SecureSafe Review – بروزرسانی سال 2020

بررسی SecureSafe

تقریباً به طور انحصاری با هدف افرادی که می خواهند پرونده ها و کلمه های عبور کوچک را به طور ایمن ذخیره کنند ، به نظر می رسد SecureSafe می خواهد مدیران رمزعبور را تکه تکه کند و به طور هم زمان ذخیره سازی کند. نتایج ، ما باید بگوییم ، بسیار متناسب است ، همانطور که می توانید در بررسی کامل SecureSafe ما بخوانید.


بررسی ذخیره سازی ابر

SecureSafe در سال 2008 توسط شرکت مستقر در زوریخ DSwiss AG راه اندازی شد. این اتاقک های دیجیتالی ایجاد می کند که امنیت آنلاین خوبی را ارائه می دهند ، بنابراین جای تعجب ندارد که دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث می شود آن را از دیگر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری متمایز کند. در این بررسی SecureSafe ، ما می خواهیم به ویژگی ها و سایر ویژگی های این سرویس بپردازیم.

همانطور که از نام آن پیداست ، امنیت را در اولویت قرار داده است ، که ممکن است باعث شود رقابت با امن ترین سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Tresorit مستقر در سوئیس با هم رقابت کند (بررسی Tresorit ما را بخوانید).

SecureSafe مانند سرویس های ذخیره سازی ابری رایج نیست زیرا فضای زیادی ، گزینه های اشتراک گذاری یا همکاری قدرتمند را ارائه نمی دهد. در عوض ، SecureSafe به کاربرانی که نیاز به ذخیره ایمن پرونده ها و کلمه های عبور کوچک دارند ، متوسل می شود. اگر این موضوع شما را فریب می دهد ، در ادامه مطلب بخوانید ، زیرا جزئیات هر دو دسته را به طور کامل شرح خواهیم داد. در غیر این صورت ، با لیست ما در مورد بهترین خدمات ذخیره سازی ابری مشورت کنید.

گزینه های دیگر برای SecureSafe

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

خدمات ذخیره سازی ابر به شما امکان می دهد فراتر از توانایی های هارد دیسک خود گسترش یافته و با دیگران همکاری کنید. SecureSafe برای کاربران شخصی مانند این کار نمی کند ، زیرا فضای ذخیره سازی آن محدود است.

این بیشتر شبیه یک گاوصندوق کوچک است که در آن می توانید پرونده ها و رمزهای عبور خود را ایمن نگه دارید. اگر شما نیاز به تقویت کار تیمی خود دارید ، بهترین مقاله ذخیره ابر را برای مقاله همکاری بخوانید. اگر به دنبال سرویس با فضای ذخیره سازی زیادی هستید ، بهترین فضای ذخیره ابر را برای قطعه پرونده های بزرگ بخوانید.

ایجاد امنیت-ایمن-تیم-ایمن

“تیم امن” شما به شما امکان می دهد داده ها را به صورت ایمن به سایر اعضای تیم منتقل کنید. این پروتکل های امنیتی زیادی وجود دارد که ما در بخش امنیتی درباره آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

safe-safe-password-safe-1

SecureSafe شامل یک مدیر رمز عبور است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور خود را در یک پرونده .csv وارد کنید یا رمزهای عبور را به صورت دستی اضافه کنید. پس از انجام این کار ، می توانید نام کاربری یا گذرواژه خود را با یک کلیک کپی کرده یا یک وب سایت مرتبط با آنها باز کنید و SecureSafe رمز عبور خود را در کلیپ بورد کپی کند تا بتواند جای خود را بگذارد..

safe-safe-password-add-add

می توانید رمزهای عبور خود را در دسته بندی ها جدا کرده و قدرت هر رمزعبور جداگانه را مشاهده کنید. ما آن ویژگی را دوست داریم ، اما برای بهترین مدیران رمز عبور تفاوتی ندارد.

ایمن-ایمن از طریق ایمیل

اگر نیاز دارید ایمیلی خود را ایمن نگه دارید ، می توانید از نامه الکترونیکی (Mail-In) استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد ایمیل ، از جمله پیوست ها ، را مستقیماً به صندوق امانات شخصی خود ارسال کنید. فقط آدرس ایمیل Mail-In خود را مشخص کرده و برای آن ایمیل ارسال کنید. در ضمن ، راهنمای ما در مورد نحوه رمزگذاری ایمیل های خود را بررسی کنید.

پس از ارسال ، نامه در گاوصندوق شما قرار خواهد گرفت. هنگامی که یک ایمیل وارد شد یا یک بار در روز ، هفته یا ماه ، می توانید نوتیفیکیشن ها را دریافت کنید. نمای پیش فرض نامه ایمیل همه پرونده ها را به شما نشان می دهد ، اما می توانید آن را فیلتر کنید تا در صورت تمایل ، اسناد را ببینید. شما نمی توانید برای انواع دیگر فایل ها فیلتر کنید.

اگر با بسیاری از پرونده ها و تصاویر .pdf زیادی کار می کنید ، می توانید از پیش نمایشگر pdf و نمایشگر تصویر داخلی برای پیش نمایش آنلاین آنها استفاده کنید ، که باعث می شود بارگیری آنها ضروری نباشد.

بررسی اجمالی ویژگی های SecureSafe

لوگوی SecureSafewww.securesafe.com

از 150 دلار در ماه برای 1 برنامه GBAll شروع می شود

همگام سازی

پوشه همگام سازی

همگام سازی بلوک سطح

همگام سازی انتخابی

مدیریت پهنای باند

هر پوشه همگام سازی کنید

اشتراک گذاری پرونده

اشتراک گذاری پیوند پرونده

رمزهای عبور

تاریخ انقضا لینک

اشتراک گذاری پوشه

مجوزهای پوشه

محدودیتهای بارگیری لینک

پیوندها را بارگذاری کنید

بهره وری

پیش نمایش پرونده

ویرایش پرونده ها

همکاری در برنامه

دفتر آنلاین

پرونده های گوگل

برنامه یادداشت ها

پخش رسانه

برنامه های تلفن همراه

ذخیره فایل حذف شد

نسخه سازی

WebDAV

امنیت

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
256 بیتی

دانش صفر

احراز هویت دو عاملی

محل سرور
اتحادیه اروپا

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

SecureSafe چهار برنامه را برای کاربران خصوصی ارائه می دهد: رایگان ، حرفه ای ، نقره ای و طلایی. رایگان 100 مگابایت فضای ذخیره سازی و رمز عبور ایمن برای 50 رمز عبور را در اختیار شما قرار می دهد.

با شروع با برنامه Pro می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید ، از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید ، رمزهای عبور نامحدود را ذخیره کرده و از 1 گیگابایت حافظه استفاده کنید. هزینه آن 1.50 دلار در ماه است.

نقره 4 دلار در هر ماه است و 20 گیگابایت ، کلمه عبور نامحدود و استفاده از ایمن .pdf و بیننده تصویر ارائه می دهد.

در بالای ویژگی های قبلی ، طلا ذخیره سازی شما را به 100 گیگابایت با قیمت 12.50 دلار در هر ماه افزایش می دهد و در صورت نیاز به به شما امکان می دهد آن را ارتقا دهید..

در حالی که برنامه ها فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه نمی دهند ، آنها گران نیستند ، بنابراین ارزش مناسبی را ارائه می دهند. اگر به دنبال برنامه هایی هستید که فضای کمتری را برای شما فراهم کند ، بهترین پیشنهادات ما را در قطعه ذخیره سازی ابری بخوانید یا مستقیماً به بررسی Sync.com و بررسی pCloud ما بروید ، زیرا هر دو در آن لیست قرار دارند.

SecureSafe همچنین برنامه های تجاری ارائه می دهد. برنامه برای یک پروژه تک گروه 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی قابل ارتقا با 4 دلار در هر کاربر در هر ماه می دهد.

اگر برای یک شرکت مشترک می شوید ، از برنامه For Company سود بیشتری خواهید برد. 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی شرکت و 10 فضای کار را در اختیار شما قرار می دهد که در صورت نیاز می توان آن را افزایش داد.

هر دو برنامه کاری دارای ویژگی های بسیاری از جمله نسخه نویسی ، مدیریت اعضا و مجله فعالیت می باشند. برای لیست کامل اینجا کلیک کنید.

راحتی در استفاده

مشتری دسک تاپ از مدل همگام سازی مشترک تولید شده توسط Dropbox پیروی می کند. از یک پوشه همگام سازی استفاده می کند که محتوای ابر شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد پرونده های جدید را با کپی کردن آنها در آن بارگذاری کنید. نماد سینی سیستم آن به شما امکان می دهد تا سریعاً پوشه همگام سازی را باز کنید و تنظیمات را افزایش دهید.

متأسفانه مشتری روی ویندوز 7 و بالاتر و macOS کار می کند اما نه لینوکس. در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی ابری برای لینوکس ، می توانید گزینه های عالی در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای قطعه لینوکس پیدا کنید.

تنظیمات دسک تاپ امن-ایمن

تنظیمات به شما امکان می دهد فرکانس همگام سازی خود را تغییر دهید و مدت زمان طولانی قبل از قفل ایمن رمز عبور ، تغییر کند. فعالیت ایمن پرونده سابقه عملکرد را به شما نشان می دهد ، مانند “ایجاد پوشه محلی” ، “بارگیری” و “بارگذاری”.

safe-safe-desktop-file-safe

از آیکون سینی سیستم می توانید به رمز عبور ایمن و تنظیمات دسترسی پیدا کنید ، اما برای وارد کردن پوشه های هماهنگ شده خود باید به برگه “پرونده امن” بروید ، که یک مرحله غیر ضروری است. برای جلوگیری از آن ، توصیه می کنیم بررسی Dashlane یا بررسی 1Password خود را بررسی کنید.

رابط کاربری واضح است و دارای رنگ های متضادی است که به شما کمک می کند آنچه را که به دنبال آن می گردید ، تشخیص دهید. نمادهای نمایش وضعیت همگام سازی پرونده های شما در دسترس نیستند.

امن-امن-وب-ui

رابط وب نیز جذاب ، واضح و شهودی است. شما به سرعت آن را تنظیم می کنید ، زیرا شبیه یک مدیر پرونده های رومیزی است. در سمت چپ یک ساختار درخت وجود دارد که به شما کمک می کند تا حرکت کنید ، لیستی از پرونده ها در سمت راست و یک نوار کناری وجود دارد که به تفکیک پرونده های شما نوع می دهد. با کمال تعجب ، این پرونده .mp4 را به عنوان یک سند ذکر کرده است.

جستجوی دیگر عدم امکان حذف پرونده ها از نمای “همه پرونده ها” است. SecureSafe باعث می شود برای این کار به نمای “اسناد” بروید. اگر یک تجربه شهودی تر را دوست دارید ، می توانید بررسی Google Drive ما را بررسی کنید.

می توانید از ویژگی کشیدن و رها کردن یا یک دکمه برای بارگذاری استفاده کنید. هنگامی که در یک پوشه خالی بارگذاری می کنید ، در منطقه ای که می توانید پرونده خود را رها کنید ، “پرونده های خود را در اینجا بکشید” مشاهده خواهید کرد. اگر چه آن را در زیر آن منطقه رها کنید بارگذاری نمی شود. گفت: دکمه مانند یک جذابیت کار می کند. اگر به تجربه کاربری پیچیده تری نیاز دارید ، می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی Dropbox ما کسب کنید.

برنامه تلفن همراه برای Android و iOS در دسترس است. استفاده و نمایش اطلاعات لازم به روش روشن آسان است. این امکان را به شما می دهد تا از PDF .pdf ، فایلهای ویدئویی و متنی دسترسی داشته باشید و به آنها پیش نمایش دهید ، اما نه به اسناد Office. همچنین می توانید عکس ، فیلم و اسناد را بارگذاری کنید.

این سرویس همچنین دارای یک سرویس پر کننده خودکار است که هنگام ورود به برنامه یا وب سایت ، نام کاربری و رمز ورود خود را پر می کند. برای استفاده از آن ، باید اثر انگشت خود را اسکن کنید ، هرچند ، مانند LastPass (بررسی LastPass ما را بخوانید).

همگام سازی پرونده & اشتراک گذاری

همگام سازی پرونده و اشتراک گذاری ویژگی های مهم خدمات ذخیره سازی ابری است. SecureSafe با اشتراک گذاری کار مناسبی انجام می دهد اما همگام سازی نمی کند. می توانید با کلیک راست روی آنها و انتخاب “ارسال ایمن” ، پرونده های خود را با استفاده از ویژگی SecureSend به اشتراک بگذارید ، اما نمی توانید این کار را با پوشه ها انجام دهید.

safe-safe-safe-send

می توانید یک پیام را به گیرنده وصل کنید و مدت زمان انقضاء لینک را بین 10 دقیقه تا یک ماه تنظیم کنید. اگر مشترک مشترک نقره یا طلایی هستید ، می توانید پس از استفاده برای اولین بار پسورد خود را به پیوند وصل کنید و یک اعلان دریافت کنید.

می توانید سهام خود را در صفحه “ارسال شده” مشاهده کنید. این آدرس ایمیل گیرنده ، تاریخ انقضا برای پیوند شما ، تعداد بارگیری ها را نشان می دهد و به شما امکان می دهد سهم خود را حذف کنید. سرویس هایی وجود دارند که گزینه های بیشتری برای اشتراک گذاری ارائه می دهند. اگر این چیزی است که شما نیاز دارید ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما را برای به اشتراک گذاری مقاله بخوانید.

پوشه safe-safe-sync

مشتری دسک تاپ به شما امکان می دهد فاصله هماهنگی را تنظیم کنید که می تواند به اندازه پنج دقیقه یا به مدت هشت ساعت کوتاه باشد. می توانید پرونده ها را در پوشه همگام سازی خود کپی کنید ، اما آنها به طور خودکار همگام سازی خارج از بازه ای که تعیین کرده اید ، شروع نمی شوند. شما باید دکمه “همگام سازی” را در برگه “پرونده امن” به صورت دستی فشار دهید.

فقدان نمادهایی که وضعیت پرونده های شما را نشان می دهند ، تشخیص اینکه چه مواردی همگام سازی نشده اند را دشوار می کند.

سرعت

به طور متوسط ​​حدود یک دقیقه و نیم طول می کشد تا یک فایل 60MB بارگذاری شود ، که برابر با زمان نظری است که باید انجام شود. ما از اتصال وای فای خارج از بلگراد ، صربستان با سرعت بارگذاری 5 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 102 مگابیت بر ثانیه استفاده کردیم.

همگام سازی سطح بلوک با انتقال تنها بخش تغییر یافته سرعت انتقال پرونده هایی را که قبلاً بارگذاری شده است سرعت می بخشد ، اما متأسفانه SecureSafe آنرا ارائه نمی دهد. برای قابلیت های عالی همگام سازی پرونده ، یکی از خدمات موجود در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما را با لیست همگام سازی انتخاب کنید.

امنیت & حریم خصوصی

امنیت آنلاین عامل مهمی هنگام استفاده از فضای ذخیره سازی ابری است. بهترین محافظت در برابر هکرهای سرقت رمز عبور ، حملات شخصی و باج افزار از طریق وسط ، رمزگذاری در هنگام استراحت و در هنگام ترانزیت و امنیت مناسب مرکز داده است. حتی اگر از رمزنگاری خصوصی و نهایی برای محافظت از حریم خصوصی شما استفاده کند ، حتی بهتر است.

SecureSafe برای تأمین امنیت قوی توجه ویژه ای می کند. از AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده های شما قبل از بارگیری و در حالت استراحت و همچنین SSL با همان سطح رمزگذاری در هنگام انتقال استفاده می کند.

حتی می توانید با وارد کردن پرونده های رمزگذاری شده در هنگام ورود به سیستم ، از دسترسی به پرونده های خود جلوگیری کنید. وقتی از مشتری دسک تاپ خارج می شوید ، پوشه های رمزگذاری شده شما خالی به نظر می رسند. این یک ویژگی مفید است اگر به عنوان مثال شخصی لپ تاپ شما را سرقت کند.

این سرویس دارای یک معماری رمزنگاری چند لایه است که بصورت آزاد در دسترس است و توسط اشخاص ثالث مورد آزمایش قرار گرفته است.

رمزگذاری امن-امن-محلی

برای حداکثر امنیت و حفظ حریم خصوصی ، SecureSafe رمز عبور خود را هرگز ذخیره نمی کند. این به معنای سازگار با دانش صفر است ، بنابراین هیچ کارمندی نمی تواند اطلاعات شما را بخواند. نکته منفی این است که در صورت گم شدن سرویس نمی توانید رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید.

پرونده های شما در دو مرکز داده سوئیس ذخیره می شوند. یکی در یک پناهگاه نظامی سابق در اعماق کوه واقع شده است. از آنجا که در سوئیس هستند ، پرونده های شما تحت حمایت قوانین حفظ حریم خصوصی سوئیس قرار می گیرند ، که جزء بهترین های جهان هستند.

پرونده ها سه بار کپی شده و در هر دو مرکز داده ذخیره می شوند. این مراکز از نظارت 24/7 استفاده می کنند و هشدار خودکار دارند. آنها همچنین برای اطمینان از ایمنی آنها تحت آزمایش های آسیب پذیری بیرونی توسط کارشناسان برجسته امنیتی قرار می گیرند.

SecureSafe برای محافظت از حساب کاربری خود در صورت سرقت از گذرواژه‌تان ، تأیید هویت دو عامل را ارائه می دهد.

بعلاوه ، کاربران مشاغل نسخه می گیرند ، که به شما امکان می دهد چندین نسخه از همان پرونده را داشته باشید و در صورت برخورد با حمله باج افزار ، به شما امکان می دهد پرونده های خود را بازیابی کنید..

پشتیبانی

فروم کاربری برای مشورت وجود ندارد ، اما آموزش های ویدئویی مفید و سؤالات متداول وجود دارد. مشترکین Pro ، Silver و Gold می توانند با استفاده از فرم پشتیبانی از آنها ایمیل ارسال کنند. حتی اگر از برنامه رایگان استفاده می کنید ، می توانید سطح اشتراک خود را روی Pro تنظیم کنید ، بنابراین ما این کار را امتحان کردیم و یک روز بعد پاسخی دریافت کردیم.

امن-امن-پشتیبانی-فرم

چت و پشتیبانی تلفنی در دسترس نیست ، بنابراین اگر اورژانس دارید ، در انتظار یک ایمیل گیر نخواهید شد.

حکم

SecureSafe با چند ویژگی جدید – گاوصندوق تیمی و رمز عبور – یک سرویس جالب است ، اما با ویژگی های استاندارد قابل رقابت نیست.

اشتراک گذاری دارای کنترل محتوای خوب است ، اما فاقد اشتراک پوشه است ، که باعث می شود اشتراک چندین فایل آسان تر شود. همگام سازی از کیفیت مشابهی برخوردار است. خوب کار می کند ، اما به صورت خودکار همگام سازی نمی شود و از شما می خواهد که آن را به صورت دستی انجام دهید یا منتظر بمانید تا فاصله همگام سازی شروع شود. بارگذاری تاخیر یا قطع نمی شود ، اما همگام سازی سطح بلوک وجود ندارد.

هرچند این سرویس در یک دسته می درخشد و این امنیت است. SecureSafe دارای رمزگذاری قوی ، تأیید هویت دو عاملی ، رمزگذاری خصوصی برای پایان دادن و مراکز داده قابل اعتماد در سوئیس است. این که امنیت شدید و قیمت مناسب آن کافی باشد تا خدمات را امتحان کنید ، بر عهده شماست. اگر اینطور نیست ، توصیه می کنیم سایر بررسیهای مربوط به ذخیره سازی ابر را بررسی کنید.

نظر شما در مورد SecureSafe چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map