CloudAlly Review – ذخیره خود را بیاورید – به روز شده در سال 2020

بررسی CloudAlly

CloudAlly برگی از کتاب CloudBerry Backup تهیه کرده است و در آنجا فضای ذخیره سازی را تهیه می کند. با این حال ، این گران تر از الهام بخش آن است ، و برخی از مشکلات رابط کاربری دارد. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل CloudAlly را بخوانید.


بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

CloudAlly یک شرکت پشتیبان ابری مستقر در اسرائیل است. این در مقایسه با بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین ما ، متفاوت از اکثر سرویس ها است ، زیرا داده های شما را که از قبل در ابر قرار دارد پشتیبان تهیه می کند. ارائه دهندگان خدمات Cloud برای بازیابی فاجعه خود از افزونگی ها و پشتیبان های داخلی ساخته اند ، اما با CloudAlly می توانید یک لایه محافظت دیگر برای داده های پشتیبان خود ایجاد کنید.

بیشتر ارائه دهندگان خدمات ابری پرونده های حذف شده شما را در پوشه “سطل زباله” حفظ می کنند اما پس از حذف آنها از آنجا نمی توانید آنها را بازیابی کنید. برای جلوگیری از این امر ، می توانید از CloudAlly برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی پرونده هایی که با سایر سرویس های ابری نگهداری می کنید ، استفاده کنید.

CloudAlly با چندین سرویس ابری مشهور تجارت ادغام می شود و از امنیت و حریم خصوصی زیادی برخوردار است که با توجه به اینکه می خواهید مهمترین پرونده های تجاری خود را تهیه کنید ، بسیار مهم است..

به گفته این ، اگر نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از داده های زیادی داشته باشید ، قیمت گذاری آن برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های خدمات ذخیره سازی ابری گران است. اگرچه در اکثر موارد ، شما فقط نیاز به ذخیره اطلاعات مهم خود دارید ، که به فضای پشتیبان زیادی نیاز ندارد. پایگاه دانش CloudAlly می تواند به حل مشکلات متداول کمک کند و تیم پشتیبانی فنی آن نیز 24/7 در دسترس است.

CloudAlly نیز قابل استفاده است اما محدود به یک سرویس دهنده وب است. عملیات پشتیبان گیری و بازیابی سریع و سریع است. اگر در مورد خدمات کنجکاو هستید ، با ما همراه باشید زیرا می خواهیم جزئیات این بررسی CloudAlly را به شما بگوییم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

پشتیبان گیری از کلاسیک ابر به محافظت از داده های رایانه های شخصی و درایوهای خارجی کمک می کند. هنگامی که پرونده های شما در ابر قرار گرفت ، می توانید مطمئن باشید که خرابی های هارد دیسک یا اشکالات نرم افزاری باعث نمی شوند که آنها را گم کنید.

سرویس های ابر متفقین

CloudAlly در مقایسه با چنین خدماتی یک جانور متفاوت است. این نمی تواند از رایانه یا سخت افزار دیگر شما نسخه پشتیبان تهیه کند. درعوض ، به محافظت از پرونده های شما که از قبل در سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Google Drive ، Microsoft OneDrive یا Box کمک می کنند. سه مورد اول نام خانواده است. اگر مورد چهارم را نشنیده اید ، بررسی جعبه ما را بخوانید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

اگر تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری را نمی دانید ، توضیحات ما را بخوانید.

علاوه بر Google Drive ، CloudAlly می تواند از Gmail ، مخاطبین ، Google Calendar ، Google Sites ، Google Tasks و دامنه های متعدد از G suite Google پشتیبان تهیه کند. به طور مشابه ، می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های Office 365 ، Microsoft Exchange و Microsoft OneNote خود استفاده کنید. OneNote یکی از بهترین برنامه های یادداشت برداری است. در مورد OneNote ما در مورد آن بخوانید.

تهیه نسخه پشتیبان از Microsoft SharePoint Online ، از جمله سایت ها ، اسناد و کتابخانه ها نیز موجود است. بعلاوه ، می توانید از ایمیل های IMAP و فروش Salesforce و محیط sandbox از جمله اسناد ، پیوست ها ، فیدهای چت و اشیاء استاندارد و سفارشی پشتیبان تهیه کنید..

در صورت نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از بانکهای اطلاعاتی ، می توانید برای پایگاه داده های Amazon DynamoDB و Amazon SimpleDB خود این کار را انجام دهید..

CloudAlly همچنین از نسخه های پشتیبان و نگهداری نامحدود از بایگانی های روزانه استفاده می کند. اگر می خواهید یک نسخه پشتیبان در یک دستگاه محلی ذخیره کنید ، می توانید یک بایگانی .zip از آن را بارگیری کنید. به علاوه ، CloudAlly هرگز پرونده های شما را حذف نمی کند تا همیشه بتوانید آنها را بازیابی کنید.

نسخه پشتیبان تهیه جدید نسخه های قدیمی را رونویسی نمی کنند ، بنابراین می توانید نسخه های قبلی نسخه های پشتیبان خود را بازیابی کنید. اینگونه است که نسخه سازی فایل با سایر سرویس های پشتیبان ابری کار می کند. می توانید مقالات بیشتری درباره پشتیبان گیری از ابر و ویژگی های آن را در کتابخانه پشتیبان گیری آنلاین ما بیابید.

بررسی اجمالی ویژگی های CloudAlly

قیمت گذاری

CloudAlly یک طرح قیمت گذاری ساده دارد که شامل برنامه هایی است که می تواند از خدمات و بانکهای اطلاعاتی مختلف پشتیبان تهیه کند.

تمام برنامه ها شامل ذخیره سازی نامحدود است که توسط Amazon S3 ارائه شده است. اگر با آن ناآشنا هستید ، بررسی آمازون S3 ما را بخوانید. تمام برنامه های CloudAlly همچنین دارای رمزگذاری AES 256 بیتی هستند. ما در مورد “امنیت” در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

برنامه اول به شما امکان می دهد از Google G Suite و Office 365 Exchange مایکروسافت با قیمت 3 دلار برای هر کاربر در هر ماه نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر سال را از قبل پرداخت کنید ، قیمت هر کاربر به 30 دلار کاهش می یابد.

برنامه بعدی می تواند داده های شما را از خدمات ذخیره سازی ابری به قیمت 2 دلار در هر کاربر در هر ماه تهیه کند. این طرح انعطاف پذیر است زیرا به ازای هر 5 گیگابایت شارژ می شود ، بنابراین می توانید به همان اندازه یا همان مقدار مورد نیاز خود استفاده کنید. اشتراک یک ساله قیمت را برای هر کاربر 5 گیگابایت در هر ماه به 20 دلار کاهش می دهد. کمترین گفتن نیست ، و تهیه پشتیبان فقط 100 گیگابایت در هر ماه 40 دلار هزینه خواهد داشت.

اگر به فضای ارزانتری به فضای کمتری نیاز دارید ، بهترین نسخه پشتیبان تهیه پشتیبان آنلاین ما را بخوانید.

برنامه IMAP به شما امکان می دهد از ایمیل IMAP خود برای هر کاربر در هر ماه یا 30 دلار برای هر کاربر در هر سال نسخه پشتیبان تهیه کنید. برنامه Salesforce هزینه های یکسانی را دارد و به شما امکان می دهد از تولید ، داده ها و پرونده های مرتبط با خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دو برنامه آخر می توانند از داده های SimpleDB و DynamoDB شما به ترتیب با 12 دلار یا 15 دلار در هر ماه پشتیبان تهیه کنند. هیچ برنامه رایگان وجود ندارد ، اما همه برنامه ها یک آزمایش 15 روزه رایگان دارند که به شما امکان می دهد سرویس را قبل از اشتراک تست کنید.

راحتی در استفاده

CloudAlly مشتری رومیزی ندارد. در عوض ، همه چیز از طریق سرویس دهنده وب انجام می شود. استفاده واضح و واضح است. منوی سمت چپ به شما امکان می دهد تا به پشتیبان گیری ، صفحه بازیابی ، صورتحساب ، فعالیت حساب ، تنظیمات و پشتیبانی خود بروید. جابجایی بین صفحات سریع است.

ابر-متفقین-وب-مشتری

در گوشه بالا سمت راست ، می توانید به تنظیمات حساب خود دسترسی داشته و از سیستم خارج شوید. صفحه “تهیه نسخه پشتیبان” جایی است که هنگام ورود به سیستم می خواهید و به شما امکان می دهد سریع نسخه پشتیبان خود را تنظیم کنید. ما در بخش بعدی بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

رویکرد CloudAlly ، که در آن چندین پشتیبان را از یک مکان مدیریت می کنید ، شبیه به CloudBerry Backup است. به گفته این ، CloudBerry Backup از یک برنامه دسک تاپ استفاده می کند ، که چندین حافظه ابری را که برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها از رایانه و دستگاه های خود استفاده می کنید ، مدیریت می کند. به این ترتیب ، برعکس CloudAlly است. اگر می خواهید ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی پشتیبان CloudBerry ما را بخوانید.

علاوه بر این یک برنامه هوشمند باعث استقبال می شود زیرا در این صورت می توانید وضعیت پشتیبان گیری ابری خود را بررسی کنید یا یکی را در حال حرکت شروع کنید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

ابر-متفقین-ایجاد-تهیه نسخه پشتیبان

تمام کاری که شما باید برای ایجاد نسخه پشتیبان از پرونده های خود انجام دهید ، به حساب CloudAlly خود وارد شوید و خدمتی را که می خواهید از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید.

ابر-متفقین-تأیید اعتبار-قطره

در مرحله بعد ، شما باید دسترسی CloudAlly به آن سرویس را داشته باشید. شما این کار را با وارد کردن اعتبار خود ، با استفاده از نشانه OAuth یا باز کردن یک پنجره جدید انجام می دهید که به شما امکان می دهد وارد آن سرویس شوید. روشهای موجود به خدمات بستگی دارد. ما Dropbox Business را انتخاب کردیم و هنگام انتخاب دکمه “تأیید اعتبار” ، در صفحه ای که باز شد ، اعتبار خود را وارد کردیم.

گزینه های cloud-ally-new-backup

پس از آن گزینه هایی را مشاهده خواهید کرد که می توانید از آن استفاده کنید. می توانید با اضافه کردن یک کاربر جدید ، به طور خودکار نسخه پشتیبان را انتخاب کنید ، که در صورت داشتن تعداد زیادی از آنها ، این کار را آسان تر می کند. با این کار ، می توانید با کلیک کردن روی نماد پخش در کنار نسخه پشتیبان در صفحه “حساب” ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

CloudAlly پشتیبان گیری به صورت خودکار در ساعت 2 بعد از ظهر UTC اجرا می کند ، اما می توانید آن را از قسمت پایین ترین قسمت تغییر دهید. تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده است تا هر روز اجرا شود ، اما می توانید به جای آن ، هر روز سوم یا یک بار در هفته اجرا کنید.

تنظیم نسخه پشتیبان شما آسان و سریع است. اگر نمی خواهید ، نباید در مورد تنظیمات نظارت کنید.

اگر می خواهید فرآیند بازیابی را شروع کنید ، باید روی “بازیابی” از فهرست سمت چپ کلیک کنید. پس از انجام این کار ، صفحه ای را مشاهده می کنید که حساب های فعال شما را لیست می کند. با کلیک روی صفحه “حساب” می توانید کارهای ایجاد شده را جستجو کرده یا یکی را ایجاد کنید.

ابر-متفقین - بازیابی-شروع

ما حساب Dropbox Business خود را انتخاب کردیم و در صفحه بعد لیستی از پشتیبان گیری هایی را که می توانیم بازیابی کنیم به ما نشان داد. با این وجود تنها نسخه پشتیبان تهیه شده ، دستی بود که ما به آن دستی زدیم ، بنابراین روی نماد پیکان سمت راست در کنار آن کلیک کردیم.

ابر-متحد - بازیابی-انتخاب

پنجره بعدی به شما امکان می دهد داده ها را از طریق عکس فوری یا یک پرونده خاص بازیابی کنید. عکس فوری شما را قادر می سازد تا کلیه نسخه پشتیبان تهیه شده را از یک محدوده تاریخ مشخص بازیابی کنید. ما از پشتیبان اولیه خود یک عکس فوری انتخاب کردیم و روی دکمه “ادامه” کلیک کردیم تا روند کار را ادامه دهد.

لیست cloud-ally-restore-list

می توانید موارد مورد نظر برای بازیابی را از صفحه زیر انتخاب کنید. برای ما ، فقط یک عکس فوری دارد. پس از انتخاب عکس فوری ، می توانید آن را به سرویس ذخیره سازی خود بازگردانید یا آن را بارگیری کنید. گزینه بارگیری به شما امکان می دهد تا پرونده های خود را با فرمت .zip به Amazon S3 ، Microsoft Azure Blob ، Box یا Dropbox صادر کنید..

cloud-ally-restore-download

بازیابی فایلها دشوار نیست ، اما مراحل زیادی را طی می کند. ترجیح می دهیم گزینه ای برای بازیابی همه چیزها با یک کلیک یا دو یا سه وجود داشته باشد. این سریع تر از روش فعلی است.

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد. مدت زمان طولانی بودن آنها بستگی به میزان داده شما برای محافظت دارد ، اما برخلاف سایر خدمات پشتیبان گیری ابری ، فرقی نمی کند شما با خدمتی که داده های شما را نگه داشته باشد چقدر نزدیک هستید. در عوض ، مهم است که سرورهای CloudAlly چقدر به سرورهای سرویس شما نزدیک هستند. در این حالت ، ما CloudAlly را با Dropbox Business آزمایش کردیم.

Dropbox Business در لیست ما با بهترین ارائه دهنده های همگام سازی پرونده سازمانی و به اشتراک گذاری قرار دارد ، بنابراین اگر شما را فریب می دهد ، بررسی Dropbox Business ما را بخوانید.

برای دیدن سرعت انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی CloudAlly ، تست های انتقال و بارگیری را با استفاده از یک پوشه فشرده سازی 1 گیگابایتی انجام دادیم. ما با استفاده از اتصال اترنت در خارج از بلگراد ، صربستان ، با سرعت بارگیری از 95.88 مگابیت در ثانیه استفاده کردیم. از نظر تئوری ، با این سرعت ، بارگیری ما باید حدود یک دقیقه و 30 ثانیه طول بکشد.

CloudAlly مقایسه با سایر خدمات پشتیبان آسان نیست زیرا این فایل ها را از رایانه شما بارگذاری نمی کند بلکه آنها را از یک سرویس ابری شریک انتقال می دهد. به گفته این ، به طور متوسط ​​یک دقیقه و 20 ثانیه طول کشید تا فضای کاری تیم مشترک Dropbox Business ما که شامل پوشه تست 1 گیگابایتی ما است ، منتقل کنیم. این نتیجه عالی است.

عملیات بازیابی موضوع دیگری است زیرا می توانیم زمان آن را با زمان نظری که انتظار داریم مقایسه کنیم. در زمان متوسط ​​هفت دقیقه و 15 ثانیه CloudAlly حتی به دقیقه و 30 ثانیه ای که باید طول بکشد نزدیک نیست. این در مقایسه با سایر خدمات آهسته است ، که حدود دو دقیقه طول می کشد.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان انتقال:00:01:1800:01:2200:01:20
زمان بارگیری:00:07:0000:07:3000:07:15

امنیت

CloudAlly داده ها را در ذخیره سازی Amazon S3 ذخیره می کند و با استفاده از رمزگذاری بیتی AES-256 آن را رمزگذاری می کند. پروتکل SSL از داده ها در هنگام انتقال محافظت و رمزگذاری می کند. کلیدهای رمزگذاری برای هر مشتری منحصر به فرد هستند و به طور ایمن ذخیره می شوند. بعلاوه ، استفاده از یک پوشه منحصر به فرد Amazon S3 برای هر مشتری ، جداسازی اطلاعات را تضمین می کند.

اما هیچ راهی برای دسترسی مستقیم به داده های پشتیبان مشتری شما وجود ندارد. فقط با استفاده از بستر CloudAlly قابل دسترسی است. بعلاوه ، فقط سرپرست داده می تواند پشتیبان گیری CloudAlly را مدیریت کند. کارمندان CloudAlly نمی توانند به داده های مشتری دسترسی داشته باشند و فقط تعداد محدودی از اعضای “نیاز به دانستن” اعضای تیم به کلیدهای تولید دسترسی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

مراکز داده CloudAlly امن ، سخت شده و آخرین تکه های امنیتی را شامل می شوند. بعلاوه ، CloudAlly دارای گواهینامه ISO 27001 است که یک استاندارد شناخته شده بین المللی برای مدیریت امنیت اطلاعات است. CloudAlly همچنین سازگار با HIPAA است.

نیازی نیست اعتبار کاربر CloudAlly را روی سیستم CloudAlly ذخیره کنید زیرا از آن برای دسترسی مبتنی بر مجوز از استاندارد صنعت OAuth استفاده می کند. OAuth فقط اطلاعات اولیه مورد نیاز CloudAlly را فراهم می کند تا بتواند آنچه را که باید انجام دهد انجام دهد. می توانید OAuth را در هر زمان لغو کنید یا اعتبارنامه های خود را ذخیره کرده و آنها را با رمزگذاری بیتی AES-256 رمزگذاری کنید.

به علاوه ، می توانید تأیید هویت دو عامل را فعال کنید تا یک لایه امنیتی اضافی برای حساب خود اضافه کنید.

حریم خصوصی

CloudAlly کار خوبی در تأمین امنیت پرونده ها و محدود کردن دسترسی کارمندان به آنها می کند. با این وجود ، ما به سیاست حفظ حریم خصوصی می پردازیم تا بندهای مشکوک به حریم خصوصی را بررسی کنیم.

CloudAlly مانند بسیاری از خدمات ، شما را ملزم می کند تا یک حساب کاربری ایجاد کنید که دارای اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل باشد. از این اطلاعات برای بهبود خدمات خود استفاده می کند ، با شما تماس می گیرد ، شما را تأیید می کند و به شما امکان دسترسی به خدمات آن را می دهد.

این ممکن است اطلاعات شخصی شما را در CloudAlly یا به ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث منتقل کند ، اما فقط برای ارائه خدمات به شما. بعلاوه ، اطلاعات شخصی ممکن است به کشورهای دیگر منتقل شود.

شرکتهای تابعه و شرکت های وابسته همچنین ممکن است اطلاعات شخصی و غیر شخصی را برای پردازش آن برای CloudAlly دریافت کنند. CloudAlly نیاز دارد که آن طرفها داده ها را مطابق با خط مشی رازداری آن پردازش کنند.

CloudAlly همچنین ممکن است اطلاعات شخصی شما یا سایر اطلاعاتی را که شما ارائه داده اید برای انطباق با قوانین ، فاش کند ، از مسائل امنیتی جلوگیری کرده یا افراد را از آسیب در امان نگه دارد..

رمزگذاری خصوصی در دسترس نیست ، اما فقط تعداد محدودی از کارمندان ارشد به محیط تولید دسترسی دارند که اطلاعات کاربران را در اختیار دارد. به علاوه ، نماینده CloudAlly به ما اطلاع داد که کلیه کارهای موجود در محیط تولید ثبت شده و بررسی می شوند.

پروتکل امنیتی CloudAlly

هنگامی که یک عملیات پشتیبان گیری یا بازیابی مجدد به دلیل مسئله مربوط به پرونده نیاز به توجه دارد ، تیم CloudAlly ابتدا باید نیاز به دسترسی به پرونده را بررسی کند ، سپس از صاحب داده اجازه دسترسی به آن را دریافت کند. این یک عمل خوب است ، و عدم وجود دانش صفر را تحمل می کند.

CloudAlly داده های پشتیبان شما را برای زمانی که اشتراک خود را حفظ می کنید ، نگه می دارد. اگر اشتراک خود را لغو کنید ، CloudAlly ظرف دو هفته بایگانی شما را حذف می کند. اگر نسخه پشتیبان تهیه یک کاربر را غیرفعال کنید ، این داده ها طی یک روز حذف می شوند.

می توانید داده های خود را با آمازون در مراکز داده ایالات متحده ، کانادا ، اروپا یا استرالیا ذخیره کنید. این یک ویژگی عالی برای کسانی است که مایل به جلوگیری از پروژه PRISM عمو سام و قوانین حفظ حریم خصوصی هستند ، مانند عمل CLOUD.

CloudAlly همچنین با آیین نامه حفاظت از داده های عمومی ، که قانون قوی اروپا در مورد حریم خصوصی داده های آنلاین است ، مطابقت دارد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در راهنمای GDPR ما کسب کنید.

کرایه استاندارد خدمات ابری است. هیچ بند مشکوکی که می تواند به حریم خصوصی شما آسیب برساند در اینجا وجود ندارد.

پشتیبانی

CloudAlly یک تیم پشتیبانی فنی دارد که بصورت شبانه روزی فعالیت می کند. اگرچه قبل از تماس با آنها ، می توانید پایگاه دانش را برای حل مسئله خود مرور کنید.

ابر-دانش بنیان

در مباحث مختلف راهنمایی تفکیک شده است ، اما در صورت یافتن پاسخی که از طریق آنها نمی توانید پیدا کنید می توانید از نوار جستجو استفاده کنید. مقالات به راحتی قابل رعایت هستند و از تصاویر برخوردارند تا بتوانید راه حل ها را آسانتر کنید. بعلاوه ، بخشی با فیلم ها وجود دارد که به شما در حل مشکلات مشترک کمک می کند.

اگر پایگاه دانش کمکی نمی کند ، می توانید با سؤال خود ایمیلی ارسال کنید. ما طی 10 ساعت پاسخی را دریافت کردیم ، که به سرعت برخی از سرویس ها نیستند ، اما هنوز سریع است. با این وجود ، کسانی که مشکل فوری دارند ، می توانند مستقیماً با پشتیبانی تماس بگیرند. خطوط تلفن ایالات متحده ، انگلستان و استرالیا در دسترس هستند.

حکم

CloudAlly یک سرویس خاص است. بسته به میزان اطمینان شما در ارائه دهنده فضای ذخیره ابری یا تهیه نسخه پشتیبان خود ، ممکن است شما به آن احتیاج داشته باشید یا ممکن است آن را نداشته باشید. همچنین ممکن است شما نمی خواهید تخم مرغ های خود را در یک سبد نگه دارید ، در این صورت این یک راه حل خوب است. شما می توانید آن را به سرویس مورد نظر برای تهیه نسخه پشتیبان خود متصل کنید و اجازه دهید کارهای خود را بدون ورود زیاد از طرف شما انجام دهد.

اگر لازم است چیزی را نیشگون بگیرید ، نیازی به تماس نیستید زیرا این سرویس بسیار آسان است. همچنین به لطف پروتکل های رمزگذاری ، ویژگی هایی که اعتبار شما و مراکز داده سخت را تضمین می کنند ، امن است. CloudAlly به خوبی از حریم خصوصی شما نیز مراقبت می کند.

در حالی که از رایانه خود دور هستید ، هیچ مشتری موبایل وجود ندارد که آن را در دسترس قرار دهد. اگر می خواهید تعداد زیادی از فایلها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، قیمت های CloudAlly ارزان نیستند ، اما اگر نسخه پشتیبان خود را به مهمترین موارد محدود کنید ، خوب است.

نظر شما در مورد CloudAlly چیست؟ آیا این چیزی است که شما به آن نیاز دارید یا به مکانیزم بازیابی فاجعه که از سرویس ابری شما استفاده می کند اعتماد دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map