بررسی دیسک جنگل – به روز شده در سال 2020

بررسی دیسک جنگل

جنگل دیسک سریع است و کار را انجام می دهد ، اما ویژگی ها یا تجربه کاربری ارائه دهندگان پشتیبان برتر ما را ارائه نمی دهد. با این حال ، بسیار ارزان است ، بنابراین بررسی کامل دیسک جنگل ما را بررسی کنید.

بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

کاربران مشاغلی که مایل به پرداخت هزینه تهیه پشتیبان موردنیاز خود نیستند ، باید با استفاده از Disk Jungle Disk در خانه احساس کنند. این یک جایگزین خوب تجاری برای راه حل هایی مانند Carbonite و IDrive است ، اما بدون مشکل نیست.

این نام از این حقیقت ناشی می شود که در ابتدا فقط با خدمات وب آمازون همکاری می کرد. اکنون ، Jungle Disk همچنین به شما امکان ذخیره سازی مکان های مرکز داده را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات وب آمازون و Google Cloud به Jungle Disk برتری بیشتری نسبت به برخی از رقابت های خود دارند ، اما نمی توانند با CloudBerry Backup که می تواند به بیش از 60 سرویس ابری وصل شود ، رقابت کنند. اگر جذاب است ، بررسی پشتیبان گیری CloudBerry ما را بخوانید. تجربه کاربری پیچیده Jungle Disk همچنین مانع از قرار گرفتن آن در بین بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای مشاغل می شود.

گفته می شود ، Jungle Disk دارای ویژگی هایی به نفع خود است از جمله اینکه می توانید از سرورهای پشتیبان و دستگاه های ذخیره سازی متصل به شبکه استفاده کنید. همچنین مقرون به صرفه و سریع است.

اگر این علاقه شما را جلب می کند ، با ما همراه باشید زیرا ما در این بررسی جنگل دیسک می خواهیم در مورد جزئیات صحبت کنیم. ما در مورد ویژگی ها ، هزینه ها ، امنیت و تجربه عمومی صحبت خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که جنگل دیسک مناسب برای تجارت شما است یا خیر. اگر اینطور نیست ، برای سایر گزینه ها با بهترین لیست پشتیبان آنلاین ما مشورت کنید.

گزینه های دیگر برای دیسک جنگل

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Jungle Disk یک سرویس پشتیبان آنلاین است که با هدف کاربران تجاری انجام می شود. می توانید از آن برای ذخیره فایل ها در ابر برای تهیه نسخه پشتیبان از رایانه و سرور استفاده کنید. بهترین مقاله پشتیبان سرور ما را برای گزینه های دیگر بخوانید.

علاوه بر این ، می توانید از Jungle Disk برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های دستگاه های USB مانند هارد دیسک های خارجی و دستگاه های NAS استفاده کنید. سایر ویژگی های Jungle Disk عبارتند از: برنامه ریزی پشتیبان و پرتاب ، که به شما امکان می دهد سرعت بارگذاری و بارگیری را کنترل کنید.

Jungle Disk فضای ذخیره سازی را از Amazon S3 و Google Cloud Storage خریداری می کند ، بنابراین می توانید داده های خود را روی آنها ذخیره کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی Google Cloud Storage را بخوانید. هرچه مکان های سرور بیشتری داشته باشید می توانید انتخاب بهتری داشته باشید زیرا این به معنای سرعت پشتیبان گیری بالقوه سریع تر است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد راه حل آمازون را در بررسی ما در آمازون S3 کسب کنید.

Jungle Disk به شما امکان می دهد همه حساب های خود را در یک دیسک تهیه کنید و یا برای هر کاربر دیسک های جداگانه ایجاد کنید.

می توانید از برنامه تلفن هوشمند آن برای تهیه نسخه پشتیبان از فیلم ، عکس ، صدا و سایر پرونده ها و همچنین مخاطبین خود استفاده کنید. با کمال تعجب ، می تواند از سرویس های ذخیره سازی ابری که در تلفن خود دارید ، از جمله Google Drive ، pCloud ، Dropbox و MEGA از فایلهای پشتیبان تهیه کنید..

جنگل-دیسک-ایجاد-دیسک جدید

از آنجا که این یک راه حل تجاری است ، Jungle Disk به شما امکان می دهد کاربران و مجوزهای آنها را مدیریت کنید.

به اشتراک گذاری پرونده دیسک جنگل

جنگل دیسک امکان به اشتراک گذاری فایل های پشتیبان شما ، پوشه ها و درایوهای شبکه را فراهم می کند. می توانید با کلیک راست روی آن و انتخاب “اشتراک با دیسک جنگل” ، یک فایل را از سیستم پرونده خود به اشتراک بگذارید. آپلود شروع می شود و صفحه با پیوند اشتراک گذاری به پایان می رسد. همین کار را می توانید از رابط وب انجام دهید. توجه داشته باشید که نمی توانید پرونده های بزرگتر از 5 گیگابایت را به اشتراک بگذارید.

اشتراک فایل Jungle Disk کاملاً ضروری است و نمی تواند با سایر ابزارها رقابت کند ، مانند آنهایی که در بهترین راهنمای همگام سازی پرونده سازمانی ما داریم و راهنمای ارائه دهندگان به اشتراک گذاری.

سایر ویژگی ها عبارتند از: نسخه نویسی رمزنگاری خصوصی ، پایان به پایان ، همگام سازی و اشتراک گذاری ، که برای یک راه حل خوب تهیه پشتیبان ضروری است.

نسخه سازی به شما امکان می دهد نسخه های قبلی فایل ها را بازیابی کنید. در صورت اشتباه بودن یا به طعمه بردن باج افزار مفید است. جنگل دیسک به شما امکان می دهد تعداد روزهایی را که باید نسخه های قدیمی تر و پرونده های حذف شده را قبل از انقضا حفظ کند ، مشخص کنید. اگر آن گزینه را انتخاب کنید ، پشتیبان گیری قدیمی خود را حفظ کرده و پرونده ها را به طور نامحدود پاک می کنید.

همگام سازی دیسک جنگل

Jungle Disk به شما امکان می دهد از همگام سازی استفاده کنید ، به این معنی که می توانید فایل ها را در دستگاه ها همگام سازی کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که یک فایل را در یک دستگاه ویرایش کرده و تغییرات را در تمام دستگاههای متصل به حساب دیسک جنگل خود را تقریباً در زمان واقعی مشاهده کنید.

با اشتراک گذاری ، دامنه همگام سازی محدود است. Jungle Disk توصیه می کند که پوشه هایی را که بزرگتر از 10 گیگابایت هستند و بیش از 100000 پرونده در آنها وجود ندارد ، همگام سازی نکنید. برای استفاده از همگام سازی ، باید یک پوشه همگام سازی را ایجاد کنید و پیکربندی کنید ، که خسته کننده است. با این وجود ، این رویکرد به شما امکان می دهد پرونده هایی را که نمی خواهید همگام سازی کنید با انتخاب نوع پرونده آنها حذف کنید.

هیچ راهی برای تهیه نسخه پشتیبان از تصویر دیسک وجود ندارد ، بنابراین اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، جمع بندی بهترین خدمات پشتیبان مبتنی بر تصویر ما را بخوانید. بعلاوه ، هیچ نسخه پشتیبان مداوم وجود ندارد ، که می تواند هر زمان که به پوشه های پشتیبان خود اضافه یا تغییر دادید ، روند تهیه نسخه پشتیبان را اجرا کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های تهیه نسخه پشتیبان در کتابخانه پشتیبان گیری آنلاین ما کسب کنید.

قیمت گذاری

جنگل دیسک می تواند دو تا 250 کاربر را در خود جای دهد. برای تهیه نسخه پشتیبان از رایانه 4 دلار هزینه دارد. هر کاربر انتقال داده نامحدود و 10 گیگابایت پشتیبان را به صورت رایگان دریافت می کند. از آنجا که حداقل تعداد کاربرانی که می توانید داشته باشید دو نفر است که باید حداقل 8 دلار در ماه بپردازید.

این یک نقطه شروع خوب برای اکثر مشاغل است ، اما هزینه ها می توانند به سرعت افزایش پیدا کنند. دلیل این است که بعد از استفاده از 10 گیگابایت فضای پشتیبان رایگان ، هر گیگابایت اضافی 15 سنت است. این بسیار عالی است که قیمت گذاری مقیاس پذیر است ، بنابراین ، شما فقط هزینه خرید کالای مورد نظر خود را به جای خرید فضایی که ممکن است شما با نرخ تخت نیازی به آن نداشته باشید پرداخت می کنید.

همچنین یک برنامه اشتراک وجود دارد که برای سرورهای ویندوز و لینوکس نسخه پشتیبان تهیه می کند. هزینه آن 5 دلار برای هر مجوز است. شما 10 گیگابایت را به صورت رایگان دریافت می کنید و پس از آن هزینه ای معادل 15 درصد برای هر گیگابایت اضافی وجود دارد.

جنگل جنگل یک آزمایش 30 روزه رایگان دارد ، اما شما باید آن را از طریق ایمیل درخواست کنید. اگر جنگل به شما مناسب نیست ، می توانید به صورت خود مشترک شوید و از ضمانت 30 روزه پس انداز پول استفاده کنید..

راحتی در استفاده

مشتری های رومیزی Jungle Disk روی ویندوز ، macOS و Linux کار می کنند و مشتری سرور برای ویندوز و لینوکس در دسترس است. برنامه های تلفن های هوشمند را می توان در Android و iOS استفاده کرد.

کاربران جنگل-دیسک افزودنی

بعد از ایجاد حساب کاربری خود ، باید یک حساب شخصی برای حساب کاربری خود ایجاد کنید که به شما امکان می دهد کاربران اضافه کنید. دامنه باید در قالب yourdomain.myjungledisk.com باشد. در حالی که دامنه خود را تنظیم می کنید ، گفتگوی زنده در دسترس شما قرار دارد که این یک لمس خوب است.

قدم بعدی شما اضافه کردن یک کاربر برای هر مجوزی است که خریداری کرده اید. در حالی که کاربران خود را اضافه می کنید ، می توانید آنها را با برچسب های خاصی که می توانید بعداً برای تولید گزارش های استفاده استفاده کنید ، برچسب گذاری کنید. ممکن است برچسب هایی مانند “فروش” ، “بازاریابی” یا “توسعه” اضافه کنید.

جنگل-دیسک تنظیم

بعد از تنظیم حساب کاربری ، کاربران باید مشتری را برای سیستم عامل خود نصب کنند. جادوگر نصب آنها را از طریق مراحل راهنمایی می کند ، اما این روند گیج کننده است زیرا آنها باید به یک دیسک آنلاین متصل شوند و پوشه های همگام سازی و یک درایو شبکه را تنظیم کنند ، که برای تهیه نسخه پشتیبان آنلاین عادی نیست..

در مرحله بعد ، بعد از راه اندازی مجدد رایانه ، جادوگر شما را در تنظیم برنامه تهیه نسخه پشتیبان راهنمایی می کند. ما در بخش بعدی بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. با دسترسی به گزارش های استفاده و تهیه نسخه پشتیبان ، می توانید از مشتری وب دیسک Jungle Disk برای مدیریت بیشتر کاربر استفاده کنید.

جنگل-دیسک وب

می توانید از طریق سرویس دهنده وب به دیسک آنلاین خود دسترسی پیدا کنید. استفاده از آن آسان است سمت چپ سلسله مراتب پرونده شما را نشان می دهد و سمت راست پرونده ها را نشان می دهد. می توانید از بالای منو اقدامات را انجام دهید. آنها خوب کار می کنند ، اما کند هستند.

جنگل-دیسک تلفن همراه

برنامه تلفن هوشمند به شما امکان می دهد به داده هایی که از دستگاه های خود نسخه پشتیبان تهیه شده اند ، دسترسی داشته باشید. داده های همگام شده شما را نیز نشان می دهد. برنامه ساده و شهودی است ، بنابراین با استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت. این رتبه 4 ستاره در فروشگاه Google Play و بیش از 1000 بار بارگیری دارد.

دیسک جنگل نسبت به راه حل های یک بار تنظیم مانند Backblaze برای استفاده پیچیده تر است. اگر این چیزی است که شما می خواهید ، بررسی تجارت Backblaze ما را بخوانید. برای راه اندازی دیسک جنگل و کشف آن به زمان نیاز دارید ، و حتی در این صورت ، همیشه روشن نیست که چه چیزی از آن خارج می شوید. تجربه کاربر از یک به روزرسانی بهره مند می شود.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

برای ایجاد نسخه پشتیبان ، کاربران شما باید با مدارکی که برای آنها و دامنه دیسک خود تعیین کرده اید ، وارد گروه کار شما شوند. در مرحله بعد ، آنها باید پوشه ها را از رایانه خود برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنند.

Jungle Disk لیستی از پوشه های معمولی را که می توانید شامل آنها باشد ، مانند “دسک تاپ” ، “اسناد” ، “تصاویر” ، “موسیقی” و موارد دیگر ، فراهم می کند ، اما می توانید دیگران را نیز انتخاب کنید. اگر هیچ یک از آن پوشه ها را انتخاب نکردید ، باید یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان را به صورت دستی ایجاد کنید. همین مورد در مورد ویرایش نسخه پشتیبان تهیه شده قبلی شما نیز صدق می کند.

تهیه پشتیبان از جنگل-دیسک-شروع

ابتدا باید روی دکمه “پیکربندی” کلیک کنید. سپس ، دیسک آنلاین را که می خواهید بارگذاری کنید ، انتخاب کنید و از طریق سلسله مراتب طاق پشتیبان آن عبور کنید تا به گزینه “چه به نسخه پشتیبان” برسید. با کلیک بر روی آن ، می بینید که می توانید پوشه های پشتیبان را اضافه یا تغییر دهید یا آنها را حذف کنید.

پشتیبان تهیه جنگل-دیسک اضافه کنید

مرحله بعدی شما را مجبور به تنظیم یک برنامه پشتیبان می کند. پیش فرض یک نسخه پشتیبان در روز است ، اما می توانید هر پنج دقیقه یک بار آن را اجرا کنید. این نزدیکترین دیسک جنگل به تهیه نسخه پشتیبان مداوم است. گزینه ای نیز برای تهیه نسخه پشتیبان از کتابچه راهنمای کاربر وجود دارد.

پس از آن ، در صورت اجازه می توانید دیسک خصوصی خود را ایجاد کنید ، همچنین پوشه های همگام سازی و اشتراک شبکه ایجاد کنید. به طور کلی ، روند تهیه نسخه پشتیبان دشوار نیست ، اما هم کاربر پسند نیست.

بازیابی دیسک جنگل

می توانید با کلیک کردن بر روی “بازگرداندن” در فهرست دیسک آنلاین ، روند بازیابی را از سرویس دهنده دسک تاپ آغاز کنید. این پنجره “بازگرداندن پرونده ها” را باز می کند که به شما امکان می دهد کدام پرونده هایی را که می خواهید بازیابی کنید و از کجا می خواهید آنها را بازیابی کنید ، انتخاب کنید. می توانید آنها را به مکان اصلی یا مکان جدید بازگردانید. همچنین گزینه ای برای بازیابی نسخه های فایل های قبلی ساخته شده در نسخه های پشتیبان قبلی وجود دارد.

علاوه بر سرویس گیرنده دسک تاپ ، می توانید از وب سرویس دهنده یا برنامه موبایل برای بارگیری فایل ها استفاده کنید.

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد. چه مدت آنها طول می کشد بیشتر بستگی به ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و نزدیک بودن شما به یک سرور دارد. با وجود جنگل دیسک ، احتمالاً نزدیک به یکی خواهید بود زیرا به زیر ساختهای آمازون و گوگل متکی است ، که در سراسر جهان پخش شده اند.

برای تست سرعت Jungle Disk ، چندین بار بارگیری و بارگیری را با استفاده از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی انجام دادیم. تست های خود را با استفاده از اتصال اترنت در بلگراد ، صربستان اجرا کردیم که سرعت بارگذاری آن 10 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 31 مگابیت بر ثانیه بود..

با این سرعت ها ، ما محاسبه کردیم که باید 14 دقیقه طول بکشد تا پوشه آزمایش ما بارگذاری شود و بیش از چهار دقیقه برای بارگیری آن بدون سربار.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری:00:32:0000:31:4200:31:51
زمان بارگیری:00:05:1200:05:1600:05:14

سرعت بارگذاری خوب بود زیرا میانگین آنها 31 دقیقه و 51 ثانیه بود. اعطا می شود ، باید نزدیک به 14 دقیقه باشد ، اما برای مقایسه ، بسیاری از خدمات تقریباً یک ساعت طول می کشد. میانگین زمان بارگیری در پنج دقیقه و 14 ثانیه بسیار بهتر بود که نزدیک به چیزی است که انتظار داشتیم.

گاز-دیسک-دریچه گاز

اگر جنگل دیسک در کار شما دخالت می کند ، می توانید آن را بریزید. برای انجام این کار ، پنجره پیکربندی را باز کنید ، روی “تنظیمات برنامه” کلیک کنید و “محدود کردن پهنای باند” را انتخاب کنید. اکثر خدمات به شما امکان می دهند محدودیت های پهنای باند بارگذاری و بارگیری را مشخص کنید ، اما Jungle Disk همچنین به شما امکان می دهد زمانی را که باید آنها را اجرا کند پیکربندی کنید.

به گفته این ، در تجربه ما ، پرت کردن ضروری نبود زیرا پشتیبان ما مانع نمی شود که در غیر این صورت از رایانه خود استفاده کنیم.

از طرف دیگر ، اگر سرعت انتقال شما آهسته باشد ، می توانید گزینه “بهینه سازی عملکرد برای اتصال به پهنای باند بالا” را فعال کنید. جنگل دیسک توصیه می کند که اگر سرعت بارگذاری شما بیشتر از 2 مگابیت بر ثانیه باشد ، آن را روشن کنید. ما تست های خود را بدون آن اجرا کردیم.

امنیت

Jungle Disk از رمزگذاری AES 256 بیتی برای تأمین امنیت پرونده های شما در هنگام انتقال و در حالت استراحت روی سرورهای خود استفاده می کند. این یکی از قویترین الگوریتم های رمزگذاری است ، همانطور که در استفاده از آن توسط بانک ها و دفاتر دولتی مشهود است. تا آنجا که می دانیم ، هیچ کس نتوانسته است آنرا سرکوب کند.

جنگل دیسک به شما امکان می دهد تا کلید رمزنگاری خود را نگه دارید و این بدان معنی است که شما از رمزگذاری دانش صفر بهره مند می شوید. این بدان معناست که فقط شما قادر به رمزگشایی و خواندن پرونده های خود خواهید بود. همچنین این بدان معنی است که در صورت از دست دادن ، دیسک جنگل قادر به تنظیم مجدد گذرواژه‌تان نخواهد بود. مطمئن شوید که آن را به خاطر دارید ، آن را بنویسید یا از یکی از بهترین مدیران رمز عبور برای ذخیره آن استفاده کنید.

پروتکل TLS همچنین از پرونده های حمل و نقل در برابر حملات در وسط انسان و سایر تهدیداتی که ممکن است پرونده های شما را هنگام انتقال به سرور هدف قرار دهند ، محافظت می کند.

چگونگی امنیت اطلاعات شما در مرکز داده بستگی به این دارد که کدام ارائه دهنده ابر را انتخاب کنید. مراکز داده Google از کارتهای دسترسی الکترونیکی طراحی شده ، هشدار دهنده ، ردیاب فلزی و موارد دیگر استفاده می کنند. آنها همچنین 24/7 نظارت دارند.

سیستم های قدرت اضافی اطمینان حاصل می کنند که مراکز داده بدون وقفه کار می کنند. به علاوه ، سیستم های خنک کننده دمای کار بهینه را حفظ می کنند. همچنین تجهیزاتی وجود دارد که با آتش و سایر تهدیدات زیست محیطی سروکار دارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این شرکت یک دفترچه امنیتی را منتشر کرده است.

مراکز داده آمازون تحت حسابرسی شخص ثالث قرار دارند و دسترسی فقط به افرادی که دلیل موجهی برای حضور در آنجا دارند محدود می شوند. نظارت ویدیویی ، تشخیص نفوذ و سیاهههای مربوط به دسترسی به محافظت از اموال از دسترسی ناخواسته کمک می کند.

آب ، نیرو و سایر سیستم ها با افزونگی طراحی شده اند ، بنابراین عملیات مداوم در مواقع اضطراری ادامه خواهد داشت. به علاوه ، امکانات می توانند در برابر آتش سوزی ، سیل و سایر بلایای زیست محیطی مقاومت کنند. می توانید اطلاعات بیشتری درباره امنیت مرکز داده آمازون در اینجا بخوانید.

Jungle Disk از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند ، این به شما کمک می کند تا اعتبار خود را محافظت کنید. گفته می شود ، سرپرست حساب می توانند از طریق حساب Google خود به صفحه کنترل Jungle Disk خود وارد شوند ، که این پشتیبانی را انجام می دهد.

Jungle Disk بیشتر ویژگی های امنیتی را که ما دوست داریم در مورد حفاظت از نسخه پشتیبان تهیه کنیم ، دارد ، بنابراین نباید نگران اطلاعات خود باشید.

حریم خصوصی

Jungle Disk در بالای خط مشی رازداری خود می گوید که پرونده هایی که با استفاده از آن بارگذاری ، بارگیری یا ذخیره می کنید را مشاهده نمی کنید. همچنین می گوید بدون مجوز شما اطلاعات مربوط به پرونده های شما را نظارت و فاش نمی کند ، مگر اینکه مطابق با خط مشی رازداری و شرایط خدمات باشد.

این بدان معنی است که جنگل دیسک دسترسی به اطلاعات شخصی را به کارمندان ، پیمانکاران و نمایندگان خود نیاز دارد که برای انجام خدمات خود می توانند آن اطلاعات را بدانند. این رویکرد در بین سرویس های ابری رایج است. به علاوه ، در صورت سوءاستفاده از این افراد در استفاده از حق دسترسی ، ممکن است تحت پیگرد قانونی و پیگرد قانونی قرار بگیرند.

جنگل دیسک همچنین اقدامات لازم را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز یا تغییر غیرمجاز ، افشای یا نابودی داده ها انجام می دهد. اینها شامل ممیزی داده های داخلی ، شیوه های ذخیره سازی و پردازش و تلاشهای امنیتی است.

این محافظت کافی در برابر اشخاص مخرب نیست ، بنابراین توصیه می کنیم از کلید خصوصی خود استفاده کنید ، که اطمینان حاصل می کند رمزگذاری خصوصی باعث محافظت از پرونده های شما در برابر چشم کنجکاو خواهد شد.

خوب است که Jungle Disk قول می دهد آدرس ایمیل کاربران یا سایر اطلاعات شخصی کاربران خود را به شخص ثالث فروخته یا بازاریابی نکند.

Jungle Disk هنگام ثبت نام در سرویس های خود ، اطلاعات جمع آوری می کند. این اطلاعات را برای اهداف دیگری به جز دلیل جمع آوری استفاده نمی کند ، مگر اینکه اجازه خود را بدهید. همچنین پارامترهای مختلف داده های منتقل شده را برای پشتیبانی از ویژگی ها ، مانند گزارش در مورد پهنای باند ، استفاده از ذخیره سازی و سایر معیارها ، ردیابی می کند..

حقوق شما با دیسک جنگل

Jungle Disk به شما امکان می دهد تا حساب خود را اصلاح کنید تا اطلاعاتی که به این سرویس ارائه داده اید را اصلاح یا به روز کنید.

اگر حساب خود را لغو کنید ممکن است دیسک جنگل داده های شخصی و سایر اطلاعات را در بایگانی یا نسخه پشتیبان خود حفظ کند. کمترین چیزی که نگران کننده است ، زیرا شما نمی توانید مطمئن باشید که جنگل دیسک اطلاعات شما را حذف می کند.

به گفته این ، اگر شما شهروند اتحادیه اروپا هستید و به جای اطلاعات شغلی ، اطلاعات شخصی خود را به جای اطلاعات کسب و کار در اختیار جنگل دیسک قرار داده اید ، می توانید با ارسال ایمیل [ایمنی محافظت شده] با “GDPR” در خط موضوع ، درخواستی برای پاک کردن آن ارسال کنید. اگر با مقررات عمومی حمایت از داده ها آشنا نیستید ، راهنمای GDPR ما را بخوانید.

پشتیبانی

جنگل-دیسک-دانش پایه

وقتی با استفاده از Jungle Disk ضربه محکم و ناگهانی زده اید ، اولین و سریعترین گزینه استفاده از پایگاه دانش برای حل مسئله است. می توانید برای پاسخ به مشکل خود جستجو کرده یا متداول ترین مقالات را مرور کنید. مقالات دارای تصاویر زیادی هستند و به راحتی قابل دنبال هستند.

اگر آنها کمکی نمی کنند ، باید با پشتیبانی زنده Jungle Disk تماس بگیرید ، اما این کار را فقط می توانید از دوشنبه تا جمعه ، ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر ، زمان استاندارد مرکزی انجام دهید. پشتیبانی از طریق تلفن به جای گپ است.

اگر ترجیح می دهید از صحبت کردن خودداری کنید ، می توانید با استفاده از فرم آنلاین یا ارسال ایمیل به [ایمنی محافظت شده] به تیم پشتیبانی Jungle Disk ارسال کنید. ما با پرسیدن سؤال ، بار پشتیبانی ایمیل را آزمایش کردیم و طی دو ساعت یا در یک مورد بعدی ، دو دقیقه پاسخ دریافت کردیم. گفته می شود ، زمان پاسخگویی به زمان تماس با تیم پشتیبانی بستگی دارد. پاسخ ها مفید بودند و حتی پیوندهایی را برای ما فراهم کردند تا اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

حکم

کاربرانی که به فکر تجربه کاربری پیچیده ای نیستند ، متوجه می شوند که Disk Jungle گران نیست ، از امنیت بالایی برخوردار است و می تواند از سرورها و دستگاه های NAS خود نسخه پشتیبان تهیه کند. همچنین دارای نسخه نامحدود و ذخیره فایل حذف شده است. علاوه بر این ، دارای ویژگی های همگام سازی و اشتراک گذاری است ، هر چند ویژگی های ابتدایی.

خوب است که می توانید بین میزبان فایل های خود از بین استفاده از Amazon S3 یا Google Cloud Storage استفاده کنید. که به همراه رمزگذاری خصوصی ، پرونده های تجاری شما را ایمن نگه می دارد.

با این وجود ، بعضی از خدمات مانند Cloudberry Backup ، Acronis True Image یا CrashPlan برای مشاغل کوچک ، احساس نمی کند که با ویژگی هایی مانند بعضی از خدمات ، مانند صیقلی یا غنی احساس جلا یا ثروتمند نشوید. برای بررسی مشاغل کوچک ، می توانید CrashPlan برای کسب و کارهای کوچک بیشتر را در CrashPlan ما بخوانید. پشتیبان گیری مداوم ندارد ، که یکی از ویژگی های اصلی سرویس پشتیبان گیری ابری است.

اگر Jungle Disk برای شما مناسب نیست ، برای یافتن گزینه های دیگر ، با بررسی های پشتیبان آنلاین ما مشورت کنید. نظر شما در مورد جنگل دیسک چیست؟ افکار خود را در نظرات زیر بنویسید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me