بررسی Icedrive – مقدار زیادی فضای ذخیره سازی رایگان – به روز شده در سال 2020

بررسی Icedrive

Icedrive در صحنه ذخیره سازی جدید است ، اما در حال حاضر با سرعت های سریع و سهولت در استفاده ، نوید خوبی را نشان می دهد. این لبه های خشن است ، اما شما می توانید 10 GB فضای خالی را ضرب و شتم نیست ، می توانید؟ بررسی کامل Icedrive ما را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.


بررسی ذخیره سازی ابر

Icedrive در ژانویه سال 2019 راه اندازی شد. از آنجا که این سرویس جدید است ، فاقد ویژگی هایی است ، اما فرض می کنیم تعداد بیشتری از موارد موجود در این آثار هستند. این برنامه یک برنامه 10 گیگابایتی رایگان و قیمت های رقابتی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تکه ای از پای را که بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری در اختیار دارد ، قرار دهید.

پیشنهاد رایگان و برنامه های مملو از حق بیمه ممکن است به چرخش سر کمک کند ، اما Icedrive همچنین دارای امنیت قوی ، سرعت سریع ، ویژگی های اشتراک گذاری متوسط ​​و پشتیبانی مناسب از مشتری است. اگرچه روند همگام سازی می تواند از ویژگی های اضافی استفاده کند. همین مورد را می توان در مورد مشتری دسک تاپ نیز گفت. سیاست حفظ حریم خصوصی همچنین فاقد برخی از آنچه دوست داریم ببینیم.

اگر به نظر نمی رسد که به عنوان یک معامله کننده معامله باشد و شما می خواهید بدانید که Icedrive در یافتن مکانی در زیر آفتاب چگونه عمل می کند ، با جزئیات بیشتر در این بررسی Icedrive همراه شوید. در غیر اینصورت ، با بهترین مقایسه ذخیره سازی ابر برای گزینه های دیگر مشورت کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Icedrive

امکانات

از آنجا که Icedrive به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است ، منطقی است که به اندازه رقبای خود ویژگی های زیادی را در زیر کمربند خود نداشته باشد. گفته می شود ، این ویژگی ویژگی های اشتراک گذاری و یک ویژگی همگام سازی را ارائه می دهد ، اگرچه یک ویژگی معمولی نیست.

همگام سازی به شما کمک می کند تا پرونده های خود را به ابر منتقل کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از دست دادن آنها در نقص درایو دیسک جلوگیری کنید ، و به اشتراک بگذارید به شما امکان می دهد پرونده ها را به افراد دیگر ارسال کنید Icedrive از مدل معمولی همگام سازی ایجاد شده توسط Dropbox استفاده نمی کند. اگر می خواهید ببینید Dropbox چگونه همگام سازی Dropbox را بررسی می کند.

در عوض ، Icedrive یک درایو شبکه را نصب می کند که پرونده های ابر شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد تا فایل ها را با cloud و دستگاه های خود همگام سازی کنید.

مزیت درایو شبکه این است که شما می توانید بدون همگام سازی در ابتدا به پرونده های آنلاین خود از رایانه خود دسترسی پیدا کنید. این موجب صرفه جویی در مکان و زمان هارد دیسک می شود. این گفته است ، ضرر این واقعیت است که اگر به صورت آفلاین نتوانید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

Icedrive نیاز فضای هارددیسک را برطرف نمی کند ، زیرا از سیستم حافظه پنهانی استفاده می کند که با ذخیره کردن آنها در دیسک سخت ، دسترسی به پرونده های آنلاین را تسریع می کند. شما نمی توانید آن را خاموش کنید ، اما می توانید میزان استفاده از آن را به 1 گیگابایت کاهش دهید. شما همچنین می توانید در هر زمان پاک کنید.

این رویکرد شبیه روشی است که از pCloud استفاده می شود ، که در بسیاری از مقالات ما یک سرویس ذخیره سازی اصلی است. اگرچه Icedrive فقط از درایو شبکه استفاده می کند ، pCloud دارای درایو شبکه و پوشه همگام سازی است. در واقع ، می تواند هر پوشه را همگام کند. اگر می خواهید ، بررسی pCloud ما را بخوانید.

ما در مورد نحوه همگام سازی و اشتراک گذاری Icedrive در بخش مربوطه در زیر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Icedrive و Office

Icedrive می تواند پرونده های Office و .pdf را پیش نمایش دهد ، اما با Microsoft Office Online ، مجموعه Office Google یا هر ویرایشگر اسناد شخص ثالث مانند OnlyOffice یا Zoho Docs ادغام نمی شود. Box با Office Office و مجموعه Office Google ادغام می شود ،. اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های بهره وری آن را در بررسی جعبه ما بخوانید. اگر مناسب نیست ، برای لیست همکاری با بهترین فضای ذخیره‌سازی ابری ما مشورت کنید.

Icedrive هم یک برنامه یادداشت یکپارچه ندارد. اگر به یادداشت برنامه نیاز دارید ، بهترین ایده های برنامه های یادداشت برداری ما را برای ایده ها بخوانید. مایکروسافت OneNote با Microsoft OneDrive ادغام می شود و در این مقایسه سوم است. OneDrive یک سرویس ابری توانمند است و می توانید در بررسی OneDrive ما اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

پیش نمایش عکس درایو یخ

همچنین می توانید از Icedrive برای پیش نمایش تصاویر خود استفاده کنید ، اما نمی توانید کارهای دیگری انجام دهید. اگر می خواهید ویژگی های تصویر بیشتری داشته باشید ، باید در مورد خدمات موجود در بهترین فضای ذخیره آنلاین ما برای لیست عکس ها اطلاعات کسب کنید.

Icedrive نسخه ای از فایل را ارائه نمی دهد تا در مقابل باج افزار یا تغییر پرونده های تصادفی یا حذف پرونده به شما کمک کند. اگر این ویژگی مورد نیاز شماست ، بهترین نسخه ذخیره سازی ابری ما را برای نسخه برداری نسخه بخوانید.

اگرچه Icedrive چندین ویژگی اصلی را از دست داده است ، برنامه تلفن همراه آن دارای ویژگی هایی است که بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری آن را انجام نمی دهند: نسخه پشتیبان تهیه موبایل. اکثر سرویس های ذخیره سازی ابری می توانند به طور خودکار از عکس ها و فیلم های پشتیبان تهیه کنند ، اما برنامه تلفن هوشمند Icedrive به شما امکان می دهد از اسناد و فایل های صوتی خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید.

به علاوه ، IceDrive دارای رمزگذاری خصوصی و انتهایی است ، که می خواهیم در بخش “امنیتی” درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

بررسی اجمالی ویژگی های Icedrive

آرم Icedriveicedrive.net

از 150 دلار برنامه GBAll در ماه از 167 دلار شروع می شود

همگام سازی

پوشه همگام سازی

همگام سازی بلوک سطح

همگام سازی انتخابی

مدیریت پهنای باند

هر پوشه همگام سازی کنید

اشتراک گذاری پرونده

اشتراک گذاری پیوند پرونده

رمزهای عبور

تاریخ انقضا لینک

اشتراک گذاری پوشه

مجوزهای پوشه

محدودیتهای بارگیری لینک

پیوندها را بارگذاری کنید

بهره وری

پیش نمایش پرونده

ویرایش پرونده ها

همکاری در برنامه

دفتر آنلاین

پرونده های گوگل

برنامه یادداشت ها

پخش رسانه

برنامه های تلفن همراه

ذخیره فایل حذف شد

نسخه سازی

WebDAV

امنیت

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری
دو ماهی

دانش صفر

احراز هویت دو عاملی

محل سرور
ایالات متحده

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

قبل از عضویت در هر سه برنامه حق بیمه Icedrive ، می توانید یک حساب کاربری ایجاد کرده و 10 گیگابایت بصورت رایگان دریافت کنید که به شما امکان می دهد نحوه عملکرد Icedrive را مشاهده کنید. کمترین گفتن این یک پیشنهاد سخاوتمندانه است.

اگر 20 گیگابایت فضای آزاد آن را برای شما کاهش نمی دهد ، می توانید در هر سه برنامه حق بیمه با نرخ رقابتی مشترک شوید. 

برنامه اول Lite است که 150 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 250 گیگابایت پهنای باند ماهانه را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، شما نمی توانید هر ماه پرداخت کنید. در عوض ، شما باید 19.99 دلار برای یک سال قبل پرداخت کنید.

این همان قیمت برنامه 100 گیگابایتی Google Drive است. هنوز Google Drive برنامه های بیشتری دارد و برخی از آنها بیش از Icedrive پیشنهاداتی را ارائه می دهند. اگر به فضای ذخیره بیشتری نیاز دارید ، بررسی جزئیات Google Drive ما را مطالعه کنید.

برنامه بعدی Icedrive ، Pro ، گزینه های ماهانه و سالانه دارد. ماهانه 4.99 دلار است ، اما اگر سال را پرداخت کنید ، تخفیف دریافت می کنید که قیمت را به 49.99 دلار در هر سال کاهش می دهد. این طرح 1 ترابایت ذخیره سازی و 2 ترابایت پهنای باند ماهانه را در اختیار شما قرار می دهد.

این یک پیشنهاد عالی است و برنامه 1TB آمازون درایو را که 60 دلار در سال است ، ضرب می کند. آمازون درایو دارای انعطاف پذیری برنامه زیادی است ، بنابراین ، اگر این به شما مناسب است ، بررسی Amazon Drive ما را بخوانید.

اگر هنوز هم به چیز بیشتری احتیاج دارید ، گزینه نهایی برنامه Pro + است. به شما 5TB فضای ذخیره سازی و 8 ترابایت پهنای باند ماهانه می دهد. 17،99 دلار در ماه یا 179.99 دلار با تخفیف سالانه است.

مانند pCloud ، Icedrive پیشنهادات عمر دارد که در حال حاضر تخفیف دارند. مجوز مادام العمر فقط شما را مجبور به پرداخت یك بار می كند. Lite 59 دلار ، Pro 149 دلار و Pro + 499 دلار است. 

حتی اگر این برنامه ها از ارزش بالایی برخوردار باشند ، قیمت عمر pCloud 175 دلار برای 500 گیگابایت و 350 دلار برای 2 ترابایت است. برنامه 2TB کمتر از Pro + ارائه می دهد ، اما برای کاربرانی که به 5TB نیاز ندارند ، معامله بهتری است. با این حال ، کسانی که انجام می دهند پول بیشتری برای رفتن با Icedrive دریافت می کنند.

راحتی در استفاده

برای شروع انتقال پرونده های خود به ابر باید برای یک حساب Icedrive ثبت نام کنید. می توانید با استفاده از برنامه وب ، برنامه تلفن همراه یا مشتری دسک تاپ این کار را انجام دهید. 

مشتری دسک تاپ فقط در ویندوز کار می کند. عدم پشتیبانی از لینوکس تعجب آور نیست ، اما عدم پشتیبانی macOS است. اگر به یکی دیگر نیاز دارید ، بهترین ایده های ذخیره سازی ابری ما را برای مک و بهترین ذخیره سازی ابر برای مقالات لینوکس برای ایده ها بخوانید. بعد از نصب سرویس گیرنده دسک تاپ ، از شما خواسته می شود که یک درایو را نصب کنید ، که فقط به شما نیاز دارد که روی یک دکمه کلیک کنید.

تنظیمات رایانه درایو یخ

بر خلاف برخی از سرویس های ذخیره سازی ابری ، Icedrive دارای یک مشتری دسک تاپ نازک است. این شامل یک درایو شبکه و یک نماد سینی سیستم است. نماد سینی سیستم به شما امکان می دهد درایو را بردارید یا به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. تنظیمات به شما امکان می دهد گزینه های اصلی مانند فعال کردن Icedrive در شروع کار ، بررسی بروزرسانی ها و پاک کردن حافظه نهان گزینه های اصلی را فعال یا غیرفعال کنید..

کمبودهای قابل توجه دیگر گزینه های دیگر ، مانند پیوندی که مشتری وب را باز می کند ، یک بخش راهنما یا نواری وجود دارد که نشان می دهد چه مقدار فضای خالی مانده است. گفت: اگر روی نماد کلیک کنید ، پوشه شبکه Icedrive شما باز می شود. مشتری دسک تاپ ساده و آسان برای استفاده است ، اما برای استفاده بیشتر آن باید گزینه های بیشتری نیز داشته باشد.

سرویس دهنده یخ-وب-مشتری

مشتری وب ساده و واضح است. می توانید از منوی ناوبری در سمت چپ استفاده کنید تا پرونده های خود ، پوشه های رمزگذاری شده ، پرونده های به اشتراک گذاشته شده با شما ، پرونده های اخیراً بارگذاری شده و پرونده های حذف شده را طی کنید. گوشه پایین سمت راست نوار مفیدی دارد که نشان می دهد فضای شما چقدر مانده است. اگر پرونده های زیادی دارید ، می توانید موارد خاص را با استفاده از نوار جستجو در قسمت بالا پیدا کنید.

تنظیمات Icedrive

برای دسترسی به منویی که به شما امکان می دهد تنظیمات حساب ، آمار و برنامه های خود را باز کنید و همچنین کمک بگیرید ، می توانید نام حساب خود را در بالا سمت راست کلیک کنید. برگه حفظ حریم خصوصی در منوی حساب تعجب آور است زیرا می توانید از آن برای بارگیری اطلاعات شخصی مربوط به حساب خود یا حذف آن استفاده کنید. برای بیشترین خدمات شما نیاز به ارسال ایمیل برای این کار دارید.

برنامه یخ-درایو-موبایل

برنامه تلفن هوشمند از دستورالعمل هایی که بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری از آن استفاده می کنند ، دور نیست. وقتی وارد برنامه می شوید ، پرونده ها و پوشه های خود را مشاهده می کنید ، که می توانید به صورت مشبک یا نماهای لیست سازماندهی کنید. دکمه “+” در سمت راست پایین به شما امکان می دهد یک پوشه ایجاد کنید ، یک پرونده یا پوشه را بارگذاری کنید و عکسی بگیرید که مستقیماً روی ابر بارگذاری شود.

می توانید از نماد همبرگر در سمت چپ برای حرکت در پرونده های به اشتراک گذاشته شده با شما ، ذخیره سازی رمزگذاری شده ، موارد دلخواه ، موارد دلخواه و سطل زباله استفاده کنید. همچنین می توانید به ویژگی ، تنظیمات و کمکهای پشتیبان مفید دسترسی پیدا کنید. 

هیچ راهی برای علامت گذاری پرونده ها برای دسترسی آفلاین وجود ندارد ، اما اگر آفلاین بروید ، Icedrive وارد حالت آفلاین می شود. فقط به شما امکان می دهد پرونده های خود را مرور کنید ، اما نمی توانید آنها را پیش نمایش کنید. آپلود خودکار عکس و فیلم نیز مفقود است. 

تجربه کلی استفاده از Icedrive صاف است ، اما عدم پشتیبانی از macOS و ویژگی های مشترکی که انتظار داریم از برنامه های تلفن های هوشمند باعث نقصان در مورد آن شود. گفت: با توجه به اینکه Icedrive یک سرویس جدید است ، ما امیدواریم که به روز رسانی های آینده این موارد را اصلاح کند.

اشتراک گذاری پرونده & همگام سازی

ویژگی های اصلی خدمات ذخیره سازی ابری اشتراک گذاری و همگام سازی پرونده ها است زیرا آنها تعیین می کنند که چگونه می خواهید داده های خود را در ابر بارگذاری کرده و پس از رسیدن به آنجا به اشتراک بگذارید. Icedrive دارای ویژگی های اساسی اشتراک گذاری فایل است ، که می توانید از طریق وب سرویس گیرنده یا برنامه تلفن همراه به آنها دسترسی پیدا کنید. اگر نیاز به اشتراک گذاری از دسک تاپ دارید ، بهترین راهنمای ذخیره ابری ما را برای راهنمای اشتراک گذاری بخوانید.

یخ درایو-به اشتراک گذاری از طریق ایمیل

مشتری وب به شما امکان می دهد فایل ها را با ایجاد پیوند اشتراک گذاری به اشتراک بگذارید که می توانید کپی و چسباندن آن را ارسال یا از طریق ایمیل ارسال کنید. در صورت ایجاد یک لینک ، می توانید با تنظیم تاریخ انقضا و رمز ورود دسترسی ، از آن محافظت کنید. با این وجود هیچ راهی برای تعیین محدودیت بارگیری وجود ندارد. می توانید پیوند عمومی را غیرفعال کنید ، اما این همان ویژگی نیست.

اشتراک گذاری پوشه به همین روش کار می کند ، به این معنی که نمی توانید مردم را به دسترسی به پوشه خود دعوت کرده و مجوزهای مختلف به آنها بدهید.

یک صفحه “با من به اشتراک گذاشته شده” وجود دارد که به شما امکان می دهد به پرونده ها و پوشه هایی که با شما به اشتراک گذاشته شده است دسترسی پیدا کنید ، اما صفحه ای وجود ندارد که آنچه را که با دیگران به اشتراک گذاشته اید به شما نشان دهد. پیوندهای آپلود ، که به دیگران امکان بارگذاری پرونده ها در فضای ذخیره سازی شما را می دهند ، نیز وجود ندارند. هیچ راهی برای اشتراک گذاری مستقیم در شبکه های اجتماعی وجود ندارد.

برنامه تلفن همراه دارای ویژگی های اشتراک گذاری مشابه است ، اما آنها را با یک نماد پیوند زنجیره ای غنی می کند که به شما می گوید کدام پرونده ها و پوشه ها را به اشتراک گذاشته اید.

درایو یخ-شبکه

همانطور که گفته شد ، هیچ پوشه همگام سازی وجود ندارد. برای همگام سازی پرونده های خود از سرویس گیرنده دسک تاپ از درایو شبکه Icedrive استفاده می کنید. هر چیزی که در آن قرار دهید با ابر همگام سازی می شود. این گفته ، شما نمی دانید چه مدت طول خواهد کشید تا داده های شما با ابر همگام شوند. افزودن نمادهای پرونده و پوشه برای اطلاع از وضعیت انتقال شما به این امر کمک می کند.

ما چندین پوشه را با استفاده از درایو شبکه بارگذاری کردیم اما پس از اتمام انتقال آنها ، آنها به طور خودکار در مشتری وب ظاهر نمی شوند. ما مجبور شدیم مشتری را به صورت دستی تازه کنیم تا آنها را در دسترس قرار دهیم. برنامه تلفن همراه به محض بارگذاری آنها را نشان داد ، اما ما مجبور شدیم به یکبار آن را به صورت دستی تازه کنیم.

پوشه همگام سازی در دسترس نیست ، بنابراین نمی توانید پوشه ای را از رایانه خود همگام سازی کنید. به همین دلیل ، انتظار داشتیم با استفاده از گزینه کلیک راست ، بتوانیم پرونده ها و پوشه ها را در پوشه شبکه Icedrive کپی کنیم ، اما چنین نیست.

ما در طول فرآیند همگام سازی ، تأخیر یا حلق آویز را تجربه نکردیم ، اما درایو شبکه به کار بیشتری نیاز دارد تا کاربرپسندتر شود. اشتراک فایل همچنین می تواند با اضافه کردن مجوزهای پوشه ، لینک بارگذاری ، محدودیت بارگیری و اشتراک گذاری از دسک تاپ بهبود یابد.

سرعت

Icedrive دارای سرورهایی در ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. هرچه به سرورهای آن نزدیک تر باشید سرعت انتقال شما بهتر خواهد بود. گفته می شود ، آنها به ارائه دهنده خدمات اینترنت شما نیز بستگی دارند.

ما به سرورهای اتحادیه اروپا نزدیک بودیم زیرا تست هایمان را از طریق اتصال اترنت در بلگراد ، صربستان انجام دادیم ، با سرعت بارگذاری 9.84 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 105.45 مگابیت بر ثانیه.

تلاش اول: تلاش دوم:
زمان بارگذاری:00:15:1000:14:0800:14:39
زمان بارگیری:00:01:1100:01:1900:01:15

زمان بارگذاری ما به طور میانگین 14 دقیقه و 39 ثانیه بوده است ، که تقریباً دقیقاً زمانی است که در تئوری باید بدون سربار انجام شود. سرعت بارگیری حتی بهتر بود و به طور میانگین به یک دقیقه و 15 ثانیه رسید که سریع است و زمان مورد انتظار ماست.

برای جلوگیری از استفاده بیش از حد از برنامه داده خود ، هیچ راهی برای سرعت انتقال نیرو وجود ندارد. هیچ همگام سازی در سطح بلوک وجود ندارد ، که به سرعت بخشیدن به انتقال بارگذاری های بعدی کمک می کند.

امنیت

بر خلاف بسیاری از سرویس های ذخیره سازی ابری که از الگوریتم Rijndael AES برای تقسیم داده استفاده می کنند ، Icedrive از الگوریتم Twofish استفاده می کند. این یکی از نهایی نهایی فرایند استاندارد رمزگذاری پیشرفته بود ، اما الگوریتم Rijndael به عنوان برنده انتخاب شد. 

رمزگذاری الگوریتم Twofish ضعیف نیست و تا حد زیادی بستگی به اجرای Icedrive از آن دارد. الگوریتم AES از این مزیت برخوردار است زیرا طی سالهای متمادی توجه بیشتری را به خود جلب کرده است ، این بدان معنی است که پیاده سازی های پیچیده ای را در بازار دارد.

Icedrive از عبارت عبور رمزگذاری شده شما برای تولید کلیدهای 256 بیتی ، به طول AES 256 بیتی استفاده می کند. آنها را در سمت مشتری ایجاد می کند و آنها را به سرورهای آن منتقل نمی کند ، این بدان معنی است که فقط شما به آنها دسترسی دارید. این باعث می شود آن را رمزنگاری خصوصی و انتهایی کنید.

اگر کاربر رایگان هستید ، مزیت رمزگذاری را دریافت نمی کنید. این مخصوص کاربرانی است که در برنامه های حق بیمه Icedrive مشترک می شوند. به گفته این ، پروتکل TLS / SSL از پرونده های شما در هنگام حمل و نقل در برابر حملات ، مانند حملات در وسط ، حتی اگر کاربر رایگان باشید ، محافظت می کند..

Icedrive دارای تأیید اعتبار دو عاملی نیست ، بنابراین باید یک رمزعبور قوی ایجاد کنید.

حریم خصوصی

داشتن رمزنگاری خصوصی برای اطمینان از حریم شخصی شما بسیار عالی است ، اما خط مشی رازداری باید به اطلاعات شخصی که ارائه می دهید توجه داشته باشید.

سیاست حفظ حریم خصوصی Icedrive می گوید Icedrive و صاحبان آن “برای پیشبرد حریم شخصی کاربران رویکردی پیشروانه قدم بگذارند و اقدامات لازم را برای محافظت از حریم شخصی کاربران آن در طول تجربه بازدید خود انجام دهند.” این سرویس همچنین با کلیه قوانین و الزامات انگلستان برای حفظ حریم شخصی کاربران مطابقت دارد. 

خط مشی رازداری می گوید کاربرانی که با صاحبان Icedrive یا Icedrive تماس می گیرند “اطلاعات شخصی درخواست شده را با خطر خودشان ارائه می دهند.” این همچنین می گوید که اطلاعات شخصی شما به طور مفصل در قانون حمایت از داده های 1998 حفظ و به صورت امن نگهداری می شوند. 

اطلاعات مخاطب شما برای عضویت شما در برنامه های خبرنامه الکترونیکی استفاده می شود ، اما تنها در صورت اجازه شما.

سیاست حفظ حریم خصوصی به اندازه بعضی از مواردی که دیده ایم ، تفصیلی نیست. به عنوان مثال نمی گوید آیا Icedrive داده های اضافی مانند ابرداده را جمع می کند یا خیر. برای نمونه ای از یک رویکرد قوی تر ، بخش “حریم خصوصی” را در بررسی Tresorit ما بخوانید.

به گفته این ، Icedrive مطابق با آیین نامه حفاظت از داده های عمومی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، راهنمای GDPR ما را بخوانید.

Icedrive از رمزگذاری خصوصی استفاده می کند ، بنابراین نمی تواند به محتوای پرونده های شما دسترسی پیدا کند. بعلاوه ، می گوید هیچ اطلاعات شخصی را که شما با شخص ثالث تهیه می کنید به اشتراک نمی گذارد. 

با این وجود ، خواندن اینکه کاربران اطلاعات مخاطب خود را با خطر خود به Icedrive ارائه می دهند ، نگران کننده است. دوباره ، Icedrive می گوید چنین اطلاعاتی را ایمن و خصوصی نگه می دارد. این بهترین توصیف برای محافظت از حریم شخصی کاربران نیست ، و به دلیل کمبود جزئیات در مورد جمع آوری ابرداده Icedrive ، ما آن را به عنوان یک اشتباه از نظر می بریم.

خدمات مشتری

صفحه یخ-پشتیبانی-صفحه

اگر با مشکلی روبرو شدید ، می توانید از صفحه پشتیبانی Icedrive برای حل آن استفاده کنید. این به چند دسته تقسیم می شود ، اما اگر به شما کمک نکند می توانید آن را نیز جستجو کنید. مقالات زیادی وجود ندارد ، اما آنها واضح هستند. احتمالاً ، Icedrive با رشد بیشتر می شود.

اگر پاسخی پیدا نکردید ، می توانید با ایجاد بلیط یا از طریق اسکایپ در “support_66327” با تیم Icedrive تماس بگیرید. در صفحه تماس آمده است كه تیم در 24 تا 48 ساعت پاسخ می دهند اما ما ظرف سه ساعت پاسخی دریافت كردیم. این بسیار سریع است ، اما جای تعجب آور نیست زیرا دفتر مرکزی Icedrive در اروپا است. هیچ پشتیبانی 24/7 وجود ندارد.

حکم

Icedrive یک سرویس توانمند است که احتمالاً عدم ویژگی های آن را مدیون راه اندازی نسبتاً اخیر است. واضح ترین آن علاوه بر این ، ارائه یک برنامه رایگان 20 گیگابایتی و برنامه هایی با ارزش عالی است. همچنین کاربردی ساده و آسان است ، اما فاقد ویژگی هایی است که باعث می شود کاربرپسند تر شود.

بعلاوه ، اشتراک فایل و همگام سازی فاقد ویژگی هایی است که بهترین خدمات ذخیره سازی ابری در بررسی های ذخیره سازی ابر ما وجود دارد. سرعت انتقال Icedrive ناامید کننده نیست ، اما یک شبکه جهانی سرور وجود ندارد که چنین سرعتهایی را برای کاربران در سراسر جهان تضمین کند.

ما دوست داریم که Icedrive رمزگذاری خصوصی ارائه می دهد ، حتی اگر پشت پرده باشد. فقدان احراز هویت دو عاملی یک مشکل اساسی است.

علاوه بر امنیت ، حریم خصوصی داده های شما نیز مهم است. ما در سیاست حفظ حریم خصوصی بندهای نگران کننده ای پیدا نکردیم ، اما عدم جزئیات نگران کننده است. سرانجام ، تیم پشتیبانی Icedrive سریعاً به سؤال ما پاسخ داد.

نظر شما در مورد Icedrive چیست؟ فکر می کنید بخاطر امنیت شدید ، سرعت انتقال خوب و معاملات عالی اشتراک ، ارزش آن را دارد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map