بررسی کربنیت – به روز شده در سال 2020

بررسی کربنیت

Carbonite با سهولت استفاده و تهیه نسخه پشتیبان نامحدود برای یک دستگاه ، بدون شک یکی از ارائه دهندگان آنلاین پشتیبان مورد علاقه Cloudward.net است. با این حال ، سرعت آهسته پشتیبان گیری یک نگرانی بزرگ است. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل کاربنیت را بخوانید.


بهترین نظرات پشتیبان گیری آنلاین

Carbonite از سال 2005 بخشی از بازار تهیه پشتیبان بوده است ، که در سالهای IT بسیار باستانی است. هنوز هم تجربه زیادی دارد و این نشان می دهد. این برای کاربران شخصی که می خواهند از یک یا چند رایانه پشتیبان نامحدود تهیه کنند ، بسیار عالی است و برای دریافت آن مشکلی برای پرداخت حق بیمه ندارند..

با این کار ، تکمیل نسخه پشتیبان شما زمان زیادی را می برد زیرا Carbonite جزء کندترین خدماتی است که ما آزمایش کرده ایم. با افزایش تعداد موضوعات پشتیبان نمی توانید آن را سریعتر کنید ، اما اگر در منابع سیستم شما تداخل داشته باشد ، کندتر می شوید..

از طرف روشن ، کاربنیت آسان است چه در سرویس گیرنده دسک تاپ ، چه در وب و چه در تلفن همراه هستید. تهیه نسخه پشتیبان خودکار به شما امکان انتخاب دستی پرونده ها برای تهیه نسخه پشتیبان را می دهد و روند بازیابی ساده به شما کمک می کند تا پرونده های خود را پس بگیرید..

شما لازم نیست که درمورد پرونده های خود نگران باشید زیرا Carbonite رمزگذاری خصوصی را به همراه سایر ویژگی های امنیتی فراهم می کند. این محافظت از حریم خصوصی نیز ناامید کننده نیست. در واقع ، این یکی از قوی ترین است که ما دیده ایم.

اگر همه به نظر می رسد مانند کوچه شماست ، با ما همراه شوید تا در این بررسی کاربنیت با جزئیات بیشتری برویم. در غیر این صورت ، سرویس دیگری را از بهترین لیست پشتیبان آنلاین ما انتخاب کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای کربنیت

امکانات

بر خلاف بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری ، کربنیت به معنای کاهش میزان فضای گرفته شده در هارد دیسک یا همگام سازی داده ها در دستگاه ها نیست. به عنوان یک سرویس پشتیبان آنلاین ، در بازیابی فاجعه با بازیابی پرونده های خود به شما کمک می کند. این مفید است زیرا ممکن است هارد دیسک شما خراب شود و داده های خود را با آن ببرد. درایوهای حالت جامد بهتر هستند اما خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند.

در صورت نیاز به هر دو ، می توانید با خدماتی مانند IDrive بروید ، که می تواند از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و فضای همگام سازی را برای شما فراهم کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی IDrive ما کسب کنید. اگر در مورد تفاوت بین ذخیره آنلاین و تهیه نسخه پشتیبان آنلاین روشن نیستید ، توضیحات ما را بخوانید.

Carbonite فضای ذخیره سازی نامحدودی را بدون داشتن کلاه اطلاعات مخفی یا محدودیت در سرعت انتقال شما فراهم می کند. از آنجا که نامحدود است ، شما قادر به تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های نامحدود نخواهید بود. در عوض ، شما فقط می توانید با یک برنامه شخصی از یک دستگاه یا رایانه پشتیبان تهیه کنید. این انتخاب معمول هنگام انتخاب بین دستگاه های پشتیبان نامحدود و نامحدود است.

گفته می شود ، شما می توانید از کربونیت برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس های گرفته شده با تلفن هوشمند خود استفاده کنید. با بهترین مقاله پشتیبان گیری آنلاین نامحدود خود مشورت کنید تا ببینید چگونه Carbonite با سایر خدمات پشتیبان نامحدود مقایسه می شود.

ویژگی های کربنیت

علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان نامحدود ، از ویژگی های Carbonite می توان به برنامه ریزی پشتیبان ، رمزگذاری خصوصی ، تهیه نسخه پشتیبان خودکار از ویدیو ، دسترسی به فایل از راه دور و نسخه سازی آن اشاره کرد که در macOS کار نمی کند. بعلاوه ، تمام برنامه ها علاوه بر Carbonite Safe Basic می توانند از هارد دیسک های خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنند.

Carbonite با تمام پسوندهای رایج کار می کند. از آنجا که نامحدود است ، می تواند پس از نصب ، به طور خودکار انواع فایلهای رایج را برای تهیه نسخه پشتیبان از آن برچسب گذاری کند. گفته می شود ، تهیه نسخه پشتیبان خودکار از اتومبیل فقط برای مشترکین Carbonite Safe Plus و Carbonite Safe Prime در دسترس است. کاربران اصلی باید فیلم ها را به صورت دستی بارگذاری کنند.

Carbonite همچنین دارای یک سرویس بازیابی پیک است که بازیابی شما را از طریق نامه ارسال می کند که می تواند خیلی سریعتر از بارگیری آنها باشد. بیشتر خدمات پشتیبان آن را ارائه نمی دهند.

اگرچه Carbonite به شما امکان می دهد از هارد دیسک های خارجی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما نمی تواند از هارد دیسک های پشتیبان تهیه کند. این یک مورد بزرگ نیست ، زیرا به طور نامحدود پشتیبان گیری با تعداد محدودی از درایوهای خارجی خوب کار نمی کند.

از این گذشته ، مشترکان پلاس و پریمیوم دیگر به ویژگی پشتیبان گیری از آینه تصویر دسترسی ندارند. نسخه پشتیبان تهیه تصویر آینه از نسخه پشتیبان تهیه شده از درایو سیستم عامل رایانه استفاده می کند و آن را از یک هارد اکسترنال تهیه می کند. این به کاربران امکان می دهد سیستم عامل و برنامه های رایانه خود را به همان رایانه برگردانند.

Carbonite می گوید این ویژگی را حذف کرده است زیرا محدودیت های نسخه سازی از محافظت از نسخه پشتیبان از تصویر آینه و همچنین تهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر پرونده جلوگیری می کند. ممکن است این واقعیت داشته باشد ، اما ویژگی تصویر آینه با ارزش بود زیرا امکان بازیابی سریع هارد درایوهای خراب را فراهم می آورد.

ما در زیر با جزئیات بیشتری در مورد پشتیبان گیری و ویژگی های امنیتی صحبت خواهیم کرد ، بنابراین ادامه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه پشتیبان ابری با کتابخانه پشتیبان ما مشورت کنید.

قیمت گذاری

بر خلاف سرویس های پشتیبان ابری که برنامه ای نامحدود را ارائه می دهند ، مانند Backblaze ، Carbonite سه ارائه می دهد: Basic ، Plus و Prime. این برنامه ها در اختیار کاربران خانه و مشاغل خانگی است که رایانه های زیادی ندارند. توجه داشته باشید که برنامه ها فقط به شما امکان می دهند از یک هارد داخلی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

پایه 71.99 دلار در سال است و نسخه پشتیبان نامحدود و بدون ویژگی های اضافی را در اختیار شما قرار می دهد.

به علاوه به شما امکان تهیه نسخه پشتیبان از درایو خارجی و تهیه خودکار فیلم با هزینه 111.99 دلار در سال را می دهد. این محبوب ترین طرح است ، اما در مقایسه با برنامه Backblaze که فقط 60 دلار در سال است ، گران قیمت است و همین ویژگی ها را ارائه می دهد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد Backblaze را در بررسی Backblaze ما بخوانید.

نخستین دلار 149.99 دلار در سال است. این سرویس بازیابی پیک را در بالای ویژگی های پلاس اضافه می کند.

در هر برنامه ، در صورت عضویت در دو سال یا 10 درصد اگر در سه سال ثبت نام کنید می توانید 5 درصد پس انداز کنید. همچنین می توانید Carbonite Safe Backup را تا 100 کامپیوتر خریداری کنید. اگر در مورد Carbonite مطمئن نیستید ، می توانید از آزمایشی 15 روزه رایگان استفاده کنید تا ذهن خود را جبران کنید.

راحتی در استفاده

کربنیت-وب-مشتری

طراحی وب سرویس گیرنده Carbonite خراب است اما کاربردی است. صفحه اصلی رایانه هایی را که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید نشان می دهد. همچنین می توانید پرونده های خود را مشاهده یا بازیابی کنید ، یک کامپیوتر اضافه کنید یا دوباره Carbonite را نصب کنید.

منوی سمت چپ به شما امکان می دهد تا به کارت های اعتباری ، اشتراک و اطلاعات شخصی خود بروید و همچنین سابقه پرداخت و پشتیبانی دسترسی را مشاهده کنید. اگر در نسخه پشتیبان خود داده دارید ، می توانید از نوار جستجو برای یافتن پرونده ها یا پوشه ها به نام یا با یک پسوند خاص استفاده کنید.

کربنیت-رومیزی-مشتری

مشتری رومیزی Carbonite در ویندوز و macOS کار می کند اما نه لینوکس. برای پشتیبانی از لینوکس ، با بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما برای مقاله لینوکس مشورت کنید. پس از نصب ، به شما کمک می کند تا روند ایجاد نسخه پشتیبان تهیه کنید. این ساده است و شما فقط باید یک مرحله را انجام دهید.

Carbonite به طور خودکار رایج ترین نوع پرونده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان بصورت مداوم انتخاب می کند. اگر با این کار خوب هستید ، می توانید فرآیند تهیه نسخه پشتیبان را شروع کنید یا می توانید در تنظیمات پیشرفته تحقیق کنید. تهیه نسخه پشتیبان خودکار راحت است زیرا لازم نیست وقت خود را صرف انتخاب پرونده ها و پوشه هایی کنید که می خواهید ذخیره کنید.

می توانید مشتری را از نماد سینی سیستم راه اندازی کنید. مشتری مهمترین اطلاعات مورد نیاز شما را فوراً مشاهده می کند.

در سمت چپ تصویری از یک کامپیوتر و پیوندی که تنظیمات را نشان می دهد نشان می دهد. وسط وضعیت تهیه نسخه پشتیبان خود را نشان می دهد و به شما امکان می دهد پرونده هایی را به آن اضافه کنید ، از پشتیبان گیری خودکار روشن کنید یا پرونده ها را بازیابی کنید. در سمت راست ابر و گزینه مشاهده نسخه پشتیبان خود را نشان می دهد.

دکمه بازیابی پرونده ها “برگرداندن پرونده های من” است و پیوند پرونده های پیش نمایش می گوید “نسخه پشتیبان من را مشاهده کنید.” این اسامی کسی را گیج نمی کند.

برنامه نویسی کربنیت رنگی

رنگ کربنیت پرونده های شما را کدگذاری می کند ، بنابراین می توانید وضعیت آنها را با یک نگاه مشاهده کنید.

یک نقطه نارنجی روی یک پرونده به معنای انتخاب آن برای تهیه نسخه پشتیبان است ، در حالی که رنگ سبز به معنای پشتیبان گیری از پرونده است.

یک نقطه زرد روی یک پوشه به این معنی است که پرونده ها یا زیر پوشه های پوشه برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب شده اند. یک نقطه نیمه سبز به این معنی است که پوشه برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب شده است و برخی از پرونده های موجود در آن نسخه پشتیبان تهیه شده اند ، در حالی که برخی دیگر برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب نشده اند. یک نقطه سبز در یک پوشه به معنای پشتیبان گیری از کلیه پرونده های موجود در آن پوشه است.

کربنیت-مشتری-مشتری

برنامه تلفن همراه حداقل و آسان برای استفاده است. شما می توانید از آن برای دسترسی به نسخه پشتیبان خود استفاده کنید ، همچنین فایل های پشتیبان خود را برای دسترسی سریع و دسترسی آفلاین ذخیره کنید. به علاوه ، می توانید کامپیوترهای بیشتری را برای تهیه نسخه پشتیبان اضافه کنید ، به این معنی که Carbonite از طریق رایانه ای که می خواهید از پشتیبان تهیه کنید از طریق رایانه ای که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، به شما ایمیل ارسال می کند..

این برنامه آخرین بار در اکتبر سال 2017 به روز شد ، اما رتبه Google Play Store دارای 3.7 ستاره متوسط ​​است.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده & ترمیم

بعد از نصب مشتری دسک تاپ Carbonite و شروع به تهیه نسخه پشتیبان اولیه ، مشتری دیسک سخت شما را برای پرونده ها اسکن می کند و شروع به بارگذاری آنها می کند.

همانطور که گفته شد ، لازم نیست پرونده های مورد نظر خود را انتخاب کنید زیرا Carbonite آنها را برای شما انتخاب می کند. انتخاب آن هوشمند است و شامل اسناد ، تصاویر ، موسیقی ، ایمیل ، نشانک های مرورگر ، داده های مالی و “همه چیز مهم” است.

کربنیت برخی از سیستم عامل ها و پرونده های موقتی را از پشتیبان گیری خودکار جدا نمی کند. در لیست انواع پرونده های رد شده در وب سایت خود می توانید ببینید که کدام یک از آنها هستند.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه اولیه معمولاً زمان زیادی را برای تکمیل شدن می گیرد. پس از اتمام ، به لطف تهیه نسخه پشتیبان مداوم ، که پرونده ها را هنگام تغییر آنها بارگذاری می کنید ، خیلی سریعتر خواهید بود. برای انجام این کار ، Carbonite از یک الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک استفاده می کند.

این الگوریتم فقط بخش هایی از پرونده تغییر داده شده را منتقل می کند تا کل پرونده. توصیه می کنیم از پشتیبان گیری مداوم استفاده کنید. در این حالت ، مانند بسیاری دیگر ، بدون مانع از بقیه سیستم کار می کند. به گفته این ، اگر ترجیح می دهید برای زمانی که از کامپیوتر استفاده نمی کنید ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، همچنین می توانید این کار را انجام دهید.

تنظیمات پشتیبان گیری از کربنیت

می توانید یک بار در روز و در یک ساعت مشخص پشتیبان تهیه کنید یا آن را تنظیم کنید تا در طی ساعات مشخص پشتیبان گیری نکنید. اگرچه این راحت است ، Carbonite گزینه های برنامه ریزی کمتری نسبت به سایر خدمات دارد. به عنوان مثال ، Acronis True Image به شما امکان می دهد دو بار در روز در زمان های مشخص ، هر یک تا هشت ساعت ، هفتگی ، ماهانه یا هر رویدادی ، نسخه پشتیبان تهیه کنید..

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد Acronis True Image را در بررسی تصویر واقعی Acronis بخوانید.

Carbonite محتوای شما را در مراکز داده هایی که از RAID استفاده می کنند ، نگه می دارد. این بدان معناست که پرونده های شما به دلیل افزونگی در چندین سرور قرار گرفته اند ، که در صورت نقص سرور در حفظ امنیت آنها کمک می کند. Carbonite حداقل سه نسخه از نسخه پشتیبان شما در 15 دیسک سخت دارد.

کربنیت-بازیابی-مرحله 1

بازیابی فایلها با Carbonite آسان است. بر روی دکمه “برگرداندن پرونده های من” در سرویس گیرنده دسک تاپ کلیک کنید. پنجره بعدی به شما امکان می دهد تا همه چیز یا پرونده های خاص یا پوشه ها را بازیابی کنید.

اگر نیاز به بازیابی کلیه پرونده ها دارید ، می توانید بین بازیابی در مکان اصلی یا بارگیری در یک پوشه جدید در دسک تاپ خود ، گزینه ای را انتخاب کنید..

اگر بازیابی پرونده ها یا پوشه های خاص را انتخاب کنید ، مشتری دسک تاپ وب سایت Carbonite را باز می کند تا به شما در یافتن محتوای مورد نیاز کمک کند. این کار مفید است اگر شما نیاز دارید که چیزی را به سرعت بازیابی کنید و وقت کافی برای بازگرداندن کامل ندارید.

مشتری وب محتوای شما را بر اساس سیستم پرونده خود نمایش می دهد ، بنابراین نباید در یافتن آن مشکلی داشته باشید. در صورت انجام این کار ، می توانید از نوار جستجو برای یافتن پرونده ها با نام پرونده و پسوند استفاده کنید. پس از یافتن محتوای خود ، بر روی دکمه بارگیری در کنار آن کلیک کنید تا آن را بارگیری کنید یا چندین پرونده و پوشه را با استفاده از کادرهای انتخاب انتخاب کنید ، سپس روی “بارگیری” کلیک کنید.

نسخه کربنیت

Carbonite از نسخه سازی فایل برای Windows پشتیبانی می کند اما برای Mac پشتیبانی نمی کند. نسخه سازی به شما امکان می دهد تکرارهای قبلی فایل ها را بازیابی کنید ، به این معنی که می توانید تغییرات تصادفی را برای آنها خنثیسازی کنید. نسخه سازی همچنین شما را در برابر باج افزار محافظت می کند ، که می تواند پرونده های شما را خراب کند و برای ترمیم آنها تقاضای پرداخت کند.

Carbonite حداقل سه نسخه جدیدترین پرونده را بدون توجه به سن ، نگه می دارد. علاوه بر این ، نسخه های قدیمی پرونده های تغییر یافته شما را تا سه ماه نگه می دارد. بعلاوه ، یک نسخه روزانه پرونده برای هر روز هفته گذشته ، یک نسخه هفتگی برای هر یک از سه هفته قبل و یک نسخه ماهانه برای هر یک از دو ماه قبلی که نسخه پشتیبان تهیه شده است.

سیاست حفظ پرونده آن می گوید که پرونده های حذف شده را به مدت 30 روز نگه می دارد. اگر یک مشتری Carbonite Safe هستید که در ایالات متحده زندگی می کند ، می توانید از یک سرویس پیک برای بازیابی پرونده های حذف شده استفاده کنید. مشترکین اصلی بازیابی پیک را شامل می شوند ، بنابراین فقط باید در هر دوره بازیابی 9.99 دلار پرداخت کنند. اگر از Basic یا Plus استفاده می کنید ، باید 99.99 دلار بپردازید.

صرف نظر از برنامه ، شما باید هارد دیسک را به Carbonite برگردانید تا از پرداخت هزینه دیسک های برگشتی که 130 دلار یا 300 دلار است ، بسته به اندازه دستگاه خودداری کنید..

مهمتر از آن ، کاربرانی که کلید خصوصی خود را مدیریت می کنند ، باید قبل از درخواست پیک ، آن را بارگذاری کنند. این قابل درک است زیرا Carbonite باید قبل از استفاده از آن ، رمزگشایی داده های شما را رمزگشایی کند ، اما هنوز هم یک نگرانی برای حفظ حریم خصوصی است. در ادامه می خواهیم در مورد آن بیشتر صحبت کنیم.

می توانید اطلاعات مربوط به قیمت گذاری خدمات پیک را در یک جدول در این صفحه مشاهده کنید.

سرعت

گفتیم که تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد ، اما با توجه به نتایج Carbonite ، ممکن است بیش از این طول بکشد. بستگی به سرعت اتصال شما و نزدیک بودن شما به سرورهای Carbonite بستگی به طول مدت زمان شما دارد. قانون اساسی این است که سرعت انتقال هر چه به شما نزدیک تر باشد بهتر خواهد بود.

می توانید به تنظیمات در سرویس گیرنده دسک تاپ بروید و جعبه ای را که باعث کاهش استفاده از اینترنت کربنیت است ، بررسی کنید ، اما نمی توانید تعداد موضوعات پشتیبان را افزایش دهید تا سرعت را افزایش دهید.

ما برای آزمایش سرعت بارگذاری و بارگیری از یک پوشه فشرده سازی 1 گیگابایتی استفاده می کنیم. ما آزمایش های کربنیت خود را با استفاده از اتصال اترنت در بلگراد ، صربستان ، با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 100 مگابیت بر ثانیه انجام دادیم..

این سرعت ها حاکی از آن است که 21 بار طول می کشد تا پوشه آزمایش ما بارگذاری شود و بیش از یک دقیقه برای بارگذاری بدون سربار بارگیری شود. نتایج تستهای ما بسیار دور از این بود ، هرچند. بارگذاری پوشه ما بیش از یک ساعت زمان برد و بیش از هفت دقیقه برای بارگیری.

ما به ایالات متحده نزدیک نبودیم ، جایی که کربنیت مراکز داده خود را نگه می دارد ، و نتایج نشان می دهد که ، اما آنها هنوز در مقایسه با سایر خدمات ضعیف هستند.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری:00:59:5001:25:0001:12:25
زمان بارگیری:00:03:1100:12:2200:07:46

امنیت

کربنیت-امنیتی

Carbonite از پروتکل SSL 128 بیتی برای محافظت از پرونده ها در برابر حملات در وسط استفاده می کند ، که در طی فرآیند انتقال داده ها رخ می دهد. این پرونده ها را در حالت استراحت روی سرورهای خود با رمزگذاری AES 128 بیتی رمزگذاری می کند. این به اندازه پسر عموی سنگین خود ، AES 256 بیتی قوی نیست ، اما امنیت کافی را ارائه می دهد. تا آنجا که کسی می داند ، هیچ کس آن را ترک نکرده است.

به طور پیش فرض ، Carbonite کلید رمزگذاری خود را برای شما کنترل می کند. این امر شرکت را قادر می سازد در صورت فراموش کردن رمزعبور خود را بازنشانی کند ، اما خطری برای حفظ حریم خصوصی نیز ایجاد می کند زیرا یک کارمند سرکش می تواند از آن برای خواندن پرونده های شما استفاده کند. برای جلوگیری از این امر ، می توانید رمزگذاری خصوصی را فعال کنید.

اگر این کار را انجام دادید ، از مدیر رمز عبور برای جلوگیری از از دست دادن رمز عبور خود استفاده کنید. اگر از هیچ چیز اطلاع ندارید ، می توانید یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما را در جمع بندی 2019 انتخاب کنید.

وقتی رمزگذاری خصوصی را روشن می کنید ، Carbonite به AES 256-bit تغییر می کند. از آنجا که شما دارای کلید خصوصی هستید ، شرکت نمی تواند پرونده های شما را بخواند یا در صورت لزوم طبق قانون آنها را تهیه کند.

گرچه شکستن کلید خصوصی شما ممکن است غیر ممکن باشد ، این در مورد رمزهای عبور شما نیست. رمز عبور ضعیف برای حملات بی رحمانه طعمه آسان است ، بنابراین یک رمزعبور قوی ایجاد کنید. گفته می شود ، حتی اگر رمز عبور شما قوی است ، باید تأیید هویت دو عامل را روشن کنید.

پس از انجام این کار ، روند ورود به سیستم شما یک لایه محافظ اضافی برای کمک به ایمن نگه داشتن حساب شما خواهد داشت. هر وقت اعتبار خود را وارد کنید ، از شما خواسته می شود که یک کد امنیتی را وارد کنید. می توانید آن را از طریق متن یا تماس تلفنی دریافت کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد رویکرد امنیتی Carbonite در whitepaper امنیتی آن کسب کنید.

Carbonite داده های شما را در مراکز داده سخت نگه می دارد. چنین مراکز داده ای برای مقاومت در برابر بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و زلزله و همچنین حملات جسمی و مجازی طراحی شده اند.

دسترسی به مراکز داده توسط ترکیبی از اسکنرهای بیومتریک و کارتهای کلید الکترونیکی کنترل می شود. نظارت بر تلویزیون بسته مدار ، همراه با کنترل دما ، منبع تغذیه بدون وقفه ، ژنراتورهای پشتیبان و دسترسی به سرور که با کارتهای کلید الکترونیکی و کدهای PIN کنترل می شوند ، در دسترس است. نگهبانان 24 ساعت شبانه روز ، 365 روز در سال فعال هستند.

حریم خصوصی

خط مشی رازداری Carbonite ساده است و بندهای مشکوک را که برخی سرویس های ابری انجام داده اند ندارند. سیاست حفظ اسرار کربنیت کاملاً واضح است و به طور مستقیم بیان می کند چه نوع داده ای را جمع آوری می کند ، که شامل داده های ارائه شده توسط کاربران مانند نام ، آدرس ، ایمیل ، کارت اعتباری و سایر اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام و خرید یک محصول کربنیت است..

علاوه بر این ، Carbonite نام ها ، اندازه ها و پسوند های شما را به همراه اطلاعات مربوط به دستگاه های متصل ذخیره می کند. همچنین داده های مربوط به آدرس IP ، نوع مرورگر ، نوع دستگاه ، ارائه دهنده خدمات اینترنت ، ارجاع یا خروج صفحات ، سیستم عامل و تمبرهای تاریخ و زمان را جمع آوری می کند..

Carbonite می گوید که از داده ها برای اهداف مختلفی استفاده می کند ، از جمله ارسال مواد بازاریابی با رضایت کاربر یا مشتری ، تسهیل تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات ، بایگانی ، ارائه پشتیبانی فنی و رعایت قانون.

این سرویس می گوید اطلاعات شخصی را به بازاریابان یا فروشندگان دیگر نمی فروشد و به داده های ذخیره شده توسط مشتریان دسترسی پیدا نمی کند. گفته می شود ، Carbonite گاهی اوقات اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد ، اما فقط برای اطمینان از اجرای داخلی محصولات.

اگر نمی خواهید مواد بازاریابی دریافت کنید ، می توانید با ارسال [ایمیل محافظت شده] ، تماس با پشتیبانی مشتری در شماره 1-877-222-5488 یا شماره تلفن جغرافیایی مناسب موجود در اینجا انصراف دهید..

براساس قوانین مربوط به حمایت از داده ها ، مشتریان و کاربران در رابطه با داده های شخصی که توسط Carbonite کار می شود دارای حقوق زیر هستند:

 • حق دسترسی به داده های شخصی که توسط Carbonite نگهداری می شود.
 • حق درخواست تصحیح داده های شخصی که ناقص ، نادرست ، غیر ضروری یا منسوخ هستند.
 • حق درخواست پاک کردن داده های شخصی که ناقص ، نادرست ، غیر ضروری یا منسوخ شده در یک دوره زمانی معقول هستند.
 • حق درخواست محدودیت در پردازش داده های شخصی به دلایل خاص
 • حق دریافت یک کپی از داده های شخصی از Carbonite در یک قالب ساختاری ، ایمن ، متداول و قابل خواندن با ماشین.
 • حق برداشت رضایت برای داده های شخصی در هر زمان پردازش می شود اگر این داده ها فقط براساس رضایت پردازش شده و نه بر اساس هیچ قانونی دیگر پردازش شوند..
 • حق تماس با تنظیم کننده مربوط به حفاظت از داده ها در مورد پردازش داده های شخصی Carbonite.

کربنیت همچنین به اتحادیه اروپا-ایالات متحده پایبند است. حریم خصوصی سپر و Swiss-U.S. چارچوب حریم خصوصی سپر. همچنین با مقررات عمومی حمایت از داده ها یا GDPR ، که برای شهروندان اتحادیه اروپا مؤثر است ، مطابقت دارد. در مورد آن در راهنمای GDPR بیشتر بخوانید.

پشتیبانی

کربنیت دانش بنیان

اگر گیر کردید ، اولین گزینه شما مرور فهرست دانش Carbonite است. این امکان را به شما می دهد تا مباحث راهنما را براساس محصول و دستگاه فیلتر کنید. پس از انتخاب یک محصول و دستگاه ، لیستی از موضوعات متداول و مقالات محبوب را تهیه می کنید. همچنین یک کتابخانه ویدیویی وجود دارد که دارای چندین فیلم آموزشی در مورد موضوعات محبوب است. شما می توانید پایگاه دانش را نیز جستجو کنید.

کربنیت - دانش پایه - بررسی اجمالی

اگر این کمک نمی کند ، یک بخش پرسش و پاسخ وجود دارد که پاسخ سوالات متداول را دارد. اگر این مسئله هنوز کافی نیست ، باید با پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

بر خلاف بسیاری از خدمات ، Carbonite پشتیبانی تلفن را به همه مشتریان ارائه می دهد. پشتیبانی تلفنی روزانه 24 ساعت در دسترس نیست ، اما می توانید هر روز از هفته ، به استثنای تعطیلات ایالات متحده ، از 9 صبح تا 8 بعدازظهر تماس بگیرید. EST.

پشتیبانی ایمیل نیز موجود است ، و Carbonite می گوید پاسخ ها به طور کلی طی 24 ساعت انجام می شوند. برای آزمایش آن ، با استفاده از فرم تماس با ما سؤالاتی انجام دادیم. پاسخ کربنیت به زیر شش ساعت رسید ، که عالی است. این به طور مفصل و پیوندهایی برای کمک به ما در کسب اطلاعات بیشتر وجود داشت.

در صفحه مراقبت از مشتری ، Carbonite ادعا می کند که بیش از 200 نماینده دارای مجوز Microsoft Technology Associate دارند. خدمات مشتری Carbonite طی 5 سال گذشته 64 جایزه کسب کرده است.

حکم

Carbonite کار خوبی در تهیه پشتیبان نامحدود انجام می دهد. با توجه به معامله با Backblaze ، کربنیت ارزان قیمت نیست ، اما جزو گرانترین خدمات نیز نیست. تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود و بازیابی آنها به لطف یک سرویس دهنده دسک تاپ بسیار ساده است. اگر در رایانه دیگری هستید ، می توانید از مرورگر مرورگر برای مشاهده و بازیابی نسخه پشتیبان خود استفاده کنید.

پرونده های موجود در نسخه پشتیبان شما توسط ویژگی های امنیتی قوی محافظت می شوند که رمزگذاری خصوصی در آن پادشاه است. یک سیاست خصوصی حفظ حریم خصوصی ، حریم خصوصی شما را نیز تضمین می کند. این گفته ، کربنیت کند است ، نسخه ای برای macOS ندارد و می تواند ارزانتر باشد. اگر این معامله را برای شما خراب کند ، برای یافتن یک سرویس جایگزین با بررسی های پشتیبان آنلاین ما مشورت کنید.

نظر شما در مورد Carbonite چیست؟ آیا برای شما مناسب است؟ آیا از خدمات دیگری استفاده می کنید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map