگی های مدیریت کاربر و خط مشی را به همراه ممیزی اساسی ارائه می دهد (می توانید اقدامات را از 30 روز گذشته پیش نمایش کنید).

برنامه استاندارد شبکه نامحدود و درایوهای خارجی را به لیست ویژگی ها اضافه می کند. به علاوه ، می توانید از 250 گیگابایت داده پشتیبان تهیه کنید ، از 10 سرور محافظت کرده و 100 کاربر داشته باشید. برای لذت بردن از این ، شما باید 39 دلار در ماه بپردازید.

برنامه Premium فضای پشتیبان شما را افزایش نمی دهد ، اما حداکثر تعداد سرورها را به 50 و تعداد کاربران را به 500 نفر افزایش می دهد. همچنین می توانید به یک ممیزی کامل از نسخه پشتیبان و eDiscovery خود دسترسی پیدا کنید ، که به شما امکان می دهد اسناد خود را جستجو کنید. کلمات و عبارات.

برنامه های استاندارد و پریمیوم همچنین به شما امکان می دهند فضای تهیه نسخه پشتیبان خود را افزایش دهید ، از پشتیبان گیری SQL و دستگاه های تلفن همراه برای تهیه نسخه پشتیبان اضافه کنید. می توانید فضای اضافی را در 100 گیگابایت ، تا 10 ترابایت اضافه کنید. با برنامه استاندارد ، قیمت 8 دلار برای هر افزونه است ، در حالی که طرح پریمیوم 10 دلار قیمت دارد.

هر دو برنامه همچنین به شما امکان می دهند تا 100 سرور مایکروسافت SQL را با 10 دلار در هر سرور و حداکثر 1000 دستگاه تلفن همراه با 1 دلار در هر دستگاه اضافه کنید..

برنامه آخر ، Smart Archive ، از همان تعداد سرورها و کاربران پشتیبانی می کند ، اما 1 ترابایت ذخیره سازی سرد را در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که اشاره کردیم ، ذخیره سازی سرسام آور است و برای بایگانی کردن پرونده هایی که دیگر نیازی به بازیابی آنها ندارید ، به بهترین وجه کار می کند. این طرح شما را در هر ماه 40 دلار پس می دهد. اگر به فضای بیشتری نیاز دارید ، می توانید 1 ترابایت را با 40 دلار در هر ماه ، تا 10 ترابایت اضافه کنید.

BigMIND بسیاری از ویژگی ها را ارائه می دهد ، اما این مسئله آن را به یکی از گران ترین راه حل های تجاری در بازار تبدیل می کند. بعلاوه ، فضای پشتیبان زیادی ارائه نمی دهد ، چه رسد به تهیه نسخه پشتیبان نامحدود. 

در صورت تمایل ، باید به CrashPlan برای مشاغل کوچک یا Backblaze for Business مراجعه کنید. CrashPlan در هر کامپیوتر 10 دلار در هر ماه شارژ می شود ، در حالی که Backblaze در هر کامپیوتر 6 دلار در هر ماه شارژ می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات آنها را در CrashPlan ما برای بررسی مشاغل کوچک و Backblaze برای بررسی مشاغل مطالعه کنید.

اگر به پشتیبان نامحدود احتیاج ندارید و به دنبال راه حلی مشابه BigMIND نیستید ، IDrive for Business را در نظر بگیرید. دریافت 2.5TB با BigMIND Business باعث می شود شما هر سال 2،039.90 دلار بازپرداخت کنید ، در حالی که همان مقدار فضای پشتیبان با IDrive for Business 599.62 دلار در سال برای شما هزینه می کند. اگر می خواهید در مورد IDrive اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی IDrive for Business ما را بخوانید.

به طور کلی ، ارزش BiGMIND Business وقتی فقط فضای تهیه نسخه پشتیبان را در نظر بگیرید ، عالی نیست. بسته به نیاز شما ، ویژگی های اضافی BigMIND ممکن است قیمت های آن را خوش طعم تر کند ، اما این بستگی به این دارد که آیا شما به این ویژگی ها نیاز دارید یا خیر..

راحتی در استفاده

bigmind-business-desktop-client

سرویس گیرنده BigMIND در Windows و Mac کار می کند. پنجره اصلی آن وضعیت پشتیبان شما ، زمان آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده ، زمان تا زمان تهیه نسخه پشتیبان بعدی و میزان فضای پشتیبان شما را نشان می دهد. دکمه های برجسته در پایین به شما امکان می دهد داده هایی را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید ، تنظیمات را نیشگون گرفتن و کشیدن و شروع روند بازیابی کنید. به طور کلی ، استفاده از آن بسیار آسان و ساده است.

همچنین می توانید از دکمه منو در گوشه بالا سمت چپ پشتیبان تهیه کرده یا آن را بازیابی کنید. همچنین به شما امکان می دهد از طریق پرونده های خود جستجو کنید یا مشتری وب BigMIND Business را راه اندازی کنید.

bigmind-business-وب-مشتری

نمای اصلی آن داشبورد است و مانند مشتری دسک تاپ ، تمام اطلاعات مربوط به شما را برای دریافت نمای کلی از پشتیبان گیری از مشاغل خود نشان می دهد.. 

قسمت بالای پنجره وضعیت دستگاه های متصل شده شما را نشان می دهد. در زیر ، صفحات مختلفی وجود دارد که نشان می دهد چقدر از فضای ذخیره استفاده کرده اید ، از نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی ترافیک ، یاب مشتری و یک جریان فعالیت.

بعلاوه ، نوار جستجو در بالا به شما امکان می دهد پرونده های خود را با مشخص کردن نام فایل و دسته ، اندازه و تاریخ پرونده پیدا کنید.

bigmind-business-کشف

همچنین می توانید از فهرست “منو” از فهرست “چپ” استفاده کنید تا پرونده های خود را بر اساس طبقه بندی یا دستگاه مرور کنید. همین منو به شما امکان می دهد تا کاربران و سرورهای خود را مدیریت کنید ، خط مشی ها را تغییر دهید ، تنظیمات نیشگون گرفتن و کشیدن ، تولید گزارش و تهیه حسابرسی از نسخه پشتیبان خود.

سرورهای بزرگ bigmind-business-user-server

می توانید از طریق ایمیل کاربران را دعوت کرده ، خود را ثبت کنید یا تعداد زیادی کاربر را با استفاده از یک فایل CSV دعوت کنید. اضافه کردن سرورها نیز ساده است: فقط باید بر روی دکمه “افزودن سرور” کلیک کنید تا یک نشانه سرور تولید کنید ، پس از آن می توانید BIGMind را بارگیری کنید.

bigmind-business-politics

خط مشی به شما امکان می دهد از راه دور داده هایی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، تنظیمات را مدیریت کرده و امتیازاتی را برای کاربران خود تعیین کنید. می توانید انواع فایلهایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید ، پشتیبان گیری ترکیبی را فعال کنید ، امتیازات را تعریف کنید ، برنامه تنظیم کنید و موارد دیگری را انتخاب کنید.. 

صفحه حسابرسی اقدامات همه کاربران را نشان می دهد ، در حالی که صفحه گزارش می تواند انواع گزارشات از جمله صورتحساب ، استفاده از پهنای باند ، هشدارها و موارد دیگر را ایجاد کند..

در کل ، مشتری وب جذاب و سر راست است. ما به خصوص دوست داریم صفحه برای اضافه کردن کاربران و سرورها چقدر واضح و جذاب باشد. با برخی خدمات دیگر می تواند احساس محدودیت کند و از 20 سال پیش شبیه چیزی باشد.

همچنین می توانید از مشتری تلفن همراه برای بارگذاری داده ها از جمله گزارش تماس ، مخاطبین ، عکس ها ، پیام ها ، فیلم ها و انواع دیگر فایل ها استفاده کنید. مانند مشتری دسک تاپ ، از پشتیبان گیری مداوم برخوردار نیست ، اما می توانید از نسخه پشتیبان تهیه کنید تا هنگام اتصال به WiFi ، هنگام شارژ ، یا در زمان خاص ، روز یا سطح باتری ، نسخه پشتیبان تهیه کنید..

به علاوه ، اگر فضای شما تمام نشده است ، می توانید به برنامه دستور دهید تلفن خود را از فیلم ها و تصاویری که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید پاک کند..

تنها مشکلی که ما با آن داریم نحوه انتخاب داده ها برای تهیه نسخه پشتیبان است. هنگامی که وارد برنامه می شوید ، ویژگی “کشف” را می بینید اما هیچ دکمه ای که داده ها را به نسخه پشتیبان تهیه می کند. در عوض ، باید روی دکمه منو در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید و “انتخاب داده” را وارد کنید. این یک چیز بزرگ نیست ، اما هنوز هم از تجربه کاربر کم می کند.

علاوه بر این ویژگی ها ، برنامه تلفن همراه همچنین به شما امکان می دهد تا به برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Instagram وصل شوید و از داده های موجود در آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می تواند به خدمات ذخیره سازی ابری متصل شود.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

bigmind-business-backup-data-data را انتخاب کنید

BigMIND Business از شما درخواست می کند که انواع فایل ها یا پرونده های خاص و پوشه هایی را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید. حالت اول “انتخاب هوشمند” نامیده می شود و شما را قادر می سازد تا اسناد اداری ، پرونده های مالی ، اسناد و موارد دیگر را برچسب گذاری کنید. 

روش دوم شما را ملزم به گذر از سیستم فایل خود می کند و به طور دستی پرونده ها و پوشه ها را انتخاب می کنید. ما دوست داریم که دو روش وجود دارد ، که انعطاف پذیری را اضافه می کند.

روش انتخاب نوع داده مناسب است ، اما توجه داشته باشید که هر پرونده ای از نوع انتخاب شده را انتخاب می کند. این ممکن است به یک مشکل تبدیل شود زیرا BigMIND فضای پشتیبان نامحدودی را فراهم نمی کند.

bigmind-business-backup-file-filter

برای جلوگیری از این امر ، می توانید یک فیلتر پرونده اضافه کنید. این امکان را به شما می دهد تا فقط از پرونده ها و پوشه ها در یک مسیر مشخص پشتیبان تهیه کنید ، پرونده ها را با استفاده از پسوند یا بیان آنها حذف یا حذف کنید و پرونده های بزرگتر از یک اندازه خاص یا قدیمی تر از یک تاریخ خاص را حذف کنید..

bigmind-business-backup-përjasht

اگر این مورد را قطع نکرد ، می توانید یک قانون محرومیت خودکار را اضافه کنید. پس از پایان انتخاب خود ، می توانید نسخه پشتیبان خود را تنظیم کنید تا در یک برنامه اجرا شود.

برنامه bigmind-business-backup

بطور پیش فرض ، تهیه نسخه پشتیبان هر دو ساعت یکبار اجرا می شود. می توانید هر پنج دقیقه یا به ندرت 24 ساعت آن را اجرا کنید. اگر می خواهید خاص تر باشید ، می توانید یک برنامه تنظیم کنید. با استفاده از آن ، می توانید مشخص کنید که روزهایی که نسخه پشتیبان تهیه می شود ، همراه با زمان شروع و پایان آن ، قابل اجرا است.

هیچ نسخه پشتیبان مداوم وجود ندارد ، و تهیه نسخه پشتیبان از هر 5 دقیقه نزدیکترین دسترسی شما به آن است. این یک اشکال اساسی است زیرا پشتیبان گیری مداوم به محض تغییر یا اضافه کردن پرونده های جدید به برنامه پشتیبان گیری ، روند تهیه نسخه پشتیبان را شروع می کند. به گفته این ، ما دوست داریم تنظیم نسخه پشتیبان شما بسیار ساده و آسان باشد.

برای شروع فرآیند بازیابی ، باید روی پنجره اصلی بر روی دکمه بزرگ “بازیابی” کلیک کنید. پس از آن ، یک پنجره جدید ظاهر می شود که به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید. حتی می توانید از یک حساب کاربری دیگر بازیابی کنید.

bigmind-business-restore-start

به هر حال ، پس از انتخاب پرونده ها و پوشه های خود ، دکمه “بعدی” را بزنید. پنجره بعدی به شما امکان می دهد گزینه های بازیابی را نیشگون بگیرید. شما می توانید پرونده ها را به مکان اصلی یا جدید آنها برگردانید ، بارگیری چند لایه را برای بازیابی سریعتر فعال کنید ، یک مکان به علاوه ترکیبی را مشخص کنید ، پرونده ها را از یک محدوده تاریخ بازیابی کنید و گزینه هایی را برای جایگزینی پرونده های موجود مدیریت کنید. 

گزینه های Bigmind-business-restore

پس از ضربه زدن به “بعدی” ، روند تهیه نسخه پشتیبان شروع می شود. این ساده است و تمام گزینه های لازم را دارد ، بنابراین ما هیچ مشکلی با آن نداریم. علاوه بر عدم ذکر پشتیبان مداوم ، درمی یابیم که BigMIND Business در هنگام تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی پرونده های شما صالح است.

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد. چه مدت به عواملی چون فاصله شما از سرورهای BigMIND ، پهنای باند و ISP شما بستگی دارد. ممکن است به دنبال روزها ، هفته ها یا بیشتر از زمان تهیه نسخه پشتیبان باشید. با این وجود ، نباید در BigMIND Business چنین باشد.

bigmind-bussiness-server-مکان

به این دلیل است که BigMIND به AWS Global Infrastrast (مرکز اطلاعات) در سراسر جهان متکی است. با تشکر از این ، نزدیکترین سرور نباید از شما دور باشد. اگر در انگلستان یا اروپا زندگی کنید ، داده های شما در یکی از پنج منطقه اروپا قرار می گیرد. 

همین کار را برای کاربران استرالیا و نیوزیلند با منطقه آسیا اقیانوسیه انجام می دهد. در همین حال ، داده ها برای مشتریان جهانی و آمریکایی در یکی از هفت منطقه آمریکای شمالی قرار داده شده است. این همان جایی است که داده های ما نیز در آن قرار گرفتند. به گفته این ، اگر می خواهید داده های خود را به منطقه دیگری منتقل کنید ، می توانید برای تسهیل در این زمینه با BigMIND تماس بگیرید. 

ما چگونگی عملکرد انتقال BigMIND را با انجام پشتیبان گیری و ترمیم تست ها با استفاده از پوشه تست 1 پستی فشرده شده آزمایش کردیم. ما آزمایش های خود را از مسکو ، روسیه ، از طریق شبکه WiFi با سرعت بارگذاری 36.99 Mbps و سرعت بارگیری 29.39 Mbps انجام دادیم. نتایج ما:

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری00:08:2200:05:4800:07:05
زمان بارگیری00:15:4600:17:1200:16:29

با پهنای باند ما باید انتظار داشته باشیم که در حدود سه دقیقه و 52 ثانیه از پوشه 1 گیگابایتی پشتیبان تهیه کنیم ، در حالی که باید حدود 4 دقیقه و 52 ثانیه آن را بازیابی کنیم. این نظری و بدون هیچ گونه اضافه کار اضافی است. 

گفته می شود ، روند تهیه نسخه پشتیبان از نظر رمزگذاری و سایر فرایندها دارای سربار است. وقتی این واقعیت را اضافه می کنید که داده های ما در ایالات متحده آمریکا بود ، نتایج خوب است. 

به علاوه ، توجه داشته باشید که BigMIND در حالت “هوشمند” خود بارگذاری می کرد ، جایی که اتصال متعادل است تا در کار شما دخالت نکند. با این حال ، برای افزایش سرعت می توانید حالت را به “توربو” تغییر دهید. همچنین می توانید برای افزایش بیشتر سرعت خود ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به دلیل الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک ، از نسخه پشتیبان تهیه نیز سریعتر عمل می کند ، که با انتقال تنها بخش های تغییر یافته پرونده ها ، آنها را سرعت می بخشد..

این برای روند پشتیبان گیری بود. با این حال ، روند بارگیری چهار برابر بیشتر از آنچه انتظار داشتیم طول کشید و این بدون هیچگونه پردازشی در طول تهیه نسخه پشتیبان است. حتی با این حساب ، BigMIND خیلی سریعتر از ، مثلاً Carbonite Safe Backup Pro است ، که بیش از یک ساعت طول کشید تا پرونده ما بارگیری شود.

امنیت

BigMIND Business از رمزگذاری AES 256 بیتی و پروتکل SSL برای محافظت از پرونده های در حال انتقال استفاده می کند. با رفتن به برگه “اتصال” در تنظیمات و انتخاب کادر “استفاده از SSL” ، باید خود SSL را فعال کنید. SSL – و تأیید اعتبار سرورهای جلویی BigMIND Home از طریق گواهینامه های عمومی – به جلوگیری از حملات وسط انسان کمک می کند.

پس از رسیدن پرونده های شما به سرورهای BigMIND ، رمزگذاری AES 256 بیتی آنها را تقلا می کند. BigMIND Business بطور پیش فرض کلید رمزگذاری شما را مدیریت می کند. این بدان معنی است که اگر بخواهد می تواند پرونده های شما را رمزگشایی کند. 

از این گذشته ، هیچ راهی برای فعال کردن رمزنگاری خصوصی ، پایان کار وجود ندارد ، که به شما امکان می دهد کلید رمزنگاری خود را مدیریت کنید (در مورد ابر اطلاعات در مورد ابر صحیح اطلاعات بیشتری کسب کنید).

BigMIND کسب و کار تمام پرونده های شما را در دستگاه های مختلفی در چندین تسهیلات ذخیره می کند تا از عدم محافظت در برابر سخت افزار و در برابر هرگونه فاجعه محافظت کند. این مشابه راه اندازی RAID است. مراکز داده حداقل یک بار در سال برای کنترلهای امنیتی کافی بررسی می شوند.

یکی دیگر از ویژگیهای مفید که BigMIND Business ارائه می دهد ، تأیید هویت دو عاملی است. علاوه بر اعتبار خود ، برای ورود به سیستم ، از حساب شما محافظت می کند. این اطمینان را می دهد که افراد بدخواه که موفق به سرقت رمز عبور شما شده اند ، نمی توانند به حساب شما دسترسی داشته باشند. 

برای استفاده از تأیید هویت دو عاملی ، باید آن را از تنظیمات حساب در سرویس گیرنده BIGMind فعال کنید. حتی با وجود تأیید هویت دو عاملی ، ما توصیه می کنیم برای جلوگیری از خرابی رمز عبور ، رمزعبور قوی ایجاد کنید.

به طور کلی BigMIND تمام کادرهای امنیتی که در اختیار ما است را بررسی می کند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که پرونده های شما ایمن خواهند بود.

حریم خصوصی

BigMIND Business رمزگذاری خصوصی را ارائه می دهد ، اما این تنها حفظ حریم خصوصی اطلاعات تجاری است که از آنها نسخه پشتیبان تهیه می کنید. خط مشی رازداری داده های شخصی را که شما به Genie9 ، شرکت مادر Zoolz تهیه می کنید ، تهیه می کند.

دفتر مرکزی Genie9 در لندن ، انگلیس است. بریتانیا هنوز به آیین نامه عمومی حمایت از داده ها ، که از حریم شخصی داده های آنلاین محافظت می کند ، پیروی می کند. با این وجود هنوز تأثیرات Brexit در هوا دیده می شود.

قوانین حفظ حریم خصوصی انگلستان قوی تر از ایالات متحده است ، اما BigMIND Home از زیرساخت جهانی AWS استفاده می کند ، که بسیاری از سرورهای آن در ایالات متحده است که داده ها را تحت قوانین ایالات متحده قرار می دهد ، که جزو بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی ابر نیستند ، بنابراین ما سیاست حفظ حریم خصوصی را برای هرگونه مشکوکی بررسی کرد.

آنچه Genie9 جمع می کند

ثبت نام با Genie9 به شما نیاز دارد تا اطلاعاتی را ارائه دهید که می تواند شامل نام شرکت ، صنعت ، تعداد کارمندان ، شماره تلفن ، عنوان شما ، شهر ، ایالت ، کشور ، کد پستی ، نام کاربری و آدرس ایمیل تأیید شده باشد..

با کمال تعجب ، شما همچنین می توانید اطلاعات مربوط به سیستم فایل ، از جمله نام پرونده ها و دایرکتوری ها را ارائه دهید. Genie9 همچنین ممکن است هنگام ارسال این اطلاعات ، آدرس IP شما را ذخیره کند. همچنین می توانید به شرکت اجازه دهید اطلاعات ترجیحی و جمعیتی را از شما جمع کند.

چگونه Genie9 از داده های جمع آوری شده استفاده می کند

این سیاست می گوید که اطلاعات جمع آوری شده برای اجرای و بهبود خدمات آن و ارائه پشتیبانی پشتیبانی می شود. همچنین ممکن است برای محصولات ، تبلیغات و رویدادها تبلیغات دریافت کنید. به گفته این ، Genie9 اطلاعات شخصی کاربران را به شخص ثالث نمی دهد یا نمی فروشد.

با این حال ، Genie9 ممکن است نیاز به ارائه اطلاعات شخصی کاربران به اشخاص ثالث برای ارائه خدمات خاص به کاربر داشته باشد. اشخاص ثالث ملزم به رعایت اصول حریم خصوصی بندرگاه ایمنی ایالات متحده و اتحادیه اروپا یا تأیید گواهی پیروی از حفظ حریم خصوصی برابر با Genie9 هستند. 

کاربران می توانند از انتقال اطلاعات شخصی خود به اشخاص ثالث خودداری کنند. بعلاوه ، اگر فهمیدید که از نحوه کار Genie9 اطلاعات کسب و کار خود راضی نیستید ، می توانید با این شرکت تماس بگیرید تا اطلاعات خود را حذف کرده و حساب را لغو کنید. همچنین می توانید با ورود به حساب کاربری خود این کار را انجام دهید.

نکته دیگر این که سیاست می گوید Genie9 “پرونده هایی را که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید مشاهده نمی کند.” با این حال ، ابرداده ها – مانند برنامه های افزودنی و اندازه پرونده ها – برای پشتیبانی فنی قابل مشاهده است.

به طور کلی ، ما در سیاستی که مکث ایجاد کند ، چیزی پیدا نکردیم. این خوب است ، با توجه به اینکه شما رمزگذاری خصوصی ندارید. بعلاوه ، Genie9 به GDPR پایبند است. این مجموعه ای مناسب از روش های محافظت برای محافظت از حریم خصوصی شما است ، اما اگر شامل رمزگذاری خصوصی باشد ، خیلی بهتر است.

پشتیبانی

پشتیبانی بزرگ کسب و کار

سریعترین راه برای دستیابی به پشتیبانی فنی ، ورود به مرکز راهنمایی BigMIND است که دارای چندین دسته است که شامل مقالات با پاسخ های متداول ترین موضوعات است. برای کمک به شما در یافتن پاسخ مورد نیاز ، می توانید از نوار جستجو استفاده کنید. 

مقالات خود به لطف تصاویر و مراحل شماره گذاری ، به خوبی نوشته شده و به راحتی قابل پیگیری هستند. برخی از آنها همچنین فیلمهایی برای کمک به شما دارند.

bigmind-business-zoolz-wiki

اگر این کمک نمی کند ، می توانید از طریق فرم درخواست با پشتیبانی فنی تماس بگیرید. یک نماینده پشتیبانی چت به ما اطلاع داد که هدف از پشتیبانی فنی ، کار کردن 20 ساعت در روز و هر روز هفته است. ما این کار را با ارسال یک سؤال در صبح جمعه آزمایش کردیم و دو روز بعد جواب خود را گرفتیم. نتیجه ای عالی توسط هر کشش تخیل نیست.

توجه داشته باشید که نماینده چت ذکر شده نماینده فروش است ، بنابراین نمی توانید برای مشکلات فنی خود به پشتیبانی چت اعتماد کنید. علاوه بر این ، پشتیبانی تلفنی وجود ندارد. این مهمترین اشتباهات با توجه به اینکه انتظار می رود هر دو شکل پشتیبانی برای کاربران تجاری که ممکن است در صورت عدم رسیدگی به موقع مشکلات خود ، پول خود را از دست بدهند.

حکم

بدون شک ، BigMIND Business یک سرویس قوی است. این سرویس دارای بسیاری از ویژگی ها ، از جمله برخی از آنها استاندارد خدمات پشتیبان نیست. این شامل امکان به اشتراک گذاری فایل ها ، ذخیره مستقیم فایل ها در ابر ، جستجوی عکس ها با معیارهای مختلف و استفاده از آنالیز عکس AI است. به علاوه ، ویژگی های استاندارد آن شامل دستگاه های خارجی نامحدود و پشتیبان هیبریدی است.

گفته می شود ، از مشکلات جانبی آن می توان به پرداخت هزینه کمتری برای فضای پشتیبان ، عدم تهیه پشتیبان مداوم و پشتیبانی محدود آن اشاره کرد. اگر فکر می کنید مشکلی ندارید یا اینکه مورد استفاده شما ساده است ، پشتیبانی محدود ممکن است عیب جدی نداشته باشد. با این حال ، اگر کار خود را کنار نگذاشتید ، برای یک سرویس جایگزین با نظرات پشتیبان کسب و کار ما مشورت کنید.

نظر شما در مورد BigMIND Business چیست؟ آیا از آن استفاده کرده اید و چیزی برای اشتراک گذاری دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map