بررسی دیسک Yandex – به روز شده در سال 2020

بررسی دیسک Yandex

Yandex Disk مستقر در روسیه به لطف یک تجربه کاربری به خوبی اجرا شده ، می تواند یک سرویس عالی باشد ، اما فاقد امنیت لازم برای دستیابی به آن در صدر رتبه های ما است. همچنین ، تحت رعایت قوانین حفظ حریم خصوصی مسکو ممکن است یک نکته بزرگ برای بسیاری از کاربران باشد. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل دیسک Yandex را بخوانید.

بررسی ذخیره سازی ابر

Yandex Disk یک سرویس ذخیره سازی ابری است که متعلق به گروه Yandex است ، که اغلب به آن “گوگل روسی” گفته می شود. این سرویس در سال 2012 راه اندازی شد که باعث می شود جوان تر از سرویس های ذخیره سازی ابر جانباز باشد. این بدان معنا نیست که کمبود آن است ، اما قبل از جلب خدمات در بهترین مقایسه ذخیره سازی ابری ما ، فضای زیادی برای بهبود دارد.

اگر اطلاعات زیادی در مورد فضای ذخیره سازی ابری ندارید و نمی دانید از کجا شروع کنید ، در کتابخانه ذخیره سازی ابری ما نگاهی بیندازید.

در حالی که Yandex Disk یک تجربه کاربری خوب و برنامه های حق بیمه مناسب و معقول را ارائه می دهد ، فاقد ویژگی های مهم است ، از امنیت ضعیفی برخوردار است و به قوانین حریم خصوصی روسیه پایبند است. با ما همراه باشید زیرا ما در این بررسی دیسک Yandex Disk قصد داریم در مورد سرویس بیشتر صحبت کنیم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای دیسک Yandex

امکانات

ویژگی اصلی Yandex Disk ذخیره کردن محتوا در ابر است. این به شما کمک می کند تا از نقص عملکرد درایو دیسک جلوگیری کنید و به شما امکان می دهید فایل های خود را در دستگاه ها همگام سازی و به اشتراک بگذارید. برای این کار می توانید برای بارگذاری پرونده ها از دسک تاپ ، موبایل یا برنامه وب استفاده کنید. ما بیشتر در مورد همگام سازی پرونده ها در بخش “اشتراک گذاری و همگام سازی پرونده” صحبت خواهیم کرد.

yandex-disk-versioning

Yandex Disk قبلاً نسخه ای نداشت ، اما اکنون این ویژگی حتی در دسترس کاربران با حساب های رایگان است. نسخه نویسی به شما کمک می کند تا در صورت نیاز به تغییر تغییرات ناخواسته ، و Yandex Disk نسخه ها را از 90 روز گذشته بدون در اختیار داشتن فضای اضافی نگه دارید. به این ترتیب ، اگر شما در یک برنامه پرداخت نشده مشترک نشوید ، فقط به دو هفته گذشته دسترسی دارید.

برای بهترین نسخه ابر ما برای نسخه نویسی مقاله برای خدمات جایگزین مشورت کنید که به شما امکان می دهد زمان را به عقب برگردانید و پرونده های خود را بازیابی کنید.

yandex-disk-versioning

Yandex Disk با Microsoft Office Online ادغام می شود ، بنابراین کاربرانی که نیاز به همکاری با اسناد دارند ، راضی خواهند شد. می توانید از آن برای باز کردن ، ویرایش و ایجاد پرونده های Word ، Excel و PowerPoint استفاده کنید. این به یاندکس دیسک کمک نمی کند تا بهترین لیست ذخیره همکاری ابری ما را برای لیست همکاری ایجاد کند. Dropbox Business انتخاب برتر در آنجا است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی تجارت Dropbox ما کسب کنید.

yandex-zip-preview

برنامه وب Yandex Disk به شما امکان می دهد تا موسیقی و فایل های ویدیویی را پخش کنید. پخش کننده ها دارای استخوان های برهنه هستند ، بنابراین ، در صورت نیاز به بیشتر می توانید با بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای موسیقی و بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای مقالات عکس و فیلم استفاده کنید. گفته می شود ، گزینه های عکس آن بهتر است زیرا می توانید آلبوم هایی ایجاد کنید و عکس ها را در اندازه اصلی آنها بارگیری کنید.

همچنین به شما امکان می دهد تا پرونده های .pdf و حتی بایگانی های zip را پیش نمایش کنید. هنگامی که یک بایگانی را پیش نمایش می کنید ، گزینه ای برای استخراج پرونده های فردی وجود دارد.

کاربران برق خوشحال خواهند شد که بدانند این سرویس از دسترسی به WebDAV پشتیبانی می کند. اگر با این پروتکل ناآشنا هستید ، توضیحات WebDAV ما را بخوانید.

برنامه دسک تاپ Yandex Disk به شما امکان می دهد بدون ذخیره سازی آنها در رایانه ، به پرونده های خود از ابر دسترسی پیدا کنید. در صورت نیاز به صرفه جویی در فضا مفید است ، اما توجه داشته باشید که در صورت آفلاین نمی توانید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید. هنگام نصب برنامه دسک تاپ ، یک برنامه همراه با نام Yandex Notes نیز نصب می شود. می توانید از طریق نماد دسک تاپ یا با فشار دادن ctrl + alt + b به آن دسترسی پیدا کنید.

اگر برنامه ای را دوست دارید که با مشتری وب ادغام شود ، بهترین راهنمای برنامه های یادداشت برداری ما را بخوانید. Microsoft OneNote مثال خوبی از یک است. اطلاعات بیشتر در مورد سرویس موجود در پشت آن را در بررسی OneDrive ما بخوانید.

تقویم yandex-disc

Yandex Disk لیستی از برنامه هایی دارد که علاوه بر دیسک در دسترس کاربران Yandex است. این شامل تقویم ، نقشه ها و موارد دیگر است. برنامه ها به طور مستقیم با Yandex Disk ادغام نمی شوند ، اما هنگام ثبت نام در برنامه ذخیره سازی ، در دسترس هستند.

بررسی اجمالی ویژگی های دیسک Yandex

لوگوی دیسک Yandexdisk.yandex.com

ماهانه 170 دلار برای 100 برنامه GBAll شروع می شود

همگام سازی

پوشه همگام سازی

همگام سازی بلوک سطح

همگام سازی انتخابی

مدیریت پهنای باند

هر پوشه همگام سازی کنید

اشتراک گذاری پرونده

اشتراک گذاری پیوند پرونده

رمزهای عبور

تاریخ انقضا لینک

اشتراک گذاری پوشه

مجوزهای پوشه

محدودیتهای بارگیری لینک

پیوندها را بارگذاری کنید

بهره وری

پیش نمایش پرونده

ویرایش پرونده ها

همکاری در برنامه

دفتر آنلاین

پرونده های گوگل

برنامه یادداشت ها

پخش رسانه

برنامه های تلفن همراه

ذخیره فایل حذف شد

نسخه سازی

WebDAV

امنیت

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری

دانش صفر

احراز هویت دو عاملی

محل سرور
اتحادیه اروپا

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

وقتی برای Yandex Disk ثبت نام می کنید ، 10 گیگابایت فضای ذخیره رایگان دریافت می کنید. این Dropbox را ضرب و شتم می کند ، اما نه Google Drive که 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن سرویس ، بررسی Google Drive ما را بخوانید. برای خدمات بیشتر با برنامه های خوب ذخیره سازی رایگان ، بهترین مقاله ذخیره رایگان ابر ما را بخوانید.

هر دو برنامه تبلیغاتی را که در قسمت پایین سرویس دهنده وب قرار دارد حذف می کنند. آنها همچنین تغییرات اضافی را برای پرونده ، پشتیبانی اولویتی که در طی سه ساعت پاسخ می دهند و بارگیری نامحدود از لینک های عمومی اضافه می کنند.

طرح 100 گیگابایتی یک معامله خوب است زیرا بسیاری از کاربران به فضای بیشتری نیاز ندارند و فقط 2 دلار در ماه است. تخفیف در صورت پرداخت سال نیز وجود دارد. هزینه ها مطابق با گوگل درایو است ، که همچنین دارای 100 گیگابایت برای 2 دلار و یک Yandex Disk است. Yandex Disk با انعطاف پذیری برنامه Google Drive مطابقت ندارد ، و این بهترین پیشنهادات ما را در لیست ذخیره سازی ابری انجام نداد.

Sync.com با یک برنامه 2TB که سالانه 99.60 دلار هزینه دارد ، بسیار بهتر عمل کرده است. این 3 دلار ارزان تر از برنامه 1TB Yandex Disk است. اگر علاقه دارید اطلاعات بیشتری درباره Sync.com کسب کنید ، بررسی Sync.com ما را بخوانید. برای یادگیری نحوه ارزیابی خدمات و دیدن مکان Sync.com ، بخش بررسیهای ذخیره سازی ابر را بخوانید.

راحتی در استفاده

yandex-disk-web-client

می توانید با استفاده از یک وب ، دسک تاپ یا برنامه تلفن همراه به Yandex Disk دسترسی پیدا کنید. برنامه وب جذاب ، واضح و آسان برای پیمایش است ، بنابراین شما در پیدا کردن آنچه نیاز دارید مشکلی نخواهید داشت. منوی سمت چپ به شما کمک می کند تا پرونده های خود را مرور کنید ، در حالی که سمت راست حاوی منوی حساب شما است. می توانید با استفاده از نوار جستجو در بالا ، فایل ها را جستجو کنید. بصری و سریع است.

برجسته ترین ویژگی دکمه بارگذاری است که یک گفتگوی بارگذاری را باز می کند ، اما می توانید با کشیدن و رها کردن آنها در هر نقطه از صفحه ، پرونده ها یا پوشه ها را بارگذاری کنید. در زیر آن دکمه “ایجاد” است که به شما امکان می دهد فایل ها ، آلبوم ها یا پوشه های Office آنلاین را ایجاد کنید. منطقه “پرونده ها” می تواند پرونده های شما را در یک شبکه کوچک یا بزرگ یا به عنوان یک لیست نشان دهد.

yandex-disk-desktop-client

برنامه دسک تاپ از مدل رایج همگام سازی پیروی می کند ، به این معنی که دارای یک آیکون سینی سیستم و یک پوشه همگام سازی است. این در دسترس برای ویندوز ، macOS و Linux است. با کلیک بر روی نماد سینی برنامه باز می شود. طراحی آن واضح است اما چشم نواز نیست و برنامه ساده و کاربردی است. دسترسی سریع پوشه های مکرر و پرونده های اخیر شما را نشان می دهد ، بنابراین شما سریع و سریع نیازهای خود را پیدا خواهید کرد.

می توانید با کلیک راست بر روی آنها یا انتخاب آنها و استفاده از منویی که در بالای پنجره قرار دارد ، فایلهای جداگانه را ویرایش کنید.

برای بارگذاری پرونده ها ، می توانید از دکمه بارگذاری استفاده کنید ، یک پرونده را در پنجره برنامه بکشید و رها کنید یا آن را در پوشه همگام سازی کپی و جای گذاری کنید. اگر از مکان پیش فرض دیسک راضی نیستید ، می توانید آن را در فهرست تنظیمات تغییر دهید. منوی تنظیمات همچنین به شما امکان می دهد نحوه عکسبرداری از تصاویر را در دسک تاپ خود تغییر دهید ، به شما امکان می دهد بارگذاری عکس نامحدود را در موبایل و سایر موارد فعال کنید.

yandex-disk-mobile-client

علاوه بر بارگذاری عکس نامحدود ، برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد تا پرونده ها را برای دسترسی آفلاین ذخیره کنید ، عملکردهای خود را در برگه “فید” و پیش نمایش عکس ها از تلفن خود مشاهده کنید. با تنظیم پین یا قفل اثر انگشت می توانید برنامه را ایمن کنید. برنامه دارای طراحی حداقل است و استفاده از آن بسیار آسان است.

اشتراک گذاری پرونده ها & همگام سازی

به اشتراک گذاری دیسک yandex

مشتری وب به شما امکان می دهد فایلها یا پوشه ها را با کلیک راست روی آنها و انتخاب “اشتراک” انتخاب کنید. یک منو باز خواهد شد که پیوند خود را به شما نشان می دهد ، که می توانید کپی و چسباندن آن را ارسال کنید یا مستقیماً به فیس بوک یا توییتر ارسال کنید می توانید با استفاده از سرویس گیرنده ایمیل Yandex ، آن را نیز از طریق ایمیل ارسال کنید. گزینه ای برای تولید کد QR نیز وجود دارد.

گفته می شود ، هیچ گزینه کنترل محتوا وجود ندارد. خدمات موجود در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای لیست اشتراکی گزینه هایی مانند محافظت از رمز عبور ، تاریخ انقضاء لینک ، محدودیت بارگیری لینک و موارد دیگر را دارند.

اشتراک گذاری پوشه yandex-disk

می توانید با دعوت دیگران از طریق ایمیل و اعطای حقوق “مشاهده” یا “دسترسی کامل” ، یک پوشه را به اشتراک بگذارید. همین کار را می توانید انجام دهید وقتی یک پوشه مشترک را از ابتدا ایجاد کنید.

پوشه yandex-disk-sharing-folder

برنامه دسک تاپ به شما امکان می دهد با کلیک راست روی یک فایل و انتخاب “پیوند کپی به yandex.disk” به اشتراک بگذارید ، که پیوند را به کلیپ بورد کپی می کند تا بتوانید آن را جایگذاری کنید. می توانید همین کار را با پوشه ها یا پرونده های خارج از پوشه همگام سازی انجام دهید ، به این معنی که برنامه ابتدا محتوا را در پوشه همگام سازی کپی کرده و سپس پیوند ایجاد می کند.

همچنین می توانید با استفاده از برنامه تلفن همراه به اشتراک بگذارید. این امکان را به شما می دهد تا یک لینک ایجاد کنید و از طریق برنامه هایی که روی تلفن خود نصب کرده اید ارسال کنید. همچنین می توانید با ارسال پرونده به اشتراک بگذارید.

همگام سازی به شما امکان می دهد تا با پرونده های دستگاه های خود کار کنید و تغییرات منعکس شده در ابر را بدست آورید. Yandex Disk به شما امکان می دهد پوشه ها و پرونده هایی را که می خواهید همگام سازی را از ابر انتخاب کنید ، انتخاب کنید. این همگام انتخابی و نسخه Yandex Disk حتی به شما امکان می دهد پیش نمایش پرونده ها از ابر در برنامه دسک تاپ را ببینید. شما نمی توانید پوشه ها را با ابر همگام سازی کنید.

روند همگام سازی کلی صاف است و ما در طول آزمایش ما مشکلی نداشتیم.

سرعت

Yandex Disk سرورهای خود را در مراکز داده در روسیه و فنلاند نگه می دارد ، بنابراین سرعت شما به میزان نزدیکی شما با آنها بستگی دارد. ما آزمایشات خود را با استفاده از اتصال اترنت در بلگراد ، صربستان انجام دادیم ، با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 100 مگابیت در ثانیه.

میانگین زمان بارگذاری 23 دقیقه و 10 ثانیه نزدیک به چیزی بود که با توجه به سرعت بارگذاری ما انتظار داشتیم ، بنابراین Yandex Disk جزء کندترهایی نیست که ما آزمایش کرده ایم. زمان بارگیری به طور متوسط ​​یک دقیقه و 47 ثانیه بود ، بنابراین در این علامت نیز قرار داشت.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری00:23:0500:23:1000:23:10
زمان بارگیری00:01:5100:01:4200:01:47

Yandex Disk از یک الگوریتم همگام سازی در سطح بلاک استفاده نمی کند ، که باعث می شود سرعت انتقال پرونده هایی که قبلاً بارگذاری شده اند فقط با بارگذاری قسمتهای تغییر یافته سرعت یابد. شما نمی توانید پهنای باند خود را همانطور که می توانید با اکثر سرویس ها پرتاب کنید.

امنیت

تشخیص اینکه روشهایی که Yandex برای محافظت از مطالب شما استفاده می کند کار دشواری است. این شرکت اطلاعاتی در مورد رمزگذاری پرونده های استراحت در سرورهای خود ارائه نمی دهد. ما سعی کردیم از Yandex اطلاعاتی در مورد آن بدست آوریم ، اما پاسخی نگرفتیم.

در این صورت ، بهتر است فرض کنید که پرونده های شما هنگام ذخیره در ابر رمزگذاری نشده اند. غیر معمول است که سرویسهای ذخیره سازی ابری فایلهای رمزگذاری شده را هنگام استراحت انجام ندهند ، اما Amazon Drive این کار را انجام می دهد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن سرویس در بررسی Amazon Drive ما بخوانید.

این امر قابل قبول نخواهد بود ، هر چند ، به خصوص با توجه به افزایش جرایم سایبری در سال های اخیر و این واقعیت که بسیاری از این جنایات سایبری سرچشمه از روسیه است ، پایگاه خانگی Yandex.

Yandex Disk در سؤالات متداول عنوان می کند که پرونده ها در هنگام حمل و نقل رمزگذاری می شوند ، اما جزئیات این روشها را نشان نمی دهد. خبر خوب این است که با Boxcryptor سازگار است ، بنابراین می توانید حریم خصوصی خود را کنترل کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن افزودنی مفید را در بررسی Boxcryptor ما بخوانید.

Yandex Disk همچنین امکان فعال کردن تأیید هویت دو عاملی را به شما نمی دهد ، که در صورت سرقت رمز عبور شما وسیله ای برای محافظت فراهم می کند.

ما متوجه شدیم که Yandex Disk تمام پرونده ها را به اندازه 1 گیگابایت از ویروس ها اسکن می کند ، بنابراین این یک مزیت است. این گفت ، این تنها است. تا زمانی که Yandex در مورد اقدامات انجام شده برای محافظت از پرونده های شما شفاف تر نشود ، توصیه می کنیم با گزینه ذخیره امن cloud مانند نسخه بررسی بهترین ذخیره سازی ابر صفر ، اطلاعات خود را انجام دهید..

اگر داشتن دانش صفر دغدغه اصلی شما نیست ، ایمن ترین مقاله خدمات ذخیره سازی ابر را برای یک رتبه بندی کلی بخوانید.

حریم خصوصی

روسیه جزو کشورهایی نیست که دارای بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است. دولت در آنجا به دلیل قوانینی که برای اجازه دادن به آن اعمال کرده است ، می تواند محتوای آن را مسدود کند. در سال 2017 ، بسیاری از وب سایت ها به دلیل “نامطلوب” مسدود شدند. در همان سال ، به ارائه دهندگان خدمات محلی محلی دستور داده شد كه 8000 وب سایت دزدان دریایی را مسدود كنند.

سپس قانون یاروویا ، قانون ضد تروریسم روسیه وجود دارد که به مقامات اجازه می دهد تا به داده های کاربر دسترسی داشته باشند. هر وب سایت یا سکویی که به رجیستری سازمان های پخش اطلاعات اضافه شود ، باید اطلاعات داده کاربران را به مقامات روسی جمع آوری ، ذخیره و ارائه کند..

اگر این مورد در لبه صندلی شما قرار دارد ، باید از VPN برای محافظت از حریم خصوصی خود استفاده کنید و بهترین مقاله ما VPN for Russia دارای رتبه ای است که به شما در انتخاب یکی کمک می کند.

این گفته است ، برای کاربران در منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس ، Yandex توسط نهاد فنلاندی خود ، Yandex Oy ، شرکتی است که طبق قانون فنلاند با یک دفتر ثبت شده در فنلاند درج شده است. این بدان معناست که اطلاعات شخصی شهروندان اتحادیه اروپا طبق قوانین قابل اجرا در زمینه حفاظت از داده های اتحادیه اروپا اداره می شود.

Yandex Disk هنگام ثبت نام در سرویس و همچنین داده هایی که نشان دهنده استفاده شما از این سرویس است ، داده های شخصی شما را جمع آوری می کند. این روش در بین سرویس های ذخیره سازی ابر رایج است. Yandex Disk اطلاعات شخصی حساس مانند نژاد ، عقاید سیاسی ، بهداشت یا بیومتریک را جمع آوری نمی کند.

با این کار ، از اطلاعات شخصی ، تنظیمات برگزیده ، سابقه جستجو و سایر داده های موجود برای ارائه تبلیغات شخصی و پیشنهادات تجاری استفاده خواهید کرد. این بدان معنی است که Yandex Disk می تواند اطلاعات شخصی را به شخص ثالث در خارج از گروه Yandex منتقل کند ، که ممکن است شامل شبکه های تبلیغاتی ، ناشران رسانه و سایر شرکا باشد..

اطلاعات شخصی به صورت خودکار پردازش می شود و کارمندان Yandex به آن دسترسی ندارند. کارمندان Yandex می توانند در صورت لزوم به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند. آنها باید قوانین داخلی را رعایت کرده و پروتکل هایی را برای پردازش این اطلاعات دنبال کنند ، اما این بدان معنی نیست که آنها نمی توانند آنها را بشکنند.

سیاست حفظ حریم خصوصی آن می گوید: “Yandex همچنین اقدامات فنی و سازمانی مناسبی را برای محافظت از اطلاعات شخصی در برابر تخریب غیرمجاز ، تصادفی یا غیرقانونی ، از بین رفتن ، تغییر ، سوء استفاده ، افشای یا دسترسی و در برابر سایر اشکال غیرقانونی پردازش اعمال کرده است.”

این هنوز رمزگذاری خصوصی نیست و شما باید کلمه Yandex را برای آن استفاده کنید ، که می تواند دوباره به شما نیش بزند.

Yandex موافقت می کند که اطلاعات شخصی شما را تا زمانی که لازم باشد و دیگر لازم نیست ذخیره کند. در صورت تمایل می توانید این سرویس را حذف کنید.

شما همچنین حق دارید:

  • به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کرده و تغییر دهید.
  • درخواست محدودیت در پردازش اطلاعات شخصی خود را.
  • درخواست یک نسخه از بندهای متعاهد استاندارد که امکان انتقال اطلاعات شخصی شما به روسیه را دارد.
  • اگر در قانون مقرر تهیه شده است به پردازش اطلاعات شخصی خود اعتراض کنید.

Yandex یک دژ محرمانه نیست. فاقد رمزگذاری دانش صفر است و باید مطابق قوانین سؤال برانگیز حریم خصوصی روسیه باشد. اگر می خواهید خدمتی داشته باشید که هنگام محافظت از حریم خصوصی ، رویکرد قوی تری داشته باشد ، باید Sync.com یا Tresorit را امتحان کنید. در مورد دوم در بررسی Tresorit ما بیشتر بخوانید.

خدمات مشتری

مرکز راهنما به دسته هایی تقسیم می شود که برای بیشتر موضوعات متداول به راه حل مربوط می شوند. اگر نمی توانید جواب سؤال خود را از این طریق پیدا کنید ، می توانید از نوار جستجو در بالا استفاده کنید.

اگر این کمک نمی کند ، می توانید با استفاده از یک دکمه واقع در انتهای هر مقاله ، با خدمات پشتیبانی تماس بگیرید. یک روش بهتر این است که آن را در صفحه اصلی مرکز کمک قرار دهید. پس از کلیک بر روی دکمه ، می خواهید یک فرم را ببینید که از شما می خواهد مسئله خود را توصیف کنید ، اما به طرز عجیبی ، به زبان روسی است در حالی که بقیه مرکز راهنمایی به زبان انگلیسی است.

بعد از ارسال درخواست ، پیامی ظاهر می شود که از شما برای شرکت در نظرسنجی تشکر می کنم ، که باعث گیجی تر می شود. شما نمی توانید به هر طریق دیگری با خدمات مشتری تماس بگیرید ، زیرا هیچ چت و پشتیبانی تلفنی وجود ندارد. ما سعی کردیم با استفاده از فرم تماس با پشتیبانی تماس بگیریم ، اما پاسخی نگرفتیم.

حکم

ما تجربه کاربر Yandex Disks را در همه دستگاه ها دوست داریم ، و همچنین این گزینه را داریم که فقط پرونده های خود را بصورت آنلاین حفظ کنیم. به علاوه ، برنامه هایی برای قیمت گذاری دارد که گران نیستند و با Office Online تلفیق می شوند تا گزینه های تولید و همکاری شما را افزایش دهند.

به گفته این ، نقاط ضعف بسیاری نیز دارد. هیچ رمزگذاری خصوصی برای محافظت از حریم خصوصی شما وجود ندارد و ما باید فرض کنیم گزینه های امنیتی دیگر نیز وجود ندارد. این شامل گزینه های امنیتی برای سهام شما است. Yandex Disk همچنین باید به قوانین حفظ حریم خصوصی روسیه پایبند باشد.

اگر یک سرویس متفاوت را دوست دارید ، برای داشتن لیست گزینه های دیگر ، با بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما مشورت کنید.

نظر شما در مورد Yandex Disk چیست؟ آیا با وجود امنیت ضعیف آن از آن استفاده خواهید کرد؟ آیا شما در روسیه زندگی می کنید و از خدمات دیگری استفاده می کنید؟ به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر نظر شما چیست. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me