بررسی 4Sync – به روز شده در سال 2020

بررسی 4Sync

4Synch یک سرویس ذخیره سازی بسیار جالب ابر است که به نظر می رسد بیشتر در ذخیره سازی و اشتراک فایل های رسانه ای متمرکز است. این کار خوب است ، همانطور که در این بررسی 4Sync توضیح می دهیم ، اما عدم انعطاف پذیری آن باعث می شود که برای بسیاری از کاربران جذاب نباشد.


بررسی ذخیره سازی ابر

4Sync سرویس ذخیره سازی cloud شما نیست. این ساده تر از اکثر موارد است و به ذخیره سازی فایل های رسانه ای متمرکز شده است. این به معنای این نیست که شما نمی توانید انواع دیگر را ذخیره کنید ، اما این سرویس برنامه هایی ندارد که با آنها کار کنند. در این بررسی 4Sync ، شما نگاهی عمیق به ویژگی های آن می گذاریم و به شما می گوییم چه چیزی از دست رفته است.

در حالی که این یکی از بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری ما نیست ، ممکن است مدعی بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای لیست عکس ها و فیلم ها باشد. 4Sync نمی تواند با مقدار pCloud مطابقت داشته باشد ، این در حالی است که مقام اول در آن لیست را کسب می کند ، بنابراین اگر می خواهید عکس ها و فیلم های خود را برای معامله ذخیره کنید ، بررسی pCloud ما را بخوانید.

4Sync دارای سرعت همگام سازی سریع و گزینه های همگام سازی و اشتراک گذاری خوب است ، اما در دسته های دیگر به پیشرفت نیاز دارد. برای بقیه این مقاله ، ما در مورد ویژگی ها به طور مفصل بحث خواهیم کرد و نحوه عملکرد آنها را برای شما تعریف خواهیم کرد.

گزینه های دیگر برای 4Sync

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

4Sync به شما کمک می کند تا پرونده های مهم خود را در ابر ذخیره کنید و به آنها در هر نقطه ، خانه و یا در حال دسترسی به آنها دسترسی پیدا کنید. می توانید بین دستگاه های وب ، دسک تاپ ، موبایل و رایانه لوحی همگام سازی کنید.

می توانید با استفاده از آن از رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما برای این کار باید از سرویس پشتیبان ابری استفاده کنید. اگر می خواهید در مورد تفاوت بیشتر بدانید ، توضیحات ما را بخوانید. اگر نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از رایانه خود دارید ، با بهترین لیست پشتیبان آنلاین ما مشورت کنید.

پیش نمایش 4sync-web-image

4Sync بر پخش رسانه متمرکز شده و به شما امکان می دهد عکس های خود را در نمای تصاویر کوچک مشاهده کنید ، تا بتوانید به سرعت آنچه را که لازم دارید پیدا کنید. می توانید عکس های فردی را بچرخانید یا همه آنها را به صورت اسلایدها مشاهده کنید. دیگران می توانند نظر را در مورد عکس های مشترک شما پین کنند و نظرات خود را در مورد مناطق خاص تصویر ارائه دهند ، که برای دریافت بازخورد عالی است.

همچنین می توانید سرویس را برای رسیدگی به تصاویر تنظیم کنید ، که باعث می شود تا آنها به طور خودکار آنها را از رایانه خود بارگذاری کنند.

پخش کننده 4sync-web-music

هنگام ضربه زدن روی فایلهای صوتی خود در ابر ، یک پخش کننده موسیقی نرم و صاف ظاهر می شود. این ویژگی های استانداردی است که شما از یک پخش کننده موسیقی انتظار دارید ، از جمله ایجاد لیست پخش ، اضافه کردن آهنگ به صف و تغییر دادن. همچنین می توانید لیست پخش خود را به اشتراک بگذارید. هنگامی که پنجره را برای آن می ریزید ، کوچکتر از منطقه کاری شما باقی می ماند و آهنگ فعلی را نشان می دهد.

اگر می خواهید بدانید از چه فضایی و ترافیکی استفاده کرده اید ، می توانید با صفحه آمار در حساب خود مشورت کنید. این می تواند میزان مصرف ترافیک شما را برای ماه جاری یا ماه قبل نشان دهد. همچنین می توانید محبوب ترین پرونده های خود را با تعداد بارگیری های روز گذشته تا 14 روز گذشته مشاهده کنید.

بررسی اجمالی ویژگی های 4Sync

لوگوی 4Syncen.4sync.com

از ماه 825per ماه برای 10000 برنامه GBAll شروع می شود

همگام سازی

پوشه همگام سازی

همگام سازی بلوک سطح

همگام سازی انتخابی

مدیریت پهنای باند

هر پوشه همگام سازی کنید

اشتراک گذاری پرونده

اشتراک گذاری پیوند پرونده

رمزهای عبور

تاریخ انقضا لینک

اشتراک گذاری پوشه

مجوزهای پوشه

محدودیتهای بارگیری لینک

پیوندها را بارگذاری کنید

بهره وری

پیش نمایش پرونده

ویرایش پرونده ها

همکاری در برنامه

دفتر آنلاین

پرونده های گوگل

برنامه یادداشت ها

پخش رسانه

برنامه های تلفن همراه

ذخیره فایل حذف شد

نسخه سازی

WebDAV

امنیت

رمزگذاری هنگام استراحت

رمزگذاری درون ترانزیت

پروتکل رمزگذاری

دانش صفر

احراز هویت دو عاملی

محل سرور
کانادا

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی چت زنده

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی ایمیل

انجمن کاربر

دانش محور

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

بسیاری از خدمات برنامه های مختلفی را ارائه می دهند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و این باعث افزایش انعطاف پذیری می شود و به شما امکان می دهد برنامه ای را تهیه کنید که بیشترین نیاز شما را داشته باشد. این در مورد 4Sync نیست. این فقط یک برنامه دارد: حق بیمه.

این سرویس 1 ترابایت ذخیره سازی و 10 ترابایت پهنای باند در ماه را در اختیار شما قرار می دهد که در صورت نیاز می توانید به آن اضافه کنید. اگر تصمیم دارید ماهانه هزینه پرداخت کنید ، باید 16.99 دلار بپردازید. این 203.88 دلار در سال است. 50 سال تخفیف می گیرید اگر برای یک سال پیش پرداخت بپردازید که با 99 دلار معادل 8.25 دلار در ماه است.

برای دریافت 2 ترابایت با Sync.com می توانید فقط 8 دلار در ماه پرداخت کنید. pCloud با 2 ترابایت با 9.99 دلار در ماه یا 96 دلار در سال نزدیک است ، و Amazon Drive 60 دلار در سال برای 1TB شارژ می کند. اگر علاقه شما را جلب کرده است ، بررسی Sync.com و بررسی Amazon Drive را بخوانید ، یا در لیست بهترین پیشنهادات در سرویس های ذخیره سازی ابری ، همه گزینه های برتر ما را بخوانید.

4Sync یک برنامه رایگان ارائه نمی دهد ، اما یک دوره آزمایشی 60 روزه وجود دارد ، که به طور قابل توجهی طولانی تر از آنچه سایر خدمات ارائه می دهند است. شما می توانید محاکمه را برای هر دوست که مراجعه کرده اید یک ماه تمدید کنید و آنها نیز به نوبه خود یک ماه اضافی دریافت می کنند. اگر در Premium مشترک شوند ، دو ماه دیگر دریافت خواهید کرد.

پس از پایان دوره آزمایشی ، 30 روز فرصت دارید تا به Premium ارتقا دهید یا حسابتان غیرفعال می شود.

تجربه ی کاربر

روشهای زیادی برای دسترسی به فایلهای ذخیره شده در ابر 4Sync وجود دارد. می توانید از سرویس گیرنده دسک تاپ ، برنامه وب یا برنامه تلفن هوشمند استفاده کنید.

تنظیمات 4sync-desktop

برنامه دسک تاپ از یک پوشه همگام سازی و نماد سینی سیستم تشکیل شده است. اگرچه دوست داریم ببینیم نمادهای موجود در پرونده های موجود در پوشه همگام سازی هستند که وضعیت آنها را نشان می دهد ، اما اگر یک پوشه یا پرونده را از همگام سازی حذف کنید ، این موارد نشان داده می شوند. رابط دسک تاپ احساس قدمت دارد ، اما حرکت آن کاملاً واضح و آسان است.

نمادی وجود دارد که برنامه وب را در مرورگر پیش فرض شما نیز باز می کند.

این در دسترس برای ویندوز و macOS است ، اما نه لینوکس. اگر نیاز به کار بر روی لینوکس دارید ، بهترین حافظه ابری ما را برای قطعه لینوکس بخوانید.

4sync-web-ui

برنامه وب پرونده های شما را در تصاویر کوچک یا نمایش لیست نشان می دهد. همچنین احساس قدمت می کند ، اما استفاده از آن بسیار دلپذیر و آسان است. دکمه های بالا به شما کمک می کند تا اقدامات معمول را به سرعت انجام دهید و پیمایش در سمت چپ از ساختار درخت رایج پیروی می کند ، بنابراین دچار سردرگمی نخواهید شد. می توانید به یک نمای ساده تغییر دهید ، که همه ویژگی های مهم را جز شما برای پنهان کردن تمرکز نیز مخفی می کند.

4sync-mobile-ui

می توانید بیشتر ویژگی های مشابه را در برنامه تلفن همراه استفاده کنید. یک نوار جستجو در بالا وجود دارد که به شما امکان می دهد پرونده های خود و مجموعه ای از نمادها را برای پیمایش فیلتر کنید. آنها به شما امکان می دهند به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید ، از دوربین خود بارگیری کنید ، ببینید چه چیزی با شما به اشتراک گذاشته شده است ، فایل ها را برای کار آفلاین ذخیره می کنید و تنظیمات فید و حساب خود را بررسی می کنید. در تنظیمات ، می توانید بارگذاری خودکار برای عکس های خود را فعال کنید.

برنامه تلفن همراه برای Android یا iOS در دسترس است.

همگام سازی پرونده & اشتراک گذاری

همگام سازی و اشتراک گذاری برای ذخیره سازی cloud بسیار مهم است زیرا آنها مکانیزم های اولیه هستند که به شما امکان می دهند فضای ذخیره خود را به ابر منتقل کنید ، از دستگاه های مختلف به آن دسترسی پیدا کرده و آن را به اشتراک بگذارید.

پوشه همگام سازی

مشتری دسک تاپ از مدل همگام سازی مشترک با پوشه همگام سازی و نماد سینی سیستم خود پیروی می کند. این نماد به شما امکان می دهد تا به تنظیمات برگزیده دسترسی پیدا کنید و پوشه همگام سازی خود را بدون اینکه از طریق برنامه مدیر فایل ها باز کنید ، باز کنید.

هر چیزی که در پوشه همگام سازی خود قرار دهید ، با ابر همگام سازی می شود و هر آنچه را که در ابر قرار داده اید ، در پوشه همگام سازی بارگیری می شود..

لازم نیست از پوشه همگام سازی استفاده کنید ، زیرا 4Sync به شما امکان همگام سازی هر پوشه را می دهد. اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید ، می توانید بر روی هر پوشه یا پرونده ای راست کلیک کرده و نسخه آن را در پوشه همگام سازی انتخاب کنید. فقط می توانید پوشه های انتخاب شده را همگام سازی کنید ، اما همگام سازی آنها حذف نمی کند. این فقط اتصال به جلو را قطع می کند. برای حذف پرونده های فردی ، می توانید آنها را به لیست نادیده گرفتن اضافه کنید.

همزمان با حذف پرونده ها می توانید همگام سازی دقیق را تنظیم کنید. هنگامی که یک پرونده در وب حذف شد ، می توانید آن را به طور خودکار روی دسک تاپ خود حذف کنید ، آن را تنظیم کنید تا بپرسید که آیا باید این کار را انجام دهد یا پرونده را در سرور از دستگاه محلی خود بازیابی کنید.

علاوه بر همگام سازی ، برنامه دسک تاپ به شما امکان می دهد تا پرونده های خود را در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید یا پیوندی را ایجاد کنید که می توانید کپی و جایگذاری کنید. می توانید پیوندی را دریافت کنید که پرونده را بارگیری می کند یا یکی از مواردی که سهم خود را در رابط وب 4Sync باز می کند به اشتراک بگذارید. به علاوه ، اگر می خواهید سهم را جاسازی کنید ، می توانید یک HTML یا کد انجمن دریافت کنید. گزینه ای برای تعیین گذرواژه لینک یا تاریخ انقضا وجود ندارد.

اگر نمی خواهید آن را به اشتراک بگذارید یا آن را علنی کنید ، به همه افرادی که دعوت شده می توانند به آن دسترسی پیدا کنند ، می توانید پوشه خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید. علاوه بر این ، می توانید مجوزهایی را برای افرادی که دعوت می کنید “فقط مشاهده” یا “بارگذاری و ویرایش” تعیین کنند. می توانید با تنظیم گذرواژه از اشتراک پوشه خود محافظت کنید و آن را جزئی از زیر دامنه کنید. تگ iframe HTML برای تعبیه آن به عنوان ویجت نیز موجود است.

اشتراک 4sync-web

برنامه وب به شما امکان می دهد همین کار را انجام دهید ، اما به شما این امکان را می دهد که لینک اشتراک خود را کوتاه کنید و آن را نیز از طریق ایمیل ارسال کنید. می توانید پوشه ها را در فیس بوک به اشتراک بگذارید ، اما برای به اشتراک گذاشتن آنها باید از منوی تنظیمات به Twitter وصل شوید.

می توانید از برنامه تلفن همراه برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها و پوشه ها با برنامه های نصب شده مانند WhatsApp ، Slack و Skype نیز استفاده کنید. از طرف دیگر می توانید پیوند ارسال کنید.

حتی اگر 4Sync از ویژگی های اشتراک گذاری خوبی برخوردار باشد ، به بهترین ارائه دهنده خدمات بهترین ذخیره ذخیره ابری ما برای لیست اشتراکی ، نزدیک به ارائه دهندگان نمی شود..

سرعت

به طور متوسط ​​حدود 23 دقیقه طول می کشد تا یک پوشه تست 1 پستی فشرده شده بارگذاری شود. ارتباط ما از طریق وای فای خارج از بلگراد ، صربستان با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 102 مگابیت بر ثانیه انجام شد.

زمان بارگذاری برابر است با زمان تئوری لازم برای انتقال یک پوشه 1 گیگابایتی ، بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که شما سرعت بیشتری با سرورهای 4Sync نزدیکتر خواهید داشت. ما فرض می کنیم که آنها در ایالات متحده آمریکا هستند زیرا این شرکت در کالیفرنیا مستقر است ، اما یکی از سیاست های آن مانع از اعلام تیم پشتیبانی این اطلاعات شد.

سرعت هنگام همکاری با پرونده هایی که قبلاً بارگذاری شده است ، عامل بزرگتری است. به جای آپلود کردن کل پرونده پس از اصلاح آن ، یک الگوریتم همگام سازی سطح بلوک می تواند بخشی از تغییر یافته را منتقل کند و این باعث می شود زمان بارگذاری به میزان قابل توجهی کاهش یابد. متأسفانه ، دریافتیم که 4Sync از آن استفاده نمی کند ، زیرا پرونده های آزمایش ما پس از اصلاح آنها سریعتر بارگذاری نمی شوند.

امنیت & حریم خصوصی

اگر پرونده های خود را بصورت آنلاین و بدون امنیت کافی ذخیره می کنید ، حداقل می گویید قمار کنید. هکرها ممکن است با استفاده از باج افزار به شما ضربه بزنند ، پرونده های شما را هنگام انتقال با حملات شخصی در وسط رهگیری کنند یا رمز عبور خود را بدزدند.

برای جلوگیری از اینکه سرویس های ذخیره سازی ابری باید از رمزگذاری های هنگام استراحت و در هنگام ترانزیت استفاده کنند ، پروتکل TLS برای محافظت از داده های شما در هنگام انتقال و تأیید هویت دو عاملی ، برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به حساب شما. بهترین محافظت برای حفظ حریم خصوصی شما رمزگذاری خصوصی به صورت انتهایی است که باعث می شود کسی جز شما از خواندن پرونده های شما جلوگیری کند.

متأسفانه ، 4Sync در مورد امنیت خود آینده ای ندارد. ما می دانیم که شما می توانید از SSL برای محافظت از پرونده ها در هنگام انتقال از رایانه به سرور استفاده کرده و HTTPS را فعال کنید تا اتصال خود را در صورت امکان تأمین کنید.

این سرویس از تأیید هویت دو عاملی استفاده نمی کند ، بنابراین حتماً یک رمز عبور قوی ایجاد کنید.

4Sync در خط مشی رازداری خود اظهار می دارد که فقط ابرداده و سایر اطلاعات مربوط به آمار را جمع آوری می کند ، مگر اینکه از طریق گوگل ، فیس بوک یا توییتر ثبت نام کنید. در این حالت ، اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کند. با این وجود ، حریم خصوصی پرونده های شما تضمین نمی شود ، مانند Tresorit ، یکی از بهترین خدمات دانش صفر.

پشتیبانی

پشتیبانی 4Sync شامل یک سؤال متداول و فرم است که به شما امکان می دهد برای تیم پشتیبانی فنی پیام ارسال کنید. پشتیبانی تلفنی یا گپ وجود ندارد. سؤالات متداول آسان است زیرا به دو بخش تقسیم می شود: “عمومی” ، “Windows” ، “Mac” ، “Android” و “iPhone”.

ما پیامی را با چند سوال برای تیم پشتیبانی ارسال کردیم و آنها چند روز بعد جواب دادند. ما یک ایمیل تأییدی دریافت نکرده ایم که می گوید آنها پیام ما را دریافت کرده اند که باعث می شد انتظار آسانتر شود.

حکم

4Sync یک سرویس مناسب و معقول است که روشی آسان برای ذخیره و پیش نمایش فایل های موسیقی ، فیلم و تصویر شما فراهم می کند. با استفاده از پین های نظرات می توانید از دیگران درباره عکسهای خود بازخورد بگیرید پخش کننده ویدیو فیلم های شما را بدون دردسر پخش می کند در حالی که پخش کننده موسیقی به شما امکان می دهد از مجموعه موسیقی خود از ابر لذت ببرید.

تجربه کاربر مناسب و معقول است ، اما در مقایسه با ، مثلاً Dropbox ، احساس قدمت می کند. اشتراک گذاری امکان پذیر است ، اما فاقد گزینه های کنترل محتوا است. سرعت همگام سازی با برخی از سرویس های سریعتر در خارج قابل مقایسه است ، اما امنیت مشابه را نمی توان گفت زیرا 4Sync فاقد گزینه های بسیاری از ارائه دهندگان دیگر است که ما آنها را مجاز می دانیم.

این سرویس همچنین باید با کاهش قیمت آن یا افزایش فضای ذخیره سازی ، ارزش آن را بهبود بخشد. با این حال ، اگر شما به هیچ وجه به فکر پرداخت یک سال نیستید ، مکان مناسبی برای ذخیره پرونده های رسانه ای شما است. در غیر این صورت ، بررسیهای ذخیره سازی cloud ما را برای سایر خدمات بررسی کنید.

نظر شما در مورد 4Sync چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map