بررسی Duplicati – بروزرسانی سال 2020

نقد و بررسی Duplicati

یک راه حل اولیه و پشتیبان با منبع آزاد که فاقد ویژگی ها است ، اما هنوز هم به طرز شگفت آور کار می کند ، Duplicati مطمئناً چیزی است که هر یک از کاربران باید به آن توجه کنند. افرادی که می خواهند راه حل های آماده برای رفتن داشته باشند ، ممکن است بخواهند آنرا تصدیق کنند ، همانطور که می توانید در بررسی Duplicati ما بخوانید.


بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

Duplicati یک سرویس پشتیبان استاندارد نیست. فضای تهیه نسخه پشتیبان تهیه نمی شود ، بلکه در عوض یک سرویس دهنده وب را فراهم می کند که به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را روی یک سرویس ابری مدیریت کنید. این یک نعمت یا نفرین است ، بستگی به دانش IT و تمایل شما برای ایجاد تغییر و تحول دارد. اگر یک سرویس ساده را دوست دارید و تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما را آسان می کند ، با بهترین لیست پشتیبان گیری آنلاین ما مشورت کنید.

اگر از چشم انداز مدیریت تهیه نسخه پشتیبان خود به روشی که می خواهید هیجان زده هستید ، توجه داشته باشید که Duplicati می تواند به بیش از 20 ارائه دهنده ابر وصل شود. همچنین منبع آزاد و رایگان است. این بدان معنا نیست که این محصول ضعیف است. در عوض ، دارای رمزگذاری قوی و خصوصی ، یک برنامه زمانبندی پشتیبان ، امکان تهیه نسخه پشتیبان از درایوهای محلی و خارجی و سرعت سریع ، برای بوت شدن.

از آنجا که این برنامه رایگان است ، فاقد یک تیم اختصاصی از تکنسین های پشتیبانی است که برای کمک به حل مشکلات شما آماده هستند. به گفته این ، یک انجمن فعال وجود دارد که می توانید از آنها درخواست کمک کنید. با این وجود هیچ برنامه موبایل وجود ندارد ، بنابراین کسانی که می خواهند به راحتی از نسخه پشتیبان خود استفاده کنند باید در جای دیگری جستجو کنند.

اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هستید ، با ما در جزئیات این بررسی Duplicati با ما همراه باشید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Duplicati

امکانات

Duplicati فضای تهیه نسخه پشتیبان را مانند ارائه دهندگان نسخه پشتیبان استاندارد آنلاین فراهم نمی کند. در عوض ، این تنها به شما می دهد وسیله ای برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها. شما باید از فضای تهیه نسخه پشتیبان مراقبت کنید. این کار اضافی است و کاربران اصلی احتمالاً آن را دوست ندارند.

از طرف دیگر ، اگر شما یک کاربر برق هستید ، فضای تهیه پشتیبان خود را به شکلی که می بینید مناسب است. شما بسیاری از ارائه دهندگان را انتخاب می کنید ، بنابراین می توانید به معاملات بهتر دسترسی پیدا کنید و می توانید نسخه پشتیبان خود را به روشی که می خواهید تغییر دهید..

گزینه های duplicati-storage

Duplicati با 21 سرویس ابری کار می کند. این خدمات شامل زیرساخت های ابری مانند Amazon S3 ، Backblaze B2 و Google Cloud و همچنین سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Google Drive ، Microsoft OneDrive و MEGA است. می توانید همه آنها را در لیست مقایسه بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر پیدا کنید.

شما می توانید سرورهای خود را به عنوان مقصد تعیین کرده و با استفاده از FTP ، نوع مطمئن تر SFTP یا WebDAV خود را به Duplicati وصل کنید. اگر نمی دانید این پروتکل ها به چه معنی است ، راهنماهای ما را به FTP و WebDAV بخوانید.

Duplicati همچنین از پشتیبان گیری از درایوهای خارجی خارجی و سرورها پشتیبانی می کند. این خوب است اگر شما کسی باشید که می خواهد قانون پشتیبان گیری 3-2-1 را اجرا کند ، که از نسخه پشتیبان محلی و ابر استفاده می کند.

Duplicati در ابتدا یک نسخه پشتیبان کامل ایجاد می کند. پس از آن ، آن را با افزودن تنها بخش هایی از داده های تغییر یافته ، آن را به روز می کند. این باعث صرفه جویی در وقت و مکان شما می شود ، و اندازه نسخه پشتیبان تهیه شده نیز به آرامی رشد می کند. به این فرآیند “پشتیبان گیری مداوم” گفته می شود. ما در مورد پشتیبان گیری بیشتر صحبت خواهیم کرد و مراحل زیر را بازیابی می کنیم.

Duplicati همچنین گزینه های پیشرفته ای دارد که معمولاً با خدمات اختصاصی پشتیبان گیری ابری همراه است. آنها شامل امکان برنامه ریزی نسخه پشتیبان ، تنظیم خط مشی های نسخه سازی و رمزگذاری فایل ها هستند. اگر می خواهید تنظیم کنید ، می توانید گزینه های بیشتری مانند سطح رمزگذاری پستی ، اسکریپت هایی را که در نقاط خاصی از زنجیره و ایمیل هایی که پس از اتمام پشتیبان گیری ارسال می شوند ، اضافه کنید..

خط مشی حفظ به شما امکان می دهد تعداد نسخه های سفارشی را حفظ کنید. می توانید مشخص کنید که Duplicati چند بار باید از نسخه های پشتیبان قدیمی در روزها ، هفته ها ، ماه ها یا سال ها استفاده کند. اگر نمی خواهید با آن مقابله کنید ، می توانید از یک نسخه پشتیبان هوشمند استفاده کنید ، که برای هر 7 روز آخر ، هر چهار هفته گذشته و هر 12 ماه گذشته ، یک نسخه پشتیبان ذخیره می کند..

در غیر این صورت ، می توانید بطور خودکار نسخه پشتیبان تهیه را قدیمی تر از یک مقدار خاص حذف کنید یا تعداد مشخصی از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

سرپرستان سیستم و سایر افراد که تمایل به استفاده از خط فرمان را دارند می توانند با استفاده از خط فرمان قابل اجرا برای Duplicati این کار را انجام دهند. این امکان را به شما می دهد تا ویژگی های تهیه نسخه پشتیبان را به اسکریپت های خود اضافه کنید یا در یک پنجره ترمینال از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبان گیری ابری ، به کتابخانه پشتیبان گیری آنلاین ما شیرجه بزنید.

نمای کلی ویژگی های Duplicati

آرم Duplicatiwww.duplicati.com

از تمام برنامه های ماهانه 500 دلار شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی
n / a

مراکز داده سخت شده
n / a

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA
n / a

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
نامحدود

قیمت گذاری

خود Duplicati نرم افزاری رایگان و منبع باز است که می توانید از duplicati.com بارگیری کنید. اگر بخواهید امتحان کنید ، هیچ مانعی وجود ندارد.

اگر می خواهید از فضای ذخیره سازی ابری به عنوان مقصدی برای تهیه نسخه پشتیبان خود استفاده کنید ، باید یک ارائه دهنده را انتخاب کنید. بسته به میزان نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از آن ، این هزینه برای شما خواهد بود. شما نمی توانید به برنامه های رایگان اعتماد کنید زیرا آنها فضای زیادی را ذخیره نمی کنند.

چه مقدار هزینه بستگی به این دارد که با چه خدماتی به آنجا بروید و به چه فضایی نیاز دارید. با فرض اینکه به 1 ترابایت فضا نیاز دارید ، برای دیدن گزینه های محبوب ، با جدول زیر مشورت کنید.

قیمت های Wasabi ، Amazon S3 ، Backblaze B2 و Google Cloud در جدول بالا ساده شده است و تنها میزان هزینه های هر سرویس برای هر گیگابایت ذخیره سازی در ماه را نشان می دهد..

همه خدماتی هستند که فقط شما را مجبور به پرداخت هزینه ذخیره سازی مورد استفاده خود می کنند ، اما برای انتقال داده نیز هزینه دارند.

می توانید مقاله مقایسه Microsoft Azure ، Amazon S3 ، Google Cloud و Backblaze B2 خود را بررسی کنید تا ببینید که چگونه این سرویس ها به یکدیگر پیوسته اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wasabi ، مقاله واشابی ما را بخوانید. اگر به محصول Google تکیه دارید ، بررسی Google Cloud ما را بخوانید.

اگرچه برخی از این پیشنهادها 1 ترابایت را با 60 دلار در سال به شما می دهند ، اما هنوز هم نمی توانند برنامه نامحدود 5 دلاری Backblaze را برای کاربران خانگی ضرب کنند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی Backblaze ما کسب کنید.

کسانی که به گزینه های بیشتری نسبت به پیشنهادات Duplicati نیاز دارند می توانند CloudBerry Backup را امتحان کنند. CloudBerry Backup می تواند به بیش از 60 ارائه دهنده متصل شود ، اما توجه داشته باشید که نسخه دسک تاپ 49،99 دلار هزینه دارد و قیمت ارائه دهنده ذخیره ابری که شما انتخاب می کنید شامل نمی شود. اطلاعات بیشتر در مورد CloudBerry Backup را در بررسی Cloudberry Backup ما بخوانید.

راحتی در استفاده

برای استفاده از این سرویس باید مشتری دسک تاپ Duplicati را بارگیری کنید ، اما بیشتر اوقات از مرورگر استفاده خواهید کرد. مشتری دسک تاپ برای ویندوز ، macOS و Linux موجود است.

برنامه وب دارای رابط حداقل است که استفاده از آن آسان است. سمت چپ حاوی دکمه های ناوبری است که به شما امکان دسترسی به صفحه اصلی ، اضافه کردن نسخه پشتیبان ، بازیابی فایل ها ، تنظیمات نیشگون گرفتن و کشیدن صفحه “درباره” را می دهد..

تجربه ساده است. هنگام تهیه نسخه پشتیبان ، مراحل را دنبال می کنید و گزینه های مورد نیاز خود را انتخاب می کنید ، دقیقاً مانند یک برنامه نصب کننده اصلی. ما در بخش بعدی بیشتر درباره نسخه پشتیبان صحبت خواهیم کرد و مراحل را بازیابی می کنیم.

ما در بخش قبلی آن را با Cloudberry Backup مقایسه کردیم ، اما تجربه کاربری این دو سرویس کاملاً متفاوت است. Duplicati بسیار دوستانه تر و ساده تر برای استفاده است ، اما هنوز هم پیچیده تر از Backblaze و Carbonite است. هر دو Backblaze و Carbonite بیشتر مراحل پشتیبان گیری و بازیابی را به صورت خودکار انجام می دهند ، بنابراین لازم نیست کارهای زیادی انجام دهید.

Duplicati برنامه های تلفن همراه ندارد ، بنابراین اگر نیاز به تهیه نسخه پشتیبان خود از تلفن هوشمند خود دارید ، بهتر است یکی از سرویس های اصلی پشتیبان گیری آنلاین را انتخاب کنید. برای کمک به آن با بررسی های پشتیبان آنلاین ما مشورت کنید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

برای ایجاد یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، بر روی دکمه “اضافه کردن نسخه پشتیبان” کلیک کنید.

نسخه پشتیبان تهیه duplicati-new-backup

می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید و یا پیکربندی را از یک پرونده وارد کنید. اگر سابق را انتخاب کنید ، به صفحهای ارسال می شوید که می توانید تنظیمات پشتیبان کلی را تنظیم کنید.

تنظیمات duplicati-set-general

طرح پشتیبان خود را نامگذاری کنید ، سطح رمزگذاری را انتخاب کنید و یک عبارت عبور قوی را تنظیم کنید ، سپس روی “بعدی” کلیک کنید.

duplicati-backup-مقصد

مرحله بعدی شما را برای انتخاب یک قسمت تهیه پشتیبان می طلبد. می توانید محلی یا راه دور را انتخاب کنید. حافظه محلی امکان انتخاب پوشه یا درایو محلی را به شما می دهد. برای از راه دور ، می توانید ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری را انتخاب کنید یا با استفاده از یکی از پروتکل های موجود به سرور خود متصل شوید.

ما Google Drive را برای آزمایش خود انتخاب کردیم. اگر این کار را انجام دهید ، باید با کلیک کردن روی پیوند “authID” به Duplicati اجازه تعامل با Google Drive را بدهید..

duplicati-backup-google

پس از انجام این کار ، می توانید با کلیک روی “اتصال اتصال” ، ارتباط را با Google Drive آزمایش کنید.

duplicati-source-data

مرحله زیر شما را برای انتخاب محتوای پشتیبان مستلزم می کند. Duplicati نمی تواند پرونده ها یا پوشه ها را بر اساس نوع انتخاب کند ، بنابراین شما باید انتخاب را به صورت دستی انجام دهید. گفته می شود ، می توانید فیلترها را اضافه کنید تا پرونده های خاصی را وارد کنید و آنها را حذف کنید.

شما می توانید فایل ها را بر اساس برنامه افزودنی با استفاده از عبارات منظم درج کنید و پرونده های مخفی ، سیستمی و موقت را حذف کنید ، همچنین پرونده هایی با اندازه خاص.

برنامه duplicati

در مرحله بعد ، می توانید نسخه پشتیبان خود را تنظیم کنید تا در یک برنامه اجرا شود. می توانید بعد از تعداد مشخصی از دقیقه ها ، ساعت ها ، روزها ، هفته ها ، ماه ها یا سال ها از نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید پشتیبان گیری از کدام روزهای هفته را انتخاب کنید.

duplicati - آخرین گزینه ها

صفحه آخر به شما امکان می دهد خط مشی حفظ را تنظیم کنید. می توانید انتخاب کنید که نسخه های پشتیبان قبلی را که تعداد مشخصی از آنها است ، نگه دارید و یا از نسخه های پشتیبان قدیمی تر از یک تاریخ خاص استفاده کنید..

این تنها کاری است که شما باید انجام دهید تا یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر پشتیبان گیری خود را به صورت خودکار اجرا کنید ، آنها باید از برنامه ای که انتخاب کرده اید شروع کنند. اگر اینطور نیست ، باید با کلیک بر روی دکمه “اکنون اجرا” شروع به کار دستی کنید.

سرعت پشتیبان گیری Duplicati

بسته به میزان داده شما برای تهیه نسخه پشتیبان ، تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد. بسته به ارائه دهنده خدمات اینترنت و میزان فاصله شما از سرور صدها گیگابایت ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد..

duplicati-restore-location

پس از تهیه نسخه پشتیبان اولیه ، انتقال به لطف الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک Duplicati و تهیه نسخه پشتیبان مداوم ، بسیار سریعتر انجام می شود. الگوریتم کپی کردن سطح بلوک به انتخاب و انتقال تنها بخش هایی از پرونده ای که از آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده تغییر کرده است ، به جای کل فایل ها.

برای بازیابی فایل ها ، روی دکمه “بازیابی” در سرویس گیرنده وب کلیک کنید. از آنجا می توانید بازیابی فایل ها را با استفاده از یک فایل پیکربندی ، مستقیماً از پرونده پشتیبان خود یا از برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود انتخاب کنید.

duplicati-restore-files

پنجره بعدی به شما امکان می دهد پرونده هایی را که می خواهید بازیابی کنید ، انتخاب کنید. برای ما ، این فقط یک پوشه فشرده است که ما برای آزمایش از آن استفاده کردیم.

گزینه های duplicati-restore

می توانید پرونده ها را به مکان اصلی آنها برگردانید و آنهایی را با همان نام بازنویسی کنید یا نسخه های مختلف را ذخیره کنید. در غیر این صورت ، می توانید به مکان دیگری بازگردید. پس از آماده شدن ، بر روی دکمه “بازیابی” کلیک کنید تا مراحل شروع شود.

Duplicati نوار پیشرفت را در بالای صفحه قرار می دهد تا وضعیت بازیابی شما را نشان دهد. Duplicati پس از اتمام بازیابی به شما اطلاع می دهد و از شما می خواهد که کمک مالی کنید. این فرآیند به خوبی کار می کند و گزینه های زیادی دارد که می توانید برای بهبود آن استفاده کنید. برای دیدن نتایج آزمون ما می توانید در جدول سرعت مشورت کنید.

سرعت

به طور کلی ، چگونگی اجرای سریع نسخه پشتیبان شما بستگی به ISP شما و نزدیک بودن شما به یکی از سرورهای ارائه دهنده خدمات پشتیبان ابری دارد. در این حالت ، Duplicati نخواهد بود ، بلکه خدماتی است که فضای ذخیره سازی را فراهم می کند. گفته می شود ، سرعت سریع فایلهای فشرده سازی و رمزگذاری شده کپی نیز یک عامل خواهد بود.

ما با اتصال آن به Google Drive و بارگیری و بارگیری یک پوشه فشرده شده 1 گیگابایتی ، سرعت انتقال Duplicati را آزمایش کردیم. آزمایشات ما با استفاده از اتصال اترنت در بلگراد ، صربستان انجام شد که سرعت بارگذاری آنها 6 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگیری 100 مگابیت در ثانیه بود.

با توجه به این امر ، انتظار داشتیم حدود 21 دقیقه بارگذاری شود و حدود یک دقیقه برای بارگیری بدون هیچ گونه سربار بارگیری شود.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری:00:24:5500:25:5000:25:23
زمان بارگیری:00:00:4400:00:3500:00:40

آزمایشات ما مشابه آنچه انتظار داشتیم بود. میانگین زمان بارگذاری 25 دقیقه و 23 ثانیه بود ، در حالی که بارگیری در کمال تعجب ، به طور متوسط ​​فقط 40 ثانیه طول کشید. این به لطف شبکه جهانی سرورهای Google Drive است.

اگر متوجه شدید که انتقال Duplicati خیلی از پهنای باند شما را می گیرد ، می توانید با کلیک کردن روی نماد سرعت سنج در بالای سرویس گیرنده وب ، آنها را برانید.

دریچه گاز

امنیت

رمزگذاری duplicati

می توانید رمزگذاری را هنگام برنامه ریزی پشتیبان خود روشن کنید. اولین مرحله در فرآیند تهیه نسخه پشتیبان به شما امکان می دهد بین رمزگذاری ، گارد محافظت از گنو و AES 256 بیتی را انتخاب کنید. توصیه می کنیم از AES 256-bit استفاده کنید زیرا این استاندارد برای رمزگذاری هنگام انتقال به ابر است. تا آنجا که کسی می داند شکسته نشده است.

اگر می خواهید داده های خود را رمزگذاری کنید ، باید یک رمزعبور تنظیم کنید. Duplicati به شما خواهد گفت اگر رمز عبور شما ضعیف است و به شما این امکان را می دهد که اگر نمی دانید چگونه یک رمز عبور را ایجاد کنید ، یک رمز عبور قوی تولید کنید.

Duplicati قبل از انتقال به سرور داده های شما را به صورت محلی رمزگذاری می کند. گذرواژه هرگز کامپیوتر شما را ترک نمی کند. به همین دلیل ، Duplicati واجد شرایط رمزگذاری دانش صفر است. با رمزگذاری صفر دانش ، هیچ کس جز قادر به خواندن پرونده های خود نخواهد بود. همچنین می توانید پروتکل SSL را فعال کنید تا از داده های خود در برابر حملات وسط محافظت کنید.

این تمام امنیتی است که به Duplicati بستگی دارد. بقیه به سرویس ابری که استفاده می کنید بستگی دارد. شما باید خدمتی را انتخاب کنید که مراکز داده را سخت کرده است. خوشبختانه ، بیشتر آنها انجام می دهند. برخی سرویس ها داده های رمزگذاری شده مانند Amazon Drive را رمزگذاری نمی کنند ، بنابراین رمزگذاری را با Duplicati فعال کنید.

حریم خصوصی

حریم خصوصی شما به Duplicati و خدمتی که شما برای میزبانی داده های خود انتخاب کرده اید متکی خواهد بود. برای نمونه ای از خدمات دارای حریم خصوصی قوی ، بررسی Sync.com ما را بخوانید.

گفته می شود ، Duplicati از رمزگذاری دانش صفر استفاده می کند و رمز عبور شما را انتقال نمی دهد. حریم خصوصی شما به خوبی محافظت می شود. مهمتر از آن ، سیاست حفظ حریم خصوصی شامل مشکوک نیست.

Duplicati هنگام ثبت نام در وب سایت و شرکت در انجمن ها ، اطلاعاتی را در مورد شما جمع می کند. از این اطلاعات برای بهبود وب سایت و خدمات مشتری استفاده می کند و ایمیل های دوره ای برای شما ارسال می کند.

Duplicati برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما از بسیاری از اقدامات امنیتی استفاده می کند ، اما توجه داشته باشید که مدیران وب سایت دسترسی کامل به پیام های وب سایت از جمله پیام های خصوصی دارند.

این سرویس اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی فروشد ، داد و ستد می کند. این شامل اشخاص ثالث قابل اعتماد نیست که به Duplicati کمک می کنند تا وب سایت خود را اداره کند ، تا زمانی که آنها موافقت خود را محرمانه نگه دارند. Duplicati همچنین ممکن است اطلاعاتی را برای رعایت قانون یا محافظت از حقوق و امنیت دیگران منتشر کند.

پشتیبانی

دسته پشتیبانی بزرگترین تفاوت بین Duplicati و بقیه خدمات پشتیبان است. به این دلیل است که Duplicati یک تیم پشتیبانی فنی اختصاصی ندارد ، این یعنی بدون ایمیل ، چت یا پشتیبانی از تلفن. هرچه منصفانه باشد ، دوپلیتی منبع آزاد و رایگان است ، بنابراین نمی تواند هزینه پرداخت آنها را بپردازد.

پشتیبانی duplicati

آنچه در عوض آن است ، یک انجمن پشتیبانی است که در آن سایر کاربران به شما کمک می کنند تا مشکل خود را برطرف کنید. در میان کاربران توسعه دهندگان Duplicati و دیگر کارشناسان فناوری اطلاعات قرار دارند. زمان پاسخگویی به طور کلی خوب است ، و بیشتر مباحث در همان روزی که ارسال شده است ، پاسخی دریافت می کنند.

حکم

Duplicati یک تجربه کاربری روان را ارائه می دهد ، حتی اگر برای تنظیم نسخه پشتیبان خود از ژیمناستیک IT استفاده کند. کاربران پیشرفته فناوری اطلاعات ، تحت تأثیر قرار نمی گیرند. کسانی که می خواهند یک تجربه کارآمد داشته باشند ، باید خدمات مناسب تری پیدا کنند.

به این گفته ، Duplicati رایگان است و اگر یک سرویس ذخیره سازی را انتخاب کنید که گران نیست ، می توانید پس انداز کنید. اگر یکی از شبکه های سرور جهانی را انتخاب کنید ، به سرعت های سریع نیز خواهید رسید ، زیرا Duplicati به سرعت فایل ها را رمزگذاری و فشرده می کند.

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی کار دشواری نیست و گزینه های استانداردی را که دوست داریم هنگام استفاده از یک سرویس پشتیبان مشاهده کنیم ، ندارد. Duplicati همچنین ایمن است زیرا از رمزگذاری قوی برای محافظت از پرونده های شما استفاده می کند.

نظر شما در مورد دوپلیاتی چیست؟ آیا شما بیشتر به یک سرویس که شامل ذخیره سازی است نیز تکیه می کنید؟ اگر قبلاً از یک سرویس پشتیبان استفاده می کنید ، در نظرات زیر کدامیک را به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map