بررسی OpenDrive – به روز شده در سال 2020

بررسی OpenDrive

تنها ارائه دهنده نامحدود فضای ذخیره سازی ابری در آنجا ، درخواست تجدیدنظر OpenDrive محدود به افرادی خواهد بود که مایل به مقابله با طرح قیمت گذاری عجیب و غریب آن هستند..


بررسی ذخیره سازی ابر

دنیای فضای ذخیره سازی نامحدود ابر دارای جمعیت یک: OpenDrive. هزینه نیز مناسب است ، فقط با 9.99 دلار در ماه ، همان 1 ترابایت ذخیره سازی Dropbox Plus.

ذخیره سازی ارزان و نامحدود قرعه کشی خوبی است ، اما اجرای آن به همان اندازه مهم است. در طی این بازبینی OpenDrive ، ما می فهمیم که چگونه این سرویس در برابر بهترین گزینه های ذخیره سازی ابری موجود امروز قرار دارد.

اگر فقط به دنبال برجسته های برجسته هستید ، خارج از مخارج سخاوتمندانه آن ، چیزهای کاملاً دوست داشتنی وجود دارد. OpenDrive یکی از معدود سرویس های ابری است که هم حافظه ابری و هم قابلیت پشتیبان گیری آنلاین را ارائه می دهد. همچنین برنامه های رمزگذاری ، اشتراک فایل و موبایل را با دانش صفر ارائه می دهد.

ما نیز از این واقعیت تحت تأثیر قرار گرفتیم که این سرویس با یک برنامه یادداشت یکپارچه و قابلیت های مدیریت وظیفه همراه است. حتی می توانید حساب خود را با چندین کاربر به اشتراک بگذارید – چهار نفر در یک برنامه نامحدود – که در غیر این صورت در زمینه فضای ذخیره سازی مصرف کننده بی نظیر است..

اگرچه OpenDrive بر روی کاغذ می درخشد ، با این وجود ما متوجه شدیم که این سرویس تا حدی با حوصله است ، که توسط فرآیندهای همگام سازی کند و گاه ناکام برجسته می شود. تجربه کلی کاربر نیز کمی قدیمی احساس می کند.

خواندن را ادامه دهید تا بدانید چه کار دیگری انجام داده ایم و دوست ندارید یا خودتان این سرویس را با یک حساب 5 گیگابایتی رایگان تست کنید. اگر OpenDrive قایق شما را شناور نمی کند ، برای گزینه های دیگر ، از کتابخانه بررسی فضای ذخیره سازی ابر ما دیدن کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های OpenDrive

امکانات

OpenDrive در درجه اول یک سرویس ذخیره سازی ابری است ، اگرچه دارای قابلیت پشتیبان گیری آنلاین محدود نیز هست. اگر این کار را انجام دهید ، اگر افزونگی در لیست شما زیاد باشد ، ما یک سرویس پشتیبان آنلاین اختصاص داده شده را توصیه می کنیم (ما به طور خلاصه نمای کلی از بهترین راه حلهای بازیابی داده را در اینجا به شما وصل خواهیم کرد)..

راهنمای ما را در مورد تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری آنلاین بررسی کنید تا در مورد کارهایی که هر نوع سرویس برای شما می تواند انجام دهد ، اطلاعات بیشتری کسب کنید. بهترین راهنمای تهیه پشتیبان آنلاین ما می تواند شما را به یک ارائه دهنده اختصاصی نیز نشان دهد ، اگر به چیزی بیشتر از OpenDrive نیاز دارید.

به عنوان یک سرویس ذخیره سازی ابری ، یکی از اهداف اصلی OpenDrive گسترش فضای موجود در هارد دیسک شما با ذخیره کردن پرونده ها بر روی سرورهای راه دور است. این تنها سرویس ذخیره سازی ابری است که فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهد (اگرچه در زمان برنامه رایگان آن کوتاه است ، برای اطلاعات بیشتر بهترین مقاله ذخیره رایگان ابر ما را بخوانید).

این سود با هزینه معقول نیز همراه است ، که ما در قسمت قیمت گذاری خود به تفصیل توضیح می دهیم. اگرچه اکثر افراد دوست ندارند به این فضای زیادی احتیاج داشته باشند و می توانید با کمی هزینه کمتری انتخاب کنید.  

از برنامه های نامحدود نمی توان برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های دستگاه های NAS استفاده کرد ، در حالی که برنامه های ذخیره سازی تحت پوشش نیز ممکن است. بهترین نسخه پشتیبان ما از راهنمای NAS را برای سایر پیشنهادات ببینید.

سرورهای OpenDrive

OpenDrive یک شبکه از سرورهای چند منظوره مانند برخی از نامهای بزرگتر در صنعت (یعنی Dropbox ، Google Drive و OneDrive) ارائه نمی دهد. این تنها مرکز داده در Phoenix ، آریزونا واقع شده است. این ممکن است سرعت برخی را تحت تأثیر قرار دهد. برای جزئیات بیشتر به بررسی اجمالی سرعت ما در زیر بخش مراجعه کنید.

علاوه بر فراهم کردن فضای ذخیره سازی فایل ، OpenDrive قابلیت همگام سازی فایل را نیز فراهم می کند. این بدان معناست که می توانید در یک دستگاه ، ویرایش هایی را در یک پرونده انجام دهید و آن ویرایش ها را در یک دستگاه متصل دیگر منعکس شده در زمان واقعی نزدیک ببینید..

OpenDrive همچنین یک ویژگی همگام سازی انتخابی را ارائه می دهد ، اگرچه کمی عجیب اجرا شده است. همگام سازی انتخابی به شما امکان می دهد تا فایل ها را فقط در ابر و نه در هارد دیسک خود ذخیره کنید ، بنابراین می توانید فضای خود را آزاد کنید.

OpenDrive همچنین می تواند برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها با دیگران استفاده شود. بخش این بررسی “اشتراک پرونده” است & همگام سازی “در مورد هر دو ویژگی در عمق بحث خواهد کرد.

سایر ویژگی های کلیدی شامل نسخه نویسی فایل و حفظ فایل حذف شده است. نسخه سازی پرونده به شما امکان می دهد تغییرات پرونده های ناخواسته ، از جمله خرابی های سهوا را برگردانید. برای هر پرونده می توانید 99 نسخه قابل توجه را ذخیره کنید.

پرونده های حذف شده تا 90 روز در سطل بازیافت نگهداری می شوند ، بنابراین می توانید در صورت پاک کردن آنها بصورت تصادفی آنها را بازیابی کنید.

در حالی که یک بازیکن کوچکتر در بازار وجود دارد ، یکی از نکات جالب در مورد OpenDrive این است که سعی می کند برخی از حرکات بزرگ بازیکن را از بین ببرد. مانند Dropbox ، یک برنامه یادداشت و مدیریت وظیفه را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین می توانید اسناد متنی ، صفحه گسترده (.xls) و پرونده های ارائه را از مرورگر OpenDrive ایجاد و ویرایش کنید.

این ابزارها کند هستند و از نظر ویژگی ها زیاد بسته نمی شوند ، اما برخلاف مجموعه عالی Google Docs عالی که با یک حساب Google Drive به صورت رایگان دریافت می کنید (بررسی Google Drive ما را بخوانید).

ما تا حدودی مورد توجه این واقعیت قرار گرفته ایم که یک حساب شخصی OpenDrive به شما امکان می دهد کاری انجام دهید که متعلق به ابزارهای ذخیره سازی ابر تجاری مانند مواردی است که در بهترین پرونده همگام سازی شرکت ما وجود دارد و به اشتراک گذاری دور می پردازید: شما می توانید حساب خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

حداکثر چهار کاربر می توانند از یک اشتراک واحد استفاده کنند و به عنوان صاحب حساب قادر خواهید بود مجوزها را برای آنها مدیریت کنید. با توجه به اینکه فضای نامحدودی برای فضای ذخیره سازی ابری فراهم می کند ، این یک پیشنهاد بسیار وسوسه انگیز برای خریداران بودجه است.

سیستم عامل های رایانه ای پشتیبانی شده شامل ویندوز و مک هستند. هیچ مشتری بومی لینوکس وجود ندارد ، اما می توانید از WebDAV برای اتصال این سیستم عامل به فضای ذخیره ابری خود استفاده کنید.   

برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS در دسترس هستند که به شما امکان می دهند نه تنها به فایلهای ابری دسترسی پیدا کنید ، بلکه به طور خودکار از فایل های تلفن همراه و رسانه های جریان محافظت می کنید.  

به طور کلی ، لیست ویژگی های OpenDrive بسیار چشمگیر است ، که شامل اجزاء مورد انتظار (همگام سازی ، اشتراک گذاری ، نسخه سازی) و غیر منتظره (یادداشت ها ، مدیریت کار ، تهیه نسخه پشتیبان) است. با این حال ، همانطور که خواهیم دید ، اعدام همیشه سرعت ندارد.   

قیمت گذاری

در صورت تمایل به بررسی آن ، OpenDrive یک برنامه رایگان با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین ارائه می دهد. Infrascale انگیزه های اضافی را برای به دست آوردن فضای رایگان بیشتر مانند 2 گیگابایت برای بررسی ، 500MB برای صدای جیر جیر و 500MB برای دنبال کردن شرکت در فیس بوک یا توییتر اضافه کرده است.

اگر در استفاده از OpenDrive جدی هستید ، اشتراکی پولی را می خواهید. این سرویس ترکیبی جالب از گزینه ها را شامل می شود ، که با برنامه ذخیره سازی نامحدود آن با قیمت 9.99 دلار در ماه یا 99 دلار در سال ذکر شده است.  

اگر می خواهید یک حساب کاربری رایگان 5 گیگابایتی انتخاب کنید ، OpenDrive محدودیت های فعالیتی مانند محدودیت پهنای باند 1 گیگابایتی در روز و محدودیت پرونده 100MB را اعمال می کند..

برنامه های نامحدود محدودیتی در این زمینه ندارند. برنامه های تحت پوشش ، پهنای باند را محدود می کنند ، اگرچه کمترین حد متوسط ​​، 25 گیگابایت در هر روز معقول است و می توانید هزینه افزایش آن را تا 5 ترابایت بپردازید..  

هزینه OpenDrive با سایر گزینه های ذخیره سازی ابری مطلوب مقایسه می شود. به عنوان مثال ، Dropbox با همان هزینه OpenDrive Unlimited محدودیت شما را به 1 ترابایت محدود می کند. حتی برنامه 2TB ، 8 دلار در هر ماه Sync.com – یکی از معاملات بهتر در ذخیره سازی ابر (مطالعه Sync.com ما را بخوانید) – در مقایسه با آن درخشش خاصی را از دست می دهد.

راحتی در استفاده

ثبت نام در OpenDrive چند ثانیه طول می کشد ، پس از آن به UI مرورگر دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید مشتری دسک تاپ را بارگیری کنید.

تجربه مرورگر احساس کمی تاریخ دارد و به نظر نمی رسد کاملاً شهودی به عنوان برخی از گزینه های مدرن تر مانند pCloud باشد (بررسی pCloud ما را بخوانید). با این حال ، این به معنای استفاده از آن دشوار نیست به اندازه کمی کسل کننده باشد.

نمادهای پیمایش در سمت چپ به شما امکان می دهند بین نماها جابجا شوید:

 • پرونده ها: پرونده هایی را که در ابر ذخیره کرده اید مشاهده کنید
 • یادداشت ها: مشاهده یادداشت هایی را که ایجاد کرده اید
 • وظایف: لیست کارهای خود را مشاهده کنید
 • کاربران: دسترسی به حساب کاربری خود را مدیریت کنید
 • تنظیمات: تنظیمات پیکربندی
 • پشتیبانی: از OpenDrive کمک بگیرید

نمای پرونده ها برای اسناد ، موسیقی ، تصاویر و یک پوشه عمومی به پوشه ها تقسیم می شود. اینها فقط پوشه های پیش فرض هستند. می توانید هرچه دوست دارید بیشتر ایجاد کنید. یک پوشه “امن” نیز وجود دارد که با رمزگذاری خصوصی محافظت می شود.

در بالای نمای پرونده ، در سمت راست ، دکمه هایی برای بارگذاری و بارگیری فایل ها پیدا خواهید کرد. با این حال ، رابط مرورگر برای راحتی نیز از کشیدن و رها کردن استفاده می کند.

هر حساب می تواند تا چهار کاربر داشته باشد که شما به عنوان صاحب حساب می توانید از نمای “کاربران” اضافه کنید.

به کاربران می توان مجوزها را برای پوشه و پروژه ها ، که گروهی از پوشه ها هستند ، مشاهده یا ویرایش کرد. شما همچنین می توانید فضای ذخیره سازی و پهنای باند روزانه آنها را محدود کنید.

به طور مثال ، به عنوان داشبورد مرکزی ، امکان مرور در آمارهای استفاده از مکان برجسته داده نشده است. در عوض ، برای مشاهده این موارد باید به “تنظیمات” بروید و ارائه کمی مطلوب را ترک می کند.

با این وجود ، می توانید ارقام مربوط به فضای ذخیره سازی مورد استفاده و نمودارهای بارگیری ، بارگیری و پهنای باند مورد استفاده در طول زمان را مشاهده کنید.

بخش اعظم استفاده شما از طریق مرورگر صورت نمی گیرد ، بلکه از طریق سیستم فایل رایانه شما. مانند اکثر ابزارهای ذخیره سازی ابری ، OpenDrive از الگوی پوشه همگام سازی که توسط Dropbox معروف شده است استفاده می کند (بررسی Dropbox ما را برای داستان پشت آن بخوانید).

پوشه همگام سازی OpenDrive به اندازه کافی آسان برای استفاده است. ما بعداً در این بررسی به برخی از مشکلات عملکرد مشکل اشاره خواهیم کرد.

OpenDrive همچنین یک رابط کاربری رومیزی دارد که می توانید از آن برای مدیریت فرآیندهای همگام سازی و تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید.

برای تهیه نسخه پشتیبان ، فقط می توانید پوشه ها و پرونده های جداگانه را به صورت یکجا به برنامه پشتیبان خود اضافه کنید ، استفاده از این سرویس بسیار سخت تر از یک سرویس باهوش تر مانند Backblaze است (بررسی Backblaze ما را بخوانید).

با این حال ، می توانید از نسخه پشتیبان تهیه کنید تا بطور مداوم یا در یک برنامه مشخص اجرا شود.

OpenDrive همچنین گزینه هایی دارد که به شما امکان می دهد پرونده ها را بر اساس نوع پرونده ، سن و اندازه خود به طور خودکار حذف یا از آن استفاده کنید.

با حرکت ، می توانید با استفاده از برنامه های موجود برای Android و iOS به حافظه ابری OpenDrive از تلفن هوشمند خود دسترسی پیدا کنید. برنامه ها بهتر از تجربه مرورگر طراحی شده اند و می توان از آنها برای پیش نمایش پرونده ها و حتی پخش رسانه استفاده کرد (به استثنای فایلهای .mkv به دلایلی).

پرونده ها برای دسترسی آفلاین تنظیم شده و قابل اشتراک هستند. همچنین می توانید یک تلفن تنظیم کنید تا به طور خودکار محتوای ارزشمندی مانند عکس ، فیلم و یادداشت ها را به ابر ارسال کند.

ما در حین استفاده چندین بار برنامه برنامه تلفن همراه را خراب کردیم. برخی دیگر از موارد مشابه در نظرات Google Play Store برای OpenDrive و همچنین عملکرد کند و حتی پرداختن به پرونده های از دست رفته ذکر کرده اند ، بنابراین به نظر می رسد که مشکلات ما یک کلمه کامل نبودند.

اشتراک گذاری پرونده & همگام سازی

می توانید محتوای ذخیره شده در ابر OpenDrive را از طریق مرورگر و برنامه تلفن همراه به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار از مرورگر ، پوشه یا پرونده مورد نظر برای به اشتراک گذاشتن را پیدا کنید و روی نماد “اشتراک” کلیک کنید.   

این یک پیوند URL ایجاد می کند که به پوشه یا پرونده اشاره دارد. اگر یک پوشه را انتخاب کنید ، پیوندهای جداگانه برای محتوای داخل آن ایجاد می شود ، لمس خوبی که کنترل اضافی را فراهم می کند. سپس می توانید بر روی هر محتوای مرتبط کلیک راست کرده و “ارسال از طریق ایمیل” را انتخاب کنید.

فراتر از آن ، شما باید لینک ها را به صورت دستی توزیع کنید. گزینه ای برای رها کردن لینک ها به صورت خودکار در سرویس های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter وجود ندارد. خیلی هم بد نیست؛ ما بیشتر نگران عدم وجود تنظیمات کلیدی هستیم که عموماً در مورد راه حلهای ابری بیشتر جهت حفظ حریم خصوصی در دسترس هستند. گمشده ها شامل عدم توانایی در تنظیم مجوزهای لینک و تاریخ انقضا پسورد هستند.

می توانید مجوزهای رمز عبور را بر روی فایلهای جداگانه تنظیم کنید ، اما برای انجام این کار باید روی یک فایل واحد راست کلیک کرده و “خواص” را انتخاب کنید..

این به بعضی از افراد کمک می کند ، اما گذرواژه‌های پیوندی و تاریخ انقضا به طور مستقیم به فرآیند اشتراک گذاری متصل هستند ، رویکرد بهتری است.

اشتراک گذاری از برنامه موبایل بسیار ساده است اما به همین ترتیب محدود است. فقط هر سند ، فیلم ، عکس یا پرونده دیگری را باز کنید و روی نماد “اشتراک” ضربه بزنید تا پیوند پرونده را به کلیپ بورد خود کپی کنید.

اشتراک گذاری OpenDrive در کل فقط محدود است تا لیست ما را در بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اشتراک گذاری فایل ها قرار دهیم ، با عنوان Sync.com ، خدماتی که در همه جا از دست می رود OpenDrive.

همگام سازی با OpenDrive بسیار ساده است ، و از مدل پوشه همگام سازی همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد ، استفاده می کنید. پس از نصب مشتری دسک تاپ ، این پوشه در سیستم عامل شما ایجاد می شود و به سادگی “OpenDrive” نامیده می شود.

یک پرونده را در پوشه همگام سازی منتقل کنید و ارسال آن به ابر ، سپس به سایر دستگاه های متصل به حساب OpenDrive شما.

هر نوع فایل را می توان همگام سازی کرد ، اگرچه در یک حساب ذخیره سازی مرتب قرار دارید ، حداقل محدودیت پهنای باند 25 گیگابایت در روز وجود دارد که عملکرد را محدود می کند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، برای افزایش این حد می توانید پرداخت کنید.

OpenDrive همگام سازی انتخابی را برای شما فراهم می کند که فقط می توانید فایل ها را در ابر و نه در هارد دیسک خود ذخیره کنید. این برای استفاده کامل از آن فضای ذخیره سازی نامحدود مهم است. با این حال ، اجرای عجیب است: گزینه استفاده از همگام سازی انتخابی در رابط دست و پا چلفتی OpenDrive مخفی است. شما باید روی یک منوی کشویی کلیک کرده و “حرکت” را انتخاب کنید.

سپس ، می توانید فقط یک بار یک پوشه یا پرونده را برای حرکت انتخاب کنید. بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری به شما امکان می دهند همگام سازی انتخابی را برای چندین پوشه و پرونده به طور هم زمان مدیریت کنید ، روند کار را بسیار سرعت بخشید.

ما می توانیم بدانیم که OpenDrive در واقع کپی کردن پرونده ها در بخش بعدی چقدر کارآمد است. با این حال ، ما اکنون اشاره خواهیم کرد که در بارگذاری پرونده های بزرگ ، شکست هایی را تجربه کردیم. کاربر دیگر از فایل های همگام سازی که در فضای ذخیره ابر آنها مشاهده نمی شود ، شکایت کرده اند.  

سرعت

در حالی که مکانیسم همگام سازی از نظر مفهومی به اندازه کافی ساده است ، یکی از مواردی که در Cloudward.net در اینجا پیدا کردیم این است که بازده همگام سازی می تواند تا حد زیادی از یک سرویس به سرویس دیگر متفاوت باشد ، زیرا Dropbox به طور کلی راه را در اجرا می گذارد.

برای دیدن چگونگی عملکرد الگوریتم های همگام سازی OpenDrive ، ما چند آزمایش انتقال فایل را با استفاده از یک پوشه فشرده 1 گیگابایتی انجام دادیم. این آزمایشات از طریق یک شبکه WiFi از مکانی در بانکوک با سرعت اینترنت 10 مگابیت در ثانیه و 30 مگابیت بر ثانیه انجام شد..

بسته به مکانی که در جهان قرار دارید در مجاورت مرکز داده آریزونا OpenDrive قرار دارید ، زمان شما متفاوت خواهد بود. در حالی که ما آنها را به نیمه راه در سراسر جهان می فرستادیم ، علاوه بر این واقعیت که این زمان را برای یک قدرت خوب در اختیار ما قرار می داد ، ناامید کننده بود.. 

تست یک: آزمون دو: میانگین:
بارگذاری:52 دقیقه58 دقیقه55 دقیقه
دانلود:8 دقیقه8.5 دقیقه8.25 دقیقه

در حین بارگیری ، این روند به اندازه کافی سریع شروع شد ، سپس به سرعت آهسته شد و چندین بار آویزان شد (یا گاهی اوقات به طور کامل انجام نشد).

اعطا می شود ، در اکثر موارد ، فایل های 1 گیگابایتی را بارگذاری نمی کنید. با این وجود ، اگر به صورت روزانه حجم زیادی کار کنید ، می تواند تفاوت ایجاد کند.

برای مقایسه ، در اینجا نتایج بارگذاری همان تست با استفاده از چند سرویس رقیب آورده شده است:

 • Sync.com: 15 دقیقه
 • pCloud: 22 دقیقه
 • Google Drive: 11 دقیقه
 • Dropbox: 9 دقیقه

سرعت بارگیری بهتر ، قابل مقایسه با سایر قسمتها انجام شد.

امنیت

OpenDrive از روش جالبی برای scrambling پرونده استفاده می کند ، زیرا به شما امکان دسترسی به رمزگذاری های مدیریت شده و خصوصی را می دهد.

رمزگذاری مدیریت شده یعنی OpenDrive کنترل کلیدهای رمزگذاری شما را حفظ می کند ، در حالیکه رمزگذاری خصوصی – که به آن رمزگذاری دانش صفر نیز گفته می شود – به معنای حفظ کنترل شما است..

رمزگذاری خصوصی امن تر است ، اما اگر رمز رمزگذاری خود را فراموش کرده اید ، OpenDrive نمی تواند آن را برای شما مجددا تنظیم کند. این بدان معناست که دسترسی به آنها را از دست خواهید داد ، بنابراین مطمئن شوید که آن رمزعبور را در جایی امن ، مانند یک مدیر رمز عبور ، تأمین کرده اید.

رمزگذاری OpenDrive

پرونده ها از طریق اتصال TLS / SSL 128 بیتی منتقل می شوند و با استفاده از AES 256 بیتی توسط سرور رمزگذاری می شوند. اطلاعات بیشتر در مورد معنی این ویژگی ها در نمای کلی امنیت ما را بخوانید.

لازم به ذکر است که رمزگذاری فایل فقط از طریق برنامه دسک تاپ در دسترس است. فایلهای آپلود شده از طریق مرورگر یا برنامه تلفن همراه رمزگذاری نمی شوند.

استفاده از نسخه نویسی OpenDrive به شما امکان محافظت در برابر باج افزار را می دهد. پرونده های ذخیره شده همچنین با Comodo HackerGuardian Antivirus Protection برای محافظت بیشتر در برابر حملات بدافزار کنترل می شوند.

همچنین می توانید گزارش های خودکار را برای نظارت بر فعالیت حساب که از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد ، تنظیم کنید.

پایگاه داده OpenDrive با یک فایروال محافظت می شود و شبکه به طور مداوم برای نقض نظارت می شود. مراکز داده با نظارت تصویری و امنیت در محل بیشتر تضمین می شوند و محیطی که برای محافظت در برابر آتش سوزی و سیل محافظت می شود.

OpenDrive همچنین سازگار با HIPAA است و دارای مجوز SAS 70 Type II است. فایلها همچنین در سرورهای مختلف برای افزونگی ذخیره می شوند ، البته برای حساب های رایگان نیست. ضمانت صددرصدی وجود دارد که OpenDrive با سیاست بازپرداخت پشتیبان می گیرد.

OpenDrive گزینه ای برای تأیید هویت دو عاملی ندارد ، که یک اشتباه است. که ، به همراه برخی از نظارتهای اشتراک گذاری پیوند که قبلاً به آنها اشاره کردیم (هیچ گذرواژه لینک یا تاریخ انقضا) مناطق بهبودی هستند.

پشتیبانی

OpenDrive از طریق ایمیل 24/7 پشتیبانی را فراهم می کند. ما برای اندازه گیری زمان پاسخ ، چند سؤال از کار اخراج کردیم و معمولاً طی نیمی از روز پاسخ هایی دریافت می شد. عالی نیست ، اما ما کندتر تجربه کرده ایم.  

چت زنده گزینه ای نیست. مطابق با نمای کلی ویژگی های OpenDrive ، قرار است در طول ساعات کاری پشتیبانی تلفن ارائه شود ، اما ما در واقع نمی توانیم شماره پشتیبانی ذکر شده در هر جای پورتال پشتیبانی OpenDrive را پیدا کنیم.

اگر نمی توانید منتظر پشتیبانی ایمیل باشید ، OpenDrive یک بایگانی پشتیبانی را که از طریق ZenDesk اجرا می شود ، حفظ می کند. دسته بندی هایی برای اطلاعیه ها ، سؤالات متداول ، موضوعات شناخته شده و پایگاه دانش پیدا خواهید کرد.

اگرچه فقط 18 مقاله در زمان نگارش ، دانش بنیان محدود است. OpenDrive دارای یک وبلاگ است ، اما گفتن اینکه خیلی فعال نیست ، یک تفسیر است. آخرین ورودی تاریخ ژوئن 2016 است.

حکم

ماهیت حیله گر قابلیت های همگام سازی OpenDrive به احتمال زیاد بزرگترین اشکالاتی است که باعث می شود افراد از پرش کشتی از Dropbox یا هر یک از گزینه های مناسب Dropbox در بازار جلوگیری کنند. علاوه بر این ، ما همچنین دوست داریم تأیید هویت دو عاملی ، پشتیبانی بهتر و تجربه کاربر مدرن تر را ببینیم.

برای کسانی که می توانند از وقفه سوتین غافل شوند ، اما هنوز دوست دارید چیزهای زیادی را دوست داشته باشید. ذخیره سازی نامحدود ، قیمت گذاری مناسب ، تهیه نسخه پشتیبان ، رمزگذاری صفر دانش ، پخش رسانه ها ، یادداشت ها و مدیریت کار در صدر لیست.  

گرچه برنده هیچ جوایزی از تیم Cloudward.net نخواهد بود ، ما خوشحالیم که بپذیریم که برای برخی از اینها ارزش دارد. ما دوست داریم افکار خودتان را در مورد OpenDrive بشنوید ، که می توانید در زیر بخش نظرات خود را اضافه کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map