بررسی MiMedia – به روز شده در سال 2020

بررسی MiMedia

MiMedia سرویس جالبی است که به طور عمده روی پرونده های رسانه ای متمرکز است. این ارائه می دهد بسیاری از کاربران ، از جمله یک طرح قیمت نسبتا دوستانه ، اما رابط و سیستم پشتیبانی آن می تواند برخی از پیشرفت قطعی است.


بررسی ذخیره سازی ابر

MiMedia یک ارائه دهنده ذخیره سازی ابری شخصی است که بر ذخیره کردن عکس ها ، فیلم ها ، موسیقی و اسناد شما تمرکز دارد. در سال 2010 راه اندازی شد تا به شما در سازماندهی و مدیریت پرونده هایی که خاطرات و اسناد شما را دارند کمک کند. در این بررسی MiMedia ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه شرکت موفق به انجام چنین کاری و چه ویژگی های دیگری را ارائه داده است تا آن را به یک جایگزین خوب Dropbox تبدیل کند.

سرعت بارگذاری خوب ، ویژگی های جالب و قیمت مناسب دارد اما MiMedia اگر بخواهد با بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری رقابت کند ، پشتیبانی و تجربه کاربر را بهبود می بخشد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در ادامه بخوانید. ما می خواهیم در مورد قسمت های خاصی از خدمات به تفصیل بپردازیم و در پایان به افکار نهایی خود بپردازیم.

گزینه های دیگر برای MiMedia

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

خدمات ذخیره سازی ابر باعث می شود که کار خود را به فضای ابری منتقل کنید ، پرونده های خود را به اشتراک بگذارید و با دیگران همکاری کنید. آنها همچنین وابستگی شما به هارد دیسک شما را کاهش می دهند که ممکن است خراب یا خراب شود.

MiMedia به شما امکان می دهد اسناد را بارگذاری کنید ، اما نمی توانید آنها را ویرایش یا همکاری کنید. این سرویس ها بیشتر روی پرونده های رسانه ای متمرکز می شوند. اگر به یک سرویس ذخیره سازی ابری نیاز دارید که با عکس و فیلم خوب باشد ، اما می تواند بسیاری از انواع دیگر فایل ها را پشتیبانی کند ، و بسیاری از ویژگی ها را ارائه می دهد ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما را برای قطعه عکس و فیلم بخوانید.

اگر ترجیح می دهید از لیست پرش کنید و در مورد انتخاب برتر بخوانید ، به بررسی pCloud ما مراجعه کنید.

هنگام آپلود عکس ، MiMedia آنها را در صفحه “عکس” نشان می دهد. فقط می توانید آنها را براساس تاریخ گرفته شده و تاریخ اضافه شده مرتب کنید. فیلتر می تواند تمام عکس ها یا فقط موارد دلخواه شما را انتخاب کند ، که با کلیک کردن روی نماد قلب ، آنها را علامت گذاری می کنید.

همچنین می توانید زیرنویس ها را به عکس های خود اضافه کنید.

mimedia-webb-app-by-year

اگر سال را در گوشه سمت چپ بالای صفحه “عکس” کلیک کنید ، می توانید عکس های خود را بر اساس ماه و سال طبقه بندی کنید. دسترسی به آنها می تواند یک درد باشد. برنامه ما را به سال متفاوتی نسبت به سالی که کلیک کردیم هدایت کرد.

نماد جستجو در سمت راست بالا به شما امکان می دهد عکس های خود را با نام جستجو کنید. منوی اصلی دارای چندین ویژگی است: “موارد دلخواه” ، “این روز” ، “کشف” ، “مجموعه” و “MiDrive”. “موارد دلخواه” رسانه مورد علاقه شما را ارائه می دهد.

“این روز” یک انیمیشن متشکل از عکسهای شما را که در یک روز خاص گرفته شده است همراه با موسیقی پس زمینه به شما نشان می دهد.

“کشف” برچسبهای شما را اسکن کرده و عکسهای شما را مطابق با آنها به صورت گروهی نمایش می دهد. همچنین نقشه گوگل را نشان می دهد ، که به عقیده ما قرار است در جایی که شما عکس ها را گرفته اید باشد ، اما این ویژگی هنوز در حال توسعه است.

“مجموعه” عکس ها و فیلم های شما را گروه بندی می کند ، در حالی که “MiDrive” فضایی است که می توانید پرونده ها را بارگذاری کرده و کاربران را دعوت کنید. ما می خواهیم در مورد اشتراک گذاری در زیر بیشتر صحبت کنیم. می توانید نظرات را در مورد عکس های موجود در آن بگذارید و طرح آنها را ویرایش کنید.

وقتی روی یک عکس کلیک می کنید ، می توانید آن را بزرگنمایی کرده و تغییر دهید. فقط یک گزینه ویرایش عکس وجود دارد: چرخش. در نظر بگیرید که این سرویس اختصاصی به پرونده های رسانه ای است ، انتظار داشتیم گزینه های ویرایش اساسی را داشته باشد. برنامه های دیگر آنها را دارند ، از جمله Flickr و 500px که هر دو در لیست بهترین برنامه های مدیریت عکس ما قرار دارند.

با بزرگنمایی عکس ، می توانید آن را به اشتراک بگذارید ، آنرا به MiDrive یا مجموعه اضافه کنید ، برچسب های آن را مدیریت کنید ، آن را بارگیری یا حذف کنید.

برنامه دسک تاپ MiMedia همچنین به شما امکان می دهد تا از آن برای مشخص کردن منابعی از ابر برای تصویر زمینه دسک تاپ خود استفاده کنید. فاصله زمانی برای تغییر تصاویر پس زمینه می تواند به اندازه 10 ثانیه یا تا یک روز کوتاه باشد. همین مورد برای محافظ صفحه نمایش نیز پیش می رود.

قیمت گذاری

در صورتی که خدمات برنامه هایی داشته باشند که از ارزش مناسبی برخوردار باشند ، بهترین قیمت گذاری است ، به این معنی که برای دلار خود مقدار زیادی دریافت می کنید. فضای ذخیره‌سازی بیشتر برای کمتر ، چندین طرح و بسیاری از ویژگیها ، همه نشانگرهای خوبی هستند که ارزش خوبی را کسب می کنید. اگر برنامه ارزان ارزانترین نگرانی شماست ، به بهترین معاملات ما در زمینه ذخیره سازی ابری مراجعه کنید.

ما دوست داریم که یک برنامه یا آزمایشی رایگان نیز ببینیم ، بنابراین شما می توانید سرویس را تست کنید. MiMedia دارای چهار برنامه است که در میزان ذخیره ای که ارائه می دهند متفاوت است.

این برنامه رایگان با نام Starter ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد. این چندان مهم نیست ، اما کافی است که برخی از پرونده های رسانه ای خود را ذخیره کرده و از این سرویس احساس راحتی کنید.

برنامه بعدی ، Basic ، 7.99 دلار در ماه یا 85 دلار در سال شارژ می کند و 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد.

در صورت نیاز به تعداد بیشتری ، می توانید در برنامه پلاس مشترک شوید که 1 ترابایت را با 9.99 دلار در ماه یا 100 دلار در سال ارائه می دهد. این یک ارزش خوب است ، اما Sync.com ، انتخاب برتر ما در ذخیره سازی ابر ، 2 ترابایت را با 96 دلار در سال ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی Sync.com ما را بخوانید.

MiMedia برنامه 2TB مخصوص به خود را دارد ، بنام Premium ، اما ماهانه 15/15 دلار یا 160 دلار برای سال هزینه دارد. این به دور از بهترین ارزش بازار نیست.

راحتی در استفاده

MiMedia برای اندروید ، iOS ، ویندوز و macOS در دسترس است. یک برنامه وب نیز وجود دارد که دارای رابط کاربری مدرن و جذاب و آسان برای استفاده است.

صفحه اول مجموعه ای از عکس های شما را در پشت منوی اصلی نشان می دهد. این منو در وسط صفحه قرار دارد و گزینه های شما را نشان می دهد. در سمت چپ انواع پرونده هایی که می توانید بارگذاری کنید ارائه می شود. با کلیک کردن روی آن ، شما را به صفحه مربوط به آن پرونده ارسال می کند. سمت راست به شما امکان دسترسی به ویژگی ها و مشخصات کاربر خود را می دهد.

هنگامی که از صفحه اصلی خارج می شوید ، منو به یک دکمه در سمت چپ بالا تبدیل می شود که گزینه های شما را هنگام شنا کردن روی آن نشان می دهد. ویژگی کشیدن و رها کردن جذاب بارگذاری پرونده ها را آسان می کند.

بارگذاری به شکل اعلان ها در سمت راست قرار می گیرد ، که فضای کار را پوشش نمی دهد ، بنابراین می توانید در حالی که منتظر تمام شدن کار هستید ، کار خود را ادامه دهید.

پیمایش در عکس های شما به همان اندازه هموار نیستند ، زیرا تصاویر کوچک تصویر ابتدا مبهم به نظر می رسند و ثانیه ای را به اندازه کافی تیز می کنند که می توانید عکس واقعی را ببینید.

پاک کردن عکسها خیلی بهتر نیست زیرا مجبورید هرکدام را به صورت دستی انتخاب کنید ، اگر کارهای زیادی انجام دهید ، خسته کننده و کاملاً افتضاح است. Google Photos به شما امکان می دهد عکس های خود را به روشی کاربر پسند انتخاب کرده و از حالت انتخاب خارج شوید ، بنابراین اگر می خواهید یک تجربه کاربری بهتر داشته باشید ، آن را بررسی کنید..

پخش فیلم بدون دردسر کار می کند ، اما برای موسیقی نیز نمی توان گفت. برای پخش آن نمی توانید روی یک مسیر کلیک کنید. در عوض ، شما باید آن را انتخاب کنید ، سپس آن را به صف اضافه کنید. از این گذشته ، آهنگ شروع به بازی برای ما نکرد.

همگام سازی پرونده & اشتراک گذاری

برنامه رسانه ای-دسک تاپ-شروع

فقط می توانید عکس ها ، فیلم ها ، موسیقی و اسناد را همگام کنید و برنامه دسک تاپ به طور خودکار برای آنها اسکن می کند. این کلیه پرونده های موجود را انتخاب می کند و به شما این امکان را می دهد که با انتخاب دکمه های قابل اجرا در بالا ، فرد یا انواع پرونده ها را حذف کنید. می توانید پارامترهایی را برای محرومیت خودکار در منوی تنظیمات تنظیم کنید.

mimedia-desktop-app-download-content

می توانید عکس ها را از رایانه ، رسانه های اجتماعی و سایر فضای ذخیره سازی ابر بارگذاری کنید. منابع احتمالی شامل Dropbox ، Facebook ، Flickr ، Google و Instagram. ما فلیکر را امتحان کردیم و در فهرست پوشه های انتخاب گیر افتادیم. وقتی Google را امتحان کردیم ، هیچ اتفاقی نیفتاد. کافی است بگویم ، بارگذاری از منابع خارجی نیاز به اصلاح دارد.

برنامه دسک تاپ از مدل کلاسیک همگام سازی کلاسیک پیروی نمی کند زیرا هیچ پوشه همگام سازی خاصی وجود ندارد. در عوض ، MiMedia پرونده های پشتیبانی شده را اسکن می کند و لیستی از پوشه های حاوی آنها را به شما نشان می دهد. آنها به طور پیش فرض انتخاب شده اند ، اما شما می توانید انتخاب و انتخاب کنید.

می توانید روی هر پوشه در مدیر فایل سیستم خود راست کلیک کرده و گزینه “بارگذاری بارگیری” MiMedia را انتخاب کنید. مانند همگام سازی یک پوشه با سایر سرویس ها کار می کند. 

اگر می خواهید محتوای خود را “همگام سازی کنید” ، باید نماد چرخ دنده کوچک را در برنامه دسک تاپ انتخاب کنید ، به “بارگیری” بروید ، سپس روی “بارگیری اکنون” کلیک کنید.

mimedia-webb-share-share

می توانید عکس های یک یا چندگانه را در فیس بوک یا توییتر یا از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید.

mimedia-new-midrive

اگر نیاز به همکاری با دیگران دارید ، می توانید MiDrive را ایجاد کنید ، که مانند مجموعه ای برای عکس های شماست که به شما امکان می دهد تا افراد را به آن دعوت کنید.

mimedia-webb-app-midrive

سرعت

به طور متوسط ​​حدود 12 دقیقه طول می کشد تا 525MB عکس بارگذاری شود ، که به همان اندازه سریع ممکن است. ارتباط ما از طریق وای فای خارج از بلگراد ، صربستان با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 102 مگابیت بر ثانیه انجام شد.

در اولین تلاش ما ، چند عکس عقب ماندند ، اما بدون در نظر گرفتن آنها بارگذاری شدند.

امنیت & حریم خصوصی

کار آنلاین ، از جمله ذخیره کردن پرونده های شما در ابر ، خطرات زیادی دارد. پس از آنلاین شدن پرونده ها ، هکرها و افراد بدخواه دیگر در هدف قرار دادن آنها دریغ نخواهند کرد. این بدان معنی است که امنیت خوب یک ضرورت است.

امنیت ابر از پروتکل ها و رمزگذاری های زیادی برای محافظت از پرونده های شما در هنگام عبور و مرور استفاده می کند. آنها شامل پروتکل TLS برای متوقف کردن حملات در وسط انسان ، تأیید هویت دو عاملی برای جلوگیری از دسترسی می شوند در صورتی که شخصی اعتبار ورود به سیستم و رمزنگاری خصوصی را به پایان برساند تا از حفظ حریم شخصی شما با حفظ هر کسی ، اما شما از خواندن خود استفاده کند. فایل ها.

MiMedia از بسیاری از این موارد استفاده نمی کند ، اما پرونده های شما را هنگام انتقال با استفاده از رمزگذاری SSL 128 بیتی رمزگذاری می کند. هنگامی که روی سرور هستید ، معماری زائد داده های شما را از تصادفات مصون نگه می دارد.

این شرکت همچنین با گفتن اینکه فقط شخصی که دارای اعتبارنامه شماست می تواند به داده های شما دسترسی پیدا کند ، به حریم شخصی متعهد می شود ، بنابراین حتماً یک رمزعبور قوی ایجاد کرده یا از یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما استفاده کنید..

پشتیبانی

پشتیبانی رسانه ای

MiMedia یک سؤال متداول به بخشهای مختلفی تقسیم شده است ، که پیدا کردن آنچه شما به دنبال آن هستید را آسان می کند. بخش ها شامل “حساب” ، “امنیت” ، “برنامه تلفن همراه” و موارد دیگر هستند. نواری در بالای صفحه به شما امکان می دهد تا سؤال خود را تایپ کنید تا موضوعات را فیلتر کنید. همچنین می گوید شما می توانید این سؤال را “بپرسید” ، اما هیچ شکلی برای ارسال آن به تیم پشتیبانی وجود ندارد.

گفته می شود ، با مراجعه به صفحه “درباره ما” و کلیک بر روی پیوند “به ما دسترسی پیدا کنید” فرم وجود دارد. هنگام باز کردن این صفحه ، دو خطا نشان داده شده است و گزارش داد که قبل از ارائه سوال ما باید اصلاحاتی را انجام دهیم ، اما این مسئله را روشن نکرد که اینها چیست.

پشتیبانی تلفنی و چت ذکر نشده است ، بنابراین فرض می کنیم که آنها در دسترس نباشند.

افکار نهایی

MiMedia خدماتی است که به شما امکان می دهد پرونده ها و اسناد رسانه ای خود را کنترل کنید. این ویژگی هایی دارد که به شما امکان فیلتر کردن آنها و ایجاد مجموعه ها را می دهد. MiDrive جالب است زیرا به شما امکان می دهد دیگران را به مجموعه خود دعوت کنید و بازخورد آنها را بدست آورید.

به گفته این ، سهولت استفاده نیاز به کار دارد. عملیات اساسی ، مانند حذف و انتخاب عکس ها ، کاری عادی است ، پیمایش از طریق عکس ها خسته کننده است و پخش موسیقی کار نمی کند.

شما با MiMedia سرعت بارگذاری کند را تجربه نخواهید کرد. امنیت مناسب است ، از رسانه ای که در هنگام انتقال و معماری سرور اضافی برای محافظت از پرونده های خود استفاده می کند ، محافظت می کند. در مورد پشتیبانی نیز همین مسئله را نمی توان گفت ، زیرا فقط یک سؤال متداول و یک فرم تماس با شماست که کار نمی کند.

اگر برای رسیدگی به رسانه خود به یک سرویس سطح بالا نیاز دارید ، باید به بررسیهای ذخیره‌سازی ابری ما نگاه کنید ، اما اگر فایلهای زیادی ندارید ، باید سریع آنها را بارگذاری کنید و با یک زن و شوهر از آنها نگران نباشید ، به MiMedia بدهید. یک شات.

نظر شما در مورد MiMedia چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map