بررسی پشتیبان گیری Cloudberry – بروزرسانی شده در سال 2020

پشتیبان گیری Cloudberry توسط MSP360 Review

پشتیبان گیری CloudBerry از MSP360 که اخیراً تغییر نام یافته است با سایر ارائه دهنده های پشتیبان ما بسیار متفاوت است زیرا به شما امکان می دهد پرونده ها را روی سیستم ذخیره ابری مورد نظر خود ذخیره کنید ، و رابط کاربری ساده ای را برای مدیریت کلیه نسخه های پشتیبان خود در یک مکان فراهم می کند. برای جزئیات ، بررسی کامل CloudBerry Backup ما را بخوانید.


بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

بیشتر خدمات پشتیبان تمرکز بر تأمین فضای واقعی سرور برای پرونده های شما است ، اما CloudBerry Backup یک رویکرد متفاوت را در پیش می گیرد. به جای ارائه سرورهای مخصوص خود برای ذخیره سازی ، این گزینه را به شما ارائه می دهد تا بتوانید انواع مختلف ذخیره سازی را ذخیره کنید تا بتوانید تمام حساب ها و پشتیبان های خود را از یک جا مدیریت کنید. خواندن این بررسی CloudBerry Backup را دنبال کنید تا بدانید که آیا این روش منحصر به فرد برای تهیه نسخه پشتیبان از ارزش وقت شماست یا خیر.

این نرم افزار در ابتدا توسط CloudBerry Labs ایجاد و مدیریت شد ، اما این شرکت از آن زمان دست خود را تغییر داده و خود را به عنوان MSP360 معرفی کرد. تا حدودی گیج کننده ، این نرم افزار علی رغم وب سایت با استفاده از مارک جدید ، نام قدیمی نسخه پشتیبان CloudBerry را حفظ می کند.

CloudBerry Backup با تعداد زیادی گزینه و ابزار بسته بندی شده است و این نرم افزار را برای کاربران قدرتمند که رویکرد DIY را ترجیح می دهند ، به یک نرم افزار عالی تبدیل کرده است. با این حال ، اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان ساده هستید ، CloudBerry احتمالاً راه حل شما نیست. اگرچه رابط کاربری خوبی سازمان یافته است ، اما طراحی آن مانند اوایل دهه 2000 چیزی شبیه به آن نیست.

با این وجود ، امنیت ، حریم خصوصی و سرعت آن بسیار عالی است ، به شرط آنکه CloudBerry Backup را با ارائه دهنده ذخیره سازی مناسب شریک کنید. خوشبختانه گزینه های زیادی وجود دارد ، از Amazon S3 یا Amazon Glacier گرفته تا Microsoft Azure. ما اکثر این گزینه ها را مرور کرده ایم ، بنابراین لیست های ما از بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین و بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری را بررسی کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای تهیه پشتیبان Cloudberry توسط MSP360

امکانات

پشتیبان گیری CloudBerry دارای بسیاری از ویژگی ها است ، با همه چیز ، از پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر و چند خواندن گرفته تا پشتیبان گیری هیبریدی و برنامه هایی برای بازیابی فاجعه. تهیه نسخه پشتیبان از برنامه ریزی و پرتاب شدن ، و نسخه قدرتمند آن بدان معنی است که شما هرگز فایل های حذف شده یا تغییر یافته را از دست نخواهید داد..

نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry در ویندوز ، مک و لینوکس موجود است و برنامه های تلفن همراه را هم در سیستم عامل اندروید و هم در iOS ارائه می دهد ، اگرچه اینها فقط برای تهیه نسخه پشتیبان دسک تاپ شما و نه ارائه راه حل پشتیبان برای دستگاه های تلفن همراه هستند. اگر می خواهید یک سرویس برای تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های تلفن همراه خود ، بررسی IDrive ما را بررسی کنید.

اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان از سرور هستید ، CloudBerry Backup برنامه های گران قیمت خود را ارائه می دهد ، که از سرور ویندوز ، سرور Microsoft SQL و سرور Microsoft Exchange پشتیبانی می کند..

CloudBerry Backup از پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر و ترکیبی پشتیبانی می کند ، که می تواند به صورت دستی ، در یک برنامه تعیین شده یا به طور مداوم انجام شود (به این معنی که فایل های شما را اسکن می کند و هر زمان که تغییر ایجاد شود ، نسخه پشتیبان تهیه می کند). همچنین می توانید تنظیم قدرت را بر اساس استفاده از حافظه ، پهنای باند یا فضای دیسک موجود فعال کنید.

CloudBerry-Throttling

تهیه نسخه پشتیبان شما به طور پیش فرض با استفاده از multithreading و الگوریتم سطح بلوک انجام می شود ، به این معنی که اگر فقط بخش کوچکی از آنها تغییر کرده باشید ، ظرفیت شبکه را دوباره بارگیری نمی کنید..

هر زمان که پرونده ها را تغییر دهید یا حذف کنید ، نسخه ClupBerry Backup به شما امکان می دهد نسخه های قدیمی و فایل های حذف شده را تا زمانی که می خواهید حفظ کنید ، و محدودیتی در تعداد بسیاری از این موارد که می خواهید نگه دارید وجود ندارد..

CloudBerry- نسخه سازی

گذشته از ویژگی های تهیه نسخه پشتیبان خود ، می توانید از CloudBerry Backup برای ایجاد یک درایو USB قابل بوت یا پرونده ISO از تصویر سیستم خود استفاده کنید ، که در مورد خرابی سیستم بسیار جالب است..

همچنین یک ابزار ظرفیت دیسک وجود دارد که به شما امکان می دهد که فایل ها و پوشه ها بیشتر فضای ذخیره سازی را در رایانه شما انجام می دهند. مشتری همچنین از سرورهای پروکسی پشتیبانی می کند.

CloudBerry-Bootable-USB

بررسی اجمالی ویژگی های پشتیبان CloudBerry

پشتیبان گیری Cloudberry توسط آرم MSP360www.cloudberrylab.com

از 4999 $ برای 5000 برنامه GBAll شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود
فقط در برنامه نهایی

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده
n / a

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
15

قیمت گذاری

خدمات پشتیبان معمولاً گزینه های اشتراک ماهانه یا سالانه را دارند. با این حال ، از آنجا که CloudBerry Backup در واقع هیچ فضای ذخیره ای را ارائه نمی دهد ، بخش عمده ای از هزینه آن به صورت یک بار خرید از جلو است. 

با این وجود ، باز هم هزینه نگهداری سالانه وجود دارد ، و مگر اینکه شما بخواهید گرانترین نسخه را انتخاب کنید ، برخی محدودیت های عجیب و غریب وجود دارد.

با وجود CloudBerry در واقع مجبور به پرداخت سرورهای میزبان داده های خود نیستید ، تنها نسخه CloudBerry Backup که به شما امکان می دهد از پشتیبان گیری نامحدود استفاده کنید ، نسخه Ultimate است. با هزینه 299.99 دلار ، این هزینه بسیار گرانتر از آن خواهد بود که بیشتر کاربران مایل به معده هستند. 

در عوض ، نسخه Desktop Pro شما را به 5 ترابایت داده محدود می کند ، که احتمالاً در اکثر شرایط بیش از حد کافی است. اگر به دنبال تهیه پشتیبان نامحدود برای تجارت خود هستید ، CrashPlan گزینه بسیار خوبی است. Carbonite همچنین فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهد و یک گزینه جایگزین عالی CrashPlan برای کاربران خصوصی است. برای اطلاعات بیشتر به بررسی Carbonite ما مراجعه کنید.

نسخه Desktop Pro اجازه تهیه نسخه پشتیبان از سرور را نمی دهد. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، می توانید به جای آن یکی از برنامه های سرور را انتخاب کنید. اگرچه اینها هنوز هم گرانتر از برنامه Desktop Pro هستند ، اما به اندازه نسخه Ultimate گران نیستند.

با توجه به طیف وسیعی از ویژگی های ارائه شده توسط CloudBerry Backup ، ما فکر می کنیم قیمت خرید یک بار بسیار مناسب است ، اما اضافه کردن سالانه 10 دلار اضافی به علاوه هر آنچه که ارائه دهنده ذخیره سازی خود را پرداخت می کنید عالی نیست ، با توجه به CloudBerry در واقع برای میزبانی پرونده های خود باید هزینه تعمیر و نگهداری سرور را بپردازید.

برنامه رایگان CloudBerry

نسخه رایگان نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry در دسترس است ، اما دارای محدودیت های بسیار قابل توجهی است. با نسخه رایگان دسک تاپ ، بدون توجه به میزان ذخیره شما از ارائه دهنده پشتیبان واقعی خود ، نمی توانید بیش از 200 گیگابایت داده پشتیبان تهیه کنید. علاوه بر این ، پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر ، رمزگذاری و پشتیبانی مشتری نیز در دسترس نیست.

CloudBerry-Free-Trial

همچنین می توانید برای یک آزمایش 15 روزه رایگان ثبت نام کنید ، این امکان را به شما می دهد تا به تمامی ویژگی های نسخه Desktop Pro دسترسی پیدا کنید تا بتوانید قبل از خرج کردن هر یک از پول نقد سخت خود ، آن را امتحان کنید..

راحتی در استفاده

سهولت استفاده و ویژگی ها معیارهایی هستند که غالباً با یکدیگر همبستگی منفی دارند ، زیرا هرچه ویژگی های بیشتری را شامل می شوید ، استفاده از نرم افزار معمولاً دشوارتر خواهد شد.. 

اگرچه ظاهر CloudBerry Backup باعث می شود که احساس شود برای ویندوز XP طراحی شده است ، این برنامه را با ارائه یک چیدمان ساده که استفاده از آن آسان باشد ، حتی اگر با ابزار و تنظیمات به لبه بسته شده باشد ، این روند را ارائه می دهد..

با وجود طراحی قدیمی ، همه چیز به خوبی سامان یافته و یافتن آن آسان است. صفحه اصلی “استقبال” نمای کلی از تنظیمات و برنامه ها و همچنین جدیدترین نسخه های پشتیبان و بازیابی شما را به شما می دهد.

CloudBerry-Welcome-Panel

در امتداد بالای صفحه دکمه های مختلفی برای تنظیم انواع مختلف پشتیبان و بازیابی برنامه ها ، ایجاد یک USB قابل راه اندازی و جستجوی حافظه پشتیبان خود وجود دارد.

در تب “ابزارها” که در سمت چپ بالای برنامه قرار دارد ، می توانید به گزینه های CloudBerry Backup دسترسی پیدا کنید ، ابزار ظرفیت دیسک را که قبلاً ذکر شد راه اندازی کنید و اگر می خواهید همان تنظیمات پشتیبان را در یک کامپیوتر جداگانه تنظیم کنید ، پیکربندی خود را وارد یا صادر کنید..

CloudBerry-Tools-Tab

در زیر این دکمه ها زبانه ها برای نمای اصلی برنامه وجود دارد ، جایی که می توانید از صفحه «خوش آمدید» که در ابتدا به تفصیل به برنامه های پشتیبان خود برگردید ، برگردانید برنامه ها ، ذخیره سازی نسخه پشتیبان و تاریخچه.

در بخش “برنامه های تهیه نسخه پشتیبان” ، لیستی از تمام برنامه هایی که تنظیم کرده اید ، و همچنین چند مورد از پیش تنظیم شده مانند اسناد ، نشانک ها و پوشه های تصویری خود را پیدا خواهید کرد. با گسترش یک نقشه ، می توانید تمام جزئیات آن از جمله برنامه ، رمزگذاری و نتایج حاصل از آخرین اجرا ، به علاوه دکمه های مختلف را مشاهده کنید که به شما امکان ویرایش ، حذف یا کلون برنامه را می دهد..

CloudBerry-Backup-Plans

برگه بعدی با کلیه جزئیات و اقدامات مشابه موجود در برگه قبلی ، کلیه برنامه های بازیابی خود را ارائه می دهد.

CloudBerry-Restore-Plans

برگه “ذخیره سازی پشتیبان” نمای کلی از همه حسابهای مرتبط با شما و داده های ذخیره شده با هر ارائه دهنده ذخیره سازی ابری را برای شما فراهم می کند. می توانید نسخه پشتیبان خود را در یک ساختار درخت استاندارد نمایش داده یا از نظر اندازه آنها را سازماندهی کنید.

CloudBerry-Backup-Storage

سرانجام ، در برگه «سابقه» ، همه جزئیات پشتیبان گیری را انجام داده و بازیابی شده را انجام می دهید ، که شامل اندازه پرونده و همچنین نتیجه عملکرد ، زمان وقوع آن و مدت زمان آن است..

CloudBerry-History

اگرچه هیچ رابط وب با CloudBerry Backup وجود ندارد ، یک برنامه تلفن همراه وجود دارد. همانطور که قبلاً گفته شد ، این برنامه به شما اجازه نمی دهد تا از دستگاه های تلفن همراه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید از نسخه های پشتیبان خود مدیریت کنید و حتی اگر نمی توانید مستقیماً روی دستگاه دسک تاپ خود این کار را انجام دهید ، یک پورتال موبایل برای استفاده آسان فراهم می کند..

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات خود با CloudBerry ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد ، اما روند این امر در واقع کاملاً ساده است. همچنین تنظیمات کاملی در اختیار شما قرار می دهد تا اطمینان حاصل کنید که نسخه پشتیبان تهیه شده شما دقیقاً به روشی که می خواهید رفتار می کند. 

می توانید از ابر یا یک دستگاه محلی نسخه پشتیبان تهیه کنید ، تنظیمات مختلف تنظیم و تنظیم را اجرا کنید و انواع مختلف اعلان را فعال کنید.

CloudBerry Backup به شما امکان می دهد چندین برنامه پشتیبان تهیه کنید که مستقل از یکدیگر اجرا شوند ، به گونه ای که می توانید داده های خود را به راحتی در چندین ارائه دهنده مانند Amazon S3 و Google Cloud ذخیره کنید..

CloudBerry-Provider-Options

برای ایجاد یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، ابتدا باید از چه سرویس ذخیره سازی استفاده کنید و حساب خود را به CloudBerry Backup متصل کنید. در اینجا گزینه های زیادی وجود دارد ، از جمله Amazon S3 یا Amazon Glacier ، Google Cloud (برای اینکه با Google Drive اشتباه نگیرید) ، Wasabi ، Rackspace و موارد دیگر. 

کدام گزینه بهترین گزینه کاملاً به نیازهای شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر به دنبال ذخیره سازی سرد هستید ، گزینه یخچال آمازون گزینه خوبی است.

CloudBerry-Add-Account

پس از افزودن حساب پشتیبان ابری به انتخاب خود ، می توانید بر روی “پرونده ها” یا “مبتنی بر تصویر” کلیک کنید ، که جادوگر تنظیم را برای برنامه پشتیبان خود باز می کند. در صورتی که بیش از یک مورد اضافه کنید ، اولین مرحله انتخاب بین “نسخه پشتیبان محلی یا ابر” یا “پشتیبان ترکیبی” است ، و به دنبال آن انتخاب خدمات ذخیره سازی مورد نظر برای استفاده در این طرح..

CloudBerry-Backup-Local-Or-Cloud

در مرحله بعد ، یک نام برای برنامه خود تنظیم کنید و بین حالت “پیشرفته” ، “ساده” و “سفارشی” انتخاب کنید. حالت “پیشرفته” به شما امکان می دهد از رمزگذاری و پشتیبان گیری از سطح بلاک استفاده کنید ، در حالی که “ساده” جایگزین به شما امکان می دهد به مشتری خود اختصاص داده شده ارائه دهنده ذخیره خود دسترسی داشته باشید ، نه فقط خود نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry.

CloudBerry-Backup-Mode

پنجره بعدی امکان دسترسی به برخی گزینه های پیشرفته ، مانند اسکن های سریع NTFS (سرعت بخشیدن به اسکن تغییرات پرونده با هزینه استفاده بیشتر از حافظه) و مجبور کردن استفاده از سرویس سایه کپی حجم (که به شما امکان می دهد در هنگام استفاده از فایلها داشته باشید) از شما حمایت می شود).

گزینه های CloudBerryBackup-Advanced

اگر در مورد تنظیمات “پیشرفته” تصمیم گرفته اید ، می توانید پرونده هایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید. اگر پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر را انجام می دهید ، این پنجره به جای فایل ها و پوشه های شما لیستی از پارتیشن ها را روی سیستم شما نشان می دهد.

CloudBerry-Backup-Select-Files

پس از انتخاب همه مواردی که می خواهید پشتیبان تهیه کنید ، می توانید فیلترهایی را که می خواهید برای برنامه اعمال کنید انتخاب کنید. این شامل جستجوی فایل های سیستم ، فیلتر کردن انواع خاصی از فایل ها و موارد دیگر می باشد.

فیلترهای CloudBerry-Backup

پنجره بعدی به شما امکان می دهد فشرده سازی را فعال کنید (که باعث کاهش فضای ذخیره سازی ابری استفاده شده) و رمزگذاری می شود (به شرطی که ارائه دهنده پشتیبان ابری شما از آن پشتیبانی کند).

CloudBerryBackup-Compression-and-Encryption

سیاست بعدی برای حفظ سیاست شما است که تصمیم می گیرد چه مدت موارد حذف شده روی سرور نگه داشته شود و چه تعداد نسخه قدیمی فایلهای تغییر یافته را می خواهید داشته باشید.

CloudBerry-Backup-Keep

با نزدیک شدن به پایان مراحل ، تصمیم می گیرید که برنامه ای را تعیین کنید که می تواند در روزهای مشخصی از هفته ، به صورت واقعی یا بصورت دستی به تاریخ های مشخصی تنظیم شود (به این معنی که باید خود نسخه پشتیبان را شروع کنید).

CloudBerry-Backup-Schedule

سرانجام ، دو ویندوز آخر به شما امکان می دهند اقدامات خاصی را انجام دهید که به طور خودکار قبل از شروع تهیه نسخه پشتیبان یا بعد از اتمام آن اجرا شوند ، و سپس آیا می خواهید به محض تهیه نسخه پشتیبان از طریق برخی موارد به شما اطلاع داده شود یا خیر..

CloudBerry-Backup-Notifications

هنگامی که همه این موارد را پشت سر گذاشتید ، CloudBerry Backup خلاصه ای از برنامه خود را برای بررسی بیشتر به شما می دهد ، پس از آن شما انجام داده اید.

CloudBerry-Backup-Summary

تنظیم یک برنامه بازیابی کمی پیچیده تر است. شما با کلیک کردن بر روی دکمه “بازگرداندن” در نوار وظیفه اصلی و سپس انتخاب ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری که می خواهید از آن بازیابی کنید ، شروع می کنید.

CloudBerry-Restore-Provider

سپس می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید بازگردانی را فقط یک بار اجرا کنید یا برنامه را برای استفاده بعدی ذخیره کنید.

CloudBerry-RestoreOnce-Or-Save

بعد انتخاب می کنید که آیا می خواهید پرونده ها و پوشه ها را بازیابی کنید یا تصویر کامل سیستم را انجام دهید.

CloudBerry-Restore-Files-or-Image

پنجره بعدی به شما امکان می دهد که آیا می خواهید آخرین نسخه را بازیابی کنید یا از یک نقطه خاص در زمان بازیابی کنید.

CloudBerry-Restore-Point

بعد ، شما انتخاب می کنید چه پرونده هایی (یا کدام تصویر سیستم) را می خواهید از لیست داده های پشتیبان گرفته شده خود بازیابی کنید.

CloudBerry-Restore-File-Selection

با حرکت ، می توانید مقصد را انتخاب کنید. این می تواند در یک مکان جدید یا در محل اصلی داده باشد. در اینجا ، می توانید مشخص کنید که آیا می خواهید فایل های حذف شده را بازیابی کنید و آیا می خواهید پرونده ها را در مقصد خود بازنویسی کنید.

CloudBerry- بازیابی-مقصد

پنجره زیر به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا می خواهید فایلها را رمزگشایی کنید یا خیر. به خاطر داشته باشید که اگر پرونده ها را در هنگام تهیه نسخه پشتیبان از خود رمزگذاری کردید ، باید اکنون آنها را رمزگشایی کنید. در غیر این صورت ، لازم است که پرونده ها را بعداً رمزگشایی کنید تا پس از بارگیری در دسترس آنها قرار بگیرند.

CloudBerry-Restore-Decrypt

سرانجام ، می توانید اعلان هایی را برای زمان پایان بازیابی تنظیم کنید ، که می تواند به صورت ایمیل یا ورودی در پرونده رویداد Windows ارسال شود..

CloudBerry- بازیابی اعلان ها

سرعت

CloudBerry فضای واقعی سرور را که می خواهید پرونده های خود را ذخیره کنید ، فراهم نمی کند ، بنابراین سرعت آن به خدمات ثانویه ای که شما برای شریک شدن با آن پیشنهاد می کنید ، بسیار وابسته است.. 

از آنجا که تهیه نسخه پشتیبان اولیه اولیه غالبا بسیار زیاد است ، ارائه خدمات تهیه نسخه پشتیبان از سرعت بسیار حیاتی به حد تئوری نزدیک است. از آزمایشات خود ، ما مشخص کرده ایم که CloudBerry Backup می تواند به همان سرعتی انجام شود که تأمین کننده فضای ذخیره اجازه دهد.

برای آزمایشات خود ، ما یک پوشه 3.51 گیگابایتی که حاوی انواع مختلفی از پرونده ها ، مانند فایل های ویدیویی ، تصاویر و متن است بارگیری و بارگیری کردیم. ما از یک اتصال با سرعت بارگذاری و سرعت بارگیری 50 مگابیت در ثانیه استفاده کردیم ، که در تئوری بدان معنی است که تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی باید طی 10 دقیقه به پایان برسد ، اما واقع بینانه تر امیدواریم که در حدود 15 تا 20 دقیقه به پایان برسد..

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
بارگذاری0:15:240:14:550:15:09
دانلود0:12:530:12:460:12:49

همانطور که مشاهده می کنید ، این نتایج به طور گسترده ای در محدوده مورد نظر ما قرار می گیرند و در مورد آپلودها نیز در واقع از انتظارات ما فراتر رفته اند. برای این تست ها ، ما CloudBerry Backup را به Backblaze B2 متصل کردیم ، که نسخه Backblaze در نظر گرفته شده برای کاربران تجاری است. اگر می خواهید در مورد نسخه مخصوص استفاده خصوصی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی Backblaze ما را بررسی کنید.

امنیت

شما به ارائه دهنده پشتیبان خود به داده های بالقوه حساس اطمینان خواهید کرد ، بنابراین امنیتی که ارائه می دهد از اهمیت اساسی برخوردار است. با این حال ، به دلیل اینکه CloudBerry فضای سرور را خود فراهم نمی کند ، محدودیت های قابل توجهی برای امنیتی که می تواند به تنهایی فراهم کند ، وجود دارد ، زیرا به شدت به اقدامات انجام شده توسط شرکتی که مراکز داده های واقعی را کنترل می کند ، اعتماد دارد..

گفته می شود ، CloudBerry Backup یک کار عالی برای تسهیل انتقال امن به ارائه دهنده ذخیره سازی مورد نظر شما انجام می دهد. تا زمانی که سرویس ثانویه از آن پشتیبانی کند ، CloudBerry Backup حداکثر رمزگذاری AES 256 بیتی را ارائه می دهد ، که این بیش از اندازه کافی است تا داده های شما را از دست افراد مجرمان سایبری یا حتی مسئولین دور نگه دارد..

CloudBerry-Encryption

رمزگذاری را می توان به صورت خصوصی تنظیم کرد ، به این معنی که فقط شما دارای کلید مورد نیاز برای باز کردن قفل آن هستید. هنگامی که پرونده های شما در حال گذر هستند ، توسط TLS محافظت می شوند ، به این معنی که در هنگام حمل و نقل به مقصد ، در برابر حملات بین افراد آسیب پذیر نیستند. 

اگر کاملاً روشن نیستید که تمام این بحث رمزنگاری به چه معنی است ، حتما توضیحات ما را برای رمزگذاری برای دوره خرابی در اصطلاحات بخوانید.

پشتیبان گیری CloudBerry از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند ، که با نیاز به تأیید اضافی قبل از ورود به سیستم ، امنیت شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد ، اگرچه باید این را با ارائه دهنده ذخیره خود تنظیم کنید. این سرویس همچنین برای محافظت از باج افزار از آن استفاده می كرد ، اما این كار پس از آنكه CloudBerry Labs مشخص كرد فواید كمتری را در اختیار كاربران قرار می دهد ، حذف شد..

حریم خصوصی

تقریباً مانند امنیت ، حریم خصوصی عمدتاً در اختیار شرکت مسئول محل نگهداری واقعی شماست. از آنجا که CloudBerry Backup دارای کپی از داده های شما نیست ، توانایی آن برای به خطر انداختن حریم خصوصی شما ذاتاً محدود است. گفته می شود ، سیاست مختص به حریم خصوصی آن ، اطلاعاتی را که جمع آوری می کند و چه زمانی به اشتراک گذاشته می شود ، روشن می کند.

در اصل ، تنها اطلاعاتی که CloudBerry روی شما جمع آوری می کند ، همان چیزی است که شما هنگام ثبت نام حساب ، یعنی نام ، آدرس ایمیل و جزئیات پرداخت ارائه می کنید. این شرکت همچنین اطلاعات ناشناسانه خاصی مانند آدرس IP و جزئیات دستگاه شما را جمع آوری می کند ، اما اینها به هیچ وجه به نام و یا هویت شما گره خورده اند.

CloudBerry-Privacy Policy

در بیانیه حفظ حریم خصوصی به وضوح بیان شده است که این اطلاعات تنها از دو طریق به اشتراک گذاشته می شود. اول ، با شرکای شخص ثالث قابل اعتماد که CloudBerry را قادر می سازند خدمات خود را ارائه دهند (به PayPal برای اطلاعات پرداخت و غیره فکر کنید) و بنا به درخواست اجرای قانون ، قوانین و مقررات را رعایت کنید..

از نظر مقررات حریم خصوصی ، CloudBerry با GDPR و HIPAA مطابقت دارد ، اما این بار دیگر کاملاً به حافظه ابری ثانویه متکی است که شما سرویس را با آن متصل می کنید.

CloudBerry-GDPR

خدمات مشتری

از آنجایی که شما به داده های بالقوه مهم به ارائه دهندگان پشتیبان واگذار می کنید ، مهم است که آنها دارای یک بخش خدمات قوی برای مشتری باشند که پاسخ های سریع و با کیفیت را برای هر نمایش داده شده ارائه می دهند. 

حتی اگر CloudBerry واقعاً داده های شما را اداره نمی کند ، ما هنوز هم می خواستیم بررسی کنیم پشتیبانی مشتری آن چقدر خوب است و شرکت در اینجا خوب عمل می کند ، چندین راه برای تماس و همچنین پاسخ سریع ورزش می کند..

CloudBerry-Email-Form

در صورت نیاز به کمک به نرم افزار می توانید بلیط الکترونیکی را از طریق فرم ایمیل ارسال کنید یا از طریق تلفن با شرکت تماس بگیرید. متأسفانه ، تعداد تلفنهای موجود فقط برای سه کشور – ایالات متحده ، انگلیس و برزیل – در دسترس است ، بنابراین اگر از هرجای دیگر تماس می گیرید ، ممکن است هزینه ای برای شما باشد.

CloudBerry-تلفن-پشتیبانی

ما پرسشی را از طریق فرم ایمیل ارسال کردیم و طی چند ساعت پاسخی دریافت کردیم که بسیار عالی است. وقتی بلافاصله جواب ندادیم ، بخش پشتیبانی حتی از طریق تلفن و همچنین با ارسال یک ایمیل پیگیری اضافی به ما مراجعه کرد.

CloudBerry-KnowledgeBase

همچنین می توانید از طریق پایگاه دانش گسترده شرکت جستجو کنید یا سوال یا مسئله خود را در انجمن کاربر قرار دهید.

CloudBerry-Forum

حکم

این برای بررسی ما در مورد نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry است. در کل ، این یک ابزار قدرتمند برای مدیریت چندین نسخه پشتیبان تهیه شده برای ارائه دهندگان مختلف است ، که به شما امکان کنترل بسیاری از جنبه های پشتیبان شما را می دهد.. 

تهیه نسخه پشتیبان از CloudBerry ممکن است بهترین راه حل برای کسی نباشد که فقط به دنبال یک روش ساده برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های ابری است. با این حال ، برای مصرف کنندگان برق ، میزان زیادی از کنترل و انعطاف پذیری را فراهم می کند.

اگرچه نسخه رایگان دارای محدودیت های جدی است ، اما هنوز هم بسیار قابل استفاده است ، به شرطی که نیازی به تهیه نسخه پشتیبان بیشتر از 200 گیگ نداشته باشید و نیازی به انجام تصویربرداری دیسک ندارید. 

ما فکر می کنیم پرداخت هزینه نگهداری سالانه برای خدماتی که فضای سرور را در اختیار شما قرار ندهد کمی غیرقابل تردید است ، اما در کل ، قیمت در طرح بزرگ چیزها مبهم نیست..

اگر CloudBerry Backup پشتیبان گیری کنید ، سرعت ، امنیت و حفظ حریم خصوصی بسیار خوبی را ارائه می دهد ، همچنین یک بخش خدمات با مشتری بسیار پاسخگو در صورت مواجهه با هرگونه مشکلاتی را ارائه می دهید. وقتی همه این موارد را با ویژگی های فراوان و سهولت استفاده از آن جفت کنید ، یک نرم افزار عالی برای کسانی که به دنبال دریافت هرچه بیشتر از روند تهیه نسخه پشتیبان خود هستند ، می گیرید..

نظر شما در مورد بررسی پشتیبان گیری CloudBerry ما چیست؟ آیا موافقید که این یک ابزار قدرتمند برای کاربران پیشرفته است اما ممکن است خیلی بیشتر از حد متوسط ​​افراد باشد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map