بررسی Keepit – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی Keepit

Keepit از بسیاری جهات ارائه دهنده خوبی است ، اما شما باید با رابط کاربری ساده و محصولی کنار بیایید. با این حال ، از آن گذشته ، شما یک ارائه دهنده پشتیبان نامحدود دریافت می کنید که با لینوکس خوب بازی می کند. بررسی کامل Keepit ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.


بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

Keepit یک تهیه کننده پشتیبان آنلاین مستقر در دانمارک است که از سال 2007 فعالیت خود را انجام داده است. این محصول دارای دو محصول است: Keepit و Keepit Classic. اولی یک سرویس پشتیبان گیری از ابر به ابر است که فایل ها را در Office 365 ، G Suite و به زودی Dropbox آینه می دهد. حالت دوم مشابه راه حل های پشتیبان گیری اصلی مانند مواردی است که می توانید در بهترین لیست پشتیبان گیری آنلاین ما پیدا کنید.

Keepit Classic می تواند از سرورهای پشتیبان ، و نه فقط رایانه های خانگی یا لپ تاپ ها پشتیبانی کند. از آنجا که نسخه cloud to cloud برای مشاغلی که حجم عظیمی از داده ها را ذخیره می کنند مناسب تر است ، این بررسی روی Keepit Classic تمرکز دارد که برای کاربران خانگی مناسب است.

Keepit Classic از جنبه های جانبی زیادی دارد ، اما افتهای جدی نیز وجود دارد. نسخه پشتیبان نامحدود را برای ارزان ارائه می دهد ، از انواع مختلف فایل پشتیبانی می کند ، که نادر است ، دارای نسخه 60 روزه است و در چند توزیع لینوکس کار می کند. رابط کاربری آن clunky است ، اما هیچ برنامه وب سرویس دهنده یا تلفن همراه برای استفاده شما هنگام دور بودن از رایانه وجود ندارد..

برخلاف سایر راه حل های پشتیبان ، گزینه های برنامه ریزی پراکنده هستند. اگر به مشکل برخوردید ، باید منتظر پاسخی از پشتیبانی باشید زیرا وب سایت راهنما پاسخ های کمی دارد و برخی به زبان دانمارکی هستند. سیاست حفظ حریم خصوصی سهم خود را از مشکلات نیز دارد. اگر به نظر می رسد بسیاری از مشکلات جانبی شما ممکن است بخواهید سرویس دیگری را از بهترین بررسیهای پشتیبان آنلاین ما در نظر بگیرید.

اگر هنوز علاقه مند به Keepit هستید ، با جزئیات بیشتر در این بررسی Keepit Classic با ما همراه باشید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Keepit

امکانات

درایوهای سخت ، چه داخلی و چه خارجی ، در نهایت شکست خواهند خورد. تنها چیزی که متغیر است مدت زمان ماندگاری آنهاست. درایوهای خارجی ممکن است بیشتر طول بکشند زیرا به اندازه درایوهای داخلی استفاده نمی شوند ، اما می توانند خراب شوند ، گرفتار آتش شوند یا سیل بزنند یا کسی بتواند آنها را بدزد.

Keepit Classic می گوید با عضویت در آن و تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود در ابر ، می توانید از این کار جلوگیری کنید و آرامش خاطر داشته باشید. این یک ادعای واقع گرایانه است زیرا ویژگی اصلی Keepit Classic فضای پشتیبان گیری نامحدود آن است که به شما در محافظت از داده های شما کمک می کند.

می توانید از هر اندازه و نوع فایل ، از جمله ، جلسات Pro Tools و پروژه های Adobe Premiere Pro پشتیبان تهیه کنید. اگر یک حرفه ای هستید که با انواع پرونده های نادر کار می کنید ، این ویژگی اصلی است.

هنگامی که داده های خود را در یک مرکز داده Keepit بارگذاری کنید ، حداقل به یک مرکز داده دیگر در یک مکان جغرافیایی جداگانه تکرار می شود. اگر یک پرونده را به اشتباه حذف کردید یا به دلیل باج افزار قربانی شوید و پرونده های شما خراب است ، می توانید به تاریخچه پشتیبان گیری 60 روزه آن برای بازیابی اعتماد کنید. به شما امکان می دهد پرونده های حذف شده یا نسخه های قبلی آنها را از 60 روز گذشته بازیابی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب برای مشاغل با استفاده از ویندوز ، امکان توزیع Keepit به کاربران خود از طریق استقرار MSI است. اگر نیاز به تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی کل سیستم خود دارید ، می توانید ، اما تنها در صورتی که در گران ترین برنامه مشترک باشید.

اگر نیازهای شما در آن جهت اجرا شد ، اما به گزینه های بیشتری نیاز دارید ، نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry را امتحان کنید. مملو از ویژگی ها و گزینه هایی است که به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را شخصی سازی کنید. به خاطر داشته باشید که ممکن است این برای کاربران اصلی خیلی زیاد باشد. در مورد پشتیبان گیری CloudBerry ما در مورد آن بیشتر بدانید.

برنامه ریزی Keepit

Keepit Classic ، برخلاف اکثر راه حل های پشتیبان آنلاین ، گزینه های برنامه ریزی پشتیبان زیادی ندارید. تهیه نسخه پشتیبان بصورت پیش فرض مداوم و افزایشی است ، به این معنی که پس از تکمیل نسخه پشتیبان اولیه ، Keepit Classic تنها بخش تغییر یافته پرونده را منتقل می کند ، که باعث صرفه جویی در وقت و پهنای باند می شود..

این روش کپی در سطح بلوک نامیده می شود.

شما نمی توانید زمان اجرای نسخه پشتیبان خود را تعیین کنید. درعوض ، هر روز یکبار اجرا می شود. کاری که می توانید انجام دهید انتخاب روزهای هفته مورد نظر برای اجرای آن است. این در مقایسه با سایر خدمات پراکنده است. Keepit Classic همچنین فاقد یک سرویس تحویل پیک است که می تواند برای عملیات بازگردانی بزرگ مفید باشد.

IDrive دارای یک سرویس پیک توانمند است که به شما امکان می دهد فایل ها را از طریق پست پشتیبان تهیه یا بازیابی کنید. برای بازیابی رایگان نیست اما در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات زیادی مفید است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی IDrive ما بخوانید.

Keepit Classic از AES 256 بیتی برای تقلا پرونده های شما استفاده می کند ، اما فاقد احراز هویت دو عاملی است. در بخش “امنیتی” ما در زیر موارد بیشتری وجود خواهد داشت. اگر می خواهید در مورد ویژگی ها ، خدمات و روش های پشتیبان بیشتر بدانید ، با کتابخانه تهیه نسخه پشتیبان ما مشورت کنید.

بررسی اجمالی ویژگی های Keepit

آرم Keepitwww.keepit.com

از ماه 454per ماه برای 1000 برنامه GBAll شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
30

قیمت گذاری

جدول قیمت گذاری در وب سایت سه برنامه را نشان می دهد ، اما تا زمانی که به صفحه پرداخت نرسیدید ، نسخه های موجود را مشاهده نمی کنید.

صرف نظر از این که کدام برنامه را انتخاب کنید ، فقط یک یا دو سال می توانید پرداخت کنید. امکان پرداخت ماهانه وجود ندارد. خوب است که حتی اگر چند دلار بیشتر باشد ، این گزینه را انتخاب کنید ، زیرا این انعطاف پذیری را به شما تضمین می کند. در صورت پرداخت یک سال تخفیف وجود ندارد ، اما در صورت پرداخت دو سال تخفیف ناچیز و دو ماه رایگان دریافت خواهید کرد.

قبل از تصمیم گیری برای اشتراک ، می توانید از آزمایش 30 روزه رایگان برای تست سرویس استفاده کنید. می توانید برنامه Home Unlimited یا برنامه Pro Desktop را امتحان کنید.

Home نامحدود فضای تهیه نسخه پشتیبان نامحدود را با قیمت 4.95 دلار در هر ماه یا 59.40 دلار در سال فراهم می کند. اگر می خواهید از رایانه شخصی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، به اندازه کافی خوب است.

Pro Desktop ابزار پیکربندی مرکزی ، استقرار و گزارش را برای کمک به شما در مدیریت رایانه های تجاری خود اضافه می کند. این 179.40 دلار در سال است که در ماه به 14.95 دلار کاهش می یابد. این برنامه از چندین کاربر پشتیبانی می کند و شما می توانید مجوزها را در بین سیستم های خود توزیع کنید ، خط مشی های پشتیبان گیری را به دستگاه ها یا گروه های فردی اضافه کنید و آنها را از کنترل پنل خود مدیریت کنید.

برنامه بعدی در خط Pro Server است که در چندین نسخه ارائه می شود و از Pro Server 100 شروع می شود.

Pro Server 100 100 گیگابایت فضای پشتیبان را برای سرور شما ارائه می دهد. در بالای ویژگی های برنامه Pro Desktop ، گزینه پشتیبان گیری و بازیابی کامل سیستم را ارائه می دهد. برای بهره مندی از این مزیت و محافظت از سرورهای خود ، باید سالانه 588 دلار سنگین از آن استفاده کنید. نسخه های اخیر فضای بیشتری را ایجاد می کنند و قیمت را حتی بیشتر می کنند. نسخه 500 گیگابایتی 2،028 دلار در سال است.

اگر به فضای بیشتری احتیاج دارید ، Keepit Classic به شما امکان می دهد بیشتر بخرید. اگر به حداکثر ظرفیت برسید ، این پیشنهاد مقیاس پذیر است ، Keepit Classic فضا را در 500 گیگابایت برای 165 دلار در هر ماه اضافه می کند. 500 گیگا بایت 165 دلار در هر ماه ، 1 ترابایت 330 دلار در ماه و غیره است.

برای کاربران خانگی ، Carbonite مستقیم ترین رقیب است. برنامه اولیه آن نیز از نسخه پشتیبان نامحدود ارائه می دهد ، اما 71.99 دلار در سال در مقابل 59.50 دلار Keepit Classic است. این گفته ها ، برنامه های دیگر Carbonite بسیار بهتر از برنامه Keepit Classic است و خدمات تهیه نسخه پشتیبان و فیلمبرداری خودکار پیک را ارائه می دهند. اگر این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با بررسی کاربنیت ما مشورت کنید.

راحتی در استفاده

وقتی در وب سایت Keepit می آیید ، Keepit را نگه می دارید ، نه Keepit Classic. برای ثبت نام در Keepit Classic ، باید روی پاورقی صفحه کلیک کنید. برای افزودن به سردرگمی ، نسخه پشتیبان تهیه خانه از سرویس Keepit وجود دارد که آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد.

پس از فرود در صفحه Keepit Classic ، می توانید برای محاکمه برنامه Home Unlimited یا برنامه Pro Desktop ثبت نام کنید. پس از آن ، شما باید مشتری را بارگیری کنید ، که روی تمام نسخه های اصلی ویندوز و macOS و همچنین نسخه های Debian و RedHat لینوکس کار می کند. اگر نسخه دیگری از لینوکس دارید ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای مقاله لینوکس بخوانید.

Keepit-desktop-app

برنامه نصب آن آسان است. فقط دستورالعمل های مربوط به نصب را رعایت کنید و خوب خواهید بود. پس از نصب ، برنامه Keepit Classic را با چهار برگه در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می دهد آن را حرکت دهید. این طرح احساس قدمت می کند و برنامه به عنوان برخی از رقبای Keepit Classic بصری نیست..

قبل از پاسخ برنامه ، حرکت از برگه به ​​برگه نیاز به چندین کلیک دارد. پیمایش و انتخاب پرونده های شما نیز کند و ناپسند است. به عنوان مثال ، نسخه پشتیبان تهیه Zoolz Home Cloud یک رویکرد مشابه را در پیش می گیرد ، اما درخت پوشه واضح تر است و نمای انتخاب دارای دو پنجره است که به شما امکان می دهد به راحتی حرکت کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی پشتیبان گیری از ابر Zoolz Home Cloud ما بخوانید.

به این ترتیب ، برگه های Keepit Classic مملو از اطلاعات نیستند و فقط آنچه باید بدانید را نشان می دهند. با تشکر از آن و ساختار ساده آن ، مشتری آسان برای استفاده است.

بر خلاف بسیاری از راه حل ها ، Keepit Classic برنامه ای همراه ندارد که به شما امکان دهد در حالی که از رایانه خود دور هستید ، از فایلهای پشتیبان خود استفاده کنید. هرچند سرویس هایی وجود دارد که فاقد آن هستند ، بنابراین حذف یک شگفتی ناچیز است.

جالبتر از همه واقعیت این است که Keepit Classic یک سرویس دهنده وب ندارد و این به شما امکان می دهد از یک رایانه دیگر به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کنید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

هنگام تهیه نسخه پشتیبان از Keepit Classic ، نمی توانید پوشه ها یا پرونده هایی را برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایل خود انتخاب کنید. در عوض ، مراحل را از برنامه Keepit Classic کامل خواهید کرد.

Keep-پوشه-انتخاب

برگه “تنظیمات” به شما کمک می کند تا آنچه را که می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید انتخاب کنید. اما قرار دادن آن در آنجا گیج کننده است. نمای پیش فرض در آن نمای ساده است. نمای ساده چند پوشه را از پیش انتخاب می کند. در ویندوز ، آنها اسناد ، دسک تاپ ، موارد دلخواه و تصاویر هستند.

انتخاب پیشرفته

اگر می خواهید پوشه ها را خودتان انتخاب کنید ، باید با کلیک کردن روی پیوند “نمای پیشرفته” در سمت راست ، حالت پیشرفته را فعال کنید. انتخاب پرونده های خاص برای تهیه نسخه پشتیبان از طریق یک درخت به جای سیستم فایل به اندازه کافی بد است ، اما تنها انتخاب گزینه پوشه ها بدتر است.

بعد از انتخاب پوشه هایی که می خواهید نسخه پشتیبان تهیه کنید ، می توانید کدام روزها را انتخاب کنید تا نسخه پشتیبان تهیه شود. شما نمی توانید پرونده ها را انتخاب کنید ، اما به پوشه ها نیز محدود نمی شوید. می توانید همه چیز بالاتر از یک پوشه را در سلسله مراتب پرونده خود انتخاب کنید.

این گزینه ، همراه با محدودیتی در اندازه یا نوع پرونده ، شما را قادر می سازد بدون هیچ مشکلی از یک هارد دیسک کامل یا حتی مجموعه ای از آنها در پیکربندی RAID پشتیبان تهیه کنید..

Keepit-restore-tab

برای بازیابی پرونده های خود ، باید روی برگه “بازیابی” کلیک کنید. در مرحله بعد ، باید روی پیوند “مشاهده همه نسخه های پشتیبان” یا “بازیابی آخرین نسخه پشتیبان” کلیک کنید. مقصد پیش فرض برای بازیابی شما “دسک تاپ” است که می توانید با کلیک بر روی “تغییر مقصد” آنها را تغییر دهید.

Keepit-restore-set

پیوند “مشاهده همه پشتیبان ها” مجموعه های پشتیبان شما را نشان می دهد. می توانید همه چیز را از یک مجموعه پشتیبان بازیابی کنید یا آن را مرور کنید. اگر تصمیم به انجام دومی گرفتید ، یک ساختار درخت مانند ساختاری که برای ایجاد نسخه پشتیبان تهیه شده است را مشاهده خواهید کرد.

فایل های Keepit-restore

از آنجا ، می توانید پرونده های خاصی را برای بازیابی انتخاب کنید. پرونده ها یا پوشه هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و روی “بازیابی” کلیک کنید. اگر می خواهید مقصد بازیابی خود را تغییر دهید ، روی پیوند “تغییر مقصد” در زیر سلسله مراتب پوشه کلیک کنید.

سرانجام ، اگر می خواهید چیزی را که در آخرین نسخه پشتیبان خود گنجانده شده است ، بازیابی کنید ، فقط روی “بازگرداندن آخرین نسخه پشتیبان” کلیک کنید و روند بازیابی فقط آن پرونده ها را بازیابی می کند.

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد ، و این احتمال حتی بیشتر است که بتوانید داده های نامحدودی را مانند خود با Keepit Classic پشتیبان تهیه کنید. طول مدت زمان آن به عوامل زیادی بستگی دارد ، اما پهنای باند اتصال شما و نزدیک بودن شما به یکی از مراکز داده Keepit در بین آنها مهمترین است. آنها در دانمارک ، ایالات متحده و استرالیا هستند.

اگر Keepit Classic بیش از حد از پهنای باند شما استفاده کند ، راهی برای افزایش سرعت شما وجود ندارد ، و امکان افزایش تعداد موضوعات پشتیبان نیز وجود ندارد.

برای تست سرعت Keepit Classic ، از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی استفاده کردیم. ما آزمایشات خود را با استفاده از اتصال WiFi در بلگراد ، صربستان اجرا کردیم که سرعت بارگذاری آن 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 100 مگابیت در ثانیه بود. با این سرعت ها ، ما محاسبه کردیم که باید 21 دقیقه طول بکشد تا پوشه آزمایش ما بارگذاری شود و کمی بیشتر از یک دقیقه برای بارگیری آن بدون سربار.

سرعت بارگذاری عالی بود زیرا میانگین آن 28 دقیقه و 55 ثانیه بود. برای مقایسه ، بسیاری از خدمات تقریباً یک ساعت طول می کشد تا از پوشه آزمایش ما با همان سرعت پشتیبان تهیه کنند. برای متعادل کردن آن ، سرعت بارگیری وحشتناک بود. زمان بارگیری به طور متوسط ​​23 دقیقه و 23 ثانیه طول می کشد که بیشتر خدمات در حدود دو دقیقه طول می کشد.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری:00:28:3200:29:1800:28:55
زمان بارگیری:00:22:1300:24:3300:23:23

امنیت

حفظ امنیت

اطلاعات در مورد اقدامات امنیتی Keepit کمیاب است. آنچه می دانیم این است که Keepit Classic از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و به شما امکان می دهد کپی از کلید خود را نگه دارید. از آنجا که شما فقط یک نسخه از آن را نگه دارید ، و تنها نسخه آن نیست ، این سرویس دانش صفر نیست. یک بند مشکوک در سیاست حفظ حریم خصوصی مربوط به آن وجود دارد. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بخش بعدی بخوانید.

رمزگذاری قوی به محافظت از پرونده های شما کمک می کند ، اما هیچ کاری را برای اعتبار حساب شما انجام نمی دهد. با این حال ، احراز هویت دو عاملی انجام می شود ، اما Keepit Classic آن را ندارد. به همین دلیل ، شما باید از ایجاد رمز عبور ضعیف خودداری کنید ، که می تواند طعمه های آسان برای حملات بی رحمانه باشد. برای اطمینان از انجام این کار با راهنمای ما مشورت کنید.

Keepit Classic از پروتکل TLS برای ایمن سازی پرونده های شما در هنگام انتقال استفاده می کند. با تشکر از این ، شما می توانید اطمینان داشته باشید که حملات درون انسان نمی توانند پرونده های شما را رهگیری کنند.

حریم خصوصی

اطلاعات شخصی شما به Keepit رمزگذاری نمی شوند ، بنابراین تنها محافظت از شما یک سیاست حفظ حریم خصوصی قوی است. ما درگیر آن هستیم تا ببینیم چقدر قدرتمند است. اولین چیزی که ما متوجه شدیم ، تاریخ 18 فوریه 2008 بود که دلگرم کننده نبود. این سیاست از آن زمان نامعتبر است و هیچ چیزی در مورد آیین نامه عمومی حمایت از داده ها ذکر نمی کند.

GDPR آیین نامه ای است که از حریم شهروندان اتحادیه اروپا محافظت می کند ، و از 25 مه 2018 وارد عمل شد. می توانید در مورد آن در راهنمای GDPR بیشتر بخوانید..

سیاست حفظ حریم خصوصی Keepit مانند برخی از سیاستهای بهتری که خوانده ایم نمی خواند. کاملاً واضح نیست و بندهایی دارد که باعث می شود سرتان را خراش دهید. به عنوان مثال یکی از آنها را در زیر بگیرید.

KEEPIT حق استفاده از خدمات ارائه دهنده خارجی از خدمات مختلفی را دارد که برای عملکرد مناسب این سرویس به تبادل اطلاعات مشتری نیاز دارند. همه تهیه کنندگان KEEPIT موظفند پس از تحویل کامل تمام اطلاعات را حذف کنند. KEEPIT مسئولیت نقض هر رابطه کننده فروشنده از این رابطه را رد می کند. “

خوب است که تأمین کنندگان خارجی مجبورند داده ها را حذف کنند ، اما هیچ تضمینی برای این کار وجود ندارد. بعلاوه ، ما نمی دانیم که تهیه کنندگان خارجی یا حتی چه نوع خدماتی با Keepit کار می کنند.

Keepit و اشخاص ثالث

همچنین یک بند وجود دارد که از حقوق اشخاص ثالث نسبت به کاربران محافظت می کند. به نظر می رسد اشخاص ثالث نسبت به کاربران از محافظت بیشتری برخوردار هستند.

“مشتری مسئولیت KEEPIT است که اطمینان حاصل كند كه اطلاعات مشتری حقوق شخص ثالث را نقض نمی كند. اگر اقدامی قانونی علیه مشتری یا KEEPIT صورت گرفته باشد ، با این ادعا که خدمات KEEPIT حقوق شخص ثالث را نقض می کند ، KEEPIT حق دارد به انتخاب خود ، (I) خدمات خود را تغییر دهد تا تخلفات متوقف شود ، یا (II) این قرارداد را فسخ کند. کاملاً یا جزئی بدون مسئولیت بیشتر برای KEEPIT. “

گفته می شود ، Keepit باید مطابق قوانین اعمال شده درباره داده های شخصی ، با اطلاعات کاربران رفتار کند.

“با امضای اشتراک KEEPIT اطلاعات مشتری را ثبت می کند و بدین ترتیب نام و آدرس و ایمیل را در بانک اطلاعات مشتری KEEPIT ثبت می کنید. رفتار KEEPIT با چنین اطلاعاتی مطابق قانون رفتار با داده های شخصی است و مطابق آن خواهد بود. “

به طرز عجیبی ، مشتری موظف است تا Keepit را از تغییر در آدرس ایمیل اطلاع دهد ، این امر منطقی است ، اما همچنین می تواند در آدرس مسکونی خود تغییراتی ایجاد کند. اگر آنها این کار را نکنند ، Keepit می تواند خدمات خود را پس بگیرد. به علاوه ، کاربران مسئولیت داده های نگه داشته شده توسط Keepit را بر عهده دارند.

“مشتری تصمیم می گیرد ، و مسئولیت اطلاعات شخصی و داده های ثبت شده در اشتراك مشتری و نحوه استفاده آنها را بر عهده دارد. KEEPIT به طور عمده چنین اطلاعات شخصی را با دستورالعمل های مشتری اداره می کند. “

اگر داده هایی که ارائه می دهند طبق قانون باشد ، کاربران باید به صورت کتبی به Keepit اطلاع دهند.

“اگر داده هایی وجود داشته باشد که مشمول قانون رسیدگی به داده های شخصی روی سرورهای KEEPIT باشند ، مشتری باید کتبی را در مورد این موضوع و قانون رفتار با داده های شخصی بند 41 ، به KEEPIT اعلام کند. 3-5 اعمال می شود برای رفتار با داده های شخصی KEEPIT. “

بعلاوه ، Keepit هیچ مسئولیتی راجع به قوانین مربوط به پردازش داده های شخصی و داده های کاربر مدعی نیست.

KEEPIT از هر جنبه ای بدون مسئولیت کلیه مواردی که تحت قانون پردازش داده های شخصی در رابطه با داده های پردازش شده مشتری وجود دارد ، مسئولیت پذیر است. مشتری باید KEEPIT را برای هرگونه ادعایی که ناشی از قانون پردازش داده های شخصی ، تنظیم دوم داده های شخصی یا سایر مقررات عمومی در این ارتباط است ، جبران کند. “

همانطور که گفتیم ، دانش صفر یک مزیت عالی برای هر خدمتی است که بخواهد از حریم شخصی کاربران خود اطمینان حاصل کند. Keepit به شما امکان می دهد تا کلید خصوصی خود را نگه دارید ، اما به نظر می رسد که به دلیل نیاز به ادامه کار و حفظ امنیت ، می تواند به آن دسترسی پیدا کند..

“KEEPIT حق دسترسی به داده های ذخیره شده مشتری را دارد ، به حدی که بعد از برآورد بهترین KEEPIT برای عملکرد و یا وضعیت امنیتی KEEPIT ضروری باشد. KEEPIT و کارمندانش در این ارتباط منوط به محرمانه بودن هستند و به مشتری اطلاع می دهند که KEEPIT به داده های ذخیره شده دسترسی داشته است. “

اگر می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس نمی تواند پرونده های شما را مرور کند ، ممکن است بخواهید از Keepit اجتناب کنید و به جای آن درباره بهترین خدمات ابری دانش صفر ما اطلاعات بیشتری کسب کنید..

از طرف روشن ، Keepit ظرف 30 روز از پایان اشتراک خود ، تمام داده های شما را حذف می کند.

پشتیبانی

Keepit-support-site

Keepit یک وب سایت پشتیبانی قابل جستجو دارد که با تمام محصولات Keepit از جمله Keepit Classic کار می کند. نتایج به دست آمده از محصول جدا می شوند ، بنابراین هنگامی که شما به دنبال راه حل هستید می توانید بین آنها انتخاب کنید و راه حل های مربوط به هر کدام را مشاهده کنید یک روش بهتر انتخاب محصول برای دیدن متداول ترین مسائل و سپس در صورت لزوم انجام جستجو است

مقالات کمی برای Keepit Classic وجود دارد و بیشتر آنها به زبان دانمارکی است ، حتی اگر این وب سایت به زبان انگلیسی باشد. انجمن ها در دسترس هستند ، اما آنها نیز کمک زیادی نمی کنند ، زیرا آنها فعال نیستند.

می توانید طی 24 ساعت درخواست را از طریق ایمیل ارسال کرده و پاسخ دهید. ما چندین سؤال را شلیک کردیم ، اما فقط به یک سؤال پاسخ دادیم. این نیز کاملاً واضح بود و فقط اطلاعات محدودی را ارائه می داد. گزینه چت هم وجود دارد ، اما وقتی در طول روز آن را امتحان کردیم ، گفت تیم پشتیبانی گپ آفلاین است.

حکم

Keepit Classic یک سرویس عالی است ، در صورت عدم توجه به عیب های آن ، مانند سیاست حفظ حریم خصوصی طراحی شده ، کمبود مقاله پشتیبانی در وب سایت راهنما ، سرویس گیرنده دسکتاپ clunky و تاریخ دار و عدم وجود مشتری. بعلاوه ، سرویس گیرنده دسک تاپ گزینه های برنامه ریزی چندانی ندارد و برنامه تلفن همراه در کل از دست رفته است.

اگر از این خطاها گذشته باشید ، متوجه خواهید شد که Keepit Classic فضای پشتیبان نامحدودی را برای ارزان فراهم می کند ، از انواع فایل پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد از نسخه پشتیبان تهیه 60 روزه لذت ببرید همچنین بر خلاف بسیاری از خدمات روی لینوکس کار می کند. این که آیا اشتراک آن را در نظر بگیرید کافی خواهد بود بستگی به نیاز شما دارد.

نظر شما در مورد Keepit Classic چیست؟ آیا تهیه نسخه پشتیبان نامحدود به اندازه کافی ارزان برای عدم توجه به عیب های آن است؟ اگر اینگونه نباشد ، سایر خدمات را در نظر دارید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map