بررسی پشتیبان گیری Arq – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی پشتیبان گیری Arq

پشتیبان گیری Arq یک سرویس عالی است که به چندین ارائه دهنده ذخیره سازی پیوند می یابد ، بنابراین می توانید یک نسخه پشتیبان تهیه بسیار انعطاف پذیر بدست آورید. حتی می توانید به مدرسه قدیمی و پشتیبان گیری از یک درایو فیزیکی بروید. به اندازه CloudBerry همه کاره نیست ، اما دارای برچسب قیمت پایین تری است. بررسی کامل Arq ما برای جوانب مثبت و منفی را بررسی کنید.

بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

Arq Backup در سال 2009 شروع به شکل گیری در ذهن خالق آن ، استفان ریتشامر کرد. او یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان آسان و قابل اعتماد می خواست ، اما در همان زمان نتوانست یکی را پیدا کند ، بنابراین یکی از آنها را ساخت. در ابتدا ، او آمازون S3 را به عنوان مقصد پشتیبان انتخاب کرد زیرا این زیرساخت قوی و ذخیره سازی نامحدود دارد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی ما در آمازون S3 کسب کنید.

اکنون ، نسخه پشتیبان تهیه Arq می تواند از چندین سرویس ابری نسخه پشتیبان تهیه کند و نسخه جداگانه ای با نام Arq Cloud Backup وجود دارد که دارای فضای ابری مخصوص به خود است. این نسخه فقط در زمان نوشتن برای macOS در دسترس است ، بنابراین می خواهیم روی برنامه اصلی پشتیبان گیری Arq که به عنوان یک مرکز کنترل فضای پشتیبان شما کار می کند ، متمرکز شویم.

این خوانندگانی که با بازار پشتیبان ابری آشنا هستند ممکن است از CloudBerry Backup یادآوری شوند و درست باشند که آنها را با هم مقایسه کنند ، اما Arq Backup کاملاً مطابقت ندارد. به این دلیل که گزینه های ذخیره سازی کمتری برای اتصال به آن وجود دارد ، طراحی ضعیف برنامه و عدم تهیه نسخه پشتیبان از تصویر. اگر نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry جالب به نظر می رسد ، در بررسی پشتیبان گیری CloudBerry ما درباره آن بیشتر بدانید.

گفته می شود ، نسخه پشتیبان تهیه Arq دارای موارد جانبی فوق العاده ای است که شامل پشتیبان گیری از ذخیره سازی محلی مانند هر یک از بهترین ارائه دهنده های پشتیبان آفلاین ، محدودیت اندازه پرونده ، نسخه سازی پرونده ، رمزگذاری قوی و پشتیبان گیری افزایشی نیست..

اگر این مقیاس را به نفع Arq Backup کج نکنید ، و به دنبال راه حل پشتیبان گیری هستید که شامل ذخیره سازی باشد و استفاده از آن آسان تر از راه حل های “مرکز کنترل پشتیبان ابری” است ، با بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین ما برای ایده ها مشورت کنید. در غیر این صورت ، وقتی با جزئیات در این بررسی پشتیبان Arq Backup می شوید ، با ما همراه باشید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای تهیه نسخه پشتیبان از Arq

امکانات

پشتیبان گیری Arq یک مشتری دسک تاپ را فراهم می کند که می توانید به چندین گزینه ذخیره سازی ، از جمله برخی از بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری ، مانند Dropbox ، Microsoft OneDrive و Google Drive ، به آنها متصل شوید. در کل ، شرکت Arq با هشت شرکت ارائه دهنده از جمله Wasabi همکاری می کند. وصابی ارزان ، سریع و مقیاس پذیر است. شما می توانید از ویژگی های مربوط به آن در بررسی واسابی ما مطلع شوید.

اتصال به یک فضای ذخیره سازی ابری به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی ابری ساده را در پشتیبان گیری آنلاین قرار دهید ، به شما امکان می دهد تا از برنامه ریزی خودکار ، پشتیبان گیری و بازیابی قابلیت های پشتیبان گیری خودکار Arq Backup استفاده کنید. اگر این کار را انجام دهید ، پرونده های شما در برابر اشکالات نرم افزاری یا خرابی های هارد دیسک محافظت می شوند. بعلاوه ، Arq Backup دارای رمزگذاری خصوصی است که در بخش امنیتی بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

Arq Backup همچنین تمامی نسخه های قبلی فایل ها را ذخیره می کند. داشتن این امر مفید است زیرا می تواند شما را از باج افزار ، که ممکن است کامپیوتر شما را آلوده کند ، محافظت می کند.

شما نمی توانید یک خط مشی نسخه سازی ایجاد کنید ، اما ذخیره بسیاری از نسخه ها نباید مشکلی ایجاد کند زیرا نسخه پشتیبان تهیه Arq بکاپ گیری افزایشی را انجام می دهد و فقط بخش هایی از پرونده های تغییر یافته را تغییر می دهد و نه کل پرونده. تهیه نسخه پشتیبان نیز مداوم است ، به این معنی که لازم نیست نگران به روزرسانی نسخه پشتیبان خود باشید.

سرویس گیرنده بدون دردسر نسخه پشتیبان تهیه می کند و اندازه یا نوع پرونده هایی را که می توانید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، محدود نمی کند. با این وجود ، راه اندازی و مدیریت کار بیشتری نسبت به راه حل های اصلی ، مانند Backblaze انجام می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد Backblaze ، بررسی Backblaze ما را بخوانید. پشتیبان گیری Arq به اندازه CloudBerry Backup یا Duplicati ویژگی های دیگری ندارد.

پشتیبان گیری Arq می تواند از دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه خود نسخه پشتیبان تهیه کند ، بنابراین می توانید قانون تهیه نسخه پشتیبان 3-2-1 را پیاده سازی کرده و از مزایای تهیه نسخه پشتیبان محلی و راه دور استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید از پشتیبان گیری Arq برای تهیه نسخه پشتیبان از سرور SFTP خود استفاده کنید. اگر با پروتکل SFTP ناآشنا هستید ، راهنمای FTP ما را بخوانید.

برخلاف CloudBerry Backup یا Arq Backup ، Duplicati رایگان است. اگر این برای شما مهم است ، بررسی Duplicati ما را بررسی کنید. آنچه در زرادخانه ویژگی های Arq Backup وجود ندارد ، نسخه پشتیبان تهیه شده از تصویر دیسک و برنامه های تلفن همراه است تا به شما امکان دسترسی سریع به نسخه پشتیبان خود را بدهید. اگر می خواهید در مورد ویژگی های پشتیبان گیری و تهیه نسخه پشتیبان آنلاین بیشتر بیاموزید ، با کتابخانه پشتیبان آنلاین ما مشورت کنید.

نمای کلی ویژگی های Arq

آرم پشتیبان گیری آرکwww.arqbackup.com

ماه 139 دلار

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت
TLS

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی
n / a

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
30

قیمت گذاری

می توانید Arq Backup را با هزینه یکبار 49،95 دلار خریداری کنید. این مجوز قابل انتقال و طول عمر را به شما می دهد که می توانید برای رایانه یا سرور خود استفاده کنید. اگر در مورد پشتیبان گیری Arq مطمئن نیستید ، می توانید از آزمایشی 30 روزه رایگان استفاده کنید تا ببینید که چگونه کار می کند.

ما گفتیم Arq Backup فضای پشتیبان گیری آنلاین ندارد ، اما استرس مهم است زیرا این بدان معناست که شما باید خرید جداگانه ای انجام دهید ، و به اشتراک ماهانه یا سالانه نیاز دارید..

اگرچه این ممکن است برخی از کاربران را خاموش کند ، اما برخی دیگر از این مزیت بهره مند می شوند زیرا این رویکرد باعث می شود Arq Backup انعطاف پذیر تر شود. این رویکرد به دور از یک نتیجه گیری ، قابلیت اطمینان بیشتر از Arq Backup را نسبت به گزینه های پشتیبان گیری آنلاین مانند Carbonite و IDrive فراهم می کند..

پشتیبان گیری Arq دارای هشت گزینه ابری در حال حاضر است: Amazon Drive ، Amazon S3 ، Amazon Glacier ، Dropbox ، Google Drive ، Google Cloud Storage ، Backblaze B2 ، Microsoft OneDrive ، Wasabi و هر سرور سازگار با Amazon S3. اگر نمی دانید کدام یک از نیازهای شما مناسب ترین است Arq یک صفحه را برای کمک به تصمیم گیری شما نگه می دارد.

بسیاری از این راه حلها در بهترین لیست مقایسه ذخیره سازی ابری ما قرار دارند ، بنابراین در صورت نیاز به دانستن جزئیات مربوط به خدمات ، با آنها مشورت کنید. دیگران راه حل های خدمات مانند زیرساخت ها هستند. ما بهترین آنها را در بهترین ابر IaaS برای مقاله میزبانی فایل داریم.

اکثر کاربران با انتخاب Arq Backup بسیار خوب هستند ، اما به اندازه 60 ارائه دهنده 60 به همراه CloudBerry Backup در دسترس نیست. همچنین برای مجوز دسک تاپ CloudBerry Backup باید فقط 29.99 دلار بپردازید.

راحتی در استفاده

arq-desktop-client

سرویس های رومیزی Arq Backup برای ویندوز و macOS در دسترس هستند. نصب زیاد طول نمی کشد ، و هنگامی که مشتری را راه اندازی کردید ، شما را در تنظیم برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود راهنمایی می کند. راهنما ، جامع نیست. هنوز هم باید بعداً بسیاری از تنظیمات را نیشگون بگیرید.

اگر دانش فنی داشته باشید مشتری آسان است تا از آن استفاده کند ، اما احساس می کند محصولی از 90 پوند است. شما تحت تأثیر جذابیت قرار نمی گیرید. برای تعامل با برنامه ، باید از منوی کشویی در بالای پنجره یا نوار کناری استفاده کنید.

این تضاد کاملاً با عملکردهای بزرگ رنگارنگ ، دکمه ها و یک کلیک وجود دارد که انتظار داریم از راه حل های شهودی تر در بازار پشتیبان ابری انتظار داشته باشیم. اگر نمی خواهید برای حفظ برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود کار کنید ، باید خدماتی مانند Backblaze یا Carbonite را انتخاب کنید ، که هر دو ذخیره سازی را ارائه می دهند.

به گفته این ، اگر می خواهید فضای ذخیره سازی خود را انتخاب و پیکربندی کنید ، CloudBerry Backup ویژگی ها و گزینه های بیشتری را به شما می دهد ، کاربرپسند تر و جذاب تر به نظر می رسد.

وقتی از رایانه خود دور هستید ، نمی توانید به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کنید زیرا نسخه پشتیبان تهیه Arq برنامه های تلفن همراه ندارد. در صورت تمایل به تهیه نسخه پشتیبان از داده های تلفن همراه خود ، بهترین شرط استفاده از IDrive است. برخلاف اکثر راه حل های پشتیبان ، علاوه بر عکس و فیلم ، می توانید از داده های تلفن همراه نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی IDrive ما بخوانید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

پس از نصب نسخه پشتیبان تهیه Arq ، باید یک مقصد تهیه پشتیبان را انتخاب کنید.

arq-cloud-مقصد

همانطور که گفتیم ، شما می توانید بین هشت گزینه ذخیره سازی ابر انتخاب کنید. سایر گزینه ها عبارتند از تهیه پشتیبان SFTP در سرور خود و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از درایو خارجی یا دستگاه NAS.

arq-cloud-setup

برای آزمایشات خود ، تصمیم گرفتیم داده های خود را در Google Drive پشتیبان تهیه کنیم. اتصال به آن ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعتبار Google خود را وارد کنید و به Arq Backup اجازه دسترسی به درایو خود را بدهید.

رمز عبور رمزگذاری

پس از آن ، شما باید رمزعبور رمزگذاری را تنظیم کنید. پشتیبان گیری از Arq آن را نمی دانم ، فقط شما ، و به همین دلیل ، اگر فراموش کنید ، به نسخه پشتیبان خود دست خواهید یافت.

به طور پیش فرض ، Arq Backup درایو C را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب می کند. در صورت تمایل می توانید آن را تغییر داده و برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را اصلاح کنید. به علاوه ، می توانید پرونده ها را از نسخه پشتیبان خود حذف کنید با پسوند یا با نام پرونده یا پوشه. آنچه وجود ندارد ، گزینه ای برای انتخاب رایج ترین نوع پرونده ها یا پوشه ها برای تهیه نسخه پشتیبان است.

گزینه های arq-مقصد

پشتیبان گیری Arq هر ساعت پشتیبان گیری را اجرا می کند ، اما می توانید با دو بار کلیک کردن بر روی مقصد یا انتخاب مقصد و کلیک بر روی دکمه “ویرایش” ، برنامه را از صفحه تنظیمات مقصد تغییر دهید. می توانید آنها را تنظیم کنید تا در فواصل معین از ساعت ، در یک ساعت خاص در طول روز یا به صورت دستی اجرا شوند.

پنجره تنظیمات پیشرفته به شما امکان می دهد گزینه ای بنام “پشتیبان نازک از ساعت به روزانه تا هفتگی” را انتخاب کنید. اگر این کار را انجام دهید ، Arq تمام پشتیبان های ساعتی خود را برای 24 ساعت گذشته ذخیره می کند ، تمام نسخه های پشتیبان روزانه شما از یک ماه گذشته و پشتیبان های هفتگی شما تا زمانی که به یک مقدار ذخیره ای که تنظیم کرده اید ، برسد ، ذخیره می کند..

پشتیبان گیری Arq فرایند بقیه را به صورت خودکار انجام می دهد ، به این معنی که همان محتوای فایل چند بار ذخیره نمی شود.

برای بازیابی پرونده ها ، باید از سلسله مراتب بازیابی در نوار کناری در سمت چپ استفاده کنید. پس از پیدا کردن پرونده هایی که می خواهید بازیابی کنید ، باید روی بازگردانی خاص از قسمت مرکز کلیک کنید. پرونده های شما در قسمت مرکز ظاهر می شوند. آنچه را می خواهید انتخاب کنید و روی دکمه “بازگرداندن” در پایین کلیک کنید. کل فرآیند احساس می کند clunky است و می تواند کاربرپسندتر باشد.

سرعت

پشتیبان گیری اولیه بسته به میزان داده شما برای محافظت و نزدیکی شما به یک سرور ، می تواند مدت زیادی طول بکشد. در این حالت ، این به معنای سرور از Google Drive است. به دلیل شبکه جهانی Google ، سرعتها معمولاً سریع هستند. می توانید اطلاعات بیشتری درباره نحوه عملکرد Google Drive در بررسی Google Drive ما بخوانید.

برای ارزیابی Arq Backup ، تست های بارگیری و بارگیری را با استفاده از یک پوشه فشرده سازی 1 گیگابایتی انجام دادیم. ما از اتصال وای فای خارج از بلگراد ، صربستان استفاده کردیم ، با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 100 مگابیت در ثانیه.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین
زمان بارگذاری00:25:1000:26:1600:25:43
زمان بارگیری00:15:2400:15:1900:15:23

میانگین سرعت برای بارگذاری 1 گیگابایتی 25 دقیقه و 43 ثانیه بوده است که با توجه به نزدیک شدن برخی خدمات به یک ساعت ، نتیجه عالی است. پس از اتمام بارگذاری اولیه ، به لطف الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک Arq Backup ، همه چیز حتی سریعتر حرکت می کند ، که فقط بخش های تغییر یافته پرونده های آپلود شده را منتقل می کند.

نتایج تست بارگیری خیلی گلگون نیست. Arq Backup به طور میانگین 15 دقیقه و 23 ثانیه طول کشید که بسیار کندتر از دقیقه ای است که باید در تئوری انجام دهد.

گزینه های arq-speed

اگر Arq بیش از حد از پهنای باند شما استفاده می کند ، می توانید با تنظیم یک محدودیت یا کاهش سرعت آن هنگام استفاده از اتصال اینترنتی خود برای اهداف دیگر ، آن را بریزید..

امنیت

همانطور که گفته شد ، Arq Backup به شما امکان می دهد از رمز عبور شخصی خود برای ایجاد کلید رمزنگاری استفاده کنید ، به این معنی که دارای رمزگذاری خصوصی است. این بدان معناست که پرونده های شما قبل از ترک رایانه شما ویرایش می شوند و تا زمانی که آنها را بازیابی نکنید ، رمزگذاری می شوند.

به این ترتیب ، مهم نیست از کدام سرویس ذخیره سازی استفاده کنید ، قادر به خواندن یا اسکن پرونده های شما نخواهد بود. میزان رمزگذاری مورد استفاده AES 256 بیتی است.

پشتیبان گیری Arq از پروتکل SSL برای محافظت از پرونده های شما در هنگام انتقال استفاده می کند. یک نمونه از تهدیدات ناشی از انتقال حمله انسان به وسط است.

این تمام اقدامات امنیتی است که از Arq Backup استفاده می کند. فراتر از آنها ، سطح امنیت و حریم خصوصی شما بدست می آید بستگی به ارائه دهنده ذخیره سازی شما استفاده می کنید. همه ارائه دهندگان موجود داده ها را در سرورهای RAID در مراکز داده ایمن ذخیره می کنند که می توانند در برابر بلایای طبیعی و حملات فیزیکی و مجازی مقاومت کنند. داده های شما بدون توجه به خدمتی که انتخاب می کنید باید ایمن باشند.

حریم خصوصی

رمزگذاری خصوصی مانع از خواندن پرونده های شما برای هر کسی می شود ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید ، اما ما سیاست حفظ حریم خصوصی Arq Backup را برای بندهای مشکوک در مورد رسیدگی به اطلاعات شخصی شما بررسی کردیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی کوتاه و واضح است. می گوید Arq Backup هنگام تهیه و هنگام استفاده از خدمات ، اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند. شما هنگام ثبت نام اطلاعات مخاطب خود از جمله نام و آدرس ایمیل را ارائه می دهید. هنگام خرید مجوز از فروشگاه اینترنتی Arq Backup ، اطلاعات حساب مالی خود را ارائه می دهید ، اما Arq Backup آن را ذخیره نمی کند.

پشتیبان گیری Arq همچنین هنگام تماس با شما ، اطلاعاتی مانند نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و داده های دیگری را که شما ارائه می دهید ، دریافت می کند..

مانند بسیاری از سرویس ها ، Arq Backup ممکن است اطلاعات خاصی را بطور خودکار از دستگاه شما جمع کند. اطلاعات ممکن است شامل آدرس IP ، نوع مرورگر ، ارائه دهنده خدمات اینترنت ، سیستم عامل و موارد دیگر باشد.

پشتیبان گیری Arq از اطلاعات تماس برای دریافت رسیدهای خرید ایمیل ، اطلاعیه های به روزرسانی نرم افزار ، اطلاعیه های به روزرسانی امنیتی و چند ایمیل مفید برای شروع استفاده می کند. همچنین ممکن است گاه به گاه ایمیل تبلیغاتی ارسال کند. این قول می دهد که اطلاعات خود را به اشخاص ثالث فروخته نکنید.

مبنای قانونی جمع آوری اطلاعات شخصی به شرح زیر است:

“با این حال ، ما معمولاً اطلاعات شخصی را فقط از طریق شما (من) جمع آوری می کنیم که به اطلاعات شخصی برای انجام قرارداد با شما نیاز داریم. (ii) جائیکه پردازش به منافع قانونی ما باشد و از حقوق شما غافل نشود. یا (iii) جایی که ما رضایت شما برای انجام این کار را داریم. ما علاقه مندیم که خدمات خود را توسعه داده و در صورت لزوم با شما ارتباط برقرار كنیم تا این كار را فراهم كنیم ، به عنوان مثال هنگام پاسخ به سؤالات شما ، بهبود نرم افزار یا انجام بازاریابی. “

اگر آن شیوه ها را دوست ندارید ، می توانید از دریافت برخی از ایمیل های تبلیغاتی لغو اشتراک شوید. اگر با بعضی از جنبه های Arq Backup هم کار نکردید ، می توانید کوکی ها را غیرفعال کنید. همچنین می توانید از طریق ایمیل [ایمیل محافظت شده] به اطلاعات مرتبط با حساب خود دسترسی داشته باشید.

در صورت نیاز به ادامه فعالیت و مشروعیت تجارت ، Arq Backup فقط اطلاعات شخصی را که از شما جمع می کند ، حفظ می کند. این مطابق با نحوه عملکرد بیشتر سرویس ها است و ما بندهای مشکوکی پیدا نکردیم.

پشتیبانی

مستندات arq

برای کمک به مشکل خود می توانید از اسناد ارائه شده استفاده کنید. مقالات زیادی ندارند ، اما واضح هستند ، دارای عکس هستند و به راحتی قابل دنبال هستند. هرچند گزینه جستجو وجود ندارد. اگر مقالات کمک نمی کنند ، می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

برای این کار ، باید یک ایمیل به [ایمیل محافظت شده] ارسال کنید Arq Backup می گوید که سعی می کند به ایمیل های شما در طی یک روز کاری پاسخ دهد. ما برای تست آن ایمیلی ارسال کردیم و جواب آن در 10 ساعت رسید.

اشکال دیگر پشتیبانی ، مانند چت ، انجمن کاربر و تلفن در دسترس نیست.

حکم

با وجود تصور مشخص که Arq Backup توسط دست مهندسین طراحی شده است ، این یک ابزار پشتیبان مناسب است. به گفته این ، گزینه های به مراتب بهتری وجود دارد ، بنابراین توصیه می کنیم بررسی ایده های پشتیبان آنلاین خود را برای ایده ها مرور کنید.

خدمات پشتیبان در میان آن بررسی ها ، مانند پشتیبان گیری از خانه Zoolz ، Acronis True Image و سایر مواردی که ما به آنها اشاره کردیم ، احتمالاً هزینه بیشتری درصورتیکه فاکتور هزینه ذخیره را داشته باشید هزینه کمتری خواهد داشت.

اگر به ابزاری با قابلیت های مشابه نیاز دارید ، با نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry بروید. اگر کاربر macOS هستید ، مقاله Time Machine در مقابل Arq Backup و Duplicati در مقابل CloudBerry Backup را بخوانید.

ما می خواهیم در مورد تجربیات شما در مورد Arq Backup بشنویم ، بنابراین در ارسال نظرات دریغ نکنید. اگر از ابزار دیگری برای ایجاد نسخه پشتیبان خود استفاده می کنید ، ما می خواهیم در مورد آن نیز بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map