BackupVault Review – بروزرسانی سال 2020

BackupVault Review

BackupVault یک راه حل پشتیبان کسب و کار مستقر در انگلیس است که به طور عمده به سمت سرورها هدایت می شود ، هرچند دستگاه های کوچکتر نیز برای آنها تهیه شده اند. در اینجا دوست دارد چیزهای زیادی وجود داشته باشد ، اما چندین ویژگی مهم را از دست نمی دهد ، همانطور که می توانید در بررسی کامل BackupVault ما بخوانید.


پشتیبان گیری از تجارت

BackupVault یک راه حل پشتیبان گیری از تجارت است که به سمت پشتیبان گیری و مدیریت سرورهای شما محصور شده است. این سرویس دهنده از بسیاری از سرورهای مختلف پشتیبانی می کند ، همچنین می تواند از رایانه های معمولی – ویندوز ، مک و لینوکس – و دستگاه های NAS پشتیبان تهیه کند. BackupVault همچنین به شما امکان می دهد از دیسک محلی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.  

اگر به دسترسی سریع به نسخه پشتیبان خود نیاز دارید ، می توانید از ویژگی InstantData BackupVault برای دسترسی سریع به آن استفاده کنید. علاوه بر پشتیبان گیری قوی و ویژگی های بازیابی ، BackupVault دارای پشتیبانی فنی توانمند ، یک سیاست حفظ حریم خصوصی قوی و امنیت قوی از جمله رمزگذاری خصوصی است.

به گفته این ، هیچ راهی برای تهیه پشتیبان از درایوهای تلفن همراه یا خارجی شما وجود ندارد. تهیه نسخه پشتیبان مداوم نیز در دسترس نیست. این یکی از بزرگترین اشکالات BackupVault است ، در کنار برنامه های قیمت گذاری آن ، که یکی از گرانترین آنها در بازار است. هیچ مشتری وب نیز وجود ندارد. 

اگر این اشکالات سر شما را لرزاند ، ممکن است از خواندن بهترین نسخه آنلاین پشتیبان ما برای جمع آوری مشاغل کوچک سود ببرید.

این مهم است ، برای کسانی که وقت خواندن ندارند. با این حال ، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد BackupVault کسب کنید ، همچنان بخوانید ، زیرا در زیر به دسته های جداگانه می رویم. اگر دیگر علاقه ای به BackupVault ندارید ، بررسی گزینه های پشتیبان گیری آنلاین کسب و کار ما را برای گزینه های جایگزین بخوانید. 

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای BackupVault

امکانات

BackupVault دارای ویژگی های پشتیبان گوناگونی است ، اما همچنین فاقد برخی از موارد اصلی است. گفته می شود ، می تواند به شما در تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های مختلفی که از سیستم عامل های مختلف استفاده می کنند ، کمک کند. BackupVault در ویندوز ، مک و حتی لینوکس کار می کند. پشتیبانی خط فرمان برای لینوکس نیز وجود دارد.

دستگاه های سازگار شامل دسک تاپ و لپ تاپ شما ، همراه با دستگاه های NAS است. اگر با NAS آشنایی ندارید ، توضیحات NAS را در مورد ما بخوانید. BackupVault همچنین می توانید از سرورهای زیر بک آپ بگیرید:

 • ویندوز سرور 2008 تا 2019
 • سرور لینوکس
 • Microsoft SQL Server
 • سرور Microsoft Exchange 
 • سرور Microsoft SharePoint 
 • Hyper-V

همچنین می تواند از پایگاه داده های MySQL و PostgreSQL و همچنین هر پایگاه داده دیگری که می تواند در یک پرونده ریخته شود ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید تعداد نامحدودی از رایانه ها و دستگاه ها را تهیه کنید.

با این کار ، BackupVault نمی تواند از دستگاه تلفن همراه شما نسخه پشتیبان تهیه کند. اگر می خواهید ، بهترین پشتیبان آنلاین ما را برای جمع آوری تلفن همراه بخوانید. همچنین راهی برای تهیه نسخه پشتیبان از درایوهای خارجی شما وجود ندارد.

اگرچه شما نمی توانید یک درایو خارجی را به عنوان مقصد پشتیبان خود تعیین کنید ، می توانید علاوه بر ابر ، از آن به عنوان مقصد ثانویه استفاده کنید. همین مورد مربوط به دیسک محلی یا دستگاه NAS است. این به شما کمک می کند تا نسخه پشتیبان تهیه ترکیبی انجام دهید ، که مفید است زیرا داده های خود را در چندین مکان خواهید داشت و روند بازیابی شما سریعتر خواهد بود زیرا می توانید از یک دستگاه محلی بازیابی کنید. 

می توانید در مورد مزایای تهیه نسخه پشتیبان هیبریدی و چگونگی تنظیم آن در تهیه نسخه پشتیبان هیبریدی از راهنمای SMBs اطلاعات بیشتری کسب کنید. تهیه نسخه پشتیبان از Hybrid در صورتی که می خواهید قانون پشتیبان گیری 3-2-1 را اجرا کنید ، مهم است ، و توصیه می کنیم این کار را انجام دهید. 

اگر مشاغل شما از نرم افزار حسابداری محبوب مانند Sage ، Iris و QuickBooks استفاده می کند ، BackupVault نیز می تواند از آنها نسخه پشتیبان تهیه کند. اگر با نرم افزار حسابداری آشنا نیستید ، بهترین راهنمای نرم افزار حسابداری ما را ببینید. در غیر این صورت ، مستقیماً به صفحات بررسی مجزا Sage و QuickBooks Online بروید.

بر خلاف بسیاری دیگر از راه حل های پشتیبان گیری از تجارت ، BackupVault بازیابی کامل و پشتیبان گیری از دیسک مجازی را انجام می دهد ، که با ویندوز 10 ، سرور 2008 R2 ، SBS 2011 ، 2012 ، 2016 و 2019 کار می کند. پشتیبانی از بازیابی کامل سیستم عامل لینوکس به زودی آغاز می شود. سال آینده.

نسخه BackupVault نسخه های فایل را از 30 تا 60 روز قبل از نسخه پشتیبان تهیه می کند ، بسته به اینکه چه روز از ماه است. BackupVault در روز اول هر ماه “جمع کردن” را انجام می دهد ، که پرونده های قدیمی تر از 31 روز را به آخرین نسخه ادغام می کند. BackupVault آن را با تصاویر مفید در این مقاله توضیح می دهد.

داشتن نسخه و نگهداری پرونده های حذف شده به مدت 60 روز یک معامله محکم است ، اما برخی دیگر از خدمات پشتیبان گیری از تجارت تعداد نامحدودی از نسخه های قبلی را حفظ کرده و پرونده ها را به طور نامحدود حفظ می کنند. اگر به آن نیاز دارید ، نسخه پشتیبان تهیه ابر Zoolz Cloud را برای بررسی تجارت بخوانید.

گفته می شود ، آنچه BackupVault می تواند انجام دهد ، سفارشی کردن یک سیاست حفظ خاص برای نیازهای شماست. به عنوان مثال ، شما می توانید شش ماه ، 12 ماه یا هفت سال نگهداری داده را انتخاب کنید. در صورت نیاز به این نوع احتباس ، BackupVault به طور معمول 10 تا 20 درصد اضافی در ماه را به شما پرداخت می کند. در بخش بعدی بیشتر درباره قیمت گذاری BackupVault صحبت خواهیم کرد.

سایر ویژگی های کلیدی BackupVault عبارتند از رمزگذاری خصوصی ، برنامه ریزی پشتیبان ، تهیه نسخه پشتیبان افزایشی ، کپی کردن فایل سطح بلوک برای سرعت بخشیدن به آپلودها ، اما هیچ پشتیبان گیری مداوم.

ویژگی های ویژه BackupVault

backupvault-large-backup-space

اگر نمی خواهید صبر کنید تا بازگرداندن به پایان برسد ، می توانید از ویژگی قدرتمند InstantData استفاده کنید. “بازیابی فایل دائمی” آن به شما امکان می دهد فرآیند بازیابی را شروع کرده و فوراً به پرونده ها و پوشه هایی که بازیابی می کنید ، دسترسی پیدا کنید و در حالی که روند بازیابی در پس زمینه کار می کند.

بعلاوه ، “دسترسی موقتی به فایل InstantData” به شما امکان می دهد ، به طور موقت به پرونده های خود بر روی یک درایو مجازی دسترسی پیدا کنید ، این بدان معنی است که شما می توانید بدون گرفتن فضای روی هارد دیسک خود ، از فایلهای خود استفاده کنید. همچنین می توانید InstantData را انتخاب کنید که آیا درایو را به عنوان دیسک ثابت ، دیسک قابل جابجایی یا درایو شبکه سوار کنید. 

InstantData همچنین می تواند بازیابی کامل سیستم و بازیابی فلز لخت را انجام دهد ، که یک سیستم کامل را به یک دستگاه فیزیکی بازیابی می کند. InstantData حتی با SQL و Exchange کار می کند ، بنابراین لازم نیست که منتظر بمانید تا داده ها بازگردد تا کاربران بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

برای انجام این کار ، باید “برگرداندن فوری” را از برگه “بازگرداندن” مشتری دسک تاپ راه اندازی کنید ، یا می توانید درخواست استفاده از یک کنسول مدیریتی و InstantData را از آن راه اندازی کنید (اطلاعات بیشتر در مورد کنسول در قسمت “سهولت استفاده”) زیر). 

اگر با کنسول مدیریت بروید ، باید مشتری InstantData را بارگیری و اجرا کنید. در غیر این صورت ، به راحتی می توانید مشتری InstantData را از مشتری BackupVault اجرا کنید. توجه داشته باشید که اگر از آن سرویس گیرنده BackupVault استفاده می کنید ، فقط بازیابی دائمی فایل و دسترسی موقت به پرونده دریافت می کنید ، در حالی که کنسول مدیریت کلیه روش های بازیابی را ارائه می دهد.

ما دوست داریم که BackupVault بتواند از سرورهای مختلف ، رایانه ها و دستگاه های NAS پشتیبان تهیه کند. گفته می شود ، نمی تواند از دستگاه تلفن همراه یا درایوهای خارجی شما نسخه پشتیبان تهیه کند. 

همچنین با توجه به اینکه مطمئن ترین روش برای پشتیبان گیری از پرونده های شما است ، هیچ نسخه پشتیبان مداوم وجود ندارد ، که یک اشتباه بزرگ است. یک نماینده به ما اطلاع داد که نسخه پشتیبان تهیه مداوم قرار است در آغاز سال آینده منتشر شود.

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبان گیری از مشاغل هستید ، می توانید مقالات بیشتری را از کتابخانه تهیه نسخه پشتیبان از تجارت ما بخوانید.

بررسی اجمالی BackupVault

لوگوی BackupVaultwww.backupvault.co.uk

از 2500 دلار در ماه برای 25 برنامه GBAll شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

بازیابی برهنه فلزی

مدیریت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

قوانین پشتیبان گیری از تجارت را تنظیم کنید

گزارشگری قابل تنظیم

به نسخه پشتیبان کاربر دسترسی پیدا کنید

دستگاه های متصل را رصد کنید

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
14

قیمت گذاری

BackupVault یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد که می توانید قبل از تصمیم به اشتراک ، از آن استفاده کنید تا آن را امتحان کنید. مشترک شدن تا حدودی متفاوت از سایر خدمات پشتیبان است. BackupVault بر اساس میزان فضای پشتیبان استفاده شده از شما شارژ می کند ، بنابراین برای بدست آوردن تخمین باید با BackupVault تماس بگیرید. ما این کار را کردیم و تخمین های کلی را در زیر بدست آوردیم:

همانطور که مشاهده می کنید ، با افزایش نیازهای شما ، قیمت هر گیگ کاهش می یابد. می توانید مبلغ 100 گیگابایت را با 44 دلار در هر ماه افزایش یا کاهش دهید. با این حال ، برای اندازه های کوچکتر ، می توانید با افزایش 50 گیگابایتی پیش بروید. به عنوان مثال ، می توانید 150 گیگابایت را برای 66 دلار افزایش دهید (150 برابر با 0.44 دلار) یا 300 گیگابایت برای 111 دلار (300 برابر با 0.37 دلار).

یک مزیت پنهان نیز وجود دارد: این قیمت ها شامل یک سرویس تهیه پشتیبان و بازیابی پیک رایگان است. فقط اگر درایو USB را که BackupVault برای شما ارسال می کند ، بازپرداخت نکنید.

اگر قیمت ماهانه در واقع قیمت سالانه آن بود ، BackupVault یک سرویس رقابتی مانند ، به عنوان مثال ، IDrive for Business خواهد بود. با این حال ، با شارژ از این طریق ، BackupVault حتی نزدیک نمی شود. به عنوان مثال ، 500 گیگابایت با IDrive فقط 149.62 دلار در سال هزینه خواهد داشت ، در حالی که BackupVault شما را به مبلغ 1500 دلار در سال بازگرداند..

برای اطلاعات بیشتر در مورد IDrive for Business ، بخش نقد و بررسی ما IDrive for Business را بخوانید. اگر می خواهید سرویس ارزانتری داشته باشید و فقط باید از چند رایانه محافظت کنید ، استفاده از Backblaze for Business را که فقط 6 دلار در ماه در هر رایانه است ، در نظر بگیرید و به شما امکان می دهد از فضای پشتیبان نامحدود لذت ببرید. می توانید آنچه را که Backblaze در بررسی Backblaze ما برای بررسی مشاغل ارائه می دهد ، بیاموزید.

راحتی در استفاده

همانطور که اشاره کردیم ، مشتری دسک تاپ BackupVault در ویندوز ، مک و لینوکس کار می کند. خوب است که پشتیبانی لینوکس را ببینید ، زیرا بسیاری از سرویس های تهیه نسخه پشتیبان از آن حذف شده اند. چندین نسخه مختلف وجود دارد که می توانید نصب کنید ، اما ما از Enterprise Server Edition برای ویندوز استفاده کردیم.

پشتیبان گیری از راه دور BackupVault

مشتری به دو قسمت تقسیم می شود: قسمت وسط و قسمت بالای آن با دکمه های کنترل. دکمه های موجود در بالا به شما امکان می دهند از نسخه پشتیبان تهیه کنید یا بازیابی کنید ، اندازه پشتیبان خود را بررسی کنید ، از فهرست گزینه ها خارج شوید ، به برنامه زمانه دسترسی پیدا کنید و بایگانی را انجام دهید.

برگه پیش فرض قسمت مرکزی “انتخاب نسخه پشتیبان” است و به شما امکان می دهد سریع نسخه پشتیبان خود را تنظیم کنید. یک دکمه بزرگ و قرمز در بالای برگه به ​​شما امکان می دهد پشتیبان گیری کامل از سیستم را آغاز کنید. اگر به آن نیازی ندارید ، می توانید پرونده یا پوشه را انتخاب کنید. 

این گفته ، فوراً مشخص نیست که برای علامت گذاری به عنوان نسخه پشتیبان ، باید روی نماد پوشه باز و سفید کلیک کنید. پرونده ها یک کادر تأیید کنار آنها هستند ، بنابراین هیچ سردرگمی در آنجا مشاهده نمی شود. اگر می خواهید یک پرونده یا پوشه خاص را حذف کنید ، می توانید با کلیک راست بر روی آن و انتخاب “حذف” این کار را انجام دهید.

علاوه بر پرونده ها و پوشه ها ، می توانید از دستگاه شبکه یا وضعیت کل سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برگه های دیگر ، “بازیابی” و “سیاهههای مربوط” ، به شما امکان می دهند نسخه پشتیبان خود را بازیابی کنید و گزارش های خود را مشاهده کنید.

مشتری دسک تاپ هیچ مشکلی اساسی را ارائه نمی دهد ، و به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان کامل از سیستم را با یک کلیک انجام دهید.

اگر نیاز به تهیه نسخه پشتیبان خود از یک رایانه دیگر دارید ، نمی توانید از یک سرویس دهنده وب استفاده کنید زیرا در دسترس نیست. هنوز ، به هر حال ، به عنوان یک نماینده BackupVault به ما اطلاع داد که قرار است در اوایل سال 2020 ظاهر شود.

پشتیبان-طاق-مدیریت-کنسول

گفته می شود ، BackupVault دارای یک کنسول مدیریتی است که می توانید حتی اگر یک کامپیوتر واحد داشته باشید از پشتیبان خود نظارت و مدیریت کنید. این دو دیدگاه وجود دارد: مدیریت حساب و گزارش. نمای “گزارشها” به شما امکان می دهد گزارش های مختلفی مانند پشتیبان گیری ، حسابرسی ، JSON و موارد دیگر تولید کنید.

نمای “مدیریت حساب” نمای کلی از گروههای رایانه شما را نشان می دهد. می توانید یک گروه خاص را وارد کنید و از راه دور به یک کامپیوتر خاص از گروه متصل شوید. اگر این کار را انجام دهید ، مشتری دسک تاپ راه اندازی می کند و وضعیت آن کامپیوتر را به شما نشان می دهد. از آنجا ، می توانید در صورت تمایل ، نسخه پشتیبان تهیه کرده و مراحل را بازیابی کنید.

این کنسول گزینه های مختلف زیادی دارد ، اما همه آنها به صورت منطقی گروه بندی شده اند ، و پس از یک منحنی یادگیری کوتاه ، دیگر نیازی به پیمایش آن ندارید.

پشتیبان-طاق-موبایل-مشتری

همانطور که گفتیم مشتری تلفن همراه نمی تواند از دستگاه تلفن همراه شما نسخه پشتیبان تهیه کند ، اما نمای کلی از نسخه پشتیبان شما را فراهم می کند و به شما امکان می دهد پرونده های پشتیبان خود را مرور ، بارگیری یا به اشتراک بگذارید. اگر فایل ها را به اشتراک بگذارید ، پیوندی ایجاد می کنید که می توانید بعد از چند ساعت مشخص در منوی تنظیمات منقضی شوید..

و در آخر اینکه ، برنامه BackupVault دارای یک رنگ بندی جذاب است که کنتراست کافی را ارائه می دهد ، و استفاده از آن بسیار ساده است.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

تهیه نسخه پشتیبان از vault-backup-start

ایجاد نسخه پشتیبان تهیه ساده است ، و تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یا پرونده ها و پوشه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید ، بازیابی کامل سیستم را فعال کنید یا با کلیک راست بر روی هرکدام از درایورها و پوشه ها ، انواع فایلهای مورد نظر را وارد کنید. می توانید بین اسناد ، گرافیک ها ، اسناد Microsoft Office ، کد منبع و صفحات وب انتخاب کنید.

اگر انتخاب پرونده پیش فرض را که در آن دسته بندی ها استفاده می کنید دوست ندارید ، می توانید با افزودن یا حذف پسوندهای مختلف فایل از فهرست “مدیریت فیلترها” آن را تغییر دهید.

هنگامی که از انتخاب خود خوشحال شدید ، می توانید بر روی دکمه “تهیه نسخه پشتیبان” کلیک کنید تا آن فرآیند یا دکمه “خودکار” شروع شود ، که به شما امکان می دهد برنامه زمانی خود را انجام دهید.

تهیه نسخه پشتیبان از طاق ها

شما می توانید مشتری را تنظیم کنید تا در زمان معینی از روز ، نسخه پشتیبان خود را اجرا کند یا برنامه خاصی را برای کل هفته ایجاد کند. با این وجود ، پس از گذشت تعداد مشخصی از دقیقه ها یا ساعت ها ، امکان ایجاد برنامه ماهانه وجود ندارد. 

در صورت نیاز به انجام اقدامات پیشرفته با تهیه نسخه پشتیبان خود ، می توانید اسکریپت هایی را که قبل و بعد از تهیه نسخه پشتیبان تهیه می شوند در فهرست “اسکریپت های پشتیبان” در تنظیمات تعریف کنید..

تهیه نسخه پشتیبان از طاق ها

گزینه جالب دیگر بایگانی کردن است. BackupVault به شما امکان می دهد پرونده هایی بین 14 تا 10،000 روز قدیمی را در پوشه هایی مشخص کنید که باید از رایانه یا سرور خود نسخه پشتیبان تهیه یا حذف شوند (یک خرد خرد در جای خود باقی مانده است). 

این باعث می شود فضای زیادی صرفه جویی شود اما همچنان شما را قادر می سازد به پرونده های بایگانی شده خود دسترسی پیدا کنید. اگر روی یکی از خردها کلیک کنید ، پرونده آن از سرور ذخیره سازی BackupVault بازیابی می شود.

تهیه نسخه پشتیبان-طاق-بازیابی-شروع

برای بازگرداندن ، وارد برگه “بازیابی” شوید و پرونده ها و پوشه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد روی دکمه “بازگرداندن” کلیک کنید. پس از آن ، یک پنجره بازشو گزینه هایی را برای شما فراهم می کند تا نسخه پشتیبان خود را به مکان اصلی یا جدید خود برگردانید. 

پشتیبان گیری-طاق-بازگرداندن گزینه ها

به علاوه ، می توانید فایلهایی را که دارای ساختار حداقل یا کامل فولدر هستند ، بازیابی کنید. همچنین می توانید پرونده ها و مجوزهای پوشه را که هنگام تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده بود ، بازیابی کنید ، و همچنین بازنویسی پرونده های موجود را انتخاب کنید. 

علاوه بر بازیابی استاندارد ، می توانید InstantData را از برگه “بازگرداندن” راه اندازی کنید ، گزارش تهیه کنید یا ترمیم را از سرور دیگری انتخاب کنید.

اگر داده زیادی دارید و اتصال اینترنت شما آهسته است ، می توانید از خدمات پشتیبان و بازیابی پیک BackupVault برای ارسال یا دریافت داده در درایو خارجی استفاده کنید. اگر بازیابی فایل ها را انجام دهید ، BackupVault روز بعد از طریق پیک ، یک درایو USB برای شما ارسال می کند. اگر می خواهید از فایل های پشتیبان تهیه کنید ، می توانید درایو خود را به BackupVault ارسال کنید.

به طور کلی ، ایجاد نسخه پشتیبان و بازیابی آن آسان و ساده است ، و مجموعه های خوبی برای گزینه ها وجود دارد تا بتوانید مراحل را به دلخواه خود تغییر دهید. تنها خطای اصلی عدم تهیه پشتیبان مداوم است.

سرعت

هرچه به انگلیس نزدیکتر باشید ، جایی که مراکز داده BackupVault قرار دارد ، سرعت شما بهتر خواهد بود. اگر نزدیک نیستید ، تهیه نسخه پشتیبان اولیه شما احتمالاً خیلی وقت خواهد برد. بسته به میزان داده ای که می خواهید از آنها محافظت شود و سرعت اتصال شما ، نسخه پشتیبان تهیه می شود.

ما وقتی که قابلیت انتقال فایل BackupVault را آزمایش کردیم ، در بلگراد ، صربستان – نزدیک بودیم. ما این کار را با انجام تست های پشتیبان گیری و بازیابی با استفاده از پوشه تست 1 پستی فشرده شده انجام دادیم. تست های خود را از طریق شبکه WiFi با سرعت بارگیری 48.30 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری 9.68 Mbps انجام دادیم. 

با این سرعت ها و بدون هیچ گونه سربار ، باید انتظار داشته باشیم که در حدود 14 دقیقه و 47 ثانیه از پوشه 1 گیگابایتی پشتیبان تهیه کنیم و باید در حدود دو دقیقه و 57 ثانیه آن را بازیابی کنیم. این به صورت تئوری و بدون هیچ گونه نسخه پشتیبان تهیه شده است ، که شامل رمزگذاری و فریب دادن است.

نتایج ما:

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری00:14:5300:14:4000:14:47
زمان بارگیری00:02:5000:02:5600:02:53

نتایج ، همانطور که از جدول مشاهده می کنید ، تقریباً مشابه آنچه انتظار می رود داشته باشیم. این یک نتیجه عالی است ،.

Deduplication بصورت پیش فرض خاموش است و این باعث افزایش سرعت انتقال می شود ، اما توصیه می کنیم آن را روشن کنید زیرا باعث می شود فضای پشتیبان ارزشمند شما را ذخیره کند. 

آپلودها پس از مورد اولیه باید سریعتر انجام شوند زیرا از الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک بهره مند می شوند. این بدان معناست که BackupVault به جای کل فایل ها ، تنها قسمت هایی از پرونده های تغییر یافته را انتقال می دهد. بعلاوه ، BackupVault به طور پیش فرض از نقل و انتقالات چند رشته ای استفاده می کند تا از نسخه پشتیبان شما سرعت بگیرد.

پشتیبان-طاق-حد مجاز سرعت

از طرف دیگر ، اگر متوجه شدید BackupVault بیش از حد از پهنای باند شما استفاده می کند ، می توانید آن را به روشی قدرتمند و گرانقیمت سوار کنید. می توانید برای ساعات و روزهای خاص هفته محدودیت های مختلفی تعیین کنید.

امنیت

BackupVault قبل از خروج از دستگاه ، داده های شما را با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری می کند (در مورد رمزنگاری در توضیحات مقاله رمزگذاری اطلاعات کسب کنید) و فقط کلید رمزگذاری را می دانید. این بدان معناست که هیچ کس دیگری ، حتی کارکنان BackupVault قادر به خواندن مطالب پشتیبان شما نخواهند بود.

این روش که گاهی به آن رمزگذاری دانش صفر نیز گفته می شود ، بهترین روش برای اطمینان از این است که هیچ کس دیگری نتواند داده های شما را بخواند. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که BackupVault بطور پیش فرض از این رمزگذاری استفاده می کند. با سایر خدمات ، اغلب مجبور هستید آن را خودتان روشن کنید.

یکی از اشکالات رمزگذاری دانش صفر این است که BackupVault در صورت فراموش کردن نمی تواند رمز ورود خود را مجددا تنظیم کند. به همین دلیل ، ما توصیه می کنیم از یک مدیر رمز عبور از بهترین مدیران رمز عبور ما برای جمع آوری مشاغل کوچک استفاده کنید.

پروتکل SSL ارتباط بین محل شما و سرورهای BackupVault را تضمین می کند. اگر می خواهید در مورد این پروتکل بیشتر بدانید ، مقایسه SSL ما در مقایسه TLS را بخوانید. 

رمزگذاری و پروتکل ها در صورت حمله باج افزار کمک نمی کنند. با این حال ، فقط می توانید از ویژگی نسخه نسخه BackupVault استفاده کنید تا به نسخه های قبلی پرونده ها ، پوشه ها یا حتی کل سیستم عامل خود برگردید. برای دسترسی به نسخه پشتیبان خود ، مجبور نیستید هزینه‌ای بپردازید.

BackupVault دارای دو مرکز داده مستقر در انگلیس است. آنها دارای ویژگی های امنیتی و ایمنی جسمی مختلفی هستند ، از جمله:

 • ضبط فیلم 24 ساعته
 • دسترسی بیومتریک و پین
 • هشدار دهنده
 • دسترسی ایمن و دروازه بان برای افراد مجاز 
 • سیستم اطفای حریق
 • N + 1 – پشتیبان باتری و قدرت اضافی
 • N + 1 – تهویه مطبوع اضافی

علاوه بر این ، دیتاسنترها دارای تعدادی از اعتبار ISO نیز هستند. هر دو دارای ISO 9001 هستند ، که نشان می دهد BackupVault شرایط مشتری و تنظیم کننده را برآورده می کند. به علاوه ، آنها همچنین دارای ایزو 27001 هستند ، به این معنی که داده های شما به صورت ایمن و محرمانه نگهداری می شوند.

با توجه به اینکه هیچ مشتری وب وجود ندارد ، تأیید هویت دو عاملی به اندازه سایر راه حلها اهمیت ندارد ، اما کنسول مدیریت باید این اعتبار را در ابتدای سال آینده دریافت کند. اگر ویژگی های امنیتی شما را فریب می دهند و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای امنیت ابر ما را بخوانید.

حریم خصوصی

BackupVault درمورد حفظ حریم خصوصی ، مواردی را دنبال می کند که در مورد آن صحبت می کنند. اول ، به طور پیش فرض از رمزگذاری خصوصی استفاده می کند ، این بهترین راه برای اطمینان از این است که چشمان کنجکاو قادر نخواهند بود داده های پشتیبان شما را بخوانند. 

دوم ، سرورهای آن بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان دیگر در بریتانیا و نه ایالات متحده قرار دارند ، بنابراین داده های شما مشمول قانون پاتریوت ایالات متحده و سایر قوانین و مقررات ابری ایالات متحده نمی باشد..

با این حال ، یک شرط دیگر وجود دارد که BackupVault برای تأمین حریم شخصی کافی برای داده های آنلاین شما باید برآورده کند: باید یک سیاست حفظ حریم خصوصی بدون بندهای مشکوک داشته باشد.

مجموعه اطلاعات BackupVault

BackupVault از آدرس IP شما برای تشخیص مشکلات سرور خود و مدیریت سرویس آن استفاده می کند. همچنین با استفاده از این اطلاعات وب سایت خود را کاربر پسند و لذت بخش تر می کند.

به علاوه ، فرم های آنلاین به کاربران نیاز دارند تا اطلاعات تماس خود را مانند نام ، ایمیل و آدرس پستی خود را به BackupVault ارائه دهند. همچنین ، نظرسنجی های آنلاین آن ممکن است اطلاعات مخاطب مانند آدرس ایمیل شما را از بازدید کنندگان بخواهد.

استفاده از اطلاعات BackupVault

BackupVault هنگام پاسخ دادن به سؤالات ، می تواند از اطلاعات تماس با استفاده از فرم ثبت نام شما ، استفاده از نرم افزار آزمایشی آن ، ارسال خبرنامه های گاه به گاه و اطلاعات در مورد BackupVault و خدمات آن استفاده کند. کاربران می توانند با استفاده از پیوند موجود در ایمیل ها ، از دریافت نامه های بعدی خودداری کنند.

براساس وب سایت خود ، اطلاعات مخاطبی که BackupVault از نظرسنجی های خود جمع می کند ، برای اهدافی از جمله بهبود در وب سایت خود و افزایش دانش آن در مورد نیازهای مشتریان و کسانی که از سایت بازدید می کنند ، استفاده می شود. این اطلاعات همچنین ظاهراً برای کمک به BackupVault در بهبود تکنیک های بازاریابی اینترنتی خود استفاده می شود.

اطلاعات جمع آوری شده و اشخاص ثالث

BackupVault می گوید که اطلاعات شخصی و حساب مشتریان را فاش نمی کند مگر اینکه طبق قانون الزامی شده باشد یا مگر اینکه دلیلی بر این باور باشد که انجام این کار برای شناسایی ، برقراری ارتباط با یا اقدام قانونی علیه شخصی که ممکن است نقض حقوق و یا مالکیت لازم باشد ضروری است. BackupVault ، مشتریان BackupVault یا دیگران.

همچنین BackupVault محتویات نامه الکترونیکی یا سایر ارتباطات کاربر الکترونیکی را به اشخاص ثالث فاش نمی کند. با این وجود استثنائاتی وجود دارد ، و شرایطی که BackupVault چنین ارتباطات الکترونیکی مشتری را فاش می کند شامل موارد زیر است:

 • ارائه خدمات به مشتری
 • از “منافع قانونی” BackupVault و مشتریان آن محافظت کنید
 • با قانون و فرایندهای قانونی که BackupVault تعیین می کند معتبر و قابل اجرا باشد همکاری کنید
 • هنگامی که مطالب به طور اتفاقی توسط BackupVault به دست آمده و به نظر می رسد مربوط به ارتکاب جرم باشد ، آن را به یک آژانس اجرای قانون تحویل دهید.

BackupVault می گوید که قصد ندارد سانسور ، ویرایش یا مشارکت در بررسی مداوم یا نظارت بر ارتباطات ذخیره شده یا انتقال یافته از طریق امکانات آن توسط مشتریان یا دیگران باشد. از طرف دیگر ، BackupVault دسترسی به ارتباطاتی را که ممکن است به BackupVault ، مشتریان یا اشخاص ثالث آسیب برساند ، بازبینی ، حذف یا مسدود خواهد کرد ، یا در غیر این صورت حقوق شخص ثالث را نقض خواهد کرد..

حقوق شما

BackupVault به طور خلاصه با مقررات عمومی حمایت از داده ها یا GDPR مطابقت دارد ، این قانون اتحادیه اروپا است که از حریم آنلاین کاربران محافظت می کند. به همین دلیل ، BackupVault تمام حقوقی را که GDPR برای کاربران تعیین می کند فراهم می کند. ما باید صبر کنیم و ببینیم اثرات Brexit چه خواهد بود.

BackupVault همچنین سازگار با HIPAA است ، بنابراین نباید برای شرکت هایی که با داده های مربوط به سلامت بیمار کار می کنند مشکلی ایجاد نکند..

به طور کلی ، سیاست حفظ حریم خصوصی جز جزئیاتی است که ما دیده ایم اما نکات کلیدی را برجای نمی گذارد. هیچ بند مشکوکی وجود ندارد و رمزگذاری خصوصی و GDPR نیز از حریم خصوصی شما محافظت می کنند.

پشتیبانی

برخلاف بسیاری از خدمات دیگر ، BackupVault پشتیبانی 24/7 تلفنی را در بالای پشتیبانی ایمیل ارائه می دهد. گپ در دسترس نیست 24/7 – از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است. GMT – اما یک نماینده BackupVault به ما اطلاع داد که در صورت تقاضا برای آن ، به دنبال استفاده از گپ 24 ساعته طی چند ماه آینده هستیم.

صرف نظر از این ، ما از پشتیبانی چت برای پرسیدن مجموعه ای از سوالات استفاده کردیم و برای هر یک از آنها پاسخ های مفصل و مفیدی دریافت کردیم. ما تصمیم گرفتیم که با یک سؤال ایمیل ارسال کنیم و در کمتر از یک ساعت پاسخی را از طریق گپ دریافت کردیم.

پشتیبان گیری-طاق پشتیبانی

اگر مایلید خودتان تحقیق کنید ، می توانید با مشورت بانک اطلاعات BackupVault این کار را انجام دهید. مقالات زیادی ندارد ، اما مواردی که شامل آنها می شوند مفید هستند و دارای عکس هایی هستند که به شما کمک می کنند راه حل هایی را که توصیف می کنید بکار ببرید.

پایگاه دانش به دسته ها تقسیم می شود تا راحت تر بتوانید جواب را بیابید ، اما اگر اینطور نیست ، همیشه می توانید با استفاده از نوار جستجو به جستجوی آن بپردازید.

افکار نهایی

BackupVault به ویژگی های بیشتری نیاز دارد ، که واضح است. نماینده آن به ما اطمینان داد که بسیاری از ویژگی ها در ابتدای سال آینده در دسترس خواهد بود. با این حال ، نقطه ضعف ثابت قیمت است. BackupVault یکی از گرانترین راه حل هایی است که ما آزمایش کرده ایم.

موارد خاص استفاده ممکن است به شما کمک کند از BackupVault حداکثر استفاده را ببرید ، اما حتی پس از آن ، راه حل های دیگر بر مبنای ارزش ، کمتر و بیشتر به شما کمک می کنند. اگر این چیزی است که شما می خواهید ، برای ایده های جایگزین با نظرات ذخیره سازی فضای تجاری ما مشورت کنید.

گفته می شود ، BackupVault بر روی سیستم عامل های مختلفی کار می کند ، می تواند از سرورهای مختلف پشتیبان تهیه کرده و از امنیت قوی ، پشتیبانی فنی توانمند و ویژگی های قدرتمند برخوردار باشد. مهمتر از آن ، تهیه پشتیبان از پیک و بازیابی در قیمت ماهانه آن است.

آیا قیمتهای بالا قیمت BackupVault را توجیه می کند؟ نظر شما در مورد BackupVault چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map