Acronis True Image Review 2020 – بروزرسانی سال 2020

بررسی Acronis True Image Review 2020

Acronis True Image در واقع چیزهای زیادی برای آن پیش می رود ، تقریباً در همه موارد ، اما به دلیل رابط کاربری سخت و قیمت گذاری پیچیده آن آسیب دیده است. این گفته است ، سریع و جامع است ، بنابراین ارزش بررسی دارد. برای تمام جزئیات ، بررسی کامل Acronis True Image ما را بخوانید.


Slider1

Slider2

Slider3

Slider4

Slider5

Slider6

قبلی

بعد

Acronis True Image یک سرویس پشتیبان آنلاین ممتاز با امنیت ، حفظ حریم خصوصی و خدمات مشتری است. با این حال ، این سرویس گیرنده رومیزی دست و پا گیر ، طراحی رابط ضعیف و طرح قیمت گذاری پیچیده صدمه دیده است. خواندن این بررسی Acronis True Image را ادامه دهید تا در مورد نقاط قوت و ضعف نرم افزار اطلاعات کسب کنید.

با وجود قابلیت هایی مانند پاکسازی دیسک ، محافظت از باج افزار و موارد دیگر ، این سرویس فوق العاده از نظر ویژگی های بسیار غنی است ، حتی اگر همه اینها بدان معنی باشد که یافتن آنچه می خواهید دشوار باشد. این امر به این واقعیت کمک نمی کند که مشتری رومیزی اغلب پاسخگو نیست ، با تاخیرهای شدید هنگام تلاش برای باز کردن ویندوزهای مختلف رخ می دهد.

این گفته می شود ، امنیت ، حریم خصوصی و خدمات به مشتریان آن بسیار عالی است و با وجود گزینه های پیچیده ای ، قیمت ها نیز بد نیستند. فرآیند تهیه نسخه پشتیبان نیز با استفاده از سیستم عامل های مختلف و گزینه های مختلف مانند برنامه ریزی ، پشتیبان گیری و ترکیبی از تصویر مبتنی بر تصویر ، به خوبی از بین رفته است..

با این حال ، اگر سهولت استفاده و زمان پاسخ سریع سریع برای شما مهم است ، باید در جستجوی جایگزین در لیست ما از بهترین خدمات پشتیبان آنلاین باشید.. 

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای Acronis True Image Review 2020

امکانات

در حالی که بسیاری از سرویسهای تهیه نسخه پشتیبان ، تمرکز خود را بر ارائه تجربه ای تمیز کاربر از جمله مجموعه ای از ویژگی ها متمرکز می کنند ، Acronis True Image در جهت مخالف حرکت می کند. سرویس گیرنده رومیزی دارای قابلیت های جمعی از جمله محافظت از باج افزار ، تمیز کردن درایو ، پاکسازی سیستم و موارد دیگر است.

Acronis-Cloud-Sync

Acronis True Image با شروع ویژگی های پشتیبان خود ، از نسخه های پشتیبان مبتنی بر تصویر پشتیبانی می کند ، به این معنی که می توانید یک کپی کامل از سیستم خود را در سرورهای آن ایجاد کنید. علاوه بر این ، پشتیبان گیری از موبایل ، ترکیبی ، NAS و سرور نیز موجود است ، که ما در بخش “تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی پرونده” با جزئیات بیشتری به آن خواهیم پرداخت..

جایی که این نرم افزار واقعاً از آن متمایز است ، دارای تعداد مشخصی اضافی است. این شامل امکان ایجاد یک بخش پنهان برای ذخیره سازی نسخه های پشتیبان محلی (به نام Acronis Secure Zone) ، ابزاری برای ایجاد یک دستگاه رسانه نجات و همگام سازی ذخیره سازی کامل ابر است که مطابقت بیشتری با محصولاتی مانند Dropbox و Google Drive دارد..

Acronis-Secure-Zone

دستگاه رسانه ای نجات به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را بر روی USB یا سایر دستگاه های خارجی بارگذاری کنید و بازیابی کامل سیستم خود را به حالت قبلی انجام دهید. این کار در هنگام راه‌اندازی یک کامپیوتر جدید نیز مفید است ، زیرا بلافاصله می توانید آن را به کلون دستگاه قدیمی خود تبدیل کنید.

Acronis-Rescue-Media

این ویژگی همچنین دارای عملکردی به نام “بازیابی جهانی” است. به طور خلاصه ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نگرانی در مورد مشکلات سازگاری ، تصویر سیستم خود را بر روی سخت افزارهای اساسی متفاوت انجام دهید.

Acronis-Universal-Restore

همچنین می توانید از Acronis برای انجام یک پاکسازی سیستم استفاده کنید ، که می توانید از آن برای پاک کردن اطلاعات حساس – مانند گذرواژها – از دستگاه خود استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که همه سوابق به طور دائم از بین رفته اند (برخلاف حذف مرتب ، جایی که هنوز هم ردپاها در آن باقی خواهد ماند فضای هارد دیسک).

Acronis-System-Cleanup

در همین راستا ، ویژگی “پاک کننده درایو” به شما امکان می دهد یک درایو یا یک پارتیشن را به طور کامل پاک کنید ، اطمینان حاصل می کنید که هیچ کس نمی تواند هیچ یک از اطلاعاتی را که قبلاً در آنجا ذخیره شده بود ، بازیابی کند..

پاک کننده Acronis-Drive-Cleanser

Acronis همچنین دارای ویژگی معروف به “محافظت فعال” است که برای محافظت از شما در برابر باج افزار و رمزنگاری غیرقانونی ، در صورت بارگیری تصادفی برخی از نرم افزارهای Dodgy به شما کمک می کند..

یکی دیگر از ویژگی های جالب “سعی کنید & ابزار “تصمیم گیری” ، که مقدار مشخصی از فضای موجود در هارد دیسک شما را به عنوان نوعی قرنطینه برای آزمایش نرم افزارها یا فایلهای بالقوه ناایمن قرار می دهد. اگر خطایی رخ دهد ، تأثیرات منفی خسته شده و شما می توانید به راحتی آن را به همان روشی که دوباره بازگرداند ، بازگرداند.

Acronis-سعی کنید و تصمیم بگیرید

به شرط ثبت نام در برنامه های Advanced یا Premium (بیشتر در مورد این مورد بعدی) ، می توانید از ویژگی “بایگانی” Acronis نیز استفاده کنید. هر چیزی که در بایگانی قرار دهید از فضای دستگاه شما حذف می شود تا فضای شما آزاد شود ، اما همچنان در پرونده Explorer دقیقاً مانند آنچه در حالت عادی مشاهده می شود ، تا زمانی که به اینترنت متصل باشید ، قابل مشاهده خواهد بود..

اگرچه قبلاً قادر به تهیه پشتیبان از حساب های رسانه های اجتماعی ، مانند فیس بوک و اینستاگرام بودید ، اما این ویژگی در اوت 2019 از این پلتفرم حذف شد.

اجمالی ویژگی های تصویر واقعی Acronis

Acronis True Image Review Logo 2020www.acronis.com

از ماه 417 دلار برای برنامه های نامحدود GBAll شروع می شود

پشتیبان گیری

زمانبندی پشتیبان

پشتیبان گیری مداوم

پشتیبان گیری افزایشی

تهیه نسخه پشتیبان از تصویر

پشتیبان گیری از درایو خارجی

پشتیبان گیری NAS

پشتیبان گیری از سرور

پشتیبان گیری ترکیبی

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه تلفن همراه

پشتیبان گیری نامحدود

دستگاه های نامحدود

سرعت پرتاب

کپی کردن فایل سطح بلوک

نسخه پشتیبان تهیه چند رشته ای

بازگرداندن

خدمات بازیابی پیک

دسترسی به مرورگر

دسترسی به برنامه تلفن همراه

نسخه سازی

ذخیره فایل حذف شد

امنیت

رمزگذاری خصوصی

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت
TLS

پروتکل رمزگذاری
AES 256 بیتی

احراز هویت دو عاملی

مراکز داده سخت شده

تنظیمات سرور پروکسی

سازگار با HIPPA

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

اشتراک گذاری پرونده

همگام سازی دستگاه

امتحان رایگان
30

قیمت گذاری

Acronis True Image از یک مدل قیمت گذاری کمی غیرمعمول برخوردار است ، زیرا بسته استاندارد فقط شما را مجبور به پرداخت یک بار می کند ، در حالی که برنامه های Advanced و Premium به صورت اشتراک سالیانه به صورت مشترک می پردازند. اگرچه ممکن است پیچیدن سر خود در تمام گزینه های مختلف دشوار باشد ، اما قیمت گذاری واقعی بسیار مناسب است.

Acronis True Image Cloud اساساً به عنوان یک سرویس پشتیبان نامحدود برای مجموعه ای از دستگاه ها عمل می کند. بدون در نظر گرفتن اندازه ، می توانید یک ، سه یا پنج دستگاه پشتیبان کامل مبتنی بر تصویر را انجام دهید. 

به شرط آنکه فقط از یک دستگاه واحد پشتیبان تهیه کنید ، قیمت 59.99 دلار تقریباً با سایر ارائه دهندگان پشتیبان نامحدود مانند Backblaze و Carbonite برابر است. با این وجود بهتر ، برنامه استاندارد فقط به یک پرداخت واحد نیاز دارد تا یک اشتراک مکرر. 

اگرچه دلیلی نداریم که باور کنیم که آکرونیس فرش را از زیر مشتری خود بیرون خواهد کشید ، اما اخلال جدید اخیر مربوط به اشتراک عمر زولز باعث می شود که ما از این نوع پیشنهادات احتیاط کنیم (درباره این مطلب در ماه فوریه بخوانید)..

با این حال ، شما نمی توانید بطور جداگانه از پرونده ها یا پوشه ها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، بنابراین اگر می خواهید با روند تهیه نسخه پشتیبان خود انتخابی تر باشید ، لازم است یا برنامه Advanced یا Premium را انتخاب کنید.

علاوه بر این ، کاربران پیشرفته و پریمیوم این امکان را دارند که ظرفیت ذخیره سازی ابر خود را فراتر از سهم پیش فرض افزایش دهند. طرح پیشرفته به طور پیش فرض 200 گیگابایت را شامل می شود ، اما می توانید با هزینه 20 دلار در سال ، این رقم را به 500 گیگابایت افزایش دهید.

Acronis-اضافی-ذخیره سازی

در همین حال ، کاربران Premium 1 ترابایت ذخیره سازی را در برنامه خود دریافت می کنند و این گزینه را دارند که این مبلغ را به 2 ترابایت با 40 دلار ، 3 ترابایت با 80 دلار ، 4 ترابایت با 120 دلار یا 5 ترابایت با 160 دلار افزایش دهند..

Acronis True Image همچنین یک آزمایش رایگان بسیار سخاوتمندانه را در اختیار شما قرار می دهد ، که امکان ذخیره 1 ترابایت را برای یک ماه کامل در اختیار شما قرار می دهد ، این فرصت را به شما می دهد تا تصمیم بگیرید که آیا می خواهید هزینه این سرویس را بپردازید یا خیر..

راحتی در استفاده

از آنجا که این ویژگی مملو از ویژگی های آن است ، پیمایش سرویس گیرنده دسک تاپ Acronis True Image می تواند یک موضوع کمی گیج کننده باشد. با کلیک بر روی عناصر مختلف رابط کاربری ، تمایل به تأخیر بیابید و یک قطعه نرم افزاری دریافت خواهید کرد که می تواند دردناک باشد ، به خصوص برای کاربران اولین بار..

مشتری دسک تاپ – که برای ویندوز XP و بعد از آن و OS X 10.10 و بعد از آن موجود است – به نه بخش اصلی تنظیم شده در یک منو در سمت چپ پنجره تقسیم می شود. اولین بخش “تهیه نسخه پشتیبان” است ، که در آن می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید ، تنظیمات را نیشگون بگیرید و پرونده های خود را از سرور بازیابی کنید..

Acronis-Backup-بخش

بعدی منوی “بایگانی” است ، جایی که می توانید پرونده های بایگانی شده خود را سازماندهی کنید ، به این معنی که آنها از دستگاه شما حذف شده اند اما از طریق File Explorer معمولی در دسترس هستند..

Acronis-Archives-بخش

سومین ورودی در لیست ویژگی “همگام سازی” است که می توانید پوشه های خاصی را برای همگام سازی بین دستگاه ها و خود Acronis cloud تعیین کنید. این ویژگی بیشتر در سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox دیده می شود و برای اطمینان از دسترسی فوری به پرونده های مهم در دستگاه های خود فوق العاده مفید است..

Acronis-Sync-بخش

در مرحله بعد منوی “ابزارها” است ، که در آن همه ویژگی های متفاوتی که قبلاً در بررسی ما ذکر شد – مانند ابزار سازنده امداد و نجات ، عملکرد پاکسازی سیستم و ویژگی منطقه امن Acronis – قرار دارند..

Acronis-Tools-بخش

پس از منوی ابزارها ، پنل سیستم “محافظت فعال” است که می توانید Acronis True Image را فعال کنید تا نرم افزارها و فایلهای حاوی باج افزار و / یا کدی را که از دستگاه شما برای انجام رمزنگاری استفاده می کند ، مسدود کنند..

Acronis-Active-Protection

با جابجایی روی برگه “فعالیت” ، می بینید که آیا چیزی متوقف شده است و “زبانه” مدیریت فرایندها “به شما امکان می دهد فرآیندهای خاصی را تعیین کنید که نیاز به تماشای و / یا مسدود شدن از شروع در مرحله اول باشد..

Acronis-Account-بخش

فهرست بعدی پایین نمای کلی از حساب شما ، از جمله برنامه اشتراک فعلی شما و میزان فضای استفاده شما را نشان می دهد. تنظیمات عمومی در زیر آن فهرست قرار دارد ، جایی که می توانید مواردی از جمله پرتاب کردن را بر اساس سطح باتری ، محل پشتیبان گیری از تلفن همراه و تنظیمات اطلاع رسانی تغییر دهید.

Acronis-General- تنظیمات

سرانجام ، در گوشه پایین سمت چپ دو بخش دیگر وجود دارد. مورد اول به سادگی برای به روزرسانی حساب کاربری شما وجود دارد ، در صورتی که احساس می کنید به فضای بیشتری احتیاج دارید و دیگری مرکز راهنمایی است که می توانید به پایگاه دانش دسترسی پیدا کنید ، یک گزارش سیستم تهیه کنید یا بازخورد خود را برای شرکت ارسال کنید..

بخش پشتیبانی - بخش پشتیبانی

همانطور که در ابتدای این بخش به طور مختصر به آن اشاره کردیم ، مشتری دسک تاپ Acronis True Image متأسفانه گاهی اوقات فوق العاده تنبل است. در چندین بار بر روی زبانه کلیک کردیم ، فقط برای 10 تا 20 ثانیه صبر کنید تا در واقع برنامه پاسخ دهد و ما را به آنجا برد که ما می خواهیم به آنجا برویم.

این یک مشکل بزرگ است زیرا باعث می شود مشتری بسیار ناامید کننده از آن استفاده کند ، به خصوص هنگامی که شما در این سرویس جدید هستید و هنوز نمی دانید که همه چیز در کجاست.

Acronis در سیستم عامل های تلفن همراه نیز وجود دارد که برنامه هایی برای بارگیری در فروشگاه برنامه iOS و Google Play Store در دسترس است. برنامه های تلفن همراه ساده و آسان هستند ، به خصوص در مقایسه با مشتری رومیزی نفخ ، زیرا تنها کاری که می توانید انجام دهید ایجاد یک برنامه پشتیبان برای دستگاه تلفن همراه خود و مدیریت پشتیبان گیری های موجود است.

AcronisiOS-Main-Panel

اگرچه یک سرویس دهنده وب در دسترس است ، اما بسیار پراکنده است. این برنامه از سه بخش تشکیل شده است که به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان تهیه کنید و پشتیبان های موجود را بارگیری و حذف کنید ، پیوندهای اشتراکی را مدیریت کرده و ببینید فضای خالی شما چقدر است.

Acronis-Web-Client

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

این احتمالاً مهمترین ملاک برای سرویس پشتیبان گیری آنلاین است. خوشبختانه ، روند پشتیبان گیری و ترمیم واقعی خود هسته اصلی عملکرد Acronis True Image را تشکیل می دهد و منطقه ای است که به خوبی انجام می دهد. از انواع دستگاهها می توان پشتیبان تهیه کرد ، از دستگاه های تلفن همراه گرفته تا کل سرورها ، و به شما گزینه های زیادی برای چگونگی پیشبرد روند ارائه می شود.

با استفاده از Acronis ، شما می توانید از فایلهای شخصی و پوشه ها بک آپ بگیرید ، یا یک نسخه پشتیبان کامل از تصویر سیستم از کل دستگاه خود انجام دهید. شما می توانید این کار را روی یک برنامه انجام دهید ، که می تواند روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا به صورت مداوم باشد ، به این معنی که مشتری هر پنج دقیقه یکبار بررسی می کند تا ببیند آیا تغییراتی در پرونده های انتخابی شما ایجاد شده است یا خیر..

Acronis-Select-Source

تهیه نسخه پشتیبان با استفاده از الگوریتم سطح بلوک انجام می شود ، بدین معنی که مشتری نمی تواند اتصال شما یا منابع سیستم را برای بارگذاری کل پرونده تغییر داده هدر دهد. در عوض ، تغییرات دقیق را اسکن می کند و فقط بخش هایی که تغییر کرده اند را بارگذاری می کند.

برنامه Acronis

علاوه بر رایانه رومیزی ، می توانید از سرورهای پشتیبان ، دستگاه های NAS ، درایوهای خارجی و تلفن های همراه نیز تهیه کنید. در iOS ، می توانید از عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین ، تقویم ها و یادآوری های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، در حالی که برنامه Android همچنین امکان تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی را به شما می دهد..

پشتیبان گیری Acronis-New-iOS

اگر می خواهید یک نسخه محلی از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، Acronis گزینه ای را انتخاب می کند (در اولین بار تهیه نسخه پشتیبان خود) به جای ابر Acronis ، در دستگاه فعلی خود یا درایو خارجی متصل. اگرچه اطلاعات شما باید کاملاً ایمن در فضای ابری باشد ، اما در هر صورت ، سطح اضافی افزونگی نیز فراهم می کند.

Acronis-Destination

از نظر نسخه سازی ، Acronis می تواند نسخه قدیمی یک فایل تغییر یافته را برای مدت زمان نامحدود حفظ کند ، یا می توانید مشتری را تنظیم کنید تا نسخه قبلی را که به سن مشخص رسیده است حذف کند. به طور پیش فرض ، این شش ماه است ، اما در صورت تمایل می توانید این کار را به طور کامل غیرفعال کنید.

نسخه Acronis

روند واقعی تنظیم برنامه پشتیبان شما ساده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که بر روی دکمه “افزودن نسخه پشتیبان” در بخش پشتیبان گیری سرویس گیرنده دسک تاپ کلیک کنید. سپس می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید پشتیبان تهیه کنید و از کجا می خواهید آن را ذخیره کنید. 

پشتیبان گیری Acronis-Add-Backup

با فشار دادن دکمه “گزینه ها” در این نمای ، می توانید برنامه را تصمیم بگیرید ، رمزگذاری خصوصی را برای افزایش حفاظت فعال کرده و براساس انواع پرونده یا مکان ، موارد حذف تنظیم کنید.. 

همچنین می توانید انتخاب کنید که در کدام مرکز داده پرونده های شما ذخیره می شود ، تنظیم فشار دهید تا تأثیر نرم افزار را روی اتصال خود کاهش دهید و تصمیم بگیرید چه مدت می خواهید نسخه قدیمی یا پرونده حذف شده را حفظ کنید.

Acronis-Exclusive

متأسفانه هیچ گزینه ای برای multithreading وجود ندارد ، این چیزی است که شما با چندین رقیب مانند Cloudberry و BigMIND Home دریافت می کنید. هیچ سرویس بازیابی پیک نیز وجود ندارد (به معنای حمل و نقل یک دستگاه فیزیکی هنگام بازیابی نسخه پشتیبان تهیه شده) ، بنابراین اگر قصد بازیابی نسخه پشتیبان عظیمی از طریق اتصال آهسته را دارید ، ممکن است بخواهید به جای IDrive را در نظر بگیرید.

سرعت

سرعت با توجه به اینکه کاربران غالبا از مقادیر زیادی از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کنند ، یک جنبه اساسی در خدمات پشتیبان است. با یک سرویس آهسته ، این می تواند به معنای روزها یا حتی هفته ها بارگذاری پرونده ها باشد. 

این امر به ویژه در مورد نسخه پشتیبان تهیه اولیه یا بارگذاری کامل تصویر از سیستم صحیح است ، جایی که اندازه بارگذاری به راحتی می تواند بسیار بزرگ باشد. همانطور که خواهید دید ، Acronis True Image دارای سرعت بسیار عالی در هنگام بارگیری و بارگیری است.

برای اهداف آزمون ، ما یک پوشه 3.51 گیگابایتی که حاوی چندین نوع فایل مختلف است ، از جمله فیلم ، متن و تصاویر بارگذاری کردیم. اتصال مورد استفاده برای آزمایش سرعت بارگیری و بارگذاری 25 مگابیت در ثانیه داشت. 

اگرچه در تئوری این بدان معناست که بارگذاری و بارگیری در حدود 20 دقیقه می تواند به پایان برسد ، ما واقع بینانه تر دوست داریم که ببینیم تقریباً یک ساعت تا یک ساعت و نیم می توانند وارد شوند..

اولین تلاش AttackptAecond
بارگذاری1:43:000:57:001:20:00
دانلود1:25:001:41:001:33:00

همانطور که می بینید ، این نتایج کاملاً مطابق انتظارات ما قرار می گیرد ، در حالی که آپلود دوم ما حتی بهتر از آنچه انتظار داشتیم انجام می شود. 

Acronis-Data-Center-Map

پشتیبان گیری ما در آسیا انجام شد ، به این معنی که پرونده های خود را در مرکز داده های سنگاپور بارگذاری می کردیم. اگرچه این از نظر جغرافیایی به ما نزدیک است ، اما هنوز فاصله بیشتری از مراکز داده اروپا و اروپا در اختیار مشتریان در آن مناطق است.. 

این بدان معنی است که اگر به عنوان مثال در ساحل شرقی ایالات متحده یا در اروپای غربی واقع شده اید ، باید نتایج بهتری را نیز تجربه کنید. 

امنیت

با توجه به اینکه به ارائه دهندگان پشتیبان اطلاعات حساس بالقوه واگذار شده است ، ضروری است که هرگونه سرویس پشتیبان گیری اقدامات مهمی را برای اطمینان از امنیت خود انجام دهد. 

این که آیا این کشور تهدیدات مجازی را به شکل مجرمان سایبری یا خطرات ملموس تر مانند دزدی جسمی و بلایای طبیعی مدیریت می کند ، Acronis تمام تلاش خود را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که اطلاعات شما در دستان خود ایمن است.

از نظر تهدیدهای مجازی ، Acronis True Image از رمزگذاری AES 256 بیتی برای تأمین امنیت داده ها و TLS استفاده می کند تا مطمئن شود که هیچ کس آن را در هنگام حمل و نقل متوقف نمی کند (معروف به یک حمله در وسط انسان).. 

این بسیار عالی است ، به خصوص به دلیل اینکه رمزگذاری می تواند کاملاً خصوصی انجام شود. این بدان معناست که حتی خود Acronis قادر به نگاه کردن به پرونده های شما نیست. اگر می خواهید به محتوای مهم این موضوع بپردازید ، توضیحات ما در مورد رمزگذاری را بررسی کنید تا همه چیزهایی را که باید بدانید بیاموزید.

رمزگذاری Acronis-Private

با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که اگر رمزنگاری خصوصی را فعال کنید ، Acronis قادر نخواهد بود پسورد خود را بازیابی کند ، در صورت فراموش کردن آن. بنابراین ، بهتر است با یکی از بهترین مدیران رمز عبور زوج شوید تا اطمینان حاصل کنید که دسترسی دائمی به داده های خود را از دست نمی دهید.

متأسفانه ، هیچ گزینه ای برای تأیید هویت دو عاملی وجود ندارد ، که می تواند یک لایه امنیتی خوب دیگر باشد. اگر این مسئله برای شما بسیار مهم است ، در عوض چیزی مانند CloudAlly را در نظر بگیرید.

از لحاظ جسمی ، مراکز داده شرکت دارای پرسنل امنیتی در محل 24/7 و همچنین اسکن های امنیتی بیومتریک و نظارت تصویری هستند که 90 روزه گزارش ها را حفظ می کنند. همچنین دارای سیستم هایی برای نظارت و کنترل رطوبت و دما است و همچنین ژنراتورهای پشتیبان نیز وجود دارد که در صورت قطع برق می توانند تا 48 ساعت کار کنند..

حریم خصوصی

حریم خصوصی منطقه دیگری است که Acronis True Image بسیار خوب عمل می کند. رمزگذاری خصوصی آن ، مکانهای انعطاف پذیر مرکز داده ها و خط مشی رازداری واضح ، مختصر مربوط به حریم خصوصی ، همه بخشی از این است ، و همچنین رعایت آن با چندین آیین نامه مانند GDPR.

همانطور که قبلاً گفته شد ، از طریق رمزگذاری خصوصی AES 256 بیتی محافظت می کند ، بسیار عالی است زیرا به این معنی است که شرکت حتی نمی خواست به پرونده های شما دسترسی پیدا کند. 

با این حال ، برخی از اطلاعات اصلی شخصی از جمله نام شما ، آدرس ایمیل و غیره را جمع آوری می کند. براساس بیانیه حریم خصوصی آن ، این اطلاعات فقط با شرکای قابل اعتماد مانند فروشندگان یا فروشندگان یا مطابق با قانون به اشتراک گذاشته می شود..

Acronis-Privacy-Statement

هنگامی که برای اولین بار برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را با نرم افزار تنظیم کردید ، مشتری نزدیکترین مرکز داده را به مکان شما انتخاب می کند. اگر به دلایلی دوست دارید اطلاعات شما در یک مکان دیگر ذخیره شود ، می توانید به راحتی این کار را در طی مراحل اولیه تنظیم تغییر دهید. با این حال ، پس از ایجاد نسخه پشتیبان ، دیگر برگشتی وجود نخواهد داشت.

Acronis-Pick-Data-Center

شما گزینه های زیادی در این زمینه دارید ، زیرا Acronis True Image از مراکز داده در ایالات متحده ، انگلیس ، اروپا (آلمان ، سوئیس و فرانسه) ، ژاپن ، سنگاپور و استرالیا استفاده می کند.. 

این برخلاف بسیاری از خدمات پشتیبان گیری دیگر ، مانند IDrive ، جایی که تنها گزینه یک مرکز داده مستقر در ایالات متحده است ، که کشوری به دلیل قوانین ضعف حریم خصوصی دیجیتالی اش مشهور است ، برخلاف بسیاری از خدمات پشتیبان گیری است..

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این شرکت با GDPR مطابقت دارد ، و همچنین میزبان سایر چارچوب های نظارتی مانند HIPAA و استانداردهای مختلف تخریب داده ها مانند VSITR آلمانی.

خدمات مشتری

با توجه به ماهیت مهم خدمات پشتیبان ، مهم است که آنها چندین راه مختلف برای پشتیبانی مشتری ارائه دهند ، همچنین سطح بالایی از پاسخگویی را در هنگام دسترسی به آنها با مشکلی نشان می دهند. Acronis آن را از این دسته آب بیرون می کشد ، زیرا راه های بی شماری برای کمک به شما وجود دارد – به چندین زبان مختلف – با محصولات خود.

اول ، یک پایگاه دانش گسترده وجود دارد که شامل متداول ترین مشکلات و راه حل های آنها است. این اولین قدم در هر فرآیند عیب یابی است و پایگاه دانش آسان به حرکت می پردازد تا بتوانید به سرعت متوجه شوید که چگونه می توانید مشکلی را که دارید برطرف کنید.

Acronis-KnowledgeBase

اگر پایگاه دانش قادر به کمک به شما نیست ، می توانید به انجمن مراجعه کنید ، جایی که می توانید به کاربران دیگر دسترسی پیدا کنید تا ببینید که آیا آنها یک مشکل مشابه را تجربه کرده اند و چگونه می توانید در مورد رفع آن بروید.

Acronis-Forum

اگر هنوز نمی توانید راه حلی برای مشکل خود بیابید ، چندین روش وجود دارد که می توانید مستقیماً با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. شما می توانید بلیط الکترونیکی ارسال کنید – که ما در کمتر از 24 ساعت پاسخی را آزمایش کردیم و دریافت کردیم – یا در زمان واقعی از طریق گزینه چت زنده ، که در دسترس 24/7 است با بخش پشتیبانی تماس بگیرید..

Acronis-Support-Chat

این گزینه ها نه تنها به زبان انگلیسی (واضح است) بلکه به زبان ماندارین ، آلمانی ، اسپانیایی ، فرانسوی و ایتالیایی نیز موجود است. متأسفانه ، هیچ شماره تلفنی که می توانید با آن تماس بگیرید وجود ندارد ، اما با توجه به سایر گزینه های مورد نظر برای پشتیبانی ، این مسئله به سختی لازم است.

حکم

با این کار به پایان بررسی خود رسیدیم. بدون شک گزینه Acronis با پشتیبان گیری آنلاین گزینه ای جدی برای پشتیبان گیری آنلاین است. به گفته این ، این وظیفه اصلی خود را انجام داده است – پشتیبان گیری از داده های شما – خیلی خوب ، دارای سرعت عالی ، امنیت و حفظ حریم خصوصی و همچنین سرویس دهی به مشتری درجه یک.

نظر شما در مورد بررسی ما چیست؟ آیا شما موافق هستید که مشتری لاغر و بیش از حد طراحی شده آنچه را که در غیر این صورت یک نسخه پشتیبان تهیه کننده عالی و با قیمت مناسب است ، به پایین می کشد یا فکر می کنید که تعدادی از ویژگی ها باعث شده تا یک نرم افزار متورم شود؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map