نقد Adrive – بروزرسانی سال 2020

بررسی Adrive

ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری ارزان و همه کاره ، ADrive مشکلات زیادی برای ما دارد که آن را به همه توصیه کنیم.


بررسی ذخیره سازی ابر

پذیرش قولها و تحویلها باشید.

چندین ویژگی ارزشمند وجود دارد که ادعا می کند ارائه می دهد ، اما اجرای آنها فقط خراب است. آنچه که عملکردی است بالقوه را نشان می دهد ، اما این سرویس به دلیل امنیت و حفظ حریم خصوصی ، تجربه کاربر وحشتناک و عدم ارائه برخی از اساسی ترین کارکردها مانند همگام سازی خودکار کاهش می یابد..

ADrive از SCP ، SFTP ، Rsync و WebDAV پشتیبانی می کند ، سرعت محکم دارد و به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه و ذخیره سازی ابری عمل می کند ، بنابراین اگر این ویژگی ها دارای ویژگی های ضروری باشند ، باز هم ارزش آن را دارد که امتحان کنید. ADrive یک آزمایش رایگان 60 روزه ارائه می دهد ، بدون کارت اعتباری لازم است ، بنابراین می توانید در مورد Adrive تصمیم بگیرید.

خواندن را بخوانید تا ببینید Adrive وعده های خود را در کجا تحویل می گیرد و جایی که مسطح است. برای راه حل ذخیره سازی دیگری که از SFTP و WebDAV پشتیبانی می کند ، بررسی Livedrive ما را بررسی کنید. برای هر نوع سرویس دیگر ، به مقاله ما در مورد بهترین خدمات ذخیره سازی ابری نگاهی بیندازید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

اگرچه ADrive چند ویژگی مناسب دارد ، اما بسیاری از مشکلات آن را توصیه می کنید دشوار است. بخش عمده ای از آنچه وعده داده شده Adrive فقط کار نمی کند.

گزینه های Adrive

امکانات

اگر به ADrive مراجعه کنید ، لیست طولانی ای از ویژگی های بسیار امیدوارکننده پیدا خواهید کرد. قدرت همکاری در پرونده ها به صورت یکپارچه ، امکان کار بر روی اسناد Microsoft Office در مرورگر با Zoho و پشتیبانی از همه سیستم عامل های اصلی همه عالی است ، اما ADrive به این نتیجه نمی رسد.

همکاری خراب است. تلاش برای استفاده از یک پوشه اشتراکی به سادگی خطا را برمی گرداند “فهرست وجود ندارد.” ویرایش در مرورگر نیز شکسته است: کلیک بر روی “ویرایش با Zoho” هیچ کاری انجام نمی دهد. اگر این ویژگی ها را می خواهید ، اگر Office Online ضروری است ، به چیزی مانند Google Drive بروید (به بررسی Google Drive ما مراجعه کنید) ، که دارای پشتیبانی همکاری قوی و یک مجموعه اداری یا Microsoft OneDrive است (به بررسی OneDrive ما مراجعه کنید). -دارند.

در حالی که ADrive در Windows و Android کاربردی است ، برنامه iOS از فروشگاه برنامه حذف شده است. Adrive ادعا می کند که “در حال بازگرداندن برنامه Adrive در فروشگاه App Apple است” ، اما ناممکن است که بدانید این مدت چه مدت طول می کشد..

همچنین در برنامه macOS مشکلی وجود داشت. این بسته برای بارگیری در وب سایت ADrive در دسترس است ، اما به صورت پاک نصب نمی شود. اول ، ADrive یک توسعه دهنده مشخص نیست ، به این معنی که شرکت زمان ثبت نام در اپل را اتخاذ نکرده است تا اطمینان حاصل کند که نرم افزار آن به درستی با macOS کار می کند.

ثانیا ، هنگامی که من سعی کردم برنامه را در macOS نصب کنم ، خطایی رخ داد. من با هر دو بتا High Sierra و OS X El Capitan تست کردم تا نتیجه مشابه بگیرم.

اگرچه Adrive قول خود را در مورد سازگاری ویندوز ارائه می دهد. نصب برای ویندوز 10 روند معمول کلیک کردن بر روی دکمه “ادامه” را تا زمان اتمام دنبال می کند.

فراتر از کوه وعده های شکست خورده Adrive ، برخی از ویژگی های وجود دارد که در واقع کار می کنند. به عنوان مثال اشتراک گذاری پیوند دارای کلیه ویژگی هایی است که ما در Cloudward.net به دنبال آن هستیم. برای هر پرونده ای که مایل به اشتراک گذاری هستید می توانید محدودیت بارگیری ، تاریخ انقضا و رمز عبور را انتخاب کنید.

مشتری Windows Adrive همچنین برخی از ابزارهایی را دارد که علی رغم عدم تبلیغ در وب سایت ADrive ، مفید هستند. می توانید ADrive را برای همگام سازی یا تهیه نسخه پشتیبان از هر پوشه در رایانه تنظیم کنید و این کار را با تنظیمات قابل تنظیم انجام دهید. کاربران پیشرفته همچنین ممکن است پشتیبانی از SCP ، FTP ، SFTP ، Rsync و WebDAV را مفید بدانند.

قیمت گذاری

ADrive در وب سایت خود ادعا می کند “برنامه هایی با کمترین قیمت در صنعت” دارد. اگرچه این امر به هیچ وجه طولانی تر از طولانی ترین تعهدات صادق نیست ، قیمت گذاری معقول است. این قیمت هنوز گران تر از بسیاری از بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی cloud ما است.

یک طرح رایگان نیز خوب بود ، اما Adrive برنامه 50 گیگ قبلی را بسته است. با این وجود یک آزمایش 60 روزه رایگان است ، بنابراین نیازی نیست قبل از استفاده از آن پول خود را مرتکب شوید.

جزئیات قیمت گذاری کسب و کار را از اینجا دریافت کنید.

تطبیق پذیری Adrive نیز به خوبی قابل مشاهده است. شما می توانید بسته ذخیره سازی خود را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید و برای پرداخت ها در هر ماه ، سال ، دو سال یا سه سال مشترک شوید. به عنوان برنامه های Adrive در گذشته تغییر کرده است ، شما باید با احتیاط در مورد چیزی به عنوان طولانی مدت به مدت سه سال وارد شوید.

راحتی در استفاده

Adrive کابوسی برای استفاده است. نیمی از ویژگی های تبلیغ شده به سادگی با برخی ظرفیت کار نمی کنند. برخی گزینه ها وجود ندارد. دیگران درست رفتار نمی کنند.

برای مثال نسخه سازی غیرقابل استفاده است. اگر بر روی “بازگرداندن پرونده” کلیک کنید ، به منو آورده می شوید که می توانید تاریخ بازگشت به آن را انتخاب کنید. این منو اما هیچ تاریخی برای انتخاب ندارد.

همچنین می توانید گزینه “پیش نمایش در برگه جدید” برای پرونده های انتخاب شده را داشته باشید اما با انجام این کار فقط فایل بارگیری می شود. چه کار می کند اغلب استفاده از آن دشوار است.

رابط کاربری به ویژه در مرورگر بسیار تاریخ دار به نظر می رسد. ADrive دارای دو آپلودکننده مرورگر است: یکی از پوشه ها را پشتیبانی نمی کند ، در حالی که دیگری شما را برای فعال کردن اپلت ها و جاوا اجرا می کند ، رویکردی قدیمی که رقابت از آن جلوگیری می کند.

اشتراک گذاری پرونده & همگام سازی

همگام سازی ADrive از نظر فنی کاربردی است و امکان همگام سازی پوشه ها به غیر از پوشه “ADriveSync” موجود برای کار با ساختار فایل های موجود عملی است. با این حال ، این در مقایسه با سایر خدمات به شکلی عمده خراب است ، همانطور که می توانید در بررسی Sync.com یا بررسی pCloud ما بخوانید.

همگام سازی Adrive با حداکثر فرکانس هر 15 دقیقه انجام می شود. یکی از مهمترین مزایای بیشتر راه حل های ذخیره سازی ابری این است که حتی اگر کامپیوتر شما وقتی در وسط یک کار قرار دارید خراب شود ، آخرین ذخیره شما از بین نمی رود. می توانید ظرف 15 دقیقه تغییرات ارزشمندی را در یک پرونده ایجاد کنید. از دست دادن این امر به این دلیل که Adrive مانند همگام سازی خودکار مانند هماهنگی خودکار نمی تواند یک ناامیدی بزرگ باشد.

هنگامی که شما در ویژگی همکاری کاملاً شکسته نقش دارید ، Adrive به فروش سختی تبدیل می شود. اگر می توانید از این مشکلات غافل شوید ، ADrive دارای اشتراک گذاری پیوندهای قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد پیوندهای خود را با رمز ، تاریخ انقضا و محدودیت بارگیری خود ایمن نگه دارید..

سرعت

سرعت Adrive چشمگیر است. برای آزمایش آن ، از پوشه استاندارد Cloudward تست در حدود 1 گیگابایت با اتصال من 92.86 مگابیت در ثانیه و بالاتر از 11.90 مگابایت در ثانیه استفاده کردم. در اینجا نتایج آمده است:

پرونده تست 1031MB:
زمان بارگذاری: سرعت بارگذاری: زمان بارگیری:
سرعت دانلود:
تست 1:74511.1 مگابیت در ثانیه39720.8 مگابیت در ثانیه
آزمون 2:77510.6 مگابایت در ثانیهسال 42319.5 مگابیت در ثانیه
میانگین:76010.9 مگابیت در ثانیه410s20.2 مگابیت در ثانیه

هنگام بارگذاری ، Adrive تقریباً شبکه من را اشباع کرد. بارگیری اندکی چشمگیر بود ، اما ضربه زدن به زیر هفت دقیقه نشان می دهد که سرعت ADrive هنوز هم بسیار قابل استفاده است.

امنیت & حریم خصوصی

هنگام ورود امنیت و حفظ حریم خصوصی ، Adrive شمعی از پرچم های قرمز است. بلافاصله پس از ثبت نام ، آشکار شد که امنیت در مرحله اول قرار نمی گیرد. صفحه ورود به سیستم رمزگذاری نشده است. این استاندارد است که یک سرویس دارای صفحه ورود به HTTPS باشد ، اما ADrive HTTP را انتخاب کرد. این بدان معناست که اعتبار شما می تواند آسیب پذیر باشد.

در حالی که استفاده از VPN می تواند در مواردی مانند این شما را ایمن نگه دارد ، این نگرانی نیست که شما هنگام استفاده از سرویس ابری باید به آن توجه کنید. همچنین مربوط به این مسئله بود که Adrive برای بازیابی رمزعبور ، سوالات امنیتی را انتخاب کرد. سوالات امنیتی منسوخ و ناامن هستند.

ADrive همچنین هیچ اشاره ای به رمزگذاری داده های شما در حالت استراحت نمی کند. میزان امنیت اعلام شده Adrive در حال رمزگذاری پرونده های شما در هنگام انتقال با TLS است. نگرانی ها در اینجا متوقف نمی شوند.

ما در Cloudward.net در هنگام استفاده از ارائه دهنده ای که دانش صفر نداشته باشد ، احتیاط می کنیم زیرا حتی اهداف خوب می توانند در صورت هک کردن یا مجبور کردن ارائه دهنده توسط دادگاه ، باعث نقض امنیت شوند. به نظر نمی رسد که Adrive به دنبال حفظ حریم خصوصی شما باشد.

اگر Adrive به شما اجازه می دهد پرونده های خود را بازرسی کنید اگر به هر دلیلی مشکوک به سوءاستفاده شما باشد. Adrive در شرایط خدمات خود اظهار داشت که اختیار خود را در مورد نحوه انتقال داده ها و استفاده از داده های شما اختیار می کند و به سرویس بسیار قدرت می دهد..

امنیت با Adrive فرعی است و حریم شخصی بسیار نگران کننده است. تنها چیزی که Adrive در این بخش به حق رسیده است ، فروش اطلاعات شخصی شما به تبلیغ کنندگان نیست. این سرویس بسیار دلسرد است که در غیر این صورت باید فقط توسط کسانی که نگرانی از امنیت و حفظ حریم خصوصی ندارند استفاده شود.

خدمات مشتری

ADrive دارای پشتیبانی سریع مشتری است. درخواستهای من در همان روز پاسخ داده شد. با توجه به برخی خدمات که مدت زمان انتظار سه روز یا بیشتر دارند ، این خوب است. اگر به خصوص گسترده نباشید ، پاسخ ها مفید هستند. اگر سؤالی بپرسید ، جواب خواهید گرفت. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را بپرسید ، ممکن است بیشتر طول بکشد.

ADrive همچنین پشتیبانی تلفنی و فروم کاربر را ارائه می دهد. فروم کاربر نیاز به پیشرفت دارد. مانند بسیاری از وب سایت های Adrive ، به نظر منسوخ شده است. همچنین شما را ملزم به داشتن یک حساب کاربری نه فقط برای ارسال پست خود ، بلکه برای مشاهده پست های دیگران می کند. این دیوار ممکن است ارتباطی با عدم فعالیت جامعه داشته باشد.

با این حال ، ADrive اعضای تیم به طور فعال در حال مشاهده نظارت بر انجمن ها و پاسخ دادن به پست ها هستند. ارسال به انجمن های برخی از ارائه دهندگان می تواند احساس فریاد زدن را باطل کند ، اما با Adrive حداقل شما شنیده می شوید ، حتی اگر اعضای جامعه کافی نیستند تا یک بحث واقعی را تشکیل دهند.

حکم

Adrive در هیچ زمینه ای عالی نیست. پشتیبانی آن مناسب و معقول است. سرعت آن خوب است. همچنین بسیار گران نیست. اما ارائه دهندگان دیگری نیز با پشتیبانی بهتر وجود دارند. ارائه دهندگان دیگری نیز وجود دارند که با سرعت مطابقت دارند و از Adrive بهتر عمل می کنند. با وجود قیمت مناسب آن ، در اکثر موارد هنوز ارزانترین راه حل نیست.

ADrive با لیست طولانی ویژگی های شکسته خود ، فروش خوبی دارد. ارائه آن از SFTP و پشتیبانی WebDAV مطمئناً برای برخی از کاربران پیشرفته از اهمیت برخوردار است ، اما همچنین بی نظیر نیست. Livedrive همچنین این ویژگی های حرفه ای را دارد ، هرچند گزینه های کوچک برای ذخیره سازی وجود ندارد.

فراتر از این ، عدم حفظ حریم خصوصی و امنیت Adrive باید نگرانی اصلی اکثر کاربران باشد. مگر اینکه داده های شما به هیچ وجه حساس نباشند ، Adrive فقط آنرا قطع نمی کند.

ممکن است مواردی از طاقچه ها وجود داشته باشد که ADrive برآورده می کند ، اما برای اکثر کاربران ، معاملات بهتر در جاهای دیگر وجود دارد. آیا Adrive متناسب با نیازهای خاص شما است یا شما به دنبال جای دیگری خواهید بود؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map