Livedrive Review – بروزرسانی سال 2020

بررسی Livedrive

Livedrive یک ابزار پشتیبان مناسب و معقول است که برخی از فضای ذخیره سازی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، این سرویس بسیار گران است و ما گزارش های بی شماری از مسائل مربوط به پرداخت و پشتیبانی داشته ایم. در حالی که ما در بررسی کامل خود آن را به اندازه کافی دوست داریم ، ما از توصیه آن دریغ می کنیم.


بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

Livedrive یک سرویس پشتیبان است که در سال 2008 راه اندازی شد و در سال 2014 توسط J2 Global خریداری شده است. این مشاغل کوچک و کاربران خانگی را هدف قرار داده است. علاوه بر ارائه نسخه پشتیبان ، از فضای ذخیره سازی نیز برخوردار است ، اما هیچ چیز با بهترین خدمات ذخیره سازی ابری رقابت ندارد. در عین حال ، به لطف برخی عملکردهای عجیب و برنامه های گران قیمت ، جزء بهترین ارائه دهنده های پشتیبان آنلاین نیست..

Livedrive در انگلستان واقع شده است و این باعث می شود بهترین خدمات ذخیره سازی ابری ما برای اروپا مناسب باشد. ما آن را به عنوان سرویس ذخیره سازی ابر در آنجا گنجانده ایم ، اما اگر در مورد تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و تهیه نسخه پشتیبان از آن اشتباه گرفته اید ، توضیح ما را بخوانید برای انتخاب های بیشتر که در ایالات متحده آمریکا مستقر نیست ، فضای ذخیره سازی ابر ما را در خارج از قطعه ایالات متحده بخوانید.

Livedrive علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان ساده ، قدیمی دارای ویژگی های جالبی است که به شما فضای نامحدودی را برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود ، سهولت در استفاده و رعایت قوانین حفظ حریم خصوصی در اروپا می دهد. با این وجود ، این ارزان نیست و ویژگی های کلیدی مانند رمزگذاری دانش صفر و تأیید هویت دو عاملی را حذف نمی کند. همچنین ، طبق گفته های خوانندگان ، موارد پرداخت و پشتیبانی بسیار زیاد است. برای اطلاعات بیشتر در قسمت پایین به بخش نظرات ما بروید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Livedrive

امکانات

به عنوان یک راه حل پشتیبان ، Livedrive نسبتاً متوسط ​​است و ما بعدا در این بررسی به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت. با این حال ، آنچه Livedrive را از بیشتر رقبای خود جدا می کند ، آیا ویژگی ذخیره آن به نام Briefcase است.

Livedrive Briefcase شما را قادر می سازد تا از انواع دستگاه ها و به صورت آنلاین به فایل های خود دسترسی پیدا کرده و ویرایش کنید ، پرونده های بزرگی را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید و فضای خالی را در رایانه خود به اشتراک بگذارید. اگر به دنبال سرویس های اختصاصی ذخیره سازی ابری هستید ، با بررسی های ذخیره سازی ابر ما مشورت کنید.

کیف زندگی

کیف دستی مانند یک درایو خارجی در رایانه شما کار می کند ، بنابراین شبیه به مدل رایج همگام سازی بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری است.

پرونده هایی که در آنجا قرار می دهید به صورت خودکار همگام سازی آنلاین می شوند. سپس می توانید با استفاده از برنامه دسک تاپ ، برنامه موبایل یا سرویس دهنده وب به آنها دسترسی پیدا کرده و ویرایش کنید.

اگر نیاز به صرفه جویی در فضا در هارد دیسک خود دارید ، می توانید فایل ها را بصورت آنلاین ذخیره کنید. برای باز کردن آنها ، باید آنها را بارگیری کنید. برای راهنمایی در مورد چگونگی انجام این کار به اینجا مراجعه کنید.

مانند سرویس های ذخیره سازی ابری ، Briefcase به شما امکان می دهد با ذخیره کردن فایل ها در ابر ، فایل ها را با خانواده و دوستان خود و فضای خالی بر روی رایانه خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید فایلهای موسیقی خود را از مرورگر پخش کنید.

liverive-web-gallery

یک ویژگی گالری در برنامه وب وجود دارد که به شما امکان می دهد پیش نمایش عکس هایی که از آنها تهیه کرده اید ، پیش نمایش کنید ، اما پس از بارگذاری چندین مورد ، عکس برای ما نشان نمی دهد. اگرچه پیش نمایش عکس ها به صورت دستی خوب کار می کردند.

liverive-عکس-پیش نمایش

برای جزئیات بیشتر در مورد ویژگی های پیشرفته پشتیبان گیری ، از جمله نسخه پشتیبان هیبریدی ، بررسی خانه BigMIND ما را بخوانید.

قیمت گذاری

پشتیبان گیری 8 دلار در هر ماه است و یک نسخه پشتیبان نامحدود را برای یک کامپیوتر فراهم می کند ، همچنین امکان دسترسی به پرونده های خود را از طریق برنامه تلفن همراه فراهم می کند. با این حال ، شما باید ویژگی ذخیره سازی ذخیره سازی متصل به شبکه را به صورت جداگانه با قیمت 6.33 دلار در هر ماه خریداری کنید. گفته می شود ، آن بازیابی ، رمزگذاری و نسخه سازی فایل است که 30 نسخه آخر پرونده های شما را حفظ می کند.

هزینه کیف دستی 16 دلار در ماه است و 2 ترابایت از فضای ذخیره سازی همگام سازی را در اختیار شما قرار می دهد. این دستگاه در دستگاه های رومیزی و تلفن همراه کار می کند و به شما امکان می دهد تا فایلها را از فضای ذخیره سازی خود به اشتراک بگذارید. همچنین 30 نسخه آخر پرونده های شما را نگه می دارد ، بنابراین اگر چیزی را که نمی خواستید تغییر دهید ، می توانید نسخه قبلی را بازیابی کنید. به علاوه ، می توانید از تلفن خود عکس تهیه کنید.

ارزان نیست: می توانید 2 ترابایت فضای ذخیره سازی ابر را به مراتب کمتر از Sync.com یا pCloud دریافت کنید. اگر علاقه دارید ، برای یادگیری بیشتر ، بررسی Sync.com و بررسی pCloud را بخوانید.

Pro Suite دو برنامه قبلی را با هم ترکیب کرده است و به شما امکان می دهد از دستگاه های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و از فضای ذخیره سازی ابری با 25 دلار در ماه استفاده کنید. به شما 5TB فضای ذخیره سازی همگام سازی و فضای پشتیبان نامحدود را می دهد.

می توانید از پنج کامپیوتر و همچنین تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه نسخه پشتیبان تهیه کنید. FTP ، SFTP و WebDAV با این برنامه نیز موجود هستند. اگر با آن روش های دسترسی ناآشنا هستید ، FTP را مطالعه کنید و مقالات WebDAV چیست.

در حالی که ما ایده ترکیب فضای تهیه نسخه پشتیبان و ذخیره سازی همگام را دوست داریم ، قیمت برنامه Pro Suite به اندازه کافی تند است تا بتواند با همگام سازی پرونده گرانتر شرکت و همگام سازی راه حل ها با یکدیگر رقیب شود..

کاربران Pro Suite برای هر درایو شبکه یا دستگاه NAS مورد نظر برای تهیه نسخه پشتیبان از پشتیبانی بومی NAS برخوردار می شوند. آنها می توانند با رفتن به “تنظیمات حساب” در پورتال وب و اضافه کردن پوشه های درایو به انتخاب نسخه پشتیبان خود ، شروع به استفاده از آن کنند. اگر به پشتیبانی قوی NAS نیاز دارید ، بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین ما را برای مقاله NAS بخوانید.

دادگاه Livedrive

این سرویس یک آزمایش 14 روزه رایگان با تمام برنامه ها ارائه می دهد. هرچند لغو کار ساده ای نیست ، زیرا این امر مستلزم آن است که با تیم کنسل کردن در انگلستان تماس بگیرید که اگر اهل آنجا نباشید ، می تواند گران باشد.

از نظر کاربرد روش ساده تری وجود دارد. این پیوندی است که به فرم لغو منتهی می شود ، که می توانید برای لغو حساب خود پر کنید. ما احساس می کنیم که این یک حرکت ارزان از طرف Livedrive است زیرا لغو نسخه آزمایشی رایگان خود را برای کاربران دشوارتر می کند.

راحتی در استفاده

برنامه دسک تاپ چندین بار در طول تست ما به تأخیر افتاد ، بیشتر در حالی که پوشه ها را از نسخه پشتیبان خود اضافه یا حذف می کنید. شما باید این کار را انجام دهید زیرا Livedrive شما را برای انتخاب پوشه های خاص برای تهیه نسخه پشتیبان از شما می خواهد.

مرکز کنترل-زندگی

از طریق نماد سینی سیستم به مرکز کنترل برنامه دسترسی پیدا خواهید کرد. استفاده از آن ساده است و منوی اصلی در بالا و بقیه پنجره محتوا را نشان می دهد. رابط کاربری آن خراب است ، اما واضح است و شما را گیج نمی کند.

liverive-web

برنامه وب دستگاههایی را که از آنها پشتیبان تهیه کرده اید نشان می دهد ، به شما امکان می دهد تا پرونده های جداگانه را بارگیری کنید و در صورت وجود به کیف دستی خود دسترسی پیدا می کنید. به علاوه ، می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ، عکس های پشتیبان گرفته شده خود را در یک گالری پیش نمایش کنید یا اطلاعات پشتیبانی را مشاهده کنید.

این ویژگی های زیادی ندارد ، بنابراین شما را تحت الشعاع قرار نمی دهد. در حالی که ویژگی ها در کنار آن به روشی واضح و جذاب نمایش داده می شوند ، می توانید بین آنها حرکت کنید.

liverive-mobile

برنامه تلفن همراه برای iOS و Android در دسترس است. سریع است و دسترسی به نسخه پشتیبان ابری را آسان می کند. همچنین می توانید پرونده هایی را که با شما به اشتراک گذاشته شده است مشاهده کنید و پرونده های موسیقی خود را باز کنید. پخش موسیقی یکی از ویژگی های خوب است که به شما امکان می دهد یک لیست پخش ایجاد کرده و موسیقی را توسط هنرمند ، آلبوم ، سال یا ژانر مرور کنید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

Livedrive چندین پوشه را بطور پیش فرض برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب می کند ، از جمله دسک تاپ ، اسناد ، تصاویر ، موسیقی و فیلم ها.

liverive-backup را انتخاب کنید

اگرچه برخی از پرونده ها را حذف نمی کند ، بنابراین با لیست موجود در وب سایت خود مشورت کنید تا ببینید آیا آنها برای شما مهم هستند یا خیر. شما باید فایلهایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید انتخاب کنید زیرا Livedrive نمی تواند از نوع پرونده پشتیبان تهیه کند. اگر به آن ویژگی نیاز دارید و تجربه کاربری ساده را دوست دارید می توانید آن را با Backblaze دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Backblaze ما را بخوانید.

برنامه ریز زندگی می کنند

پس از تهیه نسخه پشتیبان خود ، می توانید چندین ساعت بین اسکن های Livedrive برای تغییر پرونده ها انتخاب کنید یا برای این کار هر روز زمان مشخصی تعیین کنید.

ویژگی بازیابی از برنامه دسک تاپ کار می کند. برای بازیابی فایل ها ، باید رایانه ای که از آن نسخه پشتیبان تهیه کرده اید را انتخاب کنید ، سپس پرونده ها یا پوشه ها را برای بازیابی انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از برنامه وب برای بارگیری فایل های جداگانه نیز استفاده کنید.

سرعت

پشتیبان گیری اولیه بسته به میزان داده ای که باید از آنها محافظت کنید ، معمولاً مدت زمان زیادی طول می کشد. برای اینکه ببینیم چگونه Livedrive در زمینه تهیه نسخه پشتیبان آنلاین با دیگران مقایسه می شود ، ما تست های بارگیری و بارگیری را با استفاده از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی انجام دادیم. ما در خارج از بلگراد ، صربستان با اتصال WiFi قرار داشتیم ، با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 83 مگابیت در ثانیه.

ما در تلاش دوم با آزمایش Livedrive تلاش کردیم. مشتری دسک تاپ در زمان محاسبه “محاسبه” گیر کرده و شروع به بارگذاری نمی کند. این گفت ، تلاشهای بعدی ما موفق تر بود. به طور متوسط ​​حدود 1 ساعت به طول انجامید و بارگذاری 1 گیگابایت داده ، که بسیار کندتر از 24 دقیقه ای است که باید در تئوری انجام دهد.

هرچند که فقط دو دقیقه طول کشید ، سرعت بارگیری کند نبود ، که نزدیک به زمان نظری است که باید انجام شود.

این گفته است ، سرعت بارگذاری و بارگیری فقط در Livedrive نیست. آنها همچنین به ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و میزان نزدیکی شما به سرورهای انگلستان بستگی دارند.

اگر متوجه شدید که آپلود نسخه پشتیبان شما پهنای باند زیادی را می طلبد ، می توانید با رفتن به “تنظیمات” ، کلیک بر روی “پیشرفته” و سپس “پهنای باند” ، آن را پرتاب کنید.

امنیت & سیاست حفظ حریم خصوصی

شما می توانید Livedrive را تنظیم کنید تا هر بار که شروع می شود از آن رمزعبور بخواهید. مفید است اگر کسی دستگاه شما را سرقت کند و سعی کند پرونده های شما را به آن بازگرداند.

Livedrive دارای سرورهایی در مراکز داده ایمن در انگلیس است. در صفحه امنیتی آمده است که “سه لایه از امنیت داده های فیزیکی” دارد. مراکز داده از نظارت 24/7 برای شناسایی و جلوگیری از نفوذ استفاده می کنند. همه دارای گواهینامه ISO 27001 هستند که استانداردی برای سیستمهای مدیریت امنیت اطلاعات است.

Livedrive از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند تا پرونده های شما را قبل از بارگذاری آنها بپیچد ، اما کلید رمزگشایی را حفظ می کند ، بنابراین به عنوان دانش صفر شناخته نمی شود.

می توانید خدماتی را پیدا کنید که در بهترین بخش خدمات دانش صفر ما انجام می شوند. یکی از این موارد ، SpiderOak ONE ، همچنین یک سرویس پشتیبان ابری است. اگر علاقه مند به تهیه پشتیبان دانش صفر هستید ، برای اطلاعات بیشتر درباره امنیت آن ، بررسی SpiderOak ONE ما را بخوانید.

اگر نگران حریم خصوصی خود باشید ، دانش صفر قابل توجه است. در بخش H خط مشی رازداری Livedrive آمده است که Livedrive می تواند داده های شخصی شما را با مقامات قانونی و نظارتی ، مشاوران خارجی و هر شخص لازم برای انجام مراحل قانونی به اشتراک بگذارد. با این وجود ، این سرویس مطابق با آیین نامه حفاظت از داده های عمومی است که محافظت کافی را برای کاربران اتحادیه اروپا فراهم می کند.

Livedrive تأیید هویت دو عاملی برای محافظت از حساب شما در صورت سرقت از گذرواژه شخصی شما نمی کند ، بنابراین حتماً یک مورد قدرتمند را تهیه کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی از زندگی

بخش پشتیبانی شامل سؤالات متداول و دانش و ویژگی است که وضعیت خدمات را نشان می دهد.

سؤالات متداول و پایگاه دانش همیشه در دسترس هستند ، اگرچه عملکرد جستجو می تواند هنگام بازگشت نتایج سریعتر باشد. اگر پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید ، می توانید بلیط را به تیم پشتیبانی ارسال کنید. می توانید دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. به وقت گرینویچ. در حین آزمایش ، حدوداً یک ساعت جواب دادیم که خوب است.

با افزودن چت آنلاین و پشتیبانی تلفنی می توان پشتیبانی را بهبود بخشید.

حکم

Livedrive قبلاً برنامه های جداگانه ای داشت اما اکنون همه چیز یکپارچه شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا با سهولت به آنچه نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. پایبندی آن به GDPR نیز علاوه بر این ، با توجه به اینکه در سیاست حفظ حریم خصوصی خود بندهای مشکوک داشت استفاده می شود. از آنجا که این دانش صفر نیست ، باید در انتخاب پرونده هایی که می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، مراقبت کنید.

گفته می شود ، از رمزگذاری AES 256 بیتی برای scrambled پرونده های شما قبل از بارگذاری آنها استفاده می کند. با این وجود از حساب شما نیز محافظت نمی کند زیرا تأیید هویت دو عامل در دسترس نیست. پیش نمایش عکس و فضای همگام سازی ذخیره سازی ، موارد ارزشمندی در ویژگی های آن هستند.

سرعت بارگذاری و بارگیری هیچ چیزی برای لاف زدن نیست زیرا کند هستند. تعجب آور با توجه به اینکه شبکه جهانی سرور ندارد. در صورت داشتن داده های زیادی که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، این را در خاطر داشته باشید.

قیمت نیز ارزش چندانی ندارد و نمی تواند در میان بررسی های پشتیبان آنلاین ما با سایر خدمات رقابت کند. آیا مزایای Livedrive از هزینه های آن بالاتر است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map