بررسی Woelkli – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی ووکللی

Woelkli یک سرویس ذخیره سازی ابری عالی است که محافظت ، سهولت در استفاده و سرعت را ارائه می دهد. با این حال ، این با کمبود برنامه همراه است که برنامه ها از انعطاف پذیری کمی برخوردار هستند و بسیار گران قیمت هستند. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل Woelkli ما را بخوانید.

بررسی ذخیره سازی ابر

Woelkli مبتنی بر Nextcloud است ، نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا فضای ذخیره سازی ابری خود را ایجاد و نگهداری کنید. ساختن ابر خود دارای مزایایی است ، مانند کنترل بیشتر بر آن و امکان حفظ حریم خصوصی شما. اگر به چنین آکروباتیکی های IT علاقه مند هستید ، بهترین مقاله ابزارهای ذخیره سازی ابر DIY ما را بخوانید.

Woelkli مقر آن در سوئیس است که برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان را دارد. از آنجا که مبتنی بر Nextcloud است ، این سرویس دارای قابلیت های امنیتی قوی است. به علاوه ، این مجموعه برنامه ها و ادغام های بومی آن را برای افرادی که به دنبال همکاری همکاری می کنند گزینه خوبی است.

مشتری وب خوب کار می کند و بصری و جذاب است. همین مورد را می توان برای برنامه تلفن همراه نیز گفت ، اما مشتری دسک تاپ نیاز به کار دارد. Woelkli از ویژگی های امنیتی قوی مانند رمزگذاری دانش صفر برخوردار است. سرعت همگام سازی آن نیز سریع است. قیمت گذاری جزء نقاط قوت آن نیست.

Woelkli یکی از گرانترین خدمات موجود در بازار است. این ، همراه با این واقعیت است که فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه نمی دهد ، آن را به یک ارزش بد تبدیل می کند.

در بررسی Woelkli ، ما می خواهیم به جزئیات مربوط به این سرویس بپردازیم ، بنابراین اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشید با ما همراه باشید. در غیر اینصورت ، با بهترین مقایسه ذخیره سازی ابر برای گزینه های دیگر مشورت کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Woelkli

امکانات

ویژگی های اصلی هر راه حل ذخیره سازی ابر همگام سازی و اشتراک گذاری است. همگام سازی با cloud به شما کمک می کند تا از دست دادن پرونده ها در برابر نقص درایو دیسک جلوگیری کنید و به اشتراک گذاری به شما در ارسال آنها به افراد دیگر کمک می کند. ما بیشتر به چگونگی مقابله با Woelkli با بخش های زیر می پردازیم. در اینجا ، ما می خواهیم به ویژگی هایی بپردازیم که در بین سرویس های ذخیره سازی رایج رایج نیست.

Woelkli با Office Office یا مجموعه Office Google ادغام نمی شود ، اما با همتایان آنها ، OnlyOffice Editor Online و Office Online Collabora کار می کند. این سرویس ها بر روی بسیاری از کارکردها همپوشانی دارند ، اما با توجه به قالبهای پشتیبانی شده تفاوت دارند. بسته به فرمهایی که استفاده می کنید ، فقط به یکی از آنها نیاز خواهید داشت.

woelkli فقط دفتر

این خوشبختانه است زیرا برای ادغام آنها با Woelkli باید هزینه بپردازید. دفتر آنلاین Collabora برای 20 اتصال همزمان 20.12 دلار در ماه است. OnlyOffice Online Editor Community Edition همان تعداد اتصالات را با همان قیمت فراهم می کند. OnlyOffice Editor Online Enterprise Edition Edition 50 اتصالات را با قیمت 80.49 دلار در هر ماه ارائه می دهد.

woelkli- همکاری-آنلاین

می توانید خدماتی را پیدا کنید که نیازی به پرداخت شما برای ویراستاران آنلاین در لیست بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای همکاری شما نباشد.

woelkli-photo-preview

می توانید عکس ها را در یک پیش نمایش اولیه خوب و آسان که قابل استفاده نیست ، پیش نمایش دهید. برنامه وب همچنین به شما امکان می دهد آلبوم هایی بسازید و آنها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید فیلم بازی کنید. اگر نیاز به ذخیره عکس و فیلم زیادی دارید ، راهنمای ما را برای بهترین ذخیره آنلاین برای عکس ها و فیلم ها بخوانید.

اگر به گزینه های بیشتری از جمله برگزار کنندگان عکس آفلاین نیاز دارید ، بهترین مقاله نرم افزار مدیریت عکس ما را بخوانید.

Woelkli در مورد مولتی مدیا به همه نشانه ها ضربه نمی زند زیرا نمی تواند فایل های صوتی را پخش کند ، بنابراین علاقه مندان به موسیقی باید برای بهترین سرویس ذخیره سازی ابری ما در لیست موسیقی برای یک سرویس جایگزین مشورت کنند.

نسخه در دسترس است ، هر چند. به شما امکان می دهد اگر اشتباه کنید یا به دلیل باج افزار ، پرونده های خود را به نسخه قبلی برگردانید.

woelkli-notes

Woelkli با یک برنامه Notes یکپارچه ارائه می شود که می توانید از طریق آن به مشتری وب دسترسی پیدا کنید. گزینه های آن اساسی است بنابراین نمی تواند برنامه ها را در بهترین مقاله برنامه های یادداشت برداری ما منطبق کند. Microsoft OneNote با Microsoft OneDrive ادغام می شود و انتخاب برتر در آن لیست است. در مورد Microsoft OneDrive ما بیشتر بخوانید.

همچنین می توانید با استفاده از برنامه Tasks با کارها کار کنید. به شما امکان می دهد آنها را ایجاد ، ویرایش و همگام سازی کنید. به علاوه ، می توانید یادآوری ها را تنظیم کنید ، وظایف را به عنوان مهم علامت گذاری کنید و نظرات را به آنها اضافه کنید. کارها را می توان در بین کاربرانی که به همان حساب چند کاربره تعلق دارند ، تقسیم کرد.

Woelkli با WebDAV کار می کند ، بنابراین می توانید بدون نیاز به همگام سازی ، به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید. با استفاده از WebDAV به عنوان درایو راه دور به حساب کاربری خود دسترسی پیدا خواهید کرد تا بتوانید بدون نیاز به بارگیری محلی ، به آنها دسترسی پیدا کنید. این کار مفید است که شما نیاز به صرفه جویی در فضا دارید. اگر با WebDav ناآشنا نیستید ، راهنمای WebDAV ما را بخوانید.

اگر مخاطبین زیادی دارید و به راهی برای ذخیره آنها نیاز دارید می توانید از برنامه مخاطبین استفاده کنید. علاوه بر ذخیره کردن آنها ، می توانید آنها را بین دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه خود سازماندهی و همگام سازی کنید. شما می توانید همین کار را برای رویدادها با استفاده از برنامه تقویم انجام دهید. اگر فایلهای زیادی دارید با استفاده از نوار جستجو می توانید از طریق آنها جستجو کنید.

قیمت گذاری

Woelkli دارای یک برنامه ذخیره سازی رایگان 1 گیگابایتی است که باعث نمی شود که در بهترین مقاله ذخیره رایگان ابر ما به خدمات بپیوندید. به گفته این ، کافی است احساس خدمات را جلب کنید و تصمیم بگیرید که آیا این برای شما مفید است یا خیر.

قیمت برنامه های یک کاربره و چند کاربره 7/7 درصد مالیات بر ارزش افزوده را شامل نمی شود. برنامه های اشتراکی تک کاربره از جمله گران ترین های موجود در بازار است.

برای 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، شما باید 7.54 دلار هزینه کنید. pCloud Premium 2TB در صورت پرداخت یک سال پیش پرداخت ، 2 ترابایت فضای ذخیره سازی را برای معادل 8 دلار در هر ماه فراهم می کند. در مورد pCloud بیشتر بخوانید.

برنامه بعدی Woelkli ، سطح C2 ، قیمت را دو برابر می کند و فضای ذخیره شما را 5 برابر به 50 گیگابایتی مبهم افزایش می دهد. برنامه های دیگر آن خیلی بهتر انجام نمی شود.

برنامه های تجاری نیز گران هستند و فضای کافی برای نیازهای تجاری ارائه نمی دهند. برنامه اول با 10 گیگابایت با 402.45 دلار در سال یا 33.53 دلار در هر ماه شروع می شود ، که ممکن است برای یک کاربر مشاغل مجزا که بیشتر با اسناد کار می کند ، کافی باشد. سطح C6 100 گیگابایت را ارائه می دهد ، اما 8 دلار در ماه بیشتر است. بزرگترین برنامه 500 گیگابایت به شما می دهد و 83 دلار در ماه هزینه دارد.

دریافت کاربران نامحدود با قیمت ثابت یک معامله خوب است ، اما Woelkli فضای ذخیره سازی زیادی را فراهم نمی کند. با وجود بسیاری از کاربران در حال بازی ، فضای ذخیره اندکی ارائه می شود سریع تمام می شود. سایر خدمات ذخیره سازی ابری کسب و کار به شما امکان می دهد به ازای هر کاربر هزینه ای بپردازید که در صورت داشتن تعداد زیادی از آنها می تواند گران تر باشد ، اما همچنین انعطاف پذیر تر است آنها فضای ذخیره سازی بیشتری نیز ارائه می دهند.

یکی از این خدمات Sync.com است. برنامه Business Pro آن برای هر کاربر 5 دلار هزینه دارد و 1 ترابایت فضا برای هر کاربر فراهم می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های Sync.com را در بررسی Sync.com ما بخوانید. اگر کاربران زیادی دارید که نیاز به همکاری دارند ، بهتر است با بهترین لیست همگام سازی پرونده شرکت و لیست ارائه دهندگان به اشتراک بگذارید ، مشورت کنید..

اگر نمی دانید چه ویژگی هایی را لازم دارید ، بهترین راهنمای ذخیره سازی ابری ما در انتخاب خدمات به شما کمک می کند.

راحتی در استفاده

woelkli-web-client

مشتری وب Woekli جذاب ، بصری و استفاده آسان است. همچنین سریع است پس از دسترسی به آن ، پرونده های خود را در یک لیست یا نمای شبکه مشاهده خواهید کرد. به این دلیل است که برنامه Files بصورت پیش فرض انتخاب شده است. می توانید با استفاده از لیست در گوشه بالا سمت چپ ، بین برنامه ها جابجا شوید. برنامه های موجود در آن می توانند فعالیت ها ، گالری ها ، مخاطبین ، تقویم ، یادداشت ها و کارهایتان را به شما نشان دهند.

وقتی در برنامه Files هستید ، منوی سمت چپ به شما امکان می دهد بین همه پرونده ها ، پرونده های اخیر ، موارد دلخواه و اشتراک گذاری حرکت کنید. گوشه بالا سمت راست منوی حساب ، اعلان ها ، مخاطبین و نوار جستجو را نگه می دارد ، که به محض شروع تایپ ، جستجو را شروع می کند..

دکمه plus به شما امکان می دهد تا پرونده ها را بارگذاری کنید یا پوشه یا پرونده متنی ایجاد کنید. همچنین می توانید با استفاده از کشیدن و رها کردن بارگذاری کنید ، اما این همیشه برای ما کار نمی کند. برای انجام اعمال بر روی یک پرونده جداگانه ، باید روی سه نقطه کلیک کنید و یک اکشن را انتخاب کنید. این یک رویکرد خوب است ، اما ما روش سریعتر کلیک راست روی یک فایل یا پوشه را ترجیح می دهیم.

با انتخاب آنها و انتخاب عملی از بالا ، می توانید برای چندین فایل یا پوشه نیز همین کار را انجام دهید.

woelkli-desktop-client

استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ موضوع دیگری است زیرا Woelkli مبتنی بر Nextcloud است ، و این به شما نیاز دارد تا مراحل دیگری را انجام دهید. پس از نصب Nextcloud ، باید به Woelkli وصل شوید. شما این کار را با وارد کردن آدرس سرور Woelkli ، نام کاربری و رمز عبور خود انجام می دهید. راهنماهای مربوط به سیستم عامل های مختلف در این صفحه موجود است.

گرچه مراحل اتصال ساده است ، برخی از کاربران اصلی ممکن است یک رویکرد ساده تر را ترجیح دهند. شما می توانید یکی از آنها را با MEGA دریافت کنید ، که فارغ از مشتریانی که استفاده می کنید ، یک تجربه کاربری خوب را ارائه می دهد. در مورد MEGA با ما بیشتر بدانید.

مشتری Woelkli از مدل رایج همگام سازی که Dropbox ایجاد کرده است پیروی می کند ، به این معنی که دارای یک نماد سینی سیستم و یک پوشه همگام سازی است. می توانید روی نماد سینی راست کلیک کنید تا منو باز شود که به شما امکان می دهد پوشه همگام سازی Nextcloud یا سرویس دهنده وب را باز کنید. همچنین می توانید از طریق همان سرویس به برنامه ها دسترسی داشته باشید ، تغییرات اخیر و همگام سازی مکث را مشاهده کنید.

پس از باز کردن مشتری ، می توانید کدام ارتباط را برقرار کنید. در این حالت ، این تنها ارتباطی با Woelkli است. با استفاده از زبانه ها در بالا ، این برنامه به راحتی حرکت می کند ، که اتصالات ، فعالیت ها ، تنظیمات عمومی و تنظیمات شبکه را به شما نشان می دهد.

woelkli-mobile-client

برنامه تلفن هوشمند مشابه برنامه های سایر سرویس های ذخیره سازی ابری است. پس از باز کردن ، لیستی از تمام پرونده ها و پوشه های خود را مشاهده می کنید ، همچنین یک آیکون به علاوه وجود دارد که به شما امکان می دهد پرونده ها را بارگذاری کنید ، عکس بگیرید و آن را بارگذاری کنید و محتوا را از سایر برنامه ها بارگذاری کنید..

برای دسترسی به اشتراک ها ، اعلان ها ، عکس ها ، تنظیم بارگذاری خودکار ، مشاهده پرونده های حذف شده و موارد دیگر می توانید از نماد همبرگر در سمت چپ استفاده کنید..

اشتراک گذاری پرونده & همگام سازی

woelkli-web-share

می توانید فایلها را با استفاده از وب ، رومیزی یا مشتری های تلفن همراه به اشتراک بگذارید. مشتری وب به شما امکان می دهد با دعوت از کاربران و تنظیم مجوزها و گزینه های مناسب ، پرونده ها را به اشتراک بگذارید. همین کار را می توانید هنگام ایجاد لینک انجام دهید. تنها اجازه پرونده “ویرایش” است ، اما می توانید بارگیری ها را غیرفعال کنید ، که مجوز “فقط مشاهده” را تقلید می کند. پوشه ها از گزینه های مشابه استفاده می کنند.

ما ترجیح می دهیم در یک پنجره جداگانه گزینه های مجوز داشته باشیم تا تنظیم آنها برای کاربران راحت تر باشد.

می توانید با تنظیم گذرواژه یا تاریخ انقضا ، حفاظت از فایل ها را نیز ارتقا دهید. همچنین می توانید یک یادداشت را به گیرنده وصل کنید. اگر دیگر نیازی به لینک بارگیری ندارید ، می توانید آن را حذف کنید.

صفحه “اشتراک” آنچه را با دیگران به اشتراک گذاشته اید ، آنچه دیگران با شما به اشتراک گذاشته اند ، آنچه را که از طریق پیوند و اشتراک های حذف شده خود به اشتراک گذاشته اید ، نشان می دهد.

برای به اشتراک گذاشتن پوشه ها یا پرونده ها با استفاده از سرویس دهنده رومیزی ، وارد پوشه همگام سازی شوید و بر روی پرونده یا پوشه ای که می خواهید به اشتراک بگذارید کلیک راست کنید. سپس یکی از گزینه های مربوط به Nextcloud را از فهرست انتخاب کنید. می توانید پیوند خود را در کلیپ بورد کپی کنید ، آن را از طریق ایمیل ارسال کنید یا مستقیماً از مشتری به اشتراک بگذارید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از همان گزینه های وب سرویس استفاده کنید.

بخاطر داشته باشید که به اشتراک گذاری مستقیم شما را به داشتن مخاطب در Nextcloud نیاز می کند.

برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد پیوندی برای کپی و چسباندن آن یا دعوت کاربران یا گروه ها ایجاد کنید. همچنین می توانید از هر برنامه سازگار از تلفن هوشمند خود برای ارسال لینک اشتراک استفاده کنید.

woelkli-desktop-sync

می توانید از سرویس دهنده دسک تاپ برای همگام سازی هر پرونده یا پوشه از ابر یا فقط چند مورد استفاده کنید. به علاوه ، می توانید کدام پوشه ها را از سیستم فایل خود که می خواهید همگام سازی خود را با ابر انتخاب کنید ، انتخاب کنید. انجام هر دو کار ساده است ، اما می توان آنها را با روشی ظریف تر انجام داد.

ما سعی کردیم پوشه آزمایش خود را همگام سازی کنیم ، اما خطایی را دریافت کردیم که می گوید فضای ذخیره کافی نداریم ، حتی اگر این کار را انجام دهیم. ما بارگیری مشابهی را از طریق سرویس دهنده وب تجربه نکردیم. پرونده های دیگر علاوه بر پوشه آزمون ما بدون مشکل همگام سازی شدند. برای دیدن نحوه عملکرد سایر سرویس های ذخیره سازی ابری ، بهترین فضای ذخیره ابر را برای به اشتراک گذاری مقاله بخوانید.

سرعت

Woelkli پرونده های شما را روی سرورهای سوئیس نگه می دارد. به همین دلیل سرعت انتقال شما نه تنها به ارائه دهنده خدمات اینترنت شما بلکه به میزان نزدیکی شما به چمنزارهای آلپی بستگی دارد..

ما هنگام انجام آزمایشات خود از طریق اتصال اترنت در بلگراد ، صربستان ، با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 100 مگابیت بر ثانیه در مقایسه با بسیاری از جهان تقریباً نزدیک بودیم..

بارگذاری بیشتر از زمان تئوری و زمان متوسط ​​25 دقیقه زمان برد ، که هنوز هم بسیار سریع است. سرعت بارگیری حتی بهتر بود ، به طور متوسط ​​یک دقیقه و 20 ثانیه زمان بندی شد ، این یکی از بهترین نتایج آزمون است که ما داشتیم.

تلاش اول: تلاش دوم: میانگین:
زمان بارگذاری00:25:0000:25:3200:25:16
زمان بارگیری00:01:1800:01:2100:01:20

به طور پیش فرض ، Woelkli بدون محدود کردن پهنای باند ، پرونده ها را بارگذاری و بارگیری می کند. اگر در یک برنامه محدود هستید و یا فقط برای افزایش منابع سیستم خود نیاز به محدود کردن پهنای باند دارید ، می توانید با رفتن به برگه “شبکه” مشتری ، سرعت های خود را پرتاب کنید..

Woelkli از همگام سازی سطح بلاک استفاده نمی کند زیرا این امر می تواند در اجرای دانش صفر آن اختلال ایجاد کند.

امنیت

داشتن امنیت خوب اختیاری نیست زیرا اینترنت دارای مجرمان سایبری زیادی است. امنیت Woelkli مبتنی بر ویژگی های امنیتی Nextcloud است که بسیار شگرف است. مهمترین آنها رمزگذاری دانش صفر است ، به این معنی که Woelkli نمی تواند پرونده های شما را بخواند. برای یافتن سایر خدمات دانش صفر ، بهترین مقاله درباره سرویس های ذخیره صوتی دانش صفر ما را بخوانید.

به طور پیش فرض ، Woelkli بازیابی رمز عبور را غیرفعال می کند تا با الزامات دانش صفر خود سازگار باشد. اگر می خواهید رمزعبور خود را بازیابی کنید ، باید این امکان را در صفحه “امنیتی” تنظیمات حساب خود داشته باشید. اگر این کار را انجام دهید ، دیگر از رمزگذاری خصوصی محافظت نمی شوید.

Woelkli از پروتکل TLS برای محافظت از پرونده های انتقال یافته در برابر نقض ها ، مانند حملات در وسط ، و رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، که پرونده های شما را در حالت استراحت می کند..

Woelkli نیز احراز هویت دو عاملی دارد. این یک ویژگی عالی برای متوقف کردن افراد مخرب است که رمز ورود شما را به دسترسی به حساب شما دزدیدند. همچنین می توانید برای ورود به سیستم یک رمز عبور و یک بار زمان مبتنی بر زمان درخواست کنید. این گفته ، شما نباید به آن اعتماد کنید. در عوض ، باید اطمینان حاصل کنید که یک رمز عبور قوی دارید ، در ابتدا.

کاربران حرفه ای می توانند فایل های خود را با استفاده از ClamAV اسکن کنند تا دستگاه های خود را از ویروس ، تروجان و موارد دیگر محافظت کنند.

حریم خصوصی

Oriented.net صاحب Woelkli است ، و خط مشی رازداری آن می گوید كه جمع آوری اطلاعات شخصی فقط در صورت درخواست درخواست از طریق یكی از فرمهای برنامه آن ، درخواست می شود ، برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات یا محصولات خود یا برقراری ارتباط با پشتیبانی فنی آن مورد نیاز است..

Oriented.net اطلاعات شخصی را تحت هیچ شرایطی به وابستگان شخص ثالث یا افراد غیر وابسته فروخته یا فاش نمی کند ، مگر در مواردی که طبق قانون برای محافظت از حقوق و دارایی خود لازم باشد.

از آنجا که مبتنی بر Woelkli مبتنی بر Nextcloud است ، ما همچنین سیاست حفظ حریم شخصی Nextcloud را بررسی کردیم. می گوید Nextcloud Files ، که پایه و اساس Woelkli است ، فقط با سرورها ارتباط برقرار می کند و داده ای به nextcloud.com ارسال نمی کند..

Nextcloud همچنین مطابق با مقررات عمومی حمایت از داده ها ، قانون حفظ حریم چتر برای شهروندان اتحادیه اروپا است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در راهنمای GDPR ما کسب کنید.

از آنجا که Woelkli از رمزگذاری خصوصی استفاده می کند ، به این معنی که پرونده های شما با کلید رمزنگاری شخصی شما رمزگذاری می شوند ، به محتوای پرونده های شما دسترسی ندارند. بعلاوه ، می گوید هیچ اطلاعات شخصی را که شما با اشخاص ثالث تهیه می کنید به اشتراک نمی گذارد.

رمزگذاری خصوصی بهترین راه برای اطمینان از حریم شخصی شما است ، اما ما هنوز دوست داریم یک سیاست حفظ حریم خصوصی اختصاص داده شود که خواندن آن مفصل و آسان است ، بنابراین کاربران می توانند اطمینان حاصل کنند که چه نوع اطلاعاتی Woelkli را جمع آوری می کند و چگونه از آن استفاده می کند. نمونه خوبی از چنین سیاستی سیاست حفظ حریم خصوصی Tresorit است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Tresorit ما بخوانید.

خدمات مشتری

woelkli-help

Woelkli پشتیبانی را به کاربران رایگان ارائه نمی دهد ، اما پشتیبانی تلفن و ایمیل را در ساعات کاری برای کاربران حرفه ای فراهم می کند. قبل از تماس مستقیم با Woelkli می توانید از سؤالات متداول آن و کتابچه راهنمای کاربر Nextcloud استفاده کنید تا جواب سوال خود را بدانید. سؤالات متداول کاملاً خواندن است ، اما آسان است و به شما در مسائل مشترک کمک خواهد کرد. اگرچه پاسخ با تصاویر یا فیلم ها مفید خواهد بود.

کتابچه راهنمای Nextcloud برای یافتن پاسخ به سؤالات شما به دسته ها تقسیم می شود. اگر این کمک نمی کند ، یک نوار جستجو در سمت چپ وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. ما می خواستیم مقالات اختصاصی را برای Woelkli ببینیم ، هرچند ، مانند بسیاری دیگر از سرویس های ذخیره سازی ابری ،.

ما به عنوان یک کاربر رایگان با پشتیبانی فنی تماس گرفتیم و بعد از چند روز پاسخی دریافت کردیم. این پاسخ آهسته است ، اما انتظار می رود با توجه به اینکه وولکلی می گوید پشتیبانی از برنامه رایگان را ارائه نمی دهد.

حکم

Woelkli یک سرویس قوی و دارای چندین اشکال است. این سرویس از مشتری مناسب ، از جمله ایمیل و پشتیبانی تلفن برخوردار است. این دو گزینه فقط برای پرداخت مشتری در دسترس است. برنامه های پرداخت شده بزرگترین عیب ویلکللی است زیرا یکی از گرانترین خدمات موجود در بازار است.

می توان گفت با توجه به ویژگی های قوی آن ، این قیمت قابل توجیه است ، اما این امر می تواند بدون توجه به پرداخت بازو و پا ، به سرویس هایی که با ویژگی های آنها مطابقت دارند یا بیش از ویژگیهای آن است ، چشم پوشی کند و افزودنیهای همکاری رایگان را ارائه دهد. این گفت ، بسیار جالب است که Woelkli به همراه سایر ویژگی های امنیتی رمزنگاری خصوصی را ارائه می دهد. سرعت انتقال آن نیز بسیار عالی است.

قابلیت های اشتراک گذاری و کنترل محتوا نیز مانند ویژگی های همگام سازی لازم در دسترس هستند. تجربه کاربر Woelkli نیز رضایت بخش است ، با استفاده از سرویس دهنده وب نسیم است.

نظر شما در مورد وولکلی چیست؟ آیا این قیمت بالای آن را توجیه می کند یا قصد دارید با ارزش بهتری به دنبال راه حل بروید؟ برای یافتن یکی از آنها ، می توانید با بررسیهای ذخیره سازی ابری ما مشورت کنید. به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر نظر شما چیست. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me