بررسی IDrive – به روز شده در سال 2020

بررسی IDrive

IDrive به لطف ویژگی های فراوان ، قیمت مناسب و قابلیت استفاده ، در بین بهترین ارائه دهنده های پشتیبان آنلاین قرار دارد. با این حال ، خوانندگان برخی از مسائل سرعت را گزارش داده اند و هیچ برنامه ماهانه ای در این زمینه وجود ندارد. بررسی کامل IDrive ما را بخوانید تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر.


Slider1

Slider2

Slider3

Slider4

Slider5

Slider6

قبلی

بعد

IDrive قطعه ای از نرم افزارهای پشتیبان ابری است که هم از نظر فرآیند تهیه نسخه پشتیبان واقعی و هم از دیگر ویژگی های غیرمعمول تر ، مانند همگام سازی ابری و به اشتراک گذاری فایل ، امکانات کاملی از ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد.. 

گفتن در مورد حریم خصوصی و امنیت سرویس ، چه چیزی را برای یک محصول خوب گرد می توان بد نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد چرا ما آن را دوست داریم ، ادامه حرکت و بررسی کامل IDrive ما را بخوانید.

علاوه بر این که فرآیند تهیه نسخه پشتیبان از ویژگی های بسیار غنی است ، این سرویس هم برای محافظت از داده های شما ، چه از دست دادن اتفاقی و چه از بین بردن عمدی ، کار خوبی خواهد کرد. برنامه های قیمت گذاری آن نیز منطقی است ، حتی می تواند یک برنامه کاملاً رایگان و بدون محدودیت زمانی ارائه دهد ، اما متاسفانه هیچ برنامه نامحدودی ندارد. خدمات مشتری نیز بسیار عالی است و سرعت انتقال مناسب است اما می تواند بهتر باشد.

ما با حرکت در هر بخش از بررسی ، این موارد را خراب خواهیم کرد ، بنابراین اگر این به نظر می رسد مانند پکیج مورد نظر خود باشید ، خواندن را ادامه دهید. اما اگر نبود برنامه های نامحدود و ماهانه ، برای شما یک معامله کننده است. برای یافتن برخی از گزینه های دیگر ، به لیست بهترین خدمات پشتیبان آنلاین بروید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های IDrive

امکانات

IDrive یک سرویس بسیار غنی از ویژگی است و این امکان را دارد که هر کادر را در لیست عملکردهای ما که می خواهیم در یک راه حل پشتیبان ابری مشاهده کنیم ، تیک بزند. در حقیقت ، حتی شامل قابلیت های همگام سازی و اشتراک گذاری نیز می باشد که به آن اجازه می دهد تا نه تنها با سایر سرویس های پشتیبان ، بلکه راه حل های ذخیره سازی ابری ، مانند Dropbox را نیز رقابت کند..

سرویس گیرنده دسک تاپ در سیستم عامل های ویندوز و مک موجود است اما در لینوکس وجود ندارد. اگرچه هنوز هم می توانید با استفاده از سرویس دهنده وب از این سرویس در یک دستگاه لینوکس استفاده کنید ، شاید بخواهید لیست ما را از بهترین نسخه پشتیبان ابری برای لینوکس بررسی کنید تا خدمتی پیدا کنید که یک مشتری دسک تاپ اختصاصی را برای سیستم عامل ارائه می دهد..

از نظر ویژگی های پشتیبان خود ، IDrive از دیسک سخت ، بیرونی ، هارد اکسترنال و پشتیبان هیبریدی مبتنی بر تصویر پشتیبانی می کند ، که همه این موارد را می توان به صورت مستمر یا برنامه ریزی انجام داد. ما در بخش پشتیبان گیری و بازیابی پرونده ، این ویژگی ها را با عمق بیشتری پوشش خواهیم داد ، بنابراین در حال حاضر بررسی خواهیم کرد که IDrive چه چیز دیگری را ارائه کرده است.

اگر یک پرونده یا پوشه حذف شود ، تا زمان دستی که آن را حذف کنید ، در بایگانی IDrive باقی می ماند ، و اطمینان می دهد که هیچ اتفاقی به طور تصادفی از بین نمی رود. در مورد نسخه های قبلی پرونده ها نیز همین کار را می کند ، و این باعث می شود که بتوانید از تغییراتی که ممکن است ایجاد کرده باشید ، برگردد.

IDrive-Trash

IDrive همچنین برنامه های تلفن همراه را در هر دو سیستم عامل Android و iOS ارائه می دهد و برخلاف سرویس های دیگر مانند SpiderOak ONE ، این برنامه ها به شما امکان می دهند از دستگاه تلفن همراه خود بک آپ بگیرید و نه اینکه فقط به عنوان پورتال مدیریتی برای داده های پشتیبان گیری شده از رایانه شخصی خود استفاده کنید..

اگر تهیه نسخه پشتیبان از عکس هایتان برای شما مهم است ، ممکن است از ویژگی “جدول زمانی” IDrive ، که از طریق سرویس دهنده وب و برنامه های تلفن همراه قابل دسترسی است ، استفاده کنید و برای مشاهده راحت تر ، نوع گالری عکس های خود را به شما ارائه می دهد..

IDrive-Timeline

ویژگی های همگام سازی و اشتراک گذاری IDrive

چیزی که در واقع IDrive را از بیشتر رقابت های خود جدا می کند ، گنجاندن مواردی است که معمولاً از ویژگی های ذخیره سازی ابری محسوب می شود. 

می توانید پوشه های همگام سازی را تنظیم کنید که به طور خودکار محتویات آنها را بین دستگاه ها همگام سازی کند ، و این همچنین به طور موثر فضای ذخیره سازی شما را دو چندان می کند ، زیرا پر کردن این پوشه به فضای ذخیره نسخه پشتیبان شما نمی خورد. این بدان معناست که می توانید از IDrive به عنوان گزینه ای دیگر برای برنامه هایی مانند Google Drive یا pCloud ، در بالای عملکرد خود به عنوان یک سرویس پشتیبان آنلاین استفاده کنید.

تنظیم پوشه یک فرایند بسیار ساده است و پس از راه اندازی می توانید آن را در هر کجا که دوست دارید انتقال دهید ، همچنین همگام سازی انتخابی را فعال کنید تا از همگام سازی برخی پرونده ها یا پوشه ها با دستگاه های خاص جلوگیری کنید. برخلاف ، به عنوان مثال ، SpiderOak ONE – که همان عملکرد را ارائه می دهد – پوشه نیازی به بخشی از پشتیبان گیری منظم شما ندارد.

IDrive-Move-Sync-Folder

برای دسترسی به ویژگی اشتراک گذاری ، باید از سرویس دهنده وب IDrive استفاده کنید. استفاده نکردن از این موارد در برنامه دسک تاپ به نظر یک انتخاب عجیب و غریب است ، اما صرف نظر از آن ، سرویس گیرنده وب آسان برای استفاده است و همچنین یک مرور کلی درباره همه دستگاه های شما ارائه می دهد. برای به اشتراک گذاشتن پرونده یا پوشه ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مورد را در سرویس گیرنده وب انتخاب کنید ، روی آن راست کلیک کرده و “اشتراک” را انتخاب کنید.

IDrive-Share

با این کار ، گفتگویی ایجاد می شود که می توانید آدرس ایمیل شخص یا افرادی که می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید را وارد کنید ، و همچنین امتیاز دسترسی آنها را تنظیم کنید ، به گیرنده اجازه می دهد پرونده را مشاهده یا ویرایش کند. متأسفانه ، شما به سادگی نمی توانید پیوند را کپی کنید ، به این معنی که باید دعوت اشتراک را از طریق ایمیل ارسال کنید.

قیمت گذاری

IDrive طیف گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهد ، اگرچه بیشتر آنها برای کاربران تجاری در نظر گرفته شده است. به شما مقدار زیادی فضای ذخیره سازی و همچنین دستگاه های نامحدود با همه برنامه ها ارائه می شود ، و حتی یک برنامه اولیه کاملاً رایگان و بدون محدودیت زمانی وجود دارد.

ارزان ترین برنامه شخصی محدودیت ذخیره 2TB با برچسب قیمت 69.50 دلار در سال را به شما می دهد ، که کاملاً منطقی است. 

گفته می شود ، خدمات دیگری مانند Backblaze (مطالعه Backblaze ما را بخوانید) و Carbonite فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهند و در مورد Backblaze ، قیمت در واقع کمی پایین تر (60 دلار در سال) از ارزان ترین برنامه IDrive است. اگر دو یا پنج ترابایت برای شما کافی نیست ، لیست ما از بهترین خدمات پشتیبان گیری نامحدود ابر را بررسی کنید یا به مقایسه Carbonite vs Backblaze ما بروید..

متأسفانه ، هیچ طرحی وجود ندارد که به شما امکان پرداخت ماهانه را بدهد ، بنابراین تنها گزینه شما پرداخت هزینه تمام شده سالانه است. این یک نقطه ضعف است ، به خصوص اگر شما متقاعد نشده اید که می خواهید مدت طولانی به این سرویس بپیوندید. خوشبختانه ، یک برنامه رایگان اساسی وجود دارد که دارای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی است و به شما امکان می دهد قبل از انجام یک سال کامل ، آن را کاملا آزمایش کنید.

برخلاف سایر سرویس های آزمایشی رایگان ، یک حساب اصلی محدود نیست ، بنابراین اگر شما فقط نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از مقدار کمی از داده ها دارید ، می توانید این کار را به صورت دائمی و کاملاً رایگان انجام دهید. علاوه بر این ، IDrive در حال فروش است ، برنامه های شخصی 2TB و 5TB خود را با قیمت 52.12 و 74.62 دلار به ترتیب برای کاربران ثبت نام شده برای سال اول خود ارائه می دهد..

مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید ، می توانید تعداد نامحدودی از دستگاه ها را با یک حساب واحد تهیه کنید ، خواه این دستگاه های رومیزی ، رایانه لوحی یا تلفن های هوشمند باشند. کلیه برنامه های شخصی پرداخت شده همچنین یک نسخه پشتیبان تهیه IDrive در سال به شما می دهد ، در حالی که بازگرداندن هزینه 99.50 دلار در هر درخواست ، به علاوه هزینه حمل و نقل اضافی برای مشتریان خارج از ایالات متحده است..

IDrive-IDrive-Express-Policy

راحتی در استفاده

رابط IDrive جلوه ای تمیز را نشان می دهد و به راحتی می توانید سر خود را بپیچید. هر آنچه شما نیاز دارید به راحتی در فهرست اصلی مشتری قابل دسترسی است. رابط وب و اپلیکیشن موبایل هم به خوبی طراحی شده اند و هم کار با آن آسان است.

مشتری دسک تاپ به شش منطقه اصلی تقسیم می شود که همه در منوی اصلی سمت چپ پنجره قرار دارند. این موارد عبارتند از: “نسخه پشتیبان” ، “بازیابی” ، “برنامه ریز” ، “همگام سازی” ، “پشتیبان گیری از سرور” و “تنظیمات”.

در برگه “پشتیبان گیری” ، می توانید انتخاب کنید که از چه پرونده ها یا پوشه هایی نسخه پشتیبان تهیه شود ، پیشرفت نسخه پشتیبان را در حالی که در حال انجام است مشاهده کنید و بین تهیه نسخه پشتیبان از حساب IDrive یا یک دستگاه محلی تغییر دهید..

IDrive-Server-Backup-Tab

برگه «بازگرداندن» نمای کلی از تمام دستگاه های شما و پرونده هایی که برای هر یک از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، به شما می دهد. در اینجا می توانید پوشه ها را از یک دستگاه برای بارگیری یا بازیابی آنها – به یک مکان جدید یا اصلی – و همچنین پاک کردن داده های پشتیبان انتخاب کنید..

IDrive-Restore-Tab

همچنین می توانید از تابع “عکس فوری” برای یافتن پرونده های پشتیبان تهیه شده قبل از تاریخ مشخص استفاده کنید ، و برای یافتن موارد حذف شده ، روی “مشاهده سطل زباله” کلیک کنید..

IDrive-Snapshots

در برگه “برنامه ریز” ، کنترل های پشتیبان گیری خودکار را خواهید یافت. می توانید یک برنامه روزانه تنظیم کنید یا روزهای خاصی را که می خواهید نسخه پشتیبان تهیه شود ، انتخاب کنید.

IDrive-Scheduler-Tab

برگه “همگام سازی” یک مرور کلی ساده در پوشه همگام سازی شما ، متشکل از میانبر به خود پوشه و یک دکمه برای انتقال آن به یک مکان جدید را می دهد..

IDrive-Sync-Tab

برگه “پشتیبان گیری از سرور” احتمالاً مورد توجه اکثر کاربران قرار نخواهد گرفت ، اما در اینجا می توانید انواع مختلفی از سرورها را برای تهیه نسخه پشتیبان از آن ها انتخاب کنید ، از جمله MS SQL ، Oracle ، Exchange و دیگران. قبل از شروع عملیات ، کلیک بر روی “پشتیبان” یا “بازگرداندن” روی یکی از این موارد ، گفتگوی ورود به سیستم را برای سرور ایجاد می کند.

IDrive-Server-Backup-Prompt

سرانجام ، در “تنظیمات” می توانید پشتیبان گیری مداوم ، پردازشگر یا پرتاب داده را روشن کنید ، همچنین تنظیمات دیگر مانند اعلان ها و حذف پرونده ها را تنظیم کنید..

IDrive-Settings-Tab

برنامه IDrive Mobile و Web Client

IDrive همچنین یک سرویس دهنده وب عالی را به شما امکان پذیر می کند که به شما امکان می دهد تمام کارهایی را که نسخه دسک تاپ آن انجام می دهد انجام دهد. با ورود به داشبورد ، شما می توانید کنترل عمیق هر دستگاه را داشته باشید ، حتی به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان تهیه کنید یا اقدام را از راه دور بازیابی کنید.

IDrive-Web-Dashboard

در مورد برنامه تلفن همراه ، هدف اصلی آن کمک به شما در استفاده از IDrive برای تهیه نسخه پشتیبان از فیلم ها و عکس های ذخیره شده در تلفن و رایانه لوحی است. صفحه اصلی برنامه نمای کلی از تمام عکسهای شما را که هنوز برای تهیه نسخه پشتیبان از آن ابر ندارید ، و همچنین یک دکمه پشتیبان برای انتقال سریع همه آنها به فضای ذخیره سازی IDrive شما را فراهم می کند..

برنامه IDrive-Mobile

ویژگی جدول زمانی برای عکس ها و فیلم ها نیز از برنامه تلفن همراه و همچنین همه پوشه های هماهنگ شده شما قابل دسترسی است. برگه دسترسی و بازیابی همه دستگاه های شما را نشان می دهد ، که می توانید بر روی آن کلیک کنید تا تمام داده های پشتیبان شده از دستگاه های گفته شده را بارگیری و بارگیری کنید.

IDrive-Mobile-Restore

سرانجام ، شما همچنین می توانید از برنامه برای مدیریت تمام پوشه هایی که با دیگران به اشتراک گذاشته اید و مواردی که با شما به اشتراک گذاشته شده است ، استفاده کنید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

IDrive وقتی به هدف اصلی خود یعنی تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های شما در ابر می رسد ، با عملکردی فوق العاده غنی همراه است. از داده ها می توان به صورت فایل های شخصی یا پوشه ها یا به عنوان یک تصویر کامل از دیسک سخت خود نسخه پشتیبان تهیه کرد. می توانید تعداد نامحدودی از دستگاه های رومیزی ، دستگاه های تلفن همراه و سرورها را بصورت محلی ، روی ابر یا به صورت ترکیبی از هر دو نسخه پشتیبان تهیه کنید..

پس از ورود به سیستم اولیه IDrive ، مشتری به طور خودکار چند پوشه را برای تهیه نسخه پشتیبان از جمله پوشه های “اسناد” ، “موسیقی” ، “فیلم” ، “تصاویر” و “دسک تاپ” در اختیار شما قرار می دهد.. 

سپس می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه “تغییر …” در برگه “پشتیبان” ، حذف شده و پوشه های دیگر را به صورت دستی اضافه کنید. اگر می خواهید یک نسخه پشتیبان تهیه نشده برنامه ریزی کنید ، می توانید بر روی دکمه “پشتیبان اکنون” در همان برگه کلیک کنید.

پشتیبان گیری IDrive-Change-Backup

IDrive همچنین از انتقال چند سطحی و بلاکچین پشتیبانی می کند. اولی به این معنی است که IDrive می تواند چندین فایل را به طور همزمان منتقل کند ، سرعت انتقال را با هزینه بار CPU بالاتر افزایش می دهد. در همین حال ، الگوریتم سطح بلوک سرعت پشتیبان گیری های بعدی را افزایش می دهد و با اسکن هر پرونده و صرفه جویی در داده ها با صرفه جویی در اطلاعات ، فقط داده ها را ذخیره می کند..

می توانید زمان برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را در بخش “زمانبندی” مشتری IDrive انتخاب کنید که می تواند بصورت ساعتی یا روزانه باشد. اگر رایانه شما خاموش است و آپلود را از دست نداده است ، می توانید به IDrive بگویید که به محض روشن شدن دستگاه دستگاه ، بارگذاری را به طور خودکار شروع کند ، همچنین در صورت موفقیت یا عدم موفقیت با تهیه نسخه پشتیبان ، از طریق ایمیل برای شما ایمیل کند..

همچنین می توانید “محافظت از داده های مداوم” را در منوی “تنظیمات” روشن کنید که باعث می شود فایل ها از هر 500 مگابایت بطور مداوم پشتیبان تهیه شوند و در صورت تغییر محلی در آنها ، از آنها بطور مداوم پشتیبان گیری کنید. IDrive به شما هشدار می دهد که این جایگزینی برای تهیه نسخه پشتیبان برنامه ریزی شده نیست ، اگرچه ، با این ویژگی ، پرونده ها و تغییرات بزرگتر نادیده گرفته می شوند.

IDrive-Continuous-Protection

علاوه بر روش معمول تهیه نسخه پشتیبان ، می توانید با کلیک بر روی دکمه “تهیه نسخه پشتیبان از تصویر دیسک” در سرویس گیرنده دسکتاپ ، یک کلون از دیسک سخت خود ایجاد کنید. این می تواند برای یک سیستم کامل یا فقط درایو منفرد انجام شود و بسته به اندازه ممکن است روزها یا حتی هفته ها طول بکشد.

IDrive-DiskImage

IDrive Express

برای مقابله با زمان بارگذاری بسیار طولانی ، IDrive خدماتی به نام IDrive Express ارائه می دهد. این شامل انجام یک نسخه پشتیبان تهیه محلی با استفاده از IDrive قبل از ارسال جسمی درایو حاوی نسخه پشتیبان تهیه شده به شرکت می باشد. 

اگر سیستم شما از نظر اندازه چند ترابایت است و سریعترین اتصال به اینترنت ندارید – یا بدتر از این ، اتصال شما قطع شده است – پس این ممکن است یک عامل صرفه جویی در زندگی باشد ، به خصوص برای تهیه نسخه اولیه نسخه پشتیبان تهیه.

IDrive Mobile

همانطور که گفته شد می توانید با استفاده از برنامه های Android و iOS از دستگاه های تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای دستگاه های iOS ، این به معنای مخاطبین ، عکس ها ، فیلم ها و تقویم شما است ، در حالی که نسخه Android همچنین به شما امکان می دهد از موسیقی ، پیام های متنی ، سابقه تماس خود و سایر پرونده های دیگر ذخیره شده در دستگاه ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید..

همچنین می توانید از سرورهای IDrive پشتیبان تهیه کنید و با وارد کردن بخش “پشتیبان گیری سرور” مشتری ، طیف وسیعی از گزینه های مختلف ، از جمله محبوب ترین معماری های سرور ، اعم از VMware ، Oracle یا MS SQL را مشاهده خواهید کرد..

IDrive-Server-Backup-Tab

هنگام بازیابی فایل ها ، می توانید بارگیری در یک پوشه خاص یا بازیابی مجدد در مکان اصلی را داشته باشید. به سادگی به زبانه “بازگرداندن” بروید ، مکان بازیابی را در انتهای پنجره انتخاب کرده و بر روی دکمه “بازگرداندن اکنون” کلیک کنید تا روند شروع شود.

IDrive-Restore-Location

سرعت

سرعت یک عنصر مهم یک سرویس پشتیبان آنلاین است. شما اغلب لازم است مقادیر زیادی از داده ها را بارگذاری کنید ، به خصوص اگر یک نسخه پشتیبان تهیه شده از تصویر را انجام دهید ، زیرا این کل هارد دیسک شما را کلون می کند و در صورت کند بودن خدمات می تواند روزها یا حتی هفته ها طول بکشد. IDrive در این زمینه به اندازه کافی خوب عمل می کند ، اما نرخ بارگیری و بارگیری ورزشی مناسب – اگرچه کامل نیست.

IDrive-Logs

برای تست سرعت IDrive ، یک پوشه 3.51 گیگابایتی پر از انواع مختلف پرونده از جمله تصاویر ، فیلم و متن بارگذاری و بارگیری کردیم. اتصال ما برای تست دارای سرعت بارگیری و بارگذاری تقریبا 20 مگابیت در ثانیه و 10 مگابیت در ثانیه است ، هرچند سرعتهای دقیق در هر لحظه معین به طور کلی به بار شبکه وابسته هستند. 

در حالت ایده آل ، با بارگیری حدود 30 دقیقه و بارگذاری حدود یک ساعت طول می کشد. هرچه واقع بینانه تر باشد ، به ترتیب حدود یک ساعت و نیم و سه ساعت به طول خواهد انجامید. اگر IDrive فشرده سازی فایل ها را در حافظه ذخیره کند ، بارگیری بسیار سریعتر انجام می شود.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری02:54:4303:52:0003:23:21
زمان بارگیری02:33:5502:57:202:45:37

همانطور که می بینید ، این نتایج خوب است ، حتی اگر شگفت انگیز نباشند. نرخ بارگذاری مربوط به چیزی است که انتظار داشتیم. با این حال ، ما زمان بارگیری سریع تری را دوست خواهیم داشت ، به خصوص وقتی با خدماتی مانند SpiderOak ONE مقایسه شود ، که پرونده های شما را فشرده می کند تا سرعت بارگیری را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

با توجه به اینکه مراکز داده IDrive در ایالات متحده قرار دارند ، ممکن است بتوانید برای ارتباطاتی که در آمریکای شمالی به وجود آمده است ، نتایج بهتری کسب کنید. 

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید اینست که اگر اتصال شما از نسخه پشتیبان تهیه می شود ، سرویس گیرنده رومیزی IDrive سخت کار را مجدد و از سرگیری نسخه پشتیبان تهیه می کند. ما این مورد را آزمایش کردیم و بیش از 20 تلاش برای اتصال مجدد به IDrive دادیم ، اما در پایان این سناریو ما را مجبور کرد که نسخه پشتیبان تهیه را متوقف کرده و مجدداً آن را راه اندازی کنیم..

پشتیبان گیری IDrive-Failed-Backup

امنیت

IDrive از امنیت عالی با رمزگذاری قوی برخوردار است. این که آیا امنیت فیزیکی برای مراکز داده خود در صورت وقوع فاجعه یا فاجعه طبیعی ، یا امنیت شبکه برای جلوگیری از نقض و هک داده ها است ، IDrive یک راه طولانی را برای اطمینان از ایمنی اطلاعات شما طی می کند.

داده های شما هم در هنگام استراحت و هم در هنگام انتقال با رمزگذاری بیتی AES-256 محافظت می شوند ، که تا آنجا که کسی می داند غیرقابل شکست است مگر اینکه یک ابر رایانه داشته باشید و چند میلیارد سال دیگر آن را ترک کنید. اگرچه ما در این مقاله وقت خود را در این مقاله نمی گذرانیم تا جزئیات الگوریتم رمزنگاری را چگونه کار کنیم ، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید توضیحات مربوط به رمزگذاری را بررسی کنید.

IDrive-Encryption-Setup

به طور پیش فرض ، IDrive کلید رمزگذاری شما را نگه می دارد ، اما شما می توانید در هنگام ثبت نام ، گزینه ایجاد یک کلید خصوصی را انتخاب کنید. با این حال ، IDrive به شما هشدار می دهد که این کار قابلیت اشتراک گذاری را که در این مقاله در ابتدا توضیح داده شد غیرفعال می کند. همچنین می توانید تأیید هویت دو عاملی را برای سطح امنیتی اضافه شده نیز فعال کنید.

از لحاظ امنیت مرکز داده های فیزیکی ، IDrive از طبقه های بلند شده و قفسه های لرزه ای استفاده می کند که در برابر زلزله ، سیستم های کنترل دما با مناطق خنک کننده جداگانه برای جلوگیری از گرمای بیش از حد ، و یک سیستم پیشرفته تشخیص دود و مهار آتش برای محافظت از شما استفاده می کند. داده ها در صورت بروز آتش سوزی.

IDrive-Data-Center-Security

با توجه به اینکه داده های شما با AES-256 رمزگذاری شده اند ، بزرگترین خطر برای پرونده های شما سرقت فیزیکی و مهندسی اجتماعی است. IDrive با اجرای سنسورهای حرکتی ، دسترسی 24 ساعته ایمن ، نظارت تصویری و هشدارهای نقض امنیتی از این امر محافظت می کند تا اطمینان حاصل شود که امکان دسترسی غیرمجاز به سرورها وجود نخواهد داشت..

از طرف شبکه ، IDrive به صورت دوره ای شخص ثالث بررسی های زیرساخت خود را انجام می دهد تا از عدم وجود آسیب پذیری های شناخته شده استفاده کند.

حریم خصوصی

نه تنها IDrive امنیت عالی را ارائه می دهد ، بلکه به حریم شخصی کاربران نیز اختصاص دارد. با داشتن یک سیاست عالی برای حفظ حریم خصوصی ، رمزگذاری خصوصی و رعایت انطباق با GDPR و HIPAA ، در این زمینه شکایت کمی وجود دارد.

IDRive مانند اکثر مشاغل پشتیبان ابری ، اطلاعات شخصی در مورد کاربران خود جمع آوری می کند. این شامل نام و نام خانوادگی ، اطلاعات پرداخت و همچنین آدرس ایمیل و فیزیکی است. این کاملاً استاندارد است و IDrive ادعا می کند هرگز بدون رضایت صریح کاربر این اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد.

IDrive-Privacy Policy

با این حال ، IDrive حق استفاده از اطلاعات گفته شده را برای تجزیه و تحلیل داخلی و بهبود خدمات خود ، و همچنین به اشتراک گذاری آن با اشخاص ثالث قابل اعتماد که برای ارائه خدمات خود با IDrive کار می کنند ، به اشتراک می گذارد..

وجه مهم دیگر این سیاست در صورتی است كه IDrive توسط نیروهای انتظامی یا مقامات محلی مجبور شود اطلاعات شما را فاش كند. این می تواند خبر بدی باشد با توجه به اینکه مراکز داده در ایالات متحده واقع شده اند ، کشوری بدنام به دلیل ضعف قوانین حریم خصوصی دیجیتالی و تمایل به اجرای برنامه ها و قوانینی که از قبیل میهن پرستی یا PRISM استفاده نمی کند..

خوشبختانه ، اگر کلید رمزگذاری خصوصی را در هنگام ثبت نام فعال کنید ، IDrive قادر نخواهد بود داده های پشتیبان خود را با هر کسی ، حتی مقامات ، افشا کند ، زیرا تنها شما کلید لازم برای رمزگشایی داده های خود را دارید. بنابراین ، به شرط انتخاب گزینه صحیح در هنگام ثبت نام ، IDrive یک سرویس دانش صفر است.

پشتیبانی

خیلی بد نیست که بتوانیم در مورد خدمات مشتری IDrive بگوییم ، زیرا این امکان را دارد که شما از نظر پشتیبانی ، همه موارد مورد نیاز خود را ارائه دهید. اگر به محصول IDrive نیاز به کمک دارید ، از طریق پشتیبانی تلفنی گرفته تا صفحه سؤالات متداول ، روشهای مختلفی برای پیشبرد آن وجود دارد..

اول ، بخش سؤالات متداول در وب سایت شرکت ارائه شده است ، که شامل پاسخ به متداول ترین سؤالات است که در دسته بندی ها برای پیمایش آسان تر سازماندهی شده اند.

IDrive-FAQ-صفحه

اگر نتوانید آنچه را که می خواهید در آنجا پیدا کنید ، مرحله بعدی تماس مستقیم با بخش پشتیبانی IDrive خواهد بود. بخش پشتیبانی از 6 صبح تا 11:30 بعد از ظهر باز است. PST و از طریق تلفن ، ایمیل یا گپ قابل دسترسی است. 

گزینه های تلفن و گپ بدیهی است که سریعترین سرعت را دارند. اگرچه گپ 24/7 باز است ، پشتیبانی تلفن فقط در ساعات کاری در دسترس است که بسته به منطقه زمانی شما ممکن است مشکل ساز باشد..

IDrive-Contact-پشتیبانی

فرم درخواست پشتیبانی کاملاً مفصل است و از شما می خواهد نام کاربری و آدرس ایمیل خود و همچنین سیستم های عامل و مرورگرهای وب را که در حال حاضر از آنها استفاده می کنید ، تهیه کنید. برای بررسی پاسخگویی ، ما یک درخواست پشتیبانی ارسال کردیم و در طی یک روز پاسخی دریافت کردیم ، این واقعاً تنها کاری است که می توانید از آنها بخواهید.

حکم

نتیجه گیری ما از بررسی IDrive است. در کل ، این یک سرویس عالی است که سرشار از ویژگی های – از نظر پشتیبان گیری از فضای ابری و ذخیره سازی ابری – با خصوصیات عالی ، امنیتی و پشتیبانی مشتری است. سرعت بارگیری و بارگیری مناسب است ، اگرچه در مورد اتصالات ناپایدار چند مورد ضرب و شتم وجود دارد.

برنامه های IDrive برای آنچه بدست می آورید قیمت مناسب دارند ، اما متأسفانه هیچ برنامه نامحدودی وجود ندارد. این یک مشکل بزرگ نیست ، هرچند که برای همه برنامه ها مقدار زیادی فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار گرفته است. اگر در IDrive کاملاً فروخته نشده اید یا به یک سرویس با فضای ذخیره نامحدود نیاز دارید ، مطمئن شوید که بقیه بررسی های پشتیبان آنلاین ما را بخوانید.

نظر شما در مورد بررسی IDrive ما چیست؟ آیا موافقید که این یک سرویس عالی مملو از ویژگی های مفید است ، یا عدم وجود برنامه ماهانه و ذخیره نامحدود برای شما یک معامله گر است؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map