مرور پشتیبان Acronis – سرویس جامد اما گران قیمت – به روز شده در سال 2020

بررسی پشتیبان گیری Acronis

ما Acronis Backup را تقریباً برای هر SMB که غنی است ، توصیه می کنیم. استفاده سریع ، آسان و مهمتر از همه امن است. با این حال ، قیمت گذاری آن ممکن است مکث ایجاد کند ، زیرا می توانید در بررسی کامل پشتیبان Acronis ما بخوانید.

پشتیبان گیری از تجارت

در این بررسی Acronis Backup 12.5 ، ما می خواهیم آخرین راه حل پشتیبان گیری از تجارت Acronis را بررسی کنیم تا ببینیم که در آن در مقایسه با بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای خدمات تجاری کوچک است. اگر به دنبال یک راه حل پشتیبان خانگی هستید ، باید به جای آن ، بررسی ابر Acronis True Image ما را بخوانید.

کوتاه تر از آن این است که ، اگر می توانید هزینه سنگینی را که به Acronis Backup متصل شده است بپردازید ، از نرم افزاری برش خورده که به اندازه سایر خدمات پشتیبان تهیه شده به ذهنتان می رسد ، بهره مند خواهید شد. علاوه بر این ، دارای یک کنسول ابری مدرن ، پشتیبانی مداوم ، امنیت قوی ، سرعت سریع و موارد دیگر است که در زیر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

اگر چنین چیزی به نظر نمی رسد مانند فنجان چای ، بررسی های پشتیبان گیری آنلاین کسب و کار ما را برای گزینه های دیگر بخوانید. در غیر این صورت ، به خواندن ادامه دهید تا بدانید چه چیز دیگری را دوست داشتیم و چه نکردیم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های پشتیبان گیری Acronis

امکانات

پشتیبان گیری Acronis 12.5 می تواند به شما در بهبودی از دست دادن داده ها در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها کمک کند. در حقیقت ، Acronis توانایی پشتیبان گیری بیش از 20 سیستم عامل ، از جمله دسک تاپ لینوکس را دارد. با توجه به اینکه بسیاری از سرویس ها پشتیبانی از لینوکس را حذف می کنند ، این یک افزودنی عالی است. برای گزینه های بیشتر ، بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین ما را برای قطعه لینوکس بخوانید. 

در این بررسی ، ما می خواهیم به نسخه پشتیبان تهیه ایستگاه کاری بپردازیم ، که برای ویندوز و مک نیز موجود است ، اما سرورهای فیزیکی و مجازی نیز پشتیبانی می شوند. این شامل ویندوز سرور ، VMware ESXi ، Hyper-V ، Citrix XenServer و موارد دیگر می باشد.

علاوه بر این ، Acronis Backup ابزاری برای تهیه نسخه پشتیبان از تلفن های هوشمند اندرویدی و iOS ارائه می دهد. بسیاری از کاربران مشاغل به دلیل میزان داده هایی که در دستگاه های تلفن همراه ما جمع آوری می کنند ، این جذابیت را پیدا می کنند. اگر می خواهید یک ابزار اختصاصی برای دستگاه های تلفن همراه – و یکی از آنهایی که احتمالاً ارزان تر از Acronis هستند – بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای گردآوری موبایل بخوانید.

پشتیبان گیری Acronis نیز از دستگاه های خارجی پشتیبانی می کند ، این بدان معنی است که دستگاه های NAS و درایوهای خارجی. به هر رایانه به یک مجوز احتیاج دارید ، اما Acronis به شما امکان می دهد اگر در طول فرآیند تهیه نسخه پشتیبان به آنها وصل شده ، چندین درایو خارجی را تهیه کنید. تهیه نسخه پشتیبان از شبکه ذخیره سازی – یا SAN ، به طور خلاصه ، نیز موجود است.

همچنین می توانید از دستگاه های خود برای تهیه نسخه پشتیبان محلی استفاده کنید. این بدان معنی است که ، به جای پشتیبان گیری از ابر ، می توانید به Acronis بگویید که از سرورهای خود یا دستگاه های NAS پشتیبان تهیه کند (اطلاعات بیشتر در مورد آنها در مقاله NAS چیست).. 

این کار را می توانید از پشتیبان گیری ابر انجام دهید ، به این معنی که Acronis از پشتیبان گیری ترکیبی پشتیبانی می کند. در حقیقت ، نسخه شخصی Acronis در لیست ما از بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای NAS است.

تهیه نسخه پشتیبان هیبرید مناسب است زیرا لایه دیگری از محافظت را اضافه می کند و روند بازیابی شما را تسریع می کند (بازیابی سریعتر از یک دستگاه محلی از طریق اینترنت سریعتر است). می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مزایای تهیه نسخه پشتیبان هیبریدی و نحوه تنظیم آن در تهیه نسخه پشتیبان هیبریدی ما برای راهنمای SMB بخوانید..

تهیه نسخه پشتیبان از ترکیبی اگر می خواهید قانون پشتیبان گیری 3-2-1 را اجرا کنید ، ضروری است و توصیه می کنیم این کار را انجام دهید. Acronis همچنین می تواند از ابر به ابر پشتیبان تهیه کند. 

خدمات ابری پشتیبانی شده توسط Acronis شامل Amazon EC3 ، Azure ، OneDrive Personal ، OneDrive for Business و موارد دیگر می باشد. اگر این تنها ویژگی مورد نظر شماست ، باید با بهترین خدمات مدیریت ابر از ابر به ایده های ما مشورت کنید.

ویژگی های ویژه پشتیبان گیری Acronis

اگر این کافی برای کاربران خواستار بیشتر در آنجا نبود ، Acronis ترفندهای بیشتری در آستین خود دارد. Acronis به شما امکان می دهد تا به دستگاههایی با سخت افزارهای مختلف بازگردید ، چیزی که سرویس های پشتیبان اولیه آنلاین ارائه نمی دهد. این به عنوان پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر شناخته می شود. بهترین راهنمای نرم افزار تصویربرداری دیسک ما را برای برخی دیگر از خدمات پشتیبان تهیه کنید که می توانند آن را انجام دهند.

این شبیه به بازیابی فلز برهنه است ، به این معنی که شما مجبور نیستید هیچ برنامه نرم افزاری یا سیستم عامل را روی دستگاهی که می خواهید بازیابی کنید نصب کنید. این هیچ چیز جدیدی در دنیای پشتیبان گیری نیست ، اما Acronis به شما امکان می دهد فلز برهنه از راه دور را بازیابی کنید و از آن با میزبان ESXi و Hyper-V استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب Acronis Instant Restore است که به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان تهیه ویندوز یا لینوکس را بطور مستقیم از حافظه به عنوان VMware VM شروع کنید بدون اینکه داده ها را به هر جایی منتقل کنید. این کار مفید است اگر بخواهید رایانه شخصی خود ASAP را اجرا کنید.

پشتیبان گیری-اسناد رسمی دفاتر اسناد رسمی

Acronis شامل ویژگی های دیگری مانند Acronis Active Protection ، که در برابر باج افزار و Acronis Notary کمک می کند ، به شما کمک می کند تا از یکپارچگی نسخه پشتیبان خود اطمینان حاصل کنید. 

ویژگی های استاندارد Acronis

ویژگی های استاندارد Acronis Backup شامل پشتیبان گیری افزایشی ، برنامه زمانبندی پشتیبان ، نسخه سازی ، حفظ نامحدود حذف شده فایل ، مدیریت مبتنی بر نقش و گزارش ها است. هیچ نسخه پشتیبان مداوم وجود ندارد. در زیر می خواهیم در مورد “سهولت استفاده” و “پشتیبان گیری و بازیابی” در مورد آنها بیشتر صحبت کنیم.

پشتیبان گیری Acronis 12.5 یکی از پرمصرف ترین خدمات پشتیبان تهیه شده در بازار است. در حقیقت ، این فقط یک نمای کلی از ویژگی های آن بود. لیست کامل از ویژگی ها را می توانید در اینجا مشاهده کنید. توجه داشته باشید که برخی از ویژگی ها برای نسخه “پیشرفته” Acronis Backup محفوظ است. اطلاعات بیشتر در مورد آن در بخش بعدی.

اگر می خواهید خود را در مورد ویژگی های پشتیبان بیشتر آموزش دهید ، برای مطالعه بیشتر با کتابخانه پشتیبان ما بصورت آنلاین مشورت کنید.

مرور اجمالی ویژگی های پشتیبان Acronis

آرم پشتیبان گیری Acroniswww.acronis.com

از ماه 692per ماه برای برنامه های نامحدود GBAll شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

بازیابی برهنه فلزی

مدیریت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

قوانین پشتیبان گیری از تجارت را تنظیم کنید

گزارشگری قابل تنظیم

به نسخه پشتیبان کاربر دسترسی پیدا کنید

دستگاه های متصل را رصد کنید

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
30

قیمت گذاری

می توانید در نسخه های استاندارد یا پیشرفته Acronis Backup 12.5 مشترک شوید. هر دو مورد حداقل به یک سال تعهد یک ساله نیاز دارند ، بنابراین احتمالاً عاقلانه است که ابتدا از آزمایش رایگان 30 روزه استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که Acronis Backup راه حلی است که برای محافظت از داده های تجاری خود باید.

اگر متقاعد شده اید که چنین است ، می توانید دو یا سه سال از قبل ثبت نام کنید ، که تخفیف به شما می دهد. اگر قصد دارید از Acronis Backup برای طولانی مدت استفاده کنید ، حتی می توانید مجوز دائمی (طول عمر) خریداری کنید.

با این حال ، مجوزهای دائمی مستلزم پرداخت هزینه اضافی برای تهیه نسخه پشتیبان و به روزرسانی سرویس خود هستند ، به این معنی که ممکن است به محض دسترسی به روزرسانی های مهم نرم افزاری را دریافت نکنید..

شما همچنین به سرویس پشتیبان گیری Acronis ، که محافظت پیشرفته از داده ها یا Acronis Disaster Recovery است ، انجام می دهد که یک خرابی خودکار برنامه های کاربردی مهم در Acronis Cloud را انجام می دهد ، دسترسی ندارید. مجوز دائمی شامل پشتیبان گیری از ابر به ابر Office 365 و G Suite نیست.

پشتیبان گیری 12.5
ایستگاه کاری
پشتیبان گیری 12.5
ServerBackup 12.5
Virtual HostBackup 12.5 Windows Server EssentialsBackup 12.5 Office 365Backup 12.5
G مجموعه

اشتراک 1 ساله:استاندارد
69،00 دلار
پیشرفته
99.00 دلار
استاندارد
499.00 دلار
پیشرفته
839.00 دلار
استاندارد
619.00 دلار
پیشرفته
929.00 دلار
229.00 دلاراستاندارد
119.00 دلار
پیشرفته
279.00 دلار
199.99 دلار
اشتراک 2 ساله:استاندارد
129.00 دلار
پیشرفته
179.00 دلار
استاندارد
$ 769.00
پیشرفته
1،319.00 دلار
استاندارد
969.00 دلار
پیشرفته
1،469.00 دلار
369.00 دلاراستاندارد
$ 319.00
پیشرفته
479.00 دلار
319.99 دلار
اشتراک 3 ساله:استاندارد
179.00 دلار
پیشرفته
249.00 دلار
استاندارد
1،049.00 دلار
پیشرفته
1،799.00 دلار
استاندارد
1،319.00 دلار
پیشرفته
$ 1،999.00
499.00 دلاراستاندارد
399.00 دلار
پیشرفته
599.00 دلار
399.99 دلار
مجوز دائمی:استاندارد
89،00 دلار
پیشرفته
199.00 دلار
استاندارد
1،049.00 دلار
پیشرفته
1،799.00 دلار
استاندارد
1،319.00 دلار
پیشرفته
$ 1،999.00
499.00 دلارn / an / a

علاوه بر هزینه های صدور مجوز ، Acronis بخاطر استفاده از زیرساخت های ابری خود متهم می شود. قیمت های ذخیره سازی ابر آکرونیس به شرح زیر است:

250GB500GB1TB2TB3TB4TB5TB
اشتراک 1 ساله:299.00 دلار499.00 دلار899.00 دلار1،749.00 دلار2،649.00 دلار$ 3،499.004،200،99 دلار
اشتراک 2 ساله:499.00 دلار799.00 دلار1399.00 دلار2،799.00 دلار4،049.00 دلار5،449.00 دلار6،699.00 دلار
اشتراک 3 ساله:699.00 دلار1،049.00 دلار1،899.00 دلار3،699.00 دلار5،449.00 دلار7،349.00 دلار8،999.00 دلار

با تشکر از این قیمت های جداگانه برای استفاده از فضای ذخیره سازی ابری ، Acronis Backup بسیار گرانتر از خدمات پشتیبان گیری آنلاین با ارزش است. روند صعودی ، اما دارای مجموعه ای از ویژگی های غنی ، پشتیبانی قوی و سرعت انتقال سریع است.

با این حال ، اگر شما یک تجارت کوچکتر باشید که پول زیادی برای پس انداز ندارد ، این یک راه حل عالی نیست. IDrive for Business برنامه هایی برای قیمت گذاری دارد که به اندازه آن هزینه نمی شود و خدمات پشتیبان گیری و بازیابی پیک رایگان را ارائه می دهد ، این امر به کاهش تأثیر انتقال داده های زیادی کمک می کند. 

برای نشان دادن ، شما 2.5TB از نسخه پشتیبان ابری (و همان فضای همگام سازی ابری) با 599.62 دلار دریافت می کنید ، که ارزان تر از 1،749 دلار برای پرداخت 2 ترابایت در Acronis Cloud Storage است. علاوه بر این ، باید هزینه مجوز پشتیبان Acronis را بپردازید. IDrive همچنین ویژگی های جالب توجهی را در خود دارد که می توانید در بخش نقد و بررسی ما در بخش Idrive for Business بخوانید.

راحتی در استفاده

در حالی که بیشتر خدمات پشتیبان گیری آنلاین شما را ملزم به تنظیم برنامه های پشتیبان با استفاده از یک مشتری دسک تاپ می کند ، Acronis یک رویکرد متفاوت را در پیش گرفته است. برای اینکه از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، باید یک عامل Acronis را بارگیری کنید ، اما سایر موارد را با استفاده از یک سرویس دهنده وب مدیریت می کنید. گفته می شود ، یک سرویس دهنده وب برای یک ایستگاه کاری خاص و یک مشتری سرپرست وجود دارد که چندین ایستگاه کاری را مدیریت می کند.

ابتدا می خواهیم در مورد شخصی که یک ایستگاه کاری واحد را مدیریت می کند صحبت کنیم. مشتری وب ایستگاه کاری یک راه حل با یک کلیک نیست ، مانند Backblaze برای تجارت ، اما Backblaze هنگام سهولت استفاده یک استثناست. تهیه نسخه پشتیبان Acronis در مقایسه با خدماتی مانند IDrive for Business یا پشتیبان CloudBerry ، مدت طولانی لازم نیست. 

اگر این موارد شما را فتنه می کنند ، بررسی های IDrive for Business ، CloudBerry Backup و MozyPro را برای ما بخوانید. گفته می شود ، اگر شما از سهولت استفاده Backblaze دلگیر هستید ، Backblaze ما را برای بررسی تجارت بخوانید.

به طور کلی مشتری جذاب و آسان برای استفاده است. منوی سمت چپ به شما امکان می دهد تا بین نمای کلی ، دستگاه های متصل ، برنامه های پشتیبان و مکان ها و تنظیمات پشتیبان حرکت کنید. این منو روشن است و گزینه های بیشتری را در زیر هر ورودی سطح بالا نگه می دارد.

می توانید محتویات هر منو را در کادر سمت راست مشاهده کنید. هنگامی که با محتوا در سمت راست تعامل دارید ، منوها به صورت اسلاید به سمت راست ظاهر می شوند ، که فضای سفید را به حداکثر می رساند و یک احساس مدرن را ایجاد می کند.

بررسی اجمالی acronis-backup-users

مشتری وب سرپرست Acronis شبیه ایستگاه کاری یک است ، به جز اینکه نمای پیش فرض آن مدیر کاربر است. با استفاده از آن ، می توانید کاربران ، سرپرستان یا واحدهای جدیدی ایجاد کنید (گروه هایی از کاربران با سرپرست و دستگاه های مربوطه).

توجه داشته باشید که در صورت نیاز به مدیریت چندین کاربر ، ممکن است بخواهید به جای نسخه استاندارد ، با Backup 12.5 Advanced بروید. به این دلیل است که نسخه استاندارد شامل برخی از ویژگیهای اساسی مانند گزارش قابل تنظیم و دسترسی مبتنی بر نقش به حساب پشتیبان شما نیست.

acronis-backup-mobile

اگر در حال حرکت هستید ، می توانید از برنامه موبایل Acronis برای دسترسی به نسخه های پشتیبان رایانه خود استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید از پشتیبان گیری مداوم برای محافظت از داده های تلفن همراه خود ، از جمله مخاطبین ، عکس ها ، فیلم ها ، تقویم ها و پیام ها استفاده کنید. برنامه ساده است ، و شما با استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

پس از ثبت نام در سرویس ، باید یک عامل پشتیبان گیری Acronis را بارگیری کرده و آن را روی دستگاه موردنظر برای تهیه نسخه پشتیبان نصب کنید. برای انجام این کار ، برای دسترسی به کنسول مدیریت Acronis Backup باید به حساب خود در Acronis.com وارد شوید.

acronis-account-download-acronis

پس از ورود به سیستم ، روی صفحه پیش فرض “محصولات” خواهید نشست ، که نشان می دهد آنچه را که از Acronis خریداری کرده اید. شما باید روی دکمه “بارگیری نسخه پشتیبان Acronis” در پایین صفحه کلیک کنید. بعد ، روی دکمه “کنسول ابر باز” کلیک کنید ، یا گزینه دیگر مشتری را برای استفاده در یک شبکه محلی بارگیری کنید.

پس از آن یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد که به شما کمک می کند تا یک دستگاه پشتیبان اضافه کنید. روش دیگر ، می توانید روی پیوند “نمایش همه گزینه ها” کلیک کنید. این یک منوی با سیستم عامل های پشتیبانی شده از سمت راست صفحه رایانه شما را باز می کند و به شما امکان می دهد عامل مناسب دستگاه خود را بارگیری کنید.

دستگاه های acronis-backup-avail-

پس از اتمام نصب ، می توانید از طریق کنسول مدیریت ، جایی که اکنون دستگاه شما باید ظاهر شود ، دستگاه خود را به برنامه پشتیبان خود اضافه کنید.

پشتیبان گیری acronis-backup-new-backup

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که انتخاب کنید که از چه نسخه پشتیبان تهیه کنید. به طور پیش فرض ، این روی “کل دستگاه” تنظیم شده است ، اما می توانید پشتیبان گیری از درایوهای خاص یا پرونده ها و پوشه ها را انتخاب کنید. اگر می خواهید هزینه های خود را مانند اکثر مشاغل محدود کنید ، بهترین انتخاب اغلب پرونده ها و پوشه ها است. 

این همچنین نحوه عملکرد سایر سرویس های پشتیبان آنلاین ، با استثناء چند مورد ، مانند Backblaze for Business ، که نسخه پشتیبان نامحدودی را ارائه می دهد ، به شما امکان پذیر است ، اما بدون همه ویژگی های عالی که با Acronis Backup 12.5 دریافت می کنید.

اگر پرونده ها و پوشه ها (یا دیسک ها و حجم ها) را انتخاب کنید ، مرحله بعدی انتخاب آنچه می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، خواهد بود. می توانید با مرور ساختار فهرست خود و انتخاب دقیقاً آنچه می خواهید از آن محافظت کنید ، این کار را انجام دهید. مرورگر آهسته است ، و ما ترجیح می دهیم ساختار درخت زیبایی بدست آوریم ، که به کاربران امکان می دهد تا به سرعت آنچه را که می خواهند پشتیبان تهیه کنند ، انتخاب کنند..

acronis-backup-add-location

در مرحله بعد ، شما باید یک مقصد را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید. اگر فضای پشتیبان را در ابر Acronis خریداری کرده اید ، می توانید آن را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، شما نیاز به پوشه محلی دارید.

برنامه acronis-backup

در این مرحله همچنین می توانید یک برنامه تنظیم کرده یا آن را غیرفعال کنید تا بتوانید بصورت دستی نسخه پشتیبان تهیه کنید. برنامه زمانبندی انعطاف پذیر است ، بنابراین به شما امکان می دهد بصورت پشتیبان ساعتی ، روزانه ، هفتگی یا ماهانه را اجرا کنید. 

زمانبندی پشتیبان Acronis

می توانید هم زمان شروع و هم زمان قطع را برای اجرای نسخه پشتیبان تهیه کنید. گزینه های دیگر شامل شروع تهیه نسخه پشتیبان از زمان شروع سیستم یا خاموش شدن سیستم ، وقتی کاربر وارد سیستم می شود و موارد دیگر.

توجه داشته باشید که نسخه پشتیبان تهیه مداوم نیست ، به این معنی که از پرونده هایی که در نسخه پشتیبان تهیه شده اید به محض اضافه یا تغییر آنها محافظت نمی کند. این یکی از مفیدترین ویژگی های تهیه نسخه پشتیبان ابری است ، زیرا این بدان معنی است که شما نباید نگران فراموش کردن اضافه کردن هر پرونده به برنامه پشتیبان خود باشید.. 

این یک فقدان عمده برای Acronis است. نزدیکترین چیزی که می توانید به آن برسید این است که یک برنامه ساعتی را انتخاب کنید و آن را تنظیم کنید تا هر 10 دقیقه در طول روز اجرا شود.

نگهداري acronis-backup-file

پس از برنامه ریزی ، می توانید تعریف کنید که Acronis چه مدت باید وضعیت پرونده های قبلی را حفظ کند. به طور خلاصه ، یک خط مشی نسخه سازی. برای هر مجموعه پشتیبان می توانید یک قانون تعیین کنید یا یک مجموعه را برای همه مجموعه های پشتیبان تعیین کنید. هنگامی که شما یک قانون را تعیین می کنید ، می توانید از تعداد نسخه های پشتیبان یا سن خود ، تهیه نسخه پشتیبان به طور نامحدود ، استفاده کنید. تیم Acronis کار بزرگی را انجام داد و زمینه های ایجاد سیاست انعطاف پذیر را فراهم آورد.

رمزگذاری acronis

مرحله آخر شامل روشن کردن رمزنگاری است ، که ما نمی توانیم به اندازه کافی توصیه کنیم. با این حال ما بیشتر در مورد رمزگذاری در بخش امنیتی صحبت خواهیم کرد. پس از آن ، روی «اکنون اجرا شود» کلیک کنید و همه تنظیم شده اید.

گزینه های acronis-backup-adv-backup

پس از ایجاد برنامه ، برخی از تنظیمات پیشرفته وجود دارد که می توانید با کلیک بر روی نماد چرخ دنده و رفتن به “گزینه های تهیه نسخه پشتیبان” ، آنها را تغییر دهید. این موارد شامل امکان تنظیم محرومیت از نوع فایل ، هشدارها ، دستورات پیش و ارسال ، کنترل خطا و حتی میزان فشرده سازی پرونده.

بازیابی با نسخه پشتیبان تهیه Acronis

این یک راهنمای خیلی اساسی در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از ایستگاه کاری ویندوز است. این روند برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل های مختلف تا حدودی متفاوت است ، اما ویژگی ها یکسان هستند.

acronis-backup-restore- آغاز می شود

برای شروع فرآیند بازیابی ، باید روی دکمه “بازگردانی” مرتبط با دستگاهی که نسخه پشتیبان تهیه شده برای بازیابی آن را دارد ، کلیک کنید. پس از انجام این کار ، می توانید کدام نسخه پشتیبان را انتخاب کنید.

acronis-backup-restore- را انتخاب کنید

در مرحله بعد ، به پرونده ها و پوشه هایی که می خواهید بازیابی کنید ، بروید و انتخاب کنید. می توانید انتخاب کنید که آنها را در محل اصلی خود یا در یک مکان جدید بازیابی کنید. صرف نظر از انتخاب شما ، شما این گزینه را دارید که پرونده های موجود را در آن مکان بازنویسی کنید ، در صورت قدیمی تر بودن آنها را رونویسی کنید یا هر دو نسخه را نگه دارید.

مانند فرآیند تهیه پشتیبان ، روند بازیابی گزینه های پیشرفته ای دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. این موارد شامل اعتبارسنجی نسخه پشتیبان ، اصلاح عملکرد و حذف پرونده ها و امنیت پرونده است.

گزینه های بسیار زیادی برای صحبت کردن وجود دارد ، اما در کل ، تجربه تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی Acronis بسیار عالی است. تنها خطای واقعی عدم تهیه نسخه پشتیبان مداوم است ، اما می توانید با کم کردن برنامه ساعت ، آن را تا حد زیادی کاهش دهید. 

در غیر این صورت ، Acronis از سهولت استفاده و ویژگی های ترکیبی عالی برخوردار است ، این امر باعث می شود هم برای تجارت بزرگتر با نیازهای خاص و هم برای مشاغل کوچکتر که می خواهند به سرعت بیدار شوند ، مناسب باشد..

سرعت

ما قبلاً خاطرنشان کردیم که Acronis به مراتب گرانتر از برخی راه حل های پشتیبان گیری تجاری دیگر است ، اما این سرعت یکی از مزایایی است که شما با چنین سرمایه گذاری کسب می کنید. در واقع ، این مورد است ، و ما این کار را با اجرای چندین نسخه پشتیبان تهیه کرده و بازیابی کردیم ، که سرعت انتقال Acronis را آزمایش کرد.

در آزمایشات خود ، از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی از ابر نسخه پشتیبان تهیه کردیم و سپس آن را ترمیم کردیم. ما آزمایش های خود را از مسکو ، روسیه ، از طریق شبکه WiFi با سرعت بارگذاری 42.73 Mb / s و سرعت بارگیری 46.17 Mb / s انجام دادیم. می توانید نتایج ما را در جدول زیر مشاهده کنید:

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین؛
زمان بارگذاری00:04:0300:03:3800:03:51
زمان بارگیری00:04:4600:04:3500:04:41

با سرعت ما باید انتظار داشته باشیم که پوشه 1 گیگابایتی را در سه دقیقه و 21 ثانیه بارگذاری کنیم و باید آن را در سه دقیقه و شش ثانیه بارگیری کنیم. همانطور که از جدول مشاهده می کنید ، میانگین سرعت Acronis خیلی بیشتر از آنچه انتظار داریم طول نکشید. جالب است بدانید که بارگیری بیشتر از آپلود پوشه ما طول کشید.

مراکز داده akronis

اگر رمزگذاری را روشن کنید ، انتقال شما بیشتر طول می کشد. با این وجود ، Acronis یکی از سریعترین سرویس ها است زیرا بسیاری از خدمات پشتیبان گیری آنلاین برای بارگذاری یک گیگابایت از داده ها بیش از یک ساعت (گاهی اوقات بسیار طولانی تر) طول می کشد. Acronis به لطف شبکه جهانی سرورهای خود ، به سرعت بیشتری می رسد.

بارگذاری های بعدی باید سریعتر انجام شود زیرا همیشه افزایشی هستند ، به این معنی که Acronis از یک الگوریتم کپی کردن پرونده در سطح بلوک استفاده می کند. این امر Acronis را قادر می سازد فقط بخش هایی از پرونده های تغییر یافته را انتقال دهد ، نه کل فایلها.

اگر شما نیاز به افزایش سرعت انتقال خود دارید ، می توانید سطح رمزگذاری را کاهش داده یا تنظیمات فشرده سازی را نیشگون بگیرید. فشرده سازی کمتر سریعتر اجرا می شود ، اما این بدان معنی است که نسخه پشتیبان تهیه فضای شما بیشتر خواهد شد.

هیچ سرویس بازیابی پیک مانند شما با IDrive وجود ندارد ، اما یک “ویژگی حمل و نقل داده های فیزیکی” وجود دارد ، که به شما امکان می دهد هارد دیسک را با تهیه نسخه اولیه نسخه پشتیبان خود به Acronis ارسال کنید. این هزینه 99 دلار برای شما در هر سال است. هنوز ، کاربران تجاری IDrive می توانند سه بار در سال از این سرویس استفاده کنند. با این حال ، به طور کلی ، ما هیچ نگرانی در مورد تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی نداریم.

امنیت

Acronis به طور پیش فرض داده های شما را رمزگذاری نمی کند. با این حال ، می توانید رمزگذاری را هنگام ایجاد برنامه پشتیبان خود روشن کنید. فقط می توانید تنظیمات امنیتی خود را قبل از نهایی کردن برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود تغییر دهید. اگر بعداً تصمیم به تغییر آن گرفتید ، باید یک برنامه پشتیبان کاملاً جدید ایجاد کنید.

پروتکل رمزنگاری به طور خلاصه استاندارد رمزگذاری پیشرفته یا AES است. همانطور که از نام آن می گوید ، امروز استاندارد مورد استفاده است. شما می توانید بین سه سطح در دسترس انتخاب کنید: 128- ، 192- و 256 بیتی. علاوه بر انتخاب سطح رمزگذاری ، از شما خواسته می شود که یک رمزعبور نیز تعیین کنید. 

توجه داشته باشید که Acronis در صورت گم شدن نمی تواند رمزعبور خود را بازیابی کند. اگر این اتفاق بیفتد ، به این معنی است که شما دسترسی به نسخه پشتیبان خود را از دست می دهید. برای جلوگیری از این مسئله بهترین مدیران رمز عبور ما را برای راهنمای کسب و کار کوچک مطالعه کنید.

رمزگذاری Acronis از انتها تا انتها کار می کند و خصوصی است. این بدان معنی است که پرونده های شما را قبل از ترک رایانه شما رمزگذاری می کند و تا زمانی که آنها را بازیابی نکنید ، آنها را رمزگشایی نمی کنید. این قسمت انتهای آن است ، و بخش خصوصی بدان معنی است که رمز رمزگذاری شما در هیچ مکانی در Acronis ذخیره نمی شود ، بنابراین هیچ کس جز شما هرگز قادر به رمزگشایی پرونده های خود نیست.

این روش ، که گاهی به آن رمزگذاری دانش صفر نیز گفته می شود ، بهترین روش برای اطمینان از حداکثر حفاظت از داده های شما است. هنگام انتقال آن داده ها ، Acronis از HTTPS استفاده می کند ، که پروتکل SSL را برای محافظت در برابر پرونده ها محافظت می کند. می توانید در مورد SSL در مقایسه SSL و TSL اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هنگامی که پرونده های شما به مراکز داده Acronis رسیدند ، در صورت خرابی سرور ، در چندین سرور کپی می شوند. خود مراکز داده برای طراحی در برابر سوانح ، با اقدامات سرکوب آتش ، پشتیبان گیری از انرژی و نظارت دما طراحی شده اند.

پشتیبان گیری Acronis و Ransomware

همانطور که اشاره کردیم ، Acronis Backup 12.5 همچنین محافظت در برابر باج افزار با محافظت فعال Acronis. این پرونده ها و نحوه تغییر آنها را رصد می کند و به دنبال شواهدی از عفونت باج افزار است.

مراکز داده نیز با گشت 24/7 ، نرده های بالا ، نظارت تصویری ، اسکنرهای بیومتریک و کارتهای دسترسی در برابر نفوذ محافظت می شوند..

رمزگذاری به کسی کمک نمی کند که رمز عبور خود را خراب کند ، در صورتی که مرتکب شدن برخی از بدترین رمزهای عبور را انجام دهید ، انجام این کار ساده است. با این وجود ، تأیید هویت دو عاملی به شما کمک می کند تا هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، وارد یک نشانه ارسال شده توسط پیام کوتاه شوید.. 

متأسفانه ، Acronis آنرا ارائه نمی دهد. از آنجا که نمی توانید به تأیید هویت دو عاملی تکیه کنید ، مطمئن باشید که می دانید چگونه یک رمزعبور قوی تنظیم کنید.

محافظت در برابر آکرونیس

Acronis همچنین سازگار با HIPAA است ، بنابراین نباید برای شرکت هایی که با داده های مربوط به سلامت بیمار کار می کنند ، مشکلی ایجاد نشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های امنیتی ، آغازگر امنیت ابری و توضیحات راهنمای راهنمای رمزنگاری ما را بخوانید.

حریم خصوصی

مهم نیست که خط مشی رازداری می گوید ، برای اطمینان از اطلاعات خود باید به رمزگذاری خصوصی تکیه کنید. این گفته می شود ، بندهای مشکوک در سیاست حفظ حریم خصوصی ممکن است به اطلاعات شخصی شما که از آن محافظت نمی شود آسیب برساند. برای جلوگیری از این امر ، ما نگاهی انداختیم به آنچه می گوید سیاست حفظ حریم خصوصی Acronis.

دلایل زیادی برای نگرانی وجود ندارد ، زیرا Acronis به آیین نامه حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا پایبند است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در راهنمای GDPR ما کسب کنید.

مهمترین بخش جزئیات جمع آوری داده های Acronis را شرح می دهد. این شامل داده های تجاری است که شما ارائه می کنید – مانند نام مشاغل ، آدرس کسب و کار ، آدرس ایمیل و شماره تلفن مشاغل – و سایر اطلاعاتی که شما به Acronis ارائه می دهید.

مجموعه داده های Acronis

از این گذشته ، Acronis اطلاعات کارت اعتباری را که هنگام خرید اشتراک و اطلاعاتی که هنگام تماس با پشتیبانی می توانید از آنها استفاده کنید ، جمع آوری می کند. این شامل اطلاعاتی است که Acronis از فروشندگان و فروشندگان دریافت می کند. همچنین داده های مربوط به نحوه استفاده از خدمات ، از جمله آدرس IP ، نوع مرورگر ، منطقه زمانی و موارد دیگر ، داده های فوق را جمع آوری می کند.

Acronis ممکن است داده های شما را در اختیار طرفین دیگر قرار دهد ، مانند:

  • فروشندگانی که به Acronis کمک می کنند با ارائه خدمات به مشتری ، بازاریابی یا آزمایش اقدامات امنیتی آن ، فعالیت کنند. Acronis می گوید اطمینان حاصل خواهد کرد که هر فروشنده ای که داده های شخصی شما را با شما به اشتراک می گذارد موافقت می کند از آن محافظت کند
  • فروشندگان و اشخاص ثالث دیگری که محصولات Acronis را تبلیغ و فروش می کنند
  • شرکت ها ، هنگامی که در یک ادغام ، فروش ، بازسازی ، کسب یا فرآیند دیگری شرکت دارند
  • سازمان های اجرای قانون ، در صورت نیاز به انجام این کار توسط قانون یا سایر افشای قانونی
  • این شامل مواردی است که Acronis معتقد است که داده های استفاده شده را برای اهداف غیرقانونی در حساب خود ممنوع کرده اید

Acronis همچنین ممکن است اطلاعات جمع آوری شده از طریق خدمات خود را جمع کرده و شخصاً اطلاعات شناسایی داده ها را از داده های جمع آوری حذف کند. این داده ها را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد و استفاده از آنها را محدود نمی کند.

به عنوان کاربر ، شما حق دارید بدانید Acronis چه نوع داده ای در مورد شما ، حق تصحیح یا حذف آن و حق خودداری از ایمیل های بازاریابی دارد. اگر در اتحادیه اروپا یا برخی کشورهای دیگر زندگی می کنید ، شما همچنین حق دارید شکایت خود را به مقامات داده ارائه دهید.

به علاوه ، ساکنان کالیفرنیا می توانند اطلاعات خاصی راجع به افشای اطلاعات شخصی Acronis به اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی مستقیم خود درخواست کنند.

این قانون بندهایی ندارد که ما را ناامید کند ، و سرویس رمزنگاری خصوصی را برای شما فراهم می کند ، بنابراین اطلاعات کسب و کار شما باید ایمن باشد.

پشتیبانی

دانش مبتنی بر دانش

Acronis یک Knowledgbase برای Backup 12.5 دارد ، که در آن می توانید مقالاتی در مورد روشهای اساسی ، نحوه کار ، منابع ، منابع ، عیب یابی و سؤالات متداول پیدا کنید. مقالات بر اساس طبقه بندی طبقه بندی می شوند ، اما می توانید از ویژگی جستجوی آن برای یافتن سریعتر محتوای مناسب استفاده کنید.

اگر نتوانید آنچه را که می خواهید در آنجا پیدا کنید ، می توانید از طریق گزینه “پشتیبانی” در منوی کاربری خود با پشتیبانی تماس بگیرید.

دسترسی مستقیم به پشتیبانی شامل 24/7 تلفن و گپ است ، این یکی دیگر از مزایای شما از بیشتر ابزارهای پشتیبان گیری آنلاین مبتنی بر ارزش نیست. IDrive for Business به گپ 24/7 نزدیک است ، اما هیچ پشتیبانی تلفنی 24/7 در دسترس نیست. ما پشتیبانی چت را در ساعت 1:43 بامداد آغاز کردیم و در کمتر از یک دقیقه با یک تکنسین پشتیبانی گفتگو را آغاز کردیم.

اگر عجله ندارید ، می توانید یک درخواست ایمیل ارسال کنید. ما تقریباً همزمان با جلسه گپ خود این کار را انجام دادیم و در حدود سه ساعت پاسخ دریافت کردیم. این پاسخ سریع است ، با توجه به اینکه برخی خدمات بسیار طولانی تر می شوند و ما آن را در طول شب ارسال کردیم.

آخر اینکه ، Acronis دسترسی به یک انجمن کاربر مفید را فراهم می کند ، که مرتباً توسط کارشناسان جامعه پاسخ می دهد.

حکم

در پایان ، آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید ، و محصولی وجود ندارد که بیش از نسخه پشتیبان Acronis را نشان دهد. اگر بتوانید قیمت بالایی را بلعید ، از ویژگی های قدرتمند ، امنیت قوی ، پشتیبانی 24/7 ، مدیریت کاربر قادر و سایر موارد لذت خواهید برد. با این کار ، شما نسخه پشتیبان نامحدود یا تأیید هویت دو عاملی نخواهید داشت.

اگر به این اشکالات توجه نکنید ، Acronis Backup فقط می تواند خدمات مناسبی برای شما باشد. حتما از آزمایش رایگان 30 روزه خود برای آزمایش آن استفاده کنید. نظر شما در مورد Acronis Backup چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me